Het is duidelijk dat je niet de moeite hebt genomen om het interview in Vrij Nederland te lezen. Nergens maakt Cohen namelijk deze directe vergelijking. Het enige wat hij zegt is dat hij door zijn ouders geïnspireerd is om de politiek in te gaan. Dat hij bij zijn eigen moeder heeft gezien wat het betekent als je als individu opzij wordt gezet omdat van bovenaf een identiteit op je wordt geplakt. Hij wil zich daar in elke vorm tegen verzetten (wederom zie ook zijn Hannie Schaft lezing om dit te begrijpen). Nergens maakt hij een directe vergelijking. Het is jammer dat VN zich heeft laten lenen voor dit stukje insinuerende populisme waar sommige mensen als papegaaien elkaar na schreeuwen en gaar koken in hun sop van gelijkheid en verontwaardiging. Ik zou je aanraden om het interview te lezen als dit niet zo betekenen dat je VN zou belonen voor hun acties door het blad te kopen.quote:Die vergelijking van hem met de joden uit de jaren '30.
Dat interview heb ik niet gelezen. Nergens nodig voor. Zolang de PvdA met Cohen voorop bezig blijft met het aanvallen van de PVV (zonder duidelijk te maken wat de eigen ideeën zijn om Nederland sterker te maken), zal zij een marginale rol spelen in de Nederlandse politiek. Nederlanders houden niet van zure politici zonder humor maar van politici met duidelijke standpunten zoals het stopzetten van de islamisering, het over de kling jagen van Marokkaans tuig en een immigratiestop van mensen uit achterlijke culturen.quote:Op maandag 20 december 2010 10:57 schreef Don_Gurgen het volgende:
[..]
Het is duidelijk dat je niet de moeite hebt genomen om het interview in Vrij Nederland te lezen. Nergens maakt Cohen namelijk deze directe vergelijking. Het enige wat hij zegt is dat hij door zijn ouders geïnspireerd is om de politiek in te gaan. Dat hij bij zijn eigen moeder heeft gezien wat het betekent als je als individu opzij wordt gezet omdat van bovenaf een identiteit op je wordt geplakt. Hij wil zich daar in elke vorm tegen verzetten (wederom zie ook zijn Hannie Schaft lezing om dit te begrijpen). Nergens maakt hij een directe vergelijking. Het is jammer dat VN zich heeft laten lenen voor dit stukje insinuerende populisme waar sommige mensen als papegaaien elkaar na schreeuwen en gaar koken in hun sop van gelijkheid en verontwaardiging. Ik zou je aanraden om het interview te lezen als dit niet zo betekenen dat je VN zou belonen voor hun acties door het blad te kopen.
Verder heb je nog steeds geen antwoord op mijn vraag gegeven. Hoe rijm je jouw insinuaties met de cijfers van het CBS (slechts 5% is moslim in Nederland) en met de uitspraken en daden van Cohen die haaks staan op jouw idee van zijn visie? En kom dan met een goed voorbeeld (dus niet dat VN voorbeeld wat niet klopt). Ik zie het namelijk graag tegemoet, omdat ik echt niet begrijp waarom zoveel mensen zo denken, want ik heb nog steeds geen goed inhoudelijk en feitelijk onderbouwd argument gehoord.
quote:Op maandag 20 december 2010 11:23 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee hoe het zit. Maar ik trol graag en bash Job Cohen zonder onderbouwing, neem me dus alstublieft niet serieus.
Inhoudelijk niet een erg sterke reactie. Meer een teken van opgehoopte frustratie van een linkse die zijn gelijk niet krijgt.quote:Op maandag 20 december 2010 11:26 schreef Don_Gurgen het volgende:
Ik heb geen flauw idee hoe het zit. Maar ik trol graag en bash Job Cohen zonder onderbouwing, neem me dus alstublieft niet serieus
Meer de waarheid voice-over, jij bent degene die alleen maar loopt te trollen zonder onderbouwing en zo menig discussie verziekt. Ik zou even inbinden als ik jou was of pas iets posten als je het echt kan onderbouwen.quote:Op maandag 20 december 2010 11:30 schreef voice-over het volgende:
[..]
Inhoudelijk niet een erg sterke reactie. Meer een teken van opgehoopte frustratie van een linkse die zijn gelijk niet krijgt.
quote:Op maandag 20 december 2010 11:30 schreef voice-over het volgende:
[..]
Inhoudelijk niet een erg sterke reactie. Meer een teken van opgehoopte frustratie van een linkse die zijn gelijk niet krijgt.
Ik kan mij voorstellen dat als een user niet de heersende linkse opinie van dit forum volgt, dit niet in goede aarde valt. Sorry dus.quote:Op maandag 20 december 2010 11:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Meer de waarheid voice-over, jij bent degene die alleen maar loopt te trollen zonder onderbouwing en zo menig discussie verziekt. Ik zou even inbinden als ik jou was of pas iets posten als je het echt kan onderbouwen.
Het zou natuurlijk helpen als je eens de moeite neemt om het interview met Cohen daadwerkelijk te lezen. Dan blijft er van jouw gejank namelijk weinig meer overeind.quote:Op maandag 20 december 2010 11:48 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ik kan mij voorstellen dat als een user niet de heersende linkse opinie van dit forum volgt, dit niet in goede aarde valt. Sorry dus.
Job Cohen met zijn vergelijking van hedendaagse moslims en joden uit de jaren '30 is natuurlijk wel een staaltje van een wetenschappelijk onderbouwd, sterk inhoudelijke stellingname waarover niet gediscussieerd hoeft te worden.
Voor mij geldt dat discussies normaal gevoerd moeten kunnen worden, ongeacht je mening. Dingen zonder onderbouwing roepen accepteer ik van niemand.quote:Op maandag 20 december 2010 11:48 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ik kan mij voorstellen dat als een user niet de heersende linkse opinie van dit forum volgt, dit niet in goede aarde valt. Sorry dus.
Echt lees dat artikel eerst eens voor je hier nog reageert, je loopt alleen maar onwaarheden te verkondigen.quote:Job Cohen met zijn vergelijking van hedendaagse moslims en joden uit de jaren '30 is natuurlijk wel een staaltje van een wetenschappelijk onderbouwd, sterk inhoudelijke stellingname waarover niet gediscussieerd hoeft te worden.
Spuit elf komt ook nog eens een duit in het zakje doenquote:Op maandag 20 december 2010 11:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het zou natuurlijk helpen als je eens de moeite neemt om het interview met Cohen daadwerkelijk te lezen. Dan blijft er van jouw gejank namelijk weinig meer overeind.
Zeer nuttige bijdrage.quote:Op maandag 20 december 2010 11:51 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Spuit elf komt ook nog eens een duit in het zakje doen
Het is wel waar wat ik zeg. Linkse politiek deugt voor geen meter.quote:Op maandag 20 december 2010 11:49 schreef IHVK het volgende:
Nee heeft niks met links heersende opinie te maken, 90% van wat je schrijft is gewoon pertinent niet waar en de toon die je aanslaat roep terechte aversie op.
Schrijf het lekker op je ultra-conservatieve blogje dan. Daar hoef je niks te onderbouwenquote:Op maandag 20 december 2010 11:55 schreef voice-over het volgende:
[..]
Het is wel waar wat ik zeg. Linkse politiek deugt voor geen meter.
Althans dat is mijn waarheid.
Ah, misschien komen we ergens.quote:Op maandag 20 december 2010 11:55 schreef voice-over het volgende:
[..]
Het is wel waar wat ik zeg. Linkse politiek deugt voor geen meter.
Althans dat is mijn waarheid.
Met linksen valt gewoon niet te praten want zij kennen maar 1 waarheid: hun waarheid. En als zij hun zin niet krijgen met kabinetsformaties dan gaan zij hun tegenstander uitschelden voor bruinhemden.quote:Op maandag 20 december 2010 11:57 schreef Don_Gurgen het volgende:
[..]
Ah, misschien komen we ergens.
Kijk als je nu zou willen (maar misschien wil je dat niet) dat ik jouw waarheid zou delen (echt waar ik ben niet zo links als jij lijkt te denken). Dan moet je die waarheid staven met een aantal onderbouwingen. Liefst met concrete voorbeelden en allerliefst met cijfers voortkomend uit wetenschappelijk onderzoek. Ik denk dat als je dit lukt er een wereld van verdraagzaamheid voor je open gaat.
Noem je jezelf nou een linksmens?quote:Op maandag 20 december 2010 12:02 schreef voice-over het volgende:
[..]
Met linksen valt gewoon niet te praten want zij kennen maar 1 waarheid: hun waarheid
Geloof me. Ik doe niet aan 'waarheid.' Ik heb enkel een 'idee'. En dat 'idee' is zeer sterk onderhevig aan persoonlijke ervaringen, goede voorbeelden en vooral wetenschappelijk onderbouwde stellingen. Dat idee is constant in beweging en ook jij zou daar, mits je je niet verschuilt achter stellingen over linksmensen, met goede onderbouwde argumenten richting aan kunnen geven. Ik vind het oprecht jammer dat je dat niet probeert.quote:Op maandag 20 december 2010 12:02 schreef voice-over het volgende:
[..]
Met linksen valt gewoon niet te praten want zij kennen maar 1 waarheid: hun waarheid. En als zij hun zin niet krijgen met kabinetsformaties dan gaan zij hun tegenstander uitschelden voor bruinhemden.
Over verdraagzaamheid gesproken.
Die staat al in z'n notes, samen met de immigratiestop van mensen uit achterlijke culturen.quote:Op maandag 20 december 2010 12:21 schreef IHVK het volgende:
het over de kling jagen van Marokkaans tuig
En dan Job een schande noemen.
Jij bent dus een protagonist van homo-haat, het jagen op joden met een keppeltje, massale immigratie van orthodoxe joden uit Nederland, vrouwenonderdrukking, het idee van "Er is maar 1 God en dat is Allah", Hamas, eerwraak?quote:Op maandag 20 december 2010 12:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Die staat al in z'n notes, samen met de immigratiestop van mensen uit achterlijke culturen.
Het probleem is niet de immigratie op zich, maar de wetten omtrent de immigratie. We importeren nu tokkies en boeren uit kansloze landen, terwijl ik toch liever 10 aardige en hardwerkende Chinezen om me heen heb, dan 10 klagende Nederlandse linksen die meer willen verdienen en minder willen doen.quote:Op maandag 20 december 2010 12:47 schreef voice-over het volgende:
[..]
Jij bent dus een protagonist van homo-haat, het jagen op joden met een keppeltje, massale immigratie van orthodoxe joden uit Nederland, vrouwenonderdrukking, het idee van "Er is maar 1 God en dat is Allah", Hamas, eerwraak?
Als je niet voor de immigratiestop bent van mensen uit achterlijke culturen, moet je niet over 15 jaar lopen zeiken dat Nederland zo onverdraagzaam is geworden.
Maar ja, jij voelt je natuurlijk moreel superieur t.o.v. rechtse users, nietwaar.
Het bezwaar ligt vooral dat bepaalde belangen andere belangen als ongeldig verklaren.quote:Op maandag 20 december 2010 12:53 schreef IHVK het volgende:
Ja remlof is inderdaad fervent voorvechter van Joden en homohaat, immers iedereen die Marokkaans tuig niet over de klink wil jagen is dat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |