weet ik bollo.... maar uhm ik ga weer verder aan de slag hoor het straks wel wat er gebeurt is en het zou denk ik slim zijn van Joanna om niet voor het geheim te drukken want dat zou Maik doen. Maar die komt echt niet meer terug. Hij wist dat hij er opeens weer uit zou moeten op het 'stem' commando. Daarom speelde MAIK het spel ook niet want hij mocht het spel niet meer spelen zo is toen afgesproken en daarom drukte hij ook nooit. Omdat hij vandaag MOEST drukken is hij eruitgehaald want hij MAG niet drukken omdat het een spook speler was.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:10 schreef bollokus het volgende:
[..]
ik had het niet tegen jou, antwoorden waren al 10 min online op SC
en mijn belastingcenten betaal je niet dat doet sarko!
echt he heb zo een bloedhekel aan zulke kortzichtige mensen, of we voor onze lol dat SST volgen, is gewoon groepstherapie waar ELKE WERKLOZETHUISBLIJFZITTER verplicht toe isquote:
nu der mond nog open en het lijkt een opblaaspopquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:10 schreef iwannabehigh het volgende:
[ afbeelding ] ze is daar veel knapper dan ze eigenlyk is
quote:SST_Sofia SST Sofia
Zo koffers om wisselen en dan gauw de anderen achterna from Miami to Portugal #sstnl
SST_Sofia SST Sofia
Niets is wat het lijktmaar ik zit iig donderdag in de live show! Maar uit alle berichtjes te lezen waarschijnlijk wel alleen
#sstnl
SST_Sofia SST Sofia
Lieve mensen ik ga niet terug ik blijf lekker bij @qderozario maar wat er allemaal speelt ik heb geen idee! Net terug uit Miami #sstnl
SST_Sofia SST Sofia
ik ben wel heel benieuwd naar alle verwikkelingen aangezien ik lees dat Mike weg is en de anderen weer onderweg zijn naar Portugal
kun je voor mmij ook doen, heb ik ook nog wat aan die centen, gewoon houbare producten ik kom in juli wl weer in NLquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:13 schreef Datweetjeniethé het volgende:
nou mensen, ik ga me bezighouden met mijn huisvrouw taken.
Even boodschappen doen van het belastinggeld van meneertje...
Dank je wel hoor.
Heb je nog wensen wat betreft het avondeten ?
De vraag is wie er meer bijdraagt...dus kom niet met die lariekoekquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:08 schreef meneertje1972 het volgende:
[..]
Ja hard werken he voor m'n geld en belasting betalen voor mensen die hier de hele dag van mijn centen kunnen zitten.
Daar moet je ook niet op reageren, maar gewoon het volgende bij denken.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:13 schreef Toverheks het volgende:
[..]
echt he heb zo een bloedhekel aan zulke kortzichtige mensen, of we voor onze lol dat SST volgen, is gewoon groepstherapie waar ELKE WERKLOZETHUISBLIJFZITTER verplicht toe is![]()
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:13 schreef Toverheks het volgende:
[..]
echt he heb zo een bloedhekel aan zulke kortzichtige mensen, of we voor onze lol dat SST volgen, is gewoon groepstherapie waar ELKE WERKLOZETHUISBLIJFZITTER verplicht toe is![]()
kkkssstttt ga jij nou maar mijn uitkering bij elkaar sprokkelen, en dit keer je in het zweet werken en niet de kantjes ervan af lopen. droeftoeter dat je er bentquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:12 schreef meneertje1972 het volgende:
[..]
weet ik bollo.... maar uhm ik ga weer verder aan de slag hoor het straks wel wat er gebeurt is en het zou denk ik slim zijn van Joanna om niet voor het geheim te drukken want dat zou Maik doen. Maar die komt echt niet meer terug. Hij wist dat hij er opeens weer uit zou moeten op het 'stem' commando. Daarom speelde MAIK het spel ook niet want hij mocht het spel niet meer spelen zo is toen afgesproken en daarom drukte hij ook nooit. Omdat hij vandaag MOEST drukken is hij eruitgehaald want hij MAG niet drukken omdat het een spook speler was.
Gewoon een rookgordijn opwerpenquote:
net5 die de berichten ook zag is er even tussengesprongenquote:
Dat proberen ze iig goed bij de productiequote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:15 schreef henkvandetillaart het volgende:
[..]
If you can't convince them, confuse them
Met welk doel dan? Guido, Jurien en Cynthia twitteren niet. Ach, het zal me eik een worst wezen.quote:
ik heb het even gevraagdquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:16 schreef beequeen het volgende:
[..]
Met welk doel dan? Guido, Jurien en Cynthia twitteren niet. Ach, het zal me eik een worst wezen.
vind ik niet erg hoor kokkiequote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:14 schreef superkokje het volgende:
[..]
vind je het erg als ik me niet aangesproken voel
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:13 schreef Toverheks het volgende:
[..]
echt he heb zo een bloedhekel aan zulke kortzichtige mensen, of we voor onze lol dat SST volgen, is gewoon groepstherapie waar ELKE WERKLOZETHUISBLIJFZITTER verplicht toe is![]()
Je zou kunnen speculeren dat de oudbewoners weer het huis inkomen. Maar zo dom zullen ze toch niet zijn? Ik heb nog geen enkele RLS gezien waar dat echt gewaardeerd werd. Niet van de kijkers en niet van de bewoners.quote:
oud nieuws staat al lang hier op FOK en nog meer foto`s van hunquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:17 schreef meneertje1972 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/j(...)0Philip%20uitgelekt!
Ik kan het me nog wel herinneren van BB6 dat ze zoiets gedaan hadden, weet niet meer precies hoe dat viel bij de kijkers en de bewoners maar echt geslaagd was het niet dacht ikquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:18 schreef akveor het volgende:
[..]
Je zou kunnen speculeren dat de oudbewoners weer het huis inkomen. Maar zo dom zullen ze toch niet zijn? Ik heb nog geen enkele RLS gezien waar dat echt gewaardeerd werd. Niet van de kijkers en niet van de bewoners.
daaromquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:17 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Vind het al kortzichtig dat deze meneer er klakkeloos vanuit gaat dat we, als we overdag hier zitten, ook allemaal werkeloos zijn.
nog bedankt daarvoorquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:08 schreef meneertje1972 het volgende:
[..]
Ja hard werken he voor m'n geld en belasting betalen voor mensen die hier de hele dag van mijn centen kunnen zitten.
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:17 schreef meneertje1972 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/j(...)0Philip%20uitgelekt!
hebben ze toch maling aan, net zoals iedereen het een waardeloos prog. vind en nog niet verbeteren, en dan zoals gisteren met die kleutermissie`s heb het niet eens afgekeken zit niet naar sesamstraat te kijkenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:18 schreef akveor het volgende:
[..]
Je zou kunnen speculeren dat de oudbewoners weer het huis inkomen. Maar zo dom zullen ze toch niet zijn? Ik heb nog geen enkele RLS gezien waar dat echt gewaardeerd werd. Niet van de kijkers en niet van de bewoners.
Jij hebt duidelijk de faal van SST gemist.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:18 schreef akveor het volgende:
Je zou kunnen speculeren dat de oudbewoners weer het huis inkomen. Maar zo dom zullen ze toch niet zijn? Ik heb nog geen enkele RLS gezien waar dat echt gewaardeerd werd. Niet van de kijkers en niet van de bewoners.
domme kortzichtige mensen, die een paar zgn. dure woorden kennen, zullen altijd blijven bestaan, Een ding is zeker met hen valt nooit iets te winnen.quote:
Ik vond dat echt om te kotsen. Het ging niet meer om de overgebleven bewoners maar om de mensen waarvan je eerder blij was dat ze opgetyft waren.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:19 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik kan het me nog wel herinneren van BB6 dat ze zoiets gedaan hadden, weet niet meer precies hoe dat viel bij de kijkers en de bewoners maar echt geslaagd was het niet dacht ik.
doodserieus: ik werk en ik werk veul, vooral veul de eerste twee weken van de maand, de laatste twee weken van de maand heb ik het heel rustig, werk ik vanaf thuis en de rest van die twee weken heb ik vrij. Daarbij: volgens mij zijn er ook genoeg mensen, zoals meneertje zelf, die op hun werk gewoon Fok en de streams zitten te volgenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:21 schreef iwannabehigh het volgende:
aahahah ik kijk nu een herhaling terug van zon make over programma
zegt een vrouw trots en lachend dat haar man haar altijd zwijntje en zeug noemtt
NOU HE'S DAMN RIGHT
de vrouw kijkt zeker ook SST..
yo
MAAR MENSEN, WERKEN JULLIE NOU WEL OF NEIT, EVEN SERIEUS?
Yup volg op mijn werk Fok, Thuis de streams en Fok!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 15:23 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
doodserieus: ik werk en ik werk veul, vooral veul de eerste twee weken van de maand, de laatste twee weken van de maand heb ik het heel rustig, werk ik vanaf thuis en de rest van die twee weken heb ik vrij. Daarbij: volgens mij zijn er ook genoeg mensen, zoals meneertje zelf, die op hun werk gewoon Fok en de streams zitten te volgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |