Je hoeft er maar één te slaan, die gasten zijn zulke lafbekken dat ze dan al bang weglopen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 19:11 schreef Supersoep het volgende:
Om eerlijk te zijn, het enige wat je nodig hebt is dat twee kerels er even op af rennen en er gelijk drie op hun smoelwerk slaan. Je hoeft ze dan niet allemaal te pakken, de schokreactie is al genoeg om ze weg te laten rennen, me dunkt.
Het zijn Goverdomme weer van die gore buitenlanders. Mijn handen om zulke lui ongenadig hard recht in het gezicht te rammen, met m'n volle gewicht achter m'n vuist wel te verstaan.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:23 schreef mirved het volgende:
Lekker vroeg thuis van het werk. Dus even wat rond surfen, kijken of er nog een leuke filmpjes op internet staan. Kom ik dit tegen: http://www.dumpert.nl/med(...)eisje_van_fiets.html
GVD men bloed kookt na dit gezien te hebben. Geen goed begin van het weekend zo!
Heb je dat al vaak gedaan dan? Hun slaan? In een topic gal spuwen zal ze leren!quote:Op vrijdag 4 februari 2011 19:12 schreef Moffol het volgende:
[..]
Je hoeft er maar één te slaan, die gasten zijn zulke lafbekken dat ze dan al bang weglopen.
Mwa heeft weinig met PSV hooligans te maken, maar valt me altijd op dat je ze op zo'n momenten nooit ziet. Ook niet als Ajax of Feyenoord moet voetballen. Maar goed, dat kan ook aan mij liggen. Maat van me attendeerde me er laatst op dus ben er eens op gaan letten en het klopt gewoon..quote:Op vrijdag 4 februari 2011 18:08 schreef ohjajohh het volgende:
[..]
Ohja, net alsof er iemand in dit land bang is van PSV-hoolies
je ziet hem overigens ook wijzen naar de echte dader.. de trap/sneeuwbal daarna is nog steeds van hem overigensquote:Op vrijdag 4 februari 2011 19:21 schreef Brulsnor het volgende:
Je ziet ook iemand een sneeuwbal gooien in het begin, meisje draait zich om en dat turkie erachter doet gelijk zn armen omhoog ( zo van IK DEE NIKS) Dit komt me zeer bekend voor, soortvan 'dat was niet mijn sneeuwbal vriend!' Ik heb ergens iets gelezen over marokanen en turken enzo, er was een politie agent aan het woord hij zij: Ik heb dagelijks met zulk soort jongeren te maken, we pakken er elke dag tientallen op, ik heb echter nog NOOIT eentje wat horen bekennen, zelfs als we het kunnen bewijzen. Dit komt omdat in hun cultuur hun status en eer alles is, hier mag je dus ook voor liegen, dit is normaal in hun cultuur.
Ik zeg niet dat elke marokaan/turk zo is, maar kom op.. Je komt naar dit land toe, en dan doe je zo??
Moet jij is naar Marokko gaan en zoon wijf van dr fiets beroven en dingen naar dr gooien, dan hangen ze je gelijk op (Bijhalve als het je eigen vrouw is, daar mag je alles bij doen daar.)
Alle moslims haten enkel en alleen omdat een gedeelte van de Marokkaanse jongens zich misdragen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:30 schreef Tilboy het volgende:
Ik ga sowieso weer PVV stemmen, het land uit met deze mensen.
Hij bedoelt vast dat alleen de allochtonen die zich misdragen het land uit moeten. Hartstikke goed idee, zijn ze hier in ieder geval weg.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 19:29 schreef Dude. het volgende:
[..]
Alle moslims haten enkel en alleen omdat een gedeelte van de Marokkaanse jongen zich misdraagt.
Onderbuikgevoelens jongen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 17:25 schreef Michielos het volgende:
[..]
waarom heeft iedereen dan wel stoere praat hier?
Een beetje dollen?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:54 schreef das_phantom het volgende:
Jullie overdrijven echt he? Dit heeft niets met afkomst te maken, jullie hebben zeker zelf nooit op het vmbo gezeten? gewoon een beetje dollen is dit
gast je bent nat ik heb net de politie gebeld en de link doorgegevenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 19:39 schreef Chuck_Norris het volgende:
FUCK ik zie mezelf op dat filmpjewist niet dat het gefilmd zou worden. fuckfuckfuck
Ze komen alleen bij een bank om die te overvallen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 17:19 schreef ericosman het volgende:
[..]
ja want Antillianen komen niet van de bank af
Dit. Ook al is het niet zijn streven om alle allochtonen het land uit te krijgen, maar alleen om burka's te verbieden, komen zijn idealen toch wel het meest dicht in de buurt van die van mij en heel veel andere nederlandersquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |