Ja, en haar eigen nummer was nog veel beter.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:12 schreef guapo het volgende:
Gruwelijk goed gezongen haar singel........
Ja FANTASTISCHquote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:16 schreef Balisto het volgende:
[..]
Ja, en haar eigen nummer was nog veel beter.
Ik was ook een beetje bang dat ze een black out zal krijgen van de zenuwen, de tekst kwijtraken of zo, maar ze deed het zo goed. Ik vond Fever ook heel lekker Jazzy gezongen. Die meid kan gewoon alles zingen eigenlijk.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 00:19 schreef Balisto het volgende:
Ik ben er oprecht blij mee.De hele tijd zat ik in m'n hoofd met de vrees "het zou toch niet zo zijn dat ze alsnog verliest", maar het is gewoon allemaal goedgekomen.
Goed voorspeldquote:Op vrijdag 10 juni 2011 01:34 schreef Nober het volgende:
[..]
Die groep zal winnen (dat is inmiddels al bekend), zodat Rochelle niet aan een contract vast zit en dus een album uit kan brengen.
ach die paar vrouwen die hier flink giftig lopen te doen; gewoon links laten liggen, dat doen ze bij elke talentenshow op succesvolle vrouwelijke kandidatenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:47 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Het valt mij echt op dat mannen beduidend meer voor Rochelle zijn dan vrouwen hier op fok.
Misschien zien vrouwen haar verlegenheid voor arrogantie aan, en hebben mannen daar minder snel last van.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:47 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Het valt mij echt op dat mannen beduidend meer voor Rochelle zijn dan vrouwen hier op fok.
Had dat de tweede keer ook gezien inderdaad, nadat ze gewonnen had. Dat was wel duidelijk te merken.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 13:13 schreef ranja het volgende:
Volgens mij deed haar oortje het niet bij de 2e keer, Erik ging op een bepaald moment dirigeren
Ik dacht dat dat ook over de eerste keer ging dat ze het nummer zong, en daar heb ik geen fouten opgemerkt, maar dat heb ik dan volgens mij verkeerd begrepen.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 10:10 schreef EilandjeOnline het volgende:
..wat ook nog eens tot 2 keer toe live niet helemaal hoorde te gaan zoals het moest gaan.
dus dat belooft wat voor de verkoopcijfers
lets hope so maar ik betwijfel hetquote:Op zaterdag 11 juni 2011 15:33 schreef miep63 het volgende:
We zullen in de toekomst vast meer van je horen, daar ben ik heilig van overtuigd.
![]()
![]()
persbelangstelling denk ik dat ze bedoeltquote:Op zaterdag 11 juni 2011 14:12 schreef computergirl het volgende:
Rochelle zei gisteravond in een van die filmpjes dat ze niet graag in de belangstelling staat, dat lijkt me een enorm nadeel als zangeres.
twitter:ericvantijn twitterde op zaterdag 11-06-2011 om 18:10:16Ik weet trouwens bijna zeker dat "Strong" van#Rochelle #xfactor na het weekend ook gereleased zal worden! Even geduld.... reageer retweet
dit is wel erg leuk jaquote:Op zaterdag 11 juni 2011 14:57 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het echt een leuk nummer. En de keren dat ze zo gaat belten, klinken echt lekker.
No air van Jordan Sparksquote:Op zaterdag 11 juni 2011 15:33 schreef miep63 het volgende:
Dat ze No Air de tweede keer niet zo goed deed, who cares, de buit is binnen.
Ze zag er ook echt moe uit, en dat is natuurlijk niet vreemd. Ze heeft keihard gewerkt en dat gold trouwens ook voor Adlicious.
Rochelle, proficiat, meid. En geniet er maar lekker van.
We zullen in de toekomst vast meer van je horen, daar ben ik heilig van overtuigd.
![]()
![]()
Als je haar muziek niks aan vindt...quote:Op zondag 12 juni 2011 10:12 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
No air van Jordan Sparks
Ik denk dat we weinig van haar zullen horen na een tijdje.
beter!quote:Op zaterdag 11 juni 2011 23:56 schreef Balisto het volgende:
twitter:ericvantijn twitterde op zaterdag 11-06-2011 om 18:10:16Ik weet trouwens bijna zeker dat "Strong" van#Rochelle #xfactor na het weekend ook gereleased zal worden! Even geduld.... reageer retweet
Nikki is toch ook wel erg goed imoquote:Op zondag 12 juni 2011 13:01 schreef Dizer het volgende:
Woooooow de allerbeste talentenshows zangeres die OOIT heeft gewonnen!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
imbruglia?quote:Op zondag 12 juni 2011 15:59 schreef EilandjeOnline het volgende:
wie ?
nathalie vond ik ook erg goed :p
quote:Op zondag 12 juni 2011 13:01 schreef Dizer het volgende:
Woooooow de allerbeste talentenshows zangeres die OOIT heeft gewonnen!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
Nathalie was een podiumbeest en was erg leuk, maar zingen was niet haar sterkste kant!!quote:Op zondag 12 juni 2011 15:59 schreef EilandjeOnline het volgende:
wie ?
nathalie vond ik ook erg goed :p
Nathalie kon toch echt ook wel behoorlijk zingen hoor :Squote:Op maandag 13 juni 2011 11:00 schreef Dizer het volgende:
[..]
Nathalie was een podiumbeest en was erg leuk, maar zingen was niet haar sterkste kant!!
Vond dat Nikki erg goed kon zongen, maar haar uitstraling vond ik iets te zo-zo. Niet echt bijzonder genoeg.quote:
Natuurlijk ze wordt best wel gerespecteerd als zangeres, maar persoonlijk vond ik haar bij Idols een beetje 'over the top', tenminste zo klonk het bij mij.quote:Op maandag 13 juni 2011 12:21 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Nathalie kon toch echt ook wel behoorlijk zingen hoor :S
Helemaal mee eens. Ik vond Nikki een veel prettigere uitstraling hebben dan Nathalie.quote:Op maandag 13 juni 2011 12:41 schreef miep63 het volgende:
[..]
Natuurlijk ze wordt best wel gerespecteerd als zangeres, maar persoonlijk vond ik haar bij Idols een beetje 'over the top', tenminste zo klonk het bij mij.
quote:Op maandag 13 juni 2011 15:26 schreef Dizer het volgende:
Even ter info. Vandaag staat ze met No Air op #1 in de iTunes lijst. En Guess what? Vandaag staat ze ook met Strong op #4 in de iTunes...
Doet ze goed
Nederland vindt al heel gauw iemand 'over the top'. Daarom hebben wij ook geen echt internationale artiesten zoals beyonce.quote:Op maandag 13 juni 2011 12:41 schreef miep63 het volgende:
[..]
Natuurlijk ze wordt best wel gerespecteerd als zangeres, maar persoonlijk vond ik haar bij Idols een beetje 'over the top', tenminste zo klonk het bij mij.
Volledig mee eens en dan is het puur vermaak voor de buis ipv talentenjacht...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:26 schreef Balisto het volgende:
In vergelijking met eerdere winnaars geef ik haar veel meer kans op een daadwerkelijk succesvolle carrière. Als het zelfs bij Rochelle niet lukt heeft het concept talentenjacht definitief gefaald.
ik was ook wel fan van nikki, maar nu hoorde ik laatst weer wat dingen terug, dacht ik echt: wat saai is dit eigenlijk..quote:Op maandag 13 juni 2011 13:25 schreef Balisto het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Ik vond Nikki een veel prettigere uitstraling hebben dan Nathalie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |