abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † dinsdag 21 december 2010 @ 00:06:13 #1
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90211556
Al een poosje (minstens 2 jaar) sta ik ingeschreven bij de woningstichting om een huurhuisje te bemachtigen. Tot nu toe heb ik een stuk of 4 aanbiedingen gekregen, maar in niet 1 geval is het desbetreffende huis aan mij toegewezen.

Vrijdag bij Carex (tip van mijn moeder) op gesprek geweest voor een intakegesprek. Ze hadden meteen al een woning voor me ! Die kon ik alleen bezichtigen als ik de sleutels zou krijgen en dis zou ik alleen krijgen als ik het bruikleencontract tekende. Als ik het na bezichtiging niets vond kon ik tot vanmorgen de sleutels weer inleveren en werd de bruikleen met terugwerkende kracht ongedaan gemaakt.

Maar het is geen huurwoning, het is een bejaardentehuis wat op de nominatie staat om gesloopt te worden. Daar kan ik dan 1 kamer bruiklenen. Het is de bedoeling dat er in de andere kamers ook mensen komen om die kamers te bruiklenen en zo wordt voorkomen dat het leeg staat. Het doel is dus ook dat het efficiënt bewoond wordt.

Ik heb er even gekeken en ik vond het leeg en uitgewoond. Maar ik mocht ook even kijken bij mijn potentiële nieuwe buren en zij hadden hun kamer (die uiteraard qua indeling exact hetzelfde is aan mijn potentiële kamer) gezellig ingericht. Het is dus niet zo erg hol en uitgewoond als ik dacht.

Pluspunt is lage 'huur' (¤170,- per maand inclusief water en electra), minpunt is dat je er zo uit geknikkerd kan worden (geen huurbescherming want het is officieel geen huur) en dat er geen gasaansluiting is. De opzegtermijn voor beide partijen is 4 weken.

Hier wat foto's van m'n woonruimte. Klik er op voor een vergroting !


De keuken. De kraan ontbreekt en het is een keukenblok voor rolstoelers, dus geen onderkastjes.


De woonkamer. Dat harmonicading is de deur naar de slaapkamer.


De slaapkamer [MTVcribs]This is where the magic will happen 8-) [/MTVcribs]


De hal.


De badkamer/toilet. Inderdaad, ook hier ontbreekt de kraan.


Hoe ik deze ruimte moet noemen weet ik niet, maar het is de bedoeling dat hier de wasmachine e.d. komt te staan, gelet op de waterleidingen en afvoer.

Klik op de foto's voor een vergroting !


Plattegrond van de woning.
Legenda:
Blauw = muur
Rood = (harmonica)deur
Zwarte strepen geven de ruiten aan (inderdaad, naast 2 ruiten zitten supersmalle ruiten)
1 = Huiskamer
2 = Keuken
3 = Hal
4 = Badkamer/toilet
5 = Rommelkamertje/bijkeuken/washok/whatever
6 = Meterkast
7 = Slaapkamer

Alles is redelijk in verhouding getekend. De woonkamer is 5,4 x 3,6 meter, de keuken 3,5 x 2,3 meter en de slaapkamer 2,7 x 4,3 meter. Het plafond is 2,6 meter hoog.

Overigens, wegens het ontbreken van kranen en het onderkastloze keukenblok had ik willen ruilen met een andere kamer, maar dat was niet meer mogelijk omdat die al in bruikleen was.

Vandaag heb ik een aanhanger geregeld voor het transport van meubelen (dankje Roel!), fittingen met gloeilampen er in gemonteerd (heb ik uitbesteed, m'n pacemaker is even iets te nieuw om nu al weg te laten smelten), 2 kranen geinstalleerd (met hulp van pa, omdat hij al klaar was met de lampen en ik beter ben in het verwisselen van een koppeling dan huisklusserij) , gordijnen opgehaald en met m'n moeder op zolder gekeken wat ik van daar mee mag nemen naar mijn nieuwe woning/huis/enzovoorts.

Dat installeren van die kranen was overigens ruk: de meegeleverde flexibele leidingen waren alleen met een punttang aan de kraan zelf te bevestigen (volgens de gebruiksaanwijzing moest dat met een steeksleutel, maar daar was geen ruimte voor), de flexibele leidingen zelf waren ook te kort en de wartels die de flexibele leidingen met de koperen leiding moesten verbinden hadden een sleutelwijdte van 18,5mm ofzo.

Overigens is mijn moeder of heel blij dat ik eindelijk eens oprot (al zal ze dat niet toegeven) of ze vindt het gewoon echt leuk voor me of ze houdt van huizen inrichten want het scheelde niet veel of ik mocht zelfs het parket wat hier (bij mijn ouders) op de vloer ligt meenemen.

Morgen gaat m'n moeder overigens poetsen _O_ Ik heb haar op het hart gedrukt er niet teveel werk van te maken. Ze gaat ook (wanneer precies is onbekend) iets met gordijnen doen. De gordijnen die ik gekregen heb zijn heel erg ... eh ... geschikt voor een bejaarde in een bejaardentehuis :') In elk geval ga ik ze zo niet ophangen. Of aanpassen (als dat kan en als dat niet teveel moeite is) of anderen er in.

M'n pa gaat morgen een gesloopte soldeerverbinding in een waterleiding hersolderen. Er moesten wat leidingen verbogen worden om het 1 en ander passend te maken en dat ging niet helemaal goed. We gaan ook even bij de kringloopwinkel kijken.

Woensdag ga ik bij vrienden in Helmond gratis meubelarij halen en in Eindhoven even naar Giel z'n gele tanden kijken.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90212544
Relaxed eigen plekje! Eigenlijk een soort anti-kraak dit huisje dus.
Heb je al informatie gekregen/kunnen vinden of er al een idee is wanneer ze het willen gaan slopen of is dat nog niet bepaald?

Ben benieuwd naar wat je ervan gaat maken.

Heb je een beetje gezellige buren?
  † In Memoriam † dinsdag 21 december 2010 @ 00:26:32 #3
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90213012
Officieel weet ik niets, maar ik denk dat ik 1,5 tot 2 jaar kan blijven. En wat ik er van ga maken is niet erg bijzonder: ik ga niet behangen of andere vloerbedekking neer leggen. De ideeën die ik heb zijn meer van constructieve aard, denk aan bepaalde meubels bouwen. maar de kans is groot dat dat ideeën blijven.

En de buren die ik tot nog toe tegen ben gekomen zijn tof !
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90214220
Gefeliciteerd met je eigen stek!
En omdat ik al een ouwe lul ben zie ik natuurlijk alleen maar de bezwaren :)
Wat kun je doen op het moment dat je de brief krijgt dat je over 4 weken weg moet wezen? Heb je dan nog steeds je positie op de wachtlijst van de woningstichting of heb je dan misschien zelfs wel een hogere prioriteit omdat je dakloos wordt?
Bewaar in elk geval wat verhuisdozen, kun je daar altijd nog in gaan wonen.
-
  † In Memoriam † dinsdag 21 december 2010 @ 17:47:00 #5
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90243771
Verhuisdozen zal ik zeker bewaren want die zijn van Curver en plastic ;) Ooit gekocht omdat het wel handig zou zijn, dat bewijzen ze nu.

Maar als ik er uit geknikkerd wordt zonder dat ik zelf daar de oorzaak van ben dan bemiddelt CareX :)

Vandaag tot nu toe behang geplakt (losgelaten hoekjes terug plakken) en verf van ruiten gekrabd. Ik heb zo het idee dat de schilder of blind was of dacht van 'och, (o)ma ziet het verschil tussen een ruit en een muur toch niet meer dus ik kan er wel overheen verven'. Hoe dan ook, ik vind het slordig staan en wil al die verftroep er af krabben.

M'n ouders hebben schoongemaakt en een leiding gesoldeerd. Het schiet al aardig op.

We hebben ook even bij de kringloopwinkel gekeken, maar alles wat ik daar vind staan vind ik gruwelijk ! Als het gratis was, okee, maar de prijs past wat mij betreft niet bij het uiterlijk.

Ook hebben we alvast wat spulletjes die ik al heb (bank, tafel, lamp, kapstok) verhuisd.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90244269
Ziet er prima uit voor antikraak!

Tip: gratisoptehalen.nl en marktplaats bekijken voor meubels en kaascshven en pannen en wasmachines ed. En koop voor 3 euro een douchegordijn bij de ikea.
pi_90247480
Leuk!!!!

Zelf ook 2 jaar lang ''tijdelijk bewoond'' gewoond en sinds kort samen met mn vriend een ''echte huurwoning''.

Als overbrugging een prima oplossing :)
  † In Memoriam † dinsdag 21 december 2010 @ 23:23:59 #8
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90262887
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 december 2010 17:57 schreef aloe_vera het volgende:
Ziet er prima uit voor antikraak!

Tip: gratisoptehalen.nl en marktplaats bekijken voor meubels en kaascshven en pannen en wasmachines ed. En koop voor 3 euro een douchegordijn bij de ikea.
Douchegordijn hangt er al :P Bloemetjesmotief maar wel netjes verder. maar gratisoptehalen.nl is een gouden tip ! Ik heb een leuke piano zien staan :@
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90263105
ik weet waar je huis staat! :D

Edit: je weet dat het waarschijnlijk tegen de zomer van 2011 plat gewalst gaat worden ?

[ Bericht 28% gewijzigd door Ou-Tannu op 21-12-2010 23:36:43 ]
  † In Memoriam † dinsdag 21 december 2010 @ 23:59:24 #10
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90265135
Dat weet ik ja ;)
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90265588
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 december 2010 23:23 schreef 2cv het volgende:

[..]

Douchegordijn hangt er al :P Bloemetjesmotief maar wel netjes verder. maar gratisoptehalen.nl is een gouden tip ! Ik heb een leuke piano zien staan :@
Fijn dat je er wat aan hebt. Op MP kun je ook zoeken op gratis of naar prijs 0,0 ed.
pi_90268155
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 december 2010 23:59 schreef 2cv het volgende:
Dat weet ik ja ;)
dus waar ga je strax heen als de boel tegen de vlakte gaat?

owja en waneer is de HWP? :P
pi_90283853
Leuk huisje. En je kunt altijd weer terug naar je ouders als je er uit moet en je niets anders kunt vinden.
  woensdag 22 december 2010 @ 13:29:17 #14
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_90285744
Leuk!

Genoeg ruimte achter de slaapkamer om de auto kwijt te kunnen als ik het zo zie :P
pi_90309701
En, nog geslaagd met het gordijnen kopen?
  woensdag 22 december 2010 @ 21:44:18 #16
214921 cvboer
CV vakidioot
pi_90310679
Allereerst gefeliciteerd met je tijdelijke woning.
Echter heb ik nog wel een kleine opmerking/vraag, bij het plaatsen van de keukenkraan, heeft je vader er nog op gelet of er een inlaatcombinatie voor de boiler aanwezig is?

Succes met klussen.
Er komt altijd een moment waarop je moet kiezen tussen het geld dat je verdient en de tijd die je verliest om het te verdienen, tijd is alles behalve geld.
pi_90313549
Staat die hopeloze auto al op gratisoptehalen :? :+
  † In Memoriam † donderdag 23 december 2010 @ 19:26:01 #18
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90355571
quote:
1s.gif Op woensdag 22 december 2010 00:51 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

dus waar ga je strax heen als de boel tegen de vlakte gaat?

owja en waneer is de HWP? :P
Als het spul tegen de vlakte gaat dan gaat CareX bemiddelen ;) En je hoort het wanneer de HWP is.

quote:
1s.gif Op woensdag 22 december 2010 12:45 schreef Miendientje het volgende:
Leuk huisje. En je kunt altijd weer terug naar je ouders als je er uit moet en je niets anders kunt vinden.
Dan ga ik wel in een caravan wonen ofzo ...

quote:
1s.gif Op woensdag 22 december 2010 13:29 schreef Erasmo het volgende:
Leuk!

Genoeg ruimte achter de slaapkamer om de auto kwijt te kunnen als ik het zo zie :P
Ja, maar dan moet ik omlopen om m'n huis in te kunnen. De deur aan die kant kan alleen van binnen uit op slot.

quote:
1s.gif Op woensdag 22 december 2010 21:29 schreef Miendientje het volgende:
En, nog geslaagd met het gordijnen kopen?
Nope. Wel heel veel enorm grote poetsdoeken gezien.

quote:
4s.gif Op woensdag 22 december 2010 21:44 schreef cvboer het volgende:
Allereerst gefeliciteerd met je tijdelijke woning.
Echter heb ik nog wel een kleine opmerking/vraag, bij het plaatsen van de keukenkraan, heeft je vader er nog op gelet of er een inlaatcombinatie voor de boiler aanwezig is?

Succes met klussen.
Dankje ! Maar wat is een inlaatcombinatie ?

quote:
6s.gif Op woensdag 22 december 2010 22:27 schreef ikweethetookniet het volgende:
Staat die hopeloze auto al op gratisoptehalen :? :+
Nee, maar nog zo'n opmerking en ik zal jou er op zetten.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90355985
Leuk! Waar ergens in de buurt?
En wat heb je nog nodig dan, dat je rommelwinkels & marktplaats afstruint?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  † In Memoriam † donderdag 23 december 2010 @ 20:08:08 #20
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90357483
Is in de buurt van Joure :P

Dit zoek ik nog:

Electrisch:
- Koelkast
- Vriezer
- Wasmachine
- Magnetron
- Oven
- Kooktoestel (4 pitten)
- Stofzuiger
- Laptop
- Plafondlampen
- Mixer
- Lampen voor op kastjes e.d.
- Nachtlamp(je)
- DVD speler

Meubels:
- Bed (tweepersoons hoogslaper!!!)
- Stoelen
- Kastjes onder aanrecht
- Kledingkast (hoog)

Overig:
- Matras
- Beddegoed
- Kleding
- Kookgerei

Is nog een hoop, maar ik kan ik nog vanalles ophalen bij mensen. Het is nog niet 100% duidelijk wat precies. Wat op het lijstje staat heb ik ook al echt. maar het heeft even geen prioriteit meer, m'n auto vertoont weer eens kuren en dat moet eerst gerepareerd worden.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90359179
Ik mis nog iets in het lijstje :@

-Betrouwbare auto waar je niet aan hoeft te sleutelen zodat ik tijd heb voor iets anders _O-

*sta ik al op www.gratisoptehalen.nl :+ *
pi_90375777
quote:
1s.gif Op donderdag 23 december 2010 20:08 schreef 2cv het volgende:
Is in de buurt van Joure :P

Dit zoek ik nog:

Electrisch:
- Koelkast
- Vriezer
- Wasmachine
- Magnetron
- Oven
- Kooktoestel (4 pitten)
- Stofzuiger
- Laptop
- Plafondlampen
- Mixer
- Lampen voor op kastjes e.d.
- Nachtlamp(je)
- DVD speler

Meubels:
- Bed (tweepersoons hoogslaper!!!)
- Stoelen
- Kastjes onder aanrecht
- Kledingkast (hoog)

Overig:
- Matras
- Beddegoed
- Kleding
- Kookgerei

Is nog een hoop, maar ik kan ik nog vanalles ophalen bij mensen. Het is nog niet 100% duidelijk wat precies. Wat op het lijstje staat heb ik ook al echt. maar het heeft even geen prioriteit meer, m'n auto vertoont weer eens kuren en dat moet eerst gerepareerd worden.
je moet dat hork ook gewoon in een parkeervak drukken en daar laten staan :P
pi_90381048
* Alfisti feliciteert 2cv met zijn nieuwe woning ^O^

Succes kerel en maak er wat moois van O+

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 24-12-2010 08:14:41 ]
pi_90391759
Gefeliciteerd 2cv :*.
  † In Memoriam † vrijdag 24 december 2010 @ 15:27:08 #25
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90394810
Bedankt ! ^O^

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90399408
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 december 2010 15:27 schreef 2cv het volgende:
Bedankt ! ^O^

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
flauw hoor :w
  vrijdag 24 december 2010 @ 17:29:25 #27
214921 cvboer
CV vakidioot
pi_90400001
@ TS, dit is een inlaatcombinatie:
Er komt altijd een moment waarop je moet kiezen tussen het geld dat je verdient en de tijd die je verliest om het te verdienen, tijd is alles behalve geld.
  † In Memoriam † vrijdag 24 december 2010 @ 17:31:53 #28
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90400119
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 december 2010 17:29 schreef cvboer het volgende:
@ TS, dit is een inlaatcombinatie:
[ afbeelding ]
Wat doet die ? Overigens werkt het spul wel goed. er komt warm en/of koud water uit de kraan ...
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  vrijdag 24 december 2010 @ 17:35:04 #29
214921 cvboer
CV vakidioot
pi_90400272
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 december 2010 17:31 schreef 2cv het volgende:

[..]

Wat doet die ? Overigens werkt het spul wel goed. er komt warm en/of koud water uit de kraan ...
Een inlaatcombinatie zorgt ervoor dat de druk die ontstaat door het opwarmen van het water weg kan. een inlaatcombinatie zal je moeten vinden in de koudwaterleiding die naar de boiler gaat.
Er komt altijd een moment waarop je moet kiezen tussen het geld dat je verdient en de tijd die je verliest om het te verdienen, tijd is alles behalve geld.
  † In Memoriam † vrijdag 24 december 2010 @ 17:38:04 #30
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90400417
Ik neem aan dat dat er al zit. Aan de boiler zelf hebben we niets gedaan. Alleen kranen geïnstalleerd omdat die in het geheel niet aanwezig waren.

Overigens loopt er ook een slang vanaf de boiler naar de wasbak. Waarschijnlijk is dat een overloop.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  vrijdag 24 december 2010 @ 17:41:23 #31
214921 cvboer
CV vakidioot
pi_90400563
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 december 2010 17:38 schreef 2cv het volgende:
Ik neem aan dat dat er al zit. Aan de boiler zelf hebben we niets gedaan. Alleen kranen geïnstalleerd omdat die in het geheel niet aanwezig waren.

Overigens loopt er ook een slang vanaf de boiler naar de wasbak. Waarschijnlijk is dat een overloop.
Grote kans dat er dan al een inlaatcombi opzit.
Beetje lullig als je boiler scheurt, en omdat ik hem op de foto niet zag zitten, wou ik je toch ff vragen :D
Er komt altijd een moment waarop je moet kiezen tussen het geld dat je verdient en de tijd die je verliest om het te verdienen, tijd is alles behalve geld.
  † In Memoriam † vrijdag 24 december 2010 @ 17:43:05 #32
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90400633
Geen punt, want je hebt gelijk. Het is een grote boiler en ik vermoed dat er dus ook een grote voorraad water in zit wat erg dicht tegen de 100°C aan zit. Als je dan in de keuken staat en dat ding barst word je niet blij.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90406037
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 december 2010 17:43 schreef 2cv het volgende:
Geen punt, want je hebt gelijk. Het is een grote boiler en ik vermoed dat er dus ook een grote voorraad water in zit wat erg dicht tegen de 100°C aan zit. Als je dan in de keuken staat en dat ding barst word je niet blij.
krijg je dit:
  vrijdag 24 december 2010 @ 20:04:04 #34
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_90407149
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 december 2010 15:27 schreef 2cv het volgende:
ikweethetookniet en Ou-Tannu zijn niet uitgenodigd voor de housewarmingsparty.
Ou-Tannu en ikke organiseren zelf feestje en iedereen op Fok is welkom behalve 2cv :6
pi_90407895
quote:
6s.gif Op vrijdag 24 december 2010 20:04 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Ou-Tannu en ikke organiseren zelf feestje en iedereen op Fok is welkom behalve 2cv :6
:D!
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 27 december 2010 @ 20:15:12 #36
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_90507309
nice ^O^
gefeli
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
pi_90511374
2cv, In Rosmalen kan je een miele ophalen,Als het goed is ga ik morgemiddag een andere trommel halen en gaat hij weer in elkaar, Dan kan je hem op halen.
  maandag 27 december 2010 @ 22:10:07 #38
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_90512828
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 21:44 schreef Wasmachinemann het volgende:
2cv, In Rosmalen kan je een miele ophalen,Als het goed is ga ik morgemiddag een andere trommel halen en gaat hij weer in elkaar, Dan kan je hem op halen.
Moet hij wel een betrouwbare auto vinden die dat hele eind uithoudt :%
pi_90515217
quote:
12s.gif Op maandag 27 december 2010 22:10 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Moet hij wel een betrouwbare auto vinden die dat hele eind uithoudt :%
lol :P

nja tis dat een wasmachien niet in de Polo past :P
  maandag 27 december 2010 @ 23:31:52 #40
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_90516993
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 22:53 schreef Ou-Tannu het volgende:
lol :P
nja tis dat een wasmachien niet in de Polo past :P
Wanneer is die housewarmingparty eigenlijk van 2cv :? :+

Zullen we samen gaan :?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_90517021
Gefeliciteerd met je nieuwe onderkomen! Maak er wat van!
  † In Memoriam † dinsdag 28 december 2010 @ 03:29:25 #42
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90524857
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 21:44 schreef Wasmachinemann het volgende:
2cv, In Rosmalen kan je een miele ophalen,Als het goed is ga ik morgemiddag een andere trommel halen en gaat hij weer in elkaar, Dan kan je hem op halen.
Supertof ! Ik moet nog een keer daar in de buurt zijn. Ik stuur je even een PM.

quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 23:32 schreef Nemephis het volgende:
Gefeliciteerd met je nieuwe onderkomen! Maak er wat van!
Dankje ! :D

quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 20:15 schreef TARAraboemdijee het volgende:
nice ^O^
gefeli
Dankje ! :D
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  Vis een optie? dinsdag 28 december 2010 @ 20:40:48 #43
70532 loveli
N
pi_90552944
quote:
1s.gif Op donderdag 23 december 2010 20:08 schreef 2cv het volgende:
Dit zoek ik nog:
[..]
- Bed (tweepersoons hoogslaper!!!)
[..]
- Kledingkast (hoog)
Heb een 1.40 Ikea Tromso hoogslaper met lattenbodem in de actie. Wel in de randstad... En evt een hoge kledingkast, maar die is niet demontabel. En nog wel wat serviesgoed dat al 3 jaar in een verhuisdoos staat.

En 4 eiken eetkamerstoelen, denk ik... Ook nog wat beddengoed. In ieder geval meer dan ik zelf nodig heb.

[ Bericht 4% gewijzigd door loveli op 28-12-2010 20:46:38 ]
crap in = crap out
pi_90553143
loop trouwens ook eens de kringloopwinkels in :7
daar kan je ook prima slagen voor weinig :P
pi_90553786
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 december 2010 17:47 schreef 2cv het volgende:Maar als ik er uit geknikkerd wordt zonder dat ik zelf daar de oorzaak van ben dan bemiddelt CareX :)
Misschien overbodig om te vermelden, maar het is geen overbodige luxe om een plan B achter de hand te hebben! Ik heb ook via Carex gewoond, maar kon na 2 maanden alweer vertrekken wegens vervroegde sloopplannen en wegens tegenvallend aanbod viel er niets te bemiddelen..
pi_90555053
quote:
11s.gif Op maandag 27 december 2010 23:31 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Wanneer is die housewarmingparty eigenlijk van 2cv :? :+

Zullen we samen gaan :?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O-
  † In Memoriam † woensdag 29 december 2010 @ 03:18:32 #47
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90569628
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2010 20:40 schreef loveli het volgende:

[..]

Heb een 1.40 Ikea Tromso hoogslaper met lattenbodem in de actie. Wel in de randstad... En evt een hoge kledingkast, maar die is niet demontabel. En nog wel wat serviesgoed dat al 3 jaar in een verhuisdoos staat.

En 4 eiken eetkamerstoelen, denk ik... Ook nog wat beddengoed. In ieder geval meer dan ik zelf nodig heb.
Gaaf ! Morgen (feitelijk vandaag) ga ik richting Helmond om daar het 1 en ander te scoren, mag ik dan later deze week bij jou langs komen ? En wat vraag je voor die hoogslaper ?

quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2010 20:44 schreef Ou-Tannu het volgende:
loop trouwens ook eens de kringloopwinkels in :7
daar kan je ook prima slagen voor weinig :P
Die kringloopwinkel hier is niet-sociaal duur. De prijzen passen niet bij het soort meubels. Ik heb er gekeken, maar kon totaal niets vinden met een voor mij acceptabele prijs.

quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2010 21:00 schreef DinoVelvet het volgende:

[..]

Misschien overbodig om te vermelden, maar het is geen overbodige luxe om een plan B achter de hand te hebben! Ik heb ook via Carex gewoond, maar kon na 2 maanden alweer vertrekken wegens vervroegde sloopplannen en wegens tegenvallend aanbod viel er niets te bemiddelen..
Goed punt ! Ik ga proberen of ik ingeschreven kan blijven staan bij de woningstichting (gister weer en brief gekregen met het aanbod voor een huisje). Echter, daar sta ik nu al vrij hoog ...
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90571473
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 03:18 schreef 2cv het volgende:

[..]

Gaaf ! Morgen (feitelijk vandaag) ga ik richting Helmond om daar het 1 en ander te scoren, mag ik dan later deze week bij jou langs komen ? En wat vraag je voor die hoogslaper ?

[..]

Die kringloopwinkel hier is niet-sociaal duur. De prijzen passen niet bij het soort meubels. Ik heb er gekeken, maar kon totaal niets vinden met een voor mij acceptabele prijs.

[..]

Goed punt ! Ik ga proberen of ik ingeschreven kan blijven staan bij de woningstichting (gister weer en brief gekregen met het aanbod voor een huisje). Echter, daar sta ik nu al vrij hoog ...
dr zijn in de buurt meerdere winkels hoor ;)
  † In Memoriam † donderdag 30 december 2010 @ 22:25:28 #49
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90651803
Je hebt 'De Wrede' (die duidelijk de Wrede niet meer is, tenzij je naar de prijzen kijkt), In De Vrijloop en 't Loadske. Dat zijn de enigen die ik ken en alleen bij de eerste heb ik nog maar gekeken. Weet jij er nog meer ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90655205
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2010 22:25 schreef 2cv het volgende:
Je hebt 'De Wrede' (die duidelijk de Wrede niet meer is, tenzij je naar de prijzen kijkt), In De Vrijloop en 't Loadske. Dat zijn de enigen die ik ken en alleen bij de eerste heb ik nog maar gekeken. Weet jij er nog meer ?
de lege knip in heerenveen?
  † In Memoriam † donderdag 30 december 2010 @ 23:20:11 #51
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90655253
In Joure bedoel ik dus :P

Maar ik kan hem op het lijstje zetten. Morgen even kijken ofzo ...
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † donderdag 30 december 2010 @ 23:25:08 #52
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90655521
Oh, 't Loadske is hetzelfde als De Wrede :') Heb ik dus niets aan. Dan blijft alleen In De Vrijloop over. Binnen Joure althans.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90656059
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2010 23:20 schreef 2cv het volgende:
In Joure bedoel ik dus :P

Maar ik kan hem op het lijstje zetten. Morgen even kijken ofzo ...
ja hej voor een duppie kan je niet op de eerste rij zitten hea..

en anders moet je dat hork van je gewoon eens beter africhten :P
  † In Memoriam † donderdag 30 december 2010 @ 23:36:45 #54
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90656126
Wie africhten ?

En voor een duppie op de eerste rang zitten hoeft niet, maar bij 't Loadske vragen ze gelijk een daalder voor een plekje ergens in een hoekje achterin.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90656181
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2010 23:36 schreef 2cv het volgende:
Wie africhten ?
dat ding.. met 4 banden?
  † In Memoriam † donderdag 30 december 2010 @ 23:38:13 #56
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90656213
quote:
1s.gif Op donderdag 30 december 2010 23:37 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

dat ding.. met 4 banden?
*zucht*
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † vrijdag 31 december 2010 @ 20:42:12 #57
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90690503
Vandaag gordijnen gekocht bij de Hema (laatst stad en land afgezocht voor een paar exemplaren die ik niet meteen associeerde met een groot uitgevallen poetslap maar vandaag vind ik ze op fietsafstand :') ), een koekepan, glazen, schaaltjes en nog wat meuk bij de Poiesz gehaald (lang leve de spaarkaarten van moeders) en laatst wat meubelaritus bij vrienden opgehaald. Ook heb ik een stapelbed gekocht en een koelkast. Die laatste 2 moet ik nog even ophalen.

Maar ik ben ook op zoek naar een inductiekookplaat en daar zit lang niet altijd een gewone stekker aan. Op martktplaats staat er bijvoorbeeld een met zo'n stekker:




Is dat krachtstroom of 2 keer 240 ? En kan ik gewoon een bestaand stopcontact vervangen door een exemplaar waar bovenstaande stekker gewoon in past of komt er meer bij kijken ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90694442
Dat is Perilex,
  † In Memoriam † vrijdag 31 december 2010 @ 23:11:50 #60
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90694749
Bedankt !
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90694766
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 december 2010 23:11 schreef 2cv het volgende:
Bedankt !
Ach, Van Vonkenboer geleerd :P
  vrijdag 31 december 2010 @ 23:22:47 #62
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_90695076
:W Ontopic voortaan in K&W

[ Bericht 72% gewijzigd door Ml-etje op 01-01-2011 01:52:34 ]
  † In Memoriam † zondag 2 januari 2011 @ 23:16:52 #63
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90771983
Brandbeveiliging lijkt mij ook wel nuttig: is alleen een rookmelder genoeg (¤5,- bij de blokker) of is het ook slim een koolmonoxide melder tegen het plafond te schroeven (¤20,- bij de blokker) ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90772142
CO-melder moet je niet aan het plafond hangen maar aan de muur (1meter hoog dacht ik)

koolmonoxide stijgt minder en zal jou al schade doen voordat het bij de melder aan het plafond is.
pi_90772178
De plaats van de CO melder is ook van groot belang;

Niet aan het plafond,want dan reageert hij zeker te laat
De geadviseerde hoogte is ± 1,5 m, koolmonoxide stijgt namelijk niet
Geadviseerde plaats, in de buurt van de slaapkamers
  † In Memoriam † zondag 2 januari 2011 @ 23:22:39 #66
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90772262
Ik had die CO melder gewoon ana het plafond geschroefd :@
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90772480
quote:
14s.gif Op zondag 2 januari 2011 23:22 schreef 2cv het volgende:
Ik had die CO melder gewoon ana het plafond geschroefd :@
gebruiksaanwijzing lees je ook niet?
pi_90772509
maar uh? je hebt toch geen GAS? laatstaan gas verbrandingstoestellen :?
  † In Memoriam † zondag 2 januari 2011 @ 23:30:05 #69
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90772678
quote:
1s.gif Op zondag 2 januari 2011 23:26 schreef loecje het volgende:

[..]

gebruiksaanwijzing lees je ook niet?
Dat wel natuurlijk.

quote:
1s.gif Op zondag 2 januari 2011 23:26 schreef Ou-Tannu het volgende:
maar uh? je hebt toch geen GAS? laatstaan gas verbrandingstoestellen :?
Kaarsen en gordijnen ;) Ik ben niet van plan om iets in de hens te steken, maar de ervaring leert dat brandmelders ook uitstekend werken om te voorkomen dat je eten aanbrandt :')
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90773033
quote:
1s.gif Op zondag 2 januari 2011 23:30 schreef 2cv het volgende:

[..]

Dat wel natuurlijk.

[..]

Kaarsen en gordijnen ;) Ik ben niet van plan om iets in de hens te steken, maar de ervaring leert dat brandmelders ook uitstekend werken om te voorkomen dat je eten aanbrandt :')
hm dan moet ik mijn brandmelders even beter africhten :/ die gaan pas piepen als het telaat is :'P
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 00:35:59 #71
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90776243
Vandaag ook een beetje geklust. Kastdeuren gemonteerd en gesteld, kast tegen de muur bevestigd, bekeken welk stopcontact en welke lamp op welke groep aangesloten zit (als leek vermoed ik dat het niet heel moeilijk wordt om een perilex-stekker aan te sluiten), vaatwasser getest (wellicht toch defect ;( ), meterstand genoteerd, gekletst met de buren en ik heb vast nog wel wat dingetjes gedaan maar die ben ik vergeten.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90776363
Foto's willen we.
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 00:41:09 #73
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90776491
Okee.



Klik er op voor een vergroting.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90777509
je hebt dus 4 groepen voor je crib, en de 5de is voor je boiler?

je hebt dus geen kookgroep dus zo even een perilex doos er in zetten gaat hem niet worden..
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 01:08:24 #75
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90777568
Shit, boiler ! Ik heb niet gecontroleerd op welke groep die zit !
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90777618
quote:
1s.gif Op maandag 3 januari 2011 01:08 schreef 2cv het volgende:
Shit, boiler ! Ik heb niet gecontroleerd op welke groep die zit !
opnieuw:

Groep 1 + 2 lichtpunten + WCDs
Groep 3 Boiler ( gezien het extra gekke ding wat er tussen zit )
Groep 4 Wasmachine
groep 5 enkel WCD in je keukenblok voor uhm iets wat veel stroom slurpt.. 2 pits elektra plaatje ofzo gok ik :P
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 01:18:49 #77
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90777893


Groen blokje zonder rode rand = stopcontact zonder randaarde
Groen blokje met rode rand = stopcontact met randaarde
Groen rondje met kruis er in = lamp

Overal staat bij op welke groep het zit. Groep 3 wordt in het geheel niet gebruikt: er zit geen leiding aan. Groep 5 lijkt alleen gebruikt te worden door het onderste (op de tekening) stopcontact in de keuken (ruimte 2 op de tekening).

Hoe kan ik uitpluizen op welke groep de boiler zit zonder daarvoor liters en liters water te verspillen ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90778005


paint skillz.

en draai zekeringkie 3 er uit ( of zet t knopje er onder/boven om..) en zorg dat je boiler aan zou moeten slaan ( heeft t ding controle lampjes ofzo? :P )

edit: t lijkt.. op de foto dat groep 4/5 19mm buis hebben ipv 16? dan zou je groep 5 in zn huidige vorm kunnen laten vervallen en een kookgroep er bij fixen.. en wat draad naar de WCD van groep 5 trekken en hopen dat er een perilex doos in past :+
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 01:30:46 #79
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90778268
*zucht* ik had moeten tellen.

Ik dacht serieus dat er 5 stoppen waren maar 4 leidingen naar boven en dat groep 3 (3e stop van links) niet gebruikt werd. Desalniettemin: als groep 5 inderdaad alleen voor dat ene stopcontact gebruikt wordt, dan kan ik dat laten vervallen en daar samen met groep 3 een perilex stopcontact van laten maken. Toch ? :@

Bioler geeft 0,0 geluid en er zit ook geen controlelampje op. Ik heb ook niet gezien of dat ding met een stekker ingeplugd zit. Morgen ga ik verder kijken in elk geval. Mocht er nou toch een stekker aan zitten dan kan ik met een radio controleren op welke groep dat ding zit.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90778386
nja in t ergste geval zal je de groep uit moeten zetten en je boiler moeten ontdoen van warm water.. en daarna even geduld hebben ;)

en nee je kan niet zomaar combineren gaan ;)
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 01:38:52 #81
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90778497
Ik snap dat je niet zomaar even 'een' groep er bij kan pakken. Want zometeen hangt aan die groep (ook) een magnetron en dan klapt die zekering er uit als je de inductieplaat aan zet :P
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90778556
quote:
1s.gif Op maandag 3 januari 2011 01:38 schreef 2cv het volgende:
Ik snap dat je niet zomaar even 'een' groep er bij kan pakken. Want zometeen hangt aan die groep (ook) een magnetron en dan klapt die zekering er uit als je de inductieplaat aan zet :P
een kookgroep ( wat in weze 2 losse groepjes zijn ) moet je ook met 1 handeling kunnen ontdoen van spanning.. en als je 2 normale combineert gaat je dat niet lukken ;) tevens denk ik dat ze dan meteen achter een aardlek dienen te komen? ( die heb je nu alleen voor groep 1+2 )

maar Vonkenboer weet het wel exact natuurlijk..
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 01:43:14 #83
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90778622
Overigens, bij de buren hebben ze een gewone kookplaat (zo 1 waar je je hand niet op moet leggen als die aan staat omdat dan je huid er aan vast blijft plakken) en dat ding is 6000 watt. Niks geen perilex-stekker, een gewone 220 volt stekker er aan. En bij hun zijn alle stoppen (net als bij mij) 16 ampère. Toch kan die kookplaat gewoon met alle 4 de kookzones op vol vermogen aan staan zonder dat de zekering er uit klapt. Er gaat dus +/- 26 ampère door een 16 ampère zekering !

quote:
1s.gif Op maandag 3 januari 2011 01:40 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

een kookgroep ( wat in weze 2 losse groepjes zijn ) moet je ook met 1 handeling kunnen ontdoen van spanning.. en als je 2 normale combineert gaat je dat niet lukken ;) tevens denk ik dat ze dan meteen achter een aardlek dienen te komen? ( die heb je nu alleen voor groep 1+2 )

maar Vonkenboer weet het wel exact natuurlijk..
Ik dacht dat het gewoon draadjes van 2 verschillende groepen trekken was naar een perilex-stopcontact en klaar ben je :@
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90778725
quote:
1s.gif Op maandag 3 januari 2011 01:43 schreef 2cv het volgende:
Overigens, bij de buren hebben ze een gewone kookplaat (zo 1 waar je je hand niet op moet leggen als die aan staat omdat dan je huid er aan vast blijft plakken) en dat ding is 6000 watt. Niks geen perilex-stekker, een gewone 220 volt stekker er aan. En bij hun zijn alle stoppen (net als bij mij) 16 ampère. Toch kan die kookplaat gewoon met alle 4 de kookzones op vol vermogen aan staan zonder dat de zekering er uit klapt. Er gaat dus +/- 26 ampère door een 16 ampère zekering !

[..]

Ik dacht dat het gewoon draadjes van 2 verschillende groepen trekken was naar een perilex-stopcontact en klaar ben je :@
ja ik kan hier ook wel ruim 25A door een 16A automaat trekken..
(* Ou-Tannu frituurt vaak genoeg met 2 ketels van 2.2KW op 1 groep)....
alleen op een duur zal die toch klappen.. en je bedrading zal het ook niet zo leuk vinden ( en je verzekering nog minder als blijkt dat je het ondeugelijk hebt aangelegt )
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 01:50:05 #85
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90778805
Ik leg niets zelf aan ;) En bij de buren is het een bestaande situatie.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90787615
quote:
1s.gif Op maandag 3 januari 2011 01:50 schreef 2cv het volgende:
Ik leg niets zelf aan ;) En bij de buren is het een bestaande situatie.
bij je buren gaat t vanzelf eens fout :P of ze hebben er gewoon stiekum een zwaardere zekering in gezet :X
  † In Memoriam † maandag 3 januari 2011 @ 13:33:16 #87
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90789629
quote:
1s.gif Op maandag 3 januari 2011 12:43 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

bij je buren gaat t vanzelf eens fout :P of ze hebben er gewoon stiekum een zwaardere zekering in gezet :X

100% zeker weten van niet (van die zwaardere zekeringen) aangezien ik die zekeringen er zelf stuk voor stuk uit gehaald heb en nagekeken heb. Uiteraard wel met hun toestemming.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  Moderator maandag 3 januari 2011 @ 19:57:58 #88
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_90807466
quote:
1s.gif Op maandag 3 januari 2011 01:43 schreef 2cv het volgende:
Overigens, bij de buren hebben ze een gewone kookplaat (zo 1 waar je je hand niet op moet leggen als die aan staat omdat dan je huid er aan vast blijft plakken) en dat ding is 6000 watt. Niks geen perilex-stekker, een gewone 220 volt stekker er aan. En bij hun zijn alle stoppen (net als bij mij) 16 ampère. Toch kan die kookplaat gewoon met alle 4 de kookzones op vol vermogen aan staan zonder dat de zekering er uit klapt. Er gaat dus +/- 26 ampère door een 16 ampère zekering !

[..]

Ik dacht dat het gewoon draadjes van 2 verschillende groepen trekken was naar een perilex-stopcontact en klaar ben je :@
Bij de buren zit er dan waarschijnlijk een zwaardere zekering in; of het apparaat trekt echt geen 6000 watt :). Het is natuurlijk wel zo dat je een 16 A zekering gedurende een "x" lange periode over belasting aan kan zonder dat hij direct knapt, dat ligt ergens tussen de 10 en 15 x de nominale maximale stroom, hij hoeft niet direct te gaan, maar hij gaat wel.

Je mag in ieder geval niet zomaar twee verschillende groepen trekken naar een perilex en klaar.
Zoals Ou-Tannu ook aangeeft moet zo'n groep echt helemaal apart en alleen voor die perilex aansluiting zijn en moet je beide "fasen" en beide "nullen" in één handeling uit moeten kunnen schakelen en door één automaat beveiligd zijn. Je hoeft het niet perse achter een aardlekschakelaar zetten, wel aan te raden; maar het is niet verplicht.
pi_90810243
dat van het kunnen afschakelen van zowel de fase als de nul wist ik dan weer niet :) maar goed ik heb me daar ook nooit echt in verdiept.. hier draait de oven op een 3 fasen alamat :+
  † In Memoriam † dinsdag 4 januari 2011 @ 02:38:48 #90
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90824171
100% zeker dat de buren alleen 16A zekeringen hebben. Ik heb ze stuk voor stuk gecontroleerd met mijn eigen ogen. Enige wat mogelijk is, is dat ik de aanduidingen op de zekeringen niet snap.

Maar kan een erg oude kookplaat die geen inductie is meer die gewoon heet wordt minder watts trekken ? Ze koken regelmatig met 4 pitten en dan staat het spul lang aan.

Overigens laart ik die perilex-stekker anleggen door iemand die dat kan en er ook de papieren voor heeft. Ik snap het nu al niet meer :P Is niet erg.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90850628
mischien andere zekering karakterestiek ?
pi_90855704
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 20:10 schreef Ou-Tannu het volgende:
mischien andere zekering karakterestiek ?
je kunt dan nog wel 16A traag erin draaien maar die houdt het ook geen minuut vol op 20A of meer
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan
pi_90855877
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:31 schreef densmee het volgende:

[..]

je kunt dan nog wel 16A traag erin draaien maar die houdt het ook geen minuut vol op 20A of meer
moauw :+ ik heb gewoon normale automaten en die trekken dus prima een 2KW kacheltje + 3KW waterkoker (+ nog wat andere zooi oa 2 pcs + schermen.. ) de Waterkoker slaat af voor de zekering denkt.. hmm das me tegek :P
  † In Memoriam † woensdag 5 januari 2011 @ 09:13:45 #94
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90869807
Hoe het werkt is mij ook een raadsel. En de boiler zit idd op groep 3 ...
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90877221
en wat voor internep ga je nemen? :)
pi_90899219
schijnt.. dat er in drachten ook een behoorlijke kringloop toko zit.. :D

morgen gaat ik die even zoeken :7
  † In Memoriam † donderdag 6 januari 2011 @ 03:18:58 #97
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90918201
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 12:55 schreef Ou-Tannu het volgende:
en wat voor internep ga je nemen? :)
Geen idee, snel en goedkoop, wellicht in combinatie met leuke TV zenders.

quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 20:01 schreef Ou-Tannu het volgende:
schijnt.. dat er in drachten ook een behoorlijke kringloop toko zit.. :D

morgen gaat ik die even zoeken :7
Je mag op m'n housewarmingparty komen :*
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90922992
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 03:18 schreef 2cv het volgende:

[..]

Geen idee, snel en goedkoop, wellicht in combinatie met leuke TV zenders.

[..]

Je mag op m'n housewarmingparty komen :*
k zou iets nemen wat je per maand kan opzeggen ;)
of mee kan nemen..
:P
pi_90944230
zo vanmiddag bij 2 kringlooptoko's geweest.. :D

1tje op het zuideinde 79 in drachten en 1 tegen over de gamma (indust de hemmen)

die op het zuideinde is wel lekker geprijst.. een nog behoorlijk net uitzient bankstel voor 10,- is niet duur :D
  † In Memoriam † donderdag 6 januari 2011 @ 20:31:59 #100
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90948785
Tof, als ik nog wat nodig heb ga ik daar eens kijken.

Gister hoogslaper, wasmachine en lampen gehaald.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90950578
wat moet je nu zo al nog?
  † In Memoriam † donderdag 6 januari 2011 @ 21:47:50 #102
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90952943
Een matras, mar dat komt er nieuw, een inductiekookplaat + wat luxe zooi zoals DVD speler.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90953103
Waarom wil je eigenlijk een hoogslaper? Je hebt toch best genoeg ruimte voor een normaal bed? Ik vond een hoogslaper altijd zo irritant om 's morgens met je slaapdronken hoofd uit te moeten klimmen, vooral als je nodig moet plassen.
pi_90954068
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 21:50 schreef Miendientje het volgende:
Waarom wil je eigenlijk een hoogslaper? Je hebt toch best genoeg ruimte voor een normaal bed? Ik vond een hoogslaper altijd zo irritant om 's morgens met je slaapdronken hoofd uit te moeten klimmen, vooral als je nodig moet plassen.
tis een bejaardenhuis (nja voormalig) dus gewoon een Po er bij :D!
  † In Memoriam † donderdag 6 januari 2011 @ 23:18:57 #105
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90958234
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 21:50 schreef Miendientje het volgende:
Waarom wil je eigenlijk een hoogslaper? Je hebt toch best genoeg ruimte voor een normaal bed? Ik vond een hoogslaper altijd zo irritant om 's morgens met je slaapdronken hoofd uit te moeten klimmen, vooral als je nodig moet plassen.
Dan kan mijn Lego er onder staan. En als ik te vaak m'n bed uit stap zonder het trappetje te gebruiken dan zag ik de poten er wel af.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_90958839
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 23:18 schreef 2cv het volgende:

[..]

Dan kan mijn Lego er onder staan. En als ik te vaak m'n bed uit stap zonder het trappetje te gebruiken dan zag ik de poten er wel af.
omfg :')
  † In Memoriam † donderdag 6 januari 2011 @ 23:37:50 #107
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90959090
Wat is het probleem ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † vrijdag 7 januari 2011 @ 21:05:29 #108
25682 2cv
Niet subtiel
pi_90995460
Vandaag een hoogslaper gebracht en deels gemonteerd. Normale mensen monteren zo'n ding met 2 personen, ik deed het alleen.

Ook heb ik en wasmachine gebracht. Daarvan moest een rubbertje vervangen worden dus samen met pa de halve wasmachine uit elkaar geschroefd. Uiteraard brak er van alles en nog wat af, dus morgen gaat pa even creatief doen met parkertjes denk ik.

En de vaatwasser lekt en is stuk. Hopelijk slaap ik er voor kerstmis 2013 voor het eerst ...
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  vrijdag 7 januari 2011 @ 21:58:17 #109
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_90999119
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 03:18 schreef 2cv het volgende:
Je mag op m'n housewarmingparty komen :*
Nu ik nog -O-
pi_91001954
quote:
6s.gif Op vrijdag 7 januari 2011 21:58 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Nu ik nog -O-
Hou eens op joh :)
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  Moderator zondag 9 januari 2011 @ 10:47:11 #111
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_91058268
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 02:38 schreef 2cv het volgende:
100% zeker dat de buren alleen 16A zekeringen hebben. Ik heb ze stuk voor stuk gecontroleerd met mijn eigen ogen. Enige wat mogelijk is, is dat ik de aanduidingen op de zekeringen niet snap.

Maar kan een erg oude kookplaat die geen inductie is meer die gewoon heet wordt minder watts trekken ? Ze koken regelmatig met 4 pitten en dan staat het spul lang aan.

Overigens laart ik die perilex-stekker anleggen door iemand die dat kan en er ook de papieren voor heeft. Ik snap het nu al niet meer :P Is niet erg.
Heb je hier al iets aan gedaan ? Ben benieuwd hoe men daar een perilex aansluiting wil realiseren.
pi_91070289
quote:
1s.gif Op zondag 9 januari 2011 10:47 schreef Vonkenboer het volgende:

[..]

Heb je hier al iets aan gedaan ? Ben benieuwd hoe men daar een perilex aansluiting wil realiseren.
nja t lijkt mij... op de foto's te zien.. dat er wel een 19mm buis vanaf de meterkast loopt naar een WCD in de keuken....? mischien de groep laten vervallen en dan die buis gebruiken?
  Moderator zondag 9 januari 2011 @ 18:16:13 #113
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_91075233
quote:
1s.gif Op zondag 9 januari 2011 16:23 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

nja t lijkt mij... op de foto's te zien.. dat er wel een 19mm buis vanaf de meterkast loopt naar een WCD in de keuken....? mischien de groep laten vervallen en dan die buis gebruiken?
Als je geluk hebt kan dat; mits de buis daadwerkelijk over de gehele lengte 19 mm is; niet dat men het laatste stukje bij de meterkast voor het gemak 19 mm hebben gemaakt en de rest van de leiding gewoon 16 is.

Dat kan 2cv heel eenvoudig zien door even te kijken wat voor diameter in de inbouwdoos in de keuken uitkomt.

Maar dan nog zit je met het probleem dat je niet eenvoudig op een normale inbouwdoos een perilex wandcontactdoos kunt monteren of het moet ook al een perilex inbouwdoos zijn :)
pi_91091286
quote:
1s.gif Op zondag 9 januari 2011 18:16 schreef Vonkenboer het volgende:

[..]

Als je geluk hebt kan dat; mits de buis daadwerkelijk over de gehele lengte 19 mm is; niet dat men het laatste stukje bij de meterkast voor het gemak 19 mm hebben gemaakt en de rest van de leiding gewoon 16 is.

Dat kan 2cv heel eenvoudig zien door even te kijken wat voor diameter in de inbouwdoos in de keuken uitkomt.

Maar dan nog zit je met het probleem dat je niet eenvoudig op een normale inbouwdoos een perilex wandcontactdoos kunt monteren of het moet ook al een perilex inbouwdoos zijn :)
mag die mn dozen boor wel ff lenen >:)
  † In Memoriam † maandag 10 januari 2011 @ 00:37:47 #115
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91098986
Mijn electra-probleem opgelost: er komen 2 inductiekookplaten met elk 2 kookzones. Elk toestel sluit ik aan op een andere groep (ik heb 2 stopcontacten die elk op een andere groep zitten die vlak bij elkaar in de keuken) dus de stoppen klappen er niet uit en ik heb ook geen perilex-stopcontact nodig.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91110166
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 00:37 schreef 2cv het volgende:
Mijn electra-probleem opgelost: er komen 2 inductiekookplaten met elk 2 kookzones. Elk toestel sluit ik aan op een andere groep (ik heb 2 stopcontacten die elk op een andere groep zitten die vlak bij elkaar in de keuken) dus de stoppen klappen er niet uit en ik heb ook geen perilex-stopcontact nodig.
die inductieplaten komen vast bij de duitse grootgrutter vandaan ;)

3.5KW per stuk :')
  † In Memoriam † maandag 10 januari 2011 @ 13:41:29 #117
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91112376
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 12:47 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

die inductieplaten komen vast bij de duitse grootgrutter vandaan ;)

3.5KW per stuk :')
Klopt !

Maar 3,5kW/apparaat is toch prima ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  Moderator maandag 10 januari 2011 @ 18:04:26 #118
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_91124029
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 00:37 schreef 2cv het volgende:
Mijn electra-probleem opgelost: er komen 2 inductiekookplaten met elk 2 kookzones. Elk toestel sluit ik aan op een andere groep (ik heb 2 stopcontacten die elk op een andere groep zitten die vlak bij elkaar in de keuken) dus de stoppen klappen er niet uit en ik heb ook geen perilex-stopcontact nodig.
Wordt die groep echt enkel en alleen gebruikt voor de kookplaten ? Of zijn die ook verdeeld over de rest van de woning.

Ieder apparaat boven de 2 kW moet namelijk op zijn eigen aparte groep.
  † In Memoriam † maandag 10 januari 2011 @ 18:46:16 #119
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91125851
Ik heb 1 groep waar alleen maar dat ene stopcontact aan hangt. Dus ook geen lampen ofzo. Het andere stopcontact zit niet alleen op die groep ...

Vandaag een poging gedaan de vaatwasser te repareren. Met een truucje kan ik hem zonder de deur dicht te doen laten draaien. Dan komt uit de onderste sproeier weinig water en uit de bovenste sproeier helemaal geen water. Ik heb al vanalles uit elkaar geprutst om te kijken of er iets verstopt zit, maar nee. Wel maakt hij ergens kortsluiting: dan knalt de aardlekschakelaar er uit en zit ik in het donker.

Hopelijk krijg ik hem morgen weer in elkaar en doet het ding het spontaan weer, zo niet: schroot.

Gelukkig is een vaatwasser niet noodzakelijk om er te wonen dus dat zal geen vertraging geven.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91128287
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 18:46 schreef 2cv het volgende:
Ik heb 1 groep waar alleen maar dat ene stopcontact aan hangt. Dus ook geen lampen ofzo. Het andere stopcontact zit niet alleen op die groep ...

Vandaag een poging gedaan de vaatwasser te repareren. Met een truucje kan ik hem zonder de deur dicht te doen laten draaien. Dan komt uit de onderste sproeier weinig water en uit de bovenste sproeier helemaal geen water. Ik heb al vanalles uit elkaar geprutst om te kijken of er iets verstopt zit, maar nee. Wel maakt hij ergens kortsluiting: dan knalt de aardlekschakelaar er uit en zit ik in het donker.

Hopelijk krijg ik hem morgen weer in elkaar en doet het ding het spontaan weer, zo niet: schroot.

Gelukkig is een vaatwasser niet noodzakelijk om er te wonen dus dat zal geen vertraging geven.
als die niet in elkaar wil he. wil je dan de pomp er voor me uitslopen? :P
  † In Memoriam † maandag 10 januari 2011 @ 21:10:48 #121
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91133872
Die ligt er al uit. En die gaat er morgen weer in. Maar als ik het ding weg doe mag jij hem hebben. In zijn geheel dus.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91133918
ja k wil alleen de pomp de rest niet :w

moet ik dat weer gaan dumpen op de stort :W en dat past niet in mn roestbak :P
  † In Memoriam † maandag 10 januari 2011 @ 21:13:27 #123
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91134010
Ik zal kijken wat ik voor je kan doen. Wellicht kan je de pomp dan op de housewarmingsparty op komen halen.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91134058
* Ou-Tannu boekt vast parkeerplaats :P
  † In Memoriam † dinsdag 11 januari 2011 @ 22:05:51 #125
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91184323
Mijn vaatwasser is niet grappig. Ding half uit elkaar gehaald (pomp lag in de wasbak en heel veel andere cruciale onderdelen ook) en bij het terug monteren wist ik niet waar alle stekkertjes moesten (al vermoed ik dat het nu in orde is) en heb ik een schakelaar gesloopt (inmiddels vervangen). Morgen de laatste dingen in elkaar zetten (en een oplossing zoeken voor de afgebroken haakjes/klemmetjes) en proefdraaien. Ik hoop dat het ding het dan weer doet zoals het hoort, maar ik vrees dat er geen verbetering is opgetreden en in het ergste geval zitten de stekkertjes niet goed en klappen de zekeringen er uit.

Maar als de stekkertjes wel goed zitten ga ik gewoon door met het vinden van de oorzaak en het repareren van het kreng. Wat ik met een BX kan, moet ik toch ook met een vaatwasser kunnen ?

Overigens heb ik vandaag een stofzuiger en een mixer gekocht en een matras uitgezocht.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91187851
hej ik heb gister een (staaf)mixer gekocht :D
  † In Memoriam † dinsdag 11 januari 2011 @ 22:57:04 #127
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91187912
Zit er al een woning voor jezelf omheen ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91188045
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 22:57 schreef 2cv het volgende:
Zit er al een woning voor jezelf omheen ?
nee :'(
  † In Memoriam † dinsdag 11 januari 2011 @ 23:11:12 #129
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91188952
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 22:58 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

nee :'(
Komt wel :*
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91189263
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 23:11 schreef 2cv het volgende:

[..]

Komt wel :*
Yep! maar niet in dit gat :+
  † In Memoriam † dinsdag 11 januari 2011 @ 23:38:01 #131
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91190759
:(
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91208846
quote:
13s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 23:38 schreef 2cv het volgende:
:(
16.gif
  Moderator woensdag 12 januari 2011 @ 18:21:03 #133
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_91222544
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 22:05 schreef 2cv het volgende:
Mijn vaatwasser is niet grappig. Ding half uit elkaar gehaald (pomp lag in de wasbak en heel veel andere cruciale onderdelen ook) en bij het terug monteren wist ik niet waar alle stekkertjes moesten (al vermoed ik dat het nu in orde is) en heb ik een schakelaar gesloopt (inmiddels vervangen). Morgen de laatste dingen in elkaar zetten (en een oplossing zoeken voor de afgebroken haakjes/klemmetjes) en proefdraaien. Ik hoop dat het ding het dan weer doet zoals het hoort, maar ik vrees dat er geen verbetering is opgetreden en in het ergste geval zitten de stekkertjes niet goed en klappen de zekeringen er uit.

Maar als de stekkertjes wel goed zitten ga ik gewoon door met het vinden van de oorzaak en het repareren van het kreng. Wat ik met een BX kan, moet ik toch ook met een vaatwasser kunnen ?

Overigens heb ik vandaag een stofzuiger en een mixer gekocht en een matras uitgezocht.
Daarom stekkers altijd even merken op zo'n manier dat je weet wat bij wat hoort; hier hebben we vaak genoeg dingen uit elkaar gehaald en later nooit weer in elkaar kunnen krijgen / werkend kunnen krijgen omdat we niet meer wisten welk stekkertje nu waar aan hoorde :X

In je BX zet je toch ook niet zomaar een tang in de kabelboom zonder dingen te merken die aan elkaar horen ? 8)7

Trouwens slowchat is hier niet toegestaan maar welkom in [K&W SC # 30] Gelukkig nieuw(klus en woon)jaar 2011 !
Laat dit een waarschuwing zijn.
  † In Memoriam † woensdag 12 januari 2011 @ 22:29:46 #134
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91239126
Goed punt van dat merken. Ik heb van veel dingen genoteerd welke stekker waar moest. Voor zover ik uit mijn hoofd na kan gaan kan er maar 1 stekkertje verkeerd gezeten hebben maar ook toen ik dat los gehaald heb klapte de aardlekschakelaar.

Een BX zit wat dat betreft overigens beter in elkaar: daar passen de meeste stekkers op maar 1 manier. Merken heb ik daarbij dus nog nooit gedaan en dat is maar 1 keer een beetje mis gegaan (inmiddels al hersteld).

Ou-Tannu kan dus binnenkort een pomp op komen halen.

Overigens hangen de gordijnen en lijkt de wasmachine ook weer gerepareerd te zijn. Als het ook maar even kan morgen een matras ophalen.

Nu eerst op zoek naar een GOEDE vaatwasser.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91239349
Heb je nog de gordijnen gevonden die je zocht?
  † In Memoriam † woensdag 12 januari 2011 @ 23:10:42 #136
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91242061
Jup. Op Marktplaats zag ik een advertentie. Die gordijnen vond ik serieus mooi, maar ze waren VEEL te klein. Gelukkig stond in de advertentie ook dat ze van de Hema kwamen, dus toen ben ik daar heen gegaan. Dat was echt super gericht zoeken dus was ik heel snel klaar :P
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91242281
mooi.
pi_91242916
Toch best veel Friezen hier op Fok! :D

(MaGNeT @ niet ver van Buitenpost)
pi_91243231
Hey, wat grappig! Ik heb ook via Carex in een bejaardentehuis in Groningen gewoond :D Had dan wel 2 (mini)kamers met 2 keukens en 2 toiletten voor 150 gulden per maand all in :7 Nou ja, dat hield in dat je de kachel aan of uit kon doen en aan betekende bejaardentemperatuur = balkondeur dus altijd open in de winter :')

Je krijgt ruim van te voren te horen dat je er uit moet en dan nog hebben ze regelmatig andere panden/woonruimte waar je zou kunnen wonen :) Een medestudent van mij kwam in een voormalig ziekenhuis terecht, een ander in een zwembad (not kidding...je bed op de bodem van het basin :D ) en twee meiden kregen een heuse directeursvilla (incl prachtige badkamer en keuken!) aangeboden op een fabrieksterrein :o Ik ging samenwonen in Hoogeveen :')

Heb je een beetje leuke medebewoners, 2cv?
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  † In Memoriam † vrijdag 14 januari 2011 @ 22:05:07 #140
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91341255
De medebewoners ken ik nog niet zo goed. Sommigen zijn tof, bij anderen heb ik wel zoiets van 'hmz...' maar dat zie ik vanzelf wel.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91376624
heb je de kookplaten weten te bemachtigen? :D
  † In Memoriam † zondag 16 januari 2011 @ 00:08:04 #142
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91391874
Yupz ! Moet wel iets gemaakt worden zodat ze goed in mijn keuken passen. Ik wil ze achter elkaar zetten maar daarvoor is mijn aanrecht niet diep genoeg + het is i.v.m. de bediening niet handig als ze even hoog staan. Daarbij moet er ook rekening gehouden worden met de inwendige ventilatoren van die dingen. Het is wel leuk als die schone, koele lucht aan kunnen zuigen.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91411238
quote:
1s.gif Op zondag 16 januari 2011 00:08 schreef 2cv het volgende:
Yupz ! Moet wel iets gemaakt worden zodat ze goed in mijn keuken passen. Ik wil ze achter elkaar zetten maar daarvoor is mijn aanrecht niet diep genoeg + het is i.v.m. de bediening niet handig als ze even hoog staan. Daarbij moet er ook rekening gehouden worden met de inwendige ventilatoren van die dingen. Het is wel leuk als die schone, koele lucht aan kunnen zuigen.
hmm.. nja je kan ze niet naast zo zetten .. dat de bediening ipv vooraan.. maar aan de linker / rechter kant beland :?

en voor de koeling.... k weeniet als je aanrechtblad hoog genoeg is ( om fijn te kunnen koken.. ) dan een opzet stuk maken waar de nodige gaten inzitten :)

( of indien t mag .. je aanrechtblad voorzien van wat gaten :P )
  † In Memoriam † zondag 16 januari 2011 @ 20:11:08 #144
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91426679
Het kreng blaast naar achter, als ik ze met de achterkanten tegen elkaar zet komt de koeling in het gedrang. Verder moet ik nog rekening houden met de stopcontacten (welke plug ik in in welke groep). Daarbij staat het bedieningspaneel dan tegen de muur en moet ik mijn hand tussen de pannen en de muur door wringen. Ik denk dat het al met al het handigste is om ze achter elkaar te zetten, met de achterste op een verhoging zodat de voorste onder de achterste door kan blazen.

En als dat toch onpraktisch blijkt te zijn verander ik het weer ;)
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91436898
quote:
1s.gif Op zondag 16 januari 2011 20:11 schreef 2cv het volgende:
Het kreng blaast naar achter, als ik ze met de achterkanten tegen elkaar zet komt de koeling in het gedrang. Verder moet ik nog rekening houden met de stopcontacten (welke plug ik in in welke groep). Daarbij staat het bedieningspaneel dan tegen de muur en moet ik mijn hand tussen de pannen en de muur door wringen. Ik denk dat het al met al het handigste is om ze achter elkaar te zetten, met de achterste op een verhoging zodat de voorste onder de achterste door kan blazen.

En als dat toch onpraktisch blijkt te zijn verander ik het weer ;)
[] [] toepassen ipv [][] toepassen? ;)

en natuurlijk niet strak tegen de muur aan smijten B)
  † In Memoriam † zondag 16 januari 2011 @ 22:25:32 #146
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91438248
Dan kost het me teveel aanrechtoppervlak en stat het spul niet (meer) onder e wasemkap :P
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91462192
quote:
1s.gif Op zondag 16 januari 2011 22:25 schreef 2cv het volgende:
Dan kost het me teveel aanrechtoppervlak en stat het spul niet (meer) onder e wasemkap :P
extend je je aanrechtblad en wasemkap ;)
  † In Memoriam † maandag 17 januari 2011 @ 18:23:45 #148
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91474394
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 14:22 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

extend je je aanrechtblad en wasemkap ;)
Mijn aanrechtblad moet door de muur heen ? :D

Vandaag en kacheltje gehaald. Niet voor de warmte, mar voor de sier. Nu lijkt het net alsof ik een openhaard heb 8-)
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91474752
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 18:23 schreef 2cv het volgende:

[..]

Mijn aanrechtblad moet door de muur heen ? :D

Vandaag en kacheltje gehaald. Niet voor de warmte, mar voor de sier. Nu lijkt het net alsof ik een openhaard heb 8-)
whehe, ;) buitenkeuken :Y) scheelt je ook weer een wasemkap :')

en ah zo`n kacheltje is hip! nja.. 2 gloeiperen.. roterende rol met folie, en klaar :P
  † In Memoriam † maandag 17 januari 2011 @ 21:18:43 #150
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91486242
En ik ben ook en lamp en 4 stoelen rijker nu *O*
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † dinsdag 18 januari 2011 @ 02:37:26 #151
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91500664
Heeft iemand nog een vaatwasser over ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † dinsdag 18 januari 2011 @ 22:16:43 #152
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91539440
Vandaag wat lampjes opgehangen en wat meubeltjes verschoven. De 28e is er een algemene housewarmingsparty. Het plan is dat ik er voor die datum echt ga wonen.

Wat nu nog echt moet gebeuren is de kookplaten een plaatsje geven, verzekeringen afsluiten, internetabbo regelen, kleding en ander textiel verhuizen en me officieel inschrijven op dat adres.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91546895
* Ou-Tannu gooit de bitterballen vast in vet :P
  † In Memoriam † woensdag 19 januari 2011 @ 23:08:26 #154
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91591462
Helas, pindakaas. Het is mij contractueel verboden om te frituren in mijn woonruimte. Heb ik geen bezwaar tegen, is beter voor mijn gezondheid ;)

Vandaag een bureau opgehaald uit Utrecht. Het is een prima Ikea-bureau in een L-vorm.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91591582
is het nog niet toonbaar op fotos of? >:)
  † In Memoriam † woensdag 19 januari 2011 @ 23:12:17 #156
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91591678
Jawel, maar die komen pas als het echt af isik er echt woon.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † zaterdag 22 januari 2011 @ 23:42:07 #157
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91730904
Vandaag een vaatwasser gekocht en getest. Hij doet het ! Maar hij heeft 2 minpunten: het is een inbouwapparaat waardoor hij voorover kieppert als je de klep open doet en de lege rekjes naar voren schuift en een lampje doet het niet. Dat laatste probleem laat ik zo en dat eerste probleem wordt opgelost door de hele machine aan de muur vast te zetten.

Verder heeft mijn vader 8 plankjes opgehangen. Hij is handig, maar was even vergeten hoe handig zijn ook alweer moet, dus de muur waar de plankjes aan hangen heeft nu meer gaten dan een vergiet.

In de loop van volgende week wil ik er echt gaan wonen.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91741533
Ik zweer dat ik iets mis hier.... HINT. Foto's!
pi_91762595
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 12:03 schreef Anne het volgende:
Ik zweer dat ik iets mis hier.... HINT. Foto's!
ja.. nog even en ik pak mn camera en ga gewoon zelf door t raam foto's klappen ;)
  † In Memoriam † maandag 24 januari 2011 @ 00:10:56 #160
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91780920
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 19:36 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

ja.. nog even en ik pak mn camera en ga gewoon zelf door t raam foto's klappen ;)
Succes !
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † maandag 24 januari 2011 @ 00:11:32 #161
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91780941
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 12:03 schreef Anne het volgende:
Ik zweer dat ik iets mis hier.... HINT. Foto's!
Kom zelf maar kijken op de housewarmingsparty.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † donderdag 27 januari 2011 @ 21:05:30 #162
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91959078
Wat is een goede internetprovider in Joure ? Ik denk n.l. dat het nogal regio-afhankelijk is ...
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91960492
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 21:05 schreef 2cv het volgende:
Wat is een goede internetprovider in Joure ? Ik denk n.l. dat het nogal regio-afhankelijk is ...
heb je een telefoon aansluiting? ( zonder achter een centrale te zitten? )

wil je uberhaubt een telefoon aansluiting?

heb je Kabeltv?

* Ou-Tannu heeft zelf een schurft hekel aan Ziggo.. :')

ansigh is Alice wel goed :D

kost je 29,90 per maand ( all in.. ) tot 20mbit internet en onbeperkt bellen naar vaste nummers in nederland..
  † In Memoriam † donderdag 27 januari 2011 @ 22:20:05 #164
25682 2cv
Niet subtiel
pi_91964191
Ik heb wel kabel, maar dat is meer toeval (het zit er nog) dan dat ik het aangevraagd heb. Telefoon heb ik, een prachtig Samsung mobieltje wat al ouderwets was toen ze de stoommachine uitvonden. Ik heb ook geen behoefte aan een vaste telefoonlijn.

Mijn doel: stabiel internet voor een lage prijs die qua snelheid niet onder de snelheid van Ziggo (goedkoopste alles-in-1 abonnement) zit.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_91964738
dan wordt t denk ik toch Ziggo :)
pi_92240093
en hoe is het met je stalling? :w
  Moderator woensdag 2 februari 2011 @ 22:55:35 #167
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
  † In Memoriam † dinsdag 8 maart 2011 @ 00:20:12 #168
25682 2cv
Niet subtiel
pi_93799120
Ik woon er ! Het is allen wat gehorig, dus alleen op kantooruren in de muren boren en als de dochter van e buurman haar tukje niet doet.

Maar het bevalt me hier prima ! ^O^
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_93799401
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 00:20 schreef 2cv het volgende:
Ik woon er ! Het is allen wat gehorig, dus alleen op kantooruren in de muren boren en als de dochter van e buurman haar tukje niet doet.

Maar het bevalt me hier prima ! ^O^
Mooi! :7

en tja voormalig bejaarden complex.. bejaarden zijn 99% van de tijd toch doof :+
pi_93870650
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 22:55 schreef Vonkenboer het volgende:
Heb je al foto's van je ingerichte stek ? O-) *O*
  Vis een optie? donderdag 10 maart 2011 @ 03:33:47 #171
70532 loveli
N
pi_93892476
Je inbox is vol.
En de logistiek moet geen probleem zijn ;)
crap in = crap out
  † In Memoriam † donderdag 10 maart 2011 @ 20:04:57 #172
25682 2cv
Niet subtiel
pi_93920871
Inbox is opgeschoond, nu eerst koken.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  Moderator donderdag 10 maart 2011 @ 21:37:45 #173
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_93954586
Ja ik ben ook nieuwsgierig ;)
pi_93969159
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan
  † In Memoriam † woensdag 16 maart 2011 @ 19:23:26 #176
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94205212
Uiterlijk 27 april moet ik er uit :(
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94205375
quote:
1s.gif Op woensdag 16 maart 2011 19:23 schreef 2cv het volgende:
Uiterlijk 27 april moet ik er uit :(
schiet ook lekker op dan, wat een gekloot.
een hoop werk voor niks
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan
  † In Memoriam † woensdag 16 maart 2011 @ 19:29:38 #178
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94205556
Al het werk wat ik verricht heb is 'losneembaar' ;) Ik heb niet behangen of geschilderd ofzo.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94205649
Huh? Hoezo? :o !
pi_94205743
Dat is snel :o . Krijg je nog iets vervangend of wordt het weer terug naar je ouders?
pi_94205756
quote:
1s.gif Op woensdag 16 maart 2011 19:29 schreef 2cv het volgende:
Al het werk wat ik verricht heb is 'losneembaar' ;) Ik heb niet behangen of geschilderd ofzo.
jaja maar alleen het verhuizen al.
en hoe komt het inderdaad?
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan
  † In Memoriam † woensdag 16 maart 2011 @ 19:39:58 #182
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94206229
Ik woon hier anti-kraak voor belachelijk weinig. Daar tegenover staat 0,0 huurbescherming + het risico dat ik elk moment te horen kan krijgen dat ik er uit moet. Maar het komt nu flink vroeger dan verwacht ja ;(
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94208475
quote:
1s.gif Op woensdag 16 maart 2011 19:39 schreef 2cv het volgende:
Ik woon hier anti-kraak voor belachelijk weinig. Daar tegenover staat 0,0 huurbescherming + het risico dat ik elk moment te horen kan krijgen dat ik er uit moet. Maar het komt nu flink vroeger dan verwacht ja ;(
Wow, dat is snel.
Je woont er nog geen 2 maanden toch.

Echt kut voor je.
  Vis een optie? woensdag 16 maart 2011 @ 20:29:00 #184
70532 loveli
N
pi_94209476
Dat zuigt! Hebben ze iets anders anti-kraak voor je of moet je het zelf uitzoeken?
crap in = crap out
pi_94209564
Balen 2cv ;( !
  † In Memoriam † donderdag 17 maart 2011 @ 10:09:35 #186
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94229252
Carex (waar ik nu ook van 'huur') heeft waarschijnlijk geen woonruimte meer in Joure ;( En ik ben niet bepaald van plan om buiten Joure te wonen. Misschien ben ik wat dat betreft een zeikerd, maar ik wil -als het nodig is- snel op m'n fietsje naar m'n ouders kunnen. Gezondheids-bla-bla onder andere.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94229505
Jij en fietsen :o
  † In Memoriam † donderdag 17 maart 2011 @ 10:50:04 #188
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94230478
Ja, autorijden mag ff niet meer. En korte stukjes is ook slecht voor de auto.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94231957
balen zeg! :( :(

mocht je nog hulp nodig hebben met t weer terug verhuizen... :)
  † In Memoriam † donderdag 17 maart 2011 @ 12:03:22 #190
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94232958
Terug ? Never !
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94234878
Gelukkig heb je afgelopen zomer een tent gekocht
  † In Memoriam † donderdag 17 maart 2011 @ 16:31:22 #192
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94243641
Ik ben even binnen gewandeld bij de woningstichting (de echte zeg maar) om te vragen of zij iets voor mij konden betekenen in de trant van dat ik voorrang kon krijgen ofzo. Helaas, dat is niet het geval. Wel heeft de dame aan de balie even gekeken bij de woningen waarvoor ik nu op de wachtlijst sta en dat zijn wel goede woningen gezien de wachtlijst. Nadeel is alleen dat er nu weinig mensen zijn die verhuizen i.v.m. de economie en dat ik dus minder snel kans maak op een ander huis.

Hoe lang zou ik het uithouden in die tent ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94248585
Heb je genoeg dekens? ;)
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
pi_94281437
quote:
1s.gif Op donderdag 17 maart 2011 16:31 schreef 2cv het volgende:
Ik ben even binnen gewandeld bij de woningstichting (de echte zeg maar) om te vragen of zij iets voor mij konden betekenen in de trant van dat ik voorrang kon krijgen ofzo. Helaas, dat is niet het geval. Wel heeft de dame aan de balie even gekeken bij de woningen waarvoor ik nu op de wachtlijst sta en dat zijn wel goede woningen gezien de wachtlijst. Nadeel is alleen dat er nu weinig mensen zijn die verhuizen i.v.m. de economie en dat ik dus minder snel kans maak op een ander huis.

Hoe lang zou ik het uithouden in die tent ?
in een tent? moauw eind oktober ;) daarna wordt t wel snel koud :P
  vrijdag 18 maart 2011 @ 18:36:27 #195
132767 lipje
zeg maar nee, krijg je er twee
pi_94301164
quote:
1s.gif Op donderdag 17 maart 2011 10:50 schreef 2cv het volgende:
Ja, autorijden mag ff niet meer. En korte stukjes is ook slecht voor de auto.
moet je ook niet in een diezzzzzzzzel rijden.

maar weer verhuizen is wel minder -O-
Return of the Unox-muts
Bezitter van een burgerbak Voorheen Alfist
verrekte koekwaus :')
Pappa van Aafke en Onno
  † In Memoriam † vrijdag 18 maart 2011 @ 22:31:21 #196
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94315165
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 maart 2011 18:36 schreef lipje het volgende:

[..]

moet je ook niet in een diezzzzzzzzel rijden.

maar weer verhuizen is wel minder -O-
Ook benzinebakken houden niet van stadsritjes. En als het niet om de slijtage gaat, dan heb je ook nog het hoge brandstofverbruik op korte ritten + dat bewegen gezond schijnt te zijn.

Carex wil wel kijken of er andere woonruimte is (via henzelf) maar de kans dat er in Joure iets vrij komt is nihil. Want ik wil echt graag in Joure blijven, lekker dicht bij mijn ouders (makkelijk + je weet maar nooit, blablabla). Maar terug gaan naar mijn ouders ... nee. Ik overweeg dus toch om te vragen of Carex iets buiten Joure heeft. Ondertussen blijf ik dan ingeschreven bij de woningstichting en wanneer er dan in Joure een woning vrij komt ga ik daar heen. Als ik dat kan betalen dan want via de woningstichting huren is 2 keer zo duur ongeveer.

Housewarmingsparty in mijn huidige huis komt er niet, maar wie eens wil komen kijken is welkom.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94315282
Kun je niet een housewarming en afscheidsfeestje in een geven :+
pi_94328503
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 maart 2011 22:33 schreef Miendientje het volgende:
Kun je niet een housewarming en afscheidsfeestje in een geven :+
de boel wordt toch gesloopt :') dus dan kunnen we vast beginnen wou je zeggen? :D
  † In Memoriam † zaterdag 19 maart 2011 @ 13:40:40 #199
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94331822
Het moet nog opgeleverd worden ...

Ou-Tannu: er ligt hier nog een vatwasserpomp voor je. Die ga ik niet meeverhuizen.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † maandag 21 maart 2011 @ 15:04:07 #200
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94420779
De TV zendt een soort reportage uit van een zware sneeuwstorm geloof ik, op alle zenders. Was zeker 'breaking news' die sneeuwstorm want de reguliere programmering is er al sinds ±17:30u gistermiddag door onderbroken.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94421073
Je hebt af en toe wel humor, :').
  † In Memoriam † maandag 21 maart 2011 @ 15:20:00 #202
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94421433
Je bent niet de enige die dat vindt.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † maandag 21 maart 2011 @ 16:54:02 #203
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94425882
Is Easterlittens leuk ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94440950
das een eind van Joure af.......
pi_94447343
quote:
1s.gif Op maandag 21 maart 2011 15:04 schreef 2cv het volgende:
De TV zendt een soort reportage uit van een zware sneeuwstorm geloof ik, op alle zenders. Was zeker 'breaking news' die sneeuwstorm want de reguliere programmering is er al sinds ±17:30u gistermiddag door onderbroken.
merk er niks van ;) zeker plaatselijk :P
  † In Memoriam † zaterdag 26 maart 2011 @ 00:43:35 #206
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94626562
Afgelopen dinsdag heb ik gekeken bij een huisje in Easterlittens. Echter, het huisje had geen vloerbedekking en geen verwarming. Tevens was het erg klein en zou ik of in de woonkamer moeten slapen of op zolder en dan hopen dat het niet gaat vriezen in de winter. Daarbij zat de schimmel op de muren en was het heel erg vies en muf. Aangezien ik er tijdelijk zou komen te wonen was dat dus geen optie helaas. Ik ben dus nog steeds op zoek naar en ander dak boven mijn hoofd ...
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94634370
kun je niet wat electrische kachels lenen dan in dat geval? Hoe liep het af met de woningbouw waar je langs ging? Ps is er niets te kraken, heb je broefjes opgehangen in de supermarkt, op marktplaats gekeken?
  Vis een optie? zaterdag 26 maart 2011 @ 12:33:35 #208
70532 loveli
N
pi_94635237
Kraken een optie? Weer eens wat anders dan anti-kraak.
Oh nee, mag niet meer.
crap in = crap out
  † In Memoriam † zaterdag 26 maart 2011 @ 18:08:01 #209
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94645664
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 maart 2011 12:01 schreef piepkuiken21 het volgende:
kun je niet wat electrische kachels lenen dan in dat geval? Hoe liep het af met de woningbouw waar je langs ging? Ps is er niets te kraken, heb je broefjes opgehangen in de supermarkt, op marktplaats gekeken?
Electrische kachels kan ik wel lenen, maar dan wordt de energierekening astronomisch. Daarbij lost het de problemen van schimmel en vuiligheid (volgens m'n moeder moet er eerst 3 weken schoongemaakt worden voor ik er in kan) niet op. De nadelen afzonderlijk zijn te overzien, maar opgeteld is het teveel van het goede.

Marktplaats heb ik al op gekeken (niets ...) en ik heb me bij nog een berg anti-kraak bedrijven ingeschreven maar ook daar hoor ik weinig van. Briefje in de supermarkt ga ik nog doen en bij de woningbouw ben ik al geweest (niets...).
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  zaterdag 26 maart 2011 @ 18:25:38 #210
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_94646326
Gewoon aanmelden op relatieplanet voor een vriendin met huis :D
pi_94648808
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 maart 2011 18:25 schreef ikweethetookniet het volgende:
Gewoon aanmelden op relatieplanet voor een vriendin met huis :D
:')
  † In Memoriam † zaterdag 26 maart 2011 @ 19:39:46 #212
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94649107
Sommige mensen moet je gewoon negeren.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94649202
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 maart 2011 18:25 schreef ikweethetookniet het volgende:
Gewoon aanmelden op relatieplanet voor een vriendin met huis :D
Kun jij dat niet doen? Een vriendin kost veel tijd namelijk. Zijn we eindelijk van je af.
  † In Memoriam † zondag 27 maart 2011 @ 00:56:31 #214
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94662155
Aangezien ik de laatste tijd at lui/motievatieloos/enzovoorts ben (de ellende telt weer lekker op) check ik pas om een uur of 22:00 vanavond mijn postvakje. En in dat postvakje ligt en brief van de woningstichting waarin staat dat er binnenkort een huis vrij komt. Het betekent NIET automatisch dat ik dat huis ook krijg, maar ik sta wel als 2e op de wachtlijst, dus de kans is niet verwaarloosbaar dat ik dat huis krijg. Ik denk dat ik op zijn vroegst op 2 april meer weet.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94668764
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 00:56 schreef 2cv het volgende:
Aangezien ik de laatste tijd at lui/motievatieloos/enzovoorts ben (de ellende telt weer lekker op) check ik pas om een uur of 22:00 vanavond mijn postvakje. En in dat postvakje ligt en brief van de woningstichting waarin staat dat er binnenkort een huis vrij komt. Het betekent NIET automatisch dat ik dat huis ook krijg, maar ik sta wel als 2e op de wachtlijst, dus de kans is niet verwaarloosbaar dat ik dat huis krijg. Ik denk dat ik op zijn vroegst op 2 april meer weet.
laten we dan hopen dat t een keer mee zit!
(om welke straat gaat t dan?)
pi_94683540
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 maart 2011 18:25 schreef ikweethetookniet het volgende:
Gewoon aanmelden op relatieplanet voor een vriendin met huis :D
sorry ik woon op 25m2 ;-):P, maar ik ben wel van juni tot augustus op vakantie
pi_94690431
2e op een lijst is best heel gunstig. Mensen die op nummer 1 staan hebben vaak wat meer keuze en zullen daarom vaker een huis weigeren. Dus wie weet.
  † In Memoriam † maandag 28 maart 2011 @ 00:17:20 #218
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94697648
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 11:55 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

laten we dan hopen dat t een keer mee zit!
(om welke straat gaat t dan?)
Blaauwhoflaan. Overigens, kom je je pomp een keer ophalen ? Als ik dat ding nog heb als ik ga verhuizen gaat hij de afvalbak in.

quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 19:43 schreef piepkuiken21 het volgende:

[..]

sorry ik woon op 25m2 ;-):P, maar ik ben wel van juni tot augustus op vakantie
Boeit niet, ik ben wanhopig, wanneer kan ik bij je intrekken ?

quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 21:57 schreef Miendientje het volgende:
2e op een lijst is best heel gunstig. Mensen die op nummer 1 staan hebben vaak wat meer keuze en zullen daarom vaker een huis weigeren. Dus wie weet.
Helaas werkt dat hier niet zo. Er is een wachtrij per complex. Nummer 1 hoeft dus helemaal niet veel keus te hebben. Maar dat ik op nummer 2 sta is gunstiger dan dat ik op nummer 55 sta (zoals bij een ander complex).
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94698349
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 00:17 schreef 2cv het volgende:

[..]

[..]

Helaas werkt dat hier niet zo. Er is een wachtrij per complex. Nummer 1 hoeft dus helemaal niet veel keus te hebben. Maar dat ik op nummer 2 sta is gunstiger dan dat ik op nummer 55 sta (zoals bij een ander complex).
Maar die persoon kan toch bij verschillende complexen op 1 staan (wellicht met urgentie), dan kan die dus kiezen. Of hij/zij staat voor de zekerheid ingeschreven maar wil op het moment nog helemaal niet verhuizen maar staat toevallig al op 1. Kan toch?
  † In Memoriam † maandag 28 maart 2011 @ 00:35:29 #220
25682 2cv
Niet subtiel
pi_94698376
Kan, absoluut :)
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_94722965
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 00:17 schreef 2cv het volgende:

[..]

Blaauwhoflaan. Overigens, kom je je pomp een keer ophalen ? Als ik dat ding nog heb als ik ga verhuizen gaat hij de afvalbak in.

[..]

Boeit niet, ik ben wanhopig, wanneer kan ik bij je intrekken ?

[..]

Helaas werkt dat hier niet zo. Er is een wachtrij per complex. Nummer 1 hoeft dus helemaal niet veel keus te hebben. Maar dat ik op nummer 2 sta is gunstiger dan dat ik op nummer 55 sta (zoals bij een ander complex).
ja als ik weer es op de joure ben ja :P
  † In Memoriam † maandag 4 april 2011 @ 23:04:05 #222
25682 2cv
Niet subtiel
pi_95051431
Vanmiddag gebeld door Carex: ze hebben een huis voor me in Drachten. Volgens de uitleg dit keer MET tapijt en ook MET verwarming. Ze geven geen garantie maar het lijkt er op dat ik daar zo'n half jaar kan blijven plakken. Morgen ga ik kijken tenzij de woningstichting mij morgen mededeelt dat ik alhier ter plaatse in Joure een woning van hun kan huren.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_95052196
Is iig wel dichter bij Groningen :P
  † In Memoriam † maandag 4 april 2011 @ 23:34:32 #224
25682 2cv
Niet subtiel
pi_95053029
Klein plusje ja :)
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_95056611
je kan t slechter treffen denk ik :7
  † In Memoriam † dinsdag 5 april 2011 @ 12:19:02 #226
25682 2cv
Niet subtiel
pi_95064595
Ik ga in Drachten wonen. Een rijtjeshuis waar een gezin (net) in past. Het huis van de woningstichting in Joure is al verhuurd.

Foto's van mijn nieuwe huis heb ik (nog) niet, maar er ligt blauwe vloerbedekking + er is een CV-installatie.

Uiteraard ga ik zo snel mogelijk terug naar Joure.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_95064904
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2011 12:19 schreef 2cv het volgende:
Ik ga in Drachten wonen. Een rijtjeshuis waar een gezin (net) in past. Het huis van de woningstichting in Joure is al verhuurd.

Foto's van mijn nieuwe huis heb ik (nog) niet, maar er ligt blauwe vloerbedekking + er is een CV-installatie.

Uiteraard ga ik zo snel mogelijk terug naar Joure.
nouja met de auto is drachten ook maar een half uur :)

met t OV ietsies meer maar nog best te doen ansigh :D
pi_95065810
Gefeliciteerd dan maar.
  Moderator dinsdag 5 april 2011 @ 18:13:14 #229
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_95079697
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2011 12:19 schreef 2cv het volgende:
Ik ga in Drachten wonen. Een rijtjeshuis waar een gezin (net) in past. Het huis van de woningstichting in Joure is al verhuurd.

Foto's van mijn nieuwe huis heb ik (nog) niet, maar er ligt blauwe vloerbedekking + er is een CV-installatie.

Uiteraard ga ik zo snel mogelijk terug naar Joure.
Feliciteerd !

Is dat ook anti kraak of is dat "gewoon" huur ? :)
  † In Memoriam † dinsdag 5 april 2011 @ 23:12:10 #230
25682 2cv
Niet subtiel
pi_95098566
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2011 12:52 schreef Miendientje het volgende:
Gefeliciteerd dan maar.
Dankje.

quote:
1s.gif Op dinsdag 5 april 2011 18:13 schreef Vonkenboer het volgende:

[..]

Feliciteerd !

Is dat ook anti kraak of is dat "gewoon" huur ? :)
Anti-kraak voor vermoedelijk een half jaar of langer.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † vrijdag 8 april 2011 @ 14:01:48 #231
25682 2cv
Niet subtiel
pi_95216511
Joehoe, ik hoef toch NIET te verhuizen, ik blijf dus in mijn huidige woning wonen en hoef NIET naar Drachten !

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_95217212
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 april 2011 14:01 schreef 2cv het volgende:
Joehoe, ik hoef toch NIET te verhuizen, ik blijf dus in mijn huidige woning wonen en hoef NIET naar Drachten !

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Wat een wisselingen zeg! Maar super voor je!
pi_95217443
Hoe dat ineens? Gaan ze toch niet afbreken?
pi_95232626
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 april 2011 14:01 schreef 2cv het volgende:
Joehoe, ik hoef toch NIET te verhuizen, ik blijf dus in mijn huidige woning wonen en hoef NIET naar Drachten !

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Super! Voor hoe lang?
Ik ben niet labiel, ik ben emotioneel flexibel.
pi_95241168
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 april 2011 14:01 schreef 2cv het volgende:
Joehoe, ik hoef toch NIET te verhuizen, ik blijf dus in mijn huidige woning wonen en hoef NIET naar Drachten !

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ze weten daar ook niet echt wat ze willen geloof ik hea? :/
  † In Memoriam † zondag 10 april 2011 @ 23:39:48 #236
25682 2cv
Niet subtiel
pi_95326347
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 14:29 schreef Miendientje het volgende:
Hoe dat ineens? Gaan ze toch niet afbreken?
Het wordt wel afgebroken maar dat is uitgesteld.

quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 20:17 schreef Kimbell het volgende:

[..]

Super! Voor hoe lang?
Volgens Carex tot de zomervakantie. Een nogal rekbaar begrip.

quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 22:45 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

ze weten daar ook niet echt wat ze willen geloof ik hea? :/
Leuk toch ? :P
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_95326589
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 23:39 schreef 2cv het volgende:

[..]

Het wordt wel afgebroken maar dat is uitgesteld.

[..]

Volgens Carex tot de zomervakantie. Een nogal rekbaar begrip.

[..]

Leuk toch ? :P
nou :P kan me toch leukere dingen voorstellen om eerlijk te zijn..

maar goed, heb je weer meer tijd om een plekje te vinden :)
  † In Memoriam † zondag 10 april 2011 @ 23:54:13 #238
25682 2cv
Niet subtiel
pi_95327061
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 23:44 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

nou :P kan me toch leukere dingen voorstellen om eerlijk te zijn..
Ik snap je, maar het is NU fijn dat ik er toch niet uit hoef. Al had ik uiteraard liever gehad dat er nooit sprake van was dat ik er uit moest.

quote:
maar goed, heb je weer meer tijd om een plekje te vinden :)
Ergens sta ik nummer 1 ...
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_95327456
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 23:54 schreef 2cv het volgende:

[..]

Ik snap je, maar het is NU fijn dat ik er toch niet uit hoef. Al had ik uiteraard liever gehad dat er nooit sprake van was dat ik er uit moest.

[..]

Ergens sta ik nummer 1 ...
En nu mag je gaan kijken en bepalen of je dat huis wel of niet accepteert ofzo?
  † In Memoriam † maandag 11 april 2011 @ 02:07:35 #240
25682 2cv
Niet subtiel
pi_95330220
Eerst even wachten tot ik een brief krijg dat er iets vrij is/gaat komen.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_95743693
zou leuk zijn als je dat hoort voor je "er echt uit moet"
  † In Memoriam † dinsdag 27 september 2011 @ 22:52:16 #242
25682 2cv
Niet subtiel
pi_102461260
Helaas, pindakaas. Voor 28 september moest ik de woning leeg en 'veegschoon' opleveren. Dat is dus vanmiddag gebeurd.

M'n meubels e.d. staan in de garage van m'n ouders, ik slaap weer op m'n oude slaapkamers (ook bij m'n ouders uiteraard).

Nu maar hopen dat ik voor m'n 30e een huurwoning krijg. De woningen waar ik me voor ingeschreven heb en waar voor ik lekker hoog op de lijst sta zijn n.l. voor 'jongeren'. Dat betekent dat ik er voor mijn 30e in moet, anders mag dat niet meer.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † maandag 30 december 2013 @ 23:59:28 #243
25682 2cv
Niet subtiel
pi_134905860
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  dinsdag 31 december 2013 @ 00:16:10 #244
214921 cvboer
CV vakidioot
pi_134906677
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2013 23:59 schreef 2cv het volgende:
_O- w/
Er komt altijd een moment waarop je moet kiezen tussen het geld dat je verdient en de tijd die je verliest om het te verdienen, tijd is alles behalve geld.
  dinsdag 31 december 2013 @ 00:16:47 #245
255257 Flow3r
Forever in my life O(+>
pi_134906697
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2013 23:59 schreef 2cv het volgende:
Mooi begin van het nieuwe jaar , en wat een leuk huisje ^O^
Veel geluk w/
pi_134907629
Held :) gefeliciteerd!
Laat die handjes wapperen!
pi_134908135
Proficiat 2cv, en je ouwe lui helemaal
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan
pi_134910325
Gefeliciteerd mam en pap van 2cv *O* !
  Moderator dinsdag 31 december 2013 @ 09:53:53 #249
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_134915319
quote:
12s.gif Op dinsdag 31 december 2013 02:07 schreef Anne het volgende:
Gefeliciteerd mam en pap van 2cv *O* !
:D !
pi_134916551
Haha, leuk filmpje!
Veel plezier van de woning. Dit is dus wel permanent zoals ik het begrijp?
  dinsdag 31 december 2013 @ 14:46:25 #252
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_134926030
Genoeg ruimte in de voortuin zo te zien? :P
  dinsdag 31 december 2013 @ 14:58:17 #253
7306 Diepvriez
..word maar wat rustiger
pi_134926431
quote:
12s.gif Op dinsdag 31 december 2013 02:07 schreef Anne het volgende:
Gefeliciteerd mam en pap van 2cv *O* !
:D _O-
zo goed..?
pi_134927121


Enige wat mij echt opvalt zijn de "dikke"lippen. is hij 'lippen' man? ;)

on topic.

Van harte met je nieuwe aanwinst 2 cv.
  dinsdag 31 december 2013 @ 17:52:24 #255
214921 cvboer
CV vakidioot
pi_134933197
-nvt-

[ Bericht 50% gewijzigd door cvboer op 31-12-2013 18:44:48 ]
Er komt altijd een moment waarop je moet kiezen tussen het geld dat je verdient en de tijd die je verliest om het te verdienen, tijd is alles behalve geld.
  dinsdag 31 december 2013 @ 17:59:00 #256
78498 classpc
I don't like change
pi_134933488
quote:
10s.gif Op dinsdag 31 december 2013 15:14 schreef Iwanius het volgende:
[ afbeelding ]

Enige wat mij echt opvalt zijn de "dikke"lippen. is hij 'lippen' man? ;)

on topic.

Van harte met je nieuwe aanwinst 2 cv.
De grootte van de lippen valt in het echt heel erg mee hoor. Prima in proportie zegmaar.
Op zoek naar een nieuwe printer? Kies voor een Brother laser printer. Uiterst betrouwbaar en economisch!
pi_134933880
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 december 2013 17:59 schreef classpc het volgende:

[..]

De grootte van de lippen valt in het echt heel erg mee hoor. Prima in proportie zegmaar.
steekt niet af op een dikke kop wilje zzeggen
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan
  Moderator dinsdag 31 december 2013 @ 18:35:20 #258
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_134955488
ah een nieuwe garage :7
  woensdag 1 januari 2014 @ 20:09:16 #260
132767 lipje
zeg maar nee, krijg je er twee
pi_134959586
quote:
0s.gif Op woensdag 1 januari 2014 17:51 schreef Ou-Tannu het volgende:
ah een nieuwe garage :7
Eerder de vuilnisbak, dat ding is ondertussen wel uit elkaar geroest :')
Return of the Unox-muts
Bezitter van een burgerbak Voorheen Alfist
verrekte koekwaus :')
Pappa van Aafke en Onno
  woensdag 1 januari 2014 @ 20:47:09 #261
14320 TR08
Verschijnt direct onder je ...
pi_134961174
2CV ik wil bij deze even melden dat ik je een ontzettende idioot vind :+

Maar gefliciteerd met je nieuwe garage! Fijn begin van het nieuwe jaar. Komt je BX straks in de woonkamer te staan? Daar roest hij vast ook niet zo hard. kan hij lekker warm de nacht door brengen w/
pi_134961620
Gefeliciteerd kerel *O*
pi_134967834
quote:
0s.gif Op woensdag 1 januari 2014 20:09 schreef lipje het volgende:

[..]

Eerder de vuilnisbak, dat ding is ondertussen wel uit elkaar geroest :')
dat zijn mijn woorden niet..
maar 2CV.. waar staat je nieuwe garage? :-)
  † In Memoriam † vrijdag 3 januari 2014 @ 00:43:19 #264
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135010791
@iedereen: bedankt voor de felicitaties. Ook namens m'n ouders ;)

quote:
0s.gif Op dinsdag 31 december 2013 11:07 schreef JantinaGr het volgende:
Haha, leuk filmpje!
Veel plezier van de woning. Dit is dus wel permanent zoals ik het begrijp?
Jepz :) Geen Anti-kraak meer voor mij. De onzekerheid vind ik te vervelend.

quote:
0s.gif Op dinsdag 31 december 2013 14:46 schreef Erasmo het volgende:
Genoeg ruimte in de voortuin zo te zien? :P
De voortuin heb ik niet gefilmd ;)

quote:
10s.gif Op dinsdag 31 december 2013 15:14 schreef Iwanius het volgende:
[ afbeelding ]

Enige wat mij echt opvalt zijn de "dikke"lippen. is hij 'lippen' man? ;)

on topic.

Van harte met je nieuwe aanwinst 2 cv.
Plaatje is kepoet. Maar ik heb wat dikke lippen ja.

quote:
0s.gif Op woensdag 1 januari 2014 17:51 schreef Ou-Tannu het volgende:
ah een nieuwe garage :7
Yup, maar dan in de versie waar ikzelf gestald ga worden. De versie waar m'n wagenpark komt moet nog gebouwd worden.

quote:
99s.gif Op woensdag 1 januari 2014 20:47 schreef TR08 het volgende:
2CV ik wil bij deze even melden dat ik je een ontzettende idioot vind :+
Dankje :)

quote:
Maar gefliciteerd met je nieuwe garage! Fijn begin van het nieuwe jaar. Komt je BX straks in de woonkamer te staan? Daar roest hij vast ook niet zo hard. kan hij lekker warm de nacht door brengen w/
De diamantslijper staat al klaar om de voorgevel er uit te zagen.

quote:
0s.gif Op woensdag 1 januari 2014 22:57 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

dat zijn mijn woorden niet..
maar 2CV.. waar staat je nieuwe garage? :-)
Komt in de achtertuin, ongeveer op het plekje waar m'n filmpje begon.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_135011813
Ga je die garage uit Citroën onderdelen bouwen? Je hebt genoeg liggen...
pi_135011844
Is het koop? Of huur?
  † In Memoriam † vrijdag 3 januari 2014 @ 01:39:36 #267
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135012069
quote:
6s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 01:26 schreef Alexxxxx het volgende:
Ga je die garage uit Citroën onderdelen bouwen? Je hebt genoeg liggen...
Ik heb heel veel onderdelen weg gedaan. Geen spijt van.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  † In Memoriam † vrijdag 3 januari 2014 @ 01:39:48 #268
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135012073
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 01:27 schreef Anne het volgende:
Is het koop? Of huur?
Het is een koophuis.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_135012109
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 01:39 schreef 2cv het volgende:

[..]

Het is een koophuis.
Tof. Goed gedaan!
  † In Memoriam † vrijdag 3 januari 2014 @ 01:41:49 #270
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135012113
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 01:41 schreef Anne het volgende:

[..]

Tof. Goed gedaan!
:Y
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
  vrijdag 3 januari 2014 @ 09:03:18 #271
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_135014401
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 00:43 schreef 2cv het volgende:
@iedereen: bedankt voor de felicitaties. Ook namens m'n ouders ;)

[..]

Jepz :) Geen Anti-kraak meer voor mij. De onzekerheid vind ik te vervelend.

[..]

De voortuin heb ik niet gefilmd ;)

[..]

Plaatje is kepoet. Maar ik heb wat dikke lippen ja.

[..]

Yup, maar dan in de versie waar ikzelf gestald ga worden. De versie waar m'n wagenpark komt moet nog gebouwd worden.

[..]

Dankje :)

[..]

De diamantslijper staat al klaar om de voorgevel er uit te zagen.

[..]

Komt in de achtertuin, ongeveer op het plekje waar m'n filmpje begon.
Achtertuin, ook goed :P

quote:
0s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 01:39 schreef 2cv het volgende:

[..]

Ik heb heel veel onderdelen weg gedaan. Geen spijt van.
-O-
  vrijdag 3 januari 2014 @ 10:54:00 #272
317910 Executioner
AK-47's for everyone!
pi_135016453
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 01:39 schreef 2cv het volgende:

[..]

Het is een koophuis.
Sinds wanneer kun je als uitkeringstrekker een huis kopen?
- RELIGION - Treat it like your penis, don't show it off in public and don't shove it down your children's throat.
pi_135016735
quote:
5s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 10:54 schreef Executioner het volgende:

[..]

Sinds wanneer kun je als uitkeringstrekker een huis kopen?
Open er een topic over in WGR ^O^.
Kunnen wij het hier verder hebben over de stalling voor die eend.
  vrijdag 3 januari 2014 @ 11:06:56 #274
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_135016789
quote:
5s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 10:54 schreef Executioner het volgende:

[..]

Sinds wanneer kun je als uitkeringstrekker een huis kopen?
Haten op 2cv :')
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
  † In Memoriam † vrijdag 3 januari 2014 @ 19:13:22 #275
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135036148
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 09:03 schreef Erasmo het volgende:

[..]

-O-
Er is een verschil tussen weg doen en naar de stort brengen. Per saldo ben ik er op vooruit gegaan ;)
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_135049327
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 19:13 schreef 2cv het volgende:

[..]

Er is een verschil tussen weg doen en naar de stort brengen. Per saldo ben ik er op vooruit gegaan ;)
en in welk pittoresk gat staat je garage met toekomstige bijzet schuur? :P
  † In Memoriam † zaterdag 4 januari 2014 @ 00:45:50 #277
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135052132
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 januari 2014 23:47 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

en in welk pittoresk gat staat je garage met toekomstige bijzet schuur? :P
Dat kan je concluderen uit het filmpje ;)
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_135052143
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 januari 2014 00:45 schreef 2cv het volgende:

[..]

Dat kan je concluderen uit het filmpje ;)
moet ik weer dat hele filmpje beloeren :/
  † In Memoriam † zaterdag 4 januari 2014 @ 00:46:48 #279
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135052166
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 januari 2014 00:46 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

moet ik weer dat hele filmpje beloeren :/
:Y
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_135052244
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 januari 2014 00:46 schreef 2cv het volgende:

[..]

:Y
:{w
pi_135130254
Enne? Al aan de klus?
  † In Memoriam † maandag 6 januari 2014 @ 00:25:54 #282
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135131350
Nope. Morgen beginnen met een nieuwe baan. En ik weet niet meer hoe ik het hebben moet van de zenuwen: wat zal het UWV nu weer bedenken om mij te sarren ? Als ik nu ga klussen en er gaat een spijker krom, ligt er ook meteen een muur uit vrees ik.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_135131400
Nog een keer gefeliciteerd! En je ouders willen je wel heel graag snel weg hebben hè ;) ;).

Hoe en wat zijn ze aan het isoleren?
  † In Memoriam † maandag 6 januari 2014 @ 00:33:10 #284
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135131575
Dank :)

Ik wil ook wel snel weg, ben er aan toe. Niet ten nadele van m'n ouders, ik ben er gewoon aan toe (leeftijd en zulks).

Ze zijn nu bezig met het dak geloof ik. De vloer wordt ook nog gedaan (schuimplastic schelpjesmeuk in de kruipruimte donderen) en wellicht de muren ook. Maar om dat te bepalen wordt er eerst een thermo-foto genomen. Er zit n.l. spouwmuurisolatie in, maar dat kon wel eens erg oud (+/- 25 jaar) zijn waardoor het misschien nat geworden is, naar beneden gezakt is of anderzijds niet goed meer isoleert.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_135132125
Hoelang heb je nu in de tussentijd bij je ouders gewoond? Tof dat je een eigen plekkie hebt nu ^O^
Mooi begin van het nieuwe jaar, 2cv *)
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  † In Memoriam † maandag 6 januari 2014 @ 00:59:27 #286
25682 2cv
Niet subtiel
pi_135132244
2 jaar en 3 maanden ongeveer. And counting.

Bedankt :)
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_135132618
grmbl.. nou weet ik dat je een raam hebt.. waarmee je uitkijkt op de joustertoer.. maar nog niet vanaf welke kant :|

helaas kan ik vanaf mijn woning de toren niet zien.. echter staat nog geen 400 meter hemels breed hier vandaan ( meting op google earth :+ ) de andere kerk toren kan ik wel zien

en ik had mijn huurhok.. binnen 4 weken na inschrijving :6
pi_136705700
en hoe is het met je Stalling? :D
  † In Memoriam † vrijdag 14 februari 2014 @ 21:59:35 #289
25682 2cv
Niet subtiel
pi_136718807
Ouders zijn daar aan het klussen. Ik heb er nog amper iets gedaan. Daar schaam ik me wel voor, maar m'n ouders vinden het niet erg omdat ik niet klus omdat ik aan het werk ben, ziek ben of bij het UWV zit en het dus geen gevalletje luiheid is.

Vandaag wel verf gehaald. Binnenkort maar eens een update in elkaar kleien.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_136718866
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2014 21:59 schreef 2cv het volgende:
Ouders zijn daar aan het klussen. Ik heb er nog amper iets gedaan. Daar schaam ik me wel voor, maar m'n ouders vinden het niet erg omdat ik niet klus omdat ik aan het werk ben, ziek ben of bij het UWV zit en het dus geen gevalletje luiheid is.

Vandaag wel verf gehaald. Binnenkort maar eens een update in elkaar kleien.
en wat had het UWV voor je bedacht? :')
  † In Memoriam † vrijdag 14 februari 2014 @ 22:01:34 #291
25682 2cv
Niet subtiel
pi_136718925
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2014 22:00 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

en wat had het UWV voor je bedacht? :')
Keuringsgesprek omdat ik bedacht dat een andere uitkering me meer oplevert (ja, het gaat écht om geld).

Maar is verder een lang verhaal dat elders al besproken is.waar ik elders al voor afgebrand ben.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_136719111
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2014 22:01 schreef 2cv het volgende:

[..]

Keuringsgesprek omdat ik bedacht dat een andere uitkering me meer oplevert (ja, het gaat écht om geld).

Maar is verder een lang verhaal dat elders al besproken is.waar ik elders al voor afgebrand ben.
Ow :7 nouja het leven der werkloze uitkeringstrekkers gaat niet over rozen :(
  vrijdag 14 februari 2014 @ 22:07:39 #293
317910 Executioner
AK-47's for everyone!
pi_136719205
*edit*

Dit soort opmerkingen zijn dan weer nergens voor nodig.
Daarom heb ik ze verwijderd.

[ Bericht 41% gewijzigd door Vonkenboer op 14-02-2014 23:13:18 ]
- RELIGION - Treat it like your penis, don't show it off in public and don't shove it down your children's throat.
  † In Memoriam † vrijdag 14 februari 2014 @ 22:08:46 #294
25682 2cv
Niet subtiel
pi_136719245
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2014 22:05 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

Ow :7 nouja het leven der werkloze uitkeringstrekkers gaat niet over rozen :(
Werkloos ?
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_136719266
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2014 22:08 schreef 2cv het volgende:

[..]

Werkloos ?
zo iets ja :')
  Vis een optie? vrijdag 14 februari 2014 @ 22:09:48 #296
70532 loveli
N
pi_136719281
quote:
15s.gif Op vrijdag 14 februari 2014 22:07 schreef Executioner het volgende:
*edit*
Het blijft mij verbazen dat Fok! een onuitputtlijke bron pijpzeikers lijkt te hebben.

[ Bericht 7% gewijzigd door Vonkenboer op 14-02-2014 23:13:44 ]
crap in = crap out
pi_136719354
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 februari 2014 22:09 schreef loveli het volgende:

[..]

Het blijft mij verbazen dat Fok! een onuitputtlijke bron pijpzeikers lijkt te hebben.
zegt wel wat over de gemiddelde fokker..
pi_136720576
Maar hoe is het nou met je stalling...
Laat die handjes wapperen!
  † In Memoriam † vrijdag 14 februari 2014 @ 23:12:20 #299
25682 2cv
Niet subtiel
pi_136722017
Binnenkort komt er een update.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_136722159
Ok... In een nieuw topic want over EEN post gaat deze op slot ;)
Laat die handjes wapperen!
  † In Memoriam † zaterdag 15 februari 2014 @ 18:58:54 #301
25682 2cv
Niet subtiel
pi_136745611
Kuttopic, dit topic is veel leuker. Derhalve slotje.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')