Ga jij maar lekker via Den Haag, ja met je eeuwige gezeik op de HSL-Zuid.quote:
Er komt ook een `shuttle´ Den Haag - Brussel.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 17:48 schreef Peter het volgende:
Boeie, ik woon in Den Haag, wat ik belangrijk vind is dat Den Haag goede verbindingen houdt.. Een rechtstreekse trein naar schiphol/A'dam C. en naar R'dam C lijkt me het minste..
quote:Op dinsdag 15 maart 2011 17:50 schreef Socios het volgende:
[..]
Er komt ook een `shuttle´ Den Haag - Brussel.
Alleen jammer dat de 140 niet door gaat naar Den Haag Centraal.
HSL-verslaafdequote:Op dinsdag 15 maart 2011 17:33 schreef Socios het volgende:
[..]
Ga jij maar lekker via Den Haag, ja met je eeuwige gezeik op de HSL-Zuid.
Het is een prima dienstregeling zo te lezen.
Mja onzin natuurlijk, zo'n overweg kan ontzettend onoverzichtelijk zijn. Vorig jaar was er nog een vrouw aangereden bij een onbewaakte overweg in Boxtel, aan de ene kant een laagstaande zon en aan de andere kant metershoog mais. Als het echt aan de 'blinde koe' lag dan denk ik niet dat diezelfde overweg nu gewoon volledig weggehaald is.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 16:13 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Het lijkt me zinniger om kamervragen te gaan stellen over blinde koeien achter een stuur
En kruisingen zonder stoplichten zeker ook niet.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:41 schreef Ireyon het volgende:
Mja of gewoon wat lichten al dan niet in combinatie met slagbomen natuurlijk. Onbewaakte overwegen horen niet thuis in een ontwikkeld westers land.
Scheelt dat trouwens veel, AKI of AHOB? Denk dat de veranderingen in de beveiliging het duurste zijn (detectie aankomende trein), en dat is voor allebei nodig natuurlijk. Enige verschil is dan een boompje, en dat kan nooit zoveel extra kosten.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 18:41 schreef Ireyon het volgende:
Mja of gewoon wat lichten al dan niet in combinatie met slagbomen natuurlijk. Onbewaakte overwegen horen niet thuis in een ontwikkeld westers land.
Nee elk jaar 1 van die 10 mensen laten sterven en vervolgens de hele overweg afbreken, da's goedkoopquote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:07 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
En kruisingen zonder stoplichten zeker ook niet.
Voor een overweg waar 10 mensen per dag overheen gaan is het op geen enkele manier zinning om de overweg te beveiligen. Zonde van het geld.
1 (één) rood licht dat naar 2 zijden uitstraalt als het baanvak bezet is, is al een oplossing...quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:07 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
En kruisingen zonder stoplichten zeker ook niet.
Voor een overweg waar 10 mensen per dag overheen gaan is het op geen enkele manier zinning om de overweg te beveiligen. Zonde van het geld.
Als ieder jaar 1 van die 10 mensen op het spoor rijdt dan is het probleem in 10 jaar opgelost en waarschijnlijk nu al omdat die overweg al jaren onbeveiligd zal zijn.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:15 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Nee elk jaar 1 van die 10 mensen laten sterven en vervolgens de hele overweg afbreken, da's goedkoop. 'k Begrijp dat jij ook tegen toiletten in SLT's bent?
Volgens mij had een AKI een kortere aankondiging dan een AHOB. Zo'n las en het bordje verplaatsen is niet zo veel werk, het plaatsen van een AHOB met bijbehorende regelkast kan ook in een nacht gedaan worden, denk ik.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:12 schreef V2 het volgende:
[..]
Scheelt dat trouwens veel, AKI of AHOB? Denk dat de veranderingen in de beveiliging het duurste zijn (detectie aankomende trein), en dat is voor allebei nodig natuurlijk. Enige verschil is dan een boompje, en dat kan nooit zoveel extra kosten.
Ik denk een weekend, en eerst een ontwerp maken: dat is ook duur. Na het verplaatsen van de lassen moet je wel de secties nog instellen.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:27 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Volgens mij had een AKI een kortere aankondiging dan een AHOB. Zo'n las en het bordje verplaatsen is niet zo veel werk, het plaatsen van een AHOB met bijbehorende regelkast kan ook in een nacht gedaan worden, denk ik.
Dat moet helemaal niet met belastinggeld gebeuren, dat mag NS lekker uit eigenlijk middelen bekostigen. Bovendien kan NS het SLT vanaf 2015 óf aan de kant zetten, óf alsnog voorzien van fatsoenlijke toiletten.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:20 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
En ik ben voor toiletten in de trein, maar om die SLT nu achteraf er nog van te gaan voorzien.
Het is falen van de overheid. Die had in moeten grijpen. Om dan achteraf met belastinggeld te gaan gooien is niet wenselijk.
Spoor is al duur genoeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |