Eens.quote:
Ik heb het afgelopen nacht gedaan en ik ben nu teringmoe. Vrij logisch maar toch.quote:
Ik doe het iedere oneven dag zo'n beetjequote:Op woensdag 2 maart 2011 23:57 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Ik heb het afgelopen nacht gedaan en ik ben nu teringmoe. Vrij logisch maar toch.
Het heeft in ieder geval wel gewerkt als in mijn ritme te verleggen van 5 uur 's-nachts tukken naar 12 uu 's-nachts tukken.
Het werkt. Voor een paar dagen. En het is niet per se zo dat ik de hele nacht wakker lig, maar gewoon regelmatig langere tijd wakker. En soms heb je gewoon dagen waarop je moe bent en besluit naar bed te gaan. Vervolgens lig je, en denk je "kanker, ga slapen lichaam!". Maar neenquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:57 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Ik heb het afgelopen nacht gedaan en ik ben nu teringmoe. Vrij logisch maar toch.
Het heeft in ieder geval wel gewerkt als in mijn ritme te verleggen van 5 uur 's-nachts tukken naar 12 uu 's-nachts tukken.
Nee dan zal het niet meer werken nee.quote:Op donderdag 3 maart 2011 00:02 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Ik doe het iedere oneven dag zo'n beetje
Dat herken ik op zich wel, maar dat is meestal maximaal een half uurtje bij mij dus niet echt een probleem.quote:Op donderdag 3 maart 2011 00:05 schreef Fsmxi het volgende:
[..]
Het werkt. Voor een paar dagen. En het is niet per se zo dat ik de hele nacht wakker lig, maar gewoon regelmatig langere tijd wakker. En soms heb je gewoon dagen waarop je moe bent en besluit naar bed te gaan. Vervolgens lig je, en denk je "kanker, ga slapen lichaam!". Maar neen
Heb je een "legale" versie?quote:Op donderdag 3 maart 2011 00:17 schreef Fsmxi het volgende:
Zucht. Uit verveling maar Minecraft weer opgestart
Ik heb een versie, maar multiplayer boeit mij niet zo. Ik ben niet eens zo'n bouwer. ik ben meer... Een graverquote:
quote:Op donderdag 3 maart 2011 01:11 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wat is Black Ops toch een bazen spel als je met een goede party bent
Is met iedere COD wel zo. Mijn grootste probleem is dat ik het haat om te verliezen als ik alleen speel dus dan ga ik als een malle vlaggen cappen en dergelijke wat resulteert in vaak dood gaanquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:14 schreef KoningStoma het volgende:
Zeker. Teammates zijn echt de grootste ergernis als ik niet met jullie speel
Minecraft!quote:Op donderdag 3 maart 2011 00:28 schreef Fsmxi het volgende:
[..]
Ik heb een versie, maar multiplayer boeit mij niet zo. Ik ben niet eens zo'n bouwer. ik ben meer... Een graver
[ afbeelding ]
Onderhand is die kuil ik schat 3 keer zo diep.
Ja, en ik vind er niks aan. Geef mij maar the sims. Beetje deurtjes weghalen en mensen uithongeren.quote:Op donderdag 3 maart 2011 07:52 schreef KoningStoma het volgende:
Wat ga je haten? Heb je het wel gespeeld?
jij hebt issuesquote:Op donderdag 3 maart 2011 07:56 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja, en ik vind er niks van. Geef mij maar the sims. Beetje deurtjes weghalen en mensen uithongeren.![]()
Ook de multiplayer? Dat is wel vet. Dorpjes en geheime bunkers bouwen etc. SP vind ik niets aan. Gvd ik heb zin in kip maar ik ga niet de 4 dagen oude kip van de chinees etenquote:Op donderdag 3 maart 2011 07:56 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja, en ik vind er niks van. Geef mij maar the sims. Beetje deurtjes weghalen en mensen uithongeren.![]()
Ik wist niet eens dat er een multiplayer van was.quote:Op donderdag 3 maart 2011 08:07 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Ook de multiplayer? Dat is wel vet. Dorpjes en geheime bunkers bouwen etc. SP vind ik niets aan. Gvd ik heb zin in kip maar ik ga niet de 4 dagen oude kip van de chinees eten
quote:Op donderdag 3 maart 2011 01:11 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wat is Black Ops toch een kankerspel of je nou met een goede party bent of niet
Hell yeah.quote:Op donderdag 3 maart 2011 08:19 schreef Parvus het volgende:
En een pot augurken. Bitches love augurken.
Je hoeft niet zo te schreeuwen hoorquote:Op donderdag 3 maart 2011 08:20 schreef KoningStoma het volgende:
JA! Met een beetje mosterd een kaas op een boterham
Je bent vrouw, indien je een laag uitgesneden pakje aantrekt voor carnaval, hoef je toch ook helemaal geen geld te hebben voor drank? En geld voor eten kun je van je vriend aftroggelenquote:Op donderdag 3 maart 2011 08:16 schreef tliciouz het volgende:
Oke, ik schiet in de stress. Blijkbaar is mijn urenlijst niet aangekomen waardoor ik nu geen loon heb, en ik morgen en de rest van het weekend geen geld heb voor carnaval.
nuy het toch over geld gaat ross heb je ff 2000 euro voor me. Wil er best een laag uitgesneden pakje voor aantrekkenquote:Op donderdag 3 maart 2011 09:24 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Je bent vrouw, indien je een laag uitgesneden pakje aantrekt voor carnaval, hoef je toch ook helemaal geen geld te hebben voor drank? En geld voor eten kun je van je vriend aftroggelen
quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:06 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
nuy het toch over geld gaat ross heb je ff 2000 euro voor me. Wil er best een laag uitgesneden pakje voor aantrekken
quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:06 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
nuy het toch over geld gaat ross heb je ff 2000 euro voor me. Wil er best een laag uitgesneden pakje voor aantrekken
Dit is helaas wel de waarheid.quote:Op donderdag 3 maart 2011 09:24 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Je bent vrouw, indien je een laag uitgesneden pakje aantrekt voor carnaval, hoef je toch ook helemaal geen geld te hebben voor drank? En geld voor eten kun je van je vriend aftroggelen
quote:Op donderdag 3 maart 2011 08:19 schreef Parvus het volgende:
En een pot augurken. Bitches love augurken.
Nee. Vanavond gewoon om 10/11 uur gaan tukken.quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:35 schreef Fsmxi het volgende:
Blegh, 2 uurtjes geslaapt nu. Dilemma. Verder proberen te slapen of niet...
Dat is 2 meer dan ikquote:Op donderdag 3 maart 2011 10:35 schreef Fsmxi het volgende:
Blegh, 2 uurtjes geslaapt nu. Dilemma. Verder proberen te slapen of niet...
quote:
quote:Op donderdag 3 maart 2011 07:56 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja, en ik vind er niks aan. Geef mij maar the sims. Beetje deurtjes weghalen en mensen uithongeren.![]()
Wat ist, mien jong?quote:
Niet afgelopen zaterdag maar de zaterdag daarvoor ben ik in de stad tegen iemand aangelopen, waarna mijn knie een rare beweging maakte en een beetje de verkeerde kant opklapte. Zondag was mijn knie zo dik als mijn bovenbeen en kon ik hem niet meer bewegen.quote:
Ze kunnen sowieso wat doen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:50 schreef KoningStoma het volgende:
En wat als zie niets kunnen doen dan
Heel erg gelijk met wat ik dus had. Wordt gewoon dat stukje verwijdert en meteen wat ruimte gemaakt.quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:46 schreef Michhas het volgende:
[..]
Niet afgelopen zaterdag maar de zaterdag daarvoor ben ik in de stad tegen iemand aangelopen, waarna mijn knie een rare beweging maakte en een beetje de verkeerde kant opklapte. Zondag was mijn knie zo dik als mijn bovenbeen en kon ik hem niet meer bewegen.
Vorige week dinsdag naar de dokter geweest, die dacht dat het aan mijn maniscus/kniebanden lag, vorige week donderdag MRI scan gehad in het ziekenhuis. Bleek dat er een stuk kraakbeen van 2 bij 2 cm los was geschoten, en nu rondzweeft in mijn knie.
Eind deze maand heb ik een kijkoperatie om te kijken of ze het kraakbeen kunnen vinden/verwijderen, en daarna misschien nog een operatie om te zien of ze het kraakbeen terug kunnen zetten met schroeven.
Veel pijn, erg ongemakkelijk, en dat terwijl ik vorige week een week vakantie had
Ja ik had altijd al zwakke knieën, ook bij de fysio enzo gelopen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:57 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Heel erg gelijk met wat ik dus had. Wordt gewoon dat stukje verwijdert en meteen wat ruimte gemaakt.
Je blijft er sowieso last van houden, als ik gesport heb heb ik 2 dagen een kapotte knie
Ik ben van 4 meter op een stalen ondergrond gestuiterd met mijn knieën. Heb toen 30 minuten geen gevoel meer in mijn benen gehad en daarna kon ik weer lopen. Dacht toen dat alles wel oke was, maar om de maand zat mijn knie vast en kreeg niemand hem met een mogelijkheid los. Na 4 jaar toen toch maar is naar het ziekenhuis (ik had toen mijn knie 2 weken vast zitten met helse pijnen) en toen bleek er een behoorlijk stuk van mijn knieschijf te missen en rond en in mijn gewricht te zwerven. Deze had al behoorlijk wat schade aangericht.quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:59 schreef Michhas het volgende:
[..]
Ja ik had altijd al zwakke knieën, ook bij de fysio enzo gelopen.
Maar ik hoop dat ze het terug kunnen zetten man, anders komt er littekenweefsel te zitten. Dat doet in principe hetzelfde als kraakbeen, maar slijt na een paar jaar weg. En dan loop ik dus op mijn 30e al rond met fucking reuma ofzo
Hoe is dat bij jou gekomen dan?
4 jaar ermee rondlopen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 11:27 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Ik ben van 4 meter op een stalen ondergrond gestuiterd met mijn knieën. Heb toen 30 minuten geen gevoel meer in mijn benen gehad en daarna kon ik weer lopen. Dacht toen dat alles wel oke was, maar om de maand zat mijn knie vast en kreeg niemand hem met een mogelijkheid los. Na 4 jaar toen toch maar is naar het ziekenhuis (ik had toen mijn knie 2 weken vast zitten met helse pijnen) en toen bleek er een behoorlijk stuk van mijn knieschijf te missen en rond en in mijn gewricht te zwerven. Deze had al behoorlijk wat schade aangericht.
Nu hebben ze er heel veel uitgetrokken. Ik mag wel gewoon weer alles doen maar als ik op wintersport ga kan ik een week daarna niet lopen van de pijn....
Ook met paintball wel lastig want als ik een dag heb gespeeld kan ik 2 dagen amper lopen.
Dat jij zelf arts bent wil niet zeggen dat ik ook inderdaad röntgen apparatuur thuis heb staan en diagnoses stel. Ik heb bij 2 fysio's gelopen ondertussen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:26 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
4 jaar ermee rondlopen.Sorry dat ik het zeg, maar dan vraag je er ook een beetje om.
Jammer dat ie dan zegt dat ie het uit het woordenboek heeft..quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wat een baas bij lingo gewoon cumshot als woord invoeren!
Dan heb ik niks gezegd. Maar dat kon je niet uit je verhaal opmaken. Ik dacht dat je er gewoon 4 jaar zo mee hebt rondgelopen zonder naar iemand te zijn geweest daarvoor ofzo.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:44 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Dat jij zelf arts bent wil niet zeggen dat ik ook inderdaad röntgen apparatuur thuis heb staan en diagnoses stel. Ik heb bij 2 fysio's gelopen ondertussen.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wat een baas bij lingo gewoon cumshot als woord invoeren!
Ja hij wist ook niet hoe die het moest uitsprekenquote:Op donderdag 3 maart 2011 12:45 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Jammer dat ie dan zegt dat ie het uit het woordenboek heeft..
Zeg dan "sorry lucille je brengt me op ideen"
quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:39 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
http://www.dumpert.nl/med(...)ochtend_fapvoer.html
Weet iemand hoe de muziek heet die hierin staat?
Weet je het of niet?quote:
Nee, heb het filmpje niet eens gekeken want ik zit op mijn werkquote:
quote:Op donderdag 3 maart 2011 14:16 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Nee, heb het filmpje niet eens gekeken want ik zit op mijn werk
Was wel erger! Vloog van alles door me kamer.quote:
Ik weet niet wat ik erger vind, de meisjes die het accepteren of de jongens die het aanbieden.quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:32 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Dit is helaas wel de waarheid.
[..]
[ afbeelding ]
Ik weet niet wat erger is, dat ik dit geloof, of dat je daarvoor niet je mic hebt aangelaten:')quote:Op donderdag 3 maart 2011 14:28 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Was wel erger! Vloog van alles door me kamer.
Inmiddels level 20 en de Galil binnengehaald.
Het ligt er een beetje aan uit welke overwegingen de jongens het doen. Als ze gewoon kutnoobs zijn die erin trappen dan vind ik het erger dan de meisjes maar als ze het bewust doen omdat ze denken dat ze daarmee kunnen scoren dan vind ik dan is het gewoon echt triest. Maargoed, waar ligt de scheiding daartussen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 15:21 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik erger vind, de meisjes die het accepteren of de jongens die het aanbieden.
Ik neem altijd de drankjes aan, drink hem op en loop weg.quote:Op donderdag 3 maart 2011 15:30 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Het ligt er een beetje aan uit welke overwegingen de jongens het doen. Als ze gewoon kutnoobs zijn die erin trappen dan vind ik het erger dan de meisjes maar als ze het bewust doen omdat ze denken dat ze daarmee kunnen scoren dan vind ik dan is het gewoon echt triest. Maargoed, waar ligt de scheiding daartussen.
En de vrouwen in mantelpakjes.quote:Op donderdag 3 maart 2011 15:34 schreef Michhas het volgende:
[..]
Bedankt voor je melding. We zullen het doorgeven aan de mannen met stropdassen.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 15:21 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik erger vind, de meisjes die het accepteren of de jongens die het aanbieden.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 15:35 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ik neem altijd de drankjes aan, drink hem op en loop weg.
And this guy peed on it.quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:57 schreef Rossdale het volgende:
Michhas is fucking irritant!
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |