Oja, en dat dusquote:Op maandag 28 februari 2011 17:26 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Het gaat er mij meer om dat het idee van een 'gezond eten reeks' opgeworpen werd door iemand die hier erop gewezen werd dat ze vrij weinig eet... Eerder ons commentaar beu dus waarschijnlijk, terwijl dat juist niet zo bedoeld is.
Ik wil ookquote:Op maandag 28 februari 2011 18:04 schreef XcUZ_Me het volgende:
We gaan een weekendje weg
En dan dit arrangement
Het is ook meer dat we bij alles roepen: "Ja, daar wil ik naartoe!" En dat dan in zo'n beetje heel Europa.quote:Op maandag 28 februari 2011 18:21 schreef Rituals het volgende:
Wat zonde om stress te beleven aan het uitkiezen van een weekendje weg. Het leverde (en levert) bij de date en mij veel voorpret op
. Heb er zo'n zin in!
Hebben jullie Sevilla al overwogen?quote:Op maandag 28 februari 2011 18:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Het is ook meer dat we bij alles roepen: "Ja, daar wil ik naartoe!" En dat dan in zo'n beetje heel Europa..
Het blijft vast niet bij één weekendje weg, dus de andere "Ja, daar wil ik naartoe!"-mogelijkheden kunnen altijd later nogquote:Op maandag 28 februari 2011 18:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Het is ook meer dat we bij alles roepen: "Ja, daar wil ik naartoe!" En dat dan in zo'n beetje heel Europa..
Ja.quote:Op maandag 28 februari 2011 18:24 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
Hebben jullie Sevilla al overwogen?![]()
Misschien de zuidelijkste stad in het rijtje, omdat het daar in de zomervakantie zo heet is?quote:Op maandag 28 februari 2011 18:26 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ja.. En Valencia, Madrid, Milaan, Barcelona, Porto, Lissabon, Rome, Florence, Nice...
.
Rituals, true, maar naar welke ga je nou éérst?.
In de zomervakantie willen we gaan rondreizen door Italië of Griekenland.quote:Op maandag 28 februari 2011 18:28 schreef Rituals het volgende:
[..]
Misschien de zuidelijkste stad in het rijtje, omdat het daar in de zomervakantie zo heet is?Hoewel wij waarschijnlijk naar Florence/Rome gaan deze zomer, dus of dat nou zo'n goed criterium is...
Wat leuk! Wij dus waarschijnlijk in Italiëquote:Op maandag 28 februari 2011 18:29 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
In de zomervakantie willen we gaan rondreizen door Italië of Griekenland..
Volgens enkelen hier hoeft het niet, maar ik heb het toch maar wel gedaan (ong 1,5 á 2 uur duurde het bij mij).quote:Op maandag 28 februari 2011 18:33 schreef Jagärtrut het volgende:
Zegge, een nieuwe telefoon. MOet je die eerst helemaal opladen voordat je hem gebruikt?
Italiëquote:Op maandag 28 februari 2011 18:29 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
In de zomervakantie willen we gaan rondreizen door Italië of Griekenland..
HTC desire. Een beetje een impuls waar ik van schrok, maar ik ben geloof ik wel blij!quote:Op maandag 28 februari 2011 18:35 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Volgens enkelen hier hoeft het niet, maar ik heb het toch maar wel gedaan (ong 1,5 á 2 uur duurde het bij mij).
Welke heb je gekocht?.
En thanks. Nee ik ben jullie commentaar niet beu, ik ben het er alleen niet mee eens en daarom is dat mijn idee. Ook omdat hier nogal groepjes zijn, véél slowchat wat niet elke nieuweling bij kan houden en ik vind dit ook eigenlijk niet zo aardig wat je nu zegt. Maar bovenal wil ik gewoon gezond eten en niet afvallen.quote:Op maandag 28 februari 2011 17:26 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Het gaat er mij meer om dat het idee van een 'gezond eten reeks' opgeworpen werd door iemand die hier erop gewezen werd dat ze vrij weinig eet... Eerder ons commentaar beu dus waarschijnlijk, terwijl dat juist niet zo bedoeld is.
Goeie keusquote:Op maandag 28 februari 2011 18:37 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
HTC desire. Een beetje een impuls waar ik van schrok, maar ik ben geloof ik wel blij!
Dat je het teveel slowchat vindt, kan ik begrijpen. In de OP staat echter dat iedereen advies kan vragen en dat gebeurt ook, voor zover ik weet.quote:Op maandag 28 februari 2011 18:52 schreef Tamashii het volgende:
[..]
En thanks. Nee ik ben jullie commentaar niet beu, ik ben het er alleen niet mee eens en daarom is dat mijn idee. Ook omdat hier nogal groepjes zijn, véél slowchat wat niet elke nieuweling bij kan houden en ik vind dit ook eigenlijk niet zo aardig wat je nu zegt. Maar bovenal wil ik gewoon gezond eten en niet afvallen.
Zijn er geen partijen die wel of niet iets vlak voor je deur willen plaatsenquote:Op maandag 28 februari 2011 19:02 schreef Merel het volgende:
Pff ik zit de verschillende stemwijzers voor de provinciale staten in te vullen, maar bij de meeste vragen denk ik alleen maar "interesseert me geen bal!" dus antwoord ik overal neutraal. Ik vind de standpunten van alle partijen maar stom. Schiet niet op zo!
Ik ook niet. Ze zeggen altijd dat je buiten de Kamer gewoon vrienden moet kunnen zijn, ook al ben je het nog zo met iemand oneens, maar ik vind iemand met zulke standpunten gewoon een eikel.quote:Op maandag 28 februari 2011 19:03 schreef Viking84 het volgende:
Ik zit naar Eén Vandaag te kijken en het gaat er hard aan toe. Die gast van de PVV geeft Cohen na afloop niet eens een hand. Ik zou niet geschikt zijn als politica, ik zou de tegenstander willen slaan
.
Vriendjespolitiekquote:Op maandag 28 februari 2011 19:04 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Ik ook niet. Ze zeggen altijd dat je buiten de Kamer gewoon vrienden moet kunnen zijn, ook al ben je het nog zo met iemand oneens, maar ik vind iemand met zulke standpunten gewoon een eikel.
Neuh. Dus dan wordt het meer kijken naar het algemen gedachtegoed van een partij. Ik ben zo'n twijfelkont als het op politiek aankomt!quote:Op maandag 28 februari 2011 19:03 schreef MevrouwPuff het volgende:
Zijn er geen partijen die wel of niet iets vlak voor je deur willen plaatsenMisschien vergroot dat je interesse
Als je maar geen VVD stemt omdat je toevallig veel verdient, zoals een kennis van mij redeneerdequote:Op maandag 28 februari 2011 19:09 schreef Merel het volgende:
[..]
Neuh. Dus dan wordt het meer kijken naar het algemen gedachtegoed van een partij. Ik ben zo'n twijfelkont als het op politiek aankomt!
Zij ook niet. Beetje vooruitplannen ofzo? Nou ja. Doe maar geen VVD. Dan blijf ik van je houdenquote:Op maandag 28 februari 2011 19:15 schreef Merel het volgende:
Ik verdien nou ook weer niet zo veel dat het automatisch VVD zou moeten worden hoor
Niet origineel maar nu wel lekker weer: Tenerife.quote:Op maandag 28 februari 2011 19:19 schreef Tinkepink het volgende:
Ik ga binnenkort op vakantie. Alleen. En het moet zijn:
- zonnig
- luxe
- niet duur (¤ 550 max. voor all inclusive, ¤ 400 max voor ontbijt/HP)
Neit naar:
Mallorca
Turkije
Egypte en vergelijkbare landen
Vlucht: de 16e maart. Malta is een mogelijkheid,maar daar regent het vaak toch?
*zoekt verder
Dat is warm zat. Is daar ook wat te zien? Sevillia ken ik al, de Algarve ook.quote:Op maandag 28 februari 2011 19:25 schreef MarMar het volgende:
Hoe warm moet het zijn Tink?
Zuid Spanje bij Malaga is nu overdag al rond de 20 (met nu een koud weekje, nl 17 graden)
Daar kan je luxe op vakantie voor niet heel veel en uit eten kost geen drol in Andalusië.
Porto is geweldigquote:Op maandag 28 februari 2011 19:26 schreef MariaEtcetera het volgende:
Porto is leuk![]()
Net ook kieskompas gedaan, niks vernieuwends. Ik mag weer eens een keuze maken tussen SP, GL, de Groenen, PvdD.
Ons vakantieplekje is Rincon de la Victoria, daar is niet zoveel te zien, een grot, veel strand, strandtentjes, maar in de buurt wel. Nerja is bijvoorbeeld erg mooi, Malaga valt ook een boel te zien.quote:Op maandag 28 februari 2011 19:27 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Dat is warm zat. Is daar ook wat te zien? Sevillia ken ik al, de Algarve ook.
Hihihi, komt goed!quote:Op maandag 28 februari 2011 19:41 schreef Jagärtrut het volgende:
M'n nieuwe telefoon is veel te ingewikkeld voor me!
Het went heel snel! Als je iets niet begrijpt moet je het maar even laten weten, wellicht kan ik (of Vik) je helpen.quote:Op maandag 28 februari 2011 19:41 schreef Jagärtrut het volgende:
M'n nieuwe telefoon is veel te ingewikkeld voor me!
Is dat vanwege de financiën of iets anders?quote:Op maandag 28 februari 2011 19:45 schreef Viking84 het volgende:
Als de situatie nog lang zo blijft als die nu is, ga ik nergens naartoe en dan ben ik al 3 jaar niet op vakantie geweest (niet eens een weekendje weg)
Erg tof! Ik zou dat deel van de wereld (Vietnam, maar ook het omliggende gebied (en dat mag je heel ruim zienquote:
Niet heel verrassend. Zeker niet gezien mijn weerzin tegen het huidige kabinet.quote:GroenLinks
D66
PvdA
SP
Partij voor de Dieren
Onafhankelijke Senaats Fractie
50Plus
ChristenUnie
SGP
VVD
CDA
PVV
Ik ben al in Thailand geweest en dat beviel me erg goed!quote:Op maandag 28 februari 2011 19:52 schreef Rituals het volgende:
[..]
Erg tof! Ik zou dat deel van de wereld (Vietnam, maar ook het omliggende gebied (en dat mag je heel ruim zien)) graag eens willen zien.
Financiën jaquote:Op maandag 28 februari 2011 19:48 schreef Merel het volgende:
[..]
Is dat vanwege de financiën of iets anders?
Leuk!quote:Op maandag 28 februari 2011 19:53 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik ben al in Thailand geweest en dat beviel me erg goed!
Goed zoeken en vroeg boeken. Dan kan je er voor sparen. Ik heb mijn ticket al in oktober gekocht en ik ga pas juli 2011quote:Op maandag 28 februari 2011 19:57 schreef Rituals het volgende:
[..]
Leuk!Jammer dat de tickets vrij duur zijn (vind ik, met mijn budget).
Heen wel. Daar slapen, eten en terug naar Nederland wordt lastiger voor dat geld.quote:Op maandag 28 februari 2011 19:58 schreef Probability het volgende:
Zou ik in mei voor max. 100 euro naar Milaan oid kunnen gaan?, lijkt mij heel tof!!
Hmm.. In februari kon je volgens mij voor 70 euro heen en terug..quote:Op maandag 28 februari 2011 20:01 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Heen wel. Daar slapen, eten en terug naar Nederland wordt lastiger voor dat geld.
Qua ticket wel, maar overnachtingen/eten/e.d. wordt waarschijnlijk wat krapquote:Op maandag 28 februari 2011 19:58 schreef Probability het volgende:
Zou ik in mei voor max. 100 euro naar Milaan oid kunnen gaan?, lijkt mij heel tof!!
Of ik. Allemaal Android, zoveel verschil kan er niet in zitten,quote:Op maandag 28 februari 2011 19:47 schreef Rituals het volgende:
[..]
Het went heel snel! Als je iets niet begrijpt moet je het maar even laten weten, wellicht kan ik (of Vik) je helpen.
Mooi is het daarquote:Op maandag 28 februari 2011 20:03 schreef motorbloempje het volgende:
wij gaan naar Kroatië deze zomer![]()
via de Alpen en de Dolomieten
zo'n zin in!
en de fajita's waren heerlijk
wij zijn 2 jaar geleden voor 840 euro met twee motoren 2 weken weggeweest en hebben bijna 4000km afgelegdquote:Op maandag 28 februari 2011 20:05 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik weet nog niet waar we heen gaan dit jaar. Hangt ook een beetje af van de centjes! En wanneer vriendje vrij kan krijgen. Ik heb wel echt machtig veel zin in vakantie, dus ik hoop wel ergens heen
Heerlijkquote:Op maandag 28 februari 2011 20:01 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Goed zoeken en vroeg boeken. Dan kan je er voor sparen. Ik heb mijn ticket al in oktober gekocht en ik ga pas juli 2011Maar dat geeft je wel de tijd.
Overigens krijg ik wel vaak opmerkingen over mijn reisgedrag hoor, dat het allemaal zo decadent is. En daar heb ik het zooooo niet mee eens. Prioriteiten stellen heet zoiets
het was meer bedoeld om aan te geven hoe goedkoop het kan (voor de dingen die wij er mee gedaan hebben)....quote:Op maandag 28 februari 2011 20:11 schreef Rituals het volgende:
@ Mo, nu lijkt het net of iedereen zomaar ¤840,- kan missen. Ik vind dat best veel geld.
Werk jij naast je studie of moet je het doen van een beetje studiefinanciering?quote:Op maandag 28 februari 2011 20:11 schreef Rituals het volgende:
@ Mo, nu lijkt het net of iedereen zomaar ¤840,- kan missen. Ik vind dat best veel geld.
Voor een goed en mooi pak is dat niet veel geld. Maar je moet het er wel voor over hebbenquote:Op maandag 28 februari 2011 20:13 schreef Perruche het volgende:
Ik vind 840 euro ook veel geld!!
Mijn collega zei vandaag dat 250 euro voor een pak niet veel geld was.... Jaja.
Nu sinds een paar maanden niet meer, maar wel weer opzoekquote:Op maandag 28 februari 2011 20:13 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Werk jij naast je studie of moet je het doen van een beetje studiefinanciering?
Werken opent in ieder geval heel veel deuren als je wilt reizen
Al is het van Gucci dan vind ik het nog veel geld. Maar ik ben dan ook een gierige Ollander!quote:Op maandag 28 februari 2011 20:14 schreef Probability het volgende:
[..]
Voor een goed en mooi pak is dat niet veel geld. Maar je moet het er wel voor over hebben!
Eensch!!! Ik geef niks om dure kleding en zo, maar reizen vind ik echt geweldig!quote:Op maandag 28 februari 2011 20:01 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Goed zoeken en vroeg boeken. Dan kan je er voor sparen. Ik heb mijn ticket al in oktober gekocht en ik ga pas juli 2011Maar dat geeft je wel de tijd.
Overigens krijg ik wel vaak opmerkingen over mijn reisgedrag hoor, dat het allemaal zo decadent is. En daar heb ik het zooooo niet mee eens. Prioriteiten stellen heet zoiets
Weet ikquote:Op maandag 28 februari 2011 20:13 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
het was meer bedoeld om aan te geven hoe goedkoop het kan (voor de dingen die wij er mee gedaan hebben)....
dus dat je met een autootje en één bestemming of een interrailkaartje + tentje voor véél minder al klaar kan zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |