Neen, helaas heb ik geen samenvatting en gelukkig heb ik het vak niet hoeven doenquote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:11 schreef motorbloempje het volgende:
zeg, finsdefis, heb jij phonology gedaan en daar een samenvatting van gemaakt die je nog hebt?
[/offtopic]
Uiteindelijk ben ik gewoon overgestapt puur uit haat voor die vakkenquote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:29 schreef motorbloempje het volgende:
pauper Amerikanist![]()
*zucht*
ik moet stoppen met SOGgen.. en verder met studeren
Rotterdam.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:10 schreef Maraca het volgende:
Klopt![]()
En bedanktik zit op Windesheim.. jij?
http://uvtapp.uvt.nl/fsw/(...)_id=5836747299942827quote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:46 schreef motorbloempje het volgende:
Lerarenopleiding lijkt me Hogeschool
ik heb mezelf verteld dat ik me wel door die paar vakken heen worstel, dus dat doe ik dan ook maar, maar ik haat ze ook intensquote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:34 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Uiteindelijk ben ik gewoon overgestapt puur uit haat voor die vakkenvind de geschiedenis en politiek veel boeiender + Amerikanistiek is gelukkig goed te combineren met een tweede studie.
En wat betreft SOGgen, idem dito, als ik het vak van a.s. maandag niet haal kan ik het volgend jaar niet opnieuw doen, omdat ik dan voor stage in het buitenland zit, en moet ik het vak het jaar erop doen en mag ik niet eens aan mijn tweede master beginnen![]()
Zo'n manier van denken is volstrekt antiliberaal. Hij suggereert nu te zeggen dat de burgers er in eerste instantie voor de overheid zijn in plaats van andersom. De VVD laat al zijn principes vallen.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 12:56 schreef ethiraseth het volgende:
Ook in dit topic zjin we nog steeds alleen maar belastingkoeien van de overheid:
[..]
Verder hoop ik echt dat alle mensen die hierdoor getroffen worden zich per 1 september uitschrijven. Dan zal Zijlstra lelijk op zijn neus kijken.![]()
Volgens een persbericht van de Universiteit van Tilburg wel:quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:36 schreef Deliah het volgende:
Zoals het er uitziet gaat het ook voor deeltijdstudenten gelden.
Bizar eigenlijk, dat deeltijdstudenten (vaak werkende mensen die verdieping zoeken in vorm van een extra master) gewoon nu keihard worden aangepakt met dezelfde retoriek. Zoals in de OP al gezegd: het is geen terugvordering van middelen die teveel betaald zijn, maar een belastingverhoging.quote:De maatregel geldt ook voor studenten die extra vakken volgen. Verder wordt geen rekening gehouden met deeltijdstudenten die naast hun werk een programma volgen dat langer duurt dan voor voltijdstudenten. Zij worden als voltijdstudent behandeld en moeten na vijf jaar 3000 euro meer collegegeld betalen.
Volgens http://www.vsnu.nl/Subsites/Academicus-Word-leraar/Tabel.htm is Tilburg niet uniek.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:59 schreef motorbloempje het volgende:
Ja, hij is er, maar nog zeer 'ongebruikelijk', betwetertje. Daarbij is ze al een tijdje bezig en is de opleiding er nog niet zo lang.
Of een eerste bachelor/master. Dat lukt niet na je dertigste in zes jaar naast je werk. Dit vind ik erger dan de situatie van studenten die menen dat bestuurswerk niet naast een studie kan.quote:Op zondag 23 januari 2011 02:19 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Bizar eigenlijk, dat deeltijdstudenten (vaak werkende mensen die verdieping zoeken in vorm van een extra master) gewoon nu keihard worden aangepakt met dezelfde retoriek. Zoals in de OP al gezegd: het is geen terugvordering van middelen die teveel betaald zijn, maar een belastingverhoging.
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:46 schreef motorbloempje het volgende:
Lerarenopleiding lijkt me Hogeschool
Dat was al een aantal jaren bekend toch? De VVD is als reactie op Wilders een conservatieve partij geworden, die alleen nog wat liberale praatjes heeft om de schijn op te houden. Alle liberalen uit de partij zitten bij D66 ondertussen.quote:Op zondag 23 januari 2011 02:11 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Zo'n manier van denken is volstrekt antiliberaal. Hij suggereert nu te zeggen dat de burgers er in eerste instantie voor de overheid zijn in plaats van andersom. De VVD laat al zijn principes vallen.
Het is ook een maatregel volledig gespeend van elk vorm van nuance - de PVV-retoriek is er duidelijk in terug te zien. Totaal geen oog voor het grijze gebied, maar alleen denken in extremen. Als het niet zus is is het zo, en alles wat er tussenin zit bestaat niet. Hierbij even buiten beschouwing latende dat men hiermee de huidige studenten ook nog eens een gruwelijke poot uitdraait, en dwingt keuzes te maken waar het simpelweg te laat voor is.quote:Op zondag 23 januari 2011 02:19 schreef Friek_ het volgende:
Bizar eigenlijk, dat deeltijdstudenten (vaak werkende mensen die verdieping zoeken in vorm van een extra master) gewoon nu keihard worden aangepakt met dezelfde retoriek. Zoals in de OP al gezegd: het is geen terugvordering van middelen die teveel betaald zijn, maar een belastingverhoging.
Maar als ik een jaar extra gebruik voor de bachelor ben ik wel de lul?quote:Op zondag 23 januari 2011 14:18 schreef motorbloempje het volgende:
dan heb je er geen last van omdat je dan dus je jaar extra hebt 'gebruikt' voor je foute keuze.
Fijn, dan is dat in elk geval geen optie meer.quote:Op zondag 23 januari 2011 02:19 schreef Friek_ het volgende:
Bizar eigenlijk, dat deeltijdstudenten (vaak werkende mensen die verdieping zoeken in vorm van een extra master) gewoon nu keihard worden aangepakt met dezelfde retoriek. Zoals in de OP al gezegd: het is geen terugvordering van middelen die teveel betaald zijn, maar een belastingverhoging.
En dat betekent wat? Dat ik in mijn master geen bachelorvakken van een andere opleiding mag volgen?quote:Op zondag 23 januari 2011 02:19 schreef Friek_ het volgende:
De maatregel geldt ook voor studenten die extra vakken volgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |