Zeg... je gaat me toch niet vertellen dat jij sinds je thuiskomst.... zo vannuhhhquote:
Jouw invulling, niet de mijne. Echt waar. Je loopt nu al lang genoeg mee hier om te zien dat we met meer woorden, van iedereen, aan de haal gaan.quote:Op zondag 27 februari 2011 23:35 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ja, woord piempie is wellicht door mij geintroduceerd ooit hier maar er mee bezig blijven is ook een vak. Me steeds maar voor lul blijven zetten met dat woord, of toet-toet, Snap dan eens dat ik dat ook wel eens zát ben. maar m,aar dóórdraven, zelfs na tekst en uitleg. tuurlijk ben ik dat ook dan wel eens zat. Dan denk ik: ben ik nou LK of blijf ik eeuwig die 2 woorden? Baal gewoon en wie dat niet snapt mag mke pb-en maar ben het ff spuugzat.
Je bent wanhopig of je bent het niet...quote:Op zondag 27 februari 2011 23:38 schreef asfalthooligan het volgende:
[..]
Beter ook dat dat ding niet ruikt zeg
Dat is de druppel. wat bén jij lolligquote:Op zondag 27 februari 2011 23:39 schreef Oognip het volgende:
[..]
Je bent wanhopig of je bent het niet...
druppel, voorvocht?quote:Op zondag 27 februari 2011 23:39 schreef Lottekoekkie het volgende:
[..]
Dat is de druppel. wat bén jij lollig
en vast niet uit de kraanquote:
Nou, datquote:Op zondag 27 februari 2011 23:29 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik heb het woord ook al eerder gehoord. Het is ook niet alsof het een totaal onlogische bijnaam voor het ding is.
JIJ noemt het vanmiddag zelf tochquote:Op zondag 27 februari 2011 23:35 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ja, woord piempie is wellicht door mij geintroduceerd ooit hier maar er mee bezig blijven is ook een vak. Me steeds maar voor lul blijven zetten met dat woord, of toet-toet, Snap dan eens dat ik dat ook wel eens zát ben. maar m,aar dóórdraven, zelfs na tekst en uitleg. tuurlijk ben ik dat ook dan wel eens zat. Dan denk ik: ben ik nou LK of blijf ik eeuwig die 2 woorden? Baal gewoon en wie dat niet snapt mag mke pb-en maar ben het ff spuugzat.
Spreek voor jezelf!quote:Op zondag 27 februari 2011 23:37 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Tsja... Ik zou zeggen: troost mekaar (maar we hoeven geen pics)
WTF? Waar bemoei je je mee? Ik snap geen ene moer van je en ik geloof ook niet dat ik je nog WIL snappen. Wees zo stoer om op je pm te reageren ipv hier te gaan zeiken. Echtquote:Op zondag 27 februari 2011 23:39 schreef Lottekoekkie het volgende:
[..]
Dat is de druppel. wat bén jij lollig
Kom op zeg lieverd....roepen we even samen: PIEMPIE, PIEMPIE, PIEMPIE.quote:Op zondag 27 februari 2011 23:24 schreef Oognip het volgende:
[..]
O'jee, heb ik niet het precieze juiste woordje overgetypt? Wagelijk was de samenvatting van: onsmakelijk, ondoordacht, heel erg vreselijk
quote:Op zondag 27 februari 2011 23:41 schreef Strega het volgende:
[..]
Kom op zeg lieverd....roepen we even samen: PIEMPIE, PIEMPIE, PIEMPIE.
Te laat!quote:Op zondag 27 februari 2011 23:37 schreef Oognip het volgende:
[..]
Ik heb je een pb gestuurd, aan jou om te reageren. En je had gewoon moeten zeggen dat je niet meer geassocieerd wilde worden met toet-toet en piempie. We kunnen helaas niet alles ruiken.
Vind ik ook niet nodig, maar als zij kinderachtig gaat lopen doen, kan ze het krijgenquote:Op zondag 27 februari 2011 23:41 schreef Cat22 het volgende:
Dames, ga het ajb niet nog groter maken dan het is please.
LK is al boosen overstuur genoeg, hoeft er niet nog meer ingewreven te worden vind ik.
Nou ja, maar die sneer naar Oognip nu is wel heul onterecht hoorquote:Op zondag 27 februari 2011 23:41 schreef Cat22 het volgende:
Dames, ga het ajb niet nog groter maken dan het is please.
LK is al boos en overstuur genoeg, hoeft er niet nog meer ingewreven te worden vind ik.
Nope. Mission impossiblequote:Op zondag 27 februari 2011 23:38 schreef oh-oh het volgende:
Elies lijkt het te snappen, kun je het ook uitleggen aan de rest van de klas please?
Misschien kan jij dan de verstandigste zijn in deze discussie en het voor nu laten rusten.quote:Op zondag 27 februari 2011 23:42 schreef Oognip het volgende:
[..]
Vind ik ook niet nodig, maar als zij kinderachtig gaat lopen doen, kan ze het krijgenSorry hoor
Dan geen chocolat eclairs maar de lapo, dat kan je welquote:Op zondag 27 februari 2011 23:42 schreef oh-oh het volgende:
Ik wil chocolat eclairs maar dan moet ik opstaan, dat is pas erg
Die opmerking ging ook nergens over, jij had het toch niet over LK met dat "wanhopig"?quote:Op zondag 27 februari 2011 23:42 schreef Oognip het volgende:
[..]
Vind ik ook niet nodig, maar als zij kinderachtig gaat lopen doen, kan ze het krijgenSorry hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |