Geen gezuer maar juist heel herkenbaarquote:Op woensdag 29 december 2010 13:57 schreef Take_A_Picture het volgende:
Het is echt zo raar om er continu mee bezig te zijn, nouja, continu.... gewoon veel meer bewust enzo.
Toen ik was gestopt met de pil had ik een instelling van, we zien wel wanneer er wat gebeurt. Ik had in mn gedachten gehouden dat het wel wat maanden kon duren voordat het raak was, en het was in ronde 2 toen raak.
Nu zit ik weer in ronde 2 en ik weet dus dat het kan. Maar dat is ook verraderlijk, omdat je dan onbewust ervanuit gaat dat het weer kan.
Toen bij de eerste keer ging de tijd gewoon op normale snelheid en nu is elke dag een dag te lang zegmaar.
Ik voel me wel een beetje een zeur omdat er hier meiden zijn die zoveel meer moeite doen en waar het niet goed lukt, vind dat echt zo erg voor ze
Ik hoop hetquote:Op woensdag 29 december 2010 14:34 schreef LadyBlack het volgende:
Maar wacht maar, over een tijdje zitten we allemaal meteen kleintje op schoot!
quote:
dank je wel. En ik moet zeggen... het was zo ontzettend moeilijk met de kerstdagen, en dan moet oud&nieuw nog beginnenquote:Op woensdag 29 december 2010 15:09 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Wat LB zegt! Ik vind het echt onzettend knap
quote:Op donderdag 30 december 2010 10:51 schreef Frummeltje86 het volgende:
Gefeliciteerd mevr_mus!![]()
Hier heerst wat onzekerheid. Ben na mijn pil nog niet 'vanzelf' ongesteld geweest, maar dat zou ook nog niet mogen (cyclus nu 18 dagen). Voordat ik met de pil begon, was ik altijd behoorlijk onregelmatig ongesteld. Heb dus werkelijk geen idee of en wanneer er een eisprong zou plaatsvinden. Had op internet wel gezien dat het soms lang kan duren voordat je na je pil voor het eerst ongesteld wordt.
Pfffff, ik probeer mezelf niet gek te maken. Is toch nog lastig als je eenmaal besloten hebt voor een kindje te gaan!
Inderdaad frustrerend. Ik weet dat ik niet mag klagen, want er zijn zat meiden (ook hier) die al veel langer bezig zijn. Heb mezelf voorgenomen dat als ik na 40 dagen nog niet ongesteld geworden ben, er een test tegenaan gooi. Duurt dus nog eventjes...quote:Op donderdag 30 december 2010 10:56 schreef GotC het volgende:
[..]Ik herken je onzekerheid. Ben nu ook nog bezig met m'n 1e cyclus na het stoppen met de pil. Mja, ben nu al 8 dagen 'overtijd', en niet zwanger (eergisteren getest). Frustrerend!
Dank jequote:Op woensdag 29 december 2010 18:38 schreef Susie het volgende:
En een groot applaus voor C_A! Wat goed zeg! Helemaal super! En weet je, af een toe een dag zondigen is ook goed hoor! Dus ga maar lekker oud en nieuw vieren, 2011 word jouw jaar!!
Ik snap dat helemaal, ik kon ook pas echt gaan genieten toen de termijn waarop het de eerste keer mis ging voorbij was. Dan houden de vergelijkingen op en kun je er eindelijk aan toegeven.quote:Op donderdag 30 december 2010 13:43 schreef Mevr_Mus het volgende:
Bedankt voor al deze lieve reacties![]()
![]()
![]()
Moet zeggen dat het nog niet helemaal tot me doordringt. Volgens mij houd ik het onbewust ook nog een beetje tegen, ik moet eerst meer bewijs zien... en pas echt geloven zal ik het als ik de eerste 7 weken achter de rug heb...
Oftewel, ik neem een pak testen mee op ons weekendje weg![]()
Ik moest deze week trouwens aan jou denken toen ik 's ochtends wakker werd met een poes op m'n buikquote:Op donderdag 30 december 2010 13:48 schreef Aventura het volgende:
Wat een heerlijk begin van jullie weekendje. Geniet!
Het is dan ook een Teken. Mocht ik ooit nog een keer een zwangerschap vermoeden, dan koop ik geen test. Niet nodig! Katertje komt nu regelmatig op me. De 3,5 jaar daarvoor echt nooit!quote:Op donderdag 30 december 2010 13:51 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Ik moest deze week trouwens aan jou denken toen ik 's ochtends wakker werd met een poes op m'n buik
Ik vind dat echt zo mooiquote:Op donderdag 30 december 2010 13:56 schreef Aventura het volgende:
[..]
Het is dan ook een Teken. Mocht ik ooit nog een keer een zwangerschap vermoeden, dan koop ik geen test. Niet nodig! Katertje komt nu regelmatig op me. De 3,5 jaar daarvoor echt nooit!
Hier kwamen de katten vd overburen ineens bij ons binnen lopen en gingen bij mij op de bank liggen slapen en kroelenquote:Op donderdag 30 december 2010 13:56 schreef Aventura het volgende:
[..]
Het is dan ook een Teken. Mocht ik ooit nog een keer een zwangerschap vermoeden, dan koop ik geen test. Niet nodig! Katertje komt nu regelmatig op me. De 3,5 jaar daarvoor echt nooit!
Werkt dat serieus? Hmmm, eens kijken wanneer die dikke kater van ons zich bij me gaat nestelen dan!quote:Op donderdag 30 december 2010 14:01 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Hier kwamen de katten vd overburen ineens bij ons binnen lopen en gingen bij mij op de bank liggen slapen en kroelen.
Lief he! Hij is eigenlijk van mijn vriend, hij kwam mee toen we gingen samenwonen. Eerst wilde hij weinig van me, tot nu. Het is zo'n leuk beestje.quote:
Lastig hequote:Op donderdag 30 december 2010 14:11 schreef Susie het volgende:
ik wou dat ik al kon testen, heb zo'n raar gerommel in mijn onderbuik....ik maak er weer vanalles van en dat wil ik eigenlijk niet, want dan is de teleurstelling straks misschien zo groot
Frustrerend is dat... kon je maar gewoon gelijk meer duidelijkheid krijgen, dat zou zo fijn zijn!quote:Op donderdag 30 december 2010 14:11 schreef Susie het volgende:
ik wou dat ik al kon testen, heb zo'n raar gerommel in mijn onderbuik....ik maak er weer vanalles van en dat wil ik eigenlijk niet, want dan is de teleurstelling straks misschien zo groot
Ik houd er al rekening mee dat het lang kan duren... Het is niet anders. We hebben geen haast, maar het is wel enorm welkom. We gaan het zien! Mijn moeder meldde laatst dat zij ruim 9 jaar aan de pil was, een zware destijds, en nadat ze gestopt was, direct zwanger was. Het kan dus blijkbaar wel. Laten we hopen dat ze dat heeft doorgegeven in haar genenquote:Op donderdag 30 december 2010 14:45 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
mevr. Mus gefeliciteerd! Wat een heerlijk weekend gaat dat voor jullie worden!
Frummeltje ik wil je niet ontmoedigen, maar voor de pil was ik ook heel onregelmatig ongesteld. De eerste keer dat ik stopte duurde het 71 dagen voordat het weer op gang was en daarna was het ook totdat ik zwanger werd geen maand hetzelfde!
Nu ben ik weer gestopt en heb ik slechts een jaartje een hele lichte pil geslikt en duurde het 69 dagen.
Onze kat heeft trouwens nooit interesse in mij gehad, zwanger of niet!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |