Zo maak je twee artikelen uit dezelfde tekst, de een noem je 10 basis stappen m.b.t. SEO, doe dit let daarop, en dit is doe je dit niet? Oh dan doe je het fout.quote:
Was ook de bedoeling. Maargoed foutje dusquote:Op donderdag 6 januari 2011 15:44 schreef JDx het volgende:
Beetje voor de hand liggend, tenminste voor mij. Hoort trouwens in het topic SEO.
quote:Op donderdag 6 januari 2011 11:15 schreef JortK het volgende:
En de laatste post:
En dit is ook wel een leuke post met handige tips: Fresh year, fresh start
Die zal beter draaien dan Farmerama op een Architect/Interieur sitequote:Op zaterdag 8 januari 2011 19:05 schreef JortK het volgende:
Ik krijg alleen maar 'Alleenstaande mama's'
Sinds ik het heb aangepast zit ik nu op ongeveer 78 cent per dag ipv die 2 euro die ik hiervoor had.quote:Op zondag 9 januari 2011 20:16 schreef Geo3kant het volgende:
Ik zie verbetering in inkomsten (eCPM) heb paar grote clicks gehad die het ook boosten, maar over het algemeen zie ik al verbetering na die zwakke eerste week.
Heb hem nu ook naar rechts verplaatst wellicht maakt dat uit.quote:Op maandag 10 januari 2011 09:49 schreef JortK het volgende:
Die brede skyscraper doet het bij mij echt veel beter
Zowel links als beeld. Maar ik krijg bijna alleen maar beeld advertenties.quote:Op maandag 10 januari 2011 09:55 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Heb hem nu ook naar rechts verplaatst wellicht maakt dat uit.
Hoe heb jij hem ingesteld enkel op beeld advertenties of ook op links.
Over het algemeen wel ergens gelezen.quote:Op maandag 10 januari 2011 10:25 schreef JDx het volgende:
Ben toch benieuwd of 1 grote beeldadvertentie beter werkt dan 2 of 3 keuze's uit linkjes.
Toch geloof ik daar niet in.quote:Op maandag 10 januari 2011 12:02 schreef Razor21 het volgende:
http://www.positie1.nl/du(...)/internet-marketing/
Kan ook wel van pas komen.
Ik weet het niet ik weet wel dat die Ilona (oprichter van P1) er van kan leven (Adsense).quote:
Dat moet je testen, kennis/vriend van me heeft alles over gezet naar beeld en leverde hem duidelijk meer op. Ik zelf doe vaak toch mixen om niet bij nietszeggende (korte) content met RPG/farmerama banners e.d. te maken te krijgen.quote:Op maandag 10 januari 2011 10:25 schreef JDx het volgende:
Ben toch benieuwd of 1 grote beeldadvertentie beter werkt dan 2 of 3 keuze's uit linkjes.
Eens, heb afgelopen jaar ontdekt dat ik veel eerder in de Amerikaanse "markt" had moeten blijven/gaan zitten. Daar klikken ze tenminste wel omdat hun opgroeien met ads all around en in Nederland zijn we er toch wat te nuchter voor.quote:Op maandag 10 januari 2011 13:13 schreef JortK het volgende:
Zal tijd worden dat de Amerikanen weer wakker worden. Dan gaan me kliks weer lekker lopen
Absoluut, dat is belangrijk en test het ook wel over "langere" periode, ligt aan de hoeveel pageviews je blog of site behaald maar liefst met ik zelf over 5 tot 10.000 pageviews. Dit voorkomt trends of hoge eCPM "mazzel".quote:
Zover ik weet heeft Ilonka de site verkocht maar ze heeft nog wel een kleine inbreng qua posts. Al tijdje terug heeft ze haar blog verkocht aan goede vrienden van haar met een webbureau o.i.d. sindsdien is de kwaliteit ook achteruit gegaan.quote:Op maandag 10 januari 2011 12:10 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Ik weet het niet ik weet wel dat die Ilona (oprichter van P1) er van kan leven (Adsense).
Zal het straks even goed doornemen.
Tja, het leverde veel geld op, alleen wel met risico dat je een ban krijgt. Ik vond het wel slim en logisch om die Texel site in te richten zoals zij deed maar Google is een raar bedrijf met vage regels en daardoor speel ik liever wat op safe (persoonlijk).quote:Op maandag 10 januari 2011 13:30 schreef JortK het volgende:
Trouwens een site die dit soort artikelen plaatst kun je echt niet serieus nemen: http://www.positie1.nl/ho(...)/internet-marketing/
Had ook helemaal geen kliks meer. Mijn ads ook weer terug gezet naar waar ik ze eerst had staan.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:09 schreef JDx het volgende:
Zojuist trouwens op 1 site de oude vorm linkjes terug gezet, had al 5 dagen geen kliks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |