Stomme Rosequote:Op donderdag 13 januari 2011 20:22 schreef SleepSub het volgende:
@Qunix: Ahw, was Rose te schattig voor je HDD?
Kampfer en andere series zoals Kampfer zijn niet mijn bakkie koffie en ik reis bijna niet met de trein.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:57 schreef SleepSub het volgende:
Wat? Niet in de trein een anime zoals Kampfer kijken,
Omdat appelboom! Ik ga ook geen kleren met schaakmotieven dragen omdat ik toevallig zo nu en dan van een potje schaak hou. Datzelfde geldt ook voor animé, maar manga lezen in de metro daar sta ik wel niet boven.quote:waarom hide jij je powerlevel?!
quote:KIJKEN MAN!
...quote:Ik loop ook gewoon over straat met men anime jas, en als ik een dakimakura had, liep ik er ook wel wat rondjes buiten mee, don't care
quote:Gewoon doen
Ik kijk echt alles in de trein wat ik normaal ook kijkquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:13 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Nou leg hem eens uit![]()
als je trouwens de verwijzing naar de gene die mee keek, dan snapte ik hem hoor
kampfer S2quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:18 schreef torn_Machina het volgende:
Anime voor het komende voorjaar.![]()
[ afbeelding ]
Heb 'm ook aangeraden gekregen van m'n huisgenoot! Zal 'm binnenkort maar eens gaan kijkenquote:Op donderdag 13 januari 2011 18:38 schreef wdn het volgende:
[..]
Quota. Quota, Ik heb voor 10x1 uur kijkplezier per week nodig. Ik heb nog 10 eps van Breaking Bad te gaan dus dat vult mijn kijkplezier nog even maar dan is die ook gezien....
Oh en ik kan iedereen Breaking Bad aanradenGeweldige serie.
Winter 2011 afbeelding is voor dit moment wat uitkomt.quote:Op donderdag 13 januari 2011 21:20 schreef Yi-Long het volgende:
Wandering Son zojuist even trailer van bekeken op youtube, en ziet er schitterend uit,dus ben ik meteen aan het binnenhalen.
Op pagina 1 staat een mooi overzicht van nieuwe series die in maart/april uitkomen, maar momenteel komen toch ook een aantal nieuwe series uit!?!? Is daar geen overzicht van!?
Thanksquote:Op donderdag 13 januari 2011 23:59 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Winter 2011 afbeelding is voor dit moment wat uitkomt.
maar, maar, het was zo heerlijk foutquote:Op vrijdag 14 januari 2011 01:35 schreef outcast_within het volgende:
oh god nee. Kampfer s2?
Niet dat het een tragische serie was, maar dat het een vervolg krijgt sta ik wel van te kijken.
Moet je meer berrichten op een pagina instellen, bij mij zitten we pas op pagina 2quote:Op vrijdag 14 januari 2011 08:11 schreef Xaryna het volgende:
4 pagina's alweer
Jullie gaan zo hard :x
Je krijgt dan nog 1 reactie op pagina 7quote:Op vrijdag 14 januari 2011 08:52 schreef Xaryna het volgende:
Dit leest fijner! Plus ik ben dit gewend en raak zo niet van slag als het ineens vol zit op de 6e pagina.
Same herequote:Op vrijdag 14 januari 2011 09:09 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Je krijgt dan nog 1 reactie op pagina 7. Maar ja tis maar wat je gewend bent.
Ik moet nog zoveel series kijken
Ik wou dat mijn internet het niet deed, dan kon ik fatsoenlijk studeren zonder steeds afgeleid te wordenquote:Op vrijdag 14 januari 2011 11:04 schreef .Cake. het volgende:
Gvd, om de één of andere magische reden doet internet het niet meer op mijn pc benedenVrij cruciaal, want op deze laptop van mijn huisgenoot kan ik niet echt anime kijken, want die is zo mogelijk nog slechter dan mijn eigen pc.
Steun mij!
daarom moet je ook downloaden en niet streamen...quote:Op vrijdag 14 januari 2011 11:04 schreef .Cake. het volgende:
Gvd, om de één of andere magische reden doet internet het niet meer op mijn pc benedenVrij cruciaal, want op deze laptop van mijn huisgenoot kan ik niet echt anime kijken, want die is zo mogelijk nog slechter dan mijn eigen pc.
Steun mij!
Toon wat dicipline of gooi gewoon je router uit het raamquote:Op vrijdag 14 januari 2011 11:10 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Ik wou dat mijn internet het niet deed, dan kon ik fatsoenlijk studeren zonder steeds afgeleid te worden
En daarnaast was het ook stom om 100 chapters van Bakuman te downloaden
Sterkte kerel! en als hij het boven wel doet en beneden niet moet er dus een duidelijk probleem zijnquote:Op vrijdag 14 januari 2011 11:04 schreef .Cake. het volgende:
Gvd, om de één of andere magische reden doet internet het niet meer op mijn pc benedenVrij cruciaal, want op deze laptop van mijn huisgenoot kan ik niet echt anime kijken, want die is zo mogelijk nog slechter dan mijn eigen pc.
Steun mij!
Downloaden FTWquote:Op vrijdag 14 januari 2011 11:35 schreef mschol het volgende:
[..]
daarom moet je ook downloaden en niet streamen...
Ik ben niet de enige in dit huis, denk dat m'n huisgenoten er vandaag al van zullen balenquote:Op vrijdag 14 januari 2011 11:35 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Toon wat dicipline of gooi gewoon je router uit het raamJe zal jezelf vandaag dankbaar zijn en er morgen als een stekker van balen.
Gewoon niets van die anderen aantrekken, als ook zij moeten leren moeten ze je maar dankbaar zijn!quote:Op vrijdag 14 januari 2011 11:36 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Downloaden FTW
[..]
Ik ben niet de enige in dit huis, denk dat m'n huisgenoten er vandaag al van zullen balen
En vandaag ga ik terug naar huis, dus morgen baal ik in elk geval nog niet dan
Ik download altijd, thank you very muchquote:Op vrijdag 14 januari 2011 11:35 schreef mschol het volgende:
daarom moet je ook downloaden en niet streamen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |