abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 31 mei 2011 @ 20:40:54 #151
8372 Bastard
Persona non grata
pi_97556209
quote:
17s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 08:29 schreef Bolletje... het volgende:

[..]

let's talk about love! ;)
Yes.. let's talk!
Voor jou vanavond de kaartjes leggen.. eindelijk he ;)
Zo.. wierrookje aan, kop thee erbij, kaarten erbij.
Je wilt weten wat ik kan vertalen uit de kaarten over het liefdesleven voor je.. ik ga ze eerst eens schudden.

Je komt over als een hele warme persoonlijkheid, veel energie, veel liefde maar alsof je soms de energie of liefde niet altijd zo goed zou kunnen kanaliseren. Misschien dat je zo overweldigend enthausiast bent dat het afschrikt, maar je kan het zelf ook niet helpen want je houdt nou eenmaal van de volle energie en de volle overgave op de zaken gooien. Sommige mensen kunnen moeite hebben met je bijbenen, en je bent zo enorm zelfstandig in de dingen die je doet dat je je ook niet afhankelijk kan of wil opstellen. Heb je wel eens het idee dat je niet word begrepen of de verkeerde dingen lijkt te zeggen terwijl je ze anders bedoeld hebt. Maar de woorden zijn al uitgesproken..
Goed.. bij het schudden kwamen die gedachten op mij over, druk, van alles wat, krachtig. Ook bij het schudden viel het woord 'kracht' uit het deck.
Een mooie kaart waarop we een afbeelding zien van een vrouw die een wild dier temt, een leeuw. En zij doet dit op een schijnbaar zachte innerlijke kracht, onbezorgd aait zij het wilde dier kalm. Symboliek wat hierachter schuil gaat is dat we met de minder leuke kanten van onszelf ook in vrede moeten komen. Dat we ook dat zijn wat we minder leuk vinden, erkennen en dan door het te erkennen ook te accepteren, want dat maakt onszelf uniek.
De vrouw op de kaart probeert te begrijpen waarom die leeuw zo wild is en ongetemd, ze wil hem leren kennen waardoor de leeuw ook minder fel zal reageren op dr. Het is een kaart laat zien dat we onszelf kunnen temmen door bewust te worden van onze natuur.
De betekenis is het vermogen op te bouwen om te begrijpen waarom we handelingen verrichten. Stukje zelfanalyse doen, zelfinzicht en onszelf respecteren. Als themakaart zou ik kunnen zeggen dat je op het moment in een periode bent van zelfontdekking, groei op persoonlijk of liefdesgebied.

Ik vermoed, als ik het op de liefde ga houden als thema, dat er in het verleden een bijzondere man is geweest waar je langere tijd toch mee samen bent geweest. Deze man ligt op de positie van het verleden als ridder van pentakels ondersteboven.
Dit keer begin ik inderdaad mijn verhaal eens vanuit het verleden, omdat het de basis schept voor het nu. Deze ridder... waarom val je op zulke type's is een zelfzuchtig type. Eentje die houdt van een snel leven, mooie dingen om zich heen, en showt graag wat hij heeft vergaard aan de andere. In het extreme geval kan hij duiden op iemand die zonder er moeite mee te hebben zichzelf boven de ander plaatst, andere als ondergeschikt ziet, mensen die hij alleen gebruikt om zijn doel te bereiken. Waarschijnlijk het aanzien alleen. Het is niet iemand die spreekt vanuit zijn hart, het zijn de daden die voor hem spreken. Is moeilijk om een binding mee te hebben, ook hij is zo vlug en tevens nog berekend ook. Zou je je zo vergist hebben in hem toen jij de relatie dieper wilde laten gaan dat hij toen daar geen oren naar had, hij was druk met andere dingen en had geen tijd voor een serieus iets uiteindelijk?
Als we deze kaart zouden willen interpreteren naar een liefde zou het een dergelijk verhaal worden in het verleden, eigenzuchtig, jong, onervaren, andere agenda. Als we de kaart op betekenissen willen leggen zou de kaart door de pentakels inslag kunnen wijzen op financieel verlies. Instabiliteit op gebied van werk, met geld, geldzorgen hebben. Het een sluit het andere ook niet uit natuurlijk.

Om dan terug te komen op het heden, we hebben zwaarden 8 hier liggen. Een vrouw staat in een rood gewaad geblindoekt en met een touw om dr middel geslagen te midden van een rij zwaarden. Als het ware ze opgesloten is.
Ze ziet niet dat het eigenlijk meer het gevoel van opgesloten is dan dat het daadwerkelijk zo zou zijn. Als ze dat losse touw om dr middel nou wat zou kunnen laten zakken en dr handen kon vrijmaken kon ze dr blinddoek afdoen en het zelf ook zien..haar geest is wat vertroebeld, helder denken lijkt niet te lukken.
Ook hier hebben we zoals we bij de kaart kracht hebben te maken met het getal 8, 8 is de macht alleen hier is die macht nog zwak aanwezig. Is dat nog flauwtjes maar waar ze op de kaart 8 toch zeer sterk aanwezig is. Andere denken of beslissen maar beter voor haar, misschien dat andere betere besluiten kunnen vormen dan zijzelf dat kennelijk kan doen. Het in de macht zijn.. van iemand zou ook nog kunnen wezen. Vrees om een standpunt in te nemen. Wat toch zeker wel iets is wat je altijd graag deed. Vastgelopen zijn en even geen uitweg hebben. Het niet meer zien zitten en zich laten leiden.. dat is wat deze kaart eigenlijk verteld.
Dus waarom ik bij die ridder begon. Dit zou het gevolg van die persoon op jou geweest kunnen zijn, toch een beste knauw van opgelopen, een beetje murm van geworden, of het vertrouwen in de liefde verloren zijn.

Wat kruist op deze kaart is in ieder geval wel de zon, op zich een zeer positieve kaart maar in het kader van hulp en belemmeringen wil ik hem meer zien als de buffer tussen de ridder en jou gevoel op kaart 1 en daarmee gaat de zon niet stralen. Het is gevoel van een nederlaag, een leegheid, geen voltooing van wat er gedacht was dat er zou gaan gebeuren.
Teneergeslagen indruk waar je even niet meer door de bomen het bos kan zien, hoe komen we deze omstandigheden te boven. Gevoel van mislukking, angst, verkeerde gedachten, een relatie loopt op deze kaart stuk.
We zouden kunnen denken met deze kaarten dat er een hoop glans verloren is gegaan, dat we veel energie en liefde gestoken hebben in een relatie, maar dat daar helaas voor ons, daar niks op terugkwam. Het werd niet beantwoord. Ik zie niet de kaart van de toren, het is niet heel plots gegaan vermoed ik, een geleidelijk proces waar inzichten kwamen.
Je zou eens kunnen kijken of je meer het oude bolletje kan terugvinden? Kracht die als eerste viel, ken uzelf, ga eens na, accepteer en move on?

Op het recente verleden hebben we de aas van pentakels.. Het geeft mij de indruk dat we onlangs een nieuwe weg ingeslagen hebben. En ik denk dan eerder aan werk dan aan liefde maar we hebben een positieve draai gemaakt die een mooie start maakt met het loslaten van het verleden. We hebben daarmee de grootste of ergste rouw wel gehad en gaan nu weer de zonnige kant tegemoet (misschien toch de zon in..) heb ook zomaar het idee dat het deze lente veranderd is, toen de kou verdween is er een positief voorval geweest, je leeft op, bloeit mee, houdt van de zon en zijn warmte. Het is een praktische kaart, we krijgen vruchten na de inspanning, een nieuw begin, een nieuwe baan, een nieuw vooruitzicht, nieuwe aankopen, investeringen in.. met deze kaart op zak word de kans op succes op dat vlak vergroot.

In de mogelijke toekomst, hebben we moeder aarde oftewel de keizering liggen. Weelde, groei, wilde groei, een heel sterke kaart als je die plaats op een onderneming van iets.
Toont heel veel inzet, toont heel veel liefde . Op deze kaart zien we weer de volle schoonheid van wie we zijn.. hervinden we ons weer. Ontdekken we hartstocht, schoonheid van het leven, bruisen we weer en niet alleen de bubbels in de glazen maar in onszelf.
Achterliggende gedachte bij de kaart is dat we groei bewerkstelligen, dat kunnen bereiken wat we met onze geest willen creeren. Scheppende kracht is deze kaart, en zoals de kaart kaart kracht hier mooi van ons van binnenuit kunnen liefhebben en accepteren in wat we zijn, kunnen we ons helen en eigenlijk weer worden wat we willen zijn, gelukkig.
Betekenis is dan ook groei in de liefde, vermogen om lief te hebben want dat is moeilijker geworden. Ontwikkelingen doormaken op het liefdesgebied, organiseren. Sterker nog, het is een hele vruchtbare kaart die zelfs zou kunnen uit gaan lopen op een huwelijk en zwangerschap, zoveel passen en kracht kent zij, de keizerin. Op zn minst zou je kunnen denken aan een verzegeld partnerschap. Deze vrouw de keizerin maakt gebruik van al haar kracht, al haar fantasie en zet dat om in beeld en daad. Scheppen, artistiek bezig zijn, zaken gaan regelen.

Dat is dus een mooi doel om te hebben in de liefde denk ik.. de wens wellicht. In de nabije toekomst zie ik ook weer liefde liggen. Bekers 2 is de afbeelding van 2 mensen die samen komen of samen zijn. Mogelijk is het iemand die je al kent uit een verleden, een boodschap van een oude bekende en heeft dat potentie. Het is een kaart van delen, liefhebben, een relatie opbouwen, of uitbouwen (wat dan weer uitloopt of een huwelijk of die zwangerschap op de kaart van de keizerin) Wederzijs begrip en vertrouwen, geven en nemen, aantrekkingskracht. We zouden in de nabije toekomst, misschien vanuit die aas van een nieuwe omgeving nieuwe mensen kunnen ontmoeten? Heb je hem al ontmoet misschien en staat er voor binnenkort een leuk etentje of leuke periode op de planning?
Durf je daarin dan ook weer meer te laten gaan, durf ook weer te geven.

Wat is jou gevoel erbij. Ook weer een 2 munten twee, het zoeken naar balans komt op de kaarten 2 altijd zo naar voren.
Hier schipperen we nog een beetje, mogelijk doen we aan de buitenkant alsof we het allemaal prima kunnen, en zijn aan de binnenkant daar wel wat meer woeligere wateren zoals we dat op de achtergrond zien. Schepen die deinen op enorme golven en jij doet daar schijnbaar heel nuchter over. We hebben altijd te maken met schommelingen, op ieder vlak, soms is het een leuke periode, dan weer wat minder, de lemniscaat op de kaart zegt ons dat we dat eeuwig blijven houden, zonder het ene uiterste kennen we het andere niet.
De kaart vraagt ons om aanpassingsvermogen, de mogelijkheid om open te staan voor veranderingen in ons leven. Flexibel worden minder star in onze houding tov ...
Het kan ook betekenen dat we ineens voor allerlei zaken tegelijk moeten zorgen, ineens komt alles. En die nieuwe baan of dat nieuwe huis en die nieuwe liefde , we moeten ons weer mee laten gaan en aan die verplichtingen tegemoet komen.

Op de omgeving hebben we de zegewagen liggen.. ook hier zien we eigenlijk de start of het vertrek in eigenlijk. En vertrek zou zich kunnen uiten in een fysieke verhuizing overigens.. weg van de omgeving maakt de startbaan open voor een nieuwe omgeving met nieuwe gezichten.
Deze symboliek ook weer laat zien dat de innerlijke geest de macht heeft terug overgenomen want degene die in de kar zit kan met zijn geestkracht alleen al de kar in beweging zetten.
Je bent een sterke persoonlijkheid ongetwijfeld, en je kan misschien meer als dat je dan denkt, misschien omdat door de nare ervaringen in het verleden je wat geschaadt bent in het zelfvertrouwen, teveel het deksel op de neus gekregen, maar het zit er nog steeds. Degene die de dingen wel bij de horens vat en gaat doen wat ze graag op dat moment wil gaan doen.
Hier in de omgeving scheppen we de harmonie weer, zijn we stabieler geworden, hier op de kaart staat het begrip 'centeren' het centreren, het naar jezelf luisteren. Denk niet te lang na over wat je voelt, maar vraag jezelf af wat de gevoeligheid is van de gedachten. Is wat we aan de buitenkant zien ook de persoon die we aan de binnenkant denken. Ook hierin ligt weer dat stukje ken jezelf, toon jezelf.
Beheers de gewoonten in de omgeving, pak de draad op, geef er leiding aan met de juiste innerlijke kracht, en schep wederom als die keizerin zou doen in de mogelijke toekomst. Beheers de woede, de onverschilligheid, gemoedswisselingen, accepteer dat ze er zijn, negeer ze niet maar werk met ze mee, center, hoe erg zijn die gevoelens.. en laat dat niet je omgeving negatief beinvloeden.
Overwinning is het thema van deze zegewagen, vinden van de weg.

Hoop en vrees, munten 3. We worden wel gewaardeerd om wie we zijn. Je denkt misschien dat je de persoon moet aanhouden zoals de mensen je kennen, maar ook als je de getemperde persoon bent dan ook zullen de mensen je liefhebben om wie je bent. Als jij niet jezelf kan wezen, mooi moet zijn om maar aan te tonen dat je de vrolijkerd bent terwijl je dat van binnen niet zo voelt, dan is dat denk ik niet juist. Ook in de gematigde versie of in de versie waarbij je meer gaat spreken vanuit je gevoel zul je vrienden hebben, en zo niet dan zijn ze je als vriend niet waard. We zien op deze kaart het goed om kunnen gaan met levenssituaties, erkenning krijgen, verderop komen.

Uiteindelijk krijgen we het rad van fortuin, deze mooie kaart geeft aan dat we hiermee in dit onderwerp een behoorlijke les leren. Dat de zaken zoals ze gebeurd zijn je inzichten hebben verschaft die je anders niet had kunnen krijgen. De vervelende zaken doel ik dan wat meer op in de liefde. Misschien heb je je neus hard gestoten, was het de enige weg om je wat te leren ipv dat andere mensen je waarschuwen.
Het is een hele gunstige kaart, we hebben hiermee de wind mee. Veranderingen ten goede, nieuwe richtingen, het tij keren. Die postieve gebeurtenis uit het verleden heeft vast het een en ander losgemaakt, nuttiger bezigheden.
Als de vraag zou wezen zou ik verder moeten met... dan zegt deze kaart ja! Dit is de juiste kant op.

Een leuke legging. Er is een gevoel van anders willen, het bij jezelf te raden gaan en accepteren dat er zaken gebeuren. Het is niet mooier hoeven voor te doen voor een ander, doe zoals je voelt dat juist is maar laat je ook weer niet teveel meeslepen in de negatieve kant er van. Dat evenwicht inderdaad aanhouden van munten 2, accepteer de deining of dein mee.
In de nabije toekomst best kan op het hervinden van de liefde, heb zomaar ook het idee dat je hem wel kent en dat het meer gaat worden dan dat je nu toelaat eigenlijk. Er zou veel meer groei mogelijk kunnen wezen daaruit gezien zeggen de keizerin en het rad van fortuin op de uiteindelijke wegen van relaties.
The truth was in here.
  dinsdag 31 mei 2011 @ 21:44:49 #152
2742 Bolletje...
Dare to be different
pi_97559793
Verdorrie Bastard, je hebt me gewoon aan het huilen gekregen ! :D
Omdat ik weet dat je een reactie op prijs stelt, zal ik je die even via een dm sturen, iets te persoonlijk om hier zomaar op in te gaan, maar bedankt, ik heb hier iig heel veel aan! :*
doei
  woensdag 1 juni 2011 @ 06:40:23 #153
8372 Bastard
Persona non grata
pi_97571063
quote:
17s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 21:44 schreef Bolletje... het volgende:
Verdorrie Bastard, je hebt me gewoon aan het huilen gekregen ! :D
Omdat ik weet dat je een reactie op prijs stelt, zal ik je die even via een dm sturen, iets te persoonlijk om hier zomaar op in te gaan, maar bedankt, ik heb hier iig heel veel aan! :*
:*
The truth was in here.
  woensdag 1 juni 2011 @ 10:29:48 #154
323368 Blaadje11
Laat maar waaiennn!
pi_97574182
Hey Bastard, wil je mij uit het lijstje halen?
  woensdag 1 juni 2011 @ 10:44:21 #155
8372 Bastard
Persona non grata
pi_97574584
quote:
0s.gif Op woensdag 1 juni 2011 10:29 schreef Blaadje11 het volgende:
Hey Bastard, wil je mij uit het lijstje halen?
Ja natuurlijk.. je wil niet meer :?
The truth was in here.
  woensdag 1 juni 2011 @ 10:47:06 #156
323368 Blaadje11
Laat maar waaiennn!
pi_97574688
quote:
14s.gif Op woensdag 1 juni 2011 10:44 schreef Bastard het volgende:

[..]

Ja natuurlijk.. je wil niet meer :?
Ik zal hier niet (veel) meer komen en vind het niet netjes alleen tegen de tijd dat jij mijn legging doet even langs te komen. Vandaar :)
  woensdag 1 juni 2011 @ 10:49:10 #157
8372 Bastard
Persona non grata
pi_97574753
quote:
0s.gif Op woensdag 1 juni 2011 10:47 schreef Blaadje11 het volgende:

[..]

Ik zal hier niet (veel) meer komen en vind het niet netjes alleen tegen de tijd dat jij mijn legging doet even langs te komen. Vandaar :)
:o ok. Nou bedankt voor de update namens andere wachtende dan! :*
The truth was in here.
  woensdag 8 juni 2011 @ 08:04:18 #158
8372 Bastard
Persona non grata
pi_97875369
Om bepaalde redenen heeft MissVanity de legging al gehad en is ze van het lijstje gehaald nu.
The truth was in here.
pi_97883515
O lord, ik ben net wakker en las dit topictitel en bleef maar denken; wtf hebben leggings er nou weer mee te maken?

:'( :'( :'(
Life is sweet, life is bitter...
  Moderator woensdag 8 juni 2011 @ 13:57:25 #160
249559 crew  Lavenderr
pi_97885466
quote:
0s.gif Op woensdag 8 juni 2011 13:07 schreef Rimpelsteeltje het volgende:
O lord, ik ben net wakker en las dit topictitel en bleef maar denken; wtf hebben leggings er nou weer mee te maken?

:'( :'( :'(
*lachtranen wegveegt :')
Zullen we dit topic verder houden waar het voor bedoeld is en voor prietpraat naar de OH gaan?
pi_97926461
Als hekkensluiter van de rij heb ik even een vraagje. Bastard, wil je van tevoren een vraag van mij krijgen, of leg je 'gewoon' kaarten? En als ik een vraag moet stellen, mag die vaag/breed zijn, of moet die heel specifiek zijn?
  donderdag 9 juni 2011 @ 12:30:13 #162
8372 Bastard
Persona non grata
pi_97932367
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 09:17 schreef kvd het volgende:
Als hekkensluiter van de rij heb ik even een vraagje. Bastard, wil je van tevoren een vraag van mij krijgen, of leg je 'gewoon' kaarten? En als ik een vraag moet stellen, mag die vaag/breed zijn, of moet die heel specifiek zijn?
Ik werk inderdaad tot noch toe met een vraag, dat maakt dat de kaarten die op tafel liggen in te vullen zijn in een antwoord van je specifieke vraag.
"Hoe ga ik daar mee om" en zou het antwoord van mij kunnen zijn "gebruik je sterke kant op dat niveau, of je hebt vaker met dat bijltje gehakt in het verleden vergeet die lessen niet maar pas ze toe wat uiteindelijk zal resulteren in."
Vandaar dat ik graag de vraag weet en niet zomaar ga leggen.
Dat is overigens, en toevallig dat je met die vraag komt, wel iets wat ik binnenkort toch eens wil gaan proberen. :D
Kaarten leggen en proberen jou het antwoord te geven op de niet gestelde vraag, heb absoluut geen idee hoe dat zou gaan uitpakken. Misschien wil jij mijn proefkonijn wezen? ;)
Probleem is ook een beetje.. als ik jou gewoon aan tafel zou hebben, dan krijgen we een interactie bij mijn verhaal. Ik krijg dan een beetje aanwijzingen "dat klopt wel ja" of " ja dat zou die invloed kunnen wezen " of "zou deze gebeurtenis hiermee bedoeld zijn".
Zonder die interactie kan ik alleen maar opschrijven wat ik zie, of het past is altijd de vraag voor mij (ervaring leert dat dat gelukkig wel goed zit) maar zonder nog eens de vraag werken is helemaal in het duister tasten.
Desalniettemin, mooi om toch eens uit te proberen. :)

Om terug te komen op de rest van je vraag.
Ik heb het liefst, en de vraagsteller uiteindelijk ook, een vraag die zo specifiek mogelijk is. Ervaring leert mij dat het antwoord zeer sterk afhankelijk is van de vraagstelling. Als ik vraag "hoe ziet het liefdesleven er uit" krijg ik een afspiegeling van je situatie.
Maar als de eigenlijke vraag zou wezen "zou ik er goed aan doen om nu een relatie te gaan beginnen met Pietje" of "wat zouden de voordelen voor mij zijn om samen te gaan wonen met pietje" krijg je ook een specifieker antwoord op de eigenlijk al achterliggende vraag "hoe is het mijn relatie gesteld".
De vraag zelf, het doel van je vraag is eigenlijk heel belangrijk, omdat het zo goed mogelijk een antwoord mag opleveren.
The truth was in here.
pi_97970571
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 12:30 schreef Bastard het volgende:

[..]

Ik werk inderdaad tot noch toe met een vraag, dat maakt dat de kaarten die op tafel liggen in te vullen zijn in een antwoord van je specifieke vraag.
"Hoe ga ik daar mee om" en zou het antwoord van mij kunnen zijn "gebruik je sterke kant op dat niveau, of je hebt vaker met dat bijltje gehakt in het verleden vergeet die lessen niet maar pas ze toe wat uiteindelijk zal resulteren in."
Vandaar dat ik graag de vraag weet en niet zomaar ga leggen.
Dat is overigens, en toevallig dat je met die vraag komt, wel iets wat ik binnenkort toch eens wil gaan proberen. :D
Kaarten leggen en proberen jou het antwoord te geven op de niet gestelde vraag, heb absoluut geen idee hoe dat zou gaan uitpakken. Misschien wil jij mijn proefkonijn wezen? ;)
Probleem is ook een beetje.. als ik jou gewoon aan tafel zou hebben, dan krijgen we een interactie bij mijn verhaal. Ik krijg dan een beetje aanwijzingen "dat klopt wel ja" of " ja dat zou die invloed kunnen wezen " of "zou deze gebeurtenis hiermee bedoeld zijn".
Zonder die interactie kan ik alleen maar opschrijven wat ik zie, of het past is altijd de vraag voor mij (ervaring leert dat dat gelukkig wel goed zit) maar zonder nog eens de vraag werken is helemaal in het duister tasten.
Desalniettemin, mooi om toch eens uit te proberen. :)

Om terug te komen op de rest van je vraag.
Ik heb het liefst, en de vraagsteller uiteindelijk ook, een vraag die zo specifiek mogelijk is. Ervaring leert mij dat het antwoord zeer sterk afhankelijk is van de vraagstelling. Als ik vraag "hoe ziet het liefdesleven er uit" krijg ik een afspiegeling van je situatie.
Maar als de eigenlijke vraag zou wezen "zou ik er goed aan doen om nu een relatie te gaan beginnen met Pietje" of "wat zouden de voordelen voor mij zijn om samen te gaan wonen met pietje" krijg je ook een specifieker antwoord op de eigenlijk al achterliggende vraag "hoe is het mijn relatie gesteld".
De vraag zelf, het doel van je vraag is eigenlijk heel belangrijk, omdat het zo goed mogelijk een antwoord mag opleveren.
Heel duidelijk en heel logisch. Sowieso al knap dat je zonder die interactie toch heel vaak de vinger op de zere plek legt bij mensen en ze daarmee kan helpen!!!
Maar dan kan ik alvast een beetje gaan nadenken waarover ik een vraag wil gaan stellen, want ik denk dat ik (net zoals misschien wel meerdere mensen) op meerdere dingen een antwoord zou willen.

Maar als je een proefkonijn nodig hebt wil ik me graag aanbieden ;)
  maandag 13 juni 2011 @ 12:02:38 #164
338066 cherishable
Kan ook lief zijn.
pi_98105648
Ben ik al bijna, Bastard :D?
  maandag 13 juni 2011 @ 12:54:54 #165
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98107821
quote:
0s.gif Op maandag 13 juni 2011 12:02 schreef cherishable het volgende:
Ben ik al bijna, Bastard :D?
Ja bijna inderdaad, heb een druk weekend met de kinderen alleen en dan kom ik er slecht aan toe. Als ze dan eindelijk op bed liggen ben ik er ook wel doorheen :')

Maar komt goed hoor!
The truth was in here.
  maandag 13 juni 2011 @ 14:09:16 #166
338066 cherishable
Kan ook lief zijn.
pi_98110974
quote:
0s.gif Op maandag 13 juni 2011 12:54 schreef Bastard het volgende:

[..]

Ja bijna inderdaad, heb een druk weekend met de kinderen alleen en dan kom ik er slecht aan toe. Als ze dan eindelijk op bed liggen ben ik er ook wel doorheen :')

Maar komt goed hoor!
Snap ik! Doe rustig aan ;) Ik wacht met spanning af.
  donderdag 16 juni 2011 @ 21:15:10 #167
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98267392
quote:
0s.gif Op maandag 13 juni 2011 14:09 schreef cherishable het volgende:

[..]

Snap ik! Doe rustig aan ;) Ik wacht met spanning af.
Hi!

Voor jou vandaag de legging, en ik ga mn nieuwe deck van Het Wildwood tarot voor het eerst gebruiken. Voor ons beide even heel spannend hoe dat gaat uitpakken! :D
De legging hou ik hetzelfde, 10 hele mooie kaarten voor je neergelegd in een bepaald patroon.
Inmiddels heb ik ze geschud en zal beginnen bij de beschrijving van de eerste kaart.
Je vraag heeft betrekking op je toekomstbeeld, wat er maar te vertellen zou zijn, dan moeten we beginnen bij het nu.
En de eerste kaart ligt op het nu, wat speelt zich in de huidige tijd af en daar ligt 10 van bogen. We zien op de kaart iemand met een flinke last op zijn schouders de berg oplopen, hij heeft hout bij elkaar gesprokkeld om het vuur boven op de berg in het dorpje aan te houden. Het geeft het idee dat je veel verantwoordelijkheid draagt om andere te plezieren, daarmee kan je wel eens spaak lopen met wat je zelf leuk vind, je neigt er naar om jezelf een beetje weg te cijferen.
Je komt ook heel lief en zorgzaam op mij over moet ik zeggen, ik weet niet of dat zo is natuurlijk maar je zet je dienstbaar op vanuit je gevoel. Je zou best al eens van veel betekenis kunnen wezen in je omgeving, iets met de verpleging zou dat kunnen? Zorgen voor iemand.
Punt bij deze kaart is ook dat je misschien dan niet door kan hebben dat je teveel vergt van jezelf, dat je teveel hooi op je vork neemt wat dan spaak zou kunnen lopen. Haal je de top van de berg niet op die manier. De kaart laat zien dat je van zorgzaam karakter bent, dat je niet aan jezelf hoeft te twijfelen en dat je respect verdient. Een dosis humor kan je hierbij wel gebruiken.

Als tweede kaart zien the wanderer, of ook wel de dwaas genoemd. Deze jongeman, of vrouw, de tarot is sexe-loos staat op het punt om een blind stap te nemen, een stap in het onbekende.
Vol vertrouwen zet ze een voet over de rand van de klif om de regenboog te betreden die haar over het mystieke wolkendek zal leiden, dat wat onzichtbaar is nog voor ons, onzeker.
Aan de overkant zien we een bos wat uitnodigd om te betreden, en ook dat bos zit nog vol met geheimen en te werven wijsheden voor ons.
De positie is hulp of belemmeringen, het zou hier kunnen betekenen samen met de voorgaande kaart dat je onlangs een grote stap genomen hebt, mogelijk waar veel verantwoording bij komt kijken. Dat kunnen we breed zien, we verlaten het ouderlijk huis, we nemen die nieuwe topbaan waar ineens verantwoording bij komt kijken, we nemen een beslissing die zwaar was maar wel de juiste, we beginnen aan die studie wat veel tijd gaat vergen van ons maar punt bij deze kaart is, nu zijn we begonnen aan dat nieuwe traject. Het voelt onzeker maar je hebt zelfvertrouwen erin, moed en misschien heb je zelfs het idee dat je gedragen word als het ware..

In het verleden, ridder van stenen, en we zien een bokkend paard afgebeeld op de kaart. Het paard schopt met zijn achterpoten naar achteren.
Het paard is sterk, en hulpvaardig, staat klaar om je mee te nemen en kan een goede vriend zijn. De uitleg hierin zou wezen dat je in het verleden flinke hulp gekent hebt, het duwtje in de rug om te zijn waar je nu bent. Flink aangespoord wellicht en heeft je laten zien dat je de dingen wel aankan of dingen kan overbruggen waar je eerst sterk je twijfels bij had. Stenen zijn van de kleur aarde, wat wil zeggen dat we de hulp in de praktische zin moeten zien. Aansporen tot studeren denk ik zomaar, misschien als voorbeeld heeft deze ridder zijn rol vervuld. Een stabiele, behoedzame, gewetensvolle makker hier afgebeeld als paard. Is meer een doener dan een spreker.

De volgende kaart is ook zo mooi, ace of vessels, vessels is van de kleur water, gaat over het gevoelsleven en emotie, de liefde. En deze aas op het recente verleden geeft aan dat we onlangs een beslissing hebben gemaakt met goed gevoel.. slaat dan denk ik ook een beetje samen op de eerste 2 kaarten waar een nieuwe richting ingegaan is. Deze kaart geeft ook die periode aan, hetzij het gevoel wat zo sterk was bij je keus maar kan ook wijzen op een nieuwe liefde in je leven, een nieuwe jongeman die je bent leren kennen en waar je je tot aangetrokken voelt.
De uitleg die dit deck er aan geeft is de bron van het leven, of de eeuwige jeugd. Ze herrinert ons er aan dat we alle acties die we doen een gevoel als startpunt hebben, en dat we grootse dingen kunnen behalen als we meer leven op ons gevoel, ons daaruit laten leiden tot iets wat goed is om te doen of wat een goed gevoel geeft bij jou en bij de mensen om je heen. Het gaat hier ook om begrip opbrengen voor jezelf en andere, inleven. (toch ook weer die zorgzaamheide uit de eerste kaart) .

De mogelijke toekomst pijlen 2, teken lucht, geeft aan dat we toch een gevoel van twijfel hebben.. een vrouw geblindoekt in een stoel met 2 pijlen gekruist voor haar, op de achtergrond een weegschaal. Aan de ene kant liggen munten, op de andere helft simpel een veer die de boel in balans houdt. De betekenis hiervan is dat we moeten uitkijken voor misleiding, of dat we niet voor gek gehouden moeten worden. Lees de kleine lettertjes van een contract bijvoorbeeld voordat je tekent, stel jezelf goed op de hoogte om niet in een valkuil te lopen. Waarheden worden verdraaid, misschien niet zo bedoeld en is het niet goed begrepen danwel dat ze je expres op het verkeerde been zetten. Deze kaart wil aangeven dat het goed is om vertrouwen te hebben, maar dat het beter is om de zaken te controleren en niet te goed van vertrouwen te wezen.
Mijn uitleg zou vanuit het andere deck zijn dat we moeite hebben met een afweging die we maken. Zal ik dit of zal ik dat gaan doen, je bent er qua gevoel nog niet over uit en bent nu aan het nadenken welke keus de beste is die word gegeven. Luister naar je gevoel is denk ik het beste, en dan daarbij, hou je ogen open en niet geblindoekt.

De nabije toekomst stenen 5 laat een kind in een grot zien die een vuurtje aanhoudt. We zien dat ze beshutting zoekt voo het slechte weer dat er buiten is. Ze zal moeten volhouden, of ze zal deze periode moeten uitzitten tot het weer opklaart, de kaart heet dan ook endurance.
We hebben te maken met een tegenslag en moeten tijdelijk ons terugtrekken om weer op te laden. Wat dat betreft sluit de kaart aan bij de vorige uitleg, dat als we niet op onze hoede zijn we voor een vervelende tijd staan waarin armoede of eenzaamheid heerst.
Het kan wezen dat je tijdelijk van je geloof valt, dat je inzichten verkrijgt die je niet verwacht had en dat je even op jezelf bent aangewezen om dit gebeuren op je in te laten werken. We zullen er sterker door worden, het kind zal sterken en de wereld weer aan kunnen. Het was niet eerlijk wat er is gebeurd misschien, maar we zullen ook weer door moeten. De zon zal uiteindelijk ook weer gaan schijnen en we zullen weer verder kunnen gaan.
De nabije toekomst ziet er dus even uit donker uit.. maar volgens mij ook een beetje gevoelsmatig. Stel je gaat op jezelf wonen (als je dat al niet doet) dan lijkt het heel leuk om zelf je regels te maken, zelf voor je natje en je droogje te zorgen. Maar op een goeie morgen word je wakker, stoot je je teen en is er niemand die je even troostend toespreekt. Je doet de kast open en dan blijkt dat als je zelf geen brood haalt je niks te eten hebt. Dat het soms ook best wat stil kan wezen, kortom het heeft dan even nodig om je over die tijdelijke deceptie heen te zetten.
Ander voorbeeld, de studie leek zo intressant en mooi om te volgen, je zag jezelf helemaal in de boeken en genieten van de nieuwe leerstof. Maar in de praktijk betekent het dat je toch zal moeten studeren ook wanneer het mooi weer buiten is en je leukere dingen had kunnen gaan doen. Dat betekent ook doorzetten.

Wat me brengt op de volgende kaart, want misschien toch studeren of leren waar we het hier voor jou over hebben is de 10 van pijlen, en zijn naam is instruction.
Een oude man leert een klein kind (weer de afbeelding van een jong mens) hoe je met een boog moet schieten. "Zorg dat je de boog goed vasthoudt, span hem aan, kijk doelbewust naar het punt waar je naartoe wil gaan haal rustig adem en laat los. Zoiets zal deze man tegen de jongeling vertellen vermoed ik. De positie van deze kaart is die van jou gevoel bij de vraag, en dan denk ik dat we moeten zien naar onderwijs, of anderzijds iets waar je op het moment nieuwe vaardigheden aan het leren bent. Op je nieuwe baan zal je ook leren bijvoorbeeld. In een nieuwe relatie zal je ook leren, dus kortom een periode van groei die je ingegaan bent.. ik vermoed zelf iets met studie, en het woord verpleging komt ook steeds kijken, zorgzaamheid. Hier leer je omgaan met verantwoordelijkheid, die je op de eerste kaart te zien kreeg.
= Overigens, en daar ben ik wel benieuwd naar, welke uitleg valt bij jou het beste denk je. Bovenstaande, afgeleid uit dit deck of de uitleg van zwaarden 10 .. en dat is de volgende: Tegenslag, plannen die we gemaakt hebben komen niet uit. Wat zo leuk leek eerst om aan te beginnen is uiteindelijk niet geworden wat we er van verwacht hadden. We zullen ons waarschijnlijk terug trekken uit een situatie, onze meerdere moeten erkennen.
En dan wellicht zou je kunnen zeggen dat samen met de eerste kaart dat we inderdaad het gevoel hebben teveel hooi op de vork te hebben genomen. De slag is verloren, de zure vruchten worden gegeten. Geheel andere uitleg dan de periode van groei of het leren omgaan met verantwoordelijkheid. Hoewel, je zou kunnen zeggen dat omgaan met verantwoordelijkheid ook betekent het omgaan met teleurstellingen.

Bogen 8 op de omgeving. Hartenvuur. Een samenzijn met leden van de stam rond een hoog vuur. Er word gelachen, er word gedronken en we hebben een goed zorgzaam samenzijn. Een veilige en warme omgeving tijdens koude winterdagen. Wat er te vieren is kan ook van alles zijn maar de vreugde word gedeeld met de mensen om je heen. Een tijd om banden aan te halen met familie en vrienden, genieten van het samenzijn en jezelf weer opladen kan goed wezen als buffer in de tijden dat je op jezelf aangewezen bent. Dit is ook een reiskaart, zou mogelijk kunnen betekenen dat je op reis gaat om vrienden weer te zien, misschien om een viering mee te maken. Het zal je goed doen om daar heen te gaan en even te gaan genieten.
Doelen worden behaald, liefdes worden aangewakkerd, dat valt onder deze kaart in de omgeving.

Nu krijgen we the guardian. Ja op hoop en vrees krijgen we te maken met een fictief sinister mannetje die de nodige uitdagingen zal geven. Hij stelt je op de proef, vraagt om het beste uit jezelf te halen om de uitdagingen die je voorgeschoteld krijgt aan te kunnen.
Afgebeeld voor een grot die je graag in zou willen gaan, waar je doorheen zou moeten gaan stelt dit skelet je op de proef. Betekenis is dat we het idee hebben op de proef gesteld worden, zou ook goed kunnen met die verantwoordelijke last op je schouders, eens zien hoe je het er van af gaat brengen.
Dit skelet staat voor innerlijke angsten die overwonnen moeten worden, zelfvertrouwen zal gekweekt moeten worden en wanneer je sterk genoeg bent bevonden, de illusie van angsten kan doorgronden pas dan is het tijd om doorgang te krijgen naar het volgende onderdeel.
Dit is de tijd om met de angsten te sparren, de moedige verantwoordelijkheid te nemen. Je bent er klaar voor.
Doet mij ook met die kaart van instruction, ten van pijlen, denken aan dat je de kennis verkregen hebt, nu ga je de praktijk in, en het voelt eng aan, onzeker aan, maar het komt helemaal goed.

Uiteindelijk zal het leiden naar knight of vessels, we zien een aal glijden over een beekje in het bos. De kaart geeft aan dat we over het gevoel zwemmen, dat we het succes behalen en we ons als een vis in het water zullen gaan voelen. Wanneer het gevoel goed en puur is, zoals dat op de aas in het recente verleden ook was, dan weten we dat we de juiste keus hebben gemaakt en weten we dat we het succesvol volbrengen. De kaart geeft ook aan dat we visie hebben, dat we weten welke richting we ons op moeten bewegen, dat we visie hebben hoe groots de dingen kunnen gaan worden, hoe we van een modderstroompje een stromende rivier kunnen bouwen.
Wat mij aangeeft dat die onzekerheid of andere angsten deel van je uitmaken, maar dat je die mag accepteren, heb vertrouwen het komt wel goed.

Dat was de legging voor je. Het spreekt duidelijk over een nieuw pad, of een nieuw avontuur waar je je in begeven hebt, nu, onlangs, twijfelt om aan te gaan starten. Het zal het nodige van je vragen, het zal ook zijn mindere kant laten zien maar het is een onderneming die je helemaal aan kan. Als het om liefde gaat zie ik daar ook een ontluikende liefde in, ook in de omgeving zie ik een warm samenzijn, een steun.

Nu ben ik erg benieuwd wat je van de kaarten denkt ;)
The truth was in here.
  donderdag 16 juni 2011 @ 21:55:09 #168
338066 cherishable
Kan ook lief zijn.
pi_98269686
Wouw Bastard! Dankjewel, ik ga je even een reactie sturen in een PM!
pi_98328451
Bastard ik heb je gemaild en mp gestuurd, sorry voor de late re, ik kon een tijdje niet inloggen op het forum. Heb je foto plus vraag gestuurd.

ps in de inbox van je pm had ik je een paar maanden geleden al een foto gestuurd, en nu een andere foto gemaild naar je. Dus kijk maar even welke foto duidelijker is.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 14:16:03 #170
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98332675
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:57 schreef Precious00 het volgende:
Bastard ik heb je gemaild en mp gestuurd, sorry voor de late re, ik kon een tijdje niet inloggen op het forum. Heb je foto plus vraag gestuurd.

ps in de inbox van je pm had ik je een paar maanden geleden al een foto gestuurd, en nu een andere foto gemaild naar je. Dus kijk maar even welke foto duidelijker is.
Ik zag inderdaad geen reactie komen, en gezien je posthistorie dacht ik dat je een kloon was die niet meer wilde dus heb je van de lijst gehaald. :*
Heb Maitje gePM'd om zn vraag en van contagiouscotton kreeg ik ook al een vraag binnen dus die mensen wil ik eerst even helpen, doe ik jou erna ok? :)
De vraag en foto heb ik niet ontvangen, wel je PM maar was een verwijzing naar de mail die er niet is. (Ik denk dat je het gezonden hebt naar bastard@fok.nl maar dat adres bestaat niet meer, mijn nieuwe mail adres zal ik in de pm terugzenden aan je. )
The truth was in here.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 15:27:00 #171
253713 Maitje
Hihi.. hai
pi_98335208
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 14:16 schreef Bastard het volgende:

[..]

Ik zag inderdaad geen reactie komen, en gezien je posthistorie dacht ik dat je een kloon was die niet meer wilde dus heb je van de lijst gehaald. :*
Heb Maitje gePM'd om zn vraag en van contagiouscotton kreeg ik ook al een vraag binnen dus die mensen wil ik eerst even helpen, doe ik jou erna ok? :)
De vraag en foto heb ik niet ontvangen, wel je PM maar was een verwijzing naar de mail die er niet is. (Ik denk dat je het gezonden hebt naar bastard@fok.nl maar dat adres bestaat niet meer, mijn nieuwe mail adres zal ik in de pm terugzenden aan je. )
Om z'n vraag? :P ben nog steeds een vrouw!!
Er was eens....
  zaterdag 18 juni 2011 @ 15:38:26 #172
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98335650
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:27 schreef Maitje het volgende:

[..]

Om z'n vraag? :P ben nog steeds een vrouw!!
Ik ben daar zo slecht in he :')
The truth was in here.
pi_98338481
oke bastard, ik heb je gemaild naar je nieuwe email adres.

ben benieuwd.
  zondag 19 juni 2011 @ 17:43:36 #174
253713 Maitje
Hihi.. hai
pi_98377574
quote:
14s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:38 schreef Bastard het volgende:

[..]

Ik ben daar zo slecht in he :')
Het is je vergeven :)
Er was eens....
  woensdag 22 juni 2011 @ 12:23:26 #175
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98503613
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 17:43 schreef Maitje het volgende:

[..]

Het is je vergeven :)
;)

De legging voor jou, vandaag heb ik er tijd voor vrijgemaakt. Ik werk graag met mn nieuwe deck als je het niet erg vind, ze zijn eventueel te vergelijken met het RW deck maar ik krijg toch ook het idee dat ik de uitleg die hoort bij dit deck aan moet gaan houden dus wil ik dat zoveel mogelijk doen.

Goed we beginnen, bij het schudden op je vraag viel er een kaart uit. Ik wil hem dan altijd graag benoemen, vaak is de kaart een significator of kleurt het de achtergrond.
Hier heb ik De beer, de queen of stones liggen. Deze beer is bezig genoeg etenswaren, spullen te verzamelen om door de winterslaap heen te gaan komen. Ze verzameld alles wat nodig is om die tijd door te komen. Ze heeft al voldoende vergaard om aanzien te verwerven, ze heeft een knusse omgeving gebouwd en ze word geliefd bij de andere in haar omgeving. Ze is aantrekkelijk, zelfstandig, kan haar eigen boontjes prima doppen. Ze is mysterieus, heeft diepere gronden die naar boven komen als je met dr in gesprek komt. Ze draagt een warm hart aan iedereen in dr omgeving, ze is van nature zorgzaam ingesteld. Ze helpt graag hulpbehoefende in de omgeving, deelt wat ze heeft. Is een natuurmens, dol op alles wat groeit zal veel in de buitenlucht vertoeven waarschijnlijk. Ze kan ook veeleisend zijn, veel van de mensen verwachten.. zij kan iets dus vanzelfsprekend zou de ander dat ook moeten kunnen, het is niet zo moeilijk.
Ze is creatief, scheppend, eigenwijs, zelfstandig.
Tot zover die beer..

Wat krijgen we dan in antwoord op je vraag, je liefdesleven.
Zoals je inmiddels wel weet gebruik ik altijd het keltische kruis als legging, ik vind het fijn om verschillende invalshoeken te hebben en te gebruiken.
Op kaart 1 die van de huidige situatie heb ik two of bows (staven 2), het vuurteken. Een man heeft de top van een berg behaald en kijkt zeer vurig uit naar de verte. In iedere hand houdt hij een brandende boog vast hij wil dingen gaan ondernemen. Heeft zoveel wilskracht of ambitie in zich zitten en deze wil hij graag gaan gebruiken teneinde zijn doel te gaan behalen. Het idee is gezet hier, nu is het afwachten hoe de omgeving daar op gaat reageren. Het idee krijg ik dat je een keus gemaakt hebt, dat je nu bijvoorbeeld zegt ' nu heb ik de tijd voor een relatie ' en sta je meer open voor nieuwe wegen in die richting. Of je zegt ' nu ben ik klaar voor de volgende stap in mijn huidige relatie ' en ga je kijken of je het innerlijke vuur in die richting kan gaan bewegen.
Een beetje een kruispunt waar je op beland bent. Het ene stukje is onbewust behaald, voor het andere stuk ben je aan het zien hoe het aangepakt kan gaan worden.

Wat kruist op deze kaart; ace of stones, the foundation of life. Ook deze kaart zegt in vervolg van de vorige kaart dat er een start gemaakt is in de realisatie van je wens. Hetzij er nu klaar voor zijn en je open te stellen voor een nieuwe relatie, hetzij een begin maken in een wat serieuzere relatie. Wat ik heel mooi vind aan deze kaart is dat er een steen in de vorm van een pijl uit de aarde omhoog komt wat meegeeft dat de wilskracht van binnenuit komt om zaken in het leven te gaan bepalen. Op de steen zien we diverse symbolen die we in het deck, de grote arcana terug zien komen, wat doet vermoeden dat er een start is die levensbepalende omvang kan gaan hebben. Een leerproces kan starten, of iets moois en waardevols kan starten. Het gaat over het vervullen van je aardse droom, of starten met een wil die gedreven word uit het oerinstinct.
Dromen of gedachten, beetpakken en gaan uiten in de aardse bezigheden, het creeren.

In het verleden hebben we three of vessels, drie bekers alle 3 in een andere kleur en 3 grote witte kraanvogels die er om heen dansen. 2 op de grond bek in de lucht, de derde iets in de lucht met de bek naar beneden en de vleugels gespreid.
Hier word vreugdevol gedanst, want hier word iets gevierd, ik heb iets met een woordje terugkomst of thuiskomen idee als ik het zo zie liggen. Ben je op een reis geweest en thuis gekomen, is er iemand anders in de omgeving weggeweest en terug thuis gekomen?
Het is een bijzonder fijn samenzijn weer waarin met een groep de vreugde en liefde voor elkaar gedeeld word. Er kan ook een feestje zijn omdat er doelen behaald zijn, samen vieren van het behalen van een diploma bijvoorbeeld of de nieuwe baan, dit is volgens mij het samenzijn weer na een tijdje elkaar uit het oog te hebben verloren. Beide (3) zijn er heel blij mee.

Het recente verleden geeft seven of stones, we zien een afbeelding van iemand die bij moet komen van een vermoedelijke strijd die geleverd is. Een man vermoedelijk een krijger ligt op de grond in een soort tempel wat doet denken aan oeroude plaatsen als stone hedge. Een kruidenman, een sjamaan, zit in trance naast de krijger in kleermakerszit, ze heeft haar handpalmen over de krijger heen alsware ze energie doorgeeft.
Een tijd van opladen, hernieuwen, helingsproces, bij moeten komen.
Dit doet vermoeden in lijn met de vraag dat er misschien onlangs een breuk is gekomen in een relatie? Dat dit een periode was van helen, bijkomen, nadenken over het proces. Heeft even de tijd nodig om weer bij jezelf te komen, kan gevoelens hebben van eenzaamheid en spijt. Acceptatie is vereist in deze tijd. En daarna de nieuwe zetten weer doen, of met hernieuwde inzichten de zaken weer positief proberen neer te gaan zetten.
De kaart in het RW deck zou zeggen dat we een mooi iets neergezet hebben en er het gevoel is alsof er iets mist, dat er meer zou kunnen zijn. Tevreden wezen of het resultaat maar niet gelukkig zijn, de ziel spoort aan om meer er uit te halen. Dat zou ook kunnen uitlopen tot het veroorzaken van een breuk wat weer als gevolg heeft dat er een tijd moet aanbreken van inzichten krijgen en weer opladen. Die bogen 2 of staven 2 doet in ieder geval aangeven dat er weer genoeg vuur, genoeg ambitie om verder te gaan.

Bogen 3 in de mogelijke uitkomst. Hier zien we een persoon die op weg is, op weg gaat, mogelijk weer een afscheid in het vooruitzicht als de drie van vessels de thuiskomst zou vieren is er dan ook weer een tijd aangebroken om op reis te gaan? Waarom denk ik aan reizen?
De persoon op de kaart wuift ons toe en ze staat op een kruispunt, een pad naar beneden en een pad wat omhoog leidt. Op de mantel die ze aanheeft zien we een afbeelding van balans uit de grote arcana, 2 slangen die om elkaar heen krullen.
De boog die ze vasthoudt zal ook met de nodige balans gebruikt moeten gaan worden, anders mis je je doel. Je zal met verstand, wilskracht, moed en innerlijke rust je doel kunnen behalen. Rust in je hoofd geeft rust in je handelen en dan zal het pad wat het beste bij je past of de handelingen die je kan volgen, vermoedelijk wel duidelijk gaan worden.
Het betekent niet overdreven je best gaan doen, het betekent ook niet helemaal niets gaan doen. Het wil zeggen dat er een balans gevonden gaat worden, en wanneer de tijd daar is zal op een natuurlijk gebalanceerde manier de energie vloeien en je op weg helpen.

De nabije toekomst lacht ons toe, the sun of life uit de grote arcana. Als ik zo de kaarten doorkijk tot nu toe hebben we een leer of helingsproces achter de rug gehad, we zijn er sterker uitgekomen want we zien nu in waar dat goed voor was. We zijn als herboren terug in de wereld, terug in het veld, de groei die zonlicht in de zomer bewerkstelligt komt hier op de kaart terug. Alles groeit en alles staat in bloei, de zon straalt door in ons hart, wat we willen behalen word ook behaald, we hebben die balans gevonden, hervonden en weten hoe de energie gebruikt moet worden om te komen waar we zijn uitgekomen in de nabije toekomst.
Mij doet denken dat er in deze zomer, een transformatie plaats zal vinden met betrekking tot je vraag. Wanneer de zon hoog staat en alles vol bloei is bloei jij mee.
Het is een kaart wat inzichten beloofd, nieuwe wegen beloofd, successen aangeeft.

Wat vind jij er van met betrekking tot de vraag, king of stones, the wolf.
Vastberaden, loyaal, leren van gedrag of luisteren naar het advies van andere mensen geeft zekerheid. Doelmatig bezig zijn.
Wat het idee geeft dat je met betrekking tot je vraag eigenlijk heel bewust bezig bent, zoekende bent, het moet er nu eens van gaan komen. Of het idee van wanneer komt mijn tijd nou en te raden gaat bij andere mensen. Een wolf is een roedeldier, is afhankelijk van de groep, zorgt voor de groep haalt advies uit die groep.

De omgeving geeft de queen of bows aan, wederom een vuurkaart, er ligt vuur in de legging en stenen wat aards is, er is nu nog gericht bezig zijn om dat vuur op aarde te manifesteren.
Deze kaart is een afbeelding van een grote haas, de haas is een metgezel voor het leven. Symphatiek, begripvol. Kijkt voor je uit, luistert naar de omgeving en waarschuwt of stelt je op de hoogte van de gebeurtenissen, is alert wat kan leiden tot succesvol leven.
In de omgeving zien we een teken van liefde of openen van je attent maken op liefde. Hulpvaardig, begripvol, succesvol. Is er al iemand in je omgeving wellicht die je zeer aanspreekt, je tot aangetrokken voelt. Is het nog niet tot uiting gekomen, nog niet de juiste manier (balans) gevonden om het kenbaar te maken?
Misschien dat ervaringen uit het verleden je geleerd hebben om niet overal hals over kop in te duiken omdat je dan sneller je neus stoot. Met de juiste snelheid aan te meten komt dat wel goed.

Hoop en vrees, eight of arrows, een man of een vrouw werkt zich door het donkere besneeuwde veld heen. Het stormt en ze komt amper vooruit. Ze draagt een lantaarn vooruit wat de weg enigzins verlicht , er is niet echt een pad, er is een beekje van water wat ze volgt. Het is zwaar vooruit te komen. Het beekje doet vermoeden aan gevoel en emotie, het water wat je wil volgen maar moeilijk kan volgen. Je gaat haast op de tast verder want je bent alleen maar in je hoofd bezig naar het zoeken van de weg. De kaart zegt dat je ook je gevoel moet volgen om thuis te komen of je doel te behalen. Het is nu een strijd die levert in dat opzicht. Moed is nodig om door de storm te komen.
Morele dilemmas die we gesteld krijgen en waar we de keus in moeten maken, het hoofd moeten bieden. Als we geluk hebben krijgen we support van naaste die ons steunen. Ik vermoed zomaar dat je een grote vrienden of kennisgroep hebt die je morele steun geven. Een moeilijke en onzekere tijd die je door moet komen. Ik weet even niet of ik dit kan samenzien met die three of bows en reizen wat in mn hoofd kwam, dat je uitgaat op een onzekere missie oid??
Is dit te passen in je liefdesvraag dan zou ik zeggen dat je onzeker bent geworden, en de steun zoekt bij vrienden, zoals de wolf dat ook zou doen. Alleen jij zal daar ergens toch zonder de hulp ook een eigen weg weer in moeten vinden.

Gelukkig laat die sun of life al dat inzicht zien, maar de uiteindelijke kaart the world tree doet al helemaal aangeven dat de juiste weg gevonden is.
Dit is de laatste kaart in de grote arcana, ook bekende als de wereld, deze levensboom geeft aan dat je succes behalen zal, en dat de inzichten zijn verkregen.
Er loopt een zelfde spiraalvormig pad naar de boom toe zoals we die helemaal aan het begin van de legging zagen in de aas. Er is een weg te gaan die inzicht zal bieden, we zijn er nog niet helemaal we hebben eerst mogelijk de beproeving die we vermoed ik zelf willen hebben want we zouden ook in 1x naar de deur in de boom kunnen lopen.
Dit is een afbeelding van succes, verworven inzicht, behalen van je doel met die extra betekenis er aan.

Wat als afsluiting van de legging niet een betere kaart kan wezen denk ik? Het geeft aan dat er meer dan succes zal wezen, je zal ook begrip ontvangen en weten waarom het zo is gelopen en niet anders.

Dat was m.. ben benieuwd wat je er van vind! Wil je reageren hier of op de PM dan graag. ;)
The truth was in here.
  donderdag 23 juni 2011 @ 16:32:42 #176
253713 Maitje
Hihi.. hai
pi_98560034
Aller eerst een dikke vette spirituele/virtuele kus van mij.. bedankt voor deze prachtige legging bastard!! :*

Ik werd een beetje emotioneel van de legging, niet dat ik hier tranen met tuiten zit te huilen maar het is een gevoel dat het goed komt.
Ik zal even uitleggen hoe het zit, want de vraag die ik stelde is er nog geen eens zo uitgekomen zoals zou moeten, maar wel wat er op dit moment speelt en dat is voor mij enorm groots avontuur!

Ik zit op dit moment in het traject om bij de politie te gaan en afgelopen woensdag heb ik te horen gekregen dat ik eindelijk na weken wachten op gesprek mag komen. Als ik dit gesprek succesvol behaal mag ik de opleiding gaan volgen.

Ik zal je legging proberen even stuk voor stuk uit te leggen hoe ik mij erbij voel en zie ;).

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

[..]

;)

De legging voor jou, vandaag heb ik er tijd voor vrijgemaakt. Ik werk graag met mn nieuwe deck als je het niet erg vind, ze zijn eventueel te vergelijken met het RW deck maar ik krijg toch ook het idee dat ik de uitleg die hoort bij dit deck aan moet gaan houden dus wil ik dat zoveel mogelijk doen.

Goed we beginnen, bij het schudden op je vraag viel er een kaart uit. Ik wil hem dan altijd graag benoemen, vaak is de kaart een significator of kleurt het de achtergrond.
Hier heb ik De beer, de queen of stones liggen. Deze beer is bezig genoeg etenswaren, spullen te verzamelen om door de winterslaap heen te gaan komen. Ze verzameld alles wat nodig is om die tijd door te komen. Ze heeft al voldoende vergaard om aanzien te verwerven, ze heeft een knusse omgeving gebouwd en ze word geliefd bij de andere in haar omgeving. Ze is aantrekkelijk, zelfstandig, kan haar eigen boontjes prima doppen. Ze is mysterieus, heeft diepere gronden die naar boven komen als je met dr in gesprek komt. Ze draagt een warm hart aan iedereen in dr omgeving, ze is van nature zorgzaam ingesteld. Ze helpt graag hulpbehoefende in de omgeving, deelt wat ze heeft. Is een natuurmens, dol op alles wat groeit zal veel in de buitenlucht vertoeven waarschijnlijk. Ze kan ook veeleisend zijn, veel van de mensen verwachten.. zij kan iets dus vanzelfsprekend zou de ander dat ook moeten kunnen, het is niet zo moeilijk.
Ze is creatief, scheppend, eigenwijs, zelfstandig.
Tot zover die beer..
Dit is typisch ik.. heel mooi en grappig dat dit naar voren komt. Wie goed doet, goed ontmoet en heb dan ook mensen erg dichtbij staan waarvoor ik door het vuur ga, maar verwacht ook dat zij dit voor mij doen.

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:
Wat krijgen we dan in antwoord op je vraag, je liefdesleven.
Zoals je inmiddels wel weet gebruik ik altijd het keltische kruis als legging, ik vind het fijn om verschillende invalshoeken te hebben en te gebruiken.
Op kaart 1 die van de huidige situatie heb ik two of bows (staven 2), het vuurteken. Een man heeft de top van een berg behaald en kijkt zeer vurig uit naar de verte. In iedere hand houdt hij een brandende boog vast hij wil dingen gaan ondernemen. Heeft zoveel wilskracht of ambitie in zich zitten en deze wil hij graag gaan gebruiken teneinde zijn doel te gaan behalen. Het idee is gezet hier, nu is het afwachten hoe de omgeving daar op gaat reageren. Het idee krijg ik dat je een keus gemaakt hebt, dat je nu bijvoorbeeld zegt ' nu heb ik de tijd voor een relatie ' en sta je meer open voor nieuwe wegen in die richting. Of je zegt ' nu ben ik klaar voor de volgende stap in mijn huidige relatie ' en ga je kijken of je het innerlijke vuur in die richting kan gaan bewegen.
Een beetje een kruispunt waar je op beland bent. Het ene stukje is onbewust behaald, voor het andere stuk ben je aan het zien hoe het aangepakt kan gaan worden.
Grappig.. ik wil wel een relatie, maar durf niet zo goed. Sinds kort heeft mijn zus een vriend en maak nu van dichtbij mee hoe het is om een relatie te hebben met iemand die om je geeft (ipv enkel om de seks). Dat heeft mij bewuster gemaakt van het feit dat ik iemand mis in mijn leven, maar helemaal klaar voor zijn ben ik nog niet. Een kwestie van overgeven denk ik? :)

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

Wat kruist op deze kaart; ace of stones, the foundation of life. Ook deze kaart zegt in vervolg van de vorige kaart dat er een start gemaakt is in de realisatie van je wens. Hetzij er nu klaar voor zijn en je open te stellen voor een nieuwe relatie, hetzij een begin maken in een wat serieuzere relatie. Wat ik heel mooi vind aan deze kaart is dat er een steen in de vorm van een pijl uit de aarde omhoog komt wat meegeeft dat de wilskracht van binnenuit komt om zaken in het leven te gaan bepalen. Op de steen zien we diverse symbolen die we in het deck, de grote arcana terug zien komen, wat doet vermoeden dat er een start is die levensbepalende omvang kan gaan hebben. Een leerproces kan starten, of iets moois en waardevols kan starten. Het gaat over het vervullen van je aardse droom, of starten met een wil die gedreven word uit het oerinstinct.
Dromen of gedachten, beetpakken en gaan uiten in de aardse bezigheden, het creeren.
Een start maken in mijn wens.. ik heb 2 wensen op dit moment en dat is te kunnen beginnen aan mijn carrière en de liefde van mijn leven vinden (ik ben niet zo hebberig :P). Voor beide kunnen ze staan, en is deze kaart bijzonder positief voor mij :D.

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

In het verleden hebben we three of vessels, drie bekers alle 3 in een andere kleur en 3 grote witte kraanvogels die er om heen dansen. 2 op de grond bek in de lucht, de derde iets in de lucht met de bek naar beneden en de vleugels gespreid.
Hier word vreugdevol gedanst, want hier word iets gevierd, ik heb iets met een woordje terugkomst of thuiskomen idee als ik het zo zie liggen. Ben je op een reis geweest en thuis gekomen, is er iemand anders in de omgeving weggeweest en terug thuis gekomen?
Het is een bijzonder fijn samenzijn weer waarin met een groep de vreugde en liefde voor elkaar gedeeld word. Er kan ook een feestje zijn omdat er doelen behaald zijn, samen vieren van het behalen van een diploma bijvoorbeeld of de nieuwe baan, dit is volgens mij het samenzijn weer na een tijdje elkaar uit het oog te hebben verloren. Beide (3) zijn er heel blij mee.
Hihi.. nieuwe baan.. nieuwe opleiding? Ik ga het halen.. :P

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

Het recente verleden geeft seven of stones, we zien een afbeelding van iemand die bij moet komen van een vermoedelijke strijd die geleverd is. Een man vermoedelijk een krijger ligt op de grond in een soort tempel wat doet denken aan oeroude plaatsen als stone hedge. Een kruidenman, een sjamaan, zit in trance naast de krijger in kleermakerszit, ze heeft haar handpalmen over de krijger heen alsware ze energie doorgeeft.
Een tijd van opladen, hernieuwen, helingsproces, bij moeten komen.
Dit doet vermoeden in lijn met de vraag dat er misschien onlangs een breuk is gekomen in een relatie? Dat dit een periode was van helen, bijkomen, nadenken over het proces. Heeft even de tijd nodig om weer bij jezelf te komen, kan gevoelens hebben van eenzaamheid en spijt. Acceptatie is vereist in deze tijd. En daarna de nieuwe zetten weer doen, of met hernieuwde inzichten de zaken weer positief proberen neer te gaan zetten.
De kaart in het RW deck zou zeggen dat we een mooi iets neergezet hebben en er het gevoel is alsof er iets mist, dat er meer zou kunnen zijn. Tevreden wezen of het resultaat maar niet gelukkig zijn, de ziel spoort aan om meer er uit te halen. Dat zou ook kunnen uitlopen tot het veroorzaken van een breuk wat weer als gevolg heeft dat er een tijd moet aanbreken van inzichten krijgen en weer opladen. Die bogen 2 of staven 2 doet in ieder geval aangeven dat er weer genoeg vuur, genoeg ambitie om verder te gaan.
Het afgelopen jaar (echt dik nu een jaar geleden tot heden) heb ik veel strijd geleverd met de 2 wensen waarmee ik nog steeds bezig ben. Ik heb er voor gevochten en meerdere malen gefaald. Ik heb er ontzettend van kunnen leren en kan ook nu nog terug kijken hoe ik dingen heb afgehandeld. Dit geeft nu nog een negatief gevoel omdat ik zwaar gefaald heb, maar over een paar jaar kan ik echt zeggen dat ik er serieus van geleerd heb, daar ben ik van overtuigd.

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

Bogen 3 in de mogelijke uitkomst. Hier zien we een persoon die op weg is, op weg gaat, mogelijk weer een afscheid in het vooruitzicht als de drie van vessels de thuiskomst zou vieren is er dan ook weer een tijd aangebroken om op reis te gaan? Waarom denk ik aan reizen?
De persoon op de kaart wuift ons toe en ze staat op een kruispunt, een pad naar beneden en een pad wat omhoog leidt. Op de mantel die ze aanheeft zien we een afbeelding van balans uit de grote arcana, 2 slangen die om elkaar heen krullen.
De boog die ze vasthoudt zal ook met de nodige balans gebruikt moeten gaan worden, anders mis je je doel. Je zal met verstand, wilskracht, moed en innerlijke rust je doel kunnen behalen. Rust in je hoofd geeft rust in je handelen en dan zal het pad wat het beste bij je past of de handelingen die je kan volgen, vermoedelijk wel duidelijk gaan worden.
Het betekent niet overdreven je best gaan doen, het betekent ook niet helemaal niets gaan doen. Het wil zeggen dat er een balans gevonden gaat worden, en wanneer de tijd daar is zal op een natuurlijk gebalanceerde manier de energie vloeien en je op weg helpen.
Ook dit trek ik persoon aan als mijn toekomstige carrière :). Ik ga niet op reis, maar zoals ik al eerder vertelde sta ik op de rand van een groot avontuur zoals ik het zeker zie.
Ik ben rete zenuwachtig voor dit alles, en deze kaart geeft me wat rust. Ik ben hoe ik ben (zie oa de beer) en met dat zal ik het moeten doen. Is dat niet voldoende voor een ander, dan zal dat zo zijn. Erg mooie kaart!

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

De nabije toekomst lacht ons toe, the sun of life uit de grote arcana. Als ik zo de kaarten doorkijk tot nu toe hebben we een leer of helingsproces achter de rug gehad, we zijn er sterker uitgekomen want we zien nu in waar dat goed voor was. We zijn als herboren terug in de wereld, terug in het veld, de groei die zonlicht in de zomer bewerkstelligt komt hier op de kaart terug. Alles groeit en alles staat in bloei, de zon straalt door in ons hart, wat we willen behalen word ook behaald, we hebben die balans gevonden, hervonden en weten hoe de energie gebruikt moet worden om te komen waar we zijn uitgekomen in de nabije toekomst.
Mij doet denken dat er in deze zomer, een transformatie plaats zal vinden met betrekking tot je vraag. Wanneer de zon hoog staat en alles vol bloei is bloei jij mee.
Het is een kaart wat inzichten beloofd, nieuwe wegen beloofd, successen aangeeft.
Wauw!! Wauw!! Prachtige kaart.. hihi. Ik denk dat mijn vorige uitlegsels voor zich spreken met betrekking tot deze kaart.. Ik voel veel positiviteit!!!! :D <----!!

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

Wat vind jij er van met betrekking tot de vraag, king of stones, the wolf.
Vastberaden, loyaal, leren van gedrag of luisteren naar het advies van andere mensen geeft zekerheid. Doelmatig bezig zijn.
Wat het idee geeft dat je met betrekking tot je vraag eigenlijk heel bewust bezig bent, zoekende bent, het moet er nu eens van gaan komen. Of het idee van wanneer komt mijn tijd nou en te raden gaat bij andere mensen. Een wolf is een roedeldier, is afhankelijk van de groep, zorgt voor de groep haalt advies uit die groep.
Bastard.. je begint ernstig eng te doen. Mijn "totemdier" is de wolf. De eigenschappen hoe die werkt is typisch ik.
Grappig is dat mensen die mij niet tot nauwelijks kende (via een forum) en ik daarmee een discussie had of gewoon leuk contact whatever, zij soms mijn naam linkte met een wolf.

Wat ook wel leuk om te weten is, is dat ik een keer midden in de nacht in de stad met vrienden buiten stond te wachten om ergens naar binnen te gaan in de kroeg (nog niks op qua drank) en ik een ontzettend mooie grote wolf zag lopen iets verder van ons vandaan. Ik zei (want dacht in 1e instantie dat het een husky was) kijk wat een mooie hond. Ze keken er naar en zagen niets 8)7 .

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

De omgeving geeft de queen of bows aan, wederom een vuurkaart, er ligt vuur in de legging en stenen wat aards is, er is nu nog gericht bezig zijn om dat vuur op aarde te manifesteren.
Deze kaart is een afbeelding van een grote haas, de haas is een metgezel voor het leven. Symphatiek, begripvol. Kijkt voor je uit, luistert naar de omgeving en waarschuwt of stelt je op de hoogte van de gebeurtenissen, is alert wat kan leiden tot succesvol leven.
In de omgeving zien we een teken van liefde of openen van je attent maken op liefde. Hulpvaardig, begripvol, succesvol. Is er al iemand in je omgeving wellicht die je zeer aanspreekt, je tot aangetrokken voelt. Is het nog niet tot uiting gekomen, nog niet de juiste manier (balans) gevonden om het kenbaar te maken?
Misschien dat ervaringen uit het verleden je geleerd hebben om niet overal hals over kop in te duiken omdat je dan sneller je neus stoot. Met de juiste snelheid aan te meten komt dat wel goed.
Mooie en prachtige kaart op mijn vraag! Het doet mij denken aan de jongen waar ik al een tijd lang gevoelens voor heb.. ;( maar die helaas een vriendin heeft. Hierdoor houd ik mij op de achtergrond omdat ik er niet van houd relaties kapot te maken. Hihi.. zal het toch in de nabije toekomst :P??

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

Hoop en vrees, eight of arrows, een man of een vrouw werkt zich door het donkere besneeuwde veld heen. Het stormt en ze komt amper vooruit. Ze draagt een lantaarn vooruit wat de weg enigzins verlicht , er is niet echt een pad, er is een beekje van water wat ze volgt. Het is zwaar vooruit te komen. Het beekje doet vermoeden aan gevoel en emotie, het water wat je wil volgen maar moeilijk kan volgen. Je gaat haast op de tast verder want je bent alleen maar in je hoofd bezig naar het zoeken van de weg. De kaart zegt dat je ook je gevoel moet volgen om thuis te komen of je doel te behalen. Het is nu een strijd die levert in dat opzicht. Moed is nodig om door de storm te komen.
Morele dilemmas die we gesteld krijgen en waar we de keus in moeten maken, het hoofd moeten bieden. Als we geluk hebben krijgen we support van naaste die ons steunen. Ik vermoed zomaar dat je een grote vrienden of kennisgroep hebt die je morele steun geven. Een moeilijke en onzekere tijd die je door moet komen. Ik weet even niet of ik dit kan samenzien met die three of bows en reizen wat in mn hoofd kwam, dat je uitgaat op een onzekere missie oid??
Is dit te passen in je liefdesvraag dan zou ik zeggen dat je onzeker bent geworden, en de steun zoekt bij vrienden, zoals de wolf dat ook zou doen. Alleen jij zal daar ergens toch zonder de hulp ook een eigen weg weer in moeten vinden.
Geniale kaart. Goed, ik ga zeker een onzekere tijd te gemoed en een zware mocht alles nu gaan lopen zoals het is. Ook op relatie sfeer is het wat anders. Al mijn vrienden hebben een relatie en wonen zelfs al samen. Op liefdes gebied begrijpen ze mij soms niet wat mij ontzettend frustreert maar ik kan begrijpen dat zij het niet begrijpen.
Echter, ontvang ik op welke manier dan ook altijd zo veel steun van ze op welke manier dan ook.

quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 12:23 schreef Bastard het volgende:

Gelukkig laat die sun of life al dat inzicht zien, maar de uiteindelijke kaart the world tree doet al helemaal aangeven dat de juiste weg gevonden is.
Dit is de laatste kaart in de grote arcana, ook bekende als de wereld, deze levensboom geeft aan dat je succes behalen zal, en dat de inzichten zijn verkregen.
Er loopt een zelfde spiraalvormig pad naar de boom toe zoals we die helemaal aan het begin van de legging zagen in de aas. Er is een weg te gaan die inzicht zal bieden, we zijn er nog niet helemaal we hebben eerst mogelijk de beproeving die we vermoed ik zelf willen hebben want we zouden ook in 1x naar de deur in de boom kunnen lopen.
Dit is een afbeelding van succes, verworven inzicht, behalen van je doel met die extra betekenis er aan.

Wat als afsluiting van de legging niet een betere kaart kan wezen denk ik? Het geeft aan dat er meer dan succes zal wezen, je zal ook begrip ontvangen en weten waarom het zo is gelopen en niet anders.

Dat was m.. ben benieuwd wat je er van vind! Wil je reageren hier of op de PM dan graag. ;)
Ik vind idd de afsluiter het mooist.. alhoewel ik de hele legging erg mooi vind en zoals je nu aan mijn uitleg zal zien je zal begrijpen waarom ik er een beetje emotioneel van werd ;).

Ik heb begin dit jaar een soort van zelfde legging gemaakt en ze komen erg met elkaar overeen wat ik erg gaaf vind. Alleen, ik zal eerlijk zijn.. die van jou is veel prachtiger en mooie uitgediept dan dat ik zou kunnen.

Bastard, ontzettend bedankt voor de mooie legging!!

O+
Maitje
Er was eens....
  donderdag 23 juni 2011 @ 17:40:27 #177
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98562559
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 16:32 schreef Maitje het volgende:
Ik heb begin dit jaar een soort van zelfde legging gemaakt en ze komen erg met elkaar overeen wat ik erg gaaf vind. Alleen, ik zal eerlijk zijn.. die van jou is veel prachtiger en mooie uitgediept dan dat ik zou kunnen.

Bastard, ontzettend bedankt voor de mooie legging!!

O+
Maitje
Ik werd ook emo van je uitleg...een gevoel wat over me heen kwam.. damn.
Bedankt voor je uitleg!
Die wolf is ook inderdaad erg frapant.. dit deck is zo mooi O+ .
The truth was in here.
  donderdag 23 juni 2011 @ 19:07:52 #178
253713 Maitje
Hihi.. hai
pi_98566273
quote:
14s.gif Op donderdag 23 juni 2011 17:40 schreef Bastard het volgende:

[..]

Ik werd ook emo van je uitleg...een gevoel wat over me heen kwam.. damn.
Bedankt voor je uitleg!
Die wolf is ook inderdaad erg frapant.. dit deck is zo mooi O+ .
Hihi ;).
Er was eens....
  donderdag 23 juni 2011 @ 19:22:21 #179
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98566914
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 19:07 schreef Maitje het volgende:

[..]

Hihi ;).
Wat ik altijd zo mooi als ik dan de uitleg terugkrijg is dat kwartje wat valt. Ik heb er dan wel een idee over, of een bepaald gevoel bij maar zoek, omdat ik geen antwoord krijg naar de preciese uitleg voor die persoon.
En dan komt er antwoord terug en zie ik de kaarten nog een keer opleven als het ware, zo word het verhaal ingevuld inderdaad. En de verhalen zijn keer op keer uniek, spreken de kaarten voor de mensen heel erg aan terwijl een ander zou denken.. nou ja, maar toch die hoop of die vinger precies op het onderwerp leggen wat in de geest zo speelt.
Inderdaad speelt die opleiding in het nu heel sterk, sterker nog dan de liefde, maar dat heeft te maken met de verweking, het inzinken, genezen en toelaten wat dan al even speelt.
Op die splitsing staan, letterlijk, en vermoedelijk ga je daar de juiste kant bij op zie de zon stralen, transformeren en groei bewerkstelligen.
De wolf is erg sterk voor je, misschien zelfs een key card voor je. Nu ben je die zoekende met die lantaarn nog maar daar komt spoedig een einde aan wanneer je het pad gaat volgen wat naar die levensboom leidt, en dan zal alles op zn plaats gaan vallen, zal vast ook ergens, wanneer je zelf weer stabiel en in balans bent, ook weer de liefde gaan vinden.. dat zijn de wetten.
Heel mooi.
The truth was in here.
  donderdag 23 juni 2011 @ 20:10:25 #180
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_98569357
Ik mag ook op het lijstje *O*
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
  donderdag 23 juni 2011 @ 20:19:03 #181
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98569831
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 20:10 schreef Summers het volgende:
Ik mag ook op het lijstje *O*
Vanzelfsprekend O+
The truth was in here.
  donderdag 23 juni 2011 @ 20:38:43 #182
207400 rac
Handleiding in uitvoer
pi_98571145
Mag ik ook? Bastard?

Sta met zoveel vragen
  donderdag 23 juni 2011 @ 21:48:02 #183
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98575902
quote:
0s.gif Op maandag 30 mei 2011 21:10 schreef contagiouscotton het volgende:
Bastard, moet het per se een vraag zijn of mag je ook een thema aandragen voor de legging? :)
Nou over de vraag heb je nagedacht, en ik ga proberen daar een uitleg in te geven.
Het lijkt ook wel alsof het moet, de kaarten sprongen er steeds uit, ben jij zo benieuwd naar het antwoord of is het verhaal nodig verteld te worden of is het gewoon omdat ik slappe handen heb.
Dat laatste zou goed kunnen hoor :D

Goed, je vraag houdt verband met de relatie met je moeder.
De kaart die er als eerst uitsprong, die ik meteen weggelegd heb is de kaart Balans.
We zien op de kaart 2 slangen die verstrengeld met elkaar naar boven kruipen om een boom heen. Het is een yin yang afbeelding, ik weet niet of je er bekend mee bent maar in die trant kun je denken. Deze slangen geven aan dat het evenwicht bewaard moet worden, of dat er een evenwicht gewenst is, het is geven en nemen, het is zoeken naar het evenwicht voor jou volgens mij, wanneer iets wel goed is en de andere keer niet. Het is de afbeelding van lucht en vuur tegelijk, de ene slang is rood wat staat voor vuur de ander is wit wat staat voor lucht.
Flink blazen kan het vuur aanwakkeren, haal de wind weg en het vuur gaat uit. Er is een balans nodig om beide in gelijke energie sterk te houden zonder overdadig te zijn. Wat betekent het voor jou, innerlijke balans zoeken wellicht. Balans zoeken in de relatie is 1 maar ook de balans zoeken in jezelf van wat vind jij dat je zou moeten doen, kunnen doen, zonder dat je dingen gaat doen waar je niet blij mee bent. Er moet een balans wezen in het functioneren, pas dan zul je verder kunnen kijken.

Nu de kaarten die in de legging geplaatst zijn.
Op 1 in de huidige tijd heb ik five of vessels. Een jongedame springt en danst in extase te midden van een pentagram die op de grond getekend is. Ze heeft een groene jurk aan en in iedere hand houdt ze een staf vast. Dit ritueel voert ze in de nachtelijke uren uit, hier is ze even helemaal weg in dr eigen wereld.
Ik weet niet of dit afsluiten van iets betekent nu, afsluiten voor wat er om je heen gebeurt, wegzakken in muziek, in een roes, misschien gebruik van drugs of dat het gewoon simpel betekent afsluiten en innerlijk genieten zonder zorgen wanneer je de ogen gesloten hebt.
Het kan ook zeggen dat je je helemaal richt op je innerlijk, op wat jij wil horen en daarin het juist gevoel kan vinden over wat je beslissingen zouden moeten gaan vormen, een zoektocht innerlijk houden als in de geest van bezinning. Weldra zal je dan weten wat te doen, je keuze maken en daarop doorgaan.

Wat hierop kruist is de king of stones, het paard. Daar is die prima begeleider, je maatje die je steunt op de weg die je aflegt. Trappelend staat hij klaar om je mee te nemen op zn rug, hij zal je laten zien dat het pad ook licht gelopen kan worden of minder moeilijk is als voorgesteld. Het is een nuchter persoon waarschijnlijk, iemand die zijn zaken al geregeld heeft en je van goede raad wil voorzien. Iemand die zijn nuchtere verstand wil gebruiken en daarmee succesen behaald heeft, dat zegt hij dan ook waarschijnlijk, ga dit of dat doen. Meestal een conservatieve instelling gebruiken, want dat is de weg die voor hem wel werkte. Dit kan op deze positie botsen, de positie is dan ook hulp en belemmeringen. Jij sluit je af, in trance dansend, en iemand anders wil dan aangeven ga dit doen, ga dat doen, praktisch ingesteld waarschijnlijk, dingen moeten behaald worden, je moet presteren zoals het paard ook kan presteren. Maar je hoort het niet doordat je je eigen muziek hoort, je eigen ritme en klanken.

Daar onder ligt de basis, of het verleden.
Het is het wiel, we zien een weefgetouw aan de waterkant staan, het is geklemd tussen 2 eikelbomen. De ene boom staat in het donker, het is daar nacht en er is geen blad, de andere boom heeft de zon en staat in bloei.
In het midden hangt daar een onafgemaakte trui in het weefgetouw en de spullen om te weven liggen klaar, je zal hem moeten gaan afmaken.
Dit is een kaart uit de grote arcana, wat aangeeft dat er in het verleden of in de basis hier een belangrijke les te leren is, het is er een van volg je eigen pad je eigen levenspad.
Door de draden door het weefgetouw te trekken, hier en daar een knoopje leggen, daar een opening maken of een gaatje laten vallen, een andere kleur er doorheen weven maak jij je eigen trui aan, een trui die jou het beste staat en past. De symboliek hierachter kun je wel raden, jij bepaald hoe je leven er uit gaat zien, jij wil zeggen hoe mooi die trui die gaat worden, jij maakt je los en gaat je eigen weg. Er is al een gedeelte geweven, de structuur staat er wel, je zal het er niet koud in hebben maar de trui moet verder af naar eigen smaak.

Dat ben je onlangs waarschijnlijk ook wel zo gaan inzien denk ik, het losmaken, het eigen weg gaan zou ik hier afgebeeld kunnen zien namelijk in die sun of life die weer op tafel ligt.
De transformatie en de groei die hier bewerkstelligd word is enorm, wederom een kaart uit de grote arcana, wederom een kaart die het levensdoel wil uitbeelden, de lessen die er geleerd worden wil laten zien. Nou deze zon staat zeker voor groei, groei en potentie om het beste, het sterkste en het mooiste te worden die je maar kunt of mag gaan worden.
Een boom zal uitgroeien, wildgroeien, takken krijgen, schaduw gaan bieden aan voorbijgangers, schuilplaats voor de behoefende bij een zomerse bui maar gaat er komen.
Je voelt waarschijnlijk dat zelf ook goed aan, dit is de tijd om te veranderen. Bedankt voor alle hulp hoor, nu voel ik mij sterk. De zon maakt sterk.

De mogelijke toekomst, is de king of vessels. Dat is de reiger. Weet je dat er mythen bestaan over reigers? In sommige culturen worden ze gezien als de bewakers van een heilige plaats waar esotherische waarheden opgeslagen lagen. Iedereen die dan niet voorbereid is of niet juist geinitieerd is word verjaagd door de reigers. Pas wanneer je er klaar voor bent zul je worden toegelaten om de inzichten te verwerven die je toekomen.
De reiger is een gemoedelijk persoon verder hoor. Voelt als waterteken heel goed aan wat er zich afspeelt, gaat af op zn gevoel en doet de dingen die juist aanvoelen. Meer dan dat hij acteert op wat zijn hoofd zegt wat verstandig is. Deze persoon voelt dat het goed is en dat is het dan ook, vertrouw er maar op. Gelooft in faire zaken, eerlijkheid, integriteit. Helpt de mens die hulpbehoefend is, doet zaken vanuit het hart niet om er beter van te worden.
Wat me het idee geeft dat er iemand in de buurt is die je steunt in je acties, of dat je zelf nogmaals voelt dat je de juiste beslissing hier genomen hebt, als er al een beslissing te maken is.
Veel word er nu al gesproken vanuit balans zoeken, innerlijke zoektocht, doen wat goed voelt, een plek opeisen, want dat mag, daar ben je hier voor op aarde gekomen, waarin jij je mag manifesteren en je goed voelt bij de dingen die je doet.

De nabije toekomst laat zien dat we er nog niet helemaal zijn. Of misschien wel bijna, het is five of arrows en het kernwoord hier is ' frustratie' Een jager ziet een steenbok springen, en steeds als hij een pijl afschiet, springt dat beest opzij, wat zoals je kan bedenken behoorlijk frustrerend is voor de jager. Al zn geduld ligt er in, hij legt aan, maar niks raakt zijn doel. Of de dingen die hij zegt, komen niet aan, ze hoort me niet, ze danst als extacy in de rondte.. catch my drift? Er is dan op het moment een wat gespannen sfeer waarschijnlijk, een beetje op gespannen voet dan samen leven als de raad, of is het wel raad, is het meer je moet doen, en je gaat toch andere dingen doen, frustratie.
Alle raad, gedachten want pijlen staan voor ideen en gedachten die afgevuurd worden, missen in de lucht, geen balans. Als advies kan ik aan de jager zeggen.. lach er om, lach om de situatie, word niet boos of gefrustreerd want je zal alleen maar pijlen verspillen. In plaats daarvan.. ga stevig staan, adem rustig in, focus, richt op je doel en wanneer je kalm bent.. laat je los. Onthou hem even voor me hier.

Wat vind jij van de situatie, dat zegt de volgende kaart, werkelijk zo mooi uitgebeeld (ik zou graag willen dat jullie zouden zien wat ik zag inderdaad) we zien een hooded figuur, hoe zeg je dat in een mantel en een capouchon op. In een boot varen. Een bijzonder vormgegeven boot, het is in de vorm van een zwaan, wat staat voor vrede en gelukzaligheid. Six of arrows overigens mocht je het willen opzoeken. Aan de linkerkant van de kaart zien we een zonsopkomst, aan de rechterkant zien we een volle maan, zie je ook weer op de kaart de balans opkomen zoals we zagen op de kaart van het wiel? En natuurlijk de eerste kaart al balans zelf!
Enfin, de uitbeelding hiervan is dat de man of vrouw zeer moedig het besluit heeft genomen om weg te varen van de zekerheid die er was en nu vol moed en ambitie met een vol zeil koers zet naar de onzekere tijden die voor hem liggen, op zoek om zijn geluk elders te beproeven. Wat het idee geeft dat je aan het losmaken bent van de situatie, je zou er een middenweg in willen vinden maar er word yin yang gevraagd hier, geven en nemen, ik vertel jij luistert en dan ook andersom. En anders is het tijd om drastische maatregelen te nemen.. kan dat kloppen? Overgangsperiode voel je dat zo aan?

De omgeving laat dan weer inderdaad die instructies zien. ten of arrows, de oude man, de ervaren man geeft uitleg aan de jongeling hoe hij zijn boog moet vasthouden, en er voor kan zorgen dat hij niet in zijn voet zal schieten. Geeft de lessen door die hem geholpen hebben om oud te worden, let hier op, doe dit en dat.. en waarschijnlijk geeft hij ook aan hoe jij moet schieten maar misschien ben je linkshandig en werkt het niet als je dan de boog met rechts moet bedienen, ik zeg maar wat. De uitleg bij de kaart is misschien ook wel passend, doordat de technologie zo hard toeneemt, de wereld zo snel draait, is het voor de ouderling moeilijk meer te bij te houden en te begrijpen hoe het werkt terwijl de jongeling alles kan opnemen als een spons.
De vader kan niet meer doorgeven hoe een dier gevangen word met geduld en een strik of een pijl en boog, want tegenwoordig hebben ze daar geweren voor met een visier er op. Er is een afstand gecreeerd.

Hoop en vrees. The journey. In andere decks word deze kaart ook de dood genoemd.
Wees niet bevreesd voor de dood het wil niet altijd spreken over een fysieke dood, daar staat de kaart niet voor.
De kaart wil zeggen dat de dood, het afscheid nemen, het eindigen van een cyclus gewoon hoort bij het leven. Alles wat hier is, alles wat bestaat is onderheven aan verandering en zal uiteindelijk verdwijnen. Zelfs de bergen die zo lang geleden ontstonden worden als er maar genoeg water op valt en genoeg wind waait, uit de tijd gezet. Soms heeft een onderwerp zijn doel gediend, heeft de bloem gebloeid en is het tijd om af te sterven opdat in de wintertijd, na de rust en inzichten die we dan opgedaan hebben, weer in de lente nieuw leven kunnen geven met hernieuwde energie. Dat is de gedachte er een beetje achter. We zien op de kaart een afbeelding van een kaalgevreten hertenkop, een raaf zit er bovenop terwijl hij het laatste stukje vlees er af pulkt.. Raven vliegen door de lucht. Raven worden gezien als de beschermers van de doden, opdat de doden niet werden vergeten. De dood hoort bij dit natuurlijk proces. Opeens ben je kind af, wil dat het het zeggen denk je? Opeens veranderd de rol van moederlijke rol, omdat het zijn tijd gehad heeft. Is het iets waar je bang voor moet wezen? Mag. Haalt het iets uit, waarschijnlijk niet want het is onvermijdbaar.

Wat uiteindelijk zal resulteren in de kaart eight of bows. Het hartenvuur. Wanneer de balans gevonden word, er geaccepteerd word welk nieuw mens jij geworden bent (zie de zonnekaart) is daar een prima verstandshouding mee te maken. Dan is er geen frustratie, dan is er loslaten geweest, dan is er acceptatie geweest en dan kan er inderdaad rond het vuur met zn allen worden gelachen en worden getoast op het leven. Dan kunnen de verhalen uitgewisseld worden van de eenzame tochten die ieder individu gehad heeft, dan is er begrip en uitwisseling van ervaring op gelijke voet, als eenzame krijgers onder elkaar bij elkaar elkaar onderdak gevend en inzicht delend. Dan worden relaties met vuur gesmeden.

Nou.. denk je dat je hier wat mee kan? Is dit een verhaal voor je? Wat je verwacht had .. of helemaal niet? Ben benieuwd. ;)
The truth was in here.
  donderdag 23 juni 2011 @ 21:49:28 #184
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98576002
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 20:38 schreef rac het volgende:
Mag ik ook? Bastard?

Sta met zoveel vragen
Dan moet je er op. ;)
The truth was in here.
  donderdag 23 juni 2011 @ 21:54:59 #185
207400 rac
Handleiding in uitvoer
pi_98576431
Dank je , Pm je dan ?
  donderdag 23 juni 2011 @ 22:09:42 #186
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98577608
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 21:54 schreef rac het volgende:
Dank je , Pm je dan ?
Tegen die tijd wel ja, denk eerst na over welke situatie je inzichtelijk wilt hebben.
The truth was in here.
pi_98581623
quote:
17s.gif Op donderdag 23 juni 2011 21:48 schreef Bastard het volgende:

[..]

-legging-

Wauw Bastard, ik ben even helemaal sprakeloos. Ontzettend bedankt voor de legging. Je krijg reactie via PM!
pi_98582350
jeeeeej ik ben nu aan de beurt....

je leggingen zijn geweldig!
  vrijdag 24 juni 2011 @ 01:43:10 #189
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_98590107
Bastard ik weet dat ik niet zo lang geleden aan de beurt geweest ben, maar zou je me nog eens kunnen leggen?
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  vrijdag 24 juni 2011 @ 06:24:27 #190
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98592634
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2011 01:43 schreef vogeltjesdans het volgende:
Bastard ik weet dat ik niet zo lang geleden aan de beurt geweest ben, maar zou je me nog eens kunnen leggen?
Jij kan de OP aanpassen. :P
The truth was in here.
  vrijdag 24 juni 2011 @ 13:40:14 #191
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_98603339
quote:
14s.gif Op vrijdag 24 juni 2011 06:24 schreef Bastard het volgende:

[..]

Jij kan de OP aanpassen. :P
Oh ja.

Verdikkie Summers was me voor :(
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  vrijdag 24 juni 2011 @ 22:08:19 #192
253713 Maitje
Hihi.. hai
pi_98625842
quote:
14s.gif Op donderdag 23 juni 2011 19:22 schreef Bastard het volgende:

[..]

Wat ik altijd zo mooi als ik dan de uitleg terugkrijg is dat kwartje wat valt. Ik heb er dan wel een idee over, of een bepaald gevoel bij maar zoek, omdat ik geen antwoord krijg naar de preciese uitleg voor die persoon.
En dan komt er antwoord terug en zie ik de kaarten nog een keer opleven als het ware, zo word het verhaal ingevuld inderdaad. En de verhalen zijn keer op keer uniek, spreken de kaarten voor de mensen heel erg aan terwijl een ander zou denken.. nou ja, maar toch die hoop of die vinger precies op het onderwerp leggen wat in de geest zo speelt.
Inderdaad speelt die opleiding in het nu heel sterk, sterker nog dan de liefde, maar dat heeft te maken met de verweking, het inzinken, genezen en toelaten wat dan al even speelt.
Op die splitsing staan, letterlijk, en vermoedelijk ga je daar de juiste kant bij op zie de zon stralen, transformeren en groei bewerkstelligen.
De wolf is erg sterk voor je, misschien zelfs een key card voor je. Nu ben je die zoekende met die lantaarn nog maar daar komt spoedig een einde aan wanneer je het pad gaat volgen wat naar die levensboom leidt, en dan zal alles op zn plaats gaan vallen, zal vast ook ergens, wanneer je zelf weer stabiel en in balans bent, ook weer de liefde gaan vinden.. dat zijn de wetten.
Heel mooi.
Klopt, je bent niet helderziend, dus soms wat je voor je neus krijgt qua kaarten kun je dan niet goed duiden voor de persoon. Zelfs onduidelijk voor jou, maar des te meer duidelijk voor de persoon met de juiste omschrijving van de kaart ;).

Echt een hele mooie legging hoor Bastard! Ben er nog steeds vol van ;).
Er was eens....
  vrijdag 24 juni 2011 @ 23:37:48 #193
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98630692
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2011 22:08 schreef Maitje het volgende:

[..]

Klopt, je bent niet helderziend, dus soms wat je voor je neus krijgt qua kaarten kun je dan niet goed duiden voor de persoon. Zelfs onduidelijk voor jou, maar des te meer duidelijk voor de persoon met de juiste omschrijving van de kaart ;).

Echt een hele mooie legging hoor Bastard! Ben er nog steeds vol van ;).
Nope, ik noem mijzelf niet helderziend. Ik heb vaak wel het idee hoe het verhaal moet worden vanuit de kaarten, net die facetten van de kaart heb ik nodig, of iets wat ik wil toevoegen dat ik voel, dat is hoe het speelt.
The truth was in here.
pi_98808790
c_/
  donderdag 30 juni 2011 @ 08:14:20 #195
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98855108
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 10:03 schreef Precious00 het volgende:
c_/
Binnenkort, heb bijna vakantie ;)
The truth was in here.
  donderdag 30 juni 2011 @ 16:25:13 #196
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_98870732
quote:
14s.gif Op donderdag 30 juni 2011 08:14 schreef Bastard het volgende:

[..]

Binnenkort, heb bijna vakantie ;)
Mooi, dan heb je tijd voor al die leggingen :D

Geintje, waar ga je heen?
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  donderdag 30 juni 2011 @ 20:28:40 #197
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98879630
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juni 2011 16:25 schreef vogeltjesdans het volgende:

[..]

Mooi, dan heb je tijd voor al die leggingen :D

Geintje, waar ga je heen?
Naar de waterschapsheuvel. :+
The truth was in here.
pi_98882022
Heu, waarom sta ik nu 3é inplaats van 2é :(
  donderdag 30 juni 2011 @ 23:29:54 #199
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_98888823
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juni 2011 21:25 schreef Anushaar het volgende:
Heu, waarom sta ik nu 3é inplaats van 2é :(
Eerlijk gezien kom jij na DW .
DW was al veeeeeeeeel eerder maar per ongeluk vergeten ,
dat zal jou niet gebeuren want je staat al op de lijst ^O^
En daar komt niemand meer tussen o|O
:*
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_98897007
waar kun je de lijst zien eigenlijk?
  vrijdag 1 juli 2011 @ 10:15:47 #201
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98898485
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 10:03 schreef Precious00 het volgende:
c_/
Prrrrecious ;)

Voor jou heb ik de kaarten geschud mbt je vraag over het liefdesleven, ik zal de kaarten uitleggen die voor mij liggen. Ik hoop dat je er iets mee kan doen..

Als eerste kaart op de huidige toestand heb ik de queen of vessels liggen. Deze koningin geeft aan dat je waarschijnlijk een warm persoon bent in je omgeving, graag de mensen helpt, liefde kent voor mensen om je heen. Vriendelijk en gul voor ook de onbekendere mensen in je omgeving. Heel zachtaardig karakter en gemoedelijk eigenlijk.
Tevens met betrekking tot je vraag heb ik het idee dat je je op dat vlak op het moment wel goed voelt, je hebt misschien even geen partner nodig op het moment want zoals het nu gaat voel je je ook wel als een vis in het water, geen verplichtingen of zorgen meer.

Het word ook gekruisd door de kaart the sun of life, wat dit gevoel zou benadrukken. Deze periode kan als goed aanvoelen en ook leerzaam. Je kan nu inzichten krijgen over personen die je anders van dichtbij niet eens zou herkennen, liefde maakt blind zeggen ze wel eens. Nu van een afstandje vallen andere zaken je op en word je er misschien minder door geraakt.
The sun of life is een stralende kaart, zonnekracht, verandering en transformatie wat ten goede is gekomen voor je. Misschien bloei je juist in deze periode meer op, groei je in persoonlijkheid en kun je makkelijker contacten leggen met nieuwe mensen. Nieuwe dingen leren, nieuwe liefdes leren kennen en het oude van je afschudden.. daar is het een goede tijd voor.

In het verleden queen of bows, een haas op een donkere achtergrond. De haas moest altijd op zn hoede wezen voor gevaar, opletten of er niks gebeurde wat schadelijk was, zorgen maken, waarschuwingen horen van andere mensen, oren gespitst. Wat doet denken aan een moeizame relatie die achter de rug is. Er zou mogelijk een bepaald moment gezegd kunnen zijn dat er voor de goede vrede een besluit genomen is. In relatie zou dat betekenen dat je elkaar niet langer meer dwars gaat zitten maar dat je elkaar dan beter los kan laten.
Heb je het denk ik gevoelsmatig nog best moeilijk mee gehad, rationeel misschien helemaal juist maar met zo'n zacht karakter stond je altijd met een zwak voor je partner wat hij ook deed, kan dat?

Four of stones in het recente verleden, een jonge ree met hazelbruine ogen zoekt beschutting voor de komende nacht. We hebben hier ervaringen meegemaakt en zijn nu enigzins verloren, hoe nu verder, wanneer nu verder. Hier trek je je zelf terug om de zaken die geweest zijn nog eens te overdenken. Emtionele veiligheid word hier uitgebeeld, liefde heb je in je hart en ga je weer geven aan mensen die het meer zouden verdienen, iemand die de zorgzaamheid en aandacht beter kan waarderen. Dit is ook even die zwakte weer gaan voelen voor de oude tijden misschien, je vergeet zo snel wat de mindere punten waren en zo goed als je bent neig je er weer naar om misschien terug te gaan.. maar voelt dat ook juist, zou dat niet weer hetzelfde gaan worden? Hoe hard de storm ook waait, je hebt emotionele veiligheid, je zal je vasthouden aan je hart aan je gevoel.

In de mogelijke toekomst heb ik de sjamaan liggen. Dit is de wijze uit het bos, uit je gevoel weet je wat het juiste is om te kiezen. Deze man staat voor nieuwe wegen die je eigenlijk zou moeten gaan bewandelen, laat het oude rusten en richt je aandacht op nieuwe mogelijkheden die aankomen, hou je ogen open, volg je hart. Het kan ook goed wijzen op een nieuwe studie die je zou kunnen gaan volgen.. is er iets van studierichtingen waar het op zou kunnen wijzen? Of is het meer innerlijke studie, leren omgaan met.

Ook de volgende kaart die van de nabije toekomst zegt dat we nabije iets gaan starten, het zou een nieuwe liefde kunnen wezen maar dan is het ook een liefde die je start met een rationele beslissing. Minder laten leiden door gevoel (die misschien nog bij de oude liefde ligt) maar nu ook verstandige besluiten gaat vormen. Dit is de ace of arrows wat dus wijst op de start van iets, een verstandig besluit nemende of inderdaad ook weer de nieuwe studie of baan die je kan gaan volgen. En wie weet wie je daar dan zal gaan ontmoeten?
Misschien zeggen de kaarten wel tegen je... maak je minder druk om de liefde want het heeft even niet de prioriteit eigenlijk bij je liggen, kan dat wezen? De kaart heeft het over wakker zijn, wakker worden, bewust worden.. als ik dat zou leggen op je vraag komt er binnenkort een beter besef over wat een verstandige keus zou worden. Daar helpt ook die sjamaan bij vlgs mij, de innerlijke leidraad, of roeping, opeens weet je wel wat goed is.

Ten of vessels of happiness in de positite hoe jij er in staat. Ik zei in het begin al, vlgs mij voel je je op het moment wel prima zo. En dat herhaalt deze kaart ook weer. Gevoelsmatig ben je eigenlijk heel tevreden, zou willen zeggen gelukkig. Misschien ben je zelfs al in een nieuwe relatie, dat zou ook nog eens kunnen waarin je je wel als een vis in het water voelt, en als je niet in een relatie bent dan voelt dat ook heel prettig en juist aan. Emotie, geluk, liefde spat eigenlijk van deze kaart af uitgebeeld door een mooie waterval die over de stenen heen valt, wat je in dagelijks leven bezighoudt voelt prima zegt de kaart. Een andere uitleg die ik hierin zou kunnen geven is nu juist de hunkering naar een zeer stabiele en liefdevolle relatie waarin je heel gelukkig bent, ben je op zoek naar die ultieme man (of vrouw natuurlijk) die je zal gelukkig maken. Is er een nieuwe draai gegeven aan een relatie of liede dan hoop je dat dit is wat je zoekt.

In de omgeving zie ik dan wederom een man inderdaad, zoals ik al zei met de nieuwe start zojuist in de nabije toekomst, hier hebben we misschien die man, king of vessels. Zal het inderdaad misschien een heel mooi paar gaan worden, queen en king of vessels samen, wat een klef stel zeg, zwelgen samen in het gevoel en het liefdesleven. Ook hij zorgzaam en liefdevol, kalm en begripvol, hart op de juiste plek, een man die op zijn gevoel afgaat, verantwoordelijk en vriendelijk.

Hoop en vrees geeft nine of vessels. Dit is een kaart van delen, geven, er is zoveel gevoel wat elkaar gedeeld zal gaan worden, gelukzaligheid, het is elkaar heel veel plezier en lol willen geven het beste met elkaar voor willen hebben. Potje op het dekseltje wat er bij hoort om het zo te zeggen. Je zou ook graag willen, net als dan die ten of vessels, dat wat er is ook echt absoluut het einde is. Dat dit de man van je dromen gaat wezen, dat hij het waard is om je helemaal aan te geven en waarbij je die emotionele zekerheid kan hebben. Dat hoop je dat het zal gaan wezen. Zonder andere bedoelingen, gewoon juist zijn met elkaar.

Maar of dat ook zo is, of zo zal gaan blijven is de vraag, Als deze legging zou slaan op het opnieuw starten van de oude relatie, dan zou ik zeggen dat ook al wil je zelf heel graag, het gevoel terug is er dan niet helemaal, je kan dan dromen over hoe geweldig het samen is.. maar dat zal er niet helemaal zijn. Ik heb hier three of arrows liggen, jaloersheid speelt parten misschien. In ieder geval zijn er dan zaken die je aan het hart gaan, je hart breken.
Ook als het een nieuwe relatie betreft, waar je dan hoopt dat dit absoluut de man van je dromen zou wezen zegt deze kaart, wat ik toch zelf ook erg jammer vind om te zeggen dat het er op lijkt uit te draaien dat je daarin ook hartenzeer zou kunnen krijgen.
Wat dan weer die kring rond zou maken, op zoek naar beschutting, emotionele geborgenheid. Het lijkt er dus op, met name door die laatste kaart, dat je nog niet helemaal je geluk zal kunnen vinden in korte tijd.. misschien op langere tijd wel, zou haast zeggen, zeker wel want je bent een heel warm, en intens mens. Volgens mij heel lief en zorgzaam, begaan, bezorgd om je partner maar er zal een man moeten komen die jou ook verdient. Er zou inderdaad een king of vessels moeten gaan komen die het waard is.

Ik hoop dat het je wat uitleg heeft gegeven, of iets meer duidelijkheid heeft gegeven.
The truth was in here.
pi_98986776
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juni 2011 23:29 schreef Summers het volgende:

[..]

Eerlijk gezien kom jij na DW .
DW was al veeeeeeeeel eerder maar per ongeluk vergeten ,
dat zal jou niet gebeuren want je staat al op de lijst ^O^
En daar komt niemand meer tussen o|O
:*
okeu :*
  zondag 3 juli 2011 @ 17:07:40 #203
8372 Bastard
Persona non grata
pi_98987049
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 17:01 schreef Anushaar het volgende:

[..]

okeu :*
Ik ga op vakantie morgen, neem de kaartjes mee dus wie weet ;)
The truth was in here.
pi_99153555
Hoi,

Dit is misschien wel een rare eerste post, maar zou je het ook een keer voor mij willen doen?

Ik weet niet precies hoe het werkt, maar ik wil het al een tijdje.
Ik zou het heel fijn vinden als je dat wilde doen.

Geniet van je vakantie!
Qui non est hodie, cras minus aptus erit.
  donderdag 7 juli 2011 @ 23:59:23 #205
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_99179304
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2011 14:46 schreef Ramolino het volgende:
Hoi,

Dit is misschien wel een rare eerste post, maar zou je het ook een keer voor mij willen doen?

Ik weet niet precies hoe het werkt, maar ik wil het al een tijdje.
Ik zou het heel fijn vinden als je dat wilde doen.

Geniet van je vakantie!
Ik zet je naam erbij in de OP, Bastard kennende zal hij dat vast wel goed vinden :P
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
pi_99772390
Misschien kan iemand mij helpen... Gisteren heeft iemand voor mij kaarten gelegd, 2 keer. De uitkomst was het zelfde.
Vandaag heb ik zelf 3 kaarten getrokken.Past, Present Future...
De 1e 2 kon ik wel wel vinden.. maar de 3e niet.
ik zou graag willen weten wat jullie maken van deze 3 kaarten.
1: De Toren/The Tower/ XVI
2: Staven 4 / IV
3: Staven 3 / III maar ondersteboven

Alvast bedankt..
Dare to unleash my rage..
That's my secret Captain... I'm always angry...
There's nothing like a trail of blood, to find your way back home.
  vrijdag 22 juli 2011 @ 12:01:00 #207
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_99789006
Je kunt het vinden met google, maar ik denk dat je ook je vraag erbij moet betrekken om een duidelijk beeld ervan te krijgen.
http://members.home.nl/bd(...)na%2016%20toren.html
http://members.home.nl/bd(...)na%20staven%204.html
http://members.home.nl/bd(...)na%20staven%203.html
Maar nogmaals, de context is heel belangrijk.

Puur op de kaarten afgaand zou ik zeggen dat er wat in je verleden is ingestort of afgebroken, dat je je nu daar goed bij voelt en dat je nu op een nieuw punt staat,
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  vrijdag 22 juli 2011 @ 12:35:55 #208
8372 Bastard
Persona non grata
pi_99789981
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 22:46 schreef Burner82 het volgende:
Misschien kan iemand mij helpen... Gisteren heeft iemand voor mij kaarten gelegd, 2 keer. De uitkomst was het zelfde.
Vandaag heb ik zelf 3 kaarten getrokken.Past, Present Future...
De 1e 2 kon ik wel wel vinden.. maar de 3e niet.
ik zou graag willen weten wat jullie maken van deze 3 kaarten.
1: De Toren/The Tower/ XVI
2: Staven 4 / IV
3: Staven 3 / III maar ondersteboven

Alvast bedankt..
Heeft het betrekking op zaken die je wil gaan doen, onderwerpen die je ambieert, praktisch?

Wat in het verleden afgebroken is, dat kan een ander inzicht zijn die aangemeten is of het plots stoppen van werkzaamheden heeft nu geleidt tot een vreugdevolle bezigheid, je kan daar best een feestje bij vieren.
In de toekomst heb je nog plannen liggen maar de tijd is nog niet daar om die tot voltooing te gaan brengen hier word alleen gepland maar niets ondernomen (ondersteboven)

Bijvoorbeeld, je studie is afgebroken, nu doe je een opleiding waar je je wel helemaal lekker bij voelt, echter de vervolgstudie is nog niet aan de orde.
The truth was in here.
  vrijdag 22 juli 2011 @ 12:40:16 #209
8372 Bastard
Persona non grata
pi_99790122
http://marystarot.punt.nl/

Deze is wel lekker voor een snelle visie :)
The truth was in here.
  vrijdag 22 juli 2011 @ 23:35:19 #210
2742 Bolletje...
Dare to be different
pi_99821838
quote:
17s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 20:40 schreef Bastard het volgende:

[..]

Yes.. let's talk!
Voor jou vanavond de kaartjes leggen.. eindelijk he ;)
Ik zou je op de hoogte houden he..sinds 6 weken helemaal tot over mijn oren verliefd en dat is geheel wederzijds..en iemand uit totaal onverwachte hoek.. O+
doei
  zaterdag 23 juli 2011 @ 08:43:23 #211
8372 Bastard
Persona non grata
pi_99829285
quote:
14s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 23:35 schreef Bolletje... het volgende:

[..]

Ik zou je op de hoogte houden he..sinds 6 weken helemaal tot over mijn oren verliefd en dat is geheel wederzijds..en iemand uit totaal onverwachte hoek.. O+
Gaaf! :D
The truth was in here.
  zaterdag 23 juli 2011 @ 11:31:41 #212
112333 vogeltjesdans
cry me a river
pi_99832086
Zou het trouwens leuk zijn als ik ook aan leggingen zou beginnen? Kan ik eens op een ervaren persoon oefenen? Bastard? :P
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  donderdag 28 juli 2011 @ 10:02:47 #213
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_100037498
Ik ben ook pas begonnen met leggingen. En wil graag meer ervaring opdoen. Dus heb je altijd al eens een legging gehad willen hebben?
Stuur me een pm, dm of reageer in dit topic :D
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
  donderdag 28 juli 2011 @ 10:04:20 #214
8372 Bastard
Persona non grata
pi_100037540
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 juli 2011 11:31 schreef vogeltjesdans het volgende:
Zou het trouwens leuk zijn als ik ook aan leggingen zou beginnen? Kan ik eens op een ervaren persoon oefenen? Bastard? :P
Gewoon doen! Heb je geen ervaren persoon bij nodig hoor.
The truth was in here.
  donderdag 28 juli 2011 @ 10:11:45 #215
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_100037750
Ik stel me wel beschikbaar voor een vrijwillige oefenlegging. Ik zal heel eerlijk zijn of ik het wel of niet vind kloppen :P.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  donderdag 28 juli 2011 @ 11:22:08 #216
176875 Spellmeista
||planetary Spells||
pi_100039848
Goedemorgen lieve mensen,

zou iemand eens een legging voor mij kunnen doen?
  donderdag 28 juli 2011 @ 11:48:53 #217
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_100040803
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juli 2011 11:22 schreef Spellmeista het volgende:
Goedemorgen lieve mensen,

zou iemand eens een legging voor mij kunnen doen?
Je staat op mijn lijst.
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
  donderdag 28 juli 2011 @ 12:01:49 #218
176875 Spellmeista
||planetary Spells||
pi_100041324
Dank je wel MissVanity..ik zal het hier in de gaten houden. Ben ook erg benieuwd wat er uit gaat komen.
  vrijdag 29 juli 2011 @ 17:05:20 #219
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_100093650
Momenteel op het lijstje:
Jogy
Scrummie
Spellmeista
Vogeltjesdans
Michielos
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
  vrijdag 29 juli 2011 @ 19:31:10 #220
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_100098350
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2011 17:05 schreef MissVanity het volgende:
Momenteel op het lijstje:
Jogy
Scrummie
Spellmeista
Vogeltjesdans
Michielos
Tof ^O^ ik heb je lijstje opgenomen in de Op .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_100099097
Ik zou ook best graag een legging (en dan niet zo'n strakke broek) krijgen :@
Mag ik op een lijstje? Ook onervaren leggers zijn prima O+!
  zaterdag 30 juli 2011 @ 13:59:06 #222
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_100123825
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2011 19:53 schreef bl0emetjE het volgende:
Ik zou ook best graag een legging (en dan niet zo'n strakke broek) krijgen :@
Mag ik op een lijstje? Ook onervaren leggers zijn prima O+!
Je mag op mijn lijstje :D
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
  zaterdag 30 juli 2011 @ 14:00:07 #223
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_100123854
Scrummie en Jogy hebben hun legging gehad via pm.
Ik denk dat ik voorlopig de leggingen via pm wil blijven doen.
Het is allemaal nog nieuw voor me. En word een beetje onzeker als iedereen meeleest :@
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
  zaterdag 30 juli 2011 @ 14:57:11 #224
8372 Bastard
Persona non grata
pi_100125497
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juli 2011 14:00 schreef MissVanity het volgende:
Scrummie en Jogy hebben hun legging gehad via pm.
Ik denk dat ik voorlopig de leggingen via pm wil blijven doen.
Het is allemaal nog nieuw voor me. En word een beetje onzeker als iedereen meeleest :@
Jammer ;)
The truth was in here.
  zaterdag 30 juli 2011 @ 17:10:11 #225
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_100129350
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juli 2011 14:00 schreef MissVanity het volgende:
Scrummie en Jogy hebben hun legging gehad via pm.
Ik denk dat ik voorlopig de leggingen via pm wil blijven doen.
Het is allemaal nog nieuw voor me. En word een beetje onzeker als iedereen meeleest :@
Ze bijten je hoofd er niet af hoor hier :P. Misschien kan je hier wat tips vergaren, genoeg mensen met ervaring wat betreft tarot leggingen.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')