Die Khadaffiquote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:54 schreef Sloggi het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Sommige kale flikkers zouden het demonisering noemen. Ik noem het karaktermoord.
Dit vergelijken met demoniseringquote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:54 schreef Sloggi het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Sommige kale flikkers zouden het demonisering noemen. Ik noem het karaktermoord.
Wind was veel eerder op tv.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:37 schreef Urquhart het volgende:
[..
Ja, net als die andere Haagse mafkees: Pierre Wind
ze heeft toch opgegeven, ik zie geen TON staan op mijn blaadjequote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:58 schreef BobW het volgende:
Je kan alles over Verdonk zeggen, maar ze geeft niet op....
Inderdaad, als ik moest kiezen zou ik voor dat jaren 80 debat kiezen. Gewoon je standpunten duidelijk formuleren, rustig uitleggen wat je wil en elkaar op standpunten pakken, niet op versprekingen en oneliners.quote:Op woensdag 2 maart 2011 15:00 schreef pberends het volgende:
Kunnen Pauw en Witteman nog veel van leren, dat debat van tientallen jaren geleden.
Het is echt onbegrijpelijk dat professionele mensen als Paul Witteman en Jeroen Pauw (die nota bene zelf ook programma's produceert) met zo'n superslecht debat aankwamen (Dan was zelfs het matige EénVandaag-debat nog goed). Idd, zo'n ophitserige sneue onprofessionele titel, dat publiek dat veel te aanwezig was en de politici letterlijk in de nek zaten, alsof het een popconcert was om zoveel mogelijk kijkers te trekken. Grappig genoeg keken er slechts 600.000 mensen naar, mede omdat het gewoon een slecht debat was natuurlijk.quote:Op woensdag 2 maart 2011 15:06 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Inderdaad, als ik moest kiezen zou ik voor dat jaren 80 debat kiezen. Gewoon je standpunten duidelijk formuleren, rustig uitleggen wat je wil en elkaar op standpunten pakken, niet op versprekingen en oneliners.
En meer diepte mag ook. Dat driekwart het dan niet begrijpt is jammer, maar ik wil wel weten waar ik op stem. Wat dat betreft was het debat bij P&W(alleen de naam al, slag om de Eerste Kamer) echt flut.
Me Tooquote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:27 schreef Arcee het volgende:
Het is sowieso Cohen-propaganda-week bij de VARA. Matthijs, Claudia, Jan Mulder, ze gaan er allemaal van uit dat iedereen hoopt dat Cohen het goed doet in de debatten, want iedereen stemt immers PvdA.:')
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:27 schreef Arcee het volgende:
[..]
Het is sowieso Cohen-propaganda-week bij de VARA. Matthijs, Claudia, Jan Mulder, ze gaan er allemaal van uit dat iedereen hoopt dat Cohen het goed doet in de debatten, want iedereen stemt immers PvdA.:')
Het is toch stuitend dat ze Chabot hadden uitgenodigd gisteren? En al die andere clowns, Verdonk, Huffnagel en die PvdA'ster...quote:
quote:Op woensdag 2 maart 2011 16:31 schreef Slurrrrp het volgende:
VARA = VVD... hahah je bent al bijna net zo wereldvreemd als P&W
Rita is gewoon baas... het begin alleen al: "Het is geen TON, maar TROTS is de echte afkorting"quote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:39 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
en wat doet Rita tegenwoordig?
Ik doelde vooral op Matthijs, Claudia en Jan Mulder. Oh ja, en daar kunnen Sonja Barend en Paul Witteman natuurlijk ook aan toegevoegd worden.quote:Op woensdag 2 maart 2011 16:28 schreef pberends het volgende:
Ik heb van Cohen alleen maar het KoffieMAX-fragment 100 keer voorbij zien komen. Grotere anti-reclame kan de VARA dan ook niet maken voor Cohen. Je zou bijna denken dat er alleen maar VVD'ers in de redactie van DWDD en P&W zitten.
Ik ga sowieso kijken wat meneer de defensiehistoricus te zeggen heeft over de kansen dat deze jongens mogelijkerwijs geëxecuteerd zouden kunnen worden. Maar het blijft waarschijnlijk bij praten over voorgaande zaken zoals die Hongaren en die Britten of wat 't ook waren.quote:Op donderdag 3 maart 2011 18:59 schreef golfer het volgende:
Weinig boeiends inderdaad, 2 CDA-ers over de verkiezingen en dan nog wat geleuter over militairen die vastzitten.
Wat interesseert mij dat nu - in Afghanistan worden elke week Amerikaanse militairen ontvoerd. Ze wisten ook wel wat de risico's waren.quote:Op donderdag 3 maart 2011 18:45 schreef msnk het volgende:
Voor hetzelfde geld voelen ze zich nu kei lullig dat er drie militairen vastzitten en wellicht geëxecuteerd zullen worden = veel gehuil = sensatie tv. Of all people zou dat jou toch moeten aanspreken pberends.
CDA'ers blinken altijd uit in vaagheden, dus waar het gesprek ook over gaat - het wordt nooit interessantquote:Op donderdag 3 maart 2011 18:59 schreef golfer het volgende:
Weinig boeiends inderdaad, 2 CDA-ers over de verkiezingen en dan nog wat geleuter over militairen die vastzitten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |