Je bent aangekomen in het kippenhok van het Flora & Fauna subforum op FOK!. Hier kom je alle vaste bezoekers tegen van F&F die hier naast onzinnige en grappige gesprekken ook serieuze discussies voeren over van alles en nog wat.
Onze opperbevelhebbers
Onze stamgasten
10.
Nee natuurlijk niet, anders had ik haar toch wel gequote en ik quote AH. Als ze dat denkt heeft ze echt niet opgeletquote:Op zondag 27 februari 2011 23:43 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Die opmerking ging ook nergens over, jij had het toch niet over LK met dat "wanhopig"?
Dank jequote:Op zondag 27 februari 2011 23:42 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Nou ja, maar die sneer naar Oognip nu is wel heul onterecht hoor
Goed he?quote:Op zondag 27 februari 2011 23:46 schreef oh-oh het volgende:
Zo, dat topic met die "nare" TT was wel ff in recordtempo weggewerkt he
ben blij dat t daarbij bleefquote:
maareh ohoh, geen griekse sex gehad?quote:Op zondag 27 februari 2011 23:46 schreef oh-oh het volgende:
Zo, dat topic met die "nare" TT was wel ff in recordtempo weggewerkt he
Ik ga wel even reageren hoor, jij achter je rooibos!quote:Op zondag 27 februari 2011 23:42 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nope. Mission impossible
Laat ik het zo zeggen: er wordt wel vaker een beetje doorgedraafd en niet altijd alleen maar grappig of grappig bedoeld. Als iedereen blijft zeggen dat ze het allemaal nooit neerbuigend (als verzamelwoord) hebben bedoeld, dan is een aantal van hen niet eerlijk. Niet zozeer over de afgelopen topics (en dus de betreffende aanwezigen) want die heb ik niet teruggelezen, maar in de afgelopen maanden.
Is heul niet erg, alles mag van mij (Het heet hier Holland), maar volgens mij heb ik redelijk gelijk
En om een nieuwe duiscussie te voorkomen: ik zeg dus niet (met de nadruk op NIET) dat iedereen dat, of dat nu (vandaag) doet of heeft gedaan.
* zo, achter bosje rooibos wegduikt
Nee dat kan nietquote:Op zondag 27 februari 2011 23:47 schreef Ynske het volgende:
[..]
ben blij dat t daarbij bleef
ze had ook over je heen kunnen gaan
quote:
Misch had ik dat niet eens erg gevondenquote:Op zondag 27 februari 2011 23:47 schreef Ynske het volgende:
[..]
ben blij dat t daarbij bleef
ze had ook over je heen kunnen gaan
quote:
Kan jij niet lezen of zo?quote:Op zondag 27 februari 2011 23:47 schreef Ynske het volgende:
[..]
maareh ohoh, geen griekse sex gehad?
Oh, maar dan KAN het welquote:
Ze wil gewoon niet.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |