abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_93586933
Het vorige deel: Slank #1377: Potverdorie, eet normaal!



De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.
Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.
Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!


Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Worry is a misuse of imagination
pi_93586968
vandaag?
Ja doei.
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:28:45 #3
229513 Blurred86
Live Positive
pi_93586972
:?
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_93586995
Zal ik maar toegeven dat ik niet heb gestemd? Gewoon geen tijd voor gehad.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_93586998
Laatste post:

quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:27 schreef Probability het volgende:
Mijn ouders hebben gister niet eens gebeld of ik wel ging stemmen :o!!!
Stel je voor dat ik dacht dat het vandaag was :o!!!
Worry is a misuse of imagination
pi_93587004
dan ben je gewoon niet zo helder....
Ja doei.
pi_93587010
quote:
11s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:29 schreef DevilsAndDust het volgende:
Zal ik maar toegeven dat ik niet heb gestemd? Gewoon geen tijd voor gehad.
Dan mag je de komende 4 jaar ook niet zeuren ;)
Worry is a misuse of imagination
pi_93587044
Oh heerlijk menu Co, ik ben jaloers!! :9~

Ik heb vandaag zó mijn dag niet... Vanochtend wilde ik een eitje koken om mee te nemen naar t werk. Sta ik rustig mijn overige lunch klaar te maken in de keuken, ontploft mijn ei! :o Echt serieus, wtf. Ik had een gaatje in de schaal geprikt, maar blijkbaar werd de druk te hoog ofzo en hoorde ik een keiharde knal en vloog er een stuk eierschaal door de lucht. Ik mag blij zijn dat er geen kokend water in m'n gezicht terecht kwam. Helaas geen tijd om een tweede eitje te koken.

Vervolgens kwam ik erachter dat ik tóch mijn nieuwe jaarabo van de NS niet in mijn tas had gestopt. Uiteraard kwam ik daar achter omdat ik voor het eerst in mááánden controle kreeg. Gelukkig vond de conducteur het niet zo erg O+ .

En ook nog mijn telefoon thuis laten liggen. :')
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_93587053
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:30 schreef Probability het volgende:

[..]

Dan mag je de komende 4 jaar ook niet zeuren ;)
I know. ;( .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_93587058
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:29 schreef motorbloempje het volgende:
dan ben je gewoon niet zo helder....
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:29 schreef motorbloempje het volgende:
dan ben je gewoon niet zo helder....
Ik kijk wel tv, maar via uitzendinggemist.. Dus ik kijk het soms veel later.. En lees ook geen krant... Mensen in mijn omgeving hebben het er eigenlijk niet over :o

Ik keek per ongeluk DWDD uit februari 2010 ipv februari 2011, daar hadden ze het over: in juni weer stemmen! Dus ik, he, dan ook weer?!!
Worry is a misuse of imagination
pi_93587059
quote:
11s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:29 schreef DevilsAndDust het volgende:
Zal ik maar toegeven dat ik niet heb gestemd? Gewoon geen tijd voor gehad.
Ligt eraan waar je op gestemd zou hebben, of ik daar wel of niet blij om ben! :+
pi_93587092
zo ongeveer elk bushokje had een poster hier, met daarop 2 maart 2011!!
Ja doei.
pi_93587157
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:32 schreef motorbloempje het volgende:
zo ongeveer elk bushokje had een poster hier, met daarop 2 maart 2011!!
Ik boycot het OV *)!

Ik ga altijd de mist in met februari-maart. Dan denk ik: dat duurt nog wel even!
Worry is a misuse of imagination
pi_93587186
quote:
6s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:31 schreef conleche het volgende:

[..]

Ligt eraan waar je op gestemd zou hebben, of ik daar wel of niet blij om ben! :+
Wat heb jij gestemd?

Ik heb mij er niet zo in verdiept :@ Ik weet alleen dat de partij waar ik op hem gestemd vindt dat de bunker moet blijven :7!!
Worry is a misuse of imagination
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:36:53 #15
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_93587222
Ik wou stemmen en heb dus tot 20.55 als een idioot mn paspoort gezocht }:| ;(
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:37:09 #16
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_93587230
Mijn mondhygiëniste leek een heel lief schattig meisje, tot ze met een sonde in m'n tandvlees ging prikken. *auw
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_93587231
In de bus naar het vliegveld.vanavond weer samen met de duitser.zin un.nu,volkorenwafels voor lunch. Blij met internet op de foon!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:38:19 #18
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93587276
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:37 schreef Jagärtrut het volgende:
In de bus naar het vliegveld.vanavond weer samen met de duitser.zin un.nu,volkorenwafels voor lunch. Blij met internet op de foon!
:D Lekker hè? Dat had ik gisteren ook. Je moet nog wel wat aan je typskills doen :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_93587307
:W fijn Jagär!

Hier net de huish hulp uitgezwaaid O+
Nu even eten, dweilen en was ophangen en dan niks meer :D zelfs mijn werk ligt keurig op schema :P
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:40:47 #20
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93587356
En wederom heeft Pippa haar territoriumdrang op mijn ondergoed losgelaten :'(.
Niet meer actief op Fok!
pi_93587358
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:35 schreef Probability het volgende:

[..]

Wat heb jij gestemd?

Ik heb mij er niet zo in verdiept :@ Ik weet alleen dat de partij waar ik op hem gestemd vindt dat de bunker moet blijven :7!!
PvdA.
pi_93587460
quote:
Op donderdag 3 maart 2011 12:38 schreef Viking84 het volgende:

[..]

:D Lekker hè? Dat had ik gisteren ook. Je moet nog wel wat aan je typskills doen :P.
hoezo? Maar 1 typo in die zin.gaat wel langzaam trouwens..
pi_93587478
Mamster ;( Maria: :*

quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 08:58 schreef Viking84 het volgende:
Ik ben fucking chagrijnig vandaag :'). Hopelijk wordt het tijdens / na het lopen wat beter :P.
Misschien heb je gisteren te veel goede zin uitgedeeld op facebook :D :P

quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 10:16 schreef V1z0R het volgende:
Wou al bijna in m'n auto stappen om iemands schenen te breken! Nog even wachten dus... :7 ;)
Ik vind V1z0R leuk O+

En ben benieuwd naar het verhaal van Merel's collega...
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:44:38 #24
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_93587480
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:40 schreef Viking84 het volgende:
En wederom heeft Pippa haar territoriumdrang op mijn ondergoed losgelaten :'(.
Dat gaat over als je haar laat steriliseren.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:48:08 #25
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93587612
En dit postte ik net in WGR :@ :')

Er wordt hier steeds geparkeerd door mensen die hier in de buurt werken, terwijl dit de parkeerplaats is voor mensen die hier wonen en hun bezoekers. Het staat gewoon bomvol auto's hier :{. Er is al een keer een brief over geweest, maar mensen blijven het doen. Beter gaat de politie 's ochtends om half 9 en 's middags om 17 uur hier boetes uitdelen ipv aan fietsers in het parkje hiernaast [/zeikpost]

Maar ik heb wel een mooi lijstje, muv O, dat had beter een bakje yoghurt kunnen zijn.

O: twee krentenbollen met dieethalvarine
S: 5 km hardlopen á 9,3 km/u
T: glas jus d'orange
L: twee boterhammen met twee gekookte eieren, twee pain de Madeleines met kaas :9, glas melk
T: twee sinaasappels
D: gnocchi met tomatensaus met groentepakket

En verder thee en water :).
Niet meer actief op Fok!
pi_93587617
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:34 schreef Probability het volgende:

[..]

Ik boycot het OV *)!

Ik ga altijd de mist in met februari-maart. Dan denk ik: dat duurt nog wel even!
dan kun je er nog wel langs lopen :P
Ja doei.
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:48:53 #27
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93587636
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:44 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Dat gaat over als je haar laat steriliseren.
Ik weet het, maar daar is nu even geen geld voor (had ik normaal gesproken wel gedaan). Janneke doet het trouwens niet.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:49:23 #28
229513 Blurred86
Live Positive
pi_93587666
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:48 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik weet het, maar daar is nu even geen geld voor (had ik normaal gesproken wel gedaan). Janneke doet het trouwens niet.
wat doet ze dan :?
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:49:40 #29
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93587678
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:43 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

hoezo? Maar 1 typo in die zin.gaat wel langzaam trouwens..
Oh punten waar ze niet horen :P. Een bekend probleem bij beginnende HTC-gebruikers :+. Heeft hier ook even geduurd.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:50:22 #30
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93587706
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:49 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

wat doet ze dan :?
Pippa is krols en pist op mijn ondergoed (echt alleen op mijn ondergoed ook :')). En Janneke mekkert twee dagen wat en rollebolt wat en dan is het klaar. Die moet ook nog eens geholpen worden.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:51:06 #31
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93587744
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:44 schreef Cocotrimonium het volgende:

Misschien heb je gisteren te veel goede zin uitgedeeld op facebook :D :P
:D.

Eten! :9.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:51:25 #32
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_93587753
quote:
13s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:48 schreef Viking84 het volgende:
En dit postte ik net in WGR :@ :')

Er wordt hier steeds geparkeerd door mensen die hier in de buurt werken, terwijl dit de parkeerplaats is voor mensen die hier wonen en hun bezoekers. Het staat gewoon bomvol auto's hier :{. Er is al een keer een brief over geweest, maar mensen blijven het doen. Beter gaat de politie 's ochtends om half 9 en 's middags om 17 uur hier boetes uitdelen ipv aan fietsers in het parkje hiernaast [/zeikpost]

Maar ik heb wel een mooi lijstje, muv O, dat had beter een bakje yoghurt kunnen zijn.

O: twee krentenbollen met dieethalvarine
S: 5 km hardlopen á 9,3 km/u
T: glas jus d'orange
L: twee boterhammen met twee gekookte eieren, twee pain de Madeleines met kaas :9, glas melk
T: twee sinaasappels
D: gnocchi met tomatensaus met groentepakket

En verder thee en water :).
Als het een openbare parkeerplaats is en niet voor vergunninghouders etc heb je geen poot om op te staan. Het gebeurt in ons wijkje ook, door mensen die in de aangrenzende wijk wonen en door docenten van de Driestar.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:51:43 #33
229513 Blurred86
Live Positive
pi_93587764
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Pippa is krols en pist op mijn ondergoed (echt alleen op mijn ondergoed ook :')). En Janneke mekkert twee dagen wat en rollebolt wat en dan is het klaar. Die moet ook nog eens geholpen worden.
hehe, euh apart :P misschien je ondergoed ergens opruimen waar ze er niet op kan plassen?
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:52:22 #34
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_93587781
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:51 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

hehe, euh apart :P misschien je ondergoed ergens opruimen waar ze er niet op kan plassen?
Of je ondergoed in de kattenbak leggen :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_93587806
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Pippa is krols en pist op mijn ondergoed (echt alleen op mijn ondergoed ook :')). En Janneke mekkert twee dagen wat en rollebolt wat en dan is het klaar. Die moet ook nog eens geholpen worden.
O gadver, ik zou dat echt meteen weggooien :o!
Worry is a misuse of imagination
pi_93587823
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Pippa is krols en pist op mijn ondergoed (echt alleen op mijn ondergoed ook :')). En Janneke mekkert twee dagen wat en rollebolt wat en dan is het klaar. Die moet ook nog eens geholpen worden.
Maar hoe kan ze daar dan bij?
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:53:27 #37
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_93587829
quote:
3s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:52 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Of je ondergoed in de kattenbak leggen :').
Dan is het vast niet interessant meer nee! _O-

Komen Pippa en Janneke dan niet buiten? Anders heb je ineens een heuleboel poezels.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_93587944
Maak je de kattenbak wel vaak genoeg schoon, Vik?
Worry is a misuse of imagination
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:58:27 #39
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588012
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:51 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Als het een openbare parkeerplaats is en niet voor vergunninghouders etc heb je geen poot om op te staan. Het gebeurt in ons wijkje ook, door mensen die in de aangrenzende wijk wonen en door docenten van de Driestar.
Er zijn volgens mij afspraken over gemaakt, zoiets stond in de brief (die ik nu natuurlijk niet bij de hand heb :')). Rond het pleintje is voor ons en de bezoekers, zij mogen elders parkeren. Maar het is betaald parkeren hier in de buurt, dus stimuleert ook niet echt.

De Mevrouw stuurt net een geweldige vacature door! O+.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:58:40 #40
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588022
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:52 schreef Probability het volgende:

[..]

O gadver, ik zou dat echt meteen weggooien :o!
Wat denk je dat ik gedaan heb? ;).
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:59:31 #41
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588041
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:53 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Maar hoe kan ze daar dan bij?
Het was een gedragen ondergoed die ik nog even moest opruimen :@ Gisteren was het schone was op het wasrek, daar klimt ze dan op
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 12:59:39 #42
229513 Blurred86
Live Positive
pi_93588044
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:53 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Dan is het vast niet interessant meer nee! _O-

Komen Pippa en Janneke dan niet buiten? Anders heb je ineens een heuleboel poezels.
ja dat hadden mijn ouders dus :X maar wel lieffff, heb speciaal voor jullie nog even een foto opgezocht O+ O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wow echt lang geleden is dat alweer!
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:00:50 #43
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588090
Pippa en Janneke komen niet buiten nee. Willen we misschien wel gaan doen als ze gesterilliseerd zijn, want dit is echt een mooi poezengebied. Nadeel is dat ze 1) dan niet meer altijd thuis zijn op het moment dat wij dat willen :'), 2) er grotere risico's zijn , 3) we dan niet meer ergens kunnen wonen waar ze niet buiten kunnen, want als ze eenmaal buiten gewend zijn kun je het niet maken om ze weer binnen te houden vind ik.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:01:13 #44
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588108
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:59 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

ja dat hadden mijn ouders dus :X maar wel lieffff, heb speciaal voor jullie nog even een foto opgezocht O+ O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wow echt lang geleden is dat alweer!
Lieieieieieieief O+.
Niet meer actief op Fok!
pi_93588114
Stom, 't vriendje heeft een test niet gehaald voor een baan en nu wil hij pas bellen als ie thuis is (over 1,5 uur..)

En ik leef dan veel te veel mee :s) ;(
Worry is a misuse of imagination
pi_93588122
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:51 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Als het een openbare parkeerplaats is en niet voor vergunninghouders etc heb je geen poot om op te staan. Het gebeurt in ons wijkje ook, door mensen die in de aangrenzende wijk wonen en door docenten van de Driestar.
Ik doe het zelf ook :@ . Op / rondom mijn werk is alles betaald parkeren (en vrij duur ook). Daarom zet ik mijn auto een stukje verderop in een woonwijk. In my defence: ik ga vaak maar 1x per week met de auto en in de aangrenzende flat wonen mijn schoonouders. Maar ik kan me goed voorstellen dat het voor bewoners vervelend is, zeker als je je eigen auto daardoor niet kwijt kan.
Venus in pocketformaat
© loveli
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:01:46 #47
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_93588131
Oh wauw, er is er zelfs één half rood en half bruin! O+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_93588144
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:59 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Het was een gedragen ondergoed die ik nog even moest opruimen :@ Gisteren was het schone was op het wasrek, daar klimt ze dan op
_O- je straf dus :P

De was is wel lastig ja met een klimmend poezenbeest.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_93588146
quote:
Op donderdag 3 maart 2011 12:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Wat denk je dat ik gedaan heb? ;).
wassen? En je hebt toch geen auto? Wat maakt dat parkeren jou dan uit?
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:03:40 #50
229513 Blurred86
Live Positive
pi_93588186
quote:
17s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:01 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh wauw, er is er zelfs één half rood en half bruin! O+
ja leuk he! mijn ouders hebben die gehouden, dat is echt een mooie poes nu! O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_93588205
Blurred, wat doe je O+ ! Nu wil ik ook zo'n schattig rood klein beestje...
Venus in pocketformaat
© loveli
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:04:46 #52
229513 Blurred86
Live Positive
pi_93588227
ok nu ga ik stoppen met kwijlen over kittenfoto's en weer aan de scriptie! }:|
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:05:51 #53
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588265
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:02 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

wassen? En je hebt toch geen auto? Wat maakt dat parkeren jou dan uit?
Het gaat mij om het principe.
Bovendien zorgt het voor evt bezoekers dus wel voor overlast, omdat de boel hier vol staat en ik wil niet dat iemand die mij bezoekt hier niet kan parkeren (dus betaald moet parkeren), omdat zo'n debiel z'n auto hier zo nodig moet neer zetten terwijl dat helemaal niet mag.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:07:22 #54
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_93588326
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:03 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

ja leuk he! mijn ouders hebben die gehouden, dat is echt een mooie poes nu! O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:D

Duo Penotti :+

Heb je ook foto's van de multicultikat zoals ie nu is? O+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_93588371
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:19 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Cool :). Ik wil ook nog een keer gaan, maar ik weet van mezelf dat ik het na 1,5 museum wel zat ben :') :@.
De meesten hoppen dan ook even door de tentoonstellingen van boymans en de kunsthal en daarna door naar de witte de withstraat, echt museumbezoek kan je dat niet noemen, maar wel vaak het hoogtepunt van de avond :s)
pi_93588381
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:05 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Het gaat mij om het principe.
Bovendien zorgt het voor evt bezoekers dus wel voor overlast, omdat de boel hier vol staat en ik wil niet dat iemand die mij bezoekt hier niet kan parkeren (dus betaald moet parkeren), omdat zo'n debiel z'n auto hier zo nodig moet neer zetten terwijl dat helemaal niet mag.
Hou je je er niet te veel mee bezig? Mijn buurman zit ook thuis en maakt zich heel erg druk om zaken die hem eigenlijk niets aangaan/niet verkeerd zijn. Niet dat ik zeg dat jij zo doet, maar pas er wel voor op.
Worry is a misuse of imagination
pi_93588412
is het bij jullie ook zulk stralend weer O+ ? ik hoop echt dat binnenkort ineens de temperaturen omhoog gaan schieten O+
Ja doei.
pi_93588466
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:08 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

De meesten hoppen dan ook even door de tentoonstellingen van boymans en de kunsthal en daarna door naar de witte de withstraat, echt museumbezoek kan je dat niet noemen, maar wel vaak het hoogtepunt van de avond :s)
In Amsterdam is het zeker een aanrader! Komen wel héél veel toeristen, dat wel! Ik kende ook alle musea al in Amsterdam, dat scheelt misschien in de spanning!

Ben heel erg benieuwd hoe deze is! Als het goed is ga ik er heen! Ken geen een van deze musea. Sowieso wel leuk en spannend want ik ga naar de de stad van het vriendje.
Worry is a misuse of imagination
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:11:25 #59
229513 Blurred86
Live Positive
pi_93588492
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:07 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

:D

Duo Penotti :+

Heb je ook foto's van de multicultikat zoals ie nu is? O+
kan er zo snel even geen vinden, als ik er aan denk maak ik er binnenkort wel een keertje een!
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_93588497
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:09 schreef motorbloempje het volgende:
is het bij jullie ook zulk stralend weer O+ ? ik hoop echt dat binnenkort ineens de temperaturen omhoog gaan schieten O+
Het is heerlijk :Y maar dan wel achter glas ;)
Zelf het gras en de sneeuwklokjes rekken hun nekjes O+

Zit mijn eigen urenwz aan te sturen :@
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:11:40 #61
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_93588501
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:09 schreef motorbloempje het volgende:
is het bij jullie ook zulk stralend weer O+ ? ik hoop echt dat binnenkort ineens de temperaturen omhoog gaan schieten O+
Ja! Heel licht en niet meer zo grijs! *O*

Wel koud nog, ik heb zin in de lente! O+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:12:07 #62
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588517
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:08 schreef Probability het volgende:

[..]

Hou je je er niet te veel mee bezig? Mijn buurman zit ook thuis en maakt zich heel erg druk om zaken die hem eigenlijk niets aangaan/niet verkeerd zijn. Niet dat ik zeg dat jij zo doet, maar pas er wel voor op.
Als ik niet thuiszit, maak ik me er ook druk om hoor :'). Ik zal vanmiddag eens opletten of het om 17:00/17:30 ineens druk wordt hiervoor. Maar waarschijnlijk zal één van m'n buren wel weer gaan klagen, dus het lost zich vanzelf wel weer op.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:12:27 #63
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588529
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:09 schreef motorbloempje het volgende:
is het bij jullie ook zulk stralend weer O+ ? ik hoop echt dat binnenkort ineens de temperaturen omhoog gaan schieten O+
Ja O+.
Niet meer actief op Fok!
pi_93588641
Prachtig weer, heerlijk gerend. En bijna m'n doel gehaald, Evy 18, 32 minuten, 5,22 km :) . (m'n doel was dus 5,3333 km = 10km/h lopen + rennen :')
pi_93588653
Ik vind die nieuwe mobiele layout echt haske fijn! Hele verbetering. Waarom heb jij hem op text-only, Merel?

De nieuwe lay out is sws wel prima. Behalve die popups als je een PM krijgt, dat vind ik mega-irritant. Ik wil gewoon weer uit mijn ooghoeken weer zo'n geel envelopje zien en denken: hee, wie zou dat zijn. 
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:17:13 #66
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588731
Ik krijg geen pop up als ik een PM krijg? Dan heb ik gewoon een rood cirkeltje met een 1 erin staan bij m'n avatar bovenin.
Niet meer actief op Fok!
pi_93588825
Week vastgelegd met vriendje, we gaan wel iets doen in de zomervakantie maar zien tegen die tijd wel wat. Fijn O+.

Probleem, vrienden willen over 2 weken met zn allen gaan zwemmen. En ik pas niet meer in mn bikini :X. Dus ik moet ongeveer 2 kg kwijt zien te raken voor die tijd (afmelden vind ik niet echt een optie, het zijn wel mn vrienden). Gelukkig gaat de knop al redelijk om!

Oh en Merel ik hoop zo dat hij een goede verklaring heeft -O-.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_93588848
Ik zou gewoon een nieuwe bikini kopen. :+.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:21:21 #69
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93588890
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zou gewoon een nieuwe bikini kopen. :+.
Of een badpak, dan zie je het voor de bikini relevante gedeelte minder goed :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_93588953
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zou gewoon een nieuwe bikini kopen. :+.
Met mijn maten ben je dan al snel 80 euro kwijt (die uit 'normale' winkels passen nooit, dus ben dan weer gebonden aan speciaalzaken) en dat heb ik even niet liggen :P. En badpakken passen ook nooit goed, te lange romp :+.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_93588969
waar in de menu's stonden ookalweer je friends en foes?
Ja doei.
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:24:28 #72
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93589011
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:23 schreef motorbloempje het volgende:
waar in de menu's stonden ookalweer je friends en foes?
Jij bent een modje, jij hoort dat soort dingen te weten :P.
Niet meer actief op Fok!
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:24:38 #73
331 Merel
Be here now.
pi_93589018
Op mobiel heb ik de mobiele layout, op PC en laptop (werk en thuis) de text-only. PC heeft een oude versie van IE die de nieuwe layout niet trekt. En m'n laptop is er ook te langzaam voor ofzo. Dus dan maar zo.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_93589035
quote:
Op donderdag 3 maart 2011 13:17 schreef Viking84 het volgende:
Ik krijg geen pop up als ik een PM krijg? Dan heb ik gewoon een rood cirkeltje met een 1 erin staan bij m'n avatar bovenin.
Nee, mijn onderste alinea ging niet over de mobiele lay out.
Dat rode cirkeltje in de mobiele staat trouwens half achter mijn UI dus da's niet helemaal goed, maar kniesoor.....
pi_93589058
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:24 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Jij bent een modje, jij hoort dat soort dingen te weten :P.
mod, geen devver.
Ja doei.
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:27:46 #76
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_93589148
friends and foes? Heb je dat ook al op fok? Wutwut.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_93589209
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:24 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Jij bent een modje, jij hoort dat soort dingen te weten :P.
:6 echnie
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:32:11 #78
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_93589307

Kums-hot. C-U-M-S-H-O-T. Kums-hot.

:')
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_93589423
:W off naar buiten O+ van de zon genieten en even kijken... volgens mij reed de buurman net de achterkant van mijn auto aan :X
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:36:10 #80
331 Merel
Be here now.
pi_93589472
Een hele lieve buitenlandse collega is toevallig hier vandaag. En ik ga niet het hele verhaal vertellen, maar het is zo fijn dat er dan een vertrouwd iemand is voor wie je je niet groot hoeft te houden :)
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:36:29 #81
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93589480
quote:
99s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:32 schreef MariaEtcetera het volgende:

Kums-hot. C-U-M-S-H-O-T. Kums-hot.

:')
Hahaha! :D.
Niet meer actief op Fok!
pi_93589508
Het ziet er heerlijk uit buiten, maar tis KOUD! Verneukeratief...

Gister even het centrum in geweest, beetje geshopt, vooral voor de kids en gigantisch verkleumd, heb het er nog koud van.
pi_93589560
quote:
99s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:32 schreef MariaEtcetera het volgende:

Kums-hot. C-U-M-S-H-O-T. Kums-hot.

:')
_O-
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:40:20 #84
331 Merel
Be here now.
pi_93589640
Lijstje:

- niks dus
- bruin pistoletje smeerkaas, bakje rouwkost, beker melk
- beker vivit, appel, banaan
- weet nog niet
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:43:29 #85
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93589781
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:40 schreef Merel het volgende:
Lijstje:

- niks dus
- bruin pistoletje smeerkaas, bakje rouwkost, beker melk
- beker vivit, appel, banaan
- weet nog niet
:*.
Niet meer actief op Fok!
  Vis een optie? donderdag 3 maart 2011 @ 13:46:39 #86
70532 loveli
N
pi_93589914
Fijn. Cruciaal onderdeel zijn van een planning, maar pas achteraf half op de hoogte gesteld worden. Zin om iemand te slaan.
crap in = crap out
pi_93590073
Lijstje/planning
O: dubbele boterham pindakaas/hagelslag
T: appel
B: naar de stad en terug lopen (8 km)
T: sinaasappel
S: Evy les 18 (5,2 km)
L: dubbele boterham kaas
T: appel
B: lopend naar yoga en terug (5 km)
D: curry met kip en rijst
T: vanilleyoghurt met muesli

Genoeg beweging voor vandaag :)
pi_93590135
Het is 3 graden buiten, dat is bijna warm te noemen.. en ik ben.bijna bij het vliegveld...daar maar een kopje thee in de zon ofzo, heb nog wel de tijd, vlucht is pas over iets minder dan 2 uur..
pi_93590160
O: havermout met magere melk, thee
L: 2 boterhammen met mayo, sambal en een halve tomaat
D: ?
Worry is a misuse of imagination
pi_93590179
quote:
99s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:32 schreef MariaEtcetera het volgende:

Kums-hot. C-U-M-S-H-O-T. Kums-hot.

:')
_O-

Wat schattig naief.
pi_93590280
quote:
10s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:52 schreef conleche het volgende:

[..]

_O-

Wat schattig naief.
Ja, of hij wilde niet aan zn moeder laten merken dat ie best weet wat het is :D.

Geweldig, tijdens het opruimen perongeluk mn duim in een glasscherf geduwd :X (dop voor op een wijnfles, de glazen bovenkant is afgebroken). *pleister plakt*
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:57:07 #92
331 Merel
Be here now.
pi_93590341
quote:
Op donderdag 3 maart 2011 13:43 schreef Viking84 het volgende:

[..]

:*.
Ik wist dat er iets mis mee was toen ik het typte, ik wist alleen niet wat.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_93590342
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:55 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ja, of hij wilde niet aan zn moeder laten merken dat ie best weet wat het is :D.

Geweldig, tijdens het opruimen perongeluk mn duim in een glasscherf geduwd :X (dop voor op een wijnfles, de glazen bovenkant is afgebroken). *pleister plakt*
Dan issie raar, want dat zou hij moeten weten dat ze bij lingo niet gaan vragen om een cumshot Lijkt me. Naja, je hebt rare mensen op de wereld.

Brekebeentje ben je ook! :*
  donderdag 3 maart 2011 @ 13:57:26 #94
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_93590355
quote:
10s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:52 schreef conleche het volgende:

[..]

_O-

Wat schattig naief.
Of een weddenschap met zn matties waarbij de moed hem op het cruciale moment toch wat in de schoenen zonk! Oh de opties :+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_93590483
quote:
10s.gif Op donderdag 3 maart 2011 13:57 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Of een weddenschap met zn matties waarbij de moed hem op het cruciale moment toch wat in de schoenen zonk! Oh de opties :+
Oh, dat kan ook. Zou ik misschien de naieve zijn? }:|

Ik zag hem juist dat hele woordenboek uit zijn hoofd leren. Cums-hot. Zal ik even googelen? hmmmm, nee, laat maar, ik moet nog zoveel in mijn hoofd stampen.
pi_93590572
quote:
Je hebt gezocht op het woord: cumshot.

cumshot De betekenis van dit woord is te vinden in Van Dale Online professioneel.
Worry is a misuse of imagination
pi_93590719
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 12:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Pippa is krols en pist op mijn ondergoed (echt alleen op mijn ondergoed ook :')). En Janneke mekkert twee dagen wat en rollebolt wat en dan is het klaar. Die moet ook nog eens geholpen worden.
Waarom laat je ze dan niet helpen? Steeds maar krols worden en niet gedekt worden is ook niet goed voor een poes. Kankerbevorderend.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_93590753
Oh, en ik heb dus wel gestemd. Al heb ik een uur naar m'n stempas gezocht.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 3 maart 2011 @ 14:09:37 #99
229513 Blurred86
Live Positive
pi_93590776
eindelijk weer eens hardgelopen *O* wel traaaag denk ik (zo even kijken) en moest een klein stukje lopen omdat ik weer last kreeg van mijn peesplaat.. maar toch maar mooi weer eens geweest ^O^ en wat is het perfect hardloopweer vandaag O+
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  donderdag 3 maart 2011 @ 14:09:43 #100
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93590783
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 14:08 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Waarom laat je ze dan niet helpen? Steeds maar krols worden en niet gedekt worden is ook niet goed voor een poes. Kankerbevorderend.
Ik weet het. Mark is verantwoordelijk voor Janneke en die roept de hele tijd dat hij daar geen geld voor heeft (maar wel willen sparen voor een nw telefoon }:|). En het was de hele tijd het plan om Pippa te helpen voordat ze voor het eerst krols werd, maar ik kan het geld nu echt niet missen.
Niet meer actief op Fok!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')