Wat valt me dat tegen van Bob Dylan.quote:Op woensdag 23 maart 2011 14:06 schreef Aneurysma het volgende:
Nogmaals, Bob Dylan heeft deze geschreven.!
Inderdaad, wie kan dit nou serieus nemen? Zelfs Rebecca Black zou vol schaamte naar haar eigen video moeten kijken. Dus ik hoop dat het met een complottheorie te maken heeft!quote:Op woensdag 23 maart 2011 14:07 schreef Gamer_V het volgende:
Een serieuze conspiracy theory is wel het enige wat dit gedrocht van een popnummer zou kunnen verbeteren. Verbeteren: van een dampende hoop stront naar een rottende drol met vlaggetje.
Ik zie ook een geheime boodschap in dit topicquote:Op woensdag 23 maart 2011 14:03 schreef ArnnT het volgende:
Ik zat naar de hit 'Friday' te kijken van Rebecca Black en er vielen mij wat dingen op in de tekst:
Seein’ everything, the time is goin’
Tickin’ on and on, everybody’s rushin’
Gotta get down to the bus stop
Gotta catch my bus, I see my friends
Which seat can I take?
(waar kan illuminatie zich vestigen)
Cruisin’ so fast, I want time to fly
(illuminatie die de wereld over gaat nemen, dit moet sneller)
I got this, you got this
My friend is by my right
I got this, you got this
Now you know it
(de duivel)
Tomorrow is Saturday
(Satan)
Vanaf 2:07 komt er een kladblok in beeld waar Rebecca geschetst in afgebeeld word, maar ook dubbel in de linker bovenhoek met een streep tussen de 'rechte' en de 'schijne' Rebecca, is dit het driehoek van Illuminatie? Ook met het oog op de tekst; "Seein'" & "I see".
Het is gewoon een hele rare tekst, zo raar dat er wat mee moet zijn.
Misschien is het te ver gezocht, maar ook die 'Usher' op het eind, of het is een parodie op Justin Bieber of het is iets duisters.
quote:Op woensdag 23 maart 2011 14:14 schreef mstx het volgende:
[..]
Ik zie ook een geheime boodschap in dit topic
Sunday, zonnegod, heidenen, illuminatie... OMGquote:Op woensdag 23 maart 2011 15:34 schreef AwesomeSauce het volgende:
Dat Saturday is wel heel ver gezocht. Dat zou praktisch betekenen dat bij elke liedje met zaterdag erin de illuminati erachter zit :/
Het gaat mij vooral om de rare onbekende artiesten met dezelfde soort muziek, zelfde sekse, ongeveer dezelfde leeftijd bij een raar label. Misschien weet iemand meer van 'trizzy66'.quote:Op woensdag 23 maart 2011 15:25 schreef Bastard het volgende:
Vergezocht inderdaad maar ok, misschien komt er meer.
Het gaat ook om het gebruik van Saturday in dat liedje. Met het rare 'Seein'' en 'I see' wat helemaal geen doel heeft maar toch erin is verwerkt. En dat het liedje compleet gekopieerd is van Bob Dylan ?.quote:Op woensdag 23 maart 2011 15:34 schreef AwesomeSauce het volgende:
Dat Saturday is wel heel ver gezocht. Dat zou praktisch betekenen dat bij elke liedje met zaterdag erin de illuminati erachter zit :/
Weer iemand die er intraptquote:Op woensdag 23 maart 2011 14:06 schreef Aneurysma het volgende:
Nogmaals, Bob Dylan heeft deze geschreven.!
De enige die erin trapt post boven jou.quote:Op woensdag 23 maart 2011 18:47 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Weer iemand die er intrapt
Dit is écht geen Bob Dylan...
quote:Op woensdag 23 maart 2011 18:47 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Weer iemand die er intrapt
Dit is écht geen Bob Dylan...
Dat zijn meisjes die beroemd willen worden als zangeres. Alleen ze hebben niet genoeg talent, dus pappie en mammie kunnen deze 'platenmaatschappij' inhuren en die autotunen het en alles en maken er een clip bij.quote:Op woensdag 23 maart 2011 18:45 schreef ArnnT het volgende:
[..]
Het gaat mij vooral om de rare onbekende artiesten met dezelfde soort muziek, zelfde sekse, ongeveer dezelfde leeftijd bij een raar label. Misschien weet iemand meer van 'trizzy66'.
[..]
Het gaat ook om het gebruik van Saturday in dat liedje. Met het rare 'Seein'' en 'I see' wat helemaal geen doel heeft maar toch erin is verwerkt. En dat het liedje compleet gekopieerd is van Bob Dylan ?.
Ik vind dit allemaal maar vreemde boel en misschien is Illuminatie vergezocht maar ik ben benieuwd of jullie er wat meer van weten/meer in zien.
Dat is het ook.quote:Op donderdag 24 maart 2011 08:43 schreef Chai het volgende:
[..]
Dat zijn meisjes die beroemd willen worden als zangeres. Alleen ze hebben niet genoeg talent, dus pappie en mammie kunnen deze 'platenmaatschappij' inhuren en die autotunen het en alles en maken er een clip bij.
Diepe, aangrijpende lyrics!quote:Op donderdag 24 maart 2011 12:46 schreef Ali_Kannibali het volgende:
yesterday day was thursday and today is fri fri friday and tomorrow comes saturday and the day day day after is suhunday![]()
lul niet, reptillianquote:Op zaterdag 26 maart 2011 09:12 schreef Denettemeneer het volgende:
HEE STELLETJE LUTSERS,
BOB DYLAN HEEFT FRIDAY NIET GESCHREVEN, DAT IS EEN HOAX
jezus, echt te erg dit..
Laat de caps maar zitten en schelden hoeft ook nietquote:Op zaterdag 26 maart 2011 09:12 schreef Denettemeneer het volgende:
HEE STELLETJE LUTSERS,
BOB DYLAN HEEFT FRIDAY NIET GESCHREVEN, DAT IS EEN HOAX
jezus, echt te erg dit..
Ja ik heb laatst Angels & Demons gekeken, en daarin werd verteld dat de Illuminati alleen de vijand van de KERK zijn, omdat zij voor pure wetenschap zijn en niet van onbewezen religieuze gebabbel houden.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 12:41 schreef Trippii het volgende:
Ja TS, OP is 'een beetje' ver gezocht.
By the way.. Illuminatie die de wereld gaat overnemen.. Scary.. ()
Ooit wel eens gedacht dat de Illuminatie wel eens aan 'onze' kant zouden kunnen staan?
Illuminati is een beetje een verkrachte term, als ze nog bestaan is het waarschijnlijk iets heel anders dan wat de meeste mensen denken. Dit zijn waarschijnlijk de echte 'bad guys'.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 12:41 schreef Trippii het volgende:
Ja TS, OP is 'een beetje' ver gezocht.
By the way.. Illuminatie die de wereld gaat overnemen.. Scary.. ()
Ooit wel eens gedacht dat de Illuminatie wel eens aan 'onze' kant zouden kunnen staan?
quote:Op zaterdag 26 maart 2011 18:20 schreef Degodvader het volgende:
Friday, als in, de slaaf van Robinson Crusoe?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |