Perfecte man of vrouw bestaat niet. Leer er mee leven.quote:Op maandag 7 februari 2011 21:49 schreef Euridice het volgende:
Mocht ik ooit verliefd worden op een boer, dan moet het een Gijssie zijn, hij is de ideale romantische man.
Alleen...
Zijn huis is een varkensstal, zn bedrijf is een dikke mess, hij bakt er geen zak van, totaal niet vernieuwend of idealistisch, hij doet als een boer uit de 19de eeuw.
En eigenwijs..
Slechte combi voor een langdurige relatie.
Wat zijn jullie verbaasd en verontwaardigd over Frank. Dat hij geen inlevingsvermogen heeft liet hij al zien bij Berber.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 09:26 schreef Hippos het volgende:
Jammer dat Frank inderdaad iemand straft om iets waar diegene niets aan kan doen. Ze is student, wat kan zij eraan doen dat ze diergeneeskunde studeert? Ik zou er bewondering voor hebben en mijn gevoel laten spreken dan alleen dat verstand. Het is bij hem veel ikke ikke ikke ikke maar weinig inlevingsvermogen. Ik had als ik Anita was geweest er al de brui aangegeven. Iemand die zo denkt, verdient ook niemand vind ik.
Dat weten we allemaal al. Door deze gebeurtenissen vraag ik mij steeds meer af hoe Frank de brieven heeft gelezen en welke selectiecriteria hij daarbij heeft gehanteerd. Berber woonde aan de andere kant van het land en is vegetariër. Anita woont vlakbij Frank, maar moet nog vier jaar studeren. Had hij dat allemaal niet eerder kunnen bedenken.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:29 schreef Deckard het volgende:
[..]
Wat zijn jullie verbaasd en verontwaardigd over Frank. Dat hij geen inlevingsvermogen heeft liet hij al zien bij Berber.
Al is het wel een laffe tekkel dat hij eerst bij de vrouwen een beetje gaat peilen of ze wel verliefd op 'm zijn, terwijl hij zelf niks loslaat.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:42 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Anti-held Marcel wist precies wat hij wilde. Hij wilde een vruchtbare vrouw die hem een opvolger kon baren. Het is niet mijn cup of tea, maar je moet toch nageven dat hij beter zijn brieven heeft gelezen. Daarnaast wist hij wat hij precies wilde. Door deze punten kwam Marcel niet voor een verrassing te staan.
hij wil alles voor het jong veilig stellenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:36 schreef Silenus het volgende:
[..]
Al is het wel een laffe tekkel dat hij eerst bij de vrouwen een beetje gaat peilen of ze wel verliefd op 'm zijn, terwijl hij zelf niks loslaat.
Het leek er idd op dat Frank het afbreken van haar studie een optie vondquote:Op zondag 6 februari 2011 22:32 schreef Smikke het volgende:
Hoe Frank erop zinspeelde dat er wel een oplossing was voor het afstandsprobleem en Anita hem direct uit die droom hielp door 'Nee!' te zeggen.
Wilde hij nu dat ze haar studie zou afbreken? Of denk ik dan te slecht over Frank.
De wiki was wel aangepast, zowel qua topics, fototkleurtjes, doorgestreepte namen als zelfs de link naar uitzending gemist, maar als je de OP niet uit de wiki plukt maar gewoon de "nieuw topic" knop gebruikt dan komt er van al die aanpassingen idd niets mee...quote:Op maandag 7 februari 2011 13:54 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Blijkbaar niet, want de namen waren ook niet door gestreept.
Wat ik gewoon überhaupt zo raar vind is dat er zo klinisch gedacht wordt over 'liefde'. "Ja, hoe zie jij het voor je met kinderen? Enneh, samenwonen, wil je dat al snel? Hoe doen we dat later?"quote:Op dinsdag 8 februari 2011 18:13 schreef Leandra het volgende:
Aan de andere kant; hoeveel diepe gevoelens kan een weldenkend mens nou binnen een paar dagen hebben?
Sonja en Marita met hun verliefd zijn vinden we ook niet goed wijs... Richard wordt daarentegen niet veroordeeld op zijn snelle beslissing, slechts op de manier waarop hij het programma tot een spelletje wilde maken.
quote:Op woensdag 9 februari 2011 11:39 schreef Silenus het volgende:
[..]
Hallo. Er is nog niet eens gezoend? Ligt dat nou aan mij of gaat het in het 'echte leven' anders? Ik zoen eerst, dan spreek ik maanden af, en als de vrouw het woord samenwonen/kinderen laat vallen ren ik weg.
Albert Verlinde las gewoon haar korte radio-interview voor.:')quote:
Ik begrijp dat ook niet. Dat van kinderen moet toch echt komen als je eens een keer een stabiel platform hebt gevonden met de ander. Zeg maar, wanneer de passie is verdwenen (quote:Op woensdag 9 februari 2011 11:39 schreef Silenus het volgende:
Hallo. Er is nog niet eens gezoend? Ligt dat nou aan mij of gaat het in het 'echte leven' anders? Ik zoen eerst, dan spreek ik maanden af, en als de vrouw het woord samenwonen/kinderen laat vallen ren ik weg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |