Idd, want ik erger me aan stille, dommige Maik en Jeroen vond ik leuk.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:08 schreef iBenny het volgende:
[..]
Die deed wel stukken meer dan Maik
Lijkt me welquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:10 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
nee ook het eten, slimpie....
Of hebben ze een budget
quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:11 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Nee, maar ze kan ook al zwanger zijn toch? Helder licht....
Echt he, Cynthia moet gauw opzouten daar. De ergenis slaat toe in het huis en hier.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:11 schreef Ireth het volgende:
Stijltang? Ze gaan onderhand naar bed!
Naaaaaaaaaaaaad! Neeeeeeeeeeeeeeeh!quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:11 schreef Ireth het volgende:
Stijltang? Ze gaan onderhand naar bed!
Ik ook niet, maar lijkt me ook niet dat ze onbeperkt kunnen shoppenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:11 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
maar ik heb ze daar niett over gehoordOver een budget
Je kan 100 push ups doen, maar daarna heb je het ook wel gezien ;')quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:10 schreef versabommie het volgende:
[..]
Dan nog, hoeven ze toch niet de hele dag op hun nest te liggen?
D. eet teveel hamburgers en dat gaat in zijn hersens zittenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:11 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Nee, maar ze kan ook al zwanger zijn toch? Helder licht....
quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:12 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Echt he, Cynthia moet gauw opzouten daar. De ergenis slaat toe in het huis en hier.
Wat stom!quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:03 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ah, het was zelfs aangekondigd.
[..]
bron
Dat zal het zijn idd.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:13 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
D. eet teveel hamburgers en dat gaat in zijn hersens zitten
Laten ze verstoppertje gaan spelen, doen ze iig nog ietsquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:12 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Je kan 100 push ups doen, maar daarna heb je het ook wel gezien ;')
Nee hoor, ik poep welquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:13 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
D. eet teveel hamburgers en dat gaat in zijn hersens zitten
Naja. Dan gaan ze op de bank liggen. Of op het keukenblok zitten. Of aan de keukentafel. Of buiten. Zitten, hangen, lullen over niets en stiltes laten vallen.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:10 schreef versabommie het volgende:
[..]
Dan nog, hoeven ze toch niet de hele dag op hun nest te liggen?
Kan ie lang wachten als Laura het spel tenminste blijft spelen...quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:13 schreef Johnny_Arcade het volgende:
Alex wacht gewoon op een zoenmoment, hahaha dit is zoo herkenbaar.
Die portugezen werken toch voor een Big Mac en een blikje Fanta?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:13 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Wat stom!
Personeel in het weekend is zeker te duur.
Daar moet ze nog mee beginnenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:14 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Kan ie lang wachten als Laura het spel tenminste blijft spelen...
Ik zou gewoon de hele dag stelselmatig 1 voor 1 die gasten gaan lopen etteren! Dat doe je als je je vervelen doet met zulk gezelschap.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:12 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Je kan 100 push ups doen, maar daarna heb je het ook wel gezien ;')
Maar er is echt niets noemenswaardigs gebeurd, helemaal niets.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:15 schreef catwaezle het volgende:
Dit gebeurde dus bij IEDERE big brother en welk ander soortgelijk programma dan ook: klagende streamers dat er wérkelijk NIETS gebeurt in dat huis.
De cameramannen zijn volgens mij portugees, die werken ook wel. Maar die gaan dan weer minder over het spel denk ik. Volgens mij hadden de mensen die kunnen zorgen voor actie in de tent behoefte aan weekend.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:14 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Die portugezen werken toch voor een Big Mac en een blikje Fanta?
Bij BB1 en 2 zeker niet! Niet hier op FOK! iig.. andere gesprekken, en andere chemie. En daarnaast werden ze niet twee dagen achter elkaar zonder activiteit gelaten. Tuurlijk zat er wel een dagje tussen maar niet twee dagen achter elkaar. Hooguit de laatste dagen van BB1quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:15 schreef catwaezle het volgende:
Dit gebeurde dus bij IEDERE big brother en welk ander soortgelijk programma dan ook: klagende streamers dat er wérkelijk NIETS gebeurt in dat huis.
In ieder geval zaten we toen ook continue om feestjes of opdrachten te roepen.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:17 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Maar er is echt niets noemenswaardigs gebeurd, helemaal niets.
Was dat toen ook zo? Ik weet het niet meer.
ja die zijn zelf de bloemetjes buiten gaan zetten nadat ze al die opwinding in het huis moesten mee makenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:17 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
De cameramannen zijn volgens mij portugees, die werken ook wel. Maar die gaan dan weer minder over het spel denk ik. Volgens mij hadden de mensen die kunnen zorgen voor actie in de tent behoefte aan weekend.
BB1 was nog véél erger. Dat gebeurde echt helemaal niets.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:18 schreef versabommie het volgende:
[..]
Bij BB1 en 2 zeker niet! Niet hier op FOK! iig.. andere gesprekken, en andere chemie. En daarnaast werden ze niet twee dagen achter elkaar zonder activiteit gelaten. Tuurlijk zat er wel een dagje tussen maar niet twee dagen achter elkaar. Hooguit de laatste dagen van BB1
Ja zoeits kan ik me wel herinneren, andries had nu al met kelly liggen knarren zolangzamerhand.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:18 schreef versabommie het volgende:
[..]
Bij BB1 en 2 zeker niet! Niet hier op FOK! iig.. andere gesprekken, en andere chemie. En daarnaast werden ze niet twee dagen achter elkaar zonder activiteit gelaten. Tuurlijk zat er wel een dagje tussen maar niet twee dagen achter elkaar. Hooguit de laatste dagen van BB1
quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:18 schreef pullup het volgende:
[..]
In ieder geval zaten we toen ook continue om feestjes of opdrachten te roepen.
En als er dan een opdracht was dan bleek dat meestal ook na 10 minuten zo saai als de hel te zijn.
Die zijn vast om te kopen, met de salarissen daar.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:18 schreef Rafq het volgende:
[..]
ja die zijn zelf de bloemetjes buiten gaan zetten nadat ze al die opwinding in het huis moesten mee maken
Ja ja,, maar het geklaag KAN er aan bij hebben gedragen dat iemand zich nog eens achter de oren heeft gekrabt of er niet iets te verbeteren viel.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:15 schreef catwaezle het volgende:
Dit gebeurde dus bij IEDERE big brother en welk ander soortgelijk programma dan ook: klagende streamers dat er wérkelijk NIETS gebeurt in dat huis.
Dagenlang bonen tellenquote:
Mwah, die klokkenopdracht, lego opdracht en ik heb me kapot gelachen om de keren dat ze op rantsoen moesten. Vooral met water! Dan hoef je geen activiteit te verzinnen als je de mensen met de minuut fysiek achteruit ziet gaanquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:19 schreef catwaezle het volgende:
[..]
BB1 was nog véél erger. Dat gebeurde echt helemaal niets.
Ja.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:15 schreef catwaezle het volgende:
Dit gebeurde dus bij IEDERE big brother en welk ander soortgelijk programma dan ook: klagende streamers dat er wérkelijk NIETS gebeurt in dat huis.
Lol ik kan er nu nog om lachenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:21 schreef versabommie het volgende:
En trouwens, de val van Mona was goed voor een dag lachen!
Ze wil voor ze het huis uit moet wel al haar outfits aan hebben gehad?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:22 schreef robmmad16 het volgende:
Cynthia kleedt zichzelf maar weer een keer om... het is wachten op de volgende "doe je zender goed" oproep hoor!
Haha pubertijd? Kindertijd zal ze bedoelen.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:22 schreef Noelle06 het volgende:
Laura zegt tegen Alex, volgens mij denken mensen dat ik in me pubertijd zit. Ik speel de hele tijd met me knuffelhond.
[ afbeelding ]
Tijn.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:21 schreef D. het volgende:
Silvio lijkt zo een beetje op die gast die met bb-monique ging
Ze werkt ook met kleine kinderen.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:23 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Haha pubertijd? Kindertijd zal ze bedoelen.
goeie picquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:22 schreef Noelle06 het volgende:
Laura zegt tegen Alex, volgens mij denken mensen dat ik in me pubertijd zit. Ik speel de hele tijd met me knuffelhond.
[ afbeelding ]
Zou dit allemaal uit eigen collectie zijn ofzo? Ze zat toch in de mode?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:23 schreef D. het volgende:
[..]
Ze wil voor ze het huis uit moet wel al haar outfits aan hebben gehad?
Was Monique, die toen haar linker tepel aan het volk toondequote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:22 schreef robmmad16 het volgende:
Cynthia kleedt zichzelf maar weer een keer om... het is wachten op de volgende "doe je zender goed" oproep hoor!
http://en.wikipedia.org/wiki/Secret_Story_2010_(Portugal)quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:20 schreef robmmad16 het volgende:
Kregen ze in buitenlandse edities van Secret Story wel weekopdrachten dan?
Ik zou de meiden gaan lastigvallen.. Ook leuk voor de kijkcijfersquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:15 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ik zou gewoon de hele dag stelselmatig 1 voor 1 die gasten gaan lopen etteren! Dat doe je als je je vervelen doet met zulk gezelschap.
De tondeuse-actie van Ingrid was ook niet verkeerdquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:21 schreef versabommie het volgende:
En trouwens, de val van Mona was goed voor een dag lachen!
Het is net een getrouwd stelquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:26 schreef marky het volgende:
Servio die zit te zenuwe met zijn handen zegt tegen Guido die loopt te ijsberen wat ben je onrustig.
Ze is student lees ikquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:24 schreef robmmad16 het volgende:
[..]
Zou dit allemaal uit eigen collectie zijn ofzo? Ze zat toch in de mode?
Dan liever voor Alex: ga op zoek naar een scheerapparaat en doe daar drie maanden over.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:26 schreef Enyma het volgende:
Geheime missie voor laula please: ga weg en kom nooit meer terug.
Ik stem tegen. Lauraquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:26 schreef Enyma het volgende:
Geheime missie voor laula please: ga weg en kom nooit meer terug.
Die kans wordt met de dag groterquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:27 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Ik denk dat zij de eerste wip maken
Haha juist. Servio mag ook scheren vind ik. Maar die hoeft er nog lang niet uitquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:27 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Dan liever voor Alex: ga op zoek naar een scheerapparaat en doe daar drie maanden over.
Laura is lievvvvquote:
Die zijn de alcoholvoorraad aan het opdrinken en lachen zich gek om ons....quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:28 schreef Reksie1981 het volgende:
Ik kan niet wachten op de uitzending van morgen...
Die redactie zit ook al aan de betablokkers volgens mij
Geef die schrijver een ticket naar Portugal en geef hem de vrije handquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:29 schreef 08gnoT. het volgende:
Gerard: Net 5 baalt van slechte kijkcijfers
Even een korte streamlock want Gerard zei iets wat niet mocht. Gerard liet blijken dat hij achter een gesprek had gehad en ze absoluut niet te spreken zijn over de kijkcijfers. Hij wilde nog verder praten maar toen greep de regie met een korte streamlock in. Tja Gerard, sommige dingen mogen de kijkers niet weten. Cynthia is ook weer aanwezig en van de 4 streams hebben er 2 een lock. Wat gaat Net5 aan de tegenvallende kijkcijfers doen want het lijkt me toch niet zo moeilijk om naar het lezen van diverse sites en forums te weten wat je moet doen om meer kijkers te krijgen.
http://home.nowlive.eu/nieuws/21818#
Achter de schermen? Achter het fietsenhok? Achter de plantenbak?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:29 schreef 08gnoT. het volgende:
Gerard liet blijken dat hij achter een gesprek had gehad
Nee, aub nietquote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:30 schreef toxikon het volgende:
[..]
Geef die schrijver een ticket naar Portugal en geef hem de vrije hand
Sinds hij hun toppertje is?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:31 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Achter de schermen? Achter het fietsenhok? Achter de plantenbak?
Sinds wanneer heeft Gerard gesprekken 'achter'?.
Dus daarom doet Gerard zo gek altijd, hij heeft extra info.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:29 schreef 08gnoT. het volgende:
Gerard: Net 5 baalt van slechte kijkcijfers
Even een korte streamlock want Gerard zei iets wat niet mocht. Gerard liet blijken dat hij achter een gesprek had gehad en ze absoluut niet te spreken zijn over de kijkcijfers. Hij wilde nog verder praten maar toen greep de regie met een korte streamlock in. Tja Gerard, sommige dingen mogen de kijkers niet weten. Cynthia is ook weer aanwezig en van de 4 streams hebben er 2 een lock. Wat gaat Net5 aan de tegenvallende kijkcijfers doen want het lijkt me toch niet zo moeilijk om naar het lezen van diverse sites en forums te weten wat je moet doen om meer kijkers te krijgen.
http://home.nowlive.eu/nieuws/21818#
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |