Huh? Ik zie het verband eingelijk niet, heeft hij ooit een uitspraak gemaakt waaruit kan blijken dat hij iets met Al Qaida heeft? Of praat je maar wat?quote:Op maandag 20 december 2010 21:31 schreef FoolWithMokey het volgende:
Hopen dat deze kerel niet besluit om voor al-qaida te gaan werken
Nee hoor, je hebt helemaal gelijkquote:Op dinsdag 21 december 2010 17:54 schreef speknek het volgende:
Er is niks martial art's aan kickboxen, muay thai, mma of die andere troep.
1. Jiu-Jitsu / Aikido
2. Shaolin Kung Fu
3. Karate
4. Iaido
Eventueel Judo, maar die doen niet zoveel aan kata's.
De rest is niets.
Papsnoetequote:Op dinsdag 21 december 2010 17:54 schreef speknek het volgende:
Er is niks martial art's aan kickboxen, muay thai, mma of die andere troep.
1. Jiu-Jitsu / Aikido
2. Shaolin Kung Fu
3. Karate
4. Iaido
Eventueel Judo, maar die doen niet zoveel aan kata's.
De rest is niets.
Tuurlijk, ik weet dat soort dingen omdat mijn ballen ingedaald zijn en dus gebalanceerd na kan denken. Oosterse vechtkunst gaat helemaal niet om of je wel of niet zes mensen zo vuil mogelijk op de grond kunt krijgen. Als je denkt dat een karateka ermee zit dat Krav Maga beter is om met de meeste kruisjes uit een dronken bar brawl te stappen, dan snap je Budo niet.quote:Op dinsdag 21 december 2010 18:03 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Nee hoor, je hebt helemaal gelijk
Ik vind het nogal kortzichtig van je dat je denkt dat de 'art' in martial arts enkel gebaseerd is op filosofie en levenswijze van de beoefenaars. Alle sporten die jij benoemt zijn begonnen als krijgskunsten om tegenstanders uit te schakelen en het 'Zen'-karakter heeft zich daarna ontwikkeld, wat kenmerkend is voor de Oosterse martial arts. Dat de Westerse martial arts deze levenswijze niet nastreven wil niet zeggen dat de beoefenaars er allemaal op gebrand zijn om het beest in de kroeg uit te hangen.quote:Op dinsdag 21 december 2010 21:28 schreef speknek het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik weet dat soort dingen omdat mijn ballen ingedaald zijn en dus gebalanceerd na kan denken. Oosterse vechtkunst gaat helemaal niet om of je wel of niet zes mensen zo vuil mogelijk op de grond kunt krijgen. Als je denkt dat een karateka ermee zit dat Krav Maga beter is om met de meeste kruisjes uit een dronken bar brawl te stappen, dan snap je Budo niet.
Nee gelukkig nietquote:Op dinsdag 21 december 2010 22:31 schreef Ener-G het volgende:
Wa een bulshittopic is dit zeg, er is geen 'beste vechtsport'. Die sport is zo goed als degene die hem beheerst.
En als je het over karate hebt, er zijn alleen al tig verschillende soorten karate, van non-contact tot fullcontact, waarbij Kyokushin(kai) over het algemeen als het 'hardst' wordt beschouwd. Als je de lijst met winnende Kyokushin vechters ziet in de K-1 zegt dat wel iets over de effectiviteit denk ik, maar ik blijf erbij dat het uiteindelijk allemaal draait om de persoon die het beoefent, wat voor hem het beste werkt. Er is geen 'beste' Martial Art.
Chuck Norris was trouwens een (6 voudig wereldkampioen) karateka. Later heeft hij nog Jiu Jitsu gedaan en Taekwondo, maar geen Wing Chun.
Een kleuter die net een middagje een proefles wing chun kwam doen vs een werledkampioen in spe kickboxerquote:Op woensdag 22 december 2010 00:32 schreef barney-stinston het volgende:
Al die filmpjes hierboven zijn natuurlijk geen bewijs.. Zijn er zat, misschien zelfs wel meer van Wing Chun (Tsun) vechters die zelf een ongelofelijk pak slaag krijgen. Als je dat als criterium gebruikt kun je beter kijken naar wedstrijden. Bij de grotere vechtsport evenementen zit er niemand met een Wing Chun achtergrond. Ik snap dan ook niet waarom iedereen dat hier zo fantastisch vind en dan een paar dubieuze Wing Chun filmpjes naar boven haalt.
+extra gratis bonus filmpje waarin het omgedraaid is en het wing chun mannetje slaag krijgt, om te laten zien dat iedereen gelijk kan krijgen aan de hand van youtube(vimeo) filmpjes.....
Die jongen die Wing Chun doet is nog niet zo'n ervaren vechter als die Tai bokser. Dat zie jij zelf ook wel, dus eigenlijk zet je jezelf alleen voor schut door zoiets te posten. Naast dat vind ik dat die Wing Chunner zich aardig staande heeft weten te houden, die klappen van de Tai bokser kwamen nou niet bepaalt zacht aan. Zoals ik het nu zie heeft die Wing Chunner veel de kettingstoot voor de spiegel geoefent, maar nog niet zo vaak gespart.quote:Op woensdag 22 december 2010 00:32 schreef barney-stinston het volgende:
Al die filmpjes hierboven zijn natuurlijk geen bewijs.. Zijn er zat, misschien zelfs wel meer van Wing Chun (Tsun) vechters die zelf een ongelofelijk pak slaag krijgen. Als je dat als criterium gebruikt kun je beter kijken naar wedstrijden. Bij de grotere vechtsport evenementen zit er niemand met een Wing Chun achtergrond. Ik snap dan ook niet waarom iedereen dat hier zo fantastisch vind en dan een paar dubieuze Wing Chun filmpjes naar boven haalt.
+extra gratis bonus filmpje waarin het omgedraaid is en het wing chun mannetje slaag krijgt, om te laten zien dat iedereen gelijk kan krijgen aan de hand van youtube(vimeo) filmpjes.....
Ik weet niet of je het zelf door hebt, maar je maakt jezelf echt belachelijk met deze post.quote:Op dinsdag 21 december 2010 11:41 schreef Zith het volgende:
[..]
maar wat als je kan vliegen? zie ik ook wel eens in wing chun films
De reden dat ik het in mijn topic niet over MMA wil hebben, is omdat ik weet dat dat het meest effectieve is. Ik ben zelf ook een Mixed Martial Art vechter, en combineer verschillende effectieve martial arts. Toch heb ik een top 5 gemaakt met effectieve vechtsporten. Ik weet niet zeker of mijn top5 een beetje klopt, daarom vraag ik jullie mening erover.quote:
Ik ben een groot fan van Chakie Chan, en vind hem veel beter vechten dan Jet Li. Wanneer ik Jet Li zie vechten denk ik, fantastische vechter mooie bewegingen. Wanneer ik Chakie Chan zie vechten denk ik, wat een kunstenaar. Of zijn filmschrijvers heb nou zo fantastisch laten vechten, of hij het zelf verzint. Het maakt mij niet uit, hij is geweldig en steekt er in mijn ogen bovenuit. Bekijk de onderstaande filmpjes, en zie dat het geen normale Martial Artist acteur is:quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:19 schreef Draganta het volgende:
Wel Chakie Chan noemen in je toplijst, maar geen Jet Li?
Dat weet ik inderdaad, het blijft een acteur. Hij heeft dacht ik lang les gehad in Wing Chun, en dat gecombineert met Wushu. Plus die trucjes die hij doet, waardoor het vechten ook grappig kan zijn inplaats van dat je alleenmaar beroerd naar vechtfilms zit te kijken. Als het aan mij ligt hoort hij prima bij de top5 Martial Artist acteurs.quote:Op woensdag 22 december 2010 03:21 schreef Schenkstroop het volgende:
Wat veel mensen niet weten is dat Jackie Chan getraind is door een traditioneel chinees circus-act ofzoiets. Hij geet zelf toe dat hij zijn bewegingen overdrijft en Kung-fu tot een mooie kunstvorm doet lijken alsof het dansen is. Echte kung fu ziet er niet uit. Zoiets zei Jan Claude van Damme ook.
Judo gaat inderdaad verder waar Taiboksen stopt, toch is Judo ook heel beperkt. Als ik tijdens het Tai boksen word geclincht, dan denk ik ook van: Zet me heup erin en geef een mooi heupworp. Aan de andere kant bereik je niet zo heel veel met een heupworp. Judo is zachte hand, en Muay Thai harde. Wanneer je zachte hand na harde hand gebruikt, heeft het toch geen zin meer.quote:Op woensdag 22 december 2010 03:34 schreef PKRChamp het volgende:
Als ik moest kiezen zou het Muay Thai voor de hardheid, simpelheid en het is gewoon gemaakt om de tegenstander uit te schakelen op de meest brute manier. Judo is een goede 2e omdat dat de zwakke plekken van Muay Thai camoufleert en ook erg makkelijk te leren is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |