Checkquote:Op dinsdag 15 maart 2011 16:13 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Vandaar dat je opeens gaat trainen
Red bull 14.gifquote:
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i kmoet nog een doorsnede of vier (oké hoeft niet maar andesr is mijn gebouw niet duidelijk) en plattegronden makenquote:Op dinsdag 15 maart 2011 17:21 schreef Timmos het volgende:
[..]
Ruilen? Ik heb nog over.. Sporten doe ik ff niet omdat mn onderrug niet meewerkt dus
Zolang je maar genoeg energie overlaat zodat ik eventueel nog foto's kan maken en wakker kan blijven tot een uur of 11, de rest mag je hebbenquote:Op dinsdag 15 maart 2011 17:26 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i kmoet nog een doorsnede of vier (oké hoeft niet maar andesr is mijn gebouw niet duidelijk) en plattegronden makenmuuu
oke, het is duidelijk dat we allebei een andere insteek hebben, (ik een duurzame in ieder geval).quote:Op dinsdag 15 maart 2011 09:42 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Het blijft gewoon lastig. Alles heeft zijn voordelen en nadelen. Feit is alleen wel dat de wereld een energiebehoefte heeft en die groeit en groeit en groeit. Daar moet op de een of andere manier in worden voorzien.
Oeh! dan steel ik jouw volkquote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:24 schreef Xilantof het volgende:
De term duurzaam is zo vermoeiend.
Ik heb er via m'n werk dag in dag uit mee te maken.
Mogen we het hier ook gewoon over fotografie hebben?
We moeten de huidige voorraad fossiele brandstoffen juist daarvoor gebruiken. Om de "vergroenen".quote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:26 schreef freud het volgende:
Techniek is nog niet aanwezig om wind- of zonne-energie klimaatneutraal te maken, laat staan groen. Het is ook alleen met bakken subsidie concurrerend te maken, en ik heb er een hekel aan als men verteld dat het even duur is, terwijl men via de blauwe envelop er even flink op bijlegt.
Een kerncentrale is weinig duurzaam zolang je geen oplossing hebt voor 't afval.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:22 schreef kanovinnie het volgende:
Duurzaam is relatief. Een kerncentrale is toch ook duurzaam? Weing materiaal als verbranding, veel output.
Innovatie moet ergens beginnen.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:26 schreef freud het volgende:
Techniek is nog niet aanwezig om wind- of zonne-energie klimaatneutraal te maken, laat staan groen. Het is ook alleen met bakken subsidie concurrerend te maken, en ik heb er een hekel aan als men verteld dat het even duur is, terwijl men via de blauwe envelop er even flink op bijlegt.
Kolencentrales zijn ook vervuilend als ze niet 'klappen'. Daar moet je sowieso zo snel mogelijk een alternatief voor vinden. Maar als ze dat wel doen dan heb je alleen heel regionaal een probleem. Dat is bij een kerncentrale wel wat anders.quote:Gezeik altijd dat met een aardbeving een kerncentrale niet veilig is... Hoe vervuilend is een kolencentrale als deze klapt. Wees blij dat het een kerncentrale was, die eisen zijn zoooooooooo veel steviger gebouwd. Daarnaast is het voor landen zoals Japan niet eens rendabel om iets anders te nemen, omdat ze alle energie al moeten importeren.
* freudHeeft hekel aan groen geknuffel...
Klimaathoax of niet, 't feit dat we vlot voor een goede oplossing moeten zoeken om de fossiele brandstoffen te vervangen gaat daarmee niet overquote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:43 schreef freud het volgende:
Alleen klapt een kolencentrale wat sneller, omdat de eisen veeel minder streng zijn, wat in Japan betekent dat ze jaarlijks omdonderen. Het gaat me er meer om dat men tegenwoordig het over wind en zon heeft alsof het al een done deal is. Ik geloof bijvoorbeeld ook niet in die klimaathoax, maar wat meer in zonnecycli die invloed hebben op het weer. Het groen zijn is alleen zo'n lekkere industrie, dat het nu niet loont om een oplossing te hebben
.
Als ik zonder subsidie, (want die is NL zo schaars dat je er om moet vechten), mijn energiebehoefte uit Duitse PV-panelen ga halen, (met een productgarantie van 30 jaar en een 85% vermogensgarantie van 25 jaar), dan heb ik het geheel (renteverlies door aanschaf WEL en de verwachtte energieprijsstijging NIET meegenomen), alles in 17 jaar terug verdiend.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:26 schreef freud het volgende:
Techniek is nog niet aanwezig om wind- of zonne-energie klimaatneutraal te maken, laat staan groen. Het is ook alleen met bakken subsidie concurrerend te maken, en ik heb er een hekel aan als men verteld dat het even duur is, terwijl men via de blauwe envelop er even flink op bijlegt.
Gezeik altijd dat met een aardbeving een kerncentrale niet veilig is... Hoe vervuilend is een kolencentrale als deze klapt. Wees blij dat het een kerncentrale was, die eisen zijn zoooooooooo veel steviger gebouwd. Daarnaast is het voor landen zoals Japan niet eens rendabel om iets anders te nemen, omdat ze alle energie al moeten importeren.
* freudHeeft hekel aan groen geknuffel...
Jammer alleen dat je even vergeet dat de TU Delft zijn eigen reactor heeft voor onderzoeksdoelstellingen. Misschien niet zo zwaar als Borssele maar voor mij wel een stuk dichterbij.....kilometertje of 2 max denk ik.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:15 schreef Ekoyt het volgende:
oke, het is duidelijk dat we allebei een andere insteek hebben, (ik een duurzame in ieder geval).
- Delft-Borssele is hemelsbreed 75km, dus jij valt idd niet zo snel in een evacuatiezone. Als je idd alleen aan jezelf denkt en het nageslacht al helemaal niet in ogenschouw neemt,... dan is het zo gek nog niet.
Wie zegt dat kernenergie een fout is? Er wordt volop onderzoek naar gedaan en continue wordt er bij geleerd. Wie zegt dat het oppompen van aardolie uiteindelijk ook niet voor problemen gaat zorgen? Of het opgraven van steenkool? Je mening is me te eenzijdigquote:- IK heb niet de vermogens om de bewegingen van aardplaten en stormen en zeespiegels voor pak-'m-beet de komende 50.000 jaar te voorspellen, (zaten wij 50.000 jaar geleden niet vast aan Engeland ofzo?, of was dat langer geleden? ;-)), en dus vind ik (maar da's persoonlijk) het moreel verkeerd om die toekomstige generaties met onze fouten op te zadelen.
Nou tof! Waarom wordt het nog niet gedaan? Zal ongetwijfeld iets te maken hebben met de kosten en infrastructuur die gebouwd moet worden.quote:- de bouwpraktijk van de afgelopen 7 a 8 jaar heeft aangetoond dat het voor alle huishoudens (!) in NL gewoon mogelijk is om geheel zelfvoorzienend te zijn in hun gehele energiebehoefte. (huishoudens heb ik het over hoor).
Leuke alternatieven....totdat de eerste de beste protestgroep komt die het maar niets vind dat de halve noordzee of een compleet stuk NL vol staat met windmolens.quote:- windenergie kan opgeslagen worden in het volpompen van waterbassins, (ijsselmeer? ;-))
- zonnenergie kan opgeslagen worden in de productie van waterstof, (rijden auto's echt prima op!),... dan komt er waterdamp uit je uitlaat! Haha,... hoe heeft de natuur het zo bedacht!
- ach,.. zo kan ik nog wel even doorgaan,...
Heel goed! Met de subsidie wordt vast meer onderzoek gedaan om kernenergie veiliger te krijgen en dus zijn het goedbesteede belastingcenten.quote:2011 is overigens het jubileumjaar voor kernenergie in NL: dit jaar is exact het 50ste jaar dat er overheidssubsidie naar kernenergie gaat!
(onze belasting dus)
Nou, we zouden ook wat andere subsidies kunnen minderen en die hiervoor gebruiken. Hoe meer varianten we hebben om energie op te wekken, hoe beter!quote:Die kan beter in de ontwikkeling van zonnecellen gestopt worden.
Ok.quote:Eigenlijk geen zin in een welles-nietes spelletje hier,... dat doe ik liever met een wat groter publiek,.... maar kon dit toch even niet laten,...
Dus je vind het wel een goed idee om zomaar 15% van de sahara vol te leggen met die panelen zonder rekening te houden met haar bewoners?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:49 schreef Ekoyt het volgende:
Er is berekend dat als (da's hypothetisch he?) we 15% van de Sahara voorzien van PV-cellen, dat kan voorzien in de gehele wereldvraag (!) aan energie.
En ook totaal niet te vergelijken.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:11 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Jammer alleen dat je even vergeet dat de TU Delft zijn eigen reactor heeft voor onderzoeksdoelstellingen. Misschien niet zo zwaar als Borssele maar voor mij wel een stuk dichterbij.....kilometertje of 2 max denk ik.
Niemand zegt dat kernenergie per definitie fout is. Het is alleen zo dat we wéten dat we geen degelijke oplossing hebben voor het (gevaarlijke) restafval en dat de gevolgen niet te overzien zijn wanneer het mis gaat.quote:[..]
Wie zegt dat kernenergie een fout is? Er wordt volop onderzoek naar gedaan en continue wordt er bij geleerd. Wie zegt dat het oppompen van aardolie uiteindelijk ook niet voor problemen gaat zorgen? Of het opgraven van steenkool? Je mening is me te eenzijdig
Omdat een beter milieu niet bij jezelf maar bij de buurman begint. Zo werkt dat nou eenmaal.quote:[..]
Nou tof! Waarom wordt het nog niet gedaan? Zal ongetwijfeld iets te maken hebben met de kosten en infrastructuur die gebouwd moet worden.
Zelfde geldt voor kernenergie, nonargumentquote:[..]
Leuke alternatieven....totdat de eerste de beste protestgroep komt die het maar niets vind dat de halve noordzee of een compleet stuk NL vol staat met windmolens.
Omdat 't zo is zal het wel goed zijn. Logischquote:[..]
Heel goed! Met de subsidie wordt vast meer onderzoek gedaan om kernenergie veiliger te krijgen en dus zijn het goedbesteede belastingcenten.
De vraag is alleen of het wenselijk is om een variant te hebben die gewoon niet nodig is en waar in het geval van falen enorme risico's aan verbonden zitten.quote:[..]
Nou, we zouden ook wat andere subsidies kunnen minderen en die hiervoor gebruiken. Hoe meer varianten we hebben om energie op te wekken, hoe beter!
Okquote:[..]
Ok.
Vooral in Tjernobyl.quote:En dat is dat je er volgens mij waaaaaaaanzinnige foto's kunt maken!
Boks.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:27 schreef Ekoyt het volgende:
Dat die energieneutrale huizen nog niet gebouwd worden is omdat we hier in NL met een compleet vastgeroeste bouwsector te maken hebben.
De mannen van het snelle geld en de grondspeculaties.
Veranderingen in de bouw zijn de lastigste, (en ik spreek uit ervaring).
Alle huizen die wel op deze manier gebouwd worden, (steeds meer; sla de bouwbladen er maar eens op na), zij allemaal en enkel particuliere initiatieven; mensen die hun eigen huis bouwen dus.
Weet je dat de Rc-waarde in NL nog steeds 2,5 is?.... terwijl in Scandinavie al decennia-lang 30cm isolatie wordt gebruikt in woningen?
Driedubbel glas? Hoef je in NL niet mee te komen,... in Zweden al 30 jaar de norm.
(O ja,... Zweden ontwikkelt momenteel een oplaadbare batterij die gemaakt is van algen! (omdat er een grote vraag naar Lithium dreigt door de ontwikkeling van de elektrische auto)
Ik vraag me af waarom die fervente voorstanders van kernenergie zo 'niet open' staan voor iets dat duurzamer en veiliger en heeeel veel leuker voor het nageslacht is.
Alleen maar flauwe tegenargumenten zoeken,.... overduidelijk niet door laten dringend wat er gezegd wordt.
(bijvoorbeeld op zo'n bericht gaan roepen dat ik dan maar in Zweden moet gaan wonen,.... zucht)
(en IK heb verd***mme geeneens kinderen! Juist IK zou moeten denken 'na mij de zondvloed'!)
Ik kan maar 1 (!!!!) goed ding bedenken bij een kerncentrale!
En dat is dat je er volgens mij waaaaaaaanzinnige foto's kunt maken!
Ik neem m'n werk niet mee naar huisquote:
Ja, ik ook: al die mensen in Nederland die dagelijks gediagnostiseerd én behandeld kunnen worden (tegen o.a. kanker) dankzij de medische isotopen uit diezelfde kerncentralesquote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:27 schreef Ekoyt het volgende:
Ik kan maar 1 (!!!!) goed ding bedenken bij een kerncentrale!
Ik gluur soms ook op 't werk even in FOT dus beter ga je nou jezelf started krijgen.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:37 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik neem m'n werk niet mee naar huis
en ja, duurzaam bouwen is "mijn ding"
kruip maar in je mailprogram!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:38 schreef Offy het volgende:
[..]
Ja, ik ook: al die mensen in Nederland die dagelijks gediagnostiseerd én behandeld kunnen worden (tegen o.a. kanker) dankzij de medische isotopen uit diezelfde kerncentralesDat wordt nogal eens vergeten in de verhitte discussie over nucleaire rampen en duurzame energie (waar ik me verder overigens buiten laat door gebrek aan kennis
)
kruipt weer in lurk
Voor de productie van medische isotopen is geen full blown kerncentrale nodig. Het is een gunstig bijproductje. Nothing more nothing less.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:38 schreef Offy het volgende:
[..]
Ja, ik ook: al die mensen in Nederland die dagelijks gediagnostiseerd én behandeld kunnen worden (tegen o.a. kanker) dankzij de medische isotopen uit diezelfde kerncentralesDat wordt nogal eens vergeten in de verhitte discussie over nucleaire rampen en duurzame energie (waar ik me verder overigens buiten laat door gebrek aan kennis
)
kruipt weer in lurk
wiskunde isquote:
quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:49 schreef Wiebeldak het volgende:
Wat is die Radiohead toch een geniaal persoon. Ik vind zijn muziek sowieso geweldig maar hoe hij danst in zijn nieuwe clip echt bizar goed. Wat een ritme zit daarin en wat een lekker nieuw nummer.
Maw, opdonderen met die pokkeherrie.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:45 schreef Xilantof het volgende:
Doe maar weer over foto's oke?
dan kan iedereen weer meepraten
Haha pokkeherrie. Dat is geniaal manquote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
[..]
Maw, opdonderen met die pokkeherrie.
Binnenkort zit ik trouwens in Rotterdam voor een cursus. Maar is kijken of je daar mooie foto's kan maken
Die is druk bezig geweest met anderen ja... misschien om zo ook veel views te trekken op die 2 foto's...quote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:13 schreef Wiebeldak het volgende:
Iemand faved uit het niets een foto van mij op Flickr dus ik meteen kijken naar diegenen zijn profiel maar daar staan maar 2 foto's op. Maar wat voor foto's damn![]()
http://www.flickr.com/photos/lisa_lomeli/
Daar moet iemand aan het klooien zijn. Beide foto's vandaag geupload en pas in maart gejoined maar wel al duizenden favorieten.
Misschien iemand die Flickr gebruikt om van foto's te genieten? En dan als tegenprestatie iets te genieten terug doet?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:13 schreef Wiebeldak het volgende:
Iemand faved uit het niets een foto van mij op Flickr dus ik meteen kijken naar diegenen zijn profiel maar daar staan maar 2 foto's op. Maar wat voor foto's damn![]()
http://www.flickr.com/photos/lisa_lomeli/
Daar moet iemand aan het klooien zijn. Beide foto's vandaag geupload en pas in maart gejoined maar wel al duizenden favorieten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |