Na Djokovic - Troicki, ik schat half 5 - 5 uurquote:
Ik denk dat die pot meer een kwestie was van een in slaap gevallen Tipsy...quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:29 schreef Szura het volgende:
[..]
Ik denk dat Verdasco wel wakker geschud is door Tipsarevic
Dat lijkt me geen juiste constatering. Federer heeft tijdens de AO elk jar wel een zware wedstrijd. Federer is nog behoolijk dominant hoor. Vrijwel alle belangrijke toernooien gaan naar hem of naar Nadal.quote:Op donderdag 20 januari 2011 15:39 schreef Nober het volgende:
[..]
Djokovic (AO 2008)
Del Potro (US Open 2009)
Het zou wel weer eens tijd worden, van de andere kant Nadal-Federer is de droomfinale aangezien dat de beste twee tennissers zijn.
Ik dacht gisteren even dat die Gilles Simon kans ging maken maar zodra het 4-2 werd wist ik dat Federer door zou gaan. Wel goed om te zien dat Federer niet meer zo dominant is, [...]
Jij gaat ervan uit dat die twee damespartijen bij elkaar minimaal vijf uur duren? Dat vind ik vrij lang. Maar ik hoop dat je gelijk hebt, want dan kan ik er nog wat van zien. Als het al om 04.00 uur begint, is het me te vroeg.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:05 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Morgenochtend, rond een uur of 6. Als de eerdere wedstrijden wat lang duren dan om een uur of 7.
M'n schatting is idd erg ruim (en waarschijnlijk niet correct). Inspelen bij beide partijen is al snel samen 30 minuten. Dan heb je nog wat tijd tussen het einde van de eerste partij en dat de dames van de 2de partij de baan op komen, zeg zo'n 10 min, dat zijn er al 40. Als je dan 1 driesetter hebt (van die 2 wedstrijden), dan denk ik dat die wel 1 uur en 40 min kan duren. Plus 1 uur en 10 min voor de andere partij, dan zitten we op een totaal van: 3 uur en 30 min. Mja, half 6 zal m'n gok dan worden.quote:Op donderdag 20 januari 2011 21:55 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Jij gaat ervan uit dat die twee damespartijen bij elkaar minimaal vijf uur duren? Dat vind ik vrij lang. Maar ik hoop dat je gelijk hebt, want dan kan ik er nog wat van zien. Als het al om 04.00 uur begint, is het me te vroeg.
Inderdaad wel logisch.quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:00 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
M'n schatting is idd erg ruim (en waarschijnlijk niet correct). Inspelen bij beide partijen is al snel samen 30 minuten. Dan heb je nog wat tijd tussen het einde van de eerste partij en dat de dames van de 2de partij de baan op komen, zeg zo'n 10 min, dat zijn er al 40. Als je dan 1 driesetter hebt (van die 2 wedstrijden), dan denk ik dat die wel 1 uur en 40 min kan duren. Plus 1 uur en 10 min voor de andere partij, dan zitten we op een totaal van: 3 uur en 30 min. Mja, half 6 zal m'n gok dan worden.
Ik verwacht toch wel een "Walk-over" van A-Rodquote:Op donderdag 20 januari 2011 20:16 schreef tennisboy het volgende:
[..]
Tegen de toppers speelt Robin altijd goed. Dus ik denk dat hij wel kansen zal krijgen. Het is nu te hopen dat die er een keer een topper kan verslaan ten plaats van de goede complimenten krijgen.
Kan best, maar toch ben ik het wel met Peter Bodo, van tennis.com, eens als hij zegt "Andy Roddick's serve is big, but the rest of his game is quite small."quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:04 schreef SjaakVilleneuve het volgende:
[..]
Ik verwacht toch wel een "Walk-over" van A-Rod
Eurosport 2 is toch ook tv?quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:35 schreef GotC het volgende:
Denken jullie dat Haase op tv komt? (dus Eurosport)
Of eerder op een ander kanaal? (Eurosport 2 bv)
Ja, bedacht me daarna gelijk dat Eurosport 2 ook de tennis laat zienquote:Op donderdag 20 januari 2011 22:51 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Eurosport 2 is toch ook tv?Geen idee; misschien dat iemand weet of Eurosport (1) meestal vanaf Rod Laver uitzendt en Eurosport 2 vanaf Hisense?
Eurosport 1 laat vooral vrouwentennis zien dus straks Wozniacki en Henin als eerste.quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:51 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Eurosport 2 is toch ook tv?Geen idee; misschien dat iemand weet of Eurosport (1) meestal vanaf Rod Laver uitzendt en Eurosport 2 vanaf Hisense?
ben dol op dit soort geile mokkels met blond haar en sproeten.quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:51 schreef SjaakVilleneuve het volgende:
[ afbeelding ]
Geef mij maar ,Barbara Schett
Zucht, wat romantischquote:Op donderdag 20 januari 2011 23:01 schreef San_Andreas het volgende:
[..]
ben dol op dit soort geile mokkels met blond haar en sproeten.
Heeft nog knap wat GS geduurd. Ik kon hem een paar jaar geleden na de 3e aflevering Game Set Mats al wel afschietenquote:Op vrijdag 21 januari 2011 00:54 schreef Chriz2k het volgende:
Ben ik de enige die het geblaat van Wilander zat is?
Wat een onzin kraamt die man uit.
Ik word altijd afgeleid door dat MILFje.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 00:57 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Heeft nog knap wat GS geduurd. Ik kon hem een paar jaar geleden na de 3e aflevering Game Set Mats al wel afschieten
Die Cibulkova heeft wel een lekker kontje, inderdaad.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 01:19 schreef Drassss het volgende:
Leuke wedstrijd nu hoor op eurosport 1
En nog een breakquote:Op vrijdag 21 januari 2011 01:31 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Troicki en Djokotron hebben al even een breakje uitgewisseld. 2 goede vrienden tegen elkaar en dus beginnen ze als wijven
Zonde. Was een mooie test voor Djokovic geweest, een fitte Troicki die aardig in vorm is ..quote:Op vrijdag 21 januari 2011 01:40 schreef TheGeneral het volgende:
Troicki heeft al een fysio/dokter bij hem.
Do tell, gebeurde er?quote:Op vrijdag 21 januari 2011 01:47 schreef wimderon het volgende:
Een paar gekken op de tribune bij Almagro-Ljubicic
Troicki geeft op.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 01:53 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Troicki heeft zn hoofd in de stand diep ongelukkig getrokken. Ik heb wel een beetje medelijden met hem. Ben je redelijk in vorm, raak je net licht geblesseerd als je in de 3e ronde al mag aantreden tegen grote vriend Djokotron ...
Die zenden dan gewoon Henin - Kuznetsova uit hoor. Schiavone kan beter opschieten. Dan kan Haase op Eurosport 2.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 01:59 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Als die geile Deense nou even door de 2e set knalt dan kunnen Haase en Roddick nog eventjes inspelen en kan Eurosport precies op tijd schakelen ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |