Nee idd ik zag de Jong ook later pas staanquote:Op maandag 21 maart 2011 18:26 schreef yornivv het volgende:
Zelf zie ik liever de variant met Van Der Vaart vanaf links en De Jong controlerend op het middenveld. Dit omdat ik Van Der Vaart beter vind in een aanvallende rol.
Ja echt, nog nooit voorgekomen.quote:Op maandag 21 maart 2011 18:34 schreef yornivv het volgende:
Dat wordt trouwens wel interessant: Van Der Wiel vs. Dzsudzsák
Als vd wiel zich er voor in kan zetten word dat een mooi duel. Als ie de zelfde motivatie meeneemt als wat ie bij ajax laat zien kan dsoedsak vrij doorlopen.quote:Op maandag 21 maart 2011 18:34 schreef yornivv het volgende:
Dat wordt trouwens wel interessant: Van Der Wiel vs. Dzsudzsák
idd, alweerquote:Op maandag 21 maart 2011 18:34 schreef yornivv het volgende:
Dat wordt trouwens wel interessant: Van Der Wiel vs. Dzsudzsák
De vraag is of Nigel de eerste helft of de tweede helft kiest om Dzsudzsak in tweeën te schoppen. Jammer voor Balazs maar mooi voor de vaderlandse ploeg en het brengt extra spanning in de competitie.quote:Op woensdag 23 maart 2011 12:12 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
We maken goulash van die lui! 1-4! tegengoal komt van Doedelzak door een kogel van 25 meter.
Als Van der Wiel zich een wedstrijd lang concentreerd op zijn tegenstander is hij nog steeds erg goed. Helaas loopt hij dit seizoen in de meeste wedstrijden maar wat rond.quote:Op maandag 21 maart 2011 18:34 schreef yornivv het volgende:
Dat wordt trouwens wel interessant: Van Der Wiel vs. Dzsudzsák
Wat ben jij een triest manneke zeg, maar dat soort mensen zijn er helaas ook.quote:Op woensdag 23 maart 2011 13:32 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
De vraag is of Nigel de eerste helft of de tweede helft kiest om Dzsudzsak in tweeën te schoppen. Jammer voor Balazs maar mooi voor de vaderlandse ploeg en het brengt extra spanning in de competitie.
Wie zou jij dan willen zien, Van Nistelrooij?quote:Op woensdag 23 maart 2011 12:48 schreef lebodhi het volgende:
Hoop niet dat van persie in de spits staat,heeft laten zien op het wk dat hij geen spits is maar beter achter de spits of als buitenspeler.
Onderschrift zegt al genoeg toch?quote:Op woensdag 23 maart 2011 13:38 schreef lebodhi het volgende:
[..]
Wat ben jij een triest manneke zeg, maar dat soort mensen zijn er helaas ook.
HAHAHAHAquote:Op woensdag 23 maart 2011 13:41 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Onderschrift zegt al genoeg toch?
Ja inderdaadquote:Op woensdag 23 maart 2011 13:40 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wie zou jij dan willen zien, Van Nistelrooij?
quote:Op donderdag 24 maart 2011 17:52 schreef j0rdiiii het volgende:
Ik heb gehoord dat de Jong het deze wedstrijd op Dzsudzsák heeft gemunt om zo Ajax kampioen te maken
Dan maak je het alleen maar makkelijker voor Twente, die hebben op papier de beste kans om kampioen te worden.quote:Op donderdag 24 maart 2011 17:52 schreef j0rdiiii het volgende:
Ik heb gehoord dat de Jong het deze wedstrijd op Dzsudzsák heeft gemunt om zo Ajax kampioen te maken
Die heeft een zwemfeestje?quote:Op donderdag 24 maart 2011 17:09 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Jammer dat Van Persie weer in de spits zal staan. Huntelaar is beter. Maar die kan helaas niet.
Leg eens uit? Ik denk dat PSV meer kans heeft.quote:Op donderdag 24 maart 2011 22:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dan maak je het alleen maar makkelijker voor Twente, die hebben op papier de beste kans om kampioen te worden.
Hmm.. ik dacht Nederland is erg verzwakt met al die geblesseerden.. Maar als ik deze opstelling zie dan lijkt dat wel mee te vallen.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 01:58 schreef Athlon_2o0o het volgende:
De vermoedelijke opstelling volgens NU.nl (Afellay is volgens hen zeker):
Vorm;
Van der Wiel, Heitinga, Mathijsen en Pieters;
De Jong en Van der Vaart;
Kuijt, Sneijder en Afellay;
Van Persie.
http://www.nu.nl/sport/2476383/oranje-met-afellay-hongarije.html
Wat is een beetje uitverkocht?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 10:42 schreef tralalala het volgende:
Is het stadion een beetje uitverkocht?
ja maar affelay zit wel bij barcelona op de bank he dat is de allergeweldigste club allertijden ooit oogstrelend voetbal honderd miljoen balcontacten per nanoseconde dat is toch supermooiquote:Op vrijdag 25 maart 2011 10:19 schreef Tja..1986 het volgende:
Toch altijd mooi hoe zo'n Van Marwijk zich aan zijn eigen beleid houdt. Een jaar of anderhalf geleden moest je veel basis spelen bij je club om in de selectie te komen, nu mag je in de basis als je waterdrager bent.
Mwa, zelfs de vriendschappelijke wedstrijden onder van Marwijk zijn nog redelijk weg te kijken.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 12:01 schreef dog_mask het volgende:
[..]
ja maar affelay zit wel bij barcelona op de bank he dat is de allergeweldigste club allertijden ooit oogstrelend voetbal honderd miljoen balcontacten per nanoseconde dat is toch supermooi
ik denk dat het zo'n typische nederlands elftal 'het moet maar' wedstrijd wordt. minimale overwinning en het publiek dat collectief denkt 'deze 90 minuten van mijn leven krijg ik nooit meer terug'
Waarom zo negatief? Landen als Moldavie.. tja die gaan staan als een handbal verdediging.. ook wat je op het WK zag.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 12:01 schreef dog_mask het volgende:
[..]
ik denk dat het zo'n typische nederlands elftal 'het moet maar' wedstrijd wordt. minimale overwinning en het publiek dat collectief denkt 'deze 90 minuten van mijn leven krijg ik nooit meer terug'
Die vriendschappelijke wedstrijden en kwalificatiewedstrijden zijn nog nooit zo leuk geweest als onder Van Marwijk. Vroeger verloor Nederland van landen als Ierland.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 12:01 schreef dog_mask het volgende:
[..]
ja maar affelay zit wel bij barcelona op de bank he dat is de allergeweldigste club allertijden ooit oogstrelend voetbal honderd miljoen balcontacten per nanoseconde dat is toch supermooi
ik denk dat het zo'n typische nederlands elftal 'het moet maar' wedstrijd wordt. minimale overwinning en het publiek dat collectief denkt 'deze 90 minuten van mijn leven krijg ik nooit meer terug'
Exact, goed elftal nog steedsquote:Op vrijdag 25 maart 2011 10:33 schreef Cara het volgende:
Das toch wel de kracht van dit elftal. zoveel geblesseerden en je elftal gaat er amper van achter uit.
Agreed. Van Marwijk brengt hem altijd zo rond de 70ste minuut in om een omslagpunt te forceren.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:55 schreef nikk het volgende:
Jammer dat Elia niet start. Toch wel één van de leukere spelers om in actie te zien. Ik ben het ook wel eens met Gijp dat het types als Elia en Robben zijn die een wedstrijd voor je kunnen maken.
Die verre buitenspelers, dat werkt niet. Die staan op een eiland.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:07 schreef leoneleons het volgende:
------------------------------------Vorm------------------------------------------------
Van der Wiel--------- Heitinga---------------Mathijsen----------Pieters--
---------------------------De Jong----------Van der Vaart-----------------------
------------------------------------Sneijder--------------------------------------------
------------Kuijt------------------Van Persie-----------------------------Afellay-
Ik zou zo beginnen tegen Hongarije , en denk dat we de 3 punten mee naar huis nemen.
[ afbeelding ]
Niet mee eens want de jong en van de vaart sluiten aan,wel blijven nadenken he athlon.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:10 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Die verre buitenspelers, dat werkt niet. Die staan op een eiland.
Kuijt en Afellay als vleugels werkt sowieso niet. Al blijft het natuurlijk maar Hongarije.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:10 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Die verre buitenspelers, dat werkt niet. Die staan op een eiland.
Werkt wel tegen hongarije littelrabbit.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:30 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Kuijt en Afellay als vleugels werkt sowieso niet. Al blijft het natuurlijk maar Hongarije. (Wat is Hongarije eigenlijk een raar woord)
Ze hebben een 6-1 goed te makenquote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:45 schreef Morpheus2002 het volgende:
Waarom is dat Hongarije er zo van overtuigd dat ze een kans hebben? Nederland is met dit elftal nog steeds op elke plek stukken beter. Gewoon een overwinning voor NL.
Ja joh, Hongarije is easy.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:45 schreef Morpheus2002 het volgende:
Waarom is dat Hongarije er zo van overtuigd dat ze een kans hebben? Nederland is met dit elftal nog steeds op elke plek stukken beter. Gewoon een overwinning voor NL.
Als je beter ben op papier hoef dat nog niet op het veld te zijn.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:45 schreef Morpheus2002 het volgende:
Waarom is dat Hongarije er zo van overtuigd dat ze een kans hebben? Nederland is met dit elftal nog steeds op elke plek stukken beter. Gewoon een overwinning voor NL.
Kom op.. we stonden in de finale van het WK.. je moet nooit de tegenstander onderschatten maar doe nou niet alsof ze goed zijn.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 15:02 schreef leoneleons het volgende:
[..]
Als je beter ben op papier hoef dat nog niet op het veld te zijn.
Ja, al die mensen die doen alsof Hongarije een kans heeft. Nederland heeft het erg goed gedaan, ook na het WK met o.a. een 4-1 overwinning op Zweden.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 15:36 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Kom op.. we stonden in de finale van het WK.. je moet nooit de tegenstander onderschatten maar doe nou niet alsof ze goed zijn.
Je hoef niet goed te zijn om kans te maken.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 15:36 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Kom op.. we stonden in de finale van het WK.. je moet nooit de tegenstander onderschatten maar doe nou niet alsof ze goed zijn.
Jonge, Nederland wint dit gewoon dik.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 15:45 schreef leoneleons het volgende:
[..]
Je hoef niet goed te zijn om kans te maken.
Ja de bal is rond, elke corner kan er in vliegen..quote:Op vrijdag 25 maart 2011 15:45 schreef leoneleons het volgende:
[..]
Je hoef niet goed te zijn om kans te maken.
we zullen zien wat het wordt , hoop dat je gelijk heb.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 15:47 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Ja de bal is rond, elke corner kan er in vliegen..Fred Rutten wist niet dat je op Fok! zat..
![]()
We gaan dit gewoon winnen met 1-4..![]()
EL heeft die rechten dus ik ga ervan uit dat het daar wel te zien zal zijn.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 18:05 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Weet iemand of Jong Oranje ergens te zien is?
Dankie.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 18:13 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
EL heeft die rechten dus ik ga ervan uit dat het daar wel te zien zal zijn.
http://www.veronicatv.nl/web/show/id=1279430/langid=43quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:05 schreef TLC het volgende:
Is deze wedstrijd ook ergens online te zien ??
Wij danken U.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:07 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
http://www.veronicatv.nl/web/show/id=1279430/langid=43
Die wacht vol smart op zijn pizza, alleen durft hij dat na de pizza hype van deze week hier niet te verkondigen.quote:
Hij eet op zaterdag pizzaquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:10 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Die wacht vol smart op zijn pizza, alleen durft hij dat na de pizza hype van deze week hier niet te verkondigen.
Zij is toch een Hongaarse of niet ? of was het nou Litouwenquote:
Weet ik het, poetsen kunnen ze allemaal en kreunen is niet taalgebondenquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:20 schreef TLC het volgende:
[..]
Zij is toch een Hongaarse of niet ? of was het nou Litouwen
Ze mag bij mij wel eens komen koken..quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:20 schreef TLC het volgende:
[..]
Zij is toch een Hongaarse of niet ? of was het nou Litouwen
Respectloos zegquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:21 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Weet ik het, poetsen kunnen ze allemaal en kreunen is niet taalgebonden
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:21 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Weet ik het, poetsen kunnen ze allemaal en kreunen is niet taalgebonden
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:23 schreef GGMM het volgende:
Ik hoop dat we winnen vanavond, als Hongarije wint krijgen we geen punten.
De bal is rond jaquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:23 schreef GGMM het volgende:
Ik hoop dat we winnen vanavond, als Hongarije wint krijgen we geen punten.
Schandalig, amateuristische regie. Zelfs de lokale omroep Tytsjerksteradiel doet dit beterquote:
oh die.quote:
Hij is de Huis en Tuin Marokkaan van FOK!quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:27 schreef gniffie het volgende:
[..]
oh die.
hopelijk is dit geen jinx. kan het niet aan als die dalijk plotseling het topic komt instromen
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:26 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Schandalig, amateuristische regie. Zelfs de lokale omroep Tytsjerksteradiel doet dit beter
De 88e sec, wist je nog die ene van Amerika die zichzelf bleseerdequote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:29 schreef Geo3kant het volgende:
Hoeveelste minuut blesseert de jong een hongaarse speler?
and you know itquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:29 schreef Smoofie het volgende:
V/D Vaart, WIE KENT HEM NIET. V/D Vaart, V/D Vaart en natuurlijk ajacied
Bij de eerste overtredingquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:29 schreef Geo3kant het volgende:
Hoeveelste minuut blesseert de jong een hongaarse speler?
Afellay hoort niet bij dat rijtje.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:31 schreef Dj_Day-V het volgende:
v.d. Vaart, Afellay, Sneijder en van Persie naast elkaar is gewoon tik tik tik BOOM
Vormquote:
"is een echte ajacied"quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:29 schreef Smoofie het volgende:
V/D Vaart, WIE KENT HEM NIET. V/D Vaart, V/D Vaart en natuurlijk ajacied
Tuurlijk, ik vond alleen de posting wat vreemd omdat het leek alsof het de eerste neger ooit in het Nederlandse doel wasquote:
Ik raakte in de war met Sinterklaasquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:32 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
"is een echte ajacied"
en natuurlijk ajacied, wat de fuck
echt héquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:34 schreef Paxcon het volgende:
Verschrikkelijk zon stadion met atletiekbaan..
Echt hé, echt oostblok.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:34 schreef Paxcon het volgende:
Verschrikkelijk zon stadion met atletiekbaan..
Ik vind dat ook erg lelijk.. multifunctioneel ja, maar je kan ook meteen je verrekijker meenemen bij het voetbal.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:34 schreef Paxcon het volgende:
Verschrikkelijk zon stadion met atletiekbaan..
Strafrondjes voor wanvertoningquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:35 schreef BB-King het volgende:
Zo'n atletiekbaan is wel handig bij het warmlopen.
In Italie hebben ze dat ook vaak. Oostblok is meer neonazi's + politie in stadionquote:
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:35 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
http://shop.voetbalshirtj(...)4_47&products_id=296
Vorm pwnd hem.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:36 schreef Geo3kant het volgende:
Heitinga, slome drol let eens op man.. Gewoon ff die mannetjes eerste 15 min laten uitrazen en niks tegen krijgen
Oostblokstadionsquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:34 schreef Paxcon het volgende:
Verschrikkelijk zon stadion met atletiekbaan..
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:37 schreef GGMM het volgende:
Afellay kan duidelijk het niveau nog niet aan.
quote:
quote:
Okéquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:37 schreef GGMM het volgende:
Afellay kan duidelijk het niveau nog niet aan.
Kan niet, is al 0-1quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:38 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Dit wordt echt geen 4-1, dit wordt 6-0
over die 6 heenquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:38 schreef BB-King het volgende:
GOAL VAN DER VAART![]()
Appeltje eitje.... 10 10 10 10 10
Oh god, daar is BSB.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:39 schreef BansheeBoy het volgende:
Nederland heeft nu leuke spelers op het veld staan, maar ze spelen een soort van pompelmoes fanfare (volgens Merdov uit het oude Rusland), dat ligt ze niet echt.
Gewoon weer terug naar de wentelwieken lijkt me het beste.˛
Gaan we voetbal nu als wetenschap bekijken of lekker tegen een balletje trappen?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:39 schreef BansheeBoy het volgende:
Nederland heeft nu leuke spelers op het veld staan, maar ze spelen een soort van pompelmoes fanfare (volgens Merdov uit het oude Rusland), dat ligt ze niet echt.
Gewoon weer terug naar de wentelwieken lijkt me het beste.˛
Jij bent echt een idioot hé..quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:39 schreef BansheeBoy het volgende:
Nederland heeft nu leuke spelers op het veld staan, maar ze spelen een soort van pompelmoes fanfare (volgens Merdov uit het oude Rusland), dat ligt ze niet echt.
Gewoon weer terug naar de wentelwieken lijkt me het beste.˛
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:40 schreef Merkie het volgende:
Tot het EK gaat NL niets verliezen en worden ze Europees kampioen. Heb het al vaker gezegd. Maar 't is zo.
Met jou drbij wordt het kijken naar wedstrijden van het Nederlandse elftal draagbaarquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:39 schreef BansheeBoy het volgende:
Nederland heeft nu leuke spelers op het veld staan, maar ze spelen een soort van pompelmoes fanfare (volgens Merdov uit het oude Rusland), dat ligt ze niet echt.
Gewoon weer terug naar de wentelwieken lijkt me het beste.˛
ibi speelt positiver sinds Barçaquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:41 schreef Smoofie het volgende:
Wat heeft iedereen hier met ibi, allemaal PSV'ers ofzo?
Waar denk je dat die mestgeur vandaan komtquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:41 schreef Smoofie het volgende:
Wat heeft iedereen hier met ibi, allemaal PSV'ers ofzo?
Ik vind hem niet beter dan Elia op links, maar hij is wel goed. Ik zat te wachten en te wachten op het WK, ik wist dat hij ging scoren.. hij was er ook 2x dichtbij, maar kreeg niet genoeg minuten.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:41 schreef Smoofie het volgende:
Wat heeft iedereen hier met ibi, allemaal PSV'ers ofzo?
En dat hadden we hier gevoeld.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:42 schreef Ajacied422 het volgende:
die pompelbal die vorm pakte. had verhoeven 10x erger vallend gedaan
Dank je, ik analyseer wedstrijden graag op vertrouwensbasis. Ik hou van het spelletje.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:41 schreef Falco het volgende:
[..]
Met jou drbij wordt het kijken naar wedstrijden van het Nederlandse elftal draagbaar
Nouja van Persie heeft ook nog niet veel laten zien laatste tijd (bij NL). Liever Huntelaar erin.. maar moet je wel de juiste mensen erachter zetten dat hij alleen hoeft af te maken, want voetballen kan die niet.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:43 schreef Dj_Day-V het volgende:
Sneijder en van Persie kunnen het niveau niet aan
Aldus FOK!kers logica...
Waarom cynisch?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:43 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dank je, ik analyseer wedstrijden graag op vertrouwensbasis. Ik hou van het spelletje.˛
Ik heb niets tegen hem omdat hij PSV'er is, ik vind Elia beter op links en Sneijder/Vaart/Persie beter op middenveld,spits.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:42 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Ik vind hem niet beter dan Elia op links, maar hij is wel goed. Ik zat te wachten en te wachten op het WK, ik wist dat hij ging scoren.. hij was er ook 2x dichtbij, maar kreeg niet genoeg minuten.
En geef ons PSV'ers ook wat, staan al genoeg (oud) Ajacieden in het Nederlands elftal
Waarschijnlijk op deze manier zodat hij Elia als invaller laat komen, dan komt hij beter tot zijn recht om ff de rest op te zwepen met wat mooie bewegingen. Beter als invaller imho.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:44 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ik heb niets tegen hem omdat hij PSV'er is, ik vind Elia beter op links en Sneijder/Vaart/Persie beter op middenveld,spits.
Greg heeft geluk dat ie de enige echte RB is bij Nederland.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:45 schreef Smoofie het volgende:
Ook bij NL speelt Greg slecht dus momenteel.
Hij is echt slecht geworden na het WK. Hij heeft ook een slechte arrogante mentaliteit. Van Persie betrap ik hier ook vaak op.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:45 schreef Smoofie het volgende:
Ook bij NL speelt Greg slecht dus momenteel.
Eensch, goede concurrentie maakt je scherper en zolang je dat niet hebt ben je nooit helemaal 100%quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:46 schreef BB-King het volgende:
[..]
Greg heeft geluk dat ie de enige echte RB is bij Nederland.
Net als bij Ajax heeft hij een vaste basis plaats.. hoeft niet zo scherp te zijn inderdaad. Maar vermoeidheid van het WK kan het ook zijn of gewoon effe een minder seizoen.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:47 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Eensch, goede concurrentie maakt je scherper en zolang je dat niet hebt ben je nooit helemaal 100%
Italiaanse competitie is dan ook een paar tandjes langzamer.quote:
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:48 schreef BansheeBoy het volgende:
Afellay is technisch gezien misschien wel de beste voetballer van het veld, tenminste als je hem puur analyseert op balbehandeling en aanname, Sneijder en de Pers als goede volgers.˛
Dat weet je als topsporter en dan dien je tijdens je rustmomenten ook zoveel mogelijk je rust te pakkenquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:47 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Net als bij Ajax heeft hij een vaste basis plaats.. hoeft niet zo scherp te zijn inderdaad. Maar vermoeidheid van het WK kan het ook zijn of gewoon effe een minder seizoen.
Dus van der Wiel had ook gewoon iemand moeten bijten om effe op vakantie te kunnen?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:49 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Dat weet je als topsporter en dan dien je tijdens je rustmomenten ook zoveel mogelijk je rust te pakken
LOL. Van Persie behoort juist tot de slechtste.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:48 schreef BansheeBoy het volgende:
Afellay is technisch gezien misschien wel de beste voetballer van het veld, tenminste als je hem puur analyseert op balbehandeling en aanname, Sneijder en de Pers als goede volgers.˛
Hij moet eerst NL leren praten.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:50 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Dus van der Wiel had ook gewoon iemand moeten bijten om effe op vakantie te kunnen?
Ja.. heeft hij wel vaker last van, oost Indisch doof die jongen.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:49 schreef BB-King het volgende:
Zou Van Persie zo weer op het "ik heb het fluitje niet gehoord" terugvallen?
ja.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:50 schreef BansheeBoy het volgende:
Spelers als Ronaldo, Robinho en Bale lachen van der Velg keihard uit in zijn infantiele face. Hij komt te kort voor de absolute top, alhoewel ik hem in het begin wel tot de (Ashley) Cole-achtigen vond behoren, zeker omdat hij qua hoofdje hem het dichtste nadert.˛
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:50 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Dus van der Wiel had ook gewoon iemand moeten bijten om effe op vakantie te kunnen?
Van persie is de beste. Afellay is niets vergeleken met Van Persie. Jij kijkt duidelijk de wedstrijden van Arsenal niet.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:50 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
LOL. Van Persie behoort juist tot de slechtste.
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:51 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Of een weekje Hagenees zijn en van Ajax winnen :p
Van Persie, als hij geen blessures had gehad in zijn carričre wisten we nu niet eens wie Messi was.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:51 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Van persie is de beste. Afellay is niets vergeleken met Van Persie. Jij kijkt duidelijk de wedstrijden van Arsenal niet.
Ze spelen op een andere positie.. lastig te vergelijken.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:51 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Van persie is de beste. Afellay is niets vergeleken met Van Persie. Jij kijkt duidelijk de wedstrijden van Arsenal niet.
En voetbalt men tegenwoordig met het gezicht of nog altijd met de voet.. Volgens mij is het nog geen gezichtsbal.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:50 schreef BansheeBoy het volgende:
Spelers als Ronaldo, Robinho en Bale lachen van der Velg keihard uit in zijn infantiele face. Hij komt te kort voor de absolute top, alhoewel ik hem in het begin wel tot de (Ashley) Cole-achtigen vond behoren, zeker omdat hij qua hoofdje hem het dichtste nadert.˛
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |