Fake! Fake and gay!quote:Op woensdag 19 januari 2011 02:21 schreef monkeybrain het volgende:
Bruce Lee pyjama's![]()
Wie durft er te bieden en vervolgens niet te betalen bij deze verkoper op Ebay?![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is wel een hele oude versie Android? Ze zijn nu toch bij 2.2 al?quote:Op woensdag 19 januari 2011 16:31 schreef mickeyD het volgende:
pandawill heeft weer happy hour!
Apad MID 7 Inch WiFi 1GB Android 1.7.4 Camera Black (RJ45 Adapter Included)
sku3980
Kijk jij hebt goed je best gedaan voordat je deze vraag stelde.quote:Op woensdag 19 januari 2011 18:49 schreef mrtequilla het volgende:
Ik zag net leuke schoenen op taboa,
kan ik die gewoon bestellen? hoeveel is verzendkosten naar nl?
Jij gaat weer een pareltje van een aanvulling aan de vaste club users in dit topic worden, wat ik je brom.quote:Op woensdag 19 januari 2011 19:07 schreef mrtequilla het volgende:
Die is op moment niet online, dus ik neem aan dat ik gewoon geduld moet hebben?
quote:Op woensdag 19 januari 2011 19:41 schreef monkeybrain het volgende:
DX heeft een Valentijnsdag mail gestuurd met aanbiedingen van hun pornoshop.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik twijfel nu of sex hebben met een Chinees heel erg spannend of heel erg eng is
Focalpricequote:Op woensdag 19 januari 2011 20:16 schreef Berend. het volgende:
Ik zoek nieuwe Kanen MD-52. Op Lightake zijn ze al lang uitverkocht, ook na een request. Iemand een vergelijkende website?
Ebay. Zoek op je batterij op het nr wat erbij staat. Veel acerlaptops gebruiken dezelfde acerbatterij.quote:Op woensdag 19 januari 2011 16:17 schreef flankert het volgende:
[..]
Hoe, wat, waar? Heb ook een afstervende ACER accu...
Ik ben film kijken en keek even tussendoor voor je via google, kom je dit tegen:quote:Op woensdag 19 januari 2011 20:16 schreef Berend. het volgende:
Ik zoek nieuwe Kanen MD-52. Op Lightake zijn ze al lang uitverkocht, ook na een request. Iemand een vergelijkende website?
quote:Op woensdag 19 januari 2011 22:25 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik ben film kijken en keek even tussendoor voor je via google, kom je dit tegen:
haha en ha
Iemand?quote:Op dinsdag 18 januari 2011 20:37 schreef Exentric90 het volgende:
Ik weet niet of ik hier terecht moet of niet, maar ik wil een Herotab-m802 bestellen. Nu valt deze helaas niet te vinden op dealextreme. Iemand een idee waar wel? En goedkoper dan $217.99 incl. ? Want anders bestel ik hem bij merimobiles.
Tevens heb ik 2 dagen voor oud en nieuw een horloge besteld bij DX iemand enig idee wanneer ik die thuis kan verwachten?
Neen, niet ziek!quote:
Ik had het snel door gekeken maar ik las het nu even verder door:quote:
In GB staat het gebruik van cunt toch gelijk aan kanker in Nederland?quote:Op woensdag 19 januari 2011 23:19 schreef neo2000 het volgende:
Ja, want het is wat, een scheldwoordje. Als ie dan toch ergens over moet vallen lijkt zou ik meer begrip op kunnen brengen voor het feit dat er tussen de new arrivals tegenwoordig ongeveer 50% aan dildo en vibrators staan. Maar hey, dat is schijnbaar de normaalste zaak van de wereld voor zijn dochter, het woord kut, hey, dat kan natuurlijk echt niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |