abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 8 februari 2011 @ 16:45:22 #201
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_92507364
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 16:42 schreef GSbrder het volgende:

[..]

Onderbouw. Het. Dan.
Lees. Eens. Een. Boek. in plaats van allerlei shit te herhalen die je uit "socialism for conservative dummies" hebt gehaad.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_92507454
Mensen met een stoornis verliezen vaak hun remmingen.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 16:47:07 #203
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_92507460
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 16:42 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Oke, egoisme bestaat. Maar ik denk wel dat het een eigenschap die is om te zetten in iets positiefs wanneer je de maatschappij anders inricht. Geldingsdrang is bijvoorbeeld een vorm van egoisme, maar dat hoeft niet per se een slechte eigenschap te zijn. Probleem is dat geldingsdrang in de huidige maatschappij nog wel eens ten koste gaat van anderen.
Maar dat is uiteindelijk toch aan de markt zelf om te bepalen? Een ethiraseth gaat nooit op mij vallen, omdat ze me te economisch ingesteld vindt en omdat ik teveel waarde hecht aan geld. Mijn soort mensen zou uitsterven als er geen vrouwen bestaan die dit aantrekkelijk aan me vinden.

Als er een grote groep mensen zou bestaan die vinden dat we teveel bezig zijn ons te bewijzen, die liever werkeloos maar onbezorgd door het leven gaan en dat deze categorie mensen vaker als aantrekkelijk wordt gezien dan streberige, ambitieuze en succesvolle loonslaven, dan zou onze maatschappij opnieuw ingedeeld worden. Echter lijkt het nu eerder tegengesteld te zijn, het meerendeel stemde tegen de beloning van onproductieven en werkelozen in 2010, het meerendeel zag liever de rijken de vruchten van hun arbeid plukken, dan de armen te steunen in hun strijd tegen het kapitalistisch openbaar leven.
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 16:48:58 #204
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_92507543
quote:
9s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 16:45 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Lees. Eens. Een. Boek. in plaats van allerlei shit te herhalen die je uit "socialism for conservative dummies" hebt gehaad.
Wanneer begin jij eens wat economische boeken te lezen buiten je eigen filosofietje, aangezien je in een krappe 200 topics nog steeds niet hebt kunnen vertellen wat de beloning is voor arbeid in een in jouw ogen ideale marxistische samenleving. Ik heb voldoende economische basis om mijn meningen op te funderen, waarom blijft jouw onderbouwing dan weg?
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
pi_92507566
Ik stap in de auto, maar niet voordat ik jullie heb verwend met het onderstaande pareltje.

quote:
Proces

Volgens Geert Wilders zat hij in oktober al in het proces van de eeuw. Gevaarlijke vaststelling, de eeuw duurt nog 89 jaar en je moet de dag niet prijzen voor het avond is. Maar Geerts kansen stijgen natuurlijk wel, nu hij alweer voor de rechter staat en straks twee rechtsgangen kan nomineren voor de proces van de eeuw-bokaal.

Het wordt in elk geval het vervelendste proces van de eeuw. Het hoogtepunt gisteren kwam, toen advocaat Moszkowicz het over een etentje had en hij door de rechtbankpresident werd gecorrigeerd: het was een diner, er stond wijn op tafel. Krijg je, als je rechters mediatraining geeft.

Het leek vooraf allemaal niet zo heel ingewikkeld: heeft Geert Wilders zich schuldig gemaakt aan groepsbelediging en het aanzetten tot haat of discriminatie van mensen om hun ras of religie, ja of nee? Daar moet je in een beschaafd land met een lange juridische traditie in een weekje of twee uit kunnen komen, lijkt me.

Bovendien zijn aanklagers en aangeklaagde het eens, iets wat je ook niet vaak ziet. Geert Wilders eist vrijspraak en het OM ook. Het wordt dus vrijspraak. Daarna weten we dat je in Nederland de dingen mag zeggen die Wilders over de islam en zijn aanhangers heeft gezegd, zonder dat je voor de rechter wordt gedaagd. Dat is fijn. Over tot de orde van de dag.

Maar we dreigen dus andermaal verzeild te raken in het zuigende en niet al te frisse juridische moeras waar Bram Moszkowicz zo goed de weg weet. Vol voetangels en klemmen en gesteggel over diners/etentjes en mafkezen die moeten getuigen dat Wilders de waarheid spreekt en dus onmogelijk kan liegen.

Straks komen ook de advocaten van de klagende partijen weer opdraven, een tamelijk bizar stelletje dat ook niet meteen je vertrouwen in de rechtsstaat versterkt.

Dus ik duik de komende maanden onder, behalve wanneer het preliminaire verweer van Wilders effect heeft, en de rechtbank besluit op grond daarvan het proces te staken.

Wilders had zich gisteren duidelijk voorgenomen een betoog af te steken dat over honderd jaar nog zal worden geciteerd als een baken in de strijd voor de vrijheid van meningsuiting. Overal in Europa gaan de lichten uit, zei hij wel vier keer - er steekt in ghostwriter Martin Bosma zonder meer een schrijftalent voor het klassieke toneel.

En jawel, daar kwam het al: Eurabië en de Europese elites die ons allemaal in de uitverkoop doen, met hun dhimmi-gedrag en het promoten van massa-immigratie. Het is op dit soort momenten dat ik me afvraag of een psychologisch onderzoek niet standaard deel moet uitmaken van een proces.

Wilders citeerde maar weer eens uit zijn favoriete boek, Eurabia, the Euro-Arab Axis, van de schrijfster Bat Yeor - een volstrekt krankjoreme samenzweringstheorie uit 2005.

Het Amerikaanse Pew Research Centers Forum on Religion and Public Life onderzocht zeer recentelijk hoe het werkelijk zit met de moslimtsunami in West-Europa en publiceerde eind januari de resultaten. Het percentage moslims stijgt tussen nu en 2030 van 6 naar 8, ervan uitgaande dat in die periode geen enkele moslim van zijn geloof valt.

Geert doet aan hysterische angstzaaierij, maar daar hebben we geen proces voor nodig, dat wisten we al. Als het licht hier uitgaat, komt dat niet door de islam, maar door types als Wilders die met het lichtknopje staan te kloten.

Ik verzoek de rechtbank diens preliminaire verweer te accepteren, en een eind te maken aan deze poppenkast.
Bert Wagendorp O+
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 8 februari 2011 @ 16:57:00 #206
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_92507919
Hoi
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
  dinsdag 8 februari 2011 @ 16:58:52 #207
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_92508003
Wat onderbouwing van het egoisme t.a.v. voortplanting:

"Tegen de theorie, dat het afzonderlijke individu het voordeel van de soort, van zijn nageslacht in het oog heeft, ten koste van het eigen voordeel: dat is slechts schijn. De gigantische gewichtigheid waarmee het individu het geslachtelijke instinct neemt, is niet een gevolg van de gewichtigheid daarvan voor de soort, maar het voortplanten is de eigenlijke prestatie van het individu en vandaar zijn hoogste belang, zijn hoogste machtsuiting, natuurlijk niet van het bewustzijn uit beoordeeld, maar van het centrum van de hele individuatie." (WM 681, geheel)
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
pi_92508171
quote:
14s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 16:57 schreef phpmystyle het volgende:
Hoi
Wilders is een eikel, zoals je in het bovenstaande stuk kan lezen :)
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:14:17 #209
104871 remlof
Europees federalist
pi_92508678
Een psychologisch onderzoek voor Chloorkuifje lijkt mij inderdaad geen overbodige luxe. Die vent is echt totaal het zicht op de realiteit verloren.
Yankee go home!
pi_92508869
quote:
14s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:14 schreef remlof het volgende:
Een psychologisch onderzoek voor Chloorkuifje lijkt mij inderdaad geen overbodige luxe. Die vent is echt totaal het zicht op de realiteit verloren.
Tsunami remlof, tsunami!!
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:27:47 #211
294269 mlg
Ik ben groot, jij bent klein.
pi_92509262
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:18 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Tsunami remlof, tsunami!!
Jij kunt ook niet veel meer dan achter de grote heer remlof aanhuppelen :P
Bonus hier, bonus daar, wat heeft de lage klasse het toch zwaar.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:29:30 #212
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_92509336
Gelukkig nuanceert Koos, hij heeft respect voor z'n discussiepartners en geeft ongelijk ruiterlijk toe.
Iets dat Edje niet doet, want ze duikt weg als iemand haar om uitleg vraagt en voert geen discussie op inhoud.
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:30:36 #213
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_92509388
quote:
14s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:14 schreef remlof het volgende:
Een psychologisch onderzoek voor Chloorkuifje lijkt mij inderdaad geen overbodige luxe. Die vent is echt totaal het zicht op de realiteit verloren.
En hoe wil dat gaan doen? Bij z'n kuif meenemen en hem net zolang vaan verhoren tot ie bekend dat ie Hitler top vond?
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:31:31 #214
294269 mlg
Ik ben groot, jij bent klein.
pi_92509418
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:29 schreef GSbrder het volgende:
Gelukkig nuanceert Koos, hij heeft respect voor z'n discussiepartners en geeft ongelijk ruiterlijk toe.
Iets dat Edje niet doet, want ze duikt weg als iemand haar om uitleg vraagt en voert geen discussie op inhoud.
ethii :D Wil Koosie daar wel mee vergeleken worden?
Bonus hier, bonus daar, wat heeft de lage klasse het toch zwaar.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:32:16 #215
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_92509452
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:29 schreef GSbrder het volgende:
Gelukkig nuanceert Koos, hij heeft respect voor z'n discussiepartners en geeft ongelijk ruiterlijk toe.
Iets dat Edje niet doet, want ze duikt weg als iemand haar om uitleg vraagt en voert geen discussie op inhoud.
Daar heeft duke ook last van. ''je bent duidelijk niet goed geïnformeerd'' is een veel gehoord argument.
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:34:45 #216
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_92509573
Ik wil best toegeven dat stukken van Marx aan m'n aandacht zijn ontsnapt, maar ook al lees ik Das Kapital in alle talen en het manuscript van het Communistisch Manifest, ik zal altijd ongeinformeerd blijven volgens sommige users, zo lang ik het er niet mee eens ben.

Jammer, ik wil namelijk met de goede argumenten best links worden!
Lijkt me een stuk leuker, alleen een beetje dromerig.
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:39:15 #217
294269 mlg
Ik ben groot, jij bent klein.
pi_92509770
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:34 schreef GSbrder het volgende:
Ik wil best toegeven dat stukken van Marx aan m'n aandacht zijn ontsnapt, maar ook al lees ik Das Kapital in alle talen en het manuscript van het Communistisch Manifest, ik zal altijd ongeinformeerd blijven volgens sommige users, zo lang ik het er niet mee eens ben.

Jammer, ik wil namelijk met de goede argumenten best links worden!
Lijkt me een stuk leuker, alleen een beetje dromerig.
Maar wat is links? Ik mag aannemen dat we beide aardig liberaal zijn, en dat schijnt hier op het forum dan links te zijn? In dat opzichte zouden we misschien best links zijn, maar liberaal kan alleen maar gepaard gaan met kapitalisme, want het liberalisme beperken tot individuele vrijheden is natuurlijk hypocriet.

Als ze hier individuele vrijheden links noemen, dan durf ik wel te zeggen dat ik in dat opzichte links ben. Hebben die selectieve hersentjes ook weer hun zin.
Bonus hier, bonus daar, wat heeft de lage klasse het toch zwaar.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:43:03 #218
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_92509957
Klopt, het woord liberalisme wordt te vaak gekoppeld aan persoonlijke vrijheden, alsof dat het enige is.
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:43:50 #219
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_92510002
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:39 schreef mlg het volgende:

[..]

Maar wat is links? Ik mag aannemen dat we beide aardig liberaal zijn, en dat schijnt hier op het forum dan links te zijn? In dat opzichte zouden we misschien best links zijn, maar liberaal kan alleen maar gepaard gaan met kapitalisme, want het liberalisme beperken tot individuele vrijheden is natuurlijk hypocriet.
Werkelijk geen idee, maar ik bedoel alleen aan te geven dat ik opensta voor nieuwe ontwikkelingen en als iemand me omver blaast met socialistische argumenten en waarom dit werkelijk goed zou zijn, be my guest.

Ik denk alleen niet dat het lukt en inderdaad, kapitalisme is onderdeel van het liberalisme.
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 17:47:55 #220
294269 mlg
Ik ben groot, jij bent klein.
pi_92510232
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:43 schreef GSbrder het volgende:

[..]

Werkelijk geen idee, maar ik bedoel alleen aan te geven dat ik opensta voor nieuwe ontwikkelingen en als iemand me omver blaast met socialistische argumenten en waarom dit werkelijk goed zou zijn, be my guest.

Ik denk alleen niet dat het lukt en inderdaad, kapitalisme is onderdeel van het liberalisme.
Maar laten we eerlijk zijn dat als er goede argumenten waren, dat je die na x aantal jaar toch wel een keer voorbij moest zien komen op dit forum...

Ik ben ze nauwelijks tegengekomen. Het zijn hier voornamelijk schreeuwende studentjes die geen idee hebben wat socialisme en liberalisme eigenlijk is.

De overtuiging moet je echt ergens anders zoeken.
Bonus hier, bonus daar, wat heeft de lage klasse het toch zwaar.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 18:00:40 #221
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_92510805
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:47 schreef mlg het volgende:
De overtuiging moet je echt ergens anders zoeken.
Klopt. Rechts hier wordt vertegenwoordigd door traditiegetrouw de ondernemers, de economen en bèta's, zo werd mij vanmiddag verteld. Links zijn de alfa's, ambtenaren en arbeiders. Deze triple-A is in dit geval toch een stuk minder geinformeerd en begint vaak met emotionele argumenten, idealistische dromen en andere vertroebelde rechtvaardigheidsstandpunten hun perverse socialisme te verpakken om het er door te drukken.

Het gaat niet allemaal om geld, maar economische beslissingen gaan wel om geld en een overheid kan wel vanuit idealisme opereren, maar daarmee maken ze economische activiteit elders kapot. Stimulans vanuit de overheid is dan ook geen goed uitgangspunt en dat gaat voorbij aan de primaire vraag welke activiteiten hiermee kapot worden gemaakt en of dit het waard is.
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 18:03:03 #222
104871 remlof
Europees federalist
pi_92510903
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 17:30 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

En hoe wil dat gaan doen? Bij z'n kuif meenemen en hem net zolang vaan verhoren tot ie bekend dat ie Hitler top vond?
Een psychologisch onderzoek is heel wat anders dan een verhoor.
Yankee go home!
  dinsdag 8 februari 2011 @ 18:03:21 #223
104871 remlof
Europees federalist
pi_92510919
Yankee go home!
  dinsdag 8 februari 2011 @ 18:08:44 #224
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_92511135
quote:
5s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 18:03 schreef remlof het volgende:

[..]

Een psychologisch onderzoek is heel wat anders dan een verhoor.
Ja, maar daar heb je wel toestemming voor nodig. En ik denk niet dat Geertje daaraan vrijwillig gaat meewerken.
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
pi_92511439
Dictie van Geert Wilders vind ik altijd wel mooi. :Y
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')