Reactie van Hans: "Ik heb haar nog NOOIT een langdurige blessure toegebracht!"quote:Op maandag 10 januari 2011 14:47 schreef Ronaldsen het volgende:
Als iemand een reactie heeft gehoord van Hansie op 3FM of 538 ofzo, dan post het maar effe hier.
Ben wel nieuwsgierig naar zijn reactie op dit bericht
Linkquote:Op maandag 10 januari 2011 16:41 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Reactie van Hans: "Ik heb haar nog NOOIT een langdurige blessure toegebracht!"
Dat dat zich mag voortplantenquote:Op maandag 10 januari 2011 17:08 schreef pberends het volgende:
[..]
Soapie Jan Kooijman wordt vader
oh god neeeeee
quote:Op maandag 10 januari 2011 18:40 schreef marcodej het volgende:
Genee: "Schokkend nieuws Johan! Ik weet niet of je het meegekregen hebt, maar Hansie Hansie zou zijn vrouw geslagen hebben in een café!"
Johan: "Nou en?"
quote:Op maandag 10 januari 2011 18:40 schreef marcodej het volgende:
Genee: "Schokkend nieuws Johan! Ik weet niet of je het meegekregen hebt, maar Hansie Hansie zou zijn vrouw geslagen hebben in een café!"
Johan: "Nou en?"
Verander dat eens even in Jan Kooijemansquote:Op maandag 10 januari 2011 17:08 schreef pberends het volgende:
[..]
Soapie Jan Kooijman wordt vader
oh god neeeeee
quote:Op maandag 10 januari 2011 18:40 schreef marcodej het volgende:
Genee: "Schokkend nieuws Johan! Ik weet niet of je het meegekregen hebt, maar Hansie Hansie zou zijn vrouw geslagen hebben in een café!"
Johan: "Nou en?"
Hansie mag van die klote campingzender niet bij VI aan tafelquote:Op maandag 10 januari 2011 21:23 schreef johannes_vermeer het volgende:
Dus als ik het goed begrijp mocht Hans een half jaar lang niet aanschuiven bij VI, maar zodra hij zijn vrouw slaat is hij weer welkom op RTL??
Nu weten we in ieder geval wel hoe we Hans terug kunnen laten komen aan de VI tafel.
Ze hadden makkelijk een compromis kunnen sluiten. Bijvoorbeeld Hansie met een SBS 6-logo op z'n jasje.quote:Op maandag 10 januari 2011 21:44 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hansie mag van die klote campingzender niet bij VI aan tafel
don't blame RTL...
Of Derksen die samen met Hansie Domino Day presenteert...quote:Op maandag 10 januari 2011 23:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Ze hadden makkelijk een compromis kunnen sluiten. Bijvoorbeeld Hansie met een SBS 6-logo op z'n jasje.
Je hebt gelijk, ik moet het anders zeggenquote:Op maandag 10 januari 2011 21:44 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hansie mag van die klote campingzender niet bij VI aan tafel
don't blame RTL...
Heb ik godverdomme uren van m'n kostbare tijd besteed om die verouderde OP wat op te pimpen met nieuwe gifjes worden ze gewoon gejat en verbasterd door dat sujet van een veerboot. Schande!quote:Verder bijnamen toegevoegd/ververst en de overige tekst her en der wat aangepast en bijgeschaafd.
quote:Op maandag 10 januari 2011 17:08 schreef pberends het volgende:
[..]
Soapie Jan Kooijman wordt vader
oh god neeeeee
quote:Op maandag 10 januari 2011 23:19 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Of Derksen die samen met Hansie Domino Day presenteert...
http://www.mediacourant.nl/?p=94961quote:Jan Kooijman verovert Hilversum
Geplaatst op dinsdag 11 januari 2011 om 14:49
Jan Kooijman (29) is dagelijks te zien in GTST, jureert in So You Think You Can Dance, doet mee aan Wie is de Mol en maakt zijn opwachting in tv-shows als Ik Hou Van Holland, Life 4 You en RTL Boulevard. De winnaar van de Televizier Talent Award 2010 is niet meer weg te denken van de buis. “Op dit moment komen er voortdurend nieuwe dingen op me af. Heel spannend allemaal, maar het belangrijkste vind ik dat ik iets kan doen met mijn eigen creativiteit“, vertelt Kooijman in Mikro Gids.
Kooijman geniet van de programma’s die hij doet. “So You Think You Can Dance heeft weliswaar een strak format, maar daar binnen krijg ik wel degelijk de kans om mee te denken en suggesties aan te dragen. Al was het programma Ik Kom Bij Je Eten helemaal bijzonder, omdat ik daar zelf de touwtjes in handen had zodra ik bij de gastheer of -vrouw over de drempel stapte. Dan is het echt Jan die je ziet.”
In Wie is de Mol is hij ook zichzelf. “Voor zover de formule dat toelaat, uiteraard. Ik ben al jaren trouwe kijker, en ik ken geen programma met zo veel dubbele bodems als dit.”
De kijker kent Kooijman ook zonder kleding. In GTST trekt hij regelmatig zijn shirtje uit. “Dat uiterlijk vind ik zelf zo onbelangrijk. Ik weet best dat ik in GTST als hunk ben gepresenteerd, maar je kunt me moeilijk verwijten dat ik het uitbuit. Ik ga echt niet bloot in de Playgirl staan. Laten mensen me alsjeblieft beoordelen op wat ik doe.“
Jan Kooijemansquote:Op dinsdag 11 januari 2011 15:25 schreef pberends het volgende:
Hij begint zichzelf heel wat te vinden...
[..]
http://www.mediacourant.nl/?p=94961
Bel Kwalbert op en je zit met dit verhaal nog in Boulevard ookquote:Op dinsdag 11 januari 2011 17:41 schreef bascross het volgende:
Zijn ex-vriendin is een keer geneukt door een ander, terwijl Jan thuis lag te wachten.
Dat vertelde hij zelf bij ranking the starsquote:Op dinsdag 11 januari 2011 17:45 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Bel Kwalbert op en je zit met dit verhaal nog in Boulevard ook
quote:Op dinsdag 11 januari 2011 02:58 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Heb ik godverdomme uren van m'n kostbare tijd besteed om die verouderde OP wat op te pimpen met nieuwe gifjes worden ze gewoon gejat en verbasterd door dat sujet van een veerboot. Schande!
![]()
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Klopt. Dat verhaal was echt triest.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:12 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Dat vertelde hij zelf bij ranking the stars
Beste Wilfred: Slaat jouw vrouw je ook als zij der zin niet krijgt?quote:Op donderdag 13 januari 2011 18:50 schreef ikweethetookniet het volgende:
Beste Johan: Sla jij je vrouw ook wel eens als jij je zin niet krijgt
Insturen
Wilfred: Komt bij jou thuis ook huiselijk geweld voor als je tegen de zin van de partner nog 1 karaoke nummer wil zingen.quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:07 schreef pberends het volgende:
[..]
Beste Wilfred: Slaat jouw vrouw je ook als zij der zin niet krijgt?
Dat is wel erg laat.. Uitsmijtertje is weer genieten.quote:Op donderdag 13 januari 2011 21:57 schreef TheDutchguy het volgende:
Kut postbodes, mijn VI nog steeds niet
ik had hem gewoon gisterenquote:Op donderdag 13 januari 2011 21:57 schreef TheDutchguy het volgende:
Kut postbodes, mijn VI nog steeds niet
lekker uitsmijtertje hoor volgende week weer.quote:Op donderdag 13 januari 2011 21:59 schreef Arbeitslos het volgende:
[..]
Dat is wel erg laat.. Uitsmijtertje is weer genieten.
Ik denk dat hij snel vrienden met Derksen zal wordenquote:Op donderdag 13 januari 2011 22:57 schreef tjoptjop het volgende:
Ik bedenk me net dat ik Herman Brusselmans wel eens als gast wil zien. Dat lijkt me echt briljant
Voorbeeldje
Ik vrees alleen wel voor Geneequote:Op donderdag 13 januari 2011 23:04 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij snel vrienden met Derksen zal worden
Goede columnist voor VIquote:Op donderdag 13 januari 2011 23:04 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij snel vrienden met Derksen zal worden
is toch heerlijk man uitsmijtertje, niks mis meequote:Op donderdag 13 januari 2011 23:00 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
lekker uitsmijtertje hoor volgende week weer.
staken ze bij jou elke week ? Ik zou klagen bij VIquote:Op donderdag 13 januari 2011 21:57 schreef TheDutchguy het volgende:
Kut postbodes, mijn VI nog steeds niet
Dat zal wel indruk maken op de postbezorgers.quote:Op donderdag 13 januari 2011 23:40 schreef macca728 het volgende:
[..]
staken ze bij jou elke week ? Ik zou klagen bij VI
Nee die postbode op zijn bek slaan net zoals Hansie bij zijn vrouw deed dat maakt tenminste wel indrukquote:Op donderdag 13 januari 2011 23:45 schreef Arbeitslos het volgende:
Dat zal wel indruk maken op de postbezorgers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |