En R.I.P. mijn laptopquote:Op vrijdag 24 december 2010 11:13 schreef Frag_adder het volgende:
Ga je ook een mooie afscheids ceremonie organiseren met genodigden en een koffietafel?
R.I.P. Externe HD van Xaryna
Even serieus... leg die schijf maar een uurtje in de diepvrieskist.quote:Op vrijdag 24 december 2010 13:47 schreef Xaryna het volgende:
Arg, al mijn anime is gekopieerd maar mijn films/muziek nog niet... en het getik wordt steeds erger. Ik hoop dat hij het redt
Ik wil wel genodigden doen maar ik vrees dat hij nooit veel vrinden heeft gemaakt. Hij was meer een huismus. Maar ik ga wel zo'n altaartje maken in de hoek van de kamer, met een foto en kaarsjes.
als hij echt aan het tikken is, niet meer op gokken maar gewoon weggooien...quote:Op vrijdag 24 december 2010 15:10 schreef Xaryna het volgende:
Hij lijkt het te overleven, en zodra alles is overgezet ga ik hem formatteren. Alsie dan nog leeft. En anders magnetiseren ofzo.Maar hij lijkt het te redden
Tikken = weggooien.quote:Op vrijdag 24 december 2010 15:10 schreef Xaryna het volgende:
Hij lijkt het te overleven, en zodra alles is overgezet ga ik hem formatteren. Alsie dan nog leeft. En anders magnetiseren ofzo.Maar hij lijkt het te redden
je bent bang dat men ziet dat je anime kijkt?quote:Op vrijdag 24 december 2010 15:18 schreef Xaryna het volgende:
Jamaar, ik bedoel, redden om alles over te zetten en dan keurig leeg te halen. Niet om hem vol te gooien met anime en dan nog een jaartje gebruiken.
Nee, maar ik zat echt nog wel te wachten op de laatste twee ronden! Je weet idd wel hoe het is afgelopen, maar op mij kwam het eerder over dat ze geen inspiratie/tijd/budget/whatevah hadden en het dus maar op deze makkelijke manier hebben gedaan.quote:Op vrijdag 24 december 2010 08:00 schreef Frag_adder het volgende:
Hoezo ik vond het wel cool, ze hebben niets gehaast, je kon zelf nog het een en het ander invullen en je wist ook echt wel hoe het is afgelopen
Neequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |