Dit is gewoon pertinent onwaar, en als jij dit echt uit dit topic hebt geconcludeerd, schort er een hoop aan je observatievermogen. Verdere discussie lijkt me dan ook zinloos.quote:Te veel mensen die wel een iPhone hebben zeiken teveel nav kritische punten die anderen noemen. Zelfs al heeft de betreffende kritiek niets te maken met de gebruikservaring, dan nog brengen ze dat in strijd om hun eigen aankoop aan anderen te rechtvaardigen en die anderen er ook nog eens van te overtuigen dat niet zij maar de iPhonekopers het gelijk per definitie aan hun zijde hebben. Om over het accepteren van het gegeven dat niet iedereen hun voorkeur deelt, maar te zwijgen. Ik heb de iPhone nergens een slecht toestel genoemd.
Maar dit gaat alleen over de IPS-scherm-techiek op zichzelf. Het het specifieke iPhone scherm en de vergelijking met S-AMOLED.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:02 schreef TC03 het volgende:
Even in het kort hoor...
• IPS heeft een betere kleurechtheid, niet noodzakelijk betere kleuren. IPS-schermen staan hierom bekend. Zie de volgende quote van Wikipedia:
[..]
Because of its wide viewing angle and accurate color reproduction(with almost no off-angle color shift), IPS is widely employed in high-end monitors aimed at professional graphic artists , although with the recent fall in price it has been seen in the mainstream market as well.
Die zeggen weer dat AMOLED het beste is. Zo kun je aan de gang blijven. Je zult het 1 op 1 moeten vergelijken.quote:The Super AMOLED display delivering an unrivalled screen experience on a smartphone.
SGS is ook beter volgens GSMArena. En de Pixon12 is de rivaal van de N8....:)quote:• Oké, ik heb de N8 nooit getest. Als jij het zegt geloof ik je. Dan nog heeft de iPhone 4 de één na beste camera.
Zeker. Maar van de kwaliteit van je camera blijft dan weinig over.quote:• Aan de LED-flits heb je heel veel. In een restaurant op vakantie een foto maken van je eten zodat je dit later terug kan zien (vind ik altijd wel leuk) is zonder LED-flits bijna niet te doen, met prima. En ik kan nog vele andere voorbeelden noemen. Een flits is altijd beter dan géén flits.
Het gaat vooral om het ècht ramdomniseren. Dat gaat altijd volgens een vast systeem. Wanneer je uit je collectie gerandomiseert iets afspeelt, krijg je altijd dezelfde artiesten achter elkaar. Verder biedt Winamp meer mogelijkheden om je muziek te sorteren. de library setup is gewoon uitgebreider en beter dan die van itunes.quote:• Wat betreft iTunes kan ik je niet helemaal volgen. Je kan in elk geval gewoon zonder problemen kiezen of je je muziek wil sorteren op album, artiest of nummer. Je kan zelf zoveel afspeellijsten samenstellen als je wilt.
Ik zou persoonlijk ook niet weten waarom je een aparte mp3 speler zou gebruiken. Toch zie ik het velen doen. Ik zag iemand het in een ander topic het zich ook al afvragen, en toen had ik ook iets van 'hmmmm'. Maar wanneer je gewoon 40 Gb aan muziek hebt....quote:• Alleen Cowon MP3-spelers zijn beter dan de iPhone. De rest is niet (merkbaar) beter. De geluidskwaliteit is op de iPhone superieur t.o.v. alle smartphones. Kies zelf hoe belangrijk je dit vindt.Ik wil juist géén aparte MP3-speler en (mede) juist dáárom kies ik voor een iPhone.
Het referentiekader moet je vanuit de populatie kiezen. Zij moeten heb immers gebruiken. Dat de de iPhone als referentiekader neemt is nu net de fout die velen maken. De iPhone is niet de norm, het specifieke gebruik van het individu is de norm. Er zijn individuen die een bestandje willen kunnen overzenden of willen syncen via bluetooth--> iPhone geen optie. Die volledige exchange-ondersteuning willen --> iPhone, Android geen optie, etc. etc.quote:• Ik snap wat je bedoelt m.b.t. het referentiekader, echter... Als je de iPhone kiest als referentiekader is elke telefoon gewoon minder over de hele linie. De redenen daarvoor heb ik reeds aangegeven.
Dan nog maakt dit hele gereutel het zwaar zinloos.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:11 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is alleen wat de Apple-haters beweren. Je zult een normale iPhone-bezitter nooit horen beweren dat zijn toestel perfect is. Ook zijn het niet de iPone-bezitters die beweren dat de andere toptoestellen slechte smartphones zijn, maar beweren de eigenaars van andere toestellen wel dat de iPhone slecht is.
Meen je dit nu serieus of zit je gewoon te trollen? Dus niet het apparaat dat door de grootste meerderheid als beste wordt beschouwd is de norm, maar de specifieke eisen van elk individu maken de norm?quote:Het referentiekader moet je vanuit de populatie kiezen. Zij moeten heb immers gebruiken. Dat de de iPhone als referentiekader neemt is nu net de fout die velen maken. De iPhone is niet de norm, het specifieke gebruik van het individu is de norm. Er zijn individuen die een bestandje willen kunnen overzenden of willen syncen via bluetooth--> iPhone geen optie. Die volledige exchange-ondersteuning willen --> iPhone, Android geen optie, etc. etc.
Jupquote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:19 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Dan nog maakt dit hele gereutel het zwaar zinloos.
Je, deze discussie is zeker op zichzelf ontstaan. Ik ben zeker geen iPhone hater. Maar het is gewoon niets voor mij en ik vind het niet het beste toestel. Dat velen dit wel vinden is een nietszeggend gegeven voor iemand die voor zichzèlf een nieuwe telefoon moet uitkiezen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:13 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dit is gewoon pertinent onwaar, en als jij dit echt uit dit topic hebt geconcludeerd, schort er een hoop aan je observatievermogen. Verdere discussie lijkt me dan ook zinloos.
Voor die persoon om voor zichzelf een toestel uit te kiezen, zeker...quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:25 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Meen je dit nu serieus of zit je gewoon te trollen? Dus niet het apparaat dat door de grootste meerderheid als beste wordt beschouwd is de norm, maar de specifieke eisen van elk individu maken de norm?
[ afbeelding ]
Luister, ik heb het over kleurechtheid. De SGS heeft de felste kleuren en het hoogste contrast. Ik heb nooit gezegd dat de iPhone 4 beter is, ik zeg alleen dat de kleuren het best zijn op de iPhone qua echtheid.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:19 schreef Kenju het volgende:
Maar dit gaat alleen over de IPS-scherm-techiek op zichzelf. Het het specifieke iPhone scherm en de vergelijking met S-AMOLED.
Als ik oled-dislpay.net quote:
Die zeggen weer dat AMOLED het beste is. Zo kun je aan de gang blijven. Je zult het 1 op 1 moeten vergelijken.
Volgens GSMArena, maar dat klopt niet. De iPhone 4 maakt in het donker mooiere foto's én deze heeft een flits.quote:SGS is ook beter volgens GSMArena. En de Pixon12 is de rivaal van de N8....:)
Nog altijd beter dan géén flits. En het valt reuze mee hoor qua kwaliteitsverlies, de iPhone 4 maakt echt prima foto's in het donker hoor.quote:Zeker. Maar van de kwaliteit van je camera blijft dan weinig over.
Dat is niet waar, op de iPhone 4 iig niet.quote:Het gaat vooral om het ècht ramdomniseren. Dat gaat altijd volgens een vast systeem. Wanneer je uit je collectie gerandomiseert iets afspeelt, krijg je altijd dezelfde artiesten achter elkaar. Verder biedt Winamp meer mogelijkheden om je muziek te sorteren. de library setup is gewoon uitgebreider en beter dan die van itunes.
Er zijn bar weinig MP3-spelers met meer dan 32 GB geheugen.quote:Ik zou persoonlijk ook niet weten waarom je een aparte mp3 speler zou gebruiken. Toch zie ik het velen doen. Ik zag iemand het in een ander topic het zich ook al afvragen, en toen had ik ook iets van 'hmmmm'. Maar wanneer je gewoon 40 Gb aan muziek hebt....
Bestandjes syncen via bluetooth, is dat niet ouderwets nu iedereen e-mail, Whatsapp, etc. heeft? Ik deel zo vaak foto's met mensen en heb nooit de behoefte gevoeld om bluetooth te gebruiken omdat er talloze andere mogelijkheden zijn.quote:Het referentiekader moet je vanuit de populatie kiezen. Zij moeten heb immers gebruiken. Dat de de iPhone als referentiekader neemt is nu net de fout die velen maken. De iPhone is niet de norm, het specifieke gebruik van het individu is de norm. Er zijn individuen die een bestandje willen kunnen overzenden of willen syncen via bluetooth--> iPhone geen optie. Die volledige exchange-ondersteuning willen --> iPhone, Android geen optie, etc. etc.
Daar ging het al lang niet meer om. Het ging erom dat sommige eikels beweren dat de netto kwaliteit van een massaproduct niet te objectiveren valt. Dat is gewoon bullshit.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:26 schreef Kenju het volgende:
[..]
Je, deze discussie is zeker op zichzelf ontstaan. Ik ben zeker geen iPhone hater. Maar het is gewoon niets voor mij en ik vind het niet het beste toestel. Dat velen dit wel vinden is een nietszeggend gegeven voor iemand die voor zichzèlf een nieuwe telefoon moet uitkiezen.
Dit is ook onzin.quote:Het gaat vooral om het ècht ramdomniseren. Dat gaat altijd volgens een vast systeem. Wanneer je uit je collectie gerandomiseert iets afspeelt, krijg je altijd dezelfde artiesten achter elkaar. Verder biedt Winamp meer mogelijkheden om je muziek te sorteren. de library setup is gewoon uitgebreider en beter dan die van itunes.
Niet in de zin van dat je het het beste kan noemen en daarmee een sprekend gegeven in handen hebt.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:28 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Daar ging het al lang niet meer om. Het ging erom dat sommige eikels beweren dat de netto kwaliteit van een massaproduct niet te objectiveren valt.
Nope. Wat concrete voorbeelden. Wanneer je een bestand afspeeld of maakt in iTunes wordt het in de library opgenomen. Je kan niet ervoor kiezen om dit niet te doen. Verder wordt ervan uitgegaan dat je dat bestand voor eeuwig wil behouden. Wanneer je het verwijderd in windows, zien iTunes dit niet direct en moet je het daar ook verwijderen. En ik vind dat je moet kunnen instellen of je ook wil dat dit bij je iPod ook verwijderd wordt.quote:Dit is ook onzin.
En vooral de deur dicht voor Apple's opportunistische beleid om apps toe te staan. Want daar gaat het grootste deel van deze 'kwaliteitscontrole' immers over. Er zijn immers ook genoeg butt-apps in de appstore te vinden.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:10 schreef Splackavellie02 het volgende:
Geen kwaliteitscontrole zet de deur open voor malware en andere exploits. Dat gevaar heb je bij iOS niet.
Wat een gedoe over die flits van de galaxy SII, die heeft 'ie gewoon hoor. Samen met een 8 megapixel camera. GSM arena zit er een beetje naast om de een of andere reden. Ik vond het al zo raar, je ziet de LED-flitser gewoon zitten op sommige foto's van het toestel. http://galaxys2.samsungmobile.com/html/specification.htmlquote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:28 schreef TC03 het volgende:
[..]
Luister, ik heb het over kleurechtheid. De SGS heeft de felste kleuren en het hoogste contrast. Ik heb nooit gezegd dat de iPhone 4 beter is, ik zeg alleen dat de kleuren het best zijn op de iPhone qua echtheid.
[..]
Volgens GSMArena, maar dat klopt niet. De iPhone 4 maakt in het donker mooiere foto's én deze heeft een flits.
[..]
Nog altijd beter dan géén flits. En het valt reuze mee hoor qua kwaliteitsverlies, de iPhone 4 maakt echt prima foto's in het donker hoor.
[..]
Dat is niet waar, op de iPhone 4 iig niet.
[..]
Er zijn bar weinig MP3-spelers met meer dan 32 GB geheugen.
[..]
Bestandjes syncen via bluetooth, is dat niet ouderwets nu iedereen e-mail, Whatsapp, etc. heeft? Ik deel zo vaak foto's met mensen en heb nooit de behoefte gevoeld om bluetooth te gebruiken omdat er talloze andere mogelijkheden zijn.
Daarnaast heeft de iPhone wel degelijk volledige Exchange-ondersteuning hoor. Tenminste, ik weet niet wat er mist?
Dit klopt niet hoor. Ik snap ook niet zo goed waarom je doodleuk roept dat het wel volledige exchange ondersteuning heeft, zonder dat je weet waar je het over hebt. Maar goed, boeit verder niet. Lees je anders even in wat exchange allemaal inhoudt. Verschillende zaken mbt encryptie, two-way sync van meerdere kalenders, syncen van instellingen van accounts, live syncen van mappen en submappen zijn een paar zaken die op de iPhone niet kunnen. Exchange is meer dan het symcen van je mail, kalender en contacten.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:28 schreef TC03 het volgende:
Daarnaast heeft de iPhone wel degelijk volledige Exchange-ondersteuning hoor. Tenminste, ik weet niet wat er mist?
Het ging over de SGS niet de opvolger.quote:Op woensdag 23 februari 2011 22:02 schreef tre het volgende:
[..]
Wat een gedoe over die flits van de galaxy SII, die heeft 'ie gewoon hoor. Samen met een 8 megapixel camera. GSM arena zit er een beetje naast om de een of andere reden. Ik vond het al zo raar, je ziet de LED-flitser gewoon zitten op sommige foto's van het toestel. http://galaxys2.samsungmobile.com/html/specification.html
Ik weet dat er inderdaad veel meer bij Exchange komt kijken dan enkel het syncen. Ik heb het ooit uitgezocht, en daaruit bleek dat na Windows Mobile en Symbian iOS verreweg het best was qua Exchange-ondersteuning.quote:Op woensdag 23 februari 2011 22:39 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Dit klopt niet hoor. Ik snap ook niet zo goed waarom je doodleuk roept dat het wel volledige exchange ondersteuning heeft, zonder dat je weet waar je het over hebt. Maar goed, boeit verder niet. Lees je anders even in wat exchange allemaal inhoudt. Verschillende zaken mbt encryptie, two-way sync van meerdere kalenders, syncen van instellingen van accounts, live syncen van mappen en submappen zijn een paar zaken die op de iPhone niet kunnen. Exchange is meer dan het symcen van je mail, kalender en contacten.
Overigens boeit het verder niet, aangezien met het goedkoper/gratis worden van de verschillende diensten en het beschikbaar komen van allerlei alternatieven, is het niet belangrijk. Dat is waarschijnlijk ook de reden dat men er niet zo veel mee doet. Maar verschillende grote bedrijven gebruiken het nog wel. Windows Phone 7 krijgt het wel, maar goed, dat is voor MS natuurlijk wel wat makkelijker en het zou vreemd zijn als zij de mensen die het wel gebruiken niet zouden kunnen ondersteunen terwijl bijv. RIM het wel doet.
[..]
Het ging over de SGS niet de opvolger.
De kwaliteitscontrole maakt het zoeken naar apps juist leuk. Je hebt de garantie dat de apps die je downloadt niet crashen, geen malware/troep bevatten, etc. waardoor je praktisch alleen hoeft te kijken naar wat een app allemaal kan en of de interface een beetje goed is. Lekker makkelijk, geen gezeik.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:13 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
En vooral de deur dicht voor Apple's opportunistische beleid om apps toe te staan. Want daar gaat het grootste deel van deze 'kwaliteitscontrole' immers over. Er zijn immers ook genoeg butt-apps in de appstore te vinden.
Ik heb persoonlijk nog nooit een virus in mijn telefoons gehad. En nog nooit gehoord dat iemand in mijn omgeving dat had noch op fora gelezen dat iemand daar last van had. Ik weet wel dat er anti-virusoplossingen zijn. Maar volgens mij is juist de iPhone het meest aantrekkelijke toestel om virussen voor te maken omdat zoveel mensen die hebben.
Net als bij je PC kun je gewoon voorzichtig hierin zijn. Persoonlijk ben ik het dus wel eens met Kenju dat je de mogelijkheid om apps te maken volledig vrij zou moeten geven. Dat vond ik in de oude tijd wel mooi aan Winmo en Symbian. Maar het moet wel je ding zijn. Gemiddeld genomen zijn de iPhonegebruikers minder 'èchte smartphone liefhebber' of 'tech-enthousiast' (ik weet niet hoe ik het goed moet uitleggen) dan de oude smartphone gebruikers die juist veel plezier hadden in het zoeken van goede apps. Die kwaliteitscontrole haalt dat plezier juist weg en ook de discussie over wat nu de specifieke zwaktes en sterktes zijn van verschillende apps. De innovatie wordt dus beperkt. Met een degelijk rating- en comment systeem filter je de zwakke apps toch wel weg.
Persoonlijk ben ik nooit malware in een applicatie tegengekomen. Maar verder is het ieder zijn ding. Ik vind er op de Android/iPhone manier weinig aan.quote:Op donderdag 24 februari 2011 00:12 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
De kwaliteitscontrole maakt het zoeken naar apps juist leuk. Je hebt de garantie dat de apps die je downloadt niet crashen, geen malware/troep bevatten, etc. waardoor je praktisch alleen hoeft te kijken naar wat een app allemaal kan en of de interface een beetje goed is. Lekker makkelijk, geen gezeik.
Het een heeft niets met het ander te maken.quote:En de innovatie wordt beperkt? Vandaar dat apps altijd eerst voor iOS worden uitgebracht, en daarna pas eventueel op andere platformen?
Kwaliteitscontrole heeft niet alleen met malware te maken. Ook met consistentie, stabiliteit, geheugenverbruik, energieverbruik, etc. Apple controleert die zaken zodat de eindgebruiker dat niet hoeft te doen. Die heeft daar namelijk meestal geen zin in.quote:Op donderdag 24 februari 2011 00:20 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Persoonlijk ben ik nooit malware in een applicatie tegengekomen. Maar verder is het ieder zijn ding. Ik vind er op de Android/iPhone manier weinig aan.
Dan snap ik niet wat je bedoelt. Waaruit blijkt dat de innovatie in de App Store beperkt wordt? Heb je misschien voorbeelden?quote:[..]
Het een heeft niets met het ander te maken.
quote:Op woensdag 23 februari 2011 23:27 schreef retorbrapi het volgende:
Wat zit iedereen nou moeilijk te doen? Als iPhone gebruikers gemiddeld genomen tevredener zijn over hun toestel dan gebruikers van andere telefoons, dan lijkt het me toch duidelijk dat de iPhone gewoon beter is?
Volgens jouw logica zou de iPhone dan juist niet beter zijn ofzo?quote:Op donderdag 24 februari 2011 00:32 schreef editoor het volgende:
[..]
![]()
![]()
Geweldig is het toch die retorbrapi logica
Je bent altijd gebonden aan de normen die door het OS opgelegd zijn. Daarnaast heb je concurrentie van anderen. Dus een dergelijke kwaliteitscontrole is eigenlijk niet nodig. Laten we ook niet vergeten dat deze kwaliteitscontrole dus in werkelijkheid vooral opportunistisch gemotiveerd is vanuit Apple. Of wilden we zeggen dat T-Mobile een kwaliteitsnetwerk isquote:Op donderdag 24 februari 2011 00:27 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Kwaliteitscontrole heeft niet alleen met malware te maken. Ook met consistentie, stabiliteit, geheugenverbruik, energieverbruik, etc. Apple controleert die zaken zodat de eindgebruiker dat niet hoeft te doen. Die heeft daar namelijk meestal geen zin in.
Ik had het eerder al eens aangegeven. Maar goed. Stel dat je een niet zo'n goede applicatie hebt, die één specifiek ding wèl goed doet. Dan wordt deze applicatie niet doorgelaten, en kunnen anderen van dat ene specifieke ding niets leren. Innovatie gebeurt door trial and error. Als je meteen een product verwacht dat helemaal 'af' is, wordt er ook minder risico genomen en gaat men voor zekerheid en worden nieuwe zaken minder snel gebruikt.quote:Dan snap ik niet wat je bedoelt. Waaruit blijkt dat de innovatie in de App Store beperkt wordt? Heb je misschien voorbeelden?
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:55 schreef zarGon het volgende:
Worden jullie het niet zat om deze discussie keer op keer te voeren?
Niet bedoeld als een afsnauwende reactie. Ik ben oprecht benieuwd.
Bovenstaand is QFT.quote:Op donderdag 24 februari 2011 00:39 schreef Exentric90 het volgende:
Kap nu eens met deze kinderachtige discussie. Een iPhone is een harstikkeleuk toestel. Maar een sgs of een Desire ook. Ieder zijn cup of thee. Beantwoord nu gewoon de vraag van TS oke?
Wat jullie er van maken is een discussietopic welke smartphone het beste zou zijn in jullie eigen ogen, niet in die van de ogen van TS. Daarbij komt dat deze discussie elke keer weer gevoerd word, kap daar eens mee. Start een eigen forum ofzo.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 10:21 schreef Orbeatle het volgende:
Over een aantal maanden (september ofzoiets) is het dan eindelijk zover, mijn telefoonabonnement verloopt dan en dus mag ik na 2 jaar trouwe dienst van mijn HTC Hero een nieuw toestel uitzoeken!
Nou weet ik wel wat ongeveer de leuke smartphones zijn op het moment, maar ik vraag me eigenlijk af wat de echt vette toestellen zijn die rond augustus/september uitkomen zodat ik me daar alvast in kan gaan verdiepen/verheugen.
Kortom: wat zijn nu de toestellen om naar uit te kijken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |