abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 9 februari 2011 @ 00:19:48 #46
202682 childintime
*wait for the ricochet*
pi_92530236
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 10:28 schreef Zwollesjappie het volgende:

[..]

Is het bij jou vroeger ook gekomen door een geluidstrauma?
En ben je in die 20 jaar steeds slechter gaan horen? :o

Ja. Ws door motorrijden (tegenwoordig gebruikt men vaak oordoppen, in de jaren '80 niet) en de walkman (voorloper van MP3/4 speler ;) ) waar geen geluidsbegrenzer op zat en omdat ik toen al tinnitus had, dat ding dus heel hard stond.

Ik ben uiteindelijk gestopt met motorrijden omdat ik steeds bij/kaak/voorhoofdsholteonstekingen had. De gevoeligheid daarvoor is echter altijd gebeleven, wat natuurlijk niet bijdraagt aan je tinnitus of gehoor. Als ik bv weer eens een kaakholte ontsteking heb, dan kan ik soms zomaar 3 maanden nauwelijks iets horen met het oor aan die kant. Dat verbeterd dan wel weer op den duur, maar volgens mij wordt het steeds een stukje slechter (en de tinnitus verergerd er alleen maar door).

Muziek luisteren via oordopjes doe ik dus ook eigenlijk nooit meer, behalve als de Top2000 er is. Na die week ben ik dan ook echt doodmoe en moet mijn oren een tijdje rust geven (ik kan dan echt slecht geluid verdragen en wil het ook niet meer horen; een soort van geluidsmoe).
pi_92537950
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 16:32 schreef Zwollesjappie het volgende:

Ik heb besloten om niet meer uit te gaan, en ga er mee leven met de T!
Tip:

Niet meer uitgaan omdat je last hebt van T? Je moet je leven niet aanpassen aan de T, imho. Koop jezelf goede oordopjes op maat. Het kost je wel wat, maar je kan blijven uitgaan zonder in te boeten op geluidskwaliteit EN je oren zijn beschermd.

Ik ben trouwens voor de gein begonnen met een magnesium voedingsupplement. Zou in veel gevallen helpen. M'n eetgewoontes zijn zo halfgaar, dat ik er best m'n hoofd op durf verwedden dat ik vanalles in m'n voeding tekort kom. ;)

[ Bericht 0% gewijzigd door Kattekrab op 09-02-2011 11:46:56 ]
There’s the moment you know you want one, there’s the moment you first own one, and for the truly afflicted, there’s the decade or two that passes in between.
  woensdag 9 februari 2011 @ 15:32:25 #48
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_92548131
^^

Haha een goed idee inderdaad!! :) .
Ik eet de laatste maanden ook zeer slecht, 3/4 dagen in de week bij McDonald's.. :')
Toch beter om een broodje naar je werk mee te nemen, dan daar m'n eten maken. :P

Sinds kort hoor ik in m'n rechteroor een toontje erbij, maar die hoor ik alleen overdag, snachts verdwijnt hij gek genoeg weer, als ik een tijd in bed lig.

Kan ook zijn natuurlijk omdat ik weer is verkouden ben. :)

Maar al met al gaat het beter met mij, van de H nauwelijks last van..
Sinds ik niet meer steeds op het tinnitusforum zit gaat het veeel beter!
Als ik niks te doen had, ging ik daar steeds kijken.. Nu ga ik gewoon weer lekker naar de sportschool als ik ff wat uurtjes over heb.

En tja, de toekomst.. We zien wel of het harder/zachter gaat worden, en misschien kan ik later ook wel vertellen tegen de mensen die het net hebben ''Het word wel beter, niet teveel op letten''. :P

In maart een afspraak bij de KNO arts, het kan nooit kwaad om even je oren na te laten kijken!
Ik heb ook buisjes gehad, dus misschien vinden ze wel wat.
En als het niet erger gaat worden dan nu, dan kan ik er prima mee leven! ^O^

Vandaag bij gym de les uit gestuurd, omdat ik bij een doelpunt als een gek stond te ''juichen''.
Ik had zelf oordoppen in, (voor het lawaai van ballen enzo) :') Dus ik hoorde het zelf niet eens zo hard, hij zei: Straks hebben we dankzij jou allemaal tinnitus hier. :P

[ Bericht 10% gewijzigd door Zwollesjappie op 09-02-2011 15:38:29 ]
  woensdag 9 februari 2011 @ 18:18:02 #49
124912 Henk-B
Dus, fok jou dan!
pi_92555098
Hoi allen,

Tijdje niet meer in het Tinnitus topic geweest, het ging heel erg goed namelijk.
Werk al weer anderhalf jaar Full-Time en doe andere leuke bezigheden en had nog maar weinig last van de T.
Vooral s'ochtends was het bijna compleet afwezig.

Tot deze zaterdag.
Ik kreeg griep en moest die nacht wel een stuk of 12 keer overgeven, op een gegeven moment was het zo erg dat er helemaal niets meer uitkwam en ik alleen maar druk op mijn hoofd en oren voelde. Echt een enorme druk.
Voor de rest veel paracetamol geslikt.
Ben nu nog steeds grieperig, maar vanaf zondag een piep die veel luider is en ook nog eens aanwezig is als ik opsta. Dus geen reset meer van het slapen.

Ik hoop toch niet dat ik dit volume mag verwelkomen als mijn nieuwe t?
Zucht, het ging zo goed!
Nee papa niet met die stok, Helppppp , snik snik !
  woensdag 9 februari 2011 @ 22:10:09 #50
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_92568267
Het zal vast wel weer gaan liggen... ik ben deze week ook wat ziek geweest; en toen piepte het voor een paar dagen ook wat harder bij mij.

Vooral proberen om je er niet te druk over te maken
  woensdag 9 februari 2011 @ 22:21:33 #51
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_92569132
quote:
5s.gif Op woensdag 9 februari 2011 18:18 schreef Henk-B het volgende:
Hoi allen,

Tijdje niet meer in het Tinnitus topic geweest, het ging heel erg goed namelijk.
Werk al weer anderhalf jaar Full-Time en doe andere leuke bezigheden en had nog maar weinig last van de T.
Vooral s'ochtends was het bijna compleet afwezig.

Wauw, wat goed zeg! Ik ben erg blij voor je. :)
Als je dit vergelijkt met je post's uit Deel 2 dan ben je enorm vooruit gegaan!

Beterschap, en hopelijk gaat het weer naar je oude niveau.
  donderdag 10 februari 2011 @ 10:40:18 #52
124912 Henk-B
Dus, fok jou dan!
pi_92581609
quote:
1s.gif Op woensdag 9 februari 2011 22:10 schreef DaneV het volgende:
Het zal vast wel weer gaan liggen... ik ben deze week ook wat ziek geweest; en toen piepte het voor een paar dagen ook wat harder bij mij.

Vooral proberen om je er niet te druk over te maken
Ik hoop het!
Ik ben weleens vaker ziek geweest in combinatie met de T, maar moest nog nooit zoveel overgeven. Ook was de piep nog nooit zo hard. Gisteren echt allebei mijn oren als fluitketels.
Ze schreeuwden gewoon om aandacht en dat terwijl ik het echt al anderhalf jaar kan negeren en het heel soms zelfs er een beetje uitfilteren.

En dat terwijl ik vorige week donderdag nog in het UZA was. Ze wilde weten hoe het met de nieuwe medicijnen ging. Geen verschil antwoordde ik. Deze hoefde ik niet te meer te nemen.
Toen vroeg hij aan mij hoe hard is het nu en hoeveel heb je er last van. Allebei 3/10.
Als ze mij dat gisteravond vroegen had ik gezegd 8/10.

Verder vroeg hij nog hoe ik het zo vinden als ik pas weer in Oktober terug zou komen voor nieuwe behandelingen. Ik zei prima, want ik kan er nu toch goed mee leven. Had ik dat maar heel hard afgeklopt!

Verder kan ik bevestigen dat ze in het UZA de nieuwe techniek die op ratten is uitgeprobeerd, op mensen uittesten. (Vagus Nerve Stimulation)
De eerste persoon is al geimplanteerd en daarmee gaan ze testen en volgende maand wordt er een 2de persoon geimplanteerd. Dit doen ze tot 10 personen en dan gaan ze kijken of het echt helpt. Helpt het dan gaan ze het als een reguliere behandeling toepassen.

quote:
1s.gif Op woensdag 9 februari 2011 22:21 schreef Zwollesjappie het volgende:

[..]

Wauw, wat goed zeg! Ik ben erg blij voor je. :)
Als je dit vergelijkt met je post's uit Deel 2 dan ben je enorm vooruit gegaan!

Beterschap, en hopelijk gaat het weer naar je oude niveau.
Ja zeker.
In deel 2 was ik echt een wandelend lijk. Deed niks meer, sliep niet meer enz. Luisterde alleen maar naar de piep en zocht er een oplossing voor.
Heel langzaam met de tijd en pillen die ik kreeg in het UZA (kon ik weer slapen) ging het elke maand een stukje beter met mij.
Heb zelfs een nieuwbouwhuis gekocht met mijn vriendin en deden weer allemaal leuke dingen.
Ik liet mij helemaal niet meer tegenhouden door de T en vergat hem zelfs op momenten.
Maar nu ben ik best weer bang dat het hele riedeltje opnieuw gaat beginnen als het volume niet naar beneden gaat.
Ik ben nog steeds ziek dus ik hou mijzelf voor dat het daar nog aan ligt, maar soms neemt de angst toch een klein beetje de overhand, omdat het nog nooit zo hard is geweest.
Voor de rest probeer ik goed de dag door te komen.
Nee papa niet met die stok, Helppppp , snik snik !
  zaterdag 12 februari 2011 @ 21:48:19 #53
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_92695006
Ik heb net even het hele verhaal gelezen van de jongen die dankzij de T & H zelfmoord heeft gepleegd.
Heel schokkend!

Ik rij 2 tot 4 keer per dag 12 km heen en terug op een scooter.
(45 km, met helm).

Zal het niet verstandiger zijn als ik oordoppen in zou doen tijdens die rit?
Ik vraag dit omdat ik het idee heb dat mijn T erger is geworden in de 6/7 weken dat ik het nu heb.
Soms is het zachter, dan weer harder dat is soms ook nog wisselend.

Bedankt!! :)

[ Bericht 7% gewijzigd door Zwollesjappie op 12-02-2011 22:48:45 ]
  zondag 13 februari 2011 @ 11:34:39 #54
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_92710228
Ik heb trouwends sinds kort een nieuwe toon erbij, als ik niet in bed lig hoor ik hem altijd..
Maar als ik in bed ga liggen, gaat de toon weg na 1 minuut. :P
Als ik dan opsta, dan begint het weer.. :Y

Soms zit ik met mijn oren te prutsen, met de luchtdruk in de hoop dat de tonen zachter worden.

Helemaal in het begin dat ik het had, lukte dit.
Maar nu zijn de tonen niet meer weg te krijgen met de luchtdruk.

Maarja, ik heb voor de rest wel weer mijn leven te pakken! :)
Ik ga zo weer naar vrienden, en op het werk gaat het ook zeer goed, ik heb zelfs met een kratje door een plas olie staan surfen bij de kassa's. :D

Ik voel me wel een beetje bezwaarlijk dat ik zoveel post de laatste anderhalve maand.
Hopelijk vinden jullie het niet erg!

Groeten!!
  zondag 13 februari 2011 @ 11:57:04 #55
306043 tomaat52
Hallo Boppers!
pi_92710942
quote:
1s.gif Op zondag 13 februari 2011 11:34 schreef Zwollesjappie het volgende:
Ik heb trouwends sinds kort een nieuwe toon erbij, als ik niet in bed lig hoor ik hem altijd..
Maar als ik in bed ga liggen, gaat de toon weg na 1 minuut. :P
Als ik dan opsta, dan begint het weer.. :Y

Soms zit ik met mijn oren te prutsen, met de luchtdruk in de hoop dat de tonen zachter worden.

Helemaal in het begin dat ik het had, lukte dit.
Maar nu zijn de tonen niet meer weg te krijgen met de luchtdruk.

Maarja, ik heb voor de rest wel weer mijn leven te pakken! :)
Ik ga zo weer naar vrienden, en op het werk gaat het ook zeer goed, ik heb zelfs met een kratje door een plas olie staan surfen bij de kassa's. :D

Ik voel me wel een beetje bezwaarlijk dat ik zoveel post de laatste anderhalve maand.
Hopelijk vinden jullie het niet erg!

Groeten!!
Wees blij dat het beter gaat. :Y ^O^
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '@_
  maandag 14 februari 2011 @ 01:11:24 #56
202682 childintime
*wait for the ricochet*
pi_92753322
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 februari 2011 21:48 schreef Zwollesjappie het volgende:
Ik heb net even het hele verhaal gelezen van de jongen die dankzij de T & H zelfmoord heeft gepleegd.
Heel schokkend!

Ik rij 2 tot 4 keer per dag 12 km heen en terug op een scooter.
(45 km, met helm).

Zal het niet verstandiger zijn als ik oordoppen in zou doen tijdens die rit?
Ik vraag dit omdat ik het idee heb dat mijn T erger is geworden in de 6/7 weken dat ik het nu heb.
Soms is het zachter, dan weer harder dat is soms ook nog wisselend.

Bedankt!! :)
Het lijjkt me verstandig oordoppen te dragen. Voor motorrijders is dit al vrij normaal (had ik begrepen), lijkt me als je scooter rijdt dit ook wel handig is. Het geluid van je scootor en de altijd aanwezige wind in je oren zouden gedempt kunnen worden. Wat bij mij uiteindelijk de T veroorzaakt heeft weet ik niet, maar het motorrijden heeft er zeker een grote rol in gespeeld.
pi_92756575
Oordoppen zijn aan te raden bij motorrijden inderdaad. Mijn variphones komen normaal gezien deze week binnen. :9

Ben zaterdag nog gaan lasershooten. Om dan elkaar lekker op te fokken draaide er nog hardcore binnen in het doolhof. 'k ging eerst naar binnen met wassen oordoppen, maar 't was precies of m'n hoofd in een visbokaal zat. Ik hoorde m'n eigen geweer niet schieten, en probeer zo ook maar voetstappen of iemand in de buurt te horen. Toch maar de oordoppen laten vallen. Ik schat dat het zo'n 95db was. Dat voor 2x 20m met 30m pauze er tussen. 'k voelde me eigenlijk niet ongemakkelijk en die avond laat in m'n bed was m'n T erg rustig. Ik denk dat er op internet ook veel bangmakerij staat wat T en H erg in de hand werkt samen met je angsten.

M'n moeder heeft ondertussen een Meniere aanval gekregen dit weekend. Heeft nu ook gesuis in haar oren. En het soort suizen, de druk op haar oren en in haar hoofd is volledig gelijk aan mijn ervaring. Ik neem al een tijd Betaserc (= Meniere medicijn) tegen het wisselend drukgevoel in m'n oren met erg goede resultaten. Ik begin meer en meer te denken dat ik een sluimerende vorm van Meniere heb. Gelukkig zonder evenwichtsstoornissen ... nog geen last gehad tijdens het salsa dansen.
There’s the moment you know you want one, there’s the moment you first own one, and for the truly afflicted, there’s the decade or two that passes in between.
  maandag 14 februari 2011 @ 13:08:36 #58
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_92764653
Goed topic :)
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  maandag 14 februari 2011 @ 14:48:14 #59
306043 tomaat52
Hallo Boppers!
pi_92768721
Ik had vannacht een irritant piepje in m'n oor. }:| Duurde gelukkig maar 30 seconde of zo. :P
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '@_
  maandag 14 februari 2011 @ 14:53:51 #60
18322 jackson
Jackson Claxon
pi_92768989
Deze meneer loopt er al een aantal jaar mee. Had weinig zin om er mee langs de dokter te gaan omdat zo'n man vraagt of je wel eens bloot gesteld bent aan harde geluiden. Dan moet ik hem uitleggen dat ik 125 feesten bezocht heb zonder bescherming en ik zelf jaren achter de draaitafels heb gestaan.

Nu lees ik hier toch berichten dat een arts iets kan betekenen. Mijn vraag is kan hij iets betekenen om ermee om te gaan of is het aannemelijk dat hij het ook weg kan nemen? Lijkt mij een kansloze zaak wat betreft genezen.

Wel een goed topic... Ik lees mee :)
They always leave the best 'till last -- Have understanding, no questions asked -- You find yourself in what you see -- You found yourself in me....
-- YOU FOUND YOURSELF --
  maandag 14 februari 2011 @ 16:12:04 #61
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_92772478
Mijn dokter zei: was het personeelsfeest voor de rest nog wel leuk, haha. }:|
En daarna dat hij er niks aan kon doen, de kno arts zou er ook niks aan kunnen doen.

Toch een maand later weer een afspraak met hem gemaakt, om te vragen of ik naar de KNO mocht, en dat kon..
In maart kan ik pas komen.

Ik heb nu een hele harde schelle toon in m'n hoofd, die steeds harder en weer zachter word.
Echt zo vervelend, zo doordringend die piep steeds een anderen hoogte..
Echt het is zo wisselend bij mij, soms een ruis dan een toon..

maar goed, ik probeer er mee te leven, voor de rest blijf ik het tinnitus forum in de gaten houden want als er een middel tegen word gevonden wil ik er als de kippen bij zijn.
pi_92960253
Grappig. Heb ik al een tijdje een ventilator op de laagste stand staan wanneer ik ga slapen met de bedoeling dat ik me daar dan op focus ipv het gesuis. Nu hoor ik die ventilator niet meer, maar het gesuis zo goed alsof er geen ventilator zou staan.

-O-

Overdag omgaan met de T, valt goed mee. 't is alleen dat het zover is gekomen dat ik de slaapkamer veel te hard associeer met de T. Willen of niet, m'n gedachten focussen daar het hardst op.
There’s the moment you know you want one, there’s the moment you first own one, and for the truly afflicted, there’s the decade or two that passes in between.
  zaterdag 19 februari 2011 @ 01:06:44 #63
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_92999086
Ben er inmiddels ook achter dat het hebben van een kater de tinnitus nogal versterkt. Meestal hoor ik het niet meer overdag, maar heb al een paar keer gehad (ook vandaag) dat hij nogal duidelijk aanwezig is wanneer ik de avond ervoor een borrel te veel op heb.

En dat stress een enorm belangrijke factor is, krijg ook ik iedere keer bevestigd; twee weken terug was ik een paar dagen erg ontspannen (voor mijn doen); toen ik die tweede dag in bed lag merkte ik ineens dat mijn oren helemaal stil waren.

Deze week helaas weer heel wat meer spanning (god knows why) en issie weer wat duidelijker aanwezig.
  dinsdag 22 februari 2011 @ 19:02:06 #64
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_93163490
Hebben jullie ook meerdere tonen, en veranderen die ook wel is van toonhoogte/geluid?

Met mij gaat het opzich nu wel goed, alleen snachts blijf ik erg moeilijk vinden.
Gister avond hoorde ik zo'n rare geluiden in m'n oren, ik dacht even dat ik gek aan het worden was.. }:|
pi_93198797
Soms harder, soms stiller ... maar steeds hetzelfde (hoge) gesuis.
There’s the moment you know you want one, there’s the moment you first own one, and for the truly afflicted, there’s the decade or two that passes in between.
pi_93300636
Ik hoor nu voor de tweede keer een raar geluid in mijn oor. Het is niet te vergelijken met de bekende piep of ruis na uitgaan of de piep als je verkouden bent. Het is veel lager in frequentie. Ook is het geen monotoom geluid, het varieert een beetje in 'sterkte' en in 'frequentie'.
Ik hoor het alleen 's nachts en met oordoppen in (op maat gemaakt voor slapen). Dit is nu de 2/3e nacht dat ik het weer hoor. Een tweetal maanden terug hoorde ik het voor het eerst en is het volgens mij na 3/4 dagen weer verdwenen.

Het geluid is een beetje te vergelijken qua 'toon' als een voorbijrijdende trein; het gaat de hele tijd door en af en toe is er een soort van 'bump' en dan gaat ie weer door etc... Ook lijkt het wel een beetje op het geluid dat je hoort wanneer je je hoofd uit het raam steekt van een rijdende auto of het geluid dat je hoort als je fiets in de wind en je hoofd beweegt.

Ik zal niet onder stoelen of banken steken dat ik wel eens ben uitgeweest, maar sinds kort draag ik (preventief) oordoppen. Er is ook geen verband te trekken met horen van die geluiden (nu twee keer) en uitgaan, want daar zat minimaal 3 weken tussen. Ook kan ik deze geluiden niet in verband brengen met de geluiden die je wel eens hoort na het stappen,

Ik hoor het dus ook alleen maar als ik mijn oordoppen in heb of mij oordoppen stijf dichtdruk en het voor de rest muisstil is, nu hoor ik niks bijvoorbeeld. De term 'pulserende tinnitus' pas er wel bij vind ik, alleen is er geen verband tussen mijn HR en het 'suizen'.

edit: o ja, ook lijkt het geluid echt 'bij' mijn oor te zitten. Wanneer je zo'n piepje hebt van twee/drie/vier seconden en je oren even ploppen dan zit het geluid echt binnenin je oor, dat is nu niet het geval.

Wat zou dit kunnen zijn?:P

[ Bericht 1% gewijzigd door Parelhoofd op 25-02-2011 11:51:44 ]
  vrijdag 25 februari 2011 @ 12:45:43 #67
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_93302629
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:46 schreef Parelhoofd het volgende:
Wat zou dit kunnen zijn?:P
De werking van het brein. Als je het maar stil genoeg maakt, hoort >90% van de mensen iets.

The term "tinnitus" usually refers to more severe cases. Heller and Bergman (1953) conducted a study of 100 tinnitus-free university students placed in an anechoic chamber, and found 93% reported hearing a buzzing, pulsing or whistling sound. (Wikipedia)

Voor de hele paper: Heller MF, Bergman M, Tinnitus Aurium in Normally Hearing Persons, Ann Otol. Vol 62, 73-83 (1953)
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_93316937
Zwollesjappie,

Las ik nou dat jij 20 bent? Ik ben zelf 22 en kamp met T nu voor een jaar of 1,5.
Ik vraag me af of er meer jongeren van 20-30 zijn met dit probleem.
Zelf heb ik het opgelopen tijdens uitgaan terwijl k helemaal geen festival ganger ofzo ben maar gewoon een kermis was al teveel.

Moet zeggen dat ik uitgaan zo veel mogelijk vermijd maar de echte leuke feestje ga ik wel heen.
Ik heb hoorbescherming gekocht op maat (hele investering).
Maar toch uit eten etc vind ik ook al luid aan me oren. Het liefst doe ik dan ook me oordoppen in en de bios ook.
De laatste tijd weer herrie in me hoofd als ik ga slapen. Heb vorig jaar een periode gehad dat ik inderdaad ook amper sliep zoals jullie oom beschrijven.
Nu kan ik er wel aardig in me geluiden meegaan.

Als jullie tv kijken etc horen jullie het dan en hoe proberen jullie het geluid te blokken. Ik merk dat ik me weer steeds meer erop ga focussen dus meer last heb.

Ook slecht van mij is dat ik als ik iets leuks aan het doen ben, denk van shit is dit geluid niet te hard?

Normaal schrijf ik nooit op forums en lees ik het wel als ik er doorheen zit en trek ik daar kracht uit en zie in dat k niet de enige ben en sommige mensen er al 20 jaar mee leven.
Dan kan ik dat ook natuurlijk!
  vrijdag 25 februari 2011 @ 22:57:13 #69
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_93329558
hey!! :) ,

Nee ik ben pas 18 jaar geworden. :P
Ik vind het ook wel erg jammer dat ik niet meer uitga, vooral het sociale eraan heb ik nu niet meer helaas..
Maar ik meen met heel mijn ziel, mijn oren zijn veel en veel belangrijker dan een leuk avondje in de kroeg.
Met een hele harde piep kan ik niet (goed) mee leven, zonder dat avondje kan ik makkelijk. :)

Ook zijn er soms op mijn werk keiharde geluiden, en ik ben echt als de dood dat de T harder gaat worden.. :{
Ik heb het nu sinds begin januari.
Ik heb niet het idee dat het echt harder is geworden, maar wel dat er meer geluiden bij zijn gekomen.
Vooral snachts wisselen de tonen elkaar af, van een suis naar een piep etc etc.
Voor mijn verjaardag krijg ik een fonteintje voor naast mijn bed, dan hoor je steeds het geluid van het water en hopelijk gaat mij dit helpen!!!

Mijn tinnitus hoor ik boven de tv uit, maar hoe min mogelijk ik er aan denk, hoe zachter ik het hoor.

Vandaag is het precies 1 week dat ik niet meer op het tinnitus forum heb gekeken trouwens! :D

Ik ben zo blij dat ik er niet meer op kijk, ik hoef al die verhalen die er staan niet eens te weten, je hebt er toch niks aan.

Ik blijf het erg moeilijk vinden, vooral 's ochtends is het een enorme teleurstelling als ik mijn ogen open doe, en ik hoor die tonen weer..

Ik ben echt als de dood dat het erger gaat worden, jullie hebben het gemiddeld langer dan ik, dus ik heb een klein vraagje..
Kan het ook harder worden door dagelijkse geluiden, of een vuilniszak die door de druk uit elkaar springt en je dan KLAP hoort? Daar heb ik op me werk mee te maken, dus vandaar die vraag.

Dus door welke geluiden kan de T harder worden?

Onwijs bedankt, en een fijn weekend alvast allemaal!!! :)
Aan dit topic heb ik zo onwijs veel gehad, als het even tegen zit bekijk ik gewoon het vorige deel van het tinnitus topic! :)
  vrijdag 25 februari 2011 @ 23:29:08 #70
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_93331041
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 18:36 schreef nope33 het volgende:
Zwollesjappie,

Las ik nou dat jij 20 bent? Ik ben zelf 22 en kamp met T nu voor een jaar of 1,5.
Ik vraag me af of er meer jongeren van 20-30 zijn met dit probleem.
Zelf heb ik het opgelopen tijdens uitgaan terwijl k helemaal geen festival ganger ofzo ben maar gewoon een kermis was al teveel.

Moet zeggen dat ik uitgaan zo veel mogelijk vermijd maar de echte leuke feestje ga ik wel heen.
Ik heb hoorbescherming gekocht op maat (hele investering).
Maar toch uit eten etc vind ik ook al luid aan me oren. Het liefst doe ik dan ook me oordoppen in en de bios ook.
De laatste tijd weer herrie in me hoofd als ik ga slapen. Heb vorig jaar een periode gehad dat ik inderdaad ook amper sliep zoals jullie oom beschrijven.
Nu kan ik er wel aardig in me geluiden meegaan.

Als jullie tv kijken etc horen jullie het dan en hoe proberen jullie het geluid te blokken. Ik merk dat ik me weer steeds meer erop ga focussen dus meer last heb.

Ook slecht van mij is dat ik als ik iets leuks aan het doen ben, denk van shit is dit geluid niet te hard?
Te vaak oordoppen dragen en geluid vermijden werkt juist hyperacusis in de hand hè.

Als je hyperacusis hebt is het juist goed om dagelijks je hersenen te trainen door regelmatig naar geluid te luisteren (bijv white noise, of gewoon dagelijks geluid) dat tegen of net over het niveau van comfort ligt qua sterkte. Binnen de normale veilige grenzen uiteraard; maar als je hyperacusis hebt zul je zo ver niet komen.

Er is imo ook geen enkele goede reden om geluid te gaan vermijden, tenzij je het echt niet zou trekken. Mensen met tinnitus of hyperacusis krijgen echt niet ineens hoorschade van een paar uur in een restaurant of op een feestje zitten oid. Gewoon gaan dus :)
  zondag 27 februari 2011 @ 00:22:40 #71
202682 childintime
*wait for the ricochet*
pi_93373173
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 februari 2011 19:02 schreef Zwollesjappie het volgende:
Hebben jullie ook meerdere tonen, en veranderen die ook wel is van toonhoogte/geluid?

Met mij gaat het opzich nu wel goed, alleen snachts blijf ik erg moeilijk vinden.
Gister avond hoorde ik zo'n rare geluiden in m'n oren, ik dacht even dat ik gek aan het worden was.. }:|
Dit is wel een goeie ja. Ik hoor meestal pieptonen. Maar als ik moe ben kan de pieptoon ineens omslaan in een lage bromtoon. Dat gebeurt van het 1 op het andere moment en ik voel dan wat druk in mijn oor en wordt zelfs even licht misselijk (een paar seconden). Dat is altijd in 1 oor. Dus 1 oor houdt een hoge pieptoon en het andere oor heeft ineens een lage bromtoon.
  Moderator zondag 27 februari 2011 @ 09:48:36 #72
155227 crew  Guppy
dus
pi_93381150
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 februari 2011 19:02 schreef Zwollesjappie het volgende:
Hebben jullie ook meerdere tonen, en veranderen die ook wel is van toonhoogte/geluid?

Met mij gaat het opzich nu wel goed, alleen snachts blijf ik erg moeilijk vinden.
Gister avond hoorde ik zo'n rare geluiden in m'n oren, ik dacht even dat ik gek aan het worden was.. }:|
Ik hoor ook meerdere tonen, en het wisselt zich constant af. Hard, zacht, hard, zacht... Vooral rechts.

Ik heb het eigenlijk vooral 's nachts... Blijft lastig... Ik heb een mantra: 'er zijn ergere dingen, er zijn ergere dingen, er zijn ergere dingen'... En dat is natuurlijk zo, hoewel dat soms moeilijk is.

Nou heb ik 15 maart een concert in de HMH met een vriendin. Ze vroeg me mee, en ik vond het zo leuk dat ze aan me dacht, dat ik ja heb gezegd. Nu moet ik alleen voor die tijd nog wel even goede oordopjes scoren. Iemand tips?
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  zondag 27 februari 2011 @ 12:16:23 #73
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_93384289
Die van Alpine zijn prima en zie je niet zitten. De rest die ik heb geprobeerd zitten niet lekker of steken veel te ver uit.
Je kunt natuurlijk ook oordoppen op maat laten maken, maar dat kost je rond de 200 euro.
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:49:01 #74
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_93534871
Hallo allemaal, :)

Met mij gaat het de laatste tijd erg goed naar mijn idee. :)
Ik ben al sinds begin januari niet meer uitgeweest, en het begint toch wel te kriebelen..

Alleen mijn punt is, mijn gehoor is me nu zo erg veel waard geworden, veel meer dan een leuk avondje in de kroeg..
Zonder het uitgaan kan ik goed leven, alleen niet met een harde piep die nooit meer weg gaat..

Nu wil ik max 150,- euro uitgeven aan op maat gemaakte oordoppen.

Maar mijn aller grootste vraag is: kan je tinnitus harder worden ook al heb je goede bescherming in? Want als ik alsnog een hardere blijvende T zou hebben, zou ik ten einde raad zijn.

Wie stapt nog meer in dit topic, en wat voor oordoppen hebben jullie en is de T harder geworden?

Echt, onwijs bedankt alvast, ik wacht af!! :)
pi_93545784
Ik heb ook op maat gemaakte oordoppen zoiets van 160 /170 euro vooral die filters zijn t duurst.
Je hebt demping 9 db, 15 db en 25 db, die van 15 en 25 heb ik in me assortiment. 25 doe ik in naar feestjes zoals verjaardagen, en 15 in restaurant / bios. Maar goed toch het idee altijd dat het niet goed voor je is.....
Mijn oordoppen zijn van earproof. Duurde wel 2 maanden voor ik ze had.
En ik heb na 1,5 jaar weer nieuwe laten maken. omdat je oren qua pasvorm veranderen dus dan gaan ze losser zitten en dempen ze niet meer voldoende. Zonde want dat kost je weer veel geld.

Weet iemand hier hoelang filters meegaan eigenlijk?

Wat doe je dan voor leuks in t weekend want ik neem aan dat je vrienden gewoon uitgaan etc?

Dit jaar is de 1e koninginendag die ik dan waarschijnlijk niet mee ga... vorig jaar zat ik in china dus kon ik er zo ie zo niet bijzijn..
Dit soort dingen vind ik echt mega jammer..... Maar er zijn inderdaad ergere dingen!

[ Bericht 0% gewijzigd door nope33 op 02-03-2011 17:09:03 ]
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:45:05 #76
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_93562849
Als je naar het restaurant gaat doe je oordoppen in?

Ik werk zelf in de keuken waar echt redelijk veel lawaai is 8,5 uur per dag, maar ik heb niet het idee dat het slecht is voor me oren, en ik bedoel weer uitgaan idd. in een discotheek.. :)

Maar volgens mij is het niet nodig in een restaurant,

Maar je moet doen wat je zelf het best vind. :P
Erg bedankt voor je reactie!! :) .
pi_93591486
Ja ik merk namelijk wel verschil vanaf toen het begon 1,5 jaar geleden en nu.
Het is wel verergerd. Vraag me dan altijd sterk af waardoor :P?

Heb jij eigenlijk jonge mensen in je omgeving die dat ook hebben?
Ik ken totaal niemand! Soms erg fustrerend.

Die oordoppen zijn trouwens prima, helemaal niet zichtbaar als je je haar er gewoon overheen draagt.
Als je een meisje bent natuurlijk en langhaar hebt.

Ik zou t zelf namelijk niet echt prettig vinden als mensen ze steeds zagen.
Beetje ijdel denk ik haha..
groetjes
  vrijdag 4 maart 2011 @ 01:04:52 #78
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_93624097
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:01 schreef nope33 het volgende:
Wat doe je dan voor leuks in t weekend want ik neem aan dat je vrienden gewoon uitgaan etc?
Ga gewoon uit als je dat leuk vindt! Wel met oordoppen in natuurlijk; maar dan is het echt wel veilig. Als je op maat gemaakte oordoppen in hebt, is het geluidsniveau echt wel een stuk beneden de gevaarzone. Mensen die tinnitus hebben lopen niet eerder gehoorbeschadiging op dan mensen zonder.

Zijn jou oren ooit getest ? Het zou namelijk ook best zo kunnen zijn dat het piepje dat je hoort, niets met gehoorschade te maken heeft.
  zaterdag 5 maart 2011 @ 09:26:39 #79
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_93677121
Hallo,

Vannacht weer onrustig geslapen, gister had iemand voor de lol volop in mijn oor lopen scheeuwen voor de lol... }:|

Mijn piep was echt hard in m'n bed, ik heb tinnitus nu 2 maanden en ben even gaan evalueren hoe het zich heeft ontwikkeld in die 2 maanden.

Er zijn 2 tonen bijgekomen de laatste anderhalve maand, en de hardste toon is scherper en harder geworden van toonsoort...
Als het elke maand dus een stapje erger wordt, hoe zou mijn leven er dan over 7 jaar uitzien denk ik wel is,.. :( Op dat moment was ik er van overtuigd dat ik niet oud zal worden..

't meisje boven mijn posts heeft ook oordoppen in bijv. in een restaurant.
Ik werk zelf nu 5 dagen in een restaurant, is het niet verstandig dat ik filterz ga aanschafen en met oordoppen op m'n werk loop??
Ik ben er ook over aan het nadenken om het op de scooter te dragen.

Ging het bij jullie ook in de begin periode steeds harder worden?
Ik hoor de tonen nu overal, en dat was in het begin niet zo, toen hoorde ik het alleen boven de tv als ik moe was van m'n werk, nu hoor ik die vermoeidheids toon altijd..

Bedankt alvast!!
pi_93688094
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 22:57 schreef Zwollesjappie het volgende:
hey!! :) ,
Vandaag is het precies 1 week dat ik niet meer op het tinnitus forum heb gekeken trouwens! :D

Ik ben zo blij dat ik er niet meer op kijk, ik hoef al die verhalen die er staan niet eens te weten, je hebt er toch niks aan.
Hmm dacht dat ik iets anders van je gelezen had op het forum???

[ Bericht 47% gewijzigd door romika op 05-03-2011 15:51:11 ]
  zaterdag 5 maart 2011 @ 15:52:42 #81
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_93688338
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2011 15:44 schreef romika het volgende:
Ik kan het helaas niet nalaten en moet toch even zeggen dat je me wel tegenvalt!
Ik kan me herinneren dat iedereen van het door jou bedoelde forum naar je verhalen heeft geluisterd en zijn best heeft gedaan om je te helpen.
Bij al die verhalen waar jij het over hebt mag je jezelf ook toerekenen toen je met je verhaal op het forum verscheen.
Hij bedoelt het niet kwaad denk ik.

Maar weet je wat het is: voor iemand met een beginnende of lichte tinnitus, kan een patiëntenforum juist heel erg angsten en negatieve gedachten inprenten. Juist omdat de bevolking van zo'n forum uit relatief veel chronische, zware gevallen bestaat, gebeurt het heel erg gemakkelijk dat iemand zich heel erg zorgen gaat maken.

Moet je je voorstellen dat je een piepje hoort en dan kennis maakt met een groep mensen die het chronisch heeft, er heel veel last van heeft, door de jaren verergeringen heeft gehad... Dat is niet goed voor zo iemand.

Voor veel mensen begint de paniek pas nadat ze op google nare verhalen hebben gelezen! Die "negative counseling" is ook de reden dat TRT-behandelaars hun patiënten verbieden om op forums rond te hangen.

Dit is geen persoonlijke kritiek, maar het is wel een bekend probleem met patiëntenforums...
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  zaterdag 5 maart 2011 @ 16:02:56 #82
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_93688651
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2011 09:26 schreef Zwollesjappie het volgende:
Vannacht weer onrustig geslapen, gister had iemand voor de lol volop in mijn oor lopen scheeuwen voor de lol... }:|
Dat is niet de eerste keer. Ik vraag me wel een beetje af met wat voor mongolen jij samenwerkt. Misschien is het een idee om er een keer serieus over te praten met een teamleider o.i.d.? In je oor schreeuwen is geen goede grap. Je kan er echt last van hebben. Persoonlijk zou ik in zo'n geval wel fysiek geweld toepassen als dat mogelijk is.
quote:
Er zijn 2 tonen bijgekomen de laatste anderhalve maand, en de hardste toon is scherper en harder geworden van toonsoort... Als het elke maand dus een stapje erger wordt, hoe zou mijn leven er dan over 7 jaar uitzien denk ik wel is,.. :( Op dat moment was ik er van overtuigd dat ik niet oud zal worden..
Ik denk niet dat je die verandering moet doortrekken. Het gebeurt bij een beginnende tinnitus vaker dat deze over de weken heen wat verandert. Het brein past zich langzaam aan; soms positief soms negatief. Het kan ook nog zo zijn dat bepaalde geluidjes je pas later gaan opvallen, en daarna herkent je brein ze opeens, waar je ze eerst misschien niet door had. Het effect van gedachten en gevoelens op tinnituswaarneming is immens.

Er is vrijwel niemand bij wie de oren elke maand zomaar slechter worden. Dus het is vrijwel zeker dat het op een gegeven moment wel 'stabiel' wordt.
quote:
Ik werk zelf nu 5 dagen in een restaurant, is het niet verstandig dat ik filterz ga aanschafen en met oordoppen op m'n werk loop??
Ik ben er ook over aan het nadenken om het op de scooter te dragen.
Hangt van het geluidsniveau af. Vaak wordt gezegd, als je niet een gesprek kan voeren met een normale stem, is het te hard. Dus, als dat wel kan, is het niet te hard.

quote:
Ging het bij jullie ook in de begin periode steeds harder worden?
Toen ik tinnitus in het begin kreeg, was dat in één keer. Maar ik heb daarna wel verdere gehoorschade opgelopen, en toen duurde het een aantal weken waarin er van alles gebeurde qua piepjes. Het belangrijkste is: als je je oren goed beschermt, zullen ze tot op hoge leeftijd zo goed mogelijk werken :)
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_93690340
quote:
7s.gif Op zaterdag 5 maart 2011 15:52 schreef eleusis het volgende:

Hij bedoelt het niet kwaad denk ik.
Ik had ook niet zo moeten reageren, mijn excuses hiervoor!
Het is al moeilijk genoeg voor hem om hier uit te komen.
  zaterdag 5 maart 2011 @ 21:06:12 #84
327417 Zwollesjappie
Democratisch Iran
pi_93701526
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2011 16:50 schreef romika het volgende:

[..]

Ik had ook niet zo moeten reageren, mijn excuses hiervoor!
Het is al moeilijk genoeg voor hem om hier uit te komen.
Hallo Romika! :) ,

Het spijt me dat ik het zo omscheven heb, de steun heeft me erg geholpen. :)
Alleen als je dan verder op het forum kijkt,zag ik een verhaal dat een meisje de hele dag in haar hoofd had: Happy birthday to you, en het geluid van een straaljager hoorde zo hard..
Ik vind het vreselijk voor het meisje, alleen dat soort verhalen zijn ook erg angstig.

In de keuken bij ons moet je als het druk is wel redelijk hard praten, en soms word er wel ''gescheeuwd''.
Alleen toen ik nog geen tinnitus had, kreeg ik ook geen gehoorschade van dit werk, dus waarom nu wel denk ik...
Maar als het in de toekomst steeds harder blijft worden schaf ik ze zeker aan!! :) .

Er zijn nu ondertussen 2 mensen in België die de nieuwe methode toegepast hebben gekregen meen ik nog weten van 2/3 weken geleden. :)
De ''rattentest'', alleen hoor je er helemaal niks over.
Ik denk dat als het positief had uitgepakt, dat we dan al op de hoogte waren..

Maar er komt wel een oplossing binnen 20 jaar denk ik. :)

Ben trouwens wel benieuwd hoeveel mensen er dit weekend tinnitus oplopen, want het is nu volop carnaval.. Maar ik ken niemand van mijn leeftijd die tinnitus heeft, da's wel vreemd..
Maar gelukkig hebben niet veel mensen het. :P

Ik heb 18 maart een afspraak met de kno, het gaat niks helpen hebben ze me al verteld maar het kan nooit kwaad denk ik maar. :)

Allemaal erg bedankt voor jullie reacties, ook al kunnen veel van jullie er top mee leven, toch helpen jullie anderen ermee, vind ik mega top!! ^O^

Allemaal een fijn weekend! :) .
pi_93718839
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2011 21:06 schreef Zwollesjappie het volgende:

[..]

Hallo Romika! :) ,

Het spijt me dat ik het zo omscheven heb, de steun heeft me erg geholpen. :)
Alleen als je dan verder op het forum kijkt,zag ik een verhaal dat een meisje de hele dag in haar hoofd had: Happy birthday to you, en het geluid van een straaljager hoorde zo hard..
Ik vind het vreselijk voor het meisje, alleen dat soort verhalen zijn ook erg angstig.
Lieve Zwollesjappie,

Ik begrijp het hoor en dank je!
Ik had niet zo moeten reageren.
Het beste kan je die verhalen ook maar niet lezen.
Als je wat wilt weten kan je me ook altijd een berichtje sturen hoor dan kan ik je eventueel informatie geven die voor jou van nut is en dan hoef je ook geen enge dingen tegen te komen.

Liefs en veel sterkte gewenst.
Romika
pi_93732063
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 01:04 schreef DaneV het volgende:

[..]

Ga gewoon uit als je dat leuk vindt! Wel met oordoppen in natuurlijk; maar dan is het echt wel veilig. Als je op maat gemaakte oordoppen in hebt, is het geluidsniveau echt wel een stuk beneden de gevaarzone. Mensen die tinnitus hebben lopen niet eerder gehoorbeschadiging op dan mensen zonder.

Zijn jou oren ooit getest ? Het zou namelijk ook best zo kunnen zijn dat het piepje dat je hoort, niets met gehoorschade te maken heeft.
Mijn gehoor is gestest was toen prima zelfs een 10 zei die man, vandaar dat in dingen sneller hoor dan anderen waarschijnlijk. Maar ook geluid harder waarneem. Hij zag wel iets minder in de hoge tonen dus gehoorschade maar heel ligt. Nu heb ik na 2 jaar wel soms moeite met geluiden onderscheiden omdat ik ook mijn eigen geluid hoor. Gister in een rustige kroeg gezeten waar de muziek normaal stond en je elkaar makkelijk kon verstaan, waren ook maar 20 man binnen. Toen toch voor gekozen geen oordoppen in te doen.
Soms weet ik die scheiding ook niet goed te maken hoor. moeilijk allemaal.

Ik snap wel dat de forums niet goed zijn voor je angst aanvallen etc. Maar als ik er even doorheen zit kijk ik er juist op omdat er ook hele positieve berichten opstaan ! :)! Dat geeft hoop om het niet je hele leven moet beheersen en als je weer even daaraan denkt dan valt t allemaal wel weer mee!
pi_93809378
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:46 schreef Parelhoofd het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hoor het nu ongeveer zo elke nacht, elke keer als ik mijn oordopjes in doe. Zou het misschien iets te maken kunnen hebben met de druk die oploopt op het moment dat ik oordopjes in doe? Het zijn op maat gemaakte oordopjes namelijk, dus ze passen precies.
Als ik wakker word is het geluid iets harder dan dat ik ga slapen, maar op het moment dat ik mijn dopjes uitdoe is het ook weg, ik hoor het dan ook niet weer gedurende dag, hoe hard ik het ook probeer. Ik begin steeds meer te denken dat het geluid er ook echt is, misschien uit een bloedvat oid of gewoon kunstmatig zoals iemand hierboven aangaf.
Echt hinder heb ik er niet van, en ik kan ook natuurlijk zonder oordopjes slapen, maar ja de rust die je dan mist is wel jammer:P
  dinsdag 8 maart 2011 @ 12:10:17 #88
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_93809706
Door de oordoppen kan misschien net een bepaalde druk op een zenuw ontstaan waardoor een ruisje naar voren komt. Heel veel mensen kunnen ook een tijdelijke piep/ruis krijgen door bijvoorbeeld hun kaak of ogen te bewegen.

Wat ook nog kan, is dat je een SUPERmilde tinnitus hebt, die zó zacht is, dat je hem alleen kan horen in extreme stilte (dus met oordoppen).

Er is een bekend onderzoek waarin >90% van de gezonde, jonge, proefpersonen, een tinnitus waarnam als ze zich maar lang genoeg in een geluiddichte ruimte bevinden. Je eigen 'hoofd- en hersengeluidjes' horen gewoon bij de mens; als je het maar stil genoeg maakt hoort iedereen ze.
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_93860259
Daarbij T is dan ook nog eens heel subjectief. Ik heb avonden dat ik ga slapen dat ik denk van ... goh ik hoor het amper. Als ik er dan op ga liggen focussen, dan kan ik het echt luid laten worden. Ik wacht nog steeds op het moment dat ik niet meer aan de T denk. Van zodra ik m'n licht uit doe in de slaapkamer, denken m'n hersnen aan T. Is het er nog? Hoe luid is het?

Trouwens Zwollesjappie. Als ik in m'n vriendenkring kijk, haal ik er al direct 2 mensen uit.

Een vriend van mij heeft het al jaren. Nog van z'n Metal tijdperk. Hij slaap 's nachts met een luchtbevochtiger (of ontvochtiger) en negeert het gewoon. Hij gaat nu nog naar concerten, rijdt met de moto en maakt er zich geen zorgen over. Hij beschermt z'n oren niet. En 't is al jaren niet erger geworden.

Zij is een hypochonder op alles wat met geluid te maken. 't is trouwens m'n danspartner bij salsa. En ze ervaart grotendeels hetzelfde als mij. Na onze lessen vorige week, zat ik even bij haar thuis op de bank met dezelfde klachten. Precies of de druk in ons hoofd te groot is, en dat er lucht wordt afgelaten via onze oren door oorsuizen. Ze hoort het 's nachts ook met het slapen gaan. Staat serieus onder stress. Ik ook trouwens ...

Ik heb 6 juni een afspraak in het UZA trouwens.

Als ik geeuw kraken m'n oren als de pest. Als ik m'n oren klaar, is het precies of alles vast zit achter m'n trommelvlies. En ik scoor bij elke gehoorstest goed. Ik wil echt weten wat de oorzaak is.

En ondertussen probeer ik er mee te leven. ;)
There’s the moment you know you want one, there’s the moment you first own one, and for the truly afflicted, there’s the decade or two that passes in between.
  donderdag 10 maart 2011 @ 14:28:00 #90
124912 Henk-B
Dus, fok jou dan!
pi_93905073
Nou sinds mijn griep nog steeds een hardere tinnitus.
Nu probeer ik zo goed mogelijk verder te leven, maar onbewust neemt het je weer in beslag.

Thuis en op het werk, bah! :r

Zit zelfs weer op tinnitus forums te kijken, iets wat ik al anderhalf jaar niet gedaan had.

Ik hoop zo erg dat het weer naar het oude niveau zakt.

Wat een kut-symptoom is het toch :r
Nee papa niet met die stok, Helppppp , snik snik !
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')