quote:Op maandag 24 januari 2011 23:56 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Voel je vooral niet geremd om het uit te leggen.
quote:Nostalgie over die prachtige gulden is prima. Spijt over het snel toelaten van landen als Griekenland tot de euro ook. Maar nu de eigen munt weer invoeren, is het allerdomste wat Nederland kan doen. Het zou economische zelfmoord zijn. Waarom? Het herinvoeren van de gulden kost veel tijd en geld. Oud geld moet worden ingezameld, nieuw geld uitgedeeld.
Automaten, computers, boekhoudingen moeten worden klaargemaakt voor het nieuwe geld. De invoering van de euro in 2002 kostte 3 miljard euro.
Daarnaast verliest Nederland met zon stap kostbaar economisch vertrouwen. Wie wil er geld lenen aan dat gekke Nederland dat zomaar uit de euro stapt? We lenen onze betrouwbaarheid al decennia van de Duitsers door aan te schurken tegen de Duitse centrale bank. Lenen zal duurder worden voor bedrijven en voor de staat. Alle bestaande schulden zullen in euros genoteerd blijven.
Als de gulden weinig waard is, worden die schulden dus groter.
Een alternatief is: met Duitsland de eurozone en de Europese Unie verlaten en samen de D-mark opnieuw invoeren (of de gulden natuurlijk). Ook dat zal de economieën van Duitsland en Nederland een klap geven. De D-mark zal sterk in waarde stijgen ten opzichte van de euro. Duitsland en Nederland zijn immers kredietwaardiger dan de landen die in de euro blijven. Alle euro-bezittingen van Duitse en Nederlandse banken in Europa worden dan in één klap minder waard. Grote kans dat kapitaal uit de zwakkere eurolanden naar Duitsland en Nederland vlucht, dat banken uit de overgebleven eurolanden failliet gaan (dat zou onze banken weer schaden). En dat die landen het vrije verkeer van kapitaal beperken en zo de Europese handel de nek omdraaien, terwijl Europa dé afzetmarkt is voor Duitse en Nederlandse exporteurs.
Marike Stellinga Grote kans dat uiteindelijk de Europese handel de nek zou worden omgedraaid, terwijl Europa dé afzetmarkt is voor Nederlandse exporteurs
Want anderen zijn minderwaarig en niet te vertrouwen hè?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:00 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja man, blond haar en blauwe ogen.
Toen ze niet regeerde, zo'n jaar of 12 in de afgelopen 40-50 jaar. Dus verder kan je het de VVD volledig aanrekenen?quote:Op maandag 24 januari 2011 23:58 schreef mlg het volgende:
[..]
Ik bedoel in zijn algemeen, toen ze niet regeerde. Ze hebben altijd al volstaan voor een consequenter immigratie beleid. Ze hebben oa. de immigranten hier weliswaar naartoe gehaald, maar het was niet de bedoeling dat ze allemaal een generaal pardon uitgevaardigd kregen. In loop der tijd toen het immigratiedebat ging spelen, zijn ze een nog striktere mening ten opzichte van het immigratie gaan vormen.
Check.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:00 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja man, blond haar en blauwe ogen.
Doe normaal. Ik heb geen hekel aan buitenlanders of mensen met een andere kleur/ras/geloof.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Want anderen zijn minderwaarig en niet te vertrouwen hè?
Het aanrekenen van wat? Dat ze groen sein gaven aan de immigranten, of het generaal pardon?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:03 schreef du_ke het volgende:
[..]
Toen ze niet regeerde, zo'n jaar of 12 in de afgelopen 40-50 jaar. Dus verder kan je het de VVD volledig aanrekenen?
Hier niet, ik heb wat rossig haar. Ik upload zo ff een foto.quote:
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Doe normaal. Ik heb geen hekel aan buitenlanders of mensen met een andere kleur/ras/geloof.
http://www.nu.nl/economie/2413130/kans-vijf-euro-overleeft-.htmlquote:
het uitblijven van dat strenge immigratiebeleid en het uitzetten van buitenlanders. Eigenlijk dat waar men over het algemeen de PvdA de schuld van wil gevenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:05 schreef mlg het volgende:
[..]
Het aanrekenen van wat? Dat ze groen sein gaven aan de immigranten, of het generaal pardon?
Ja, ik geef de PvdA de schuld van de onhoudbare situatie, zoals jij dat noemt, en vervolgens de oplossingen zoeken in een toegeef maatregel, door een generaal pardon te geven.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:09 schreef du_ke het volgende:
[..]
het uitblijven van dat strenge immigratiebeleid en het uitzetten van buitenlanders. Eigenlijk dat waar men over het algemeen de PvdA de schuld van wil geven.
Dat generaal pardon was logisch vanwege de onhoudbare situatie.
En hoe kan de PvdA daar dan precies de schuld aan hebben? En hoe zag jij het voor je, de Verdonk-stijl waarbij we tot 2030 met wekelijks een sneu verhaal in de media hadden gezeten en een minimaal daadwerkelijk uitgezette mensenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:15 schreef mlg het volgende:
[..]
Ja, ik geef de PvdA de schuld van de onhoudbare situatie, zoals jij dat noemt, en vervolgens de oplossingen zoeken in een toegeef maatregel, door een generaal pardon te geven.
Het was juist het kabinet Den Uyl dat een einde maakte aan de massa-immigratie... Maar ze beseften ook dat de immigranten hier waren en niet weer zouden vertrekken. Dan is het dus tijd om je op de integratie te richten.quote:De letterlijke woorden van Den Uyl was, dat de Nederlands zich moesten aanpassen aan de buitenlanders, en dat we hen moesten omarmen. Zo werkt dat niet.
De immigranten konden weer teruggestuurd worden, maar dat is niet gebeurd. Dat zou bovendien ook betekenen dat ik niet hier zat, maar dat ter zijde.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:19 schreef du_ke het volgende:
[..]
En hoe kan de PvdA daar dan precies de schuld aan hebben? En hoe zag jij het voor je, de Verdonk-stijl waarbij we tot 2030 met wekelijks een sneu verhaal in de media hadden gezeten en een minimaal daadwerkelijk uitgezette mensen?
[..]
Het was juist het kabinet Den Uyl dat een einde maakte aan de massa-immigratie... Maar ze beseften ook dat de immigranten hier waren en niet weer zouden vertrekken. Dan is het dus tijd om je op de integratie te richten.
Tja een 'oprotpremie' werd kamerbreed verworpen (en terecht overigens). Maar de groep die een pardon kreeg na de nieuwe asielwet was praktisch gezien niet uit te zetten. Het lukte gewoon van geen kant. Dan moet je een andere keuze maken.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:22 schreef mlg het volgende:
[..]
De immigranten konden weer teruggestuurd worden, maar dat is niet gebeurd. Dat zou bovendien ook betekenen dat ik niet hier zat, maar dat ter zijde.
En evenmin zo simpel als jij steltquote:Ik ken alle verhalen, maar het is niet zo simpel als je stelt.
Eensquote:Met immigratie is bovendien niks mis, maar wel hoe je het stuurt en hoe je sociale zaken gaat inrichten.
Tja maar er hebben veel meer kabinetten boter op hun neus gehad. En daar zat bijna altijd ook de VVD inquote:Dat heeft kabinet Den Uyl niet goed gedaan, en met zijn maakbare samenleving idealen, die de heisa omtrent het immigratie heeft versterkt.
Ik heb het nog nooit enkel op de PvdA geschoven. Dan bedoel ik puur de massa immigratie, maar hoe het beleid erna was is niet goed geweest voor zowel de Nederlanders als de immigranten.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:27 schreef du_ke het volgende:
[..]
Tja een 'oprotpremie' werd kamerbreed verworpen (en terecht overigens). Maar de groep die een pardon kreeg na de nieuwe asielwet was praktisch gezien niet uit te zetten. Het lukte gewoon van geen kant. Dan moet je een andere keuze maken.
[..]
En evenmin zo simpel als jij stelt.
[..]
Eens
[..]
Tja maar er hebben veel meer kabinetten boter op hun neus gehad. En daar zat bijna altijd ook de VVD in. Het is wat makkelijk om het allemaal op dat ene kabinet te schuiven
Oh?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:30 schreef phpmystyle het volgende:
Waarom heeft niemand hier foto's in zijn of haar fobo staan?
Oja, jij al enige hier in POL. Trouwens waar kan ik agema terugkijken? Kan'm niet vinden.quote:
Zal wel snel op uitzendinggemist staan. Ik heb het opgenomen, heb alleen flarden gezien.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 00:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Oja, jij al enige hier in POL. Trouwens waar kan ik agema terugkijken? Kan'm niet vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |