al een reboot gedaan? (ik noem maar wat...)quote:Op dinsdag 15 maart 2011 11:20 schreef Toempf het volgende:
Godver al mijn smsjes zijn ineens weg, hoe kan dat nou weer?
zouden ze het nu eindelijk voor elkaar gaan maken?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 11:41 schreef Toempf het volgende:
Ja al gedaan maar dat hielp niet. Geloof dat ze ook opgeslagen worden op htcsense.com, misschien kan ik ze van daar uit terugzetten. Maar de site is down voor onderhoud dus dat kan ik atm niet checken.
android 2.3 bedoel je?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 11:52 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
zouden ze het nu eindelijk voor elkaar gaan maken?
nee, een werkende site; want volgens mij doet die plaatsbepaling en het over laten gaan het bij zo goed als niemand...quote:
Overgaan werkte bij mij wel, alleen plaatsbepaling niet...quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:06 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
nee, een werkende site; want volgens mij doet die plaatsbepaling en het over laten gaan het bij zo goed als niemand...
dan ben je 1 van de weinigequote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:40 schreef Fendy het volgende:
[..]
Overgaan werkte bij mij wel, alleen plaatsbepaling niet...
bij mij plaats bepaling deed het prima 1 straat er naast maar toch, het blokkeren en over laten gaan deed het niet bij mijquote:
Bij mij doet dat het allemaal. Alleen kan ik nergens mijn contactpersonen daarin zien enzo? Het zou toch ook als 'backup' moeten werken ?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 14:38 schreef Wells.p het volgende:
[..]
bij mij plaats bepaling deed het prima 1 straat er naast maar toch, het blokkeren en over laten gaan deed het niet bij mij
250MB is voor G / 3G / H inderdaad... meer data verbruiken kan als je, wanneer mogelijk, gebruik maakt van WiFiquote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:35 schreef Proletariaat het volgende:
Weet niet zeker of dit het goede topic is maar om er nou een topic over te maken..
Ik wil graag een t-mobile HTC Desire HD relax 250 abo aanschaffen.
[ afbeelding ]
Nou staat er ook dat ik bij relax 250 dus 250 MB Data mag gebruiken, ik vroeg mij af; is dit 3G data?
Dus kan ik met dit abo maar maximaal 250MB aan 3G verbruiken?
Is er dan ook een manier mijn Datalimiet te verhogen zonder een hogere bundel te nemen?
Bedankt
Hmk, bedanktquote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:37 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
250MB is voor G / 3G / H inderdaad... meer data verbruiken kan als je, wanneer mogelijk, gebruik maakt van WiFi(of een provider met een hogere datalimiet)
Betekent dit dat ik op deze manier wel ongelimiteerd data mag verbruiken? Ik kan op de site niet echt duidelijk vinden wat het nou precies isquote:Vanaf nu kun je onbezorgd internetten in Europa op uw telefoon , laptop of tablet, zonder onverwachte kosten achteraf. En dit slechts voor ¤9,95 per maand. Deze bundel geldt voor de gehele looptijd van je contract.
quote:U kunt ook kiezen voor de Internet voordeelbundel, het gebruik van internet gaat dan niet uit uw Relax (Sim Only) bundel. De Internet voordeelbundel heeft een download/upload snelheid van 1 Mbps/384 Kbps, na verbruik van 1 GB per maand wijzigt de snelheid automatisch naar maximaal 64/64 Kbps. Uw verbruik wordt per dag vastgesteld en naar boven afgerond op 1 MB of een veelvoud daarvan. De minimale duur van de Internet voordeelbundel is gekoppeld aan de duur van de overeenkomst. U kunt ook kiezen voor een flexibele variant van de Internet voordeelbundel, u betaalt hiervoor altijd ¤ 9,95 per maand. U kunt deze bundel dan altijd aan- en uitzetten, met een
minimale termijn van 1 maand.
Welke voordeelbundel is dit precies? Ik zie er geen bij staan met die omschrijvingquote:Op dinsdag 15 maart 2011 19:53 schreef ReMcOrE het volgende:
zie net dat je abonnement zelf (Relax) staat voor 250MB datverbruik, maar je neemt er een apart 'mobiel internet en e-mail' abonnement bij; dus dan zit je qua datalimiet ook aan de voorwaarden van die bundel vast
[..]
Oh, nu zie ik het! bedanktquote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:02 schreef ReMcOrE het volgende:
Mobiel internet en e-mail
Internet 6,95 ¤ 0,00 p/md
die heb je er zelf bij aangevinkt in dat overzicht; en bij T-Mobile is, bij een internet-bundel, de datalimiet 1GBquote:
Dat lijkt me genoegquote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:06 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
die heb je er zelf bij aangevinkt in dat overzicht; en bij T-Mobile is, bij een internet-bundel, de datalimiet 1GB
dat red je alleen als je hele dagen op Youtube loopt te knoeienquote:
dat heb ik ook, als ik snel antwoord (binnen dezelfde minuut) komt hij er boven te staan waardoor het lijkt dat mijn antwoord eerder is verstuurd dan het smsjes waar ik op reageer is verzondenquote:Op dinsdag 15 maart 2011 22:19 schreef Wells.p het volgende:
mijn sms doet ook erg vreemd..
ik krijg een smsje en als ik daar dan meteen op reageer komt hij er boven te staan zeg maar ik krijg van persoon A bericht 1 en ik persoon B suurt 2 omstebeurt krijg ik diet
B2
B2
A1
A1
dat gebeurd er als ik snel antwoord in de zelfde minuut het lijkt alsof hij een minuut achter loopt ergens met de ontvange smsjes
Kan je met gosms instellen dat t wel goed neergezet word.quote:Op woensdag 16 maart 2011 08:32 schreef ReMcOrE het volgende:
SMS Backup + werkt echt prima, heb nu mijn smsjes en call log in G-mail staan![]()
en hij synchroniseert automatisch, dus altijd up-to-date
[..]
dat heb ik ook, als ik snel antwoord (binnen dezelfde minuut) komt hij er boven te staan waardoor het lijkt dat mijn antwoord eerder is verstuurd dan het smsjes waar ik op reageer is verzonden
ik stoor me er verder niet aan hoorquote:Op woensdag 16 maart 2011 08:59 schreef robertapeldoorn het volgende:
[..]
Kan je met gosms instellen dat t wel goed neergezet word.
Je hebt alweer $11.77 teveel betaald als je het mij vraagtquote:
omdat voor die 3 app's ook prima gratis varianten beschikbaar zijn?quote:Op woensdag 16 maart 2011 13:11 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Je hebt alweer $11.77 teveel betaald als je het mij vraagt
Vrees niet, ik heb in heel mijn leven nog nooit voor software betaaldquote:Op woensdag 16 maart 2011 13:11 schreef HiDiHo het volgende:
Je hebt alweer $11.77 teveel betaald als je het mij vraagt
Dit was trouwens ook een fucking briljante tip.quote:
gedownload. ff kijke of het was isquote:Op woensdag 16 maart 2011 14:59 schreef kastanova het volgende:
[..]
Dit was trouwens ook een fucking briljante tip.
Als er TV Shows HD bedoeld werd tenminste.
* ReMcOrE gaat dan ook maar eens kijkenquote:Op woensdag 16 maart 2011 15:01 schreef ukga het volgende:
[..]
gedownload. ff kijke of het was is
edit; er staan echt fucking veel series op
goeie tip!
HTC Notesquote:Op woensdag 16 maart 2011 17:26 schreef DuTank het volgende:
Ik heb nog steeds niet echt een antwoord op mijn vraag gekregen, misschien omdat die er ook niet is. Maar ik ben dus op zoek naar een App voor een notitieblok, die je ook als widget kunt doen. Is namelijk erg handig met snel ff iets noteren (anders moet je het in een smsje zetten, of de app openen). En voor boodschappen is het ook wel prettig, want dan kun je daar meteen je lijstje zien.
Ik heb al zo'n boodschappenlijst-app, maar die heeft dus geen widget functie ofzo... bagger dus
Daar heb je HTC Sense voor nodig toch? Ik krijg dat op de een of andere manier niet voor elkaar, sinds dat ik mijn telefoon heb. Hij gaat dan verifiëren, maar als ik dat drie weken zou laten staan, dan is ie nog steeds bezig. Dat kan niet aan mij liggen. En zo te zien ligt de site van HTC Sense eruit.quote:Op woensdag 16 maart 2011 17:50 schreef Markster het volgende:
[..]
HTC Notes
Kan je grote (4x4) postits plaatsen. Kun je uit de HTC Hub halen.
quote:Op HTCSense.com vindt op dit moment onderhoud plaats. We zijn zo terug! Onze excuses voor het ongemak.
Ik upload de APK wel ff voor je.quote:Op woensdag 16 maart 2011 18:21 schreef DuTank het volgende:
[..]
Daar heb je HTC Sense voor nodig toch? Ik krijg dat op de een of andere manier niet voor elkaar, sinds dat ik mijn telefoon heb. Hij gaat dan verifiëren, maar als ik dat drie weken zou laten staan, dan is ie nog steeds bezig. Dat kan niet aan mij liggen. En zo te zien ligt de site van HTC Sense eruit.
[..]
Gewoon een briljant dingquote:Op woensdag 16 maart 2011 23:48 schreef Stofje het volgende:
M'n telefoon zal morgen binnenkomen, finally. Ik lees hier wel enorm veel kritiek, commentaar, bugs, foutjes etc. Klopt dat? Of is het after all toch wel een briljant ding?
Briljant! Heb hem nu al 4 maanden, nog geen enkel probleem mee gehad. Mensen die problemen hebben zijn denk ik niet voorzichtig genoeg of iets dergelijksquote:Op woensdag 16 maart 2011 23:48 schreef Stofje het volgende:
M'n telefoon zal morgen binnenkomen, finally. Ik lees hier wel enorm veel kritiek, commentaar, bugs, foutjes etc. Klopt dat? Of is het after all toch wel een briljant ding?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |