Ja die grijns van zijn gezicht vegen.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:06 schreef iBenny het volgende:
Iemand moet die Amerikaan een beuk op zijn neus geven
Gewoon een gasbrander ernaast zetten, smelt het vanzelf.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:06 schreef iBenny het volgende:
Iemand moet die Amerikaan een beuk op zijn neus geven
Ik mag hem niet. Wat moet ie hier? Kan hij in Amerika niet eens door een voorronde komen of zo en gaat mammie hier met een zak geld zwaaien?quote:
In de VS komt hij de voorronde niet eens door, dat weet je toch best Pheen.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:06 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik mag hem niet. Wat moet ie hier? Kan hij in Amerika niet eens door een voorronde komen of zo en gaat mammie hier met een zak geld zwaaien?
Ja, hier valt iedereen door de mand :")quote:
Hij heeft een mooie tas geld ervoor gekregen.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:08 schreef lady-wrb het volgende:
ik vind amin best goed hoor
hij heeft last van zenuwen
maar waarom komt die daniel hier auditie doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |