Dat moet een goed gevoel geven, haar besef dat jij eigenlijk toch wel veel leuker bent dan ze dacht/dan haar volgende vlam.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 19:04 schreef Male23 het volgende:
10 maand uit, zij +/- 3 maand iemand anders gehad, daar beseft dat het met mij toch veel leuker was.
Ik ben haar in die tijd vergeten en het gevoel voor haar is een beetje weg gegaan. Zij wil het graag weer proberen. Ik vind het nu wel leuk om weer dingen te doen samen, probeer haar nu eerst de tijd te geven haar gevoelens op een rij te krijgen en zeker te weten dat ze verder wil en sta nu zelf tevens open voor gevoelens voor haar.
Wie weet gaan we volgende week wel ja. Nog niks bekend, maar die plannen komen toch altijd pas op het laatste moment.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 19:15 schreef Male23 het volgende:
Achja volgende week weer een kans toch? Hoezo zit je zovaak thuis 's avonds. Sport je niet ed? Kan me het verhaal herinneren dat jullie gezamenlijke vriendengroep hadden en dat zij die min of meer heeft ingepikt?
Nou was die ander ook wel een gigantische hork en totaal het tegenovergestelde van mij haha.
Heb zelf ook nog geen idee, enerzijds een goed gevoel weer en hartstikke gezellig, anderzijds beviel het vrijgezelle leven mij prima. Lekker nergens druk om maken, toekomst nog onbekend wat relatie betreft, niemand om ruzie mee te maken en doen en laten waar ik zelf zin in had. Tevens paar projectjes lopen met twee hele mooie dames. Één is helaas bezet maar had wel interesse. De andere een keer mee gezoend maar niet echt lange relatie materiaal. Maar vind het toch elke keer weer heel spannend als ik haar zie met stappen bijvoorbeeld. Misschien moet ik haar toch nog beter leren kennen.
Tot nu toe zonder al te veel succes. Misschien zou het niet eens zo verkeerd zijn om ergens anders totaal opnieuw te beginnen. Ik durf alleen de stap (nog) niet te zetten, laat staan dat ik er op dit moment de middelen voor heb. Hier kom ik wat betreft m'n sociale contacten geen steek verder, daar is het té klein voor. Iedereen kent elkaar door en door, vooral ook doordat mensen bij elkaar in het voetbalteam zitten e.d. Daar is vrij moeilijk tussen te komen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:02 schreef Male23 het volgende:
Hmm dat is zuur hoop dat het je goed afgaat.
Dat is ook hetgeen dat ik de komende tijd ga doen.
je moet er toch echt doorheen. ze gaat vanzelf wel uit je hoofd. kijk naar wat ze nu doet (niet hoe ze was) dan wil je toch helemaal niet meer bij haar zijn!quote:Op zondag 30 januari 2011 11:00 schreef KaBuf het volgende:
Waaah ik word er echt gek van dat mijn ex al een nieuwe vriend heeft...
Terwijl ik het liefst bij haar wil zijn, zit zij lekker te krikken met een ander
Pff, ga uit mijn hoofd!
Sorry moest ik even kwijt
Ik zou me inderdaad op dit moment gaan focussen op wat ze nu doet.. Wat Ennudan hier boven ook zegt. Dan zou ik echt niet meer bij zo iemand willen zijn hoor.quote:Op zondag 30 januari 2011 11:00 schreef KaBuf het volgende:
Waaah ik word er echt gek van dat mijn ex al een nieuwe vriend heeft...
Terwijl ik het liefst bij haar wil zijn, zit zij lekker te krikken met een ander
Pff, ga uit mijn hoofd!
Sorry moest ik even kwijt
denk dat het allemaal wel met elkaar te maken heeft hoor. je emofionele kopje zit nog gewoon zo vol dat je al heel snel overloopt en in de achtbaan komt. proberen zoveel mogelijk rust te creeren en jezelf tijd en ruimte gunnen die emoties te beleven, begrijpen en af te sluitenquote:Op zondag 30 januari 2011 11:08 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik meld me maar weer eens even..
(Eigenlijk nog geen eens zo zeer over mijn ex)
Maar ik zit weer in een emotionele achtbaan, en aangezien hier ervaringsdeskundige zitten op dat gebied dacht ik.. Hier kan ik het wel kwijt.
Word gek van mezelf.. En gek van bijna alles om me heen.. Heb echt zo'n dag waarop ik alleen maar in bed wil liggen en slapen.. Omdat ik me dan een beetje kan afsluiten voor alle emoties..
Naja het punt is mijn ex komt totaal niet in het plaatje achtbaan voor.. Zijn echt allemaal kleine dingen vanuit thuis meer..quote:Op zondag 30 januari 2011 11:34 schreef ennudan het volgende:
[..]
denk dat het allemaal wel met elkaar te maken heeft hoor. je emofionele kopje zit nog gewoon zo vol dat je al heel snel overloopt en in de achtbaan komt. proberen zoveel mogelijk rust te creeren en jezelf tijd en ruimte gunnen die emoties te beleven, begrijpen en af te sluiten
onbewust zal hij misschien best nog wel een rol spelen. het telt allemaal op en laat je kopje vollopen. probeer voor jezelf te kiezen, grenzen te stellen, zowel thuis als op het werk (vrijwilliger). jij bent uiteindelijk het belangrijkstquote:Op zondag 30 januari 2011 11:40 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Naja het punt is mijn ex komt totaal niet in het plaatje achtbaan voor.. Zijn echt allemaal kleine dingen vanuit thuis meer..
Vraag me soms echt af waarom ik zo'n muts ben.. En waarom ik nooit eens rekening hou met mezelf.. Of dat in ieder geval heel moeilijk vind.
Dat zijn echt dingen waar ik aan moet werken, grenzen stellen voor mezelf.. en voor mezelf te kiezen.quote:Op zondag 30 januari 2011 11:51 schreef ennudan het volgende:
[..]
onbewust zal hij misschien best nog wel een rol spelen. het telt allemaal op en laat je kopje vollopen. probeer voor jezelf te kiezen, grenzen te stellen, zowel thuis als op het werk (vrijwilliger). jij bent uiteindelijk het belangrijkst
en weet het leven is te kort om je bezig te houden met wat andere denken of zeggen. leef en geef ze iets om over te praten
ik ben een wijze ouwe manquote:Op zondag 30 januari 2011 12:04 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Dat zijn echt dingen waar ik aan moet werken, grenzen stellen voor mezelf.. en voor mezelf te kiezen.
Dan zou mijn kopje veel minder snel vollopen..
Waarom heb jij altijd van die wijze teksten?
Je bent zo jong als dat je je voeltquote:
had je die niet van mij gepikt?quote:Op zondag 30 januari 2011 12:10 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Je bent zo jong als dat je je voelt
(Jaja ook ik heb wijze teksten!!)
Krijg ik helemaal geen aandacht hiermeequote:Op zaterdag 29 januari 2011 19:05 schreef bart2009 het volgende:
De 5 fasen van liefdesverdriet
Iedereen krijgt er wel een keer mee te maken. Misschien maar één keer, misschien wat vaker. De één verwerkt het anders dan de ander, maar we weten allemaal dat het niet leuk is: liefdesverdriet!
Bij mij ging het loslaten van me ex heel anders. Ik zal een beschrijving geven van hoe ik de fasen heb doorlopen.
Ineens alleen
Samen zijn jullie erachter gekomen dat jullie niet zo'n fantastisch koppel zijn als jullie dachten. Als er een einde komt aan je relatie is dit erg vervelend. Degene met wie je altijd alles deelde is ineens weg. Je bent je beste maatje kwijt. Bij veel mensen resulteert dit besef in liefdesverdriet.
In eerste instantie zal je denken en voornamelijk hopen dat het allemaal wel goed komt. Jullie waren toch zon fantastisch koppel? De ontkenningsfase is de eerste fase die liefdeverdriet kent. Je bent er bijna helemaal zeker van dat jullie in de toekomst toch weer samen komen.
Na vele jaren was het ietsiepietsie liefde op. Na mijn besluit op dat rare mens te verlaten voelde ik een golf van opluchting. Binnen een week was ik weg.
We waren nooit een fantastisch koppel. De fase van liefdesverdriet heb ik nooit kunnen bereiken. Het gevoel dat ik iets op kan bouwen met een echte verzorgende vrouw deed me helemaal opfleuren.
Uit je dak gaan
Na een tijdje ga je inzien dat jullie toch niet samen komen. Je komt dan in de fase waarin je erg boos kan worden. Bij mannen gaat dit ook vaak gepaard met veel agressie. In deze fase worden de meeste mensen ook erg losbollig, gaan veel stappen en sjansen met anderen. Voornamelijk om het zelfvertrouwen op te krikken.
Boosheid en agressie had ik niet. Ik ging wel veel meer hyven en zo. Voornamelijk om toch houvast aan iemand te hebben.
Tot inkeer komen
Na dit gedrag kom je snel weer tot jezelf. Zoveel zelfvertrouwen geven die one night stands je echt niet, als je erachter komt dat het toch allemaal maar voor één nachtje is. Je gaat je eenzaam voelen. Je krijgt het gevoel alsof niemand je meer wil, je voelt je lelijk en alleen. Waarschijnlijk zal je zelfs gaan denken dat je voor altijd een hopeloze single blijft!
One night stands? Hopeloze single?
Achter de wolken schijnt de zon.
Gelukkig ga je langzamerhand realistisch worden. Dit is de vierde fase van je liefdesverdriet. Je gaat merken dat je leven echt niet alleen maar draait om de liefde. Je gaat je oude liefde loslaten en je eigen leven leven. Natuurlijk heb je het nog af en toe moeilijk, maar het komt allemaal wel goed. Veel vrouwen gaan in deze fase zichzelf helemaal opknappen. Ze nemen een nieuw verfje in hun haren, gaan flink shoppen met vriendinnen en besteden veel aandacht aan hun uiterlijk. Mannen gaan veel met vrienden ondernemen en leuke dingen doen.
Dit was voor mij de fase van het regelen van de administratie rondom het niet meer samenwonen. (Ik deed alles) En af en toe wat halen uit mijn woning wat ik nog nodig dacht te hebben in de toekomst.
Jezelf en de situatie accepteren
In de laatste fase ga je accepteren dat je liefde met je ex-lover echt helemaal over is. Je gaat inzien dat een leven als single helemaal niet zo slecht is. Het heeft natuurlijk ook zo zijn voordelen. Geen vieze haren in het doucheputje, geen gore sokken, lekker stappen en sjansen met mooie andere mensen, noem maar op!
Natuurlijk verwerkt iedereen op zijn eigen manier zijn liefdesverdriet. Soms doorloop je alle fasen en soms maar een paar en sla je er eentje over. In ieder geval weten we één ding zeker: Het komt allemaal goed!
Dit is de fase van heel langzaam realiseren dat het heerlijk is, 5 minuten zonder je ex in de buurt. Na 5,5 jaar is dat echt fijn. Misschien kan ik dat wel met een vrouw waarvan ik denk, die hoort bij mij.![]()
Wat wil je horen dan? Je hebt geen vragen en zet een heel epistel "Voltooid verleden tijd" neer. Prima toch dat je ermee klaar bent. Zag het meer als voorbeeld dan iemand die graag nog ergens over wou praten....quote:Op zondag 30 januari 2011 12:55 schreef bart2009 het volgende:
[..]
Krijg ik helemaal geen aandacht hiermee![]()
Een dooie rat krijgt nog meer aandacht.![]()
@undisputed:quote:Op zondag 30 januari 2011 17:58 schreef undissputed het volgende:
Denk je dat ze ooit gaat toegeven dat zij degene is die je die mails stuurt?
Ik heb net mijn zoontje teruggebracht naar zijn mama, ze vroeg me weer meteen wanneer ik weer kwam, ze had het liefst dat ik morgen alweer langskwam. Ik blijf het gek vinden.
Hé, dat heb ik soms ook dat mijn smsjes heel ongeïnteresseerd zijn, terwijl ik hele lieve krijg.quote:Op zondag 30 januari 2011 16:30 schreef JiggyJ het volgende:
Jiggy is dom bezig geweest vandaag
Heb altijd alle sms' jes op mijn iphone bewaard van mijn ex. 6 Maanden geleden echter is mijn iphone kapot gegaan, en heb daarvoor een los, vervangend toestel gekocht...
Heb vandaag echter een nieuwe iphone gekocht, en na deze gesynchroniseerd te hebben met alles dat op mijn oude iphone stond, kwamen dus ook alle sms' jes van mijn ex weer terug op mijn telefoon...
Kon het na 6 maanden toch niet laten om die sms' jes terug te lezen
Vielen me gelijk 2 dingen op, ben in al tijd tijd toch anders tegen dingen aan gaan kijken denk ik... Ten eerste hoe lief zij stuurde, en ten tweede hoe afstandelijk en ongeinteresseerd ik stuurde...
Ik wist dat dit zou gebeuren, maar ze zit weer erg in mn hoofd nu![]()
Waarom kan ik ne nu niet mee voorstellen dat ik ooit zo tegen haar heb gedaan, terwijl ik het toen heel normaal vondOp dit soort momenten wou je echt dat je de tijd terug kon draaien...
Misschien moet je eens negatief over je ex praten en hoe gelukkig je nu bent als je er zo zeker van bent. Kun je gelijk opmaken uit haar reactie of zij het is of niet.quote:Op zondag 30 januari 2011 16:59 schreef Wanderingwhy het volgende:
Tip van JiggyJ: Nooit sms'jes gaan sinc'en uit je oude phone?
@Goofy:
Mwah, dat 'heerlijk rustig' valt wel mee hoor. Ben inmiddels 100% overtuigd dat de anonieme mails van m'n ex afkomen. 2 Weken ondertussen aan de mail met 'dikke kus'sen en de X'jes van haar kant.
Ja, ik heb steeds gezegd "Time will tell" en ik sta nog steeds achter mijn keuze. Lastig is het wel
Eh, ja ik heb het haar gevraagd, en ze zegt 'het niet te weten'(dit is ongeveer 2 weken geleden). Ze heeft ook gezegd dat ze me terug wil maar het rustig aan wil doen(dit is afgelopen week gezegd). Maar ik weet zelf niet eens of ik haar wel terug wil op dit moment. Dus ja het is nog erg vaag allemaalquote:Op zondag 30 januari 2011 18:07 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
@undisputed:
Tja, je stelt een vraag die vooralsnog niet van belang is. Eerst maar eens aankijken waar dit toe leidt. Wat komt dat komt en ergens daarachter zal die vraag eens gaan spelen. "Toegeven" is niet van belang in de situatie die nu speelt. Van groter belang is wat ze ermee wilt bereiken en laat juist die vraag niet te beantwoorden zijn nu
V.w.b. je ex; heb je nu al eens de vraag gesteld wat ze precies wilt? Vind het idd net zoals jij gek dat ze dit doet. Het zijn toch signalen van jou om haar heen willen hebben. Kan ze daar al duidelijk over zijn of wordt het dan weer mistig?
@undisputed: "Twee weken geleden" kan een behoorlijke wijziging in inzichten geven in de omstandigheden waar jullie inzitten. Denk wel dat het heel goed is dat je voor jezelf je eigen route hebt uitgezetquote:Op zondag 30 januari 2011 19:57 schreef undissputed het volgende:
[..]
Eh, ja ik heb het haar gevraagd, en ze zegt 'het niet te weten'(dit is ongeveer 2 weken geleden). Ze heeft ook gezegd dat ze me terug wil maar het rustig aan wil doen(dit is afgelopen week gezegd). Maar ik weet zelf niet eens of ik haar wel terug wil op dit moment. Dus ja het is nog erg vaag allemaal
@Faerie:quote:Op zondag 30 januari 2011 19:52 schreef Faerie het volgende:
Zo hier ben ik ook weer, na een tijd niks gepost te hebben. Ik hoop dat het allemaal goed en beter met jullie gaat.
Bij mij ging het de laatste tijd goed, alhoewel ik wel een enorme leegte voel en er heel veel onzekerheden bij zijn gekomen. Grootste onzekerheid is dat ik nooit meer een leuke vriend zal krijgen. Belachelijke gedachte ja, I know. Voordat ik iets kreeg met mijn ex had ik die onzekerheid ook, en ik was er zo ontzettend gelukkig mee dat die onzekerheid weg was.. En nu is ie gewoon weer terug. Bah. Ik wil het niet denken, maar ik blijf het denken. Het allerliefste had ik natuurlijk gewild dat het gewoon goed was gegaan met mijn ex. Maarja, wie wil dat niet, dat alles op rolletjes loopt.
Nog steeds zo raar om te denken dat het ECHT voorbij is.. dat hij nooit meer op die manier in mijn leven zal zijn. Ik vind het heel raar dat ik ooit een nieuwe vriend ga krijgen. Nu heb ik de laatste tijd enorm gefeest, en ik wil niet opscheppen, maar ik kreeg echt enorm veel aandacht van mannen. Dat deed me goed, maar ik kan dan nog steeds niet geloven dat ik weer zo'n relatie zal krijgen. Ik wil zo graag af van die stomme rotgedachte...
Nee ik zou geen kopie willen hebben, goede vraag die je daar stelt.quote:Op zondag 30 januari 2011 20:25 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
@Faerie:
Hey, leuk je weer eens terug te zien!
Idd een raar soort 'angst' dat je niet weer een relatie zal krijgen. Van 1 ding kun je zeker zijn; je zult ook nooit meer zo'n relatie krijgen zoals je had.
Of zou je dan een kopie van je eerdere relatie willen hebben?
Bedenk je gewoon ( en dit klinkt heel erg cliche ) , dat een nieuwe liefde vanzelf wel op je pad komt. Zie in mijn omgeving veel mensen ( en opvallend vaak zijn het vrouwen/meiden) die zo erg op zoek zijn naar een relatie, dat ze bij wijze van spreken 80% van de mannelijke bevolking als geschikt zien...quote:Op zondag 30 januari 2011 20:42 schreef Faerie het volgende:
[..]
Nee ik zou geen kopie willen hebben, goede vraag die je daar stelt.Dat is wel een fijn idee, dat ik zo'n relatie niet meer zal hebben. Lijkt me echt leuk en fijn om te zien hoe het ook anders kan. Ik heb er echt zin in om weer verliefd te worden en allemaal leuke dingen mee te maken.. ik heb er alleen helemaal geen geduld voor, ik had het het liefst nu meteen al gewild. Maar goed, dit is niet voor niks, ik denk dat dit gewoon een periode is waarin ik moet leren om niet zo onzeker te zijn over zulke dingen, en daarna zal er wel weer een nieuwe vriend komen. Ja, nu denk ik weer eventjes van wel, en morgen ofzo weer niet. Gaat heel erg op en neer haha.
Zoals meerdere hier al zeiden is die onzekerheid inderdaad iets waar je in het begin heel erg tegenaan loopt. Je vraagt je constant af of je ooit nog wel een relatie gaat krijgen, waar je nog zo iemand kan vinden, of je nog zo iemand kan vinden etc. Bedenk wel dat dit nog allemaal gezien is door een roze bril. Bedoel het is niet voor niets uit. Er zal dus echt wel iets mis geweest zijn (van 1 of beide kanten). Je kunt je beter afvragen wat er mis is gegaan en wat je dus wel en niet wil in een volgende relatie (die uiteindelijk heus wel komt). En als er een tijdje geen relatie is is dat dan zo erg?quote:Op zondag 30 januari 2011 20:42 schreef Faerie het volgende:
[..]
Nee ik zou geen kopie willen hebben, goede vraag die je daar stelt.Dat is wel een fijn idee, dat ik zo'n relatie niet meer zal hebben. Lijkt me echt leuk en fijn om te zien hoe het ook anders kan. Ik heb er echt zin in om weer verliefd te worden en allemaal leuke dingen mee te maken.. ik heb er alleen helemaal geen geduld voor, ik had het het liefst nu meteen al gewild. Maar goed, dit is niet voor niks, ik denk dat dit gewoon een periode is waarin ik moet leren om niet zo onzeker te zijn over zulke dingen, en daarna zal er wel weer een nieuwe vriend komen. Ja, nu denk ik weer eventjes van wel, en morgen ofzo weer niet. Gaat heel erg op en neer haha.
wat mij betreft wel.quote:Op maandag 31 januari 2011 08:18 schreef Wanderingwhy het volgende:
@ennudan: Valt "weet niet" ook onder alleen zijn?(dit was zo verschrikkelijk on topic dat ik me nog graag eens bij laat schenken
)
En wat natuurlijk ook heel erg speelt, vooral als het net uit is, is dat je tijdens de relatie zo close met je ex bent geworden dat je je 100% bij haar/hem op je gemak voelde...quote:Op maandag 31 januari 2011 08:09 schreef ennudan het volgende:
[..]
Zoals meerdere hier al zeiden is die onzekerheid...
All is connectedquote:Op maandag 31 januari 2011 09:50 schreef J0ycie88 het volgende:
De achtbaan is gestopt na gisteren, maar ben nog steeds niet echt in mijn hum..
Vind het wel fijn dat eindelijk mijn ex eens niet de directe oorzaak is van mijn dip maar die dip een andere reden heeft.. Wel vervelend dat er toch altijd wel weer dingetjes bijzitten waarbij je moet denken aan je ex.
Omdat het de moeder van je kind is?quote:Op maandag 31 januari 2011 12:42 schreef undissputed het volgende:
Ik snap echt totaal niet waarom ik nog gevoelens voor mijn ex heb. Vast omdat ik haar nog te vaak zie maar toch, ik kan nooit echt goede gesprekken met haar voeren, ik moet altijd het initiatief nemen, ik vind haar niet echt heel erg aantrekkelijk, ik vind haar eigenlijk niet eens echt leuk hoe ze doet. Waarom blijf ik dan toch gevoelens voor haar houden?
ontzettend graag willen = hoop!!!quote:Op maandag 31 januari 2011 14:11 schreef Mr.Myst het volgende:
Liefde is en blijft onverklaarbaar. Ik snap m'n eigen gevoelens ook niet. Ik weet dat het niet reëel is om te blijven 'rouwen', ergens in te blijven hangen. Toch krijg ik mezelf daar nog niet goed uit. Ik voel nog steeds zo ongelofelijk veel voor haar, dat is niks veranderd sinds het uit is. En daar baal ik wel van, want het belemmert me in mijn verwerking.
Ze blijft continu in mijn gedachten, terwijl ik heel goed weet dat ik deze periode met haar af moet sluiten. Dat lukt me alleen niet, mede door mijn gevoelens voor haar.
Ik weet dat het voorlopig niet goed gaat komen tussen ons, en dat de kans groot is dat dat helemaal niet meer gaat gebeuren (al weet je dat nooit zeker). Ik heb dan ook geen hoop meer, het is meer dat ik het zo ontzettend graag zou willen...
Ik snap je punt, maar ik zie het iets genuanceerder. Ik zie het niet zo snel weer gebeuren dat we bij elkaar komen, daar is ze duidelijk in geweest. Ik ben duidelijk geweest met mijn gevoelens voor haar. Ik wil haar nog steeds terug, maar ik besef me goed dat dat er niet in zit. Ik besef me dat ik haar uit m'n hoofd moet zetten. Ik wil graag dat het weer goed komt tussen ons, maar ik weet dat dat niet snel gaat gebeuren.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |