Klinkt leuk maar die belastingverlaging was toch vooral bedoeld voor de middenstanders (en de rijken liften mee). Verder is crisis alweer over haar hoogtepunt heen dus waar hebben we het nog over. Ga werken man.quote:Op maandag 7 maart 2011 23:03 schreef KurdKasim het volgende:
[..]
Eens, echter in de VS lijkt het alsof de mensen de rijken belangrijker vinden dan zichzelf. Hoe kan nou een belastingverlaging voor de allerrijksten in stand worden gehouden, terwijl een enorm deel van de bevolking het meest lijdt door de crisis? Dan is er iets goed mis in het land.
Als je bedoelt dat de rijken het meeste profiteren, heb je gelijk. En de crisis over haar hoogtepunt heen? Volg je het nieuws wel?quote:Op maandag 7 maart 2011 23:19 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Klinkt leuk maar die belastingverlaging was toch vooral bedoeld voor de middenstanders (en de rijken liften mee). Verder is crisis alweer over haar hoogtepunt heen dus waar hebben we het nog over. Ga werken man.
Dat interesseert niemand.quote:Op maandag 7 maart 2011 23:12 schreef KurdKasim het volgende:
Weet iemand trouwens wanneer de WikiLeak over B of A komt?
Al 30 jaar 16 uur per dag.quote:Op maandag 7 maart 2011 23:20 schreef KurdKasim het volgende:
[..]
Als je bedoelt dat de rijken het meeste profiteren, heb je gelijk. En de crisis over haar hoogtepunt heen? Volg je het nieuws wel?
Ja, dank je. Worstel jij maar verder hoewel ik hoop dat ook jij je geluk (en rijkdom) zult vinden.quote:
Ik ga studeren aan de UvT, dus dat zal hoop ik wel lukken.quote:Op maandag 7 maart 2011 23:37 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Ja, dank je. Worstel jij maar verder hoewel ik hoop dat ook jij je geluk (en rijkdom) zult vinden.
Jaja, was het maar waar. Het gaat om vakbonden voor ambtenaren, en al helemaal niet om arbeiders.quote:Op maandag 7 maart 2011 22:40 schreef KurdKasim het volgende:
Arbeiders krijgen het steeds moeilijker en in Wisconsin is er bijna een wet die vakbonden verbiedt.
In o.a. Greenbay en Appleton betalen de ambtenaren maar wat al graag aan de vakbonden. Wisconsin is het brein in Amerika om de sociale zekerheid om zeep te helpen, wat een kut staat. Ze pleitten daar voor volledige privatisering in alle sectoren, stelletje dolle honden daar.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 06:51 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Jaja, was het maar waar. Het gaat om vakbonden voor ambtenaren, en al helemaal niet om arbeiders.
Interessant feit: in Wisconsin, en veel andere staten, zijn staatsambtenaren verplicht om contributie af te dragen aan een vakbond. Dat geld wordt automatisch op hun loon ingehouden, waardoor bijvoorbeeld een leraar in Californie al snel per jaar $1000 aan verplichte contributie (dag koopkracht) kwijt is voor een vakbond, zelfs als deze leraar anti-vakbond is. Er is namelijk geen keuze.
Amerikaanse ambtenaren dragen vaak geen premies af voor hun pensioen en hun ziektekostenverzekering en hebben een pensioen dat welvaartsvast is. In de privesector kunnen ze hier alleen maar van dromen.
Ambtenaren zijn ideale melkkoeien voor de vakbonden, die op haar beurt weer Democraten sponsoren, die er weer voor zorgen dat ambtenaren uit de wind worden gehouden. Tijd dat daar een einde aan komt.
Denivellering heeft inderdaad niet tot de gewenste resultaten geleid. Vanaf 1980 tot heden is de inkomensongelijkheid in bijna alle landen alleen maar toegenomen terwijl de investeringen als percentage van het BBP zijn afgenomen (vergeleken met de jaren 60 en 70 waarin de ongelijkheid juist aan het afnemen was door progressief belastingen beleid). De afname van investeringen vanaf 1980 lopen gelijke tred met de verminderde economische groei. Terwijl in de jaren 60 en 70 de groei van de wereldeconomie in termen van inkomen per hoofd jaarlijks meer dan 3 procent was is dat van 1980 tot 2009 nog maar 1,4 procent. Investeren kun je dus beter over laten aan de overheid.quote:
http://www.nydailynews.co(...)council_speaker.htmlquote:Larger employers in city-funded projects would have to pay at least $10 an hour with benefits or $11.50 without them - wages far exceeding the state's $7.25 an hour minimum wage.
"If we're providing a city subsidy to a project, we can at least expect that the project is going to generate jobs that will pay a decent wage and the minimum wage is just not a decent wage," said bill sponsor Oliver Koppell (D-Bronx).
The measure faces heavy opposition from developers who say they won't be able to secure tenants if store owners have to pay workers more than their competitors do.
Mayor Bloomberg opposes the bill, saying it would drive up the city's economic development costs and prevent new investment in city neighborhoods.
Kom maar eens met een bewijs.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 09:01 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Liarbird verdedigt het kapotmaken van vakbonden, journalistiek en mensenrechtenorganisaties
Hebben ze een andere keuze dan?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 08:58 schreef betyar het volgende:
[..]
In o.a. Greenbay en Appleton betalen de ambtenaren maar wat al graag aan de vakbonden. Wisconsin is het brein in Amerika om de sociale zekerheid om zeep te helpen, wat een kut staat. Ze pleitten daar voor volledige privatisering in alle sectoren, stelletje dolle honden daar.
quote:I see that recent polls supposedly show that huge majorities of Americans don't want any modifications to Medicare or Social Security. So what? It doesn't matter what you want. The country's broke, and you can vote yourself unsustainable quantities of government lollipops all you like, but all you're doing is ensuring that when, eventually, you're obliged to reacquaint yourself with reality, the shock will be far more devastating and convulsive.
Prima, verhoog het minimumloon naar 'living wage'. Daarmee garandeer je dat al die arme sloebers die voor 5,21 euro/uur wel aan de slag konden, nu thuis komen te zitten op food stamps.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 10:47 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
Overigens is er in de VS nu ook een push voor wat een 'living wage' heet, dat wil zeggen een inkomen waar je als werkende op een fatsoenlijke manier van kan leven. Duidelijk dat dit enorme tegenstand oproept bij een bepaalde groep mensen:
[..]
http://www.nydailynews.co(...)council_speaker.html
$ 7,25 is trouwens omgerekend 5,21 euro/uur. Zie je weer waar de winst gepakt wordt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |