Ja, kan het op YT niet vinden, maar het staat wel op hun site denk ik.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:24 schreef Samzz het volgende:
[..]
Is dit het filmpje wat je daarstraks aanhaalde?
Maar zoveel verandering zien ze de afgelopen tig jaar nou ook weer niet, Blijkbaar willen er veel een totaal andere politiek zien. Waar Willy blijkbaar als enige handig gebruik van maakt. Heel even heeft de sp een poging gedaan,maar dat werd door de gevestigde orde netjes de kop ingedrukt. Zoals ook uiteindelijk bij Willy gaat gebeuren.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:14 schreef Kluts het volgende:
[..]
Op een partij die constructief nadenkt over hoe je dingen echt kan oplossen, die financieel haalbaar zijn en op lange termijn echt werken. Dat is voor iedereen anders. Het beleid van de PVV lost onze problemen niet op.
Dat is crap ja.quote:
Ik vind Brinkman sowieso geen aanwinst voor welke partij dan ook. Wat een raar figuur.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:25 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, kan het op YT niet vinden, maar het staat wel op hun site denk ik.
Hij lulde zichzelf echt vast.
Dat Wilders op zijn manier politiek nieuw leven inblaast ( zoals Fortuyn dat ook deed, maar dan op zijn manier), dat juich ik zeker toe. Het dwingt de gevestigde orde tot nadenken, en dat vind ik wel echt een voordeel. Maar dan ben ik het nog niet met hem eens.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:26 schreef YipYip het volgende:
[..]
Maar zoveel verandering zien ze de afgelopen tig jaar nou ook weer niet, Blijkbaar willen er veel een totaal andere politiek zien. Waar Willy blijkbaar als enige handig gebruik van maakt. Heel even heeft de sp een poging gedaan,maar dat werd door de gevestigde orde netjes de kop ingedrukt. Zoals ook uiteindelijk bij Willy gaat gebeuren.
Jeetjequote:
Je bent toch godverdomme in een gastland of niet. Dan is het je eigen schuld dat je crimineel bent. Hoe dan ook. Altijd. Dat kun en moet je niet afschuiven op het 'onze eigen schuld'. Dat vind ik echt te kansloos.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:18 schreef Kluts het volgende:
Wat het vluchtelingenbeleid ben ik met je eens dat dat jaren geleden al anders had gemoeten. Maar is het de schuld van de vluchtelingen die er door de IND op worden gewezen hoe ze dingen kunnen omzeilen, of onze eigen schuld dat dat zo uit de hand gelopen is?
Ik vind de manier waarop hij het doet twijfelachtig. Dan had Fortuyn het imo beter begrepen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:27 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat Wilders op zijn manier politiek nieuw leven inblaast ( zoals Fortuyn dat ook deed, maar dan op zijn manier), dat juich ik zeker toe. Het dwingt de gevestigde orde tot nadenken, en dat vind ik wel echt een voordeel. Maar dan ben ik het nog niet met hem eens.
Fortuyn was in vele opzichten veel extremer dan Wilders, alleen vond iedereen het een charismatisch man. Fortuyn begreep heel weinig van politiek; wel wat meer van het goed verpakken.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:28 schreef Samzz het volgende:
Dan had Fortuyn het imo beter begrepen.
Je had het over het asielbeleid. Ik haakte daarop in omdat de IND mensen adviseert gewoon een aanvraag te doen, ook al weten ze dat die afgewezen wordt, omdat mensen dan toch even kunnen blijven. DAT is fout. Er moet sneller duidelijkheid zijn over wat er met mensen gebeurd.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:28 schreef Kreator het volgende:
[..]
Je bent toch godverdomme in een gastland of niet. Dan is het je eigen schuld dat je crimineel bent. Hoe dan ook. Altijd. Dat kun en moet je niet afschuiven op het 'onze eigen schuld'. Dat vind ik echt te kansloos.
Dat is gewoonweg niet waar. Ook al vond ik toen al dat Fortuyn idd ook te ver ging, hij ging niet zo ver als Geert.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:30 schreef Kreator het volgende:
[..]
Fortuyn was in vele opzichten veel extremer dan Wilders, alleen vond iedereen het een charismatisch man. Fortuyn begreep heel weinig van politiek; wel wat meer van het goed verpakken.
Ehhh, het IND doet dat niet hoor. Die wil mensen het land uit werken.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:30 schreef Kluts het volgende:
Je had het over het asielbeleid. Ik haakte daarop in omdat de IND mensen adviseert gewoon een aanvraag te doen, ook al weten ze dat die afgewezen wordt, omdat mensen dan toch even kunnen blijven. DAT is fout. Er moet sneller duidelijkheid zijn over wat er met mensen gebeurd.
Ach mens, ga toch chocola etenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:31 schreef CherryLips het volgende:
Pim Fortuyn was nog een bijzonder figuur
Extremer? Heb ik eigenlijk nooit zo ervaren. Maar ik was toen eigenlijk helemaal niet met politiek bezigquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:30 schreef Kreator het volgende:
[..]
Fortuyn was in vele opzichten veel extremer dan Wilders, alleen vond iedereen het een charismatisch man. Fortuyn begreep heel weinig van politiek; wel wat meer van het goed verpakken.
Nee, zo zit het in je hoofd, omdat de media dat destijds anders belichtten dan nu met Wilders:quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:30 schreef Kluts het volgende:
Dat is gewoonweg niet waar. Ook al vond ik toen al dat Fortuyn idd ook te ver ging, hij ging niet zo ver als Geert.
Uhu. Vriendin van me is getrouwd met een Amerikaan en die heeft hier 3 keer een half jaar gezeten door die tip van het IND.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:32 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ehhh, het IND doet dat niet hoor. Die wil mensen het land uit werken.. De advocaten van asielzoekers adviseren ze om in beroep te gaan. Keer op keer. En dan na 10 jaar janken dat je kind hier is opgegroeid. Dat risico neem je zelf, dan draag je ook de consequenties.
We moeten gewoon 1 procedure hebben met 1 hoger beroep. Dan klaar en wegwezen.
Ja, nee, duidelijk. Dan is het een feit.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:34 schreef Kluts het volgende:
Uhu. Vriendin van me is getrouwd met een Amerikaan en die heeft hier 3 keer een half jaar gezeten door die tip van het IND.
Oke, dat hij dat zo stellig beweerd heeft wist ik niet, maar dan nog vind ik dat hij niet zo aan het haatzaaien geslagen is als Wilders. Hoewel hem dat ook wel voortijdig onmogelijk gemaakt werd natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:34 schreef Kreator het volgende:
[..]
Nee, zo zit het in je hoofd, omdat de media dat destijds anders belichtten dan nu met Wilders:
Op 9 februari 2002 zei hij in een interview in de Volkskrant[10] over de islam onder andere: "Ik haat de islam niet. Ik vind het een achterlijke cultuur", "Overal waar de islam de baas is, is het gewoon verschrikkelijk" en: "Als ik het juridisch rond zou kunnen krijgen, dan zou ik gewoon zeggen: er komt geen islamiet meer binnen". Ook zei hij dat hij af wilde van "dat rare Grondwetsartikel: gij zult niet discrimineren", "als dat [artikel] betekent dat mensen geen discriminerende opmerkingen meer mogen maken". Deze uitlating sloot aan bij zijn veelvuldige hekeling van het politiek-correcte multiculturalisme, dat toen in politiek en media overheersend was.
In datzelfde interview zei hij verder dat Nederland met zestien miljoen inwoners vol was, en dat er wat hem betreft geen enkele ("nul") asielzoeker meer toegelaten werd. Op de opmerking van de interviewer dat Fortuyn dat niet mocht zeggen van zijn partij, reageerde Fortuyn met "Nou, daar moest ik me maar eens niet zoveel meer van aantrekken". Dat ene zinnetje was de aanleiding voor de breuk met Leefbaar Nederland.[6] Tijdens de bijeenkomst waarin die breuk plaats vond, riep Fortuyn geëmotioneerd uit: "We hebben godverdomme hier gewoon een vijfde colonne! Van mensen die het land naar de verdommenis willen helpen." [15] Enkele dagen later richtte hij zijn eigen politieke beweging op, de Lijst Pim Fortuyn.
Nu doe je gewoon kinderachtig.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:35 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ja, nee, duidelijk. Dan is het een feit.
Que? Je weet dat hij is vermoord hè?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:36 schreef Kluts het volgende:
Oke, dat hij dat zo stellig beweerd heeft wist ik niet, maar dan nog vind ik dat hij niet zo aan het haatzaaien geslagen is als Wilders. Hoewel hem dat ook wel voortijdig onmogelijk gemaakt werd natuurlijk.
Dat zeg ik toch, muts.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:37 schreef Kreator het volgende:
[..]
Que? Je weet dat hij is vermoord hè?. Zo vlak voordat hij de kans kreeg om te 'haatzaaien'. Ik noem het liever wakkerschudden.
Oh wacht, je laatste zinnetje..
Ja, jij komt met een lullig voorbeeldje waarvan totaal niet duidelijk is of het zo is gegaan en of dat meer regel dan uitzondering is. Ik ken in mijn persoonlijke omgeving ook meerdere mensen die naar NL kwamen en ontzettend veel moeite hadden om een vergunning te krijgen. Daar werkte het IND niet mee.quote:
Ik weet dat het zo gegaan is. En ik vind het niet moeilijk te geloven dat dat vaker gebeurd, zou wel verdomd toevallig zijn als dit een incident is.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:39 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ja, jij komt met een lullig voorbeeldje waarvan totaal niet duidelijk is of het zo is gegaan en of dat meer regel dan uitzondering is. Ik ken in mijn persoonlijke omgeving ook meerdere mensen die naar NL kwamen en ontzettend veel moeite hadden om een vergunning te krijgen. Daar werkte het IND niet mee.
De vriend van mijn doodverklaarde biologische zaaddonerende vader is ook amerikaans. Die heeft 5 jaar ellende gehad. De braziliaanse vriendin van mijn collega heeft ook geen tips van IND gehad.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:41 schreef Kluts het volgende:
Overigens ging het hier om een Amerikaan he, niet een vluchteling, misschien dat dat uitmaakt.
Hij moest ook altijd terug omdat hij geen verblijfsvergunning kreeg, maar kon op deze manier toch even naar NL.
Tsja Fortuyn,die liet op pijnlijke wijze Nederland zien dat links ook extremisten heeft.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:27 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat Wilders op zijn manier politiek nieuw leven inblaast ( zoals Fortuyn dat ook deed, maar dan op zijn manier), dat juich ik zeker toe. Het dwingt de gevestigde orde tot nadenken, en dat vind ik wel echt een voordeel. Maar dan ben ik het nog niet met hem eens.
Die onderschatting heeft ze al veel gekost en gaat ze alleen nog maar meer kosten. Daardoor spelen ze ze juist in de hand en krijgt Wilders ook stemmen die hij niet verdient.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:45 schreef YipYip het volgende:
Tsja Fortuyn,die liet op pijnlijke wijze Nederland zien dat links ook extremisten heeft.
En aangezien links Nederland alles beter onder woorden kan brengen dan de gemiddelde Wilders stemmer (zoals zo netjes gepresenteerd door de media) Was dat ineens een 1 mans actie. Wilders aanhangers worden in mijn ogen als eenheidsworst weggezet. Waarschijnlijk DE reden dat Wilders aanhangers afkomstig van bijvoorbeeld de vvd zich rustig op de achtergrond houden.
Toch denk ik dat hij een groot deel van die beeldvorming aan zichzelf te danken heeft.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:45 schreef YipYip het volgende:
[..]
Tsja Fortuyn,die liet op pijnlijke wijze Nederland zien dat links ook extremisten heeft.
En aangezien links Nederland alles beter onder woorden kan brengen dan de gemiddelde Wilders stemmer (zoals zo netjes gepresenteerd door de media) Was dat ineens een 1 mans actie. Wilders aanhangers worden in mijn ogen als eenheidsworst weggezet. Waarschijnlijk DE reden dat Wilders aanhangers afkomstig van bijvoorbeeld de vvd zich rustig op de achtergrond houden.
Door het kleineren gaan er alleen maar meer mensen "schoppen" naar de gevestigde orde.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:47 schreef Kreator het volgende:
[..]
Die onderschatting heeft ze al veel gekost en gaat ze alleen nog maar meer kosten. Daardoor spelen ze ze juist in de hand en krijgt Wilders ook stemmen die hij niet verdient.
idd, zet lekker alle PPV stemmers weg als dom en ontwetend, dat zal je eigen standpunt zeker ten goede komen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:47 schreef Kreator het volgende:
[..]
Die onderschatting heeft ze al veel gekost en gaat ze alleen nog maar meer kosten. Daardoor spelen ze ze juist in de hand en krijgt Wilders ook stemmen die hij niet verdient.
Als je de discussie gevolgd had, dan had je gelezen dat Krea juist niet alle Wildersstemmers als dom wegzet, dat deed ik eigenlijk.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
idd, zet lekker alle PPV stemmers weg als dom en ontwetend, dat zal je eigen standpunt zeker ten goede komen.
Know thy enemy...
vandaar mijn "idd" aan het begin van mijn zinquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:50 schreef Kluts het volgende:
[..]
Als je de discussie gevolgd had, dan had je gelezen dat Krea juist niet alle Wildersstemmers als dom wegzet, dat deed ik eigenlijk.
Oh, zo bedoelde je het. Dat had ik ff niet in de gaten, sorry.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
vandaar mijn "idd" aan het begin van mijn zin.
Iedere misstap wordt groot uitgemeten,onderschat de kracht vd media niet.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:49 schreef Kluts het volgende:
[..]
Toch denk ik dat hij een groot deel van die beeldvorming aan zichzelf te danken heeft.
Ik weet nog wel dat ik toen bij Fortuyn vooral heel blij was dat het geen allochtoon was, iedereen dacht dat het dan uit de hand zou lopen.
Een paar jaar later met Theo van Gogh gebeurde dat wel. Ik werkte toen in de shop, en mij viel toen juist op dat ik daar met moslims en nederlanders echt goeie discussies kon voeren ( in een shop komt natuurlijk van alles wat) en dat IEDEREEN dat veroordeelde. Toen bleek dat dat helemaal niet het effect had waar we bang voor zijn/waren.
Maar kiest hij daar zelf ook niet voor? Hij zoekt de media op. Denk alleen al aan die rechtszaak. De manier waarop hij zich in de zaal profileert, zich gedraagt. Tuurlijk wordt dat gevoed door media, daarom kijk ik al jaren expres niet alleen het nieuws op publieke zenders om te voorkomen dat ik geen eigen beeld vorm. Maar hij helpt zelf ook niet echt met het verbeteren van dat imago.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:51 schreef YipYip het volgende:
[..]
Iedere misstap wordt groot uitgemeten,onderschat de kracht vd media niet.
Persoonlijk ben ik bang dat die reactie waar iedereen bang voor was,nu langzaam aan vorm aan het krijgen is.
No probquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:51 schreef Kluts het volgende:
[..]
Oh, zo bedoelde je het. Dat had ik ff niet in de gaten, sorry.
De manieren om de media te bespelen zoals Fortuyn heeft Wilders niet nee. Al denkt hij dat waarschijnlijk zelf welquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:53 schreef Kluts het volgende:
[..]
Maar kiest hij daar zelf ook niet voor? Hij zoekt de media op. Denk alleen al aan die rechtszaak. De manier waarop hij zich in de zaal profileert, zich gedraagt. Tuurlijk wordt dat gevoed door media, daarom kijk ik al jaren expres niet alleen het nieuws op publieke zenders om te voorkomen dat ik geen eigen beeld vorm. Maar hij helpt zelf ook niet echt met het verbeteren van dat imago.
Hij heeft idd zijn voorkomen en gebrek aan charisma ( althans in mijn ogen) niet mee nee.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:54 schreef YipYip het volgende:
[..]
De manieren om de media te bespelen zoals Fortuyn heeft Wilders niet nee. Al denkt hij dat waarschijnlijk zelf wel
Ik herinner me nog een zekere foto met twee Cavaliertjes. Dat vond ik wel tof toen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:56 schreef Kluts het volgende:
[..]
Hij heeft idd zijn voorkomen en gebrek aan charisma ( althans in mijn ogen) niet mee nee.
Fortuyn had dat iig wel mee.
Ik ben het nooit met Fortuyn eens geweest, sterker nog , ik had toen een vriendje die op hem stemde en die lachte ik ongeveer net zo hard uit als ik beetman zou uitlachen als hij zou vertellend dat hij Wilders stemt, bedenk ik me nu.
Jeetje.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:56 schreef Samzz het volgende:
Nou, na vier keer bellen eindelijk geholpen door de klantenservice
Die vreselijke kutkeffers van hem ja.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:58 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik herinner me nog een zekere foto met twee Cavaliertjes. Dat vond ik wel tof toen.
....Hij. Werd. Aangeklaagd.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:53 schreef Kluts het volgende:
[..]
Maar kiest hij daar zelf ook niet voor? Hij zoekt de media op. Denk alleen al aan die rechtszaak. De manier waarop hij zich in de zaal profileert, zich gedraagt. Tuurlijk wordt dat gevoed door media, daarom kijk ik al jaren expres niet alleen het nieuws op publieke zenders om te voorkomen dat ik geen eigen beeld vorm. Maar hij helpt zelf ook niet echt met het verbeteren van dat imago.
Hey, dat zijn hartstikke lieve hondjes jaquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:58 schreef Kluts het volgende:
[..]
Die vreselijke kutkeffers van hem ja.
Ik vind het wel leuke hondjes. Zou ze zelf nooit kopen. Maar toch.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:58 schreef Kluts het volgende:
[..]
Die vreselijke kutkeffers van hem ja.
Dat weet ik, maar heb je ook gezien hoe hij daar lekker gebruik van maakt en ook hoe hij zich in de rechtzaal gedraagt?quote:
Als ik ooit een hond neem, neem ik een HOND. Een bakbeest, een gigantische.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:59 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuke hondjes. Zou ze zelf nooit kopen. Maar toch.
Dat kanquote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:00 schreef Kluts het volgende:
[..]
Als ik ooit een hond neem, neem ik een HOND. Een bakbeest, een gigantische.
Ik heb echt een hekel aan kleine hondjes.
Als ik in die positie zat zou ik het ook uitmelken.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:59 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar heb je ook gezien hoe hij daar lekker gebruik van maakt en ook hoe hij zich in de rechtzaal gedraagt?
En dat kleinerende uitlachen gaat er in mijn ogen voor zorgen dat er steeds meer rechtse stemmers gaan komenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:56 schreef Kluts het volgende:
[..]
Hij heeft idd zijn voorkomen en gebrek aan charisma ( althans in mijn ogen) niet mee nee.
Fortuyn had dat iig wel mee.
Ik ben het nooit met Fortuyn eens geweest, sterker nog , ik had toen een vriendje die op hem stemde en die lachte ik ongeveer net zo hard uit als ik beetman zou uitlachen als hij zou vertellend dat hij Wilders stemt, bedenk ik me nu.
Een Duitse Herder.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:00 schreef Kluts het volgende:
[..]
Als ik ooit een hond neem, neem ik een HOND. Een bakbeest, een gigantische.
Ik heb echt een hekel aan kleine hondjes.
Hij liet ze werken voor hun geldquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:59 schreef Kluts het volgende:
Fortuyn neukte trouwens toch ook marokkaanse schandknaapjes in darkrooms?
Maar dat neemt niet weg dat hij dus bijdraagt aan de beeldvorming over hem en zijn partij.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:01 schreef Kreator het volgende:
[..]
Als ik in die positie zat zou ik het ook uitmelken.
Ja, die dan weer niet.quote:
Ik moet eerlijk zeggen dat ik Brinkman daar een grotere bijdrage aan vind leveren momenteel...quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:02 schreef Kluts het volgende:
[..]
Maar dat neemt niet weg dat hij dus bijdraagt aan de beeldvorming over hem en zijn partij.
Die helpt niet echt mee nee. Of nou ja, wel dus.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:03 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik Brinkman daar een grotere bijdrage aan vind leveren momenteel...
Mooie hondenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:03 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, die dan weer niet.
[ afbeelding ]
Maar dat ras is momenteel zo doorgefokt dat je er beter niet aan kan beginnen. En je moet groot wonen.
Wij hadden er vroeger 2 (na elkaar dan), eentje was zo beschermend dat ie toen een buurman gereedschap terug kwam brengen en dus onze tuin in liep, dwars door het raam van de woonkamer heen sprong naar die kerel toe.quote:
Nou ja, dat is afhankelijk van wat je van de partij vindtquote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:04 schreef Kluts het volgende:
[..]
Die helpt niet echt mee nee. Of nou ja, wel dus.
Ja, zonde dat dat ras zo naar de klote is nu.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:04 schreef Samzz het volgende:
[..]
Mooie hondenZe worden gemiddeld 5 jaar of zo, tegenwoordig.
CUJOquote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:03 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, die dan weer niet.
[ afbeelding ]
Maar dat ras is momenteel zo doorgefokt dat je er beter niet aan kan beginnen. En je moet groot wonen.
Ja, maar een herder trekt vooral heel erg naar 1 iemand toe waar hij naar luisterd, de meest dominante. Ik ben goed met honden, en ook wel dominant, maar jij bent een man en ik denk dat hij dan vooral naar jou zou luisteren. Daar heb ik geen reet aan natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:04 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wij hadden er vroeger 2 (na elkaar dan), eentje was zo beschermend dat ie toen een buurman gereedschap terug kwam brengen en dus onze tuin in liep, dwars door het raam van de woonkamer heen sprong naar die kerel toe.
En het zijn imo de mooiste honden ook.
Klopt. Net als herders.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:04 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, zonde dat dat ras zo naar de klote is nu.Gebeurde ook veel met retrievers toen.
Een Arische Herder.quote:
Mijn opa en oma hebben er vroeger mee gefokt.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:04 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wij hadden er vroeger 2 (na elkaar dan), eentje was zo beschermend dat ie toen een buurman gereedschap terug kwam brengen en dus onze tuin in liep, dwars door het raam van de woonkamer heen sprong naar die kerel toe.
En het zijn imo de mooiste honden ook.
Een herder beschermt wel het hele gezin.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:05 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, maar een herder trekt vooral heel erg naar 1 iemand toe waar hij naar luisterd, de meest dominante. Ik ben goed met honden, en ook wel dominant, maar jij bent een man en ik denk dat hij dan vooral naar jou zou luisteren. Daar heb ik geen reet aan natuurlijk.
Waar is zn White Power-tatoo?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:06 schreef Kluts het volgende:
[..]
Een Arische Herder.
ZONDER BONTKRAAGJE!
Jezus was onze herder.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:06 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Een herder beschermt wel het hele gezin.
Sowieso weet ik iig wel dat als ik zo'n hond zou aan willen schaffen, ik wel weet waar je ze echt wel en niet moet halen. Ik trap iig niet in marktplaatsadvertenties of broodfokkers. Maar daar betaal je dan ook voor. Maar die honden vind ik zo gaaf. Leuk karakter, maar ook echt zo'n bakbeest.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:05 schreef Samzz het volgende:
[..]
Klopt. Net als herders.
Ik weet overigens niet hoe het met de berner sennen in de werklijn zit, daar zit ook nog verschil in.
Heel verstandig! Ik vind ze ook ontzettend leuk. Gisteren nog een puppy van gezien, heerlijk rond en wolligquote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:07 schreef Kluts het volgende:
[..]
Sowieso weet ik iig wel dat als ik zo'n hond zou aan willen schaffen, ik wel weet waar je ze echt wel en niet moet halen. Ik trap iig niet in marktplaatsadvertenties of broodfokkers. Maar daar betaal je dan ook voor. Maar die honden vind ik zo gaaf. Leuk karakter, maar ook echt zo'n bakbeest.
Dat zou dan nog een optie kunnen zijn. Sowieso zou ik zo'n beest castreren als ik een reu had.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:07 schreef PBateman1978 het volgende:
Daarbij zijn teefjes veel minder erg dan een reu, voor wat betreft het alleen maar luisteren naar de meest dominante persoon.
HD is echt kut ja. Herders hebben daar heel erg last van. Bij mij in de straat woont er eentje van 1 jaar, die kan met z'n achterhand niet eens fatsoenlijk lopen, hij zwalkt alle kanten op.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:09 schreef Kluts het volgende:
Mijn vader had vroeger Golden Retrievers.Hele mooie, heeft hij toen ook prijzen mee gewonnen.
Maar die kregen HD.
Ja, is ook echt een probleem onder die honden. Berner Sennen hebben daar trouwens ook vaak last van, meen ik me te herinneren.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:10 schreef Samzz het volgende:
[..]
HD is echt kut ja. Herders hebben daar heel erg last van. Bij mij in de straat woont er eentje van 1 jaar, die kan met z'n achterhand niet eens fatsoenlijk lopen, hij zwalkt alle kanten op.
Superfruit?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:11 schreef dawg het volgende:
clleke
ik las laatst dat chocolade een soort superfruit is, en toen moest ik aan jou denken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |