Ik ga deze verhaal-lijn van GTST even afmaken in mijn eigen style/woorden
-Verhaallijn Edwin/wiet/lucas/
Edwin weet het niet meer wat hij moet doen na zijn ervaring met Wiet/Lucas en gaat naar de kroeg en ziet daar een mooie jongen. Er gebeuren die avond dingen die je zelf mag bedenken. De volgende ochtend heeft Edwin spijt en gaat naar Lucas toe en verteld wat er is gebeurd. Lucas is heel erg kwaad en verward. Hij komt een loverboy tegen die zogenaamd heel aardig is tegen Lucas en Lucas trapt erin.Hij raakt haast heel zijn trustfonds kwijt.
De rekeningen blijven zich maar opstapelen en Bing vraagt zich af waar al dat geld is. Lucas ontkent het steeds. Na een paar maanden is de zaak failliet en komt Bing erachter wat er is gebeurd met Lucas. Bing vergeeft het hem nooit en schrijf een brief en verlaat Meerdijk. Edwin komt die week in de Rozenboom en ziet Lucas wodka drinken. Lucas verteld het hele verhaal aan Edwin en Edwin troost hem door hem een kus op de wang te geven
Wiet komt op dat moment binnen en ziet dat Edwin dit doet. Wiet is heel erg kwaad en maakt het uit met Edwin. Edwin komt verward thuis en Sjoerd ziet dit. Sjoerd doet zogenaamd of die kwaad is maar hij denkt nu bij zichzelf van, nu Wiet weer vrijgezel is kan ik weer met haar daten
-- Verhaallijn Rutger -
Op het nieuws word verteld dat ze een pook van een openhaard hebben gevonden die een mysterieuze code bevat op de achterkant. Jack belt direct met de tv-zender en vraagt of ze die pook mogen zien. Jack zit zo met zijn pen in zijn mond en zit te denken over deze mysterieuze code. Hij laat een dna-check op de pook doen.
Een paar dagen later krijgt hij de uitslag en hoort dat er vingerafdrukken van Wiet/Rutger/Lucas en Sil opstaan.Hij heeft al bewijs dat Wiet en Lucas het niet hebben gedaan en dus blijft als enige Sil over. Hij stuurt een paar agenten naar de Rozenboom om Sil op te pakken maar deze heeft vannochtend uitgecheckt en is dus spoorloos. Jack gaat naar Laura en hij hoort van de receptioniste dat ze een paar dagen op vakantie is.
Jack zit met de handen in het haar van , wat moet ik nou doen en laat de zaak voorlopig rusten.
Na 2 weken heeft hij Sil en Laura nog steeds niet gezien. Hij gaat weer naar de Rozenboom en vraagt waar Laura is . De receptioniste zegt dat ze al een paar dagen spoorloos is . Aan het eind van de aflevering krijgt hij een telefoontje van Laura die zegt van, hou maar op met je onderzoek je vind ons nooit.
Zo even weer een verhaallijn gemaakt