Had je aan het einde van de maand boze ouders, klopt jaquote:Op maandag 7 februari 2011 23:12 schreef Monolith het volgende:
[..]
Maar ja, als ze er dan toch niet waren....
Inderdaad, ouders twee weken op vakantie...binnen roken, bier drinken en een beetje online gamen e.d...met die eerste twee kwam je nog wel ongemerkt weg, dat laatste kwam aan het eind van de maand wel.quote:Op maandag 7 februari 2011 23:12 schreef Holograph het volgende:
[..]
Had je aan het einde van de maand boze ouders, klopt ja.
online gamen..... tetrisquote:Op maandag 7 februari 2011 23:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Inderdaad, ouders twee weken op vakantie...binnen roken, bier drinken en een beetje online gamen e.d...met die eerste twee kwam je nog wel ongemerkt weg, dat laatste kwam aan het eind van de maand wel.
Ja het was allemaal nogal primitief. Met deze begon het een beetje.quote:
Truste betyarquote:Op maandag 7 februari 2011 23:19 schreef betyar het volgende:
Mensen wel te rusten, handjes boven de lakens en:
![]()
![]()
Je weet dan zienswijze gelijk heeft..quote:Op maandag 7 februari 2011 23:25 schreef KoosVogels het volgende:
Moet...niet...reageren.....in.....multiculti....topic.
Ja, hij heeft gelijk; Cohen moet worden veroordeeld voor misdaden tegen de menselijkheidquote:Op maandag 7 februari 2011 23:28 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je weet dan zienswijze gelijk heeft..
Heeft ie dat gezegd? Ja ik volg dat soort topics tegenwoordig niet meer, loopt altijd op hetzelfde verhaal uit.quote:Op maandag 7 februari 2011 23:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ja, hij heeft gelijk; Cohen moet worden veroordeeld voor misdaden tegen de menselijkheid
Wtf?quote:
Ach, het personage van Woefdram valt best met Verhagen te vergelijken.quote:
quote:Woefdram is oorspronkelijk een bewoner van het Nijverdal. Hij terroriseert geregeld het het Dierenbos met z’n idiote acties. Dit doet hij onder het motto: alle middelen gebruiken om de orde in het bos te handhaven. Zo’n type als hij is iedereen wel eens in zijn leven tegen gekomen. Achterbaks en geniepig. Hij is bij geen enkel dier geliefd, behalve bij Juffrouw Ooievaar.
Hij doet, net als Zoef de Haas, alles om bij haar in een goed blaadje te komen . Het enige verschil met Zoef is, dat hij handelt uit eigenbelang.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |