Dat is het ook.quote:Op donderdag 24 maart 2011 08:43 schreef Chai het volgende:
[..]
Dat zijn meisjes die beroemd willen worden als zangeres. Alleen ze hebben niet genoeg talent, dus pappie en mammie kunnen deze 'platenmaatschappij' inhuren en die autotunen het en alles en maken er een clip bij.
Diepe, aangrijpende lyrics!quote:Op donderdag 24 maart 2011 12:46 schreef Ali_Kannibali het volgende:
yesterday day was thursday and today is fri fri friday and tomorrow comes saturday and the day day day after is suhunday![]()
lul niet, reptillianquote:Op zaterdag 26 maart 2011 09:12 schreef Denettemeneer het volgende:
HEE STELLETJE LUTSERS,
BOB DYLAN HEEFT FRIDAY NIET GESCHREVEN, DAT IS EEN HOAX
jezus, echt te erg dit..
Laat de caps maar zitten en schelden hoeft ook nietquote:Op zaterdag 26 maart 2011 09:12 schreef Denettemeneer het volgende:
HEE STELLETJE LUTSERS,
BOB DYLAN HEEFT FRIDAY NIET GESCHREVEN, DAT IS EEN HOAX
jezus, echt te erg dit..
Ja ik heb laatst Angels & Demons gekeken, en daarin werd verteld dat de Illuminati alleen de vijand van de KERK zijn, omdat zij voor pure wetenschap zijn en niet van onbewezen religieuze gebabbel houden.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 12:41 schreef Trippii het volgende:
Ja TS, OP is 'een beetje' ver gezocht.
By the way.. Illuminatie die de wereld gaat overnemen.. Scary.. ()
Ooit wel eens gedacht dat de Illuminatie wel eens aan 'onze' kant zouden kunnen staan?
Illuminati is een beetje een verkrachte term, als ze nog bestaan is het waarschijnlijk iets heel anders dan wat de meeste mensen denken. Dit zijn waarschijnlijk de echte 'bad guys'.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 12:41 schreef Trippii het volgende:
Ja TS, OP is 'een beetje' ver gezocht.
By the way.. Illuminatie die de wereld gaat overnemen.. Scary.. ()
Ooit wel eens gedacht dat de Illuminatie wel eens aan 'onze' kant zouden kunnen staan?
quote:Op zaterdag 26 maart 2011 18:20 schreef Degodvader het volgende:
Friday, als in, de slaaf van Robinson Crusoe?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |