(op toverzolder gaat anders vd week weer vast een luikje openquote:Op zondag 27 februari 2011 16:48 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Noh, arm kindHeb je geen reservepak?
*bijna te klein regenpak van Christan zal bewaren voor Asfaltjunior*
Beterschap!quote:Op zondag 27 februari 2011 16:47 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ga even de bank van dichtbij bekijken, barstende koppijn dus heb een uurtje vóór ik de keuken weer ga mishandelen.
Moet nodig mijn hydro weer hebben, dat begint tegen de tijd dat ik "te laat" ben met koppijn, ijverige poetsbui en de dag erna met een pokke-slechte zin en boel lelijk doen.
En daar lief morgen vrij heeft dus gelijk morgen dierenhuisarts ff bellen
anders heeft lief geen leven (al kan ik het wel inhouden hoor maar toch\)
Doet je TV/zaadontvanger het al weer?quote:Op zondag 27 februari 2011 16:48 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Noh, arm kindHeb je geen reservepak?
*bijna te klein regenpak van Christan zal bewaren voor Asfaltjunior*
thanks!quote:Op zondag 27 februari 2011 17:28 schreef LekkerApart het volgende:
De zelfstandige naamwoorden begin en eind (einde) kunnen worden gebruikt in bijwoordelijke bepalingen van tijd. Begin kan worden voorafgegaan door het voorzetsel in of aan, einde door aan of tegen. Beide woorden worden dan gevolgd door een voorzetselgroep die bestaat uit van en een tijdsaanduiding (dag, week, maand, herfst, jaar, eeuw en dergelijke). Voorbeelden: in het begin van de winter, aan het begin van vorig jaar, aan het eind van de dag, tegen het einde van de negentiende eeuw.
Bron Taaladvies.net
quote:Op zondag 27 februari 2011 17:33 schreef Lottekoekkie het volgende:
"in het begin van" en "aan het begin van" kan beiden. ik als gevoelsdoos vind het eerste ergens beter klinken, nederlands-technisch is "aan" beter. Maar is eigenlijk peanuts. Denk dat jouw betrokkenheid tijdens je stage de aandacht al volkomen af zal leiden van wat grammaticaal juist is.
En zolang jij maar aan je rug denkt zal het mij wordt wezen, je hebt last "in" of "aan" je rug![]()
Kijk, ik ben voor geen gat te vangen (dus je hebt geen mallemoer aan mij)
Is dat nou een belediging of een complimentquote:Op zondag 27 februari 2011 17:38 schreef Oognip het volgende:
[..]Sorry maar ik moest lachen
Wat kun jij slap lullen
Ik snap niet wat je bedoelt, wel dat jij het blijkbaar voelt maar ik voel het niet in dit geval. Ik ben ook zo'n gevoelloos mensquote:Op zondag 27 februari 2011 17:40 schreef Lottekoekkie het volgende:
Even voorbeeldje
In het begin van mijn stage (vul het even vrij aan) voelde ik al betrokkenheid met de bewoners
tegen:
Aan het begin van mijn stage wist ik nog niet hoe mijn betrok.enheid mbt de bewoners zou zijn
Ik vóel het verschil
Snap je wat ik bedoel? Dus dat verschil kun jij enkel invullen en dat bepaald ook dat ene woordje, althans, in mijn optiek.
Geen van beide. Ik moest alleen heel hard lachen van jouw verhaal met je gevoel terwijl ik er weinig van snaptequote:Op zondag 27 februari 2011 17:41 schreef Lottekoekkie het volgende:
[..]
Is dat nou een belediging of een compliment
O'jeequote:Op zondag 27 februari 2011 17:48 schreef Lottekoekkie het volgende:
Blijkt dus dat je mij niet kent![]()
Ik leg het even uit maar in een pb
Nee, die doet nog steeds niks. Gelukkig vond Sopcast een stream dus heb ik toch nog kunnen kijken.quote:
doe nou es ff niet zo gemee-heeenquote:
Da's niet gemeen bedoeld hoor, maar het was gewoon grappig hoe het er stondquote:Op zondag 27 februari 2011 18:02 schreef Lottekoekkie het volgende:
[..]
doe nou es ff niet zo gemee-heeen![]()
Wat lief van je, Rewimoquote:Op zondag 27 februari 2011 18:04 schreef Rewimo het volgende:
Ik ga Christans huidige regenpak van de week even opzoeken. Althans het jack, waar de broek is weet ik (aan de waslijn). Dan kan dat naar Asfalt Junior, ik heb toch al een grotere voor Christan. En Junior hobbelt prachtig achter Christan aan qua maat
Het is ook een beetje de blinde die de dove wat uitlegt als je zo terugleestquote:Op zondag 27 februari 2011 18:02 schreef Lottekoekkie het volgende:
[..]
doe nou es ff niet zo gemee-heeen![]()
Is dat zo?quote:Op zondag 27 februari 2011 18:06 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Het is ook een beetje de blinde die de dove wat uitlegt als je zo terugleest
Reboot de ontvanger eens, stroom er helemaal af (voedingskabel lostrekken) en een paar minuten wachten, dan de stroom er weer op en herstarten laten.quote:Op zondag 27 februari 2011 18:01 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Nee, die doet nog steeds niks. Gelukkig vond Sopcast een stream dus heb ik toch nog kunnen kijken.
Ik zal het doorgeven aan de baasquote:Op zondag 27 februari 2011 18:14 schreef Pagan het volgende:
Reboot de ontvanger eens, stroom er helemaal af (voedingskabel lostrekken) en een paar minuten wachten, dan de stroom er weer op en herstarten laten.
Kijk je via CanalDigitaal? Vraag een heractiveringspuls op.
http://canaldigitaal.nl/k(...)rd-heractiveren.aspx
quote:Op zondag 27 februari 2011 18:16 schreef Loveless85 het volgende:
Dat klinkt lekker erotisch, zo'n heractiveringspuls.
Dat kan je ook 's avonds bij je vriendin proberen, zo'n puls dat ze ineens weer geheractiveerd wordt en schreeuwend wakker wordt
Geen probleem hoor, van de zomer als Asfalt komt kan ie hier ook mooi even "shoppen" voor Junior. Christan groeit toch maar overal uitquote:
Zijn jullie nog een beetje droog overgekomen?quote:Op zondag 27 februari 2011 18:17 schreef asfalthooligan het volgende:
Leest weer mee en niet veel gemist zie ik wel![]()
![]()
Nee hoor, niks aan de hand, oognip waardeer ik als de pepernoten want ga er maar aanstaan om die stage te doen en dit vak in te gaan. respect. Maar ik als ex-mantelzorger dus helaas (voor pap en mij dan) ook beetje ervaring met stagieres in verzorging en ook in de pg bedoel het juist opbouwend. Als "naaststaande" ervaringsdeskundige dan heb ik veel stagiaires pappa zien helpen, de één te bot voor woorden, de ander zó liefdevol. en die rapportages inzake die stages heb ik ook mogen meelezen als kind van die pap welke door stagieres mede werd verzorgd. dáár heb ik dus mijn "wijsheid" vandaan. Heb het dus zowel van mijn eigen kant (die rapportages dus, welke ze me lieten lezen) als van zijde van de proffessionele meiden. Dus daarom denk ik er een klein beetje beeld op te hebben. Was er elke dag uurtje of 4-5 dus heb best wel beetje visie, denk ik.quote:Op zondag 27 februari 2011 18:11 schreef Loveless85 het volgende:
Of het zo is laat ik in het midden, maar dat is hoe ik het ervaar
Ben jij doof of blindquote:Op zondag 27 februari 2011 18:11 schreef Loveless85 het volgende:
Of het zo is laat ik in het midden, maar dat is hoe ik het ervaar
quote:
Klopt, dat is een soort roze knopje, een beetje weggestopt midden voor aan de onderkant zeg maar.quote:Op zondag 27 februari 2011 18:16 schreef Loveless85 het volgende:
Dat klinkt lekker erotisch, zo'n heractiveringspuls.
Dat kan je ook 's avonds bij je vriendin proberen, zo'n puls dat ze ineens weer geheractiveerd wordt en schreeuwend wakker wordt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Old moderators never die, they just smell that way!
Op dinsdag 5 januari 2010 20:40 schreef nokwanda het volgende:
En natuuuuuurlijk was jij dat weer. Smeerpijp dat je der bent :P _O-
Bullie is thuis X-Rated Epic fail
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verwarrendquote:
Verwarrend he?quote:Op zondag 27 februari 2011 18:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Verwarrend
Verwarrend!
Verwarrend
Ik weet zelfs niet of ik verwarrend nou leuk vind of niet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.oh-oh nog gesignaleerd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |