Nee zeker geen 4 euro, misschien 1,50/2? Ik kan er geheel naast zitten maar ik verwacht echt onder de 2 euro.quote:Op zondag 20 maart 2011 16:19 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Ok, thanks!
Zal bij de Action zeker geen 4 euro per stuk zijn. Dat kosten ze bij de HEMA, weliswaar iets luxer maar toch.
Ik begin de Action steeds beter in te schattenquote:
Ik bedoelde dat 1.80 onder 2 ligt,quote:Op zondag 20 maart 2011 16:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik begin de Action steeds beter in te schatten
Dat weet ik, ik bedoelde iets andersquote:
Aldi heeft ook goede zakkenquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:55 schreef trovey het volgende:
Alleen maar KOMO vuilniszakken hier. Voor de rest kan het me echt niet bommen welk merk of gebrek aan merk het is (of dat nou kleding, eten of wat dan ook is) maar ik heb zoveel slechte ervaringen gehad met andere vuilniszakken dat ik alleen nog maar dikke KOMO zakken wil.
Je ballerina's niet vergeten.quote:Op zondag 20 maart 2011 21:13 schreef tomaat52 het volgende:
Morgen tape halen, en misschien nog meer.
Das wat voor tomaatquote:Op zondag 20 maart 2011 23:34 schreef Miendientje het volgende:
Kijk nou wat een leuke slippers er bij de 100 nieuwste artikelen staan:
[ link | afbeelding ]
¤2,29
Gaan we die ook ook eens proberen als ik er weer ben.quote:
Eentje als sokkenmand en eentje als ondergoedmand op het moment.quote:Op maandag 21 maart 2011 00:03 schreef Miendientje het volgende:
Waar gebruik je die flexibele manden voor?
mijn record staat op 125quote:Op maandag 21 maart 2011 09:29 schreef johandeleng het volgende:
Wij liepen zaterdag ook eens de action binnen en kwamen daar bij toeval hele geschikte trouwbedankjes tegen. De kassajuffrouw vond het erg leuk om eens een bon te hebben van 149 euro. Dat zijn ze daar niet gewend.
Ik heb hem vorig jaar gekocht in het blauw, hij voldoet prima! Ik heb hem al een aantal keer meegenomen voor weekendjes weg en heb er geen aanmerkingen opquote:Op maandag 21 maart 2011 09:47 schreef Spees_Eend het volgende:
Heeft iemand ervaring met de trolley-tjes die bij de 100 nieuwste artikelen staan? Ze lijken mij erg handig als handbagagekoffertjes voor op reisIs t wat?
Oh super! Ik zag dat hij zo goed als voldoet aan de eisen voor handbagage in het vliegtuig. Alleen de dikte is 2 cm te dik, maar volgens mij is het wel buigzaam materiaal he? Die vakjes aan de buitenkant zien er op de foto in ieder geval wel uit alsof je ze een beetje in kan duwen als ze in het handbagage-test-rekje moetenquote:Op maandag 21 maart 2011 11:14 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ik heb hem vorig jaar gekocht in het blauw, hij voldoet prima! Ik heb hem al een aantal keer meegenomen voor weekendjes weg en heb er geen aanmerkingen op
Ik heb hem nog nooit meegenomen in het vliegtuig, maar het materiaal is inderdaad redelijk buigzaamquote:Op maandag 21 maart 2011 11:15 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Oh super! Ik zag dat hij zo goed als voldoet aan de eisen voor handbagage in het vliegtuig. Alleen de dikte is 2 cm te dik, maar volgens mij is het wel buigzaam materiaal he? Die vakjes aan de buitenkant zien er op de foto in ieder geval wel uit alsof je ze een beetje in kan duwen als ze in het handbagage-test-rekje moeten
Nee.quote:
Gefeli!quote:Op maandag 21 maart 2011 14:31 schreef AnnaStesia het volgende:
2 fexibele manden,3 paar oordopjes,sokken voor mezelf,blikjes kattenvoer(heb een pas bevallen poes die als extra zo'n blikje krijgt,precies genoeg)kauwgom,electronische keukenweegschaal(om de kittens te wegen,mijn oude was kapot) 3 pakjes wasknijpers,mandje om de knijpers in te doen
totaal
23 euro nog wat,was best veel kwijt voor mijn doen maar die weegschaal was al 7 euro
quote:Op maandag 21 maart 2011 14:38 schreef tomaat52 het volgende:
[..]
Nee.Auto. Morgen nog ff een berg sponzen halen.
Omdat... weet ik ut...quote:Op maandag 21 maart 2011 14:50 schreef pgrferrari het volgende:
[..]Waarom neem je ze niet meteen mee?
Leuk is anders.quote:Op maandag 21 maart 2011 14:56 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Ah, ik snap hem![]()
Al die leuke meisjes achter de kassa
Hier ook geen leuke meisjes achter de kassa hoorquote:Op maandag 21 maart 2011 15:00 schreef tomaat52 het volgende:
[..]
Leuk is anders.Ik dacht dat ik nog sponzen had, maar ik kan ze niet meer vinden.
Omdat hij dan weer een excuus heeft om nog een keer te gaan...quote:Op maandag 21 maart 2011 14:50 schreef pgrferrari het volgende:
[..]Waarom neem je ze niet meteen mee?
quote:Op maandag 21 maart 2011 15:05 schreef trovey het volgende:
[..]
Omdat hij dan weer een excuus heeft om nog een keer te gaan...je hebt altijd mannen die het nooit snappen.
![]()
![]()
Ik ga zo maar eens de flexibele manden ophalen.
quote:Op maandag 21 maart 2011 15:33 schreef trovey het volgende:
Ik zei...je hebt altijd mannen....daarmee niet suggerend dat tomaat geen man is....dat zijn jullie beiden niet omdat jullie in een topic posten waarin nagenoeg alleen vrouwen zitten.
![]()
![]()
Ik ben even weg...lijkt me een goed idee na deze opmerking.![]()
Ik ga morgen maar eens effe tape halen.quote:Op maandag 21 maart 2011 15:33 schreef trovey het volgende:
Ik zei...je hebt altijd mannen....daarmee niet suggerend dat tomaat geen man is....dat zijn jullie beiden niet omdat jullie in een topic posten waarin nagenoeg alleen vrouwen zitten.
![]()
![]()
Ik ben even weg...lijkt me een goed idee na deze opmerking.![]()
Heb je een foto van die stofzuiger?quote:Op maandag 21 maart 2011 15:51 schreef lady-wrb het volgende:
ben net terug van de action.
die stapelbakjes kosten 1,35 (ik moest er weer een bij)
en verder heb ik dat autostofzuigertje gekocht (en hij doet het nog ook!)
noga en een haarband.
nog geen 6 en een halve euro. netjes toch?
Als jij meisjes met een IQ van -3 leuk vindt.quote:Op maandag 21 maart 2011 14:56 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Ah, ik snap hem![]()
Al die leuke meisjes achter de kassa
Die zijn ook nog eens chagrijnig.quote:Op maandag 21 maart 2011 16:21 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Als jij meisjes met een IQ van -3 leuk vindt.
Daar worden ze op geselecteerd denk ik.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |