Wat heb ik nodig om te kunnen beginnen met downloadenquote:Usenet (ook bekend als 'News' of 'Newsnet') is een netwerk voor de verspreiding van tekstberichten of binaire bestanden (zoals audio, video, software, enz.) via zogeheten nieuwsgroepen (ook wel discussiegroepen genoemd). Usenet wordt gebruikt voor verschillende doeleinden:
het discussiëren over onderwerpen (dikwijls met mensen die elkaar niet kennen)
het stellen en beantwoorden van vragen over allerlei onderwerpen
het verspreiden van bestanden zoals afbeeldingen, muziek, en software (dit kan soms illegaal zijn als het copyright geschonden wordt)
Bron : Wikipedia
Waarom een betaald Usenet account? Ik kan die van mijn provider toch gebruikenquote:• Het liefst een betaalde usenet account. (zie overzicht betaalde Usenetaccounts)
• Een programma op mee te downloaden: Newsleecher (betaald, makkelijk) (handleiding), Grabbit (gratis, veel handmatig werk) (handleiding) of Sabnzbd (gratis, werkt automatisch) (site
• Voor sommige programma's heb je een uitpak- en repareerprogramma nodig: Winrar en Quickpar heb je ook nodig.
Retentie :quote:Dat klopt. De nadelen zijn als je die van je Provider gebruikt dat meestal je snelheid behoorlijk geknepen wordt. En dat de retentie (hou oude bestanden je kan downloaden) behoorlijk laag is meestal iets van 2 a 3 dagen.
Hier zie je een overzicht van de retenties / snelheden bij je Provider.
Okee, doe mij dan maar een betaald usenet account! Waar kan ik deze krijgenquote:Het aantal dagen dat de bestanden te benaderen zijn op een bepaalde server.
Als jij een post ziet die ongeveer 20 dagen geleden is gepost kun je deze meestal niet meer binnenhalen of hij is meestal incompleet. Met een betaalde usenet account kan dat wel omdat daar de retentie min. 30 dagen tot 100 dagen is. Dit is afhankelijk bij wie je zit natuurlijk.
(je kunt nooit een sneller usenet account nemen dan dat jouw internetabbo aankan, dus heb je maar een abbo van 10 MB , dan heeft het geen zin om een usenetaccount van 20MB te nemen.)quote:Eweka (¤7.5/mnd (prepaid) 8 deelbare verbindingen, 600+ dagen retantie, 50mbit)
Giganews (¤8-¤15/mnd, max. 50 verbindingen (niet deelbaar), 600+ dagen retentie)
NewsXS (¤5.5-¤9.5/mnd, max. 50 verbindingen, 200+ dagen retentie)
XSNews (gratis 5 dagen proef)
XLNed (gratis 7 dagen op proef)
Tweaknews (vooral handig als je bij Tele2 zit ivm korting enz.) alleen het duurt een aantal dagen voordat je je login gegevens ontvangt.
Easyusenet
Download2day
UsenetXL (7 dagen extra en betalen met sms/wallie)
Powernews
SMSusenet (betalen met sms)
Ik snap er nu echt de ballen niet meer vanquote:NZB-bestanden zoeken van wat je wilt hebben:
http://www.ftd.nu/ (community)
http://www.nzbindex.com (zoekmachine)
http://www.ftn2day.nl (community)
http://www.altbinz.net/
http://code.google.com/p/sickbeard/ (automatisch downloaden)
Voordelen usenetquote:http://www.binaries4all.nl/ hier staat echt alles punt voor punt uitgelegd.
Vorige delenquote:Ten opzichte van Torrents je shared niets je haalt enkel binnen en dat is legaal in Nederland.
Je hebt geen baggersnelheden zoals torrents dat je rond de 90 a 100 KB zit.
Snelheid is constant meestal zit ik zelf rond de 1.50 MB per seconde![]()
DVD film is nu binnen 1 uur binnen ipv dag.
Echt waar als je door hebt hoe het allemaal werkt dan gaat er een wereld voor je open![]()
![]()
Belangrijke regel:quote:
Hard Breakersquote:Op vrijdag 7 januari 2011 14:48 schreef dj_ko het volgende:
game on!
weet iemand nog een leuke recente comedy film die ik vanavond met vrouwlief kan gaan kijken?
heb je wel een ipv6 adresquote:Op zaterdag 8 januari 2011 19:04 schreef Joooo-pi het volgende:
Meer ipv6 downloaders hier?
Heb de hele week spul binnengehaald van newszilla6 en ipv6.xsnews, maar sinds vanmiddag niks meer...
De servers reageren nog wel op ping, maar niet op telnet...
ligt het aan mij?
edit: telnet werkt ook wel (poortnr. vergeten in te geven)... waar kan het aan liggen?
Zo'n usenet provider is dagelijks met miljoenen gigabytes aan data aan het schuiven. Er moeten bestanden opgehaald worden, gedeeld worden, gebackuped worden, verwijderd worden als ze te oud zijn, enz. enz. en dat allemaal op meerdere servers die allemaal met elkaar moeten overleggen wie wat opslaat, doorstuurt, enz.quote:Op maandag 10 januari 2011 02:10 schreef schijffie het volgende:
Waar ligt het eigenlijk precies aan als je een bestand niet compleet binnenkrijgt terwijl hij eigenlijk normaal makkelijk binnen te halen zou moeten zijn?
Heb steeds vaker dat bestanden van rond de 100 dagen of ouder niet compleet binnenkrijg. Terwijl ik daar vroeger bijna nooit last van had.
Heb eweka.
Moet het een NL-payserver zijn? anders zou je Astraweb kunnen gebruiken.quote:Op zondag 9 januari 2011 23:42 schreef Fortitude het volgende:
Ik heb sinds kort 120mbit en zoek nu een usenet payserver die dit aan kan. Ik kan maar 2 nederlandse vinden; xsnews en hitnews. Die eerste lees ik veel negatieve dingen over in combi met zo'n internet verbinding. De 2e probeer ik atm, maar ik vind de retentie niet geweldig en soms is de snelheid ook twijfelachtig.
She's Out of My Leaguequote:Op vrijdag 7 januari 2011 14:48 schreef dj_ko het volgende:
game on!
weet iemand nog een leuke recente comedy film die ik vanavond met vrouwlief kan gaan kijken?
Mocht je per se een Nederlandse payserver willen dan kun je I-telligent eens opzoeken. Ik heb dus ook sindskort 120mbit en heb I-telligent even geprobeerd. Newsleecher kwam tot 11,4 mbyte p/s en dat bleef constant zo. Verder een retentie van rond de 300 dagen.quote:Op zondag 9 januari 2011 23:42 schreef Fortitude het volgende:
Ik heb sinds kort 120mbit en zoek nu een usenet payserver die dit aan kan. Ik kan maar 2 nederlandse vinden; xsnews en hitnews. Die eerste lees ik veel negatieve dingen over in combi met zo'n internet verbinding. De 2e probeer ik atm, maar ik vind de retentie niet geweldig en soms is de snelheid ook twijfelachtig.
Geen grabit gebruiken.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 19:02 schreef De-Hamster het volgende:
Hmmm ik ben nu bezig met een paar downloads, en nu blijft GrabIt 1.7.2 Beta 4 de hele tijd op decoding staan. Echt de hele tijd, nu zijn mijn downloads wel al gedownload maar nog niet 'gedecode'. Hoe los ik dit op?
Ik ben toch voor xsnews gegaan. Download vaak voor 14MB/s. Atm voor 13MB/s, niet slecht voor dit tijdstip. Soms zakt het een beetje in (nog steeds minimaal 7.5MB/s, bijvoorbeeld op een zondag. Maar dat kan ook goed aan de verbinding liggen.quote:Op donderdag 20 januari 2011 07:52 schreef calexico27 het volgende:
[..]
Mocht je per se een Nederlandse payserver willen dan kun je I-telligent eens opzoeken. Ik heb dus ook sindskort 120mbit en heb I-telligent even geprobeerd. Newsleecher kwam tot 11,4 mbyte p/s en dat bleef constant zo. Verder een retentie van rond de 300 dagen.
Ik heb nu echter een account genomen bij Astraweb, omdat hun retentie veel hoger is.
xsnews krijgt een vet slechte beoordeling op usenetvergelijker.nl. Ik test nu Usenet Xtreme 120mbit. Goeie verbinding 13 a 14 MB p/s en een karige retentie van 290 dgn.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 20:09 schreef Fortitude het volgende:
[..]
Ik ben toch voor xsnews gegaan. Download vaak voor 14MB/s. Atm voor 13MB/s, niet slecht voor dit tijdstip. Soms zakt het een beetje in (nog steeds minimaal 7.5MB/s, bijvoorbeeld op een zondag. Maar dat kan ook goed aan de verbinding liggen.
Neem een paar astraweb-blokken voor je retentie? Als fillserver dan?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 21:50 schreef Cerbie het volgende:
Ik heb mijn lightningusenet abbo verlengd met 3 maanden, bevalt al een tijdje goed. Alleen jammer van de retentie, die is 'maar' 431 dagen (al begint het rond de 425 wel twijfelachtig te worden).
Als ik bij eweka een post van 3 jaar terug binnen haal is dat wel eens andersquote:Op zaterdag 29 januari 2011 17:59 schreef zoz het volgende:
Bij eweka hoef je bijna niet te repareren bij usenet xtreme is dat wel anders.
True true.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:09 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Als ik bij eweka een post van 3 jaar terug binnen haal is dat wel eens anders.
Kan bijna niet van dat geld denk ik. Hoe veel zou je er voor over hebben?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:19 schreef zoz het volgende:
[..]
True true.
Maar als ze hun snelheid naar 120 mbit veranderen ben ik weer vaste klant.
1 2 3 4 5 | Traceback (most recent call last): File "SABnzbd.py", line 1257, in <module> File "SABnzbd.py", line 882, in main File "cherrypy\process\servers.pyo", line 228, in check_port socket.gaierror: (11004, 'getaddrinfo failed') |
Nieuwe versie van sab neerladen? En kijken of je configfiles niet corrupt zijn.quote:Op zondag 30 januari 2011 15:16 schreef gerbenp het volgende:
[ code verwijderd ]
m'n SABnzbd, wat doe je...
wat kan ik hier aan doen?
probleem is opgelost, blijkbaar iets in mijn hosts-filequote:Op zondag 30 januari 2011 15:23 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Nieuwe versie van sab neerladen? En kijken of je configfiles niet corrupt zijn.
Dat klopt ook, maar niet voor grote bestanden. Een DVD binnenhalen van 600 dagen wil nog wel eens mislukken, terwijl een setje FLAC bestanden probleemloos gaat. Maar ik ben nu een DVD van 637 dagen geleden aan het binnenhalen, en het lijkt er vooralsnog op dat dat gewoon lukt, ben benieuwd ...quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:43 schreef zoz het volgende:
Op usenetvergelijker.nl staat dat eweka 600 dgn retentie heeft.
Jazeker, want DMCA geldt alleen in de VS.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:11 schreef THEFXR het volgende:
zijn er nog aanbieders die geen DMCA policy hebben?
SMS is sowieso onhandigquote:Op zondag 30 januari 2011 18:22 schreef Tauchmeister het volgende:
Opwaarderen via SMS bij Eweka lukt niet
dat was ja, nu niet meer hoor, anders noem ze even op?quote:Op zondag 30 januari 2011 18:21 schreef Riparius het volgende:
[..]
Jazeker, want DMCA geldt alleen in de VS.
DMCA is een Amerikaanse wet, en die geldt echt alleen maar in de VS. De Amerikanen zien dat graag anders, maar dat is niet zo. De EU staten hebben wel vergelijkbare wetten, maar die zijn toch weer net even anders.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:53 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat was ja, nu niet meer hoor, anders noem ze even op?
Inderdaad. Het binnenhalen van twee DVD's van meer dan 635 dagen geleden is inmiddels probleemloos gelukt, terwijl ik diezelfde titels (c.q. bestanden) enkele weken geleden niet meer binnen kon halen. Merkwaardig, want dat impliceert dat de uitbreiding van de retentie dus ook met terugwerkende kracht is gerealiseerd.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:44 schreef PiRANiA het volgende:
Geachte heer pirania,
De huidige retentie bij Eweka is tot 700 dagen.
Met vriendelijke groet,
******
Eweka Internet Services
het is nooit precies 700 dagen, het is afhankelijk van de hoeveelheid data die erbij komt.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:25 schreef Riparius het volgende:
[..]
Inderdaad. Het binnenhalen van twee DVD's van meer dan 635 dagen geleden is inmiddels probleemloos gelukt, terwijl ik diezelfde titels (c.q. bestanden) enkele weken geleden niet meer binnen kon halen. Merkwaardig, want dat impliceert dat de uitbreiding van de retentie dus ook met terugwerkende kracht is gerealiseerd.
Misschien mirrorren ze terug van een andere provider...quote:Op maandag 31 januari 2011 17:25 schreef Riparius het volgende:
[..]
Inderdaad. Het binnenhalen van twee DVD's van meer dan 635 dagen geleden is inmiddels probleemloos gelukt, terwijl ik diezelfde titels (c.q. bestanden) enkele weken geleden niet meer binnen kon halen. Merkwaardig, want dat impliceert dat de uitbreiding van de retentie dus ook met terugwerkende kracht is gerealiseerd.
Dat begrijp ik ook wel, maar mijn argument is nu juist dat het feit dat ik nu DVD's kan downloaden bij Eweka die eerder 'expired' waren bewijst dat het oprekken van de retentie niet alleen bestaat uit het langer bewaren van nieuw geposte data.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:05 schreef THEFXR het volgende:
[..]
het is nooit precies 700 dagen, het is afhankelijk van de hoeveelheid data die erbij komt.
ja, erg vreemdquote:Op maandag 31 januari 2011 18:09 schreef Riparius het volgende:
[..]
Dat begrijp ik ook wel, maar mijn argument is nu juist dat het feit dat ik nu DVD's kan downloaden bij Eweka die eerder 'expired' waren bewijst dat het oprekken van de retentie niet alleen bestaat uit het langer bewaren van nieuw geposte data.
Dan zullen ze waarschijnlijk die oude data gesynced hebben met een andere USPquote:Op maandag 31 januari 2011 18:09 schreef Riparius het volgende:
[..]
Dat begrijp ik ook wel, maar mijn argument is nu juist dat het feit dat ik nu DVD's kan downloaden bij Eweka die eerder 'expired' waren bewijst dat het oprekken van de retentie niet alleen bestaat uit het langer bewaren van nieuw geposte data.
20 snoepjes ook namens de kinderen!quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:45 schreef Cerbie het volgende:
usenet begint steeds meer met FTD-types vervuild te worden. Nu mijd ik FTD posts omdat de kwaliteit vaak om te janken is, maar tegenwoordig zie je steeds vaker een gewone download, die je uitpakt en dan blijkt er een rar in te zitten waar je een wachtwoord voor nodig hebtTis kazaa niet
Dan moet je beter opletten. Jij download zeker ook films van 80kb?quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:45 schreef Cerbie het volgende:
usenet begint steeds meer met FTD-types vervuild te worden. Nu mijd ik FTD posts omdat de kwaliteit vaak om te janken is, maar tegenwoordig zie je steeds vaker een gewone download, die je uitpakt en dan blijkt er een rar in te zitten waar je een wachtwoord voor nodig hebtTis kazaa niet
Wat een onzin. Dan kun je altijd nog de zoekmachines nog gebruiken. Als je nu serieus nog wil headeren dan heb je echt tijd teveel.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:52 schreef PiRANiA het volgende:
FTD mogen ze wat mij betreft opdoeken. Ik zeg: back to basic. Headeren et cetera..
Whaha met die retenties van tegenwoordig zou je harde schijf al vol zitten met alleen headersquote:Op vrijdag 4 februari 2011 09:39 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Wat een onzin. Dan kun je altijd nog de zoekmachines nog gebruiken. Als je nu serieus nog wil headeren dan heb je echt tijd teveel.
10 jaar geleden was dat opzich best te doen nog, maar usenet is veel te vol geworden om te headeren.
Okee, dat is misschien wel een punt. Ik heb alleen een hekel aan die zooi tegenwoordig op usenet. Releases op a.b.teevee zijn tenminste vaak schoon, dat is fijnquote:Op vrijdag 4 februari 2011 09:42 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Whaha met die retenties van tegenwoordig zou je harde schijf al vol zitten met alleen headers
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 09:38 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Dan moet je beter opletten. Jij download zeker ook films van 80kb?
Gewoon NIET de nieuwste post pakken, maar één van de eersten en nzbindex.nl gebruiken. Nzbindex.nl vertelt je precies of een archive password protected is.
Gewoon Sabnzbd+ op je servert op pauze zettenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:35 schreef Thomas B. het volgende:
Ik heb een probleem. Probeer nu te verbinden met usenet op een andere locatie dan normaal en ik krijg in sabnzbd steeds de fout 'Failed login for server'. Ik vermoed dat het komt doordat mijn normale thuisserver nu in gebruik is en dat de connecties bezet zijn. Is er een manier om dat te overrulen oid zodat ik hier kan downloaden?
Ja daar kan ik nu dus niet bijquote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:38 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Gewoon Sabnzbd+ op je servert op pauze zetten
Voortaan de helft van de toegestane connecties thuis aanzetten zodat je waar je nu zit altijd nog kan doenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:42 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Ja daar kan ik nu dus niet bijEn m'n huisgenoot neemt z'n telefoon niet op...
Lekkere "server" danquote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:42 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Ja daar kan ik nu dus niet bijEn m'n huisgenoot neemt z'n telefoon niet op...
FTD heeft zeker wel een meerwaarde hoor. Zelfs met zoekmachine's zijn sommige dingen moeilijk te vinden omdat men andere (bestands)namen gebruikt.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:52 schreef PiRANiA het volgende:
FTD mogen ze wat mij betreft opdoeken. Ik zeg: back to basic. Headeren et cetera..
Poortje forwarden en je bent klaar.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:52 schreef Thomas B. het volgende:
Ja het is echt een lokaal downloadservertje. Meer doet het niet. Moet 'm nog steeds een keer extern bereikbaar maken. Geen mogelijkheid dus? Jammer dan... toch bedankt.
edit
Probleem opgelost. Huisgenoot zat idd te downloaden met alle connecties.
Geeft Grabit een foutmelding/error? Geeft Eweka een foutmelding of iets dergelijks op hun website?quote:Op zaterdag 5 februari 2011 17:58 schreef denthemen het volgende:
Mmm, heb een account via Eweka en sinds een paar dagen download hij niet meerHeb tot 13 februari deze account. Ik gebruik Grabit om te downloaden
SPOILER: mierenneukenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nu niet meer:quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:55 schreef Justinn het volgende:
[..]
FTD heeft zeker wel een meerwaarde hoor. Zelfs met zoekmachine's zijn sommige dingen moeilijk te vinden omdat men andere (bestands)namen gebruikt.
http://www.fighttodefeat.nl/index_nieuws.htmlquote:Op woensdag 9 februari 2011 15:13 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Nu niet meer:
http://webwereld.nl/nieuw(...)forum-opschonen.html
Ik denk hoop zelf dat ze wel in hoger beroep gaan.quote:"Helaas beslist de rechtbank nu anders. We onderzoeken de mogelijkheden voor hoger beroep."
Sja nu gaat iedereen naar FTAclub, en tegen de tijd dat die opgerold wordt bestaat dat p2p-based spottersprogramma wel. Hoe heette dat ook al weer?quote:
Volgens mij is dat Dutch Binaries Program (DBP) en die bestaat al. Effe testen.quote:Op woensdag 9 februari 2011 15:55 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Sja nu gaat iedereen naar FTAclub, en tegen de tijd dat die opgerold wordt bestaat dat p2p-based spottersprogramma wel. Hoe heette dat ook al weer?
leukquote:Op woensdag 9 februari 2011 15:44 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
www.nzbindex.nl < gewoon zelf zoeken.
Zo doe ik het ook altijd. Maar als je niet weet waarnaar je moet zoeken wordt het lastig. Ben toch al regelmatig op iets gestuit op FTD wat ik anders niet had gevonden. Dus veel meerwaarde heeft het niet maar soms is het toch wel handig.quote:Op woensdag 9 februari 2011 15:44 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
www.nzbindex.nl < gewoon zelf zoeken.
FTN2day bestaat niet meer.quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:05 schreef Joenes het volgende:
Vind ftn2day eigenlijk nog wel het beste alternatief dat ik gezien heb.
Het staat op usenetquote:Op zaterdag 12 februari 2011 14:03 schreef kikoooooo het volgende:
Heeft iemand een downloadlink naar Spotnet?
Het makkelijke aan FTD is juist dat je in de lijst nieuwe spots kan zoeken naar programma's, films, muziek en games waar je nog niet van hebt gehoord of simpelweg bent vergeten. En zo weet je ook meteen in wat de kwaliteit is van de releases op dat moment.quote:Op woensdag 9 februari 2011 15:44 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
www.nzbindex.nl < gewoon zelf zoeken.
alleen voor windows?quote:Op zaterdag 12 februari 2011 14:03 schreef kikoooooo het volgende:
Heeft iemand een downloadlink naar Spotnet?
http://nzbmatrix.com/quote:Op zondag 13 februari 2011 18:37 schreef Markster het volgende:
wat is een mooi alternatief, nu FTN2day platligt weet ik niet echt meer een handig site
HMm ziet er wat onoverzichtelijk uit, maar ik geef het een poging, heb wel al een account aangemaaktquote:
yottum, nog meer betalen. Het moet wel leuk blijven..quote:Currently you can only download NZBs up to 20 Days Old. This can be increased to 1000 Days by becoming a VIP Member
Als je oudere nzb's zoekt (waar je de naam dus al van weet) kan je toch gewoon van een andere nzbzoeksite de nzb weg halen?quote:Op zondag 13 februari 2011 19:06 schreef Markster het volgende:
[..]
HMm ziet er wat onoverzichtelijk uit, maar ik geef het een poging, heb wel al een account aangemaakt
[..]
yottum, nog meer betalen. Het moet wel leuk blijven..
Is niet duurquote:Op zondag 13 februari 2011 19:06 schreef Markster het volgende:
[..]
HMm ziet er wat onoverzichtelijk uit, maar ik geef het een poging, heb wel al een account aangemaakt
[..]
yottum, nog meer betalen. Het moet wel leuk blijven..
"binnen een week"quote:Op maandag 14 februari 2011 16:09 schreef stoeltafel het volgende:
Wanneer stopt FTD er dan mee? Krijg gewoon allemaal nog nieuwe spots die werken.
1 maartquote:Op maandag 14 februari 2011 16:09 schreef stoeltafel het volgende:
Wanneer stopt FTD er dan mee? Krijg gewoon allemaal nog nieuwe spots die werken.
welke?quote:Op woensdag 16 februari 2011 00:25 schreef Beach het volgende:
Hoppakee een betaalde usenetprovider heeft een abbo van 0.00 voor 20mbit. Bedankt
Zeg ik niet , zodat het hopelijk onopgemerkt blijft door die providerquote:
Net zoals het advies hier om met het stoppen van FTD maar via indexsites te gaan zoeken naar wat je wiltquote:Op woensdag 16 februari 2011 11:00 schreef Sjowhan het volgende:
Wat heeft je post ook 0,0 waarde natuurlijk
Momenteel wordt gebruik gemaakt van twee systemen: de database van FTD en xml files op usenet. Met behulp van die xml files wordt straks waarschijnlijk het wegvallen van ftd opgevangen. Dat is ook meteen een extra foefje om te zorgen dat het systeem niet uit de lucht kan worden gehaald: om dat te doen zou dan het hele usenet offline gehaald moeten worden.quote:Op woensdag 16 februari 2011 13:02 schreef n0ir het volgende:
Maar Spotnet maakt toch gebruik van de database van FTD? In spotnet komen exact dezelfde posts in dezelfde volgorde op mijn beeld.
Wat gebeurt er dan met spotnet na 1 maart?
Waar staan die xml files? En hoe wordt dat geregeld? Is iedere post een xml-bestand, en is het dus ongemodereerd?quote:Op woensdag 16 februari 2011 13:07 schreef Beach het volgende:
[..]
Momenteel wordt gebruik gemaakt van twee systemen: de database van FTD en xml files op usenet. Met behulp van die xml files wordt straks waarschijnlijk het wegvallen van ftd opgevangen. Dat is ook meteen een extra foefje om te zorgen dat het systeem niet uit de lucht kan worden gehaald: om dat te doen zou dan het hele usenet offline gehaald moeten worden.
free.pt dacht ikquote:Op woensdag 16 februari 2011 13:17 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Waar staan die xml files? En hoe wordt dat geregeld? Is iedere post een xml-bestand, en is het dus ongemodereerd?
Maar betekent dit dan dat mensen geen bestanden meer hoeven te spotten? Komen ze er automatisch op via de xml-files?quote:Op woensdag 16 februari 2011 13:07 schreef Beach het volgende:
[..]
Momenteel wordt gebruik gemaakt van twee systemen: de database van FTD en xml files op usenet. Met behulp van die xml files wordt straks waarschijnlijk het wegvallen van ftd opgevangen. Dat is ook meteen een extra foefje om te zorgen dat het systeem niet uit de lucht kan worden gehaald: om dat te doen zou dan het hele usenet offline gehaald moeten worden.
Nee. Er moet gewoon gespot worden.quote:Op woensdag 16 februari 2011 15:20 schreef n0ir het volgende:
[..]
Maar betekent dit dan dat mensen geen bestanden meer hoeven te spotten? Komen ze er automatisch op via de xml-files?![]()
Hoe verschilt spotnet dan met Ftd of al die andere nzb sites die inmiddels ook gesloten zijn?quote:
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:15 schreef schijffie het volgende:
[..]
Hoe verschilt spotnet dan met Ftd of al die andere nzb sites die inmiddels ook gesloten zijn?
Geen centrale database. Dus het kan niet gesloten worden.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:15 schreef schijffie het volgende:
[..]
Hoe verschilt spotnet dan met Ftd of al die andere nzb sites die inmiddels ook gesloten zijn?
http://www.jbinup.com/en/quote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:15 schreef Tsurany het volgende:
Zijn er eigenlijk al programma's die automatisch uploaden naar usenet mogelijk maken? Zou enorm handig zijn als er een programma was waarbij ik gewoon een map kon aanwijzen en dat hij alle bestanden indexeert en dan begint met een bestand rarren en parren en posten en zodra hij klaar is het volgende bestand gaat rarren, parren en posten zonder dat ik ook maar iets hoef te doen wat betreft instructies geven.
Dan kan ik gewoon zeggen upload omstebeurt alles wat in de map series staat en dan gewoon lekker laten gaan tot hij eens klaar is.
20 traantjes voor je postquote:Op zaterdag 19 februari 2011 22:22 schreef kikoooooo het volgende:
FTDlid sinds 21-03-2003Tot ziens FTD
Ja, eens lezen wat er op het forum van Spotnet staat.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:24 schreef Hiya het volgende:
Iemand een idee of en hoe ik de database van Spotnet kan uitbreiden. Ik heb Spotnet net een paar dagen geleden gedownload, en kan niet verder 'terug' kijken dan een maand.
Iemand een idee?
quote:Op zaterdag 19 februari 2011 23:43 schreef Beach het volgende:
[..]
Ja, eens lezen wat er op het forum van Spotnet staat.
Nieuwe SABquote:Finally a 0.6.0 Beta
Weve been working on this for a year, during all the 0.5.x releases.
The release test group (with their infinite patience) has been a major contributor for this.
We are very proud on the end result.
Some highlights:
- A revamped Plush skin that we now promote as the primary UI
- Repair of failed jobs
- Stability of the queue
- True Windows Service support
- Overhaul of the RSS user interface
Usenetvergelijker heeft vreselijk achterhaalde of gewoon foutieve info.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:43 schreef zoz het volgende:
Op usenetvergelijker.nl staat dat eweka 600 dgn retentie heeft.
nzbindex.nlquote:Op zondag 20 februari 2011 20:38 schreef marcb1974 het volgende:
Toch maar dit topic eens volgen. Ik vrees dat het vinden van goede overzichtelijke indexen moeilijk gaat worden. En ik dus weer alles handmatig kan gaan doen.
Eigenlijk is het enige dat we missen nu, de gecodeerde namen van bijv. films.quote:
Hij checkt volgens mij headers die in een speciale nieuwsgroep staan waarin alle informatie staat over de 'spots', die haalt hij binnen, bekijkt ze, en voegt ze lokaal toe aan een databaseje.quote:Op maandag 21 februari 2011 09:03 schreef PiRANiA het volgende:
Maar goed, spotnet werkt toch vanaf usenet? Iemand een idee hoe dat technisch werkt?
Anders kan ik wel proberen een frontend te schrijven voor linux.
Ja, dat klopt grofweg wel.quote:Op maandag 21 februari 2011 09:09 schreef Scorpie het volgende:
Hij checkt volgens mij headers die in een speciale nieuwsgroep staan waarin alle informatie staat over de 'spots', die haalt hij binnen, bekijkt ze, en voegt ze lokaal toe aan een databaseje.
Er zal vast wel een optimalisatieslag kunnen plaatsvinden, maar ja de maker deelt zijn broncode nietquote:Op maandag 21 februari 2011 09:14 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Ja, dat klopt grofweg wel.
En volgens tweakers.net is die database in no time enorm en deed al diverse tweaker pc's crashen.
Tweakers pc's zij niet die delletjes met 4 gb , dual core, blauwe WD disk, maar vaker, 8 tot 24 GB, i7 4 core cpu, black editions/ssd disks.....
Maar het is een opkomend iets en zal dus wel verbeteren, de wet en brein e.d. volgen later dan weer...
DNS he, bepaalde bekende ip ranges van banken e.d. blijven wel open, de rest 'is er gewoon niet meer'.quote:Op maandag 21 februari 2011 09:21 schreef Scorpie het volgende:
Nou ja 'poorten' naar Usenet dichtgooien kan leuk worden, want dan ga je doodleuk re-routen over SSL poort 443, ben benieuwd welke ISP zo ver gaat dat je ook niet meer kan internetbankieren
Dan ga je toch gewoon over op TOR?quote:Op maandag 21 februari 2011 09:34 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
DNS he, bepaalde bekende ip ranges van banken e.d. blijven wel open, de rest 'is er gewoon niet meer'.
Denk maar aan standaard poort 80, websites, ISP's en zelfs landen kunnen complete IP ranges van websites 'lam leggen'. Dan is je site niet meer bereikbaar , van extern, anders dan vanaf de direct aangesloten computers op het netwerk.
Voorbeeld, ziggo laat ssl open voor die en die en dat IP adres, maar alles van elders, welke poort dan ook, 'closed'...
Op een router kan je dat vaak zelfs al doen. Heb ik voor mijn broer gedaan, althans diens kids gingen 'foute sites bezoeken' dus nu zijn sites met bepaalde woorden in de url gewoon onbereikbaar, via/op welke poort dan ook.
TOR is leuk voor andere ip nummers voor jezelf, masking.quote:
Dat. En het is een een efficiënt programmaquote:
Als je toch gaat kopen, ga dan voor newsleecher. Maar ook die haalt het wat mij betreft lang niet bij sabnzbd+.quote:Op woensdag 23 februari 2011 20:54 schreef RacerDKB het volgende:
Aha alt.binz sinds 0.25.6 heeft:
+ support for new multicore version of par2.exe [Link]
Misschien toch maar aanschaffen of eentje met goede kraak downloaden.
hotfile schijnt het allerbeste te zijnquote:Op donderdag 24 februari 2011 00:17 schreef RacerDKB het volgende:
Newsleecher had ik voorheen, die was al helemaal bagger
En Sabnzbd vind ik niet fijn gewoonIk wil een programma, niet alleen een web-ui.
Ga stoer doen ik downloadde al via nieuwsgroepen toen jij torrents ontdektequote:Op donderdag 24 februari 2011 00:19 schreef editoor het volgende:
[..]
hotfile schijnt het allerbeste te zijn
Wat zit je stoer te doen jonguh! Ik had in 1998 breedband internet waar jij het nog moest doen met een 56k modemquote:Op donderdag 24 februari 2011 00:21 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ga stoer doen ik downloadde al via nieuwsgroepen toen jij torrents ontdekte
0.25.0 is de laatste, oud al, maar werkt ook onder w7 x64.quote:Op woensdag 23 februari 2011 20:51 schreef RacerDKB het volgende:
Ik gebruik nu alt.binz,
Dit is omdat ie én moet decoden, én moet parren, én moet unrarren.
Let wel, als je ook gaat posten, je home-IP komt mee bij hen , in jouw headers....quote:
binaries, tekst.. als je post, weg privacy, menig usenet provider meldt niet dat ze niet je ip blocken...quote:Op zaterdag 26 februari 2011 23:35 schreef marcel-o het volgende:
ik post niks, ik lurk.of bedoel je ook posten bij reacties?
en haal al de volle snelheid van mn provider. momenteel 6051kbps
Oh wacht, een typo, getalletje te weinig?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 23:35 schreef marcel-o het volgende:
en haal al de volle snelheid van mn provider. momenteel 6051kbps
Welke doen het wel dan? Eweka wel?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 23:53 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
binaries, tekst.. als je post, weg privacy, menig usenet provider meldt niet dat ze niet je ip blocken...
Niet dat dat een plicht is of zo, maar ik heb er 1 die dat wel doet.
Ik download zelf op 17000 kbps doorgaans
Eweka weet ik niet, maar dat kan je zo in iemand anders diens headers bekijken.quote:
pardon..quote:Op zaterdag 26 februari 2011 23:55 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Oh wacht, een typo, getalletje te weinig?
Want daarmee heb je niks aan 50 Mbit, zelfs een kabel aansluiting van 25 Mbit is dan tig keer sneller dan je download speed...
Ik dacht dat je downloadde via Spotnetquote:Op dinsdag 1 maart 2011 01:40 schreef vosss het volgende:
Ik maak geen gebruik van de ingebouwde downloadfunctionaliteit van Spotnet. Ik geloof dat dat ook Sabnzb is, want dat proces draait als ik via Spotnet download.
anyway, ik gebruik Alt.binz als downloader.
Wat moet ik daar dan precies instellen?
Ik heb dezelfde setting.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 01:41 schreef vosss het volgende:
Overigens vraag ik me af of een setting in mn downloadprogramma het openen van posts in Spotnet in de war kan schuppen?!
Dat lijkt me erg sterk. Ik bedoel ik download toch nog niks dan?
Ik zal eens testen.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 07:30 schreef marcel-o het volgende:
[..]
Ik heb dezelfde setting.
Als je bij spotnet 2 draadjes openzet en bij alt.binz alle 8, zou het prime moeten werken.
Je download zeer zeker wat bij het openen van spots en de reacties die er bij horen reacties. Hier worden headers van usenet voor gebruikt.
ik zag wat "spots" staan met een linux clientquote:
Heb je in spotnet en alt.binz dezelfde usenet provider?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 10:47 schreef vosss het volgende:
En nu even later terwijl er niets veranderd is opent ie wel weer spots terwijl alt.binz nog steeds aan het downloaden is?!
Voorheen downloadde ik met alt.binz en had ik 12 connecties open staan.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:08 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Heb je in spotnet en alt.binz dezelfde usenet provider?
En dan bijv. max. 12 connecties?
Dan kan je niet met 12 connecties in het ene programma en ook nog maar iets in de andere downloaden.
Je zou in beiden bijv. 6 connecties in kunnen vullen/aanvinken.
Anderzijds, met het oog op max. snelheid en voor harddisk behoud op termijn, download 1 'bestand' tegelijk met 1 programma.
Dan kan ik nog 1 ding bedenken, dezelfde poort.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:14 schreef vosss het volgende:
Nu heb ik dat op 9 gezet en in spotnet op 3 (9+3 = 12) maar dat werkt nog steeds niet zodra ik aan het downloaden ben.
Niet vergeten om eventueel de server aan te passen...quote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:20 schreef vosss het volgende:
Owja dat ik daar niet aan gedacht heb
ff spotnet op 453 doen dan
Bij XSNews maakt het qua server niks uit of je SSL of zonder SSL download; hij ziet dat zelf aan de poort die je paktquote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:21 schreef Hiya het volgende:
[..]
Niet vergeten om eventueel de server aan te passen...
Ik raad trouwens iedereen om via SSL te downloaden
Heel topic: Eweka censureert usenet . Ik geloof er niet in.quote:Op maandag 14 maart 2011 11:16 schreef drumstickNL het volgende:
Ik las dat Eweka auteursrechtelijkbeschermde bestanden nu weghaalt? Welke usenet provider is nu het beste?
Dropbox is niet gerelateerd aan usenet. [Aanrader] Dropbox . Ik heb een gedeelde map gemaakt met NZB's er inquote:Op maandag 14 maart 2011 11:41 schreef drumstickNL het volgende:
Ben nog nieuw met usenet dus weet niet wat dropbox is.
Cool, mag ik ook?quote:Op maandag 14 maart 2011 11:44 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Dropbox is niet gerelateerd aan usenet. [Aanrader] Dropbox . Ik heb een gedeelde map gemaakt met NZB's er in. Als je je mailadres PM't kan ik je uitnodigen.
PM je dropboxmailadres maarquote:Op maandag 14 maart 2011 16:47 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Cool, mag ik ook?
Mijn internetsnelheid is nu verdubbeld, van 8MBit naar 16Mbit.
Ik zit bij XSNews, 5Mbit abootje, zal ik gewoon naar de 20Mbit upgraden of weten jullie een andere usenetprovider die beter is?
Eweka, 150-200 dagen meer retentie, zelfde bedrag (¤7,50 per 30 dagen), accountsharing toegestaan, en nog sneller mogelijk dan 20Mbit/s.quote:Op maandag 14 maart 2011 16:47 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Cool, mag ik ook?
Mijn internetsnelheid is nu verdubbeld, van 8MBit naar 16Mbit.
Ik zit bij XSNews, 5Mbit abootje, zal ik gewoon naar de 20Mbit upgraden of weten jullie een andere usenetprovider die beter is?
Altijd de oudste post nemen, dat is de eerste die gepost is, dus op binsearch de onderste.quote:Op maandag 14 maart 2011 16:49 schreef Hiya het volgende:
PW-Rar-verstopt-in-een-niet-PW-Rar moeten echt opbokken van Usenet.
Eens.quote:Op maandag 14 maart 2011 16:49 schreef Hiya het volgende:
PW-Rar-verstopt-in-een-niet-PW-Rar moeten echt opbokken van Usenet.
Damn, staat veel in. Dankuquote:
Eweka heeft 600 dagen, en XSNews 585+..quote:Op maandag 14 maart 2011 16:49 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Eweka, 150-200 dagen meer retentie, zelfde bedrag (¤7,50 per 30 dagen), accountsharing toegestaan, en nog sneller mogelijk dan 20Mbit/s.
[..]
Binsearch geeft meestal wel aan of er een wachtwoord nodig is.quote:Op maandag 14 maart 2011 16:49 schreef Hiya het volgende:
PW-Rar-verstopt-in-een-niet-PW-Rar moeten echt opbokken van Usenet.
Niet recursief. Terechte klacht dus.quote:Op maandag 14 maart 2011 19:32 schreef schijffie het volgende:
[..]
Binsearch geeft meestal wel aan of er een wachtwoord nodig is.
Het gaat erom dat er een er een rar-bestand in een rar-bestand zit. Ik heb zelfs een keer meegemaakt dat er een Rar-bestand in een Rar bestand in een Rar-bestand zit (MET PASSWORD!)quote:Op maandag 14 maart 2011 19:32 schreef schijffie het volgende:
[..]
Binsearch geeft meestal wel aan of er een wachtwoord nodig is.
btw, waarom duurt het laden van de reacties bij spotnet zolang?
ooh zo, las er even te snel overheen.quote:Op maandag 14 maart 2011 20:03 schreef Hiya het volgende:
[..]
Het gaat erom dat er een er een rar-bestand in een rar-bestand zit. Ik heb zelfs een keer meegemaakt dat er een Rar-bestand in een Rar bestand in een Rar-bestand zit (MET PASSWORD!)
Meer verbindingen instellen?quote:Op maandag 14 maart 2011 20:54 schreef drumstickNL het volgende:
Iemand tips om een hogere snelheid te krijgen? Ik zit nu op 600kb met Eweka. Mijn internetverbinding zou meer moeten toestaan.
Dan gaat het niet sneller.quote:
Ik zeg kapot schieten die mensen. Dood moeten ze.quote:Op maandag 14 maart 2011 16:49 schreef Hiya het volgende:
PW-Rar-verstopt-in-een-niet-PW-Rar moeten echt opbokken van Usenet.
Wat ga je maximaal halen? 20Mb?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 17:12 schreef Beach het volgende:
Ik krijg binnenkort gratis een upgrade naar 40/4 vdslnu nog even een leuke provider voor erbij zoeken.
De afgelopen tijd hebben ze het niet op hun site vermeld. 900 dagen zeiden ze in hun mail dacht ik?quote:Op woensdag 16 maart 2011 23:04 schreef Thomas B. het volgende:
En Windows Live wel
Hebben ze trouwens de retentie verhoogd? Ik meen mij te herinneren dat het eerst 500 dagen was.
Wij gebruiken Ewaka. Daar krijg je 6 lijnen om te gebruiken. Als jij samen met je maat één payserver gebruikt kan je dus per persoon 3 lijnen gebruiken.quote:Op donderdag 17 maart 2011 16:49 schreef Gtaboy107 het volgende:
Welke payserver gebruiken jullie en bevalt het? Wat is er fijn aan en wat is er minder fijn aan? Ik wil graag vanaf volgende maand beginnen ermee, samen met een maat van mij betalen voor een account.
8 lijnen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 18:13 schreef Hiya het volgende:
[..]
Wij gebruiken Ewaka. Daar krijg je 6 lijnen om te gebruiken. Als jij samen met je maat één payserver gebruikt kan je dus per persoon 3 lijnen gebruiken.
+ gemakkelijk te betalen via E-deal
+ hoge retentie en goede snelheid
- iets aan de hoge kant qua prijs (geloof ik)
De grap van VDSL is dan ook dat de afstand naar de centrale niet meer van invloed is, maar de afstand naar de schakelkast in de straat. Die zelden meer dan een paar 100 meter is.quote:Op donderdag 17 maart 2011 19:32 schreef Co_OL het volgende:
[..]
Ik heb VDSL 40/4 op 1,8km van de centrale en haal gewoon 40/4
Ik ken het, ik zit al bij ze sinds november 2006quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:26 schreef Hiya het volgende:
[..]
fuck, ik ben nog van de tijd van 6 lijnen! Weer wat geleerd
Ze zijn toch van 4 direct naar 8 gegaanquote:Op donderdag 17 maart 2011 20:32 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Ik ken het, ik zit al bij ze sinds november 2006.
Ik heb inderdaad een hele tijd op 4 gezeten ja. Hoe het precies verlopen is zou ik je niet kunnen vertellenquote:Op donderdag 17 maart 2011 20:36 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ze zijn toch van 4 direct naar 8 gegaanOf ligt dat nou aan mij?
Was er geen par2 mee gepost? Daarmee kan je het ook repareren hèquote:Op dinsdag 5 april 2011 00:43 schreef fespo het volgende:
ik heb een bestand dames in de dop s3e06 die incompleet is.
weet iemand waar ik de uploader kan benaderen? het komt van IFM (I'm from Holland)
Helaas is het idee inderdaad dat ze het andere uiteinde in de schakelkasten gaan plaatsen maar dit is op dit moment nog niet het geval. Dat andere 'modem' staat meestal gewoon nog in de wijkcentrale.quote:Op donderdag 17 maart 2011 19:34 schreef KomtTijd... het volgende:
De grap van VDSL is dan ook dat de afstand naar de centrale niet meer van invloed is, maar de afstand naar de schakelkast in de straat. Die zelden meer dan een paar 100 meter is.
Lijkt me stug. VDSL kan datsoort afstanden uberhaupt niet overbruggen ivm de overspraak.quote:Op woensdag 6 april 2011 11:51 schreef Catbert het volgende:
[..]
Helaas is het idee inderdaad dat ze het andere uiteinde in de schakelkasten gaan plaatsen maar dit is op dit moment nog niet het geval. Dat andere 'modem' staat meestal gewoon nog in de wijkcentrale.
jawel maar er missen 8 van de 20 bestanden en dat is niet genoeg.quote:Op dinsdag 5 april 2011 08:02 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Was er geen par2 mee gepost? Daarmee kan je het ook repareren hè
De kasten staan dichterbij maar nog steeds niet zoals het idee was bij je in de straat. Meestal heb je wijkkasten. Maargoed, dat was een jaar of wat terug bij de introductie van VDSL, misschien dat dat nu anders is.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:30 schreef KomtTijd... het volgende:
Lijkt me stug. VDSL kan datsoort afstanden uberhaupt niet overbruggen ivm de overspraak.
Om welke bestandsnaam gaat het? Kan ik bekijken hoe het bij mij binnen komtquote:Op woensdag 6 april 2011 14:23 schreef fespo het volgende:
[..]
jawel maar er missen 8 van de 20 bestanden en dat is niet genoeg.
http://powernews.nl/testaccount/quote:Op donderdag 7 april 2011 18:24 schreef zerokil het volgende:
Weet iemand nog een Usenet site waar ik gratis proefperiode(s) kan krijgen?
Zonder een abonnement af te sluiten.
http://www.binsearch.infoquote:Op donderdag 7 april 2011 18:44 schreef zerokil het volgende:
Weet iemand ook waar ik een site kan vinden om het NZB bestand te downloaden?
jij klinkt als iemand voor Spotnetquote:Op donderdag 7 april 2011 19:12 schreef zerokil het volgende:
Ik gebruik nu:
SABnzbd
Maar dat is echt lastig te gebruiken..
Weet iemand anders iets beters?
http://ftdworld.net/ icm Alt.Binz / Grabitquote:Op donderdag 7 april 2011 19:12 schreef zerokil het volgende:
Ik gebruik nu:
SABnzbd
Maar dat is echt lastig te gebruiken..
Weet iemand anders iets beters?
Sowieso al die spamberichten voor nzbworld, ftdworld en andere zooi en die reactiesquote:Op donderdag 7 april 2011 19:28 schreef vosss het volgende:
Godverdomme wie zijn die FTD World flikkers op spotnet met hun ranzige gayporno kankerzooi?
Die mogen wmb een nekschot krijgen met hun posts![]()
!
Wat is daar nu lastig aan te gebruiken?!quote:Op donderdag 7 april 2011 19:12 schreef zerokil het volgende:
Ik gebruik nu:
SABnzbd
Maar dat is echt lastig te gebruiken..
Weet iemand anders iets beters?
deze is wel goedkoop, .lightningusenet.com/quote:Op donderdag 7 april 2011 20:36 schreef Adolecens het volgende:
Ik moet me binnenkort eens gaan verdiepen in een andere newsserver..![]()
Gebruik nu Eweka, maar die gaan maar tot 50 Mbit/s.
Zijn er niet zoveel die tegen deze kosten, een dergelijke retentietijd hebben en sneller zijn als 50 Mbit/s volgens mij.
Spotwebquote:Op maandag 11 april 2011 20:48 schreef Thomas B. het volgende:
Wat is dat Spotnet toch een vreselijk programma. Categorisering klopt zelden, het barst van de troep en daar bovenop gaan ook nog eens allemaal mensen die denken een mening te hebben die ventileren op Spotnet. Ik zoek het verder zelf wel uit. Fuck die onzin.
Hee dat lijkt me wel een goeie tip. Is nog Linux ook dus die kan ik dan op m'n thuisserver installeren... hebben m'n huisgenoten er ook wat aan.quote:
Bahbahbahquote:Op dinsdag 12 april 2011 16:34 schreef drumstickNL het volgende:
GVD, 10x 10-15gig downloads van "1080p films" allemaal fakes.
Welke poster/films?quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:34 schreef drumstickNL het volgende:
GVD, 10x 10-15gig downloads van "1080p films" allemaal fakes.
Nou, Binsearch.info meldt het meestal wel als er een wachtwoord op zitquote:Op dinsdag 12 april 2011 17:03 schreef drumstickNL het volgende:
Erm, dat staat er niet bij he? Het was deze poster btw.
Anyhow, hoe kan ik goede groepen vinden?
Dat gedeelte begrijp ik wel.quote:Meestal kan je het wel merken of het fake is, als dat de enige upload is bijvoorbeeld (film die nog lang niet op bluray uit is), of als die uploader dingen post als The.Sopranos.Season.123456.720p.BDHDTV en het dan maar totaal 800mb is.
Gewoon de oudste post (eerst geposte, onderste bij zoekmachines) nemen, en dan niet ''Upped by Henkie for usenet4faggots'' maar gewoon van een echte scene groep.quote:Op dinsdag 12 april 2011 17:29 schreef Hoogheid het volgende:
De passwords worden tegenwoordig gefilterd. Maar nu zit bij elke game een .ppi virus aan elke setup.exe gekoppeldMet veel pijn en moeite kan je er dan wel omheen.. maar het is echt belachelijk. Echt in de meeste gevallen
quote:Releasegroep :
Simply Releases
Extreme-Net
Rknorloading
NoProbsTeam
WielrennenHD
Formule1
quote:Posters o.a. inge2222 Ricardoo Albertina Bradje
Je kan ook een andere server gebruiken, bij mij doet ie het gewoon. Of je gebruikt de SSL server?quote:Op maandag 11 april 2011 19:27 schreef Hoogheid het volgende:
Ik gebruik al heel lang Eweka, ben er toen een paar dagen tussenuit gegaan en heb opnieuw betaald. Ik heb toen een andere server toegewezen gekregen en plotseling is de retentie dramatisch. Voorheen kon ik posts van 2 jaar oud nog binnenhalen, nu haalt 'ie niet eens 1 kb binnen van een item van 180 dagen oud uit een grote groep (a.b.games).
Iemand anders recent retentieproblemen met Eweka, ligt het aan de nieuwe server of kan het ook aan mij liggen?
Via nzbindex.nl zoeken op "Bradje", vinkje zetten bij "Toon complete resultaten" en "verberg mogelijke spam", daarna zie je ook nog eens welke password protected zijn en je fietst ze binnenquote:Op dinsdag 12 april 2011 17:09 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Nou, Binsearch.info meldt het meestal wel als er een wachtwoord op zit
En die poster zegt niks, dat is de default postnaam bij ''het'' uploadprogramma. Dus onder die naam posten duizenden mensen.
Meestal kan je het wel merken of het fake is, als dat de enige upload is bijvoorbeeld (film die nog lang niet op bluray uit is), of als die uploader dingen post als The.Sopranos.Season.123456.720p.BDHDTV en het dan maar totaal 800mb is.
Dus ik zou binsearch gebruiken en door ervaring weet je vanzelf wel wat je wel en niet moet downloaden. Zelf hou ik het in principe alleen bij scene-releases en indien niet beschikbaar moet er een nfo bestand bij zitten.
Tnx, ff onthouden voor over een maandquote:Op maandag 11 april 2011 20:49 schreef THEFXR het volgende:
[..]
deze is wel goedkoop, .lightningusenet.com/
Heb 2 accounts van 50 mbit samen 100 dus.quote:Op donderdag 14 april 2011 21:39 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Tnx, ff onthouden voor over een maand
Meer mensen die dit gebruiken of ervaringen mee hebben?
Er staat anders nog wel:quote:Op zaterdag 16 april 2011 17:25 schreef Hoogheid het volgende:
Bah, schijt Eweka. Zitten continu posts te verwijderen van bestanden die geupload zijnNou, dan heb je dus ook geen ene tering aan die retentie van 900 dagen als ze alles binnen een paar dagen verwijderen.. Schijnt dat ze het nu eindelijk wel op de website hebben staan, ergens tussen fucking lompe termen en een wall of text die toch niemand leest... Maar dit was dus de laatste maand Eweka.
Hier ook problemen ja.quote:Op zaterdag 16 april 2011 19:59 schreef Hoogheid het volgende:
Met Eweka?
Kan je deze bijvoorbeeld eens proberen, 120 dagen oud:
http://binsearch.info/?q=(...)&adv_age=900&server=
Komt bij mij 0,0 binnen.
ligt eraan, welke dingen heb je nodig van meer dan 15 maanden oud?quote:Op zondag 17 april 2011 13:35 schreef Thomas B. het volgende:
Ik merk het voornamelijk bij HBO series. Eind van de maand loopt m'n abonnement weer af dus dan ga ik ook maar eens wat anders proberen.
Zie dat Lightning usenet best een lage retentie heeft... is dat echt aan te raden?
Nouja het gebeurt wel eens dat je een film wilt downloaden die ouder is en als ik daarvoor een paar euro extra moet betalen vind ik dat niet erg.quote:Op zondag 17 april 2011 13:56 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ligt eraan, welke dingen heb je nodig van meer dan 15 maanden oud?
Lever eens een bewijs voor de boude uitspraken die je hier doet. Ik wil in ieder geval een linkje van je zien naar de tekst waaraan je hier kennelijk refereert.quote:Op zaterdag 16 april 2011 17:25 schreef Hoogheid het volgende:
Bah, schijt Eweka. Zitten continu posts te verwijderen van bestanden die geupload zijnNou, dan heb je dus ook geen ene tering aan die retentie van 900 dagen als ze alles binnen een paar dagen verwijderen.. Schijnt dat ze het nu eindelijk wel op de website hebben staan, ergens tussen fucking lompe termen en een wall of text die toch niemand leest... Maar dit was dus de laatste maand Eweka.
ben ook van eweka naar lightning gegaan.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:38 schreef zaanse-mayonaise het volgende:
Eweaka is echt kut inderdaad. Lightning usenet ftw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |