Als je geen CC hebt (like me) kan je ook Paypal gebruiken.quote:Op zondag 31 juli 2011 12:24 schreef motorbloempje het volgende:
Oh! En bestel je echte leesboeken (Frankenstein, Pride and Prejudice, etc.) bij www.bookdepository.co.uk. Moet je wel een creditcard hebben, maar misschien heb je die wel, of anders je ouders. Zijn spotgoedkope boeken en ze hebben geen verzendkosten
Het doet me echt goed dit te lezen. Ik ben 22 en heb ook heel lang getwijfeld of ik nog wel weer wou studeren. Ik ga naast mijn studie ook 20 uur werken..ben benieuwd hoe dat zal gaanquote:Op zaterdag 30 juli 2011 00:12 schreef motorbloempje het volgende:
Ik kan me je twijfels heeeeel goed voorstellen en ik had het ook bijna niet gedaan, die laatste strohalm van Engels vastpakken.
De ironie: ik ben tijdens een FOK! meet in 2002 of 2003 een keer door de Telegraag geïnterviewd en daarin vertelde ik trots dat ik in 2003 hoopte te beginnen 'Met mijn studie Engels in Utrecht'.
Was naar open dag en alles geweest en stond al bijna vast. Maar toen zakte ik in 2003 door aardig wat problemen die niets met school te maken hadden en in dat jaar was er weer veel veranderd.
Ondanks dat ik een heel ander leven heb in vergelijking met mijn medestudenten heb ik het héél erg naar mijn zin. Ik ga wel niet zo vaak of eigenlijk zelden mee met activiteiten (heb afgelopen jaar voor een groot deel naast mijn studie 26 uur per week gewerkt) maar tijdens de colleges is het altijd erg leuk en gezellig. Ook als ik wel een keer iets leuks mee ga doen is 't allemaal helemaal top. Ook samen studeren en dingen uitwisselen gaat allemaal heel volwassen en nou ja, perfect eigenlijk. Je zou onze Facebookpagina's moeten zien in tijden van tentamens en deadlines![]()
Iedereen helpt elkaar, moedigt elkaar aan, kijkt elkaars werk na. Ook doen we studiesessies voor moeilijke vakken waarbij de mensen die het wél snappen de rest proberen bij te brengen, etc.
Een betere sfeer dan bij Engels in Nijmegen kan ik me eigenlijk niet wensen
Ook als je wat ouder bent dan 18
En tuurlijk, ik heb af en toe ook wel eens gehad 'jemig.. ben je pas 17????' en dan dingen horen als 'ik had een slaapfeestje bij...' (ok, dat is een heel extreme![]()
) maargoed, genoeg oudere mensen of iig mensen die wel jong zijn maar érg volwassen zijn in de omgang.
Oh, ok, dat zijn dus de enige boeken die ik NIET zou kopen...quote:Op zondag 31 juli 2011 17:35 schreef Woezle het volgende:
Toch nog een vraagje over de boeken!
Er staat 'Van Dale Groot Woordenboek Nederlands - Engels'. Is het handig om ook Engels - Nederlands in je bezit te hebben of kan je daar met een pocketwoordenboek wel mee verder?
Oh, die hebben we ook hoorquote:Op zondag 31 juli 2011 18:31 schreef margaretha_01 het volgende:
Dat vind ik nou raar voor een opleiding Engels/Amerikanistiek.... :s Hoezo werken ze niet meteen met een engels-engels woordenboek? Ons werd Macmillan aangeraden (ik studeer dan wel geen Engels, maar goed)... 't is een goed woordenboek, maar wel reusachtig groot... Maar tegenwoordig heb je ook veel goede online woordenboeken...
Ik had 'm 2 jaar geleden nogquote:Op zondag 31 juli 2011 21:19 schreef finsdefis het volgende:
Gedrukte woordenboeken heb je in principe niet nodig nee, behalve als je translation schriftelijk moet doen in je eerste jaar (wat eigenlijk ook nergens op slaat). Weet eigenlijk niet of dat inmiddels afgeschaft is.
Thesaurus is inderdaad baasquote:Op zondag 31 juli 2011 21:32 schreef Inu het volgende:
Ik had voor tentamens gewoon wat pocketboekjes en ook een thesaurus, die is handig
Oxford Paperback: Dictionary, Thesaurus and Wordpower Guide, checkquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 00:15 schreef Femke3112 het volgende:
Ik ga geen Engels doen, maar ik heb wel Cambridge gehad op de middelbare school en als je per se een handig Engels-Engels woordenboek wil: schaf die van Oxford aan, zo'n dikke blauwe![]()
Die heb ik voor Engels iig altijd heel fijn gevonden
About that, ik had dat dit jaar nog :pquote:Op zondag 31 juli 2011 21:19 schreef finsdefis het volgende:
Gedrukte woordenboeken heb je in principe niet nodig nee, behalve als je translation schriftelijk moet doen in je eerste jaar (wat eigenlijk ook nergens op slaat). Weet eigenlijk niet of dat inmiddels afgeschaft is.
Ik zou kijken naar de cursussen en aansluitende masters, zodat je weet wat je het leukst lijktquote:Op woensdag 3 augustus 2011 18:39 schreef margaretha_01 het volgende:
Daar ben ik weermet twee vragen
Waarom hebben jullie gekozen voor de uni waar je nu aan studeert?
Hoe zouden jullie mensen, die anglistiek of amerikanistiek willen studeren, adviseren om een uni te kiezen --> waar zouden die mensen op moeten letten, als ze willen dat ze met een studie aan een bepaalde uni goed aan hun trekken komen?
In hoeverre verschillen de opleidingen aan verschillende uni's?
sorry, dat waren drie vragen... 8D
Ik koos tussen Utrecht en Leiden, omdat ik niet op kamers wilde (ben ik na een jaar wel gegaan) en omdat ik niks met Amsterdam heb.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 18:39 schreef margaretha_01 het volgende:
Daar ben ik weermet twee vragen
Waarom hebben jullie gekozen voor de uni waar je nu aan studeert?
Hoe zouden jullie mensen, die anglistiek of amerikanistiek willen studeren, adviseren om een uni te kiezen --> waar zouden die mensen op moeten letten, als ze willen dat ze met een studie aan een bepaalde uni goed aan hun trekken komen?
In hoeverre verschillen de opleidingen aan verschillende uni's?
sorry, dat waren drie vragen... 8D
cultuur is bij ons één keer een keuzevakje, (verplicht kiezen amerikaans of brits) maar je krijgt bij literatuur ontzettend veel geschiedenis mee, omdat we literatuur in de historische context lezen. ook het lezen van moderne literatuur levert kennis over cultuur op.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 19:50 schreef margaretha_01 het volgende:
Dank jullie voor de reacties!Vooralsnog kijk ik met het ''uitzoeken'' van universiteiten waar ik me zou willen aanmelden vooral naar de plaats zelf: of ik het leuk zou vinden daarnaartoe te verhuizen... Maar ik zou natuurlijk meer op de inhoud van de studies moeten letten...
Behalve de taal zelf, zou ik graag veeeel meer te weten willen komen over de cultuur... Ik weet niet of het voorkomt dat universiteiten programma'saanbieden met extra nadruk op 'cultuur' vakken... Tot nu toe vind ik de info op websites echt super algemeen allemaal
Zoals ik zei, vooral vanwege de cursussenquote:Op woensdag 3 augustus 2011 19:02 schreef RobertoCarlos het volgende:
Maar waarom vonden jullie Utrecht en Nijmegen leuk?
Wat heb jij gekozen? En vond je het leuk/interessant?quote:Op woensdag 3 augustus 2011 22:38 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
cultuur is bij ons één keer een keuzevakje, (verplicht kiezen amerikaans of brits) maar je krijgt bij literatuur ontzettend veel geschiedenis mee, omdat we literatuur in de historische context lezen. ook het lezen van moderne literatuur levert kennis over cultuur op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |