quote:Op woensdag 30 maart 2011 19:41 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Haha, zelfs m'n moeder durfde!
Voel jij je ook noob dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Weet ook nog niet of ik überhaupt ga hoor.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
Hahaha dat wist ik dan weer wel, dat scheelt.quote:Op woensdag 30 maart 2011 19:39 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat voel ik me dan ook gewoon hoor. Ik weet nog wel dat ik de eerste keer bij Bart zat![]()
Schaam me nu nog omdat ik niet wist hoe ik moest zoomen.
quote:Op woensdag 30 maart 2011 19:39 schreef kanovinnie het volgende:
Ik weet nog wel dat ik de eerste keer bij Bart zat![]()
Schaam me nu nog omdat ik niet wist hoe ik moest zoomen.
quote:Op woensdag 30 maart 2011 19:49 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Da's geen kwestie van voelen maar van zijn.
Tja, Doel is volgens mij zowat de enige locatie waar je met meerdere mensen kunt urbexen zonder dat het echt opvalt.quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:02 schreef Omniej het volgende:
Moet eerlijk zeggen dat ik Doel ook niet eens het meest boeiende urbexonderwerp vind, maar gewoon 'ns een keer met wat meer mensen meeten lijkt me wel gezellig.
dan is er ook weinig verlaten aan ...quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:04 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Tja, Doel is volgens mij zowat de enige locatie waar je met meerdere mensen kunt urbexen zonder dat het echt opvalt.
Ik zie nog geen 20 man ergens een verlaten bedrijf binnengaan bijvoorbeeld..
tsja. hoop gewoon dat ik dan me Fuji X100 heb. Lijkt me uitstekende Urbex camquote:Op woensdag 30 maart 2011 20:02 schreef Omniej het volgende:
Ik heb ook nog nooit geürbext. (wat een woord)
Moet eerlijk zeggen dat ik Doel ook niet eens het meest boeiende urbexonderwerp vind, maar gewoon 'ns een keer met wat meer mensen meeten lijkt me wel gezellig.
Als je dat zegt heb je je ook nog niet echt verdiept in de locatiequote:Op woensdag 30 maart 2011 20:05 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
dan is er ook weinig verlaten aan ...
ik bedoel als je er met 20 man rondloopt is het niet echt verlaten. loop je er in je uppie dan meer ...quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:16 schreef Puala het volgende:
[..]
Als je dat zegt heb je je ook nog niet echt verdiept in de locatie
Idem!quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:17 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik heb ook nog nooit geurbextMaar lijkt me wel teringvetjes.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Bestand:Doel_-_Village_1.jpgquote:Op woensdag 30 maart 2011 23:53 schreef Doodkapje het volgende:
Lijkt me wel supervet en gezellig!!! ...maar is urbexen niet een beetje veel met >12 man?
Misschien wordt het er wel beter opquote:Op donderdag 31 maart 2011 07:40 schreef Omniej het volgende:
Oh noes, zitten we straks met allemaal gemuteerde FOT-ers.
Sick!!! Een glijbaan!quote:Op donderdag 31 maart 2011 06:28 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Bestand:Doel_-_Village_1.jpg
Ziet er aardig groot uit?
veel slechter iig nietquote:Op donderdag 31 maart 2011 07:43 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Misschien wordt het er wel beter op
Huur een fotovest en je bent pro.quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:22 schreef Chuckster het volgende:
Denk ook niet dat het de meest spectaculaire Urbex plek is, maar ik ga met name mee om wat meer te leren over fotografie van wat mede-Fotters, so..
* Chuckster is nog een 'noob' met een Nikon D60
Oh, hier is dit topic.quote:
Maar om met een groepje te gaan urbexen worden andere locaties moeilijker denk ik..quote:Op maandag 25 april 2011 18:43 schreef ebeaydojraes het volgende:
of we zoeken wat anders. belgie is vrij groot
Wie wordt het model?quote:Op maandag 25 april 2011 20:07 schreef freud het volgende:
An en ik zitten nog in dubio... Is het OK als we evt model meenemen?
Hopen dat het niet al te druk is met andere mensen deze dag.... als ik tijd heb wil ik zeker ook mee. Zijn er al meer mensen die al eens in Doel zijn geweest ?quote:Op maandag 25 april 2011 20:00 schreef Puala het volgende:
Nou, ik ga in ieder geval gewoon. Ik vind de straten die helemaal verlaten zijn ook al mooi en je kan altijd nog rondom de huizen fotograferen. Lijkt me dat ze daar niet moeilijk over doen.
je kunt proberen vrijstelling te vragen als fotograafquote:Op maandag 25 april 2011 15:37 schreef Brandwacht het volgende:
Doel is erg leuk, ben er zelf ook in januari geweest. Al is het mooier om daar heen te gaan als het vroeg donker wordt aangezien je dan ook mooie foto's kan maken met lange sluitertijd van onder andere de kerncentrale.
Let wel op: vanaf februari
is het niet meer toegestaan om de huizen in Doel te betreden, zie onderstaand bericht wat op een ander forum staat, de politie schijnt er ook regelmatig op te controleren.
Ik hoor wel of jullie nog naar Doel toe willen, als ik die dag vrij ben denk ik dat ik wel mee ga, is voor mij toch in de buurt, ongeveer een uurtje rijden.
BerichtGeplaatst: zo feb 13, 2011 23:09 Onderwerp: Let op: huizen in Doel (Belgie) niet meer toegankelijk!!
Hierbij wil ik jullie waarschuwen als je van plan nog bent naar Doel in Belgie te gaan.
Je mag niet meer de huizen in die leeg staan, doe je het wel staat de politie binnen no-time voor de deur. De bewoners zijn het zat dat veel mensen de huizen vernielen, wel begrijpelijk....
Heb al paar fotografen gesproken die of met een waarschuwing vanaf kwamen of met een boete van ruim 80 euro.
Was zelf van plan er binnenkort heen te gaan, maar das nu helaas verleden tijd.
Kan je met D_A meequote:Op maandag 2 mei 2011 18:53 schreef Isdatzo het volgende:
Oh ik kom definitief niet. Of ik ga helemaal los in Amsterdam of ik heb een ongelofelijke kutdag.
Hmm, ik had het van vrienden die er geweest zijn, veel dichtgetimmerd in ieder geval dan.. Ik weet nog dat ik met Paula en P. in bijna elk huis/schuur kon.. Zal nu in ieder geval niet zo zijn..quote:Op maandag 2 mei 2011 18:50 schreef Mirjam het volgende:
mijn zusje is er vandaag geweest, die zei dat ze nog een aantal huizen probleemloos inkon, en dat het er ook wel een soort van druk was...
is ook meerdere huizen ingeweest
Verlaten straten met super veel kunst door het hele dorp heen. Een weiland met gedichten en een prachtig uitzicht op de Antwerpse haven.quote:Op zondag 8 mei 2011 02:37 schreef Omniej het volgende:
Moet zeggen dat ik wel aan het twijfelen ben gebracht door de berichten dat er nauwelijks nog wat te beleven valt eerlijk gezegd (dat de boel veelal dichtgetimmerd zit e.d.)...
Als we er even vanuit gaan dat er dus geen gebouwen meer van binnen gefotografeerd kunnen worden: wat valt er dan nog wél in Doel te zien? Ik ben er nog nooit geweest, dus ik heb geen idee of de omgeving zelf ook een beetje aantrekkelijk is ofzo.
Nee hoor dat is geen probleemquote:Op zondag 8 mei 2011 16:21 schreef Omniej het volgende:
@k_man en Paula: okay, mooi.
Voor zover het er nu naar uitziet, ben ik er zondag dan ook gewoon bij. Tenminste, als het voor jou ook nog steeds geen probleem is @ Paula.
dat zijn onze verhuurdagprijzen (kamera-express.nl), maar vergeet die prijzen evenquote:Op donderdag 12 mei 2011 19:27 schreef trainfreak het volgende:
Verkoop je die lenzen of is die prijs om eens uit te proberen?
Ik ben op zoek naar een andere lens voor op mijn Canon (EOS 450D).
Oh shit, had net geld gepint om alles te kopen. Ik zou trouwens (als ik heenga, moet ik even met D_A kortsluiten) de 70-200 f/4 proberen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 20:51 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
dat zijn onze verhuurdagprijzen (kamera-express.nl), maar vergeet die prijzen even
Mocht je er toch geraken, zou je dan een 70-200 en/of 70-300 en 28/300 willen meebrengen?quote:Op donderdag 12 mei 2011 20:51 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
dat zijn onze verhuurdagprijzen (kamera-express.nl), maar vergeet die prijzen even
diafragma waarde, hoe lager hoe beter in principe, maar ook hoe duurder.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:02 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Mocht je er toch geraken, zou je dan een 70-200 en/of 70-300 en 28/300 willen meebrengen?
Voor de f/x.x waarden zal ik me nog even moeten inlezen vrees ik...
Bedankt!quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:04 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
diafragma waarde, hoe lager hoe beter in principe, maar ook hoe duurder.
Dit is tenminste over het algemeen zo, met hetzelfde bereik (dus de 70-200 f/2.8 is beter dan de f/4) Vooral door de lichtsterkte.
Hangt er heel erg vanaf wat voor dieren, en ik heb geen idee hoe het op het circuit zit.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:43 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Bedankt!
Ik heb zelf een 18-55 (kit)lens, ik ben er best wel tevreden over.
Ze voldoet voor wat ik er mee doe (treinfotografie), maar ik zou graag wat willen uitbreiden naar dieren en eventueel auto's ook (misschien wel op het circuit, wie weet?).
Wat meer zoom zou voor mij wel van pas komen.
Ik ga me dan ook meer bezighouden met fotografie, want 99% van mijn foto's trekt ik op P (automatisch)
Ik kom dan wel (helaas) niet maar ik wil wel even zeggen dat ik het geweldig tof van je vindquote:Op donderdag 12 mei 2011 21:19 schreef ebeaydojraes het volgende:
owja. ik neem al een zooi mee, dus kan niet alles meenemen.
70-200 zal hier iemand vast wel al meenemen, toch? 70-300 moet ik zelf ook nog steeds testen..
dus dan wordt het 16-35, 14, 50 en de 70-300? en de 100 macro ... ook maar eens mee schieten.
indien niemand de 70-200 dan zal ik daar ook eens naar kijken. laat ik me eigen set op de 135 en 10-17 na dan wel thuis.
Ik neem een 70-200 F4 mee, zonder IS. Als je belooft er niet mee weg te rennen kan je de mijne dus wel lenenquote:Op donderdag 12 mei 2011 20:59 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Oh shit, had net geld gepint om alles te kopen. Ik zou trouwens (als ik heenga, moet ik even met D_A kortsluiten) de 70-200 f/4 proberen.
passen denk ik niet op een A1?quote:Op donderdag 12 mei 2011 19:18 schreef ebeaydojraes het volgende:
zou t bijna vergeten zijn. Maaruh, zoek nog steeds vervoer. en als er nog canon gebruikers zijn die iets leuks willen uitproberen .. dit weekend is vreemd genoeg geen canon weekend voor de verhuur, dus ik heb zo;n beetje alles vrij (onder voorbehoud natuurlijk: 50 1,2 en 16-35 neem ik sowieso mee, als er morgen geen huurders bij komen ..):
Objectieven voor Canon:
• Canon EF 17-40mm F/4.0 L USM - ¤ 15,00 excl. BTW
• Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS - 25,00 excl. BTW
• Canon EF 70-200mm F/2.8 L iS II USM - ¤ 30,00 excl. BTW
• Canon EF 70-200mm F/2.8 L iS USM - ¤ 30,00 excl. BTW
• Canon EF 70-200mm F/4.0 L iS USM - ¤ 22,50 excl. BTW
• Canon EF 70-300mm F/4.0-5.6 L iS USM ¤ 25,00 excl. BTW
• Canon EF 28-300mm F/3.5-5.6 L iS USM - ¤ 30,00 excl. BTW
• Canon EF 100-400mm F/4.5-5.6 L iS USM - ¤ 30,00 excl. BTW
• Canon EF 300mm F/2.8 L USM iS - ¤ 35,00 excl. BTW
• Canon EF 400mm F/2.8 L USM iS - ¤ 45,00 excl. BTW
• Canon EF 500mm F/4.0 L USM iS - ¤ 45,00 excl. BTW
• Canon EF 14mm F/2.8 L II USM - ¤ 30,00 excl. BTW
• Canon EF 24mm F/1.4 L USM - ¤ 30,00 excl. BTW
• Canon EF 100mm F/2.8 L USM iS macro - ¤ 17,50 excl. BTW
• Canon EF-S 10-22mm F/3.5-4.5 USM - ¤ 15,00 excl. BTW
• Canon EF-S 17-55mm F/2.8 iS USM - ¤ 25,00 excl. BTW
• Canon EF 15mm F/2.8 fish eye - ¤ 20,00 excl. BTW
Ik heb de sigma 10-20quote:Op donderdag 12 mei 2011 22:02 schreef Chemiu het volgende:
[..]
Ik neem een 70-200 F4 mee, zonder IS. Als je belooft er niet mee weg te rennen kan je de mijne dus wel lenen.
Als iemand een leuke groothoek (zoals bijv de 10-22) mee kan nemen zou dat wel tof zijn, altijd al eens mee willen spelen (en volgens mij leuk icm urbex). Dus als je vervoer kan vinden ebeaydojraes, zou ik die graag testen! Tof idee sowieso.
past wel, maar met mooie zwarte beeldcirkel. Canon EF-S past ook, maar dat moet je niet doen, anders ligt je spiegel eruit na 1 foto. en das een dure grapquote:
Juist. Maar Chemiu misschien niet?quote:
Ach, je weet niet wat je mistquote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:49 schreef Xilantof het volgende:
Sorry Kano
@All: ik weet ff nog niet of ik mee kan (gaan). Ik sta ff op de "misschien" lijst dus
Ik mis in elk geval foto's die ook nog tijd vragen om bewerkt te worden enzoquote:
Over foto's die nog tijd nodig hebben gesproken... Daar liggen er nog wel wat van. Morgenmiddag maar eens aan beginnenquote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:54 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik mis in elk geval foto's die ook nog tijd vragen om bewerkt te worden enzo
Ik heb idd een 7D en alles wat op een 400D past zou daar dus ook op moeten passenquote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:42 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Juist. Maar Chemiu misschien niet?
Edit: Een 7D volgens mij. Moet passen![]()
Indien er geen probleem is dat mensen van buiten FOK! meegaan?quote:Op donderdag 12 mei 2011 22:06 schreef Wiebeldak het volgende:
Hm. Hier zou ik ook erg graag bij willen zijn maar ik beschik niet over een auto. Als er iemand langs Rotterdam rijd en mij op zou kunnen pikken dan zou ik dat heel erg fijn vinden. Het ligt wel op de route zo'n beetje voor iedereen en ik woon aan een afslag van de snelweg
Ik ben nog aan het proberen om een lift te regelen, maar het wil niet echt vlottenquote:Op vrijdag 13 mei 2011 23:55 schreef Omniej het volgende:
Weet jij nou al zeker of je gaat eigenlijk, Kano?
Omstreken van amsterdam.quote:
Zou ik geen problemen mee hebben hoor maar ik zie wel dat er een probleem bij mij is. De A20 waar ik dus naast woon is het gehele weekend in beide richtingen afgesloten bij het Kleinpolderplein. Het is nu ook 1 grote chaos in de stad, echt alles staat vast.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 00:28 schreef Toruk-Makto het volgende:
[..]
Indien er geen probleem is dat mensen van buiten FOK! meegaan?
Een collega van me wil wel mee, komt uit Rozenburg, zal er geen bezwaar tegen hebben 1 of 2 personen mee te nemen.
Ik zou je er ook nog wel bij kunnen proppen, maar zit al met 4 pers. in de auto, word dan wel erg krap allemaal achterin.
Klinkt leuk. Alleen ik heb echt geen zin om naar Hoogvliet te gaan eerst met de fiets en metro. Dat kost mij alweer 40 minuten en ik haat het openbaar vervoer echt.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 13:01 schreef Merlijn het volgende:
Nou vooruit, ik lurk alweer te lang in dit topic in plaats van gewoon meegaan. als er nog een fotonoob welkom is
wil ik Wiebel en eba....ebu...ebeaydojraes wel meenemen vanuit Hoogvliet.
PM even voor foonnummer
Crap, niet echt om de hoek ofzo....quote:
Ik was je wel op komen halen, maar als ik zo dat eerste gedeelte lees, gaat dat een uitdaging worden om uberhaupt in de buurt te komen.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 15:24 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Zou ik geen problemen mee hebben hoor maar ik zie wel dat er een probleem bij mij is. De A20 waar ik dus naast woon is het gehele weekend in beide richtingen afgesloten bij het Kleinpolderplein. Het is nu ook 1 grote chaos in de stad, echt alles staat vast.
[..]
Klinkt leuk. Alleen ik heb echt geen zin om naar Hoogvliet te gaan eerst met de fiets en metro. Dat kost mij alweer 40 minuten en ik haat het openbaar vervoer echt.
Ghehequote:Op zaterdag 14 mei 2011 15:28 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Crap, niet echt om de hoek ofzo....
[..]
Ik was je wel op komen halen, maar als ik zo dat eerste gedeelte lees, gaat dat een uitdaging worden om uberhaupt in de buurt te komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |