maar na 5x ben ik m wel een beetje zatquote:Op woensdag 2 februari 2011 16:24 schreef Nijna het volgende:
Die dvd van rupsje nooitgenoeg is ook helemaal leuk!
Volgens mij kan de voorkeurshand nog wel even veranderen hoor... en uiteindelijk maakt het toch ook niet uit of ze links of rechtshandig zijn... Rechts is gangbaarder, maar gelukkig doen ze daar niet meer zo spastisch over als vroeger. Mijn oma was links en moest rechts leren schrijven...
whhah ja dat is waarquote:Op woensdag 2 februari 2011 16:57 schreef Nijna het volgende:
Maar Vicky, je hoeft er toch ook niet steeds naast te gaan zitten kijken.
Hondje Tess
sterker nog, dat kan tot een jaar of 6 nog wel veranderen. Mijn middelste kleurde altijd met twee handen. als ie links af had pakte hij het potlood over en ging met rechts aan de rechterkant verder.quote:Op woensdag 2 februari 2011 16:20 schreef Vicky het volgende:
dat kan zelfs bij 2 jaar nog veranderen Vlindur
Tess heeft 5 minuten Dibbel gekeken en ligt nu naast Amber in ons bed, Rupsje Nooitgenoeg DVD te kijken
weer wat geleerdquote:Op woensdag 2 februari 2011 17:40 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
sterker nog, dat kan tot een jaar of 6 nog wel veranderen. Mijn middelste kleurde altijd met twee handen. als ie links af had pakte hij het potlood over en ging met rechts aan de rechterkant verder.hij is ook heel lang twee-benig geweest. uiteindelijk is er een voorkeur voor rechts ontstaan. Maar pas in groep 3, toen hij echt moest gaan schrijven.
hahaha, wat dacht jij: ze lopen toch allemaal op twee benen?quote:
Oh. dat kan ik ook met 2! Nou, ik kán het niet, maar trap met links én met rechtsquote:Op woensdag 2 februari 2011 17:48 schreef Vicky het volgende:
zowel met links als met rechts kunnen voetballen
Sorry, ik moest even heel hard lachenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 22:22 schreef mefke79 het volgende:
.... Toch mooi om te zien dat die luchtwegverwijderaar dan echt werkt, binnen een minuut had meneer weer lucht en was het hoesten gestopt.
Absoluut niet te vergelijken, Memmel! De vergelijking is dan ook ongepast.quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:21 schreef Memmel het volgende:
En misschien heb ik het niet goed begrepen, maar de situatie van jou, Claudia, is toch niet te vergelijken met Keshet? Lena was toch op tijd en na een moeilijke start tiptop in orde?
Het is meer alloalloalloalloquote:Op woensdag 2 februari 2011 22:35 schreef Claudia_x het volgende:
Bij verdenking van oorontsteking zou ik morgen zeker even langsgaan, als het even kan!
Zie, lees ik weer over iets heen: zegt Willow ook echt 'hallo' of maakt ze er 'hajo' of zo van? Ik vind dat zo schattig, dat 'hallo'.Ivan zegt nog niks van die orde.
Claudia, voor eenieder is alles wat ie meemaakt spannend. Het kan altijd erger, maar daarvan wordt je eigen situatie niet altijd makkelijker.quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Absoluut niet te vergelijken, Memmel! De vergelijking is dan ook ongepast.
Ik voelde me er al wat ongemakkelijk bij, dus ik ben blij dat je het zegt.
Ja, dat dusquote:Op donderdag 3 februari 2011 09:31 schreef Sorbootje het volgende:
Pff wat een raar mens Twinkly! Ik heb er zo'n hekel aan als mensen via je kind op zogenaamd subtiele manier laten merken wat ze van e.e.a. vinden.
Wij hadden hetzelfde! Ik wilde al een tijd een kleed en kon niks leuks vinden, maar toen Ivan er was heb ik daar iets meer werk van gemaakt. Het is zo heerlijk om samen op het kleed te zitten/liggen spelen. Nu moet ik zeggen dat het kleed van ons niet heel zacht is. Het dempt wel iets, maar als Ivan zich erop laat vallen doet het nog steeds pijn.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:01 schreef Vlindur het volgende:
En een grote hit? Een matras in de woonkamer leggen!Ik stoei graag met zoonlief, maar zo is het lekker zacht!
Ik wil zo graag zo'n lekker dik kleed wat Sorboo heeft, of die van ClaudiaWij hebben er over nagedacht ooit, maar konden toen geen mooie vinden. Dus hebben we nog steeds alleen hout
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |