abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 18 december 2010 @ 19:09:22 #153
317451 Starkiller
Graphic Designer
pi_90092740
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 18:55 schreef Male23 het volgende:
Achja zag gister m'n ex nog lopen naar een andere kroeg met haar nieuwe lover elkaar omarmend terwijl wham - last christmas in de kroeg waar ik was draaide.

Maarja het hoort erbij. De leuke dingen in het leven zouden een stuk minder leuk zijn zonder de erge dingen.
Is het al lang uit?
pi_90092823
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 19:06 schreef Starkiller het volgende:

[..]

Goddamn dude. Dat is echt kut. Deed ze dat omdat ze jou zag staan?
Het is alweer 9 maand uit ofzo. In de zomer periode nog wel een maand een poging gedaan maar dat werd hem ook niet. Nee dat deed ze niet omdat ik het zag, zo is ze niet. Ik stond toevallig aan de kand van de raampartij waar ze voor langs liep.
  zaterdag 18 december 2010 @ 19:16:32 #155
317451 Starkiller
Graphic Designer
pi_90093040
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 19:11 schreef Male23 het volgende:

[..]

Het is alweer 9 maand uit ofzo. In de zomer periode nog wel een maand een poging gedaan maar dat werd hem ook niet. Nee dat deed ze niet omdat ik het zag, zo is ze niet. Ik stond toevallig aan de kand van de raampartij waar ze voor langs liep.
Damn sowieso is het klote voor je. Ik heb ook wel eens zo'n situatie meegemaakt. Op dat moment was ik echt dronken, en liep naar het eerste mooie meisje wat ik tegen kwam en begon spontaan met haar te zoenen. Mijn ex vriendin werd toen woedend, en ze wilde mij zowaar opeens weer terug. Vrouwen zijn soms zo raar joh.
  zaterdag 18 december 2010 @ 19:34:37 #156
189961 ex
aperture science
pi_90093889
@Bartinhoo haha klinkt wel herkenbaar ja.. :) Soms heb je van die flash backs maar, bedenk maar dat die onwijs veel mooier lijken dan dat het was :). Ik heb dat ook wel is maar ik kan dan vrij nuchter een een klote situatie bij bedenken, een ruzie of gezeik om niks en dan ebt het snel weg ;).

Ik ben al de hele avond heerlijk aan het nerden, beetje media streamers aan het uit zoeken en zo die ik mezelf volgende maand kado ga doen :D.. Zo even fijn the Town kijken, schijnt echt een killer film te zijn.

Het kan me nu ook niks meer schelen dat ik thuis zit, en zij misschien wel uit is.. Zo ging het de eerste paar weken wel inderdaad.
The cake is a lie!
pi_90094539
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 19:16 schreef Starkiller het volgende:

[..]

Damn sowieso is het klote voor je. Ik heb ook wel eens zo'n situatie meegemaakt. Op dat moment was ik echt dronken, en liep naar het eerste mooie meisje wat ik tegen kwam en begon spontaan met haar te zoenen. Mijn ex vriendin werd toen woedend, en ze wilde mij zowaar opeens weer terug. Vrouwen zijn soms zo raar joh.
Hehe daarna ook met, naar mijn mening, de mooiste/leukste dame van de stad gezoend en samen naar huis gelopen, gezellig in de sneeuw. Zat al achter haar aan voordat ik wat met mijn ex kreeg haha. Mijn ex die wist dat en hebben er zelfs tijdens de relatie nog weleens ruzie over gehad haha. Denk ook niet dat m'n ex het leuk vindt als ze het hoort maar dat boeit me niks.

Ik ben zeker wel over haar heen. Maar vind het hier ook eigenlijk best wel gezellig. Dus kom nog steeds terug om te kijken.
pi_90094721
Best gezellig zegt ie dan _O-
pi_90094766
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 19:53 schreef Cocktailprikker het volgende:
Best gezellig zegt ie dan _O-
hehe ja vreemde omschrijving. Maar mooi om de verhalen allemaal te lezen :) en de progressie natuurlijk
pi_90094994
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 19:54 schreef Male23 het volgende:

[..]

hehe ja vreemde omschrijving. Maar mooi om de verhalen allemaal te lezen :) en de progressie natuurlijk
@Male23: Jij verdient een slotje met die opmerkingen van je :+ ...
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
  zaterdag 18 december 2010 @ 20:29:17 #161
327748 ennudan
Challenge Everything
pi_90096214
het is weer eens zover vandaag... gister gezellig avond gehad in de kroeg en vandaag ook best wel druk met verjaardag van familie etc maar ze zit alweer de hele dag in mijn... vraag me steeds maar af waarom ze niet op msn is (wat ze de afgelopen echte bijna altijd was) of ze me geblockt heeft of dat ze met haar nieuwe lover aan de gang is....

Ga straks nog op stap maar merk gewoon dat ik vooraf al geen zin heb door dit gedoe... het is zo lastig haar uit mijn hoofd te houden...
En ik weet ook wel dat het zo dus niet werkt.. dat haar gevoel blijkbaar weg is maar er is nooit wat voorgevallen tussen ons...het is echt te raar voor woorden.
Heb even het verhaal van die link hierboven gelezen en een deel daarvan is zeker waar... maar ik begrijp mezelf gewoon niet meer.... heb geen behoefte aan meiden, als ik er een zie krijg je meteen de vergelijking met etc..
Ik blijf maar proberen de zaken te begrijpen maar ik kom er echt niet achter.....getver
If you don't like me, remember that it's mind over matter. I don't mind, and you don't matter.
  zaterdag 18 december 2010 @ 20:44:31 #162
189961 ex
aperture science
pi_90096945
Nee naar is dat.. want er valt ook niks te begrijpen.. Er is geen rationele uitleg voor, het is gewoon ineens over :). Naar lijkt me dat.

Bij ons was het gewoon 4 dagen knallende ruzie :P en ik wou niet meer accepteren dat ze haar zin door drukte. Ik weet het nog goed want op mijn Spotify speelde die avond het volgende nummer:


Ik was het gewoon zo zat om voor de zoveelste keer wat op te geven op mijn 23ste en het was ook gewoon niet eerlijk en het sloeg nergens op.

Als ik dat nummer nu hoor word ik weer vrolijk :), raar is dat.
Dit is ook een fijne:

The cake is a lie!
pi_90097433
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 20:44 schreef ex het volgende:
Bij ons was het gewoon 4 dagen knallende ruzie :P en ik wou niet meer accepteren dat ze haar zin door drukte.
Daar zou ik heel wat voor over hebben gehad; ik heb totaal geen ruzie gehad. Het liep de laatste maanden juist helemaal top, maar anderhalve dag later een mailbericht met 3blz Word-doc aan achterdocht en zwarte speculaties waar ook nog eens geen reet van klopte. Tot nu toe heeft ze 0,0 inhoudelijk willen reageren op mijn vragen waar ze eea op baseerde. :(
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
  zaterdag 18 december 2010 @ 20:59:42 #164
189961 ex
aperture science
pi_90097722
Pff, allemaal opgekropt waarschijnlijk, denk dat ze daar al weken al dan niet maanden mee rond liep..

Naar he.. liefde :), en tegelijk zo fijn als het wel goed gaat :D. Ik begin me langzaam te beseffen dat ik misschien toe ben aan iets nieuws.. Gewoon een leuk meisje om mee te daten, af te spreken en te chillen. Niet gelijk een relatie maar eerder een hele goede vriendin. Moet wel te regelen zijn toch.. Ik lees alleen maar gasten die in de friendszone belanden, ik wil het graag expres :P.
The cake is a lie!
pi_90097826
Mensen met de dates: succes
Mensen die thuis blijven: Ga wat leuks doen
Mensen die de stad in gaan: Misschien tot zo :)
pi_90097852
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 21:02 schreef Male23 het volgende:
Mensen met de dates: succes
Mensen die thuis blijven: Ga wat leuks doen
Mensen die de stad in gaan: Misschien tot zo :)
Too cold.
  zaterdag 18 december 2010 @ 21:03:46 #167
189961 ex
aperture science
pi_90097872
Ik kan de stad niet in :D, geen bussen, met me auto is ook niet verantwoordelijk.. Ik ben gedoemd thuis te zitten vanavond.
The cake is a lie!
pi_90098046
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 20:59 schreef ex het volgende:
Gewoon een leuk meisje om mee te daten, af te spreken en te chillen. Niet gelijk een relatie maar eerder een hele goede vriendin. Moet wel te regelen zijn toch.. Ik lees alleen maar gasten die in de friendszone belanden, ik wil het graag expres :P.
Nou ik moet je zeggen dat ik het ergens ook wel heel erg fijn vond dat ik in de periode na de eerste break-up niet met mijn piemel dacht toen ik meisjes aansprak. Dat maakt het ineens zo veel makkelijker :) En dan merk je ineens dat er best wel leuke meisjes zijn zonder er meteen iets achter te zoeken.

En je moet maar zo denken, de meeste meisjes hebben ook vriendinnen waar vast wel iets leuks tussen zit :)
pi_90098053
Fiets? Lopen? Ik moet ook lopen.
pi_90098183
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 21:03 schreef ex het volgende:
Ik kan de stad niet in :D, geen bussen, met me auto is ook niet verantwoordelijk.. Ik ben gedoemd thuis te zitten vanavond.
@Ex: Met jouw auto is toch altijd onverantwoordelijk? :Y
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_90098272
Ach hoezo gedoemd alleen thuis zitten?; ik heb de open haard in de hens, de honden en de kat liggen ervoor te genieten, mijn laptopje op de bank, zat te zien op tv en evt nog 'tig dvd's die ik achter loop :)
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
  zaterdag 18 december 2010 @ 21:26:45 #172
189961 ex
aperture science
pi_90098711
Hoezo, ik heb een hartstikke goede leasebak. Alleen jammer dat hij onder een laag sneeuw van 50 cm staat.

Ja ik moet het ook niet zo negatief zien.. Mijn hond ligt ook bij me kacheltje, en ik ben ook een filmpje aan het kijken met een lekker glas whiskey.. Het is best goed zo :).
The cake is a lie!
pi_90099546
Ik heb maar knopen door gehakt en ik ga de deur niet meer op een kier zetten. Ik heb netjes gebracht dat het echt over is nu en dat ik het ga proberen te verwerken. Dat half bakken "ik moet nog aan mezelf werken maar hou toch wel van je" kan ik niet aan.
pi_90099951
Ik denk dat ik een zwakke plek heb geraakt bij mijn ex. Dat is goed, want daaruit blijkt dat hij toch niet zo over me is als ik dacht. Verder, zolang hij niet van gedachten verandert kan ik maar beter verder gaan met loslaten. Wel mooi hoe die dingen lopen :+ .
pi_90100563
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 19:34 schreef ex het volgende:
@Bartinhoo haha klinkt wel herkenbaar ja.. :) Soms heb je van die flash backs maar, bedenk maar dat die onwijs veel mooier lijken dan dat het was :). Ik heb dat ook wel is maar ik kan dan vrij nuchter een een klote situatie bij bedenken, een ruzie of gezeik om niks en dan ebt het snel weg ;).

Ik ben al de hele avond heerlijk aan het nerden, beetje media streamers aan het uit zoeken en zo die ik mezelf volgende maand kado ga doen :D.. Zo even fijn the Town kijken, schijnt echt een killer film te zijn.

Het kan me nu ook niks meer schelen dat ik thuis zit, en zij misschien wel uit is.. Zo ging het de eerste paar weken wel inderdaad.
Ja dat is zeker waar :) In mijn geval weet ik zelfs zeker, dat mijn situatie nu beter is dan toen.
Ik zat ook absoluut niet goed in mijn vel die tijd door de relatie. Ik kon niet trots zijn op mijn vriendin. Hield echt zielsveel van haar door haar toewijding en aanhankelijkheid, maar de echte persoonlijke klik miste ik.
Toch doet het me weinig nu, als ik dit voor mezelf opnoem. Als ik eerlijk ben, mis ik mn ex gewoon. Denk niet eens dat ik haar terug zou willen als vriendin, maar anderzijds vind ik haar een keer in de 5 weken, 5 minuten spreken wel heel weinig. Heel vreemd dus..

Soms denk ik wel eens, zal ik haar eens vragen of ze zin heeft om gewoon eens een keer af te spreken. Ze heeft dit zovaak gezegd dat ze dit wel leuk zou vinden, maar ze neemt ook geen initiatief...Kennelijk zit ze er dus ook niet op te wachten...

Nerden is toch ook een avondje lekker! Zit nu ook voor het eerst sinds tijden thuis op zaterdagavond. Toch voelt het (helaas) nog niet helemaal zo als toen het was voordat ik ooit een relatie heb gehad. Sinds het uit is voel ik telkens een bepaalde druk om sociaal niet te falem, of althans in ieder geval niet onder te doen voor mijn ex.... Dat wil ik echt graag loslaten..

Uit dat punt komt gelijk een vraag van mij. Lees hier wel eens posts van mensen die zeggen, dat alle mensen die ooit een relatie hebben gehad ( die ook uit is gegaan), altijd een bepaalde 'bagage'met zich meedragen, als een soort litteken waar je nooit meer 100 % vanaf komt oid.
Zien jullie hier iets in, of is dat complete bullshit? Ik merk zelf wel dat het telkens (al is het heel langzaam ) wel weer beter gaat, maar denk niet dat ik me ooit nog dat ''onbeschreven blad'' zal voelen zoals ik dit voor mijn eerste relatie had...
pi_90100609
Whoppa, klap in het gezicht, maar eveneens verzachtende omstandigheden. :{ Lastig lastig lastig.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_90100736
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:11 schreef Neo-Mullen het volgende:
Whoppa, klap in het gezicht, maar eveneens verzachtende omstandigheden. :{ Lastig lastig lastig.
@Neo-Mullen:
Sorry, had even de ondertitels uitgezet.....hoe bedoel je dat?
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_90100872
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:15 schreef Wanderingwhy het volgende:

[..]

@Neo-Mullen:
Sorry, had even de ondertitels uitgezet.....hoe bedoel je dat?
Blijft bij de jongen slapen komende week waar ze afgelopenw eek ook mee had afgesproken. Dat is de klap.
Verzachtende omstandigheden: ze hebben afgelopen keer tegen elkaar gezegdf geen relatie met elkaar te willen. Ook zei ze dat ze geen zin heeft om 'iets' met hem te doen als ze blijft slapen.
Plus, ik heb 3 januari wel met d'r afgesproken. Denk dat dan een hele hoop tegen elkaar zal worden verteld en dat het gaat helpen met afsluiten. Met die instelling ga ik er ook heen, en niet met valse hoop.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_90101692
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 21:47 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Ik heb maar knopen door gehakt en ik ga de deur niet meer op een kier zetten. Ik heb netjes gebracht dat het echt over is nu en dat ik het ga proberen te verwerken. Dat half bakken "ik moet nog aan mezelf werken maar hou toch wel van je" kan ik niet aan.
Dus ook even geen contact nu hé, geen afspreken bellen mailen smsen.

quote:
14s.gif Op zaterdag 18 december 2010 21:55 schreef Tegan het volgende:
Ik denk dat ik een zwakke plek heb geraakt bij mijn ex. Dat is goed, want daaruit blijkt dat hij toch niet zo over me is als ik dacht. Verder, zolang hij niet van gedachten verandert kan ik maar beter verder gaan met loslaten. Wel mooi hoe die dingen lopen :+ .
Wat heb je gedaan dan? Zoals je het brengt denk ik, jeetje wat een kutwijf. Je ex proberen te raken met dingen, daar schiet je toch geen fuck mee op! Ik hou echt de eer aan mezelf hoor... Waar ben je mee bezig als je die zwakke plekken op zoekt?

quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:10 schreef Bartinhoo het volgende:

[..]

Uit dat punt komt gelijk een vraag van mij. Lees hier wel eens posts van mensen die zeggen, dat alle mensen die ooit een relatie hebben gehad ( die ook uit is gegaan), altijd een bepaalde 'bagage'met zich meedragen, als een soort litteken waar je nooit meer 100 % vanaf komt oid.
Zien jullie hier iets in, of is dat complete bullshit? Ik merk zelf wel dat het telkens (al is het heel langzaam ) wel weer beter gaat, maar denk niet dat ik me ooit nog dat ''onbeschreven blad'' zal voelen zoals ik dit voor mijn eerste relatie had...
Ik heb nu mijn eerste echte relatie achter de rug, en ja.. ik denk eerlijk gezegd dat ik nu toch wat voorzichtiger ben om mijn echte hart bloot te geven. Buiten dat heb ik andere bagage die in mijn ogen veel zwaarder mee telt in hoe ik dingen zie :P Moet voor mezelf nu ook niet een te hoge verwachting maken want dan heb ik de komende 80 jaar geen vriendin meer :')

quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:11 schreef Neo-Mullen het volgende:
Whoppa, klap in het gezicht, maar eveneens verzachtende omstandigheden. :{ Lastig lastig lastig.
Wát er dan ook wel of niet gebeurd, het is je vriendin niet meer. ;) Als je nou eens stopt met dat contact zoeken dan ga je je vanzelf minder druk maken om wat zíj doet.
pi_90101930
Nou ik ben weer thuis....

De date was niet zo geweldig. Moest heel de tijd het gesprek op gang houden.. Nee geen succes.. Heb er geen andere woorden voor..
(maar ik heb wel lekker gegeten :p)
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
pi_90101944
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:37 schreef Cocktailprikker het volgende:

Wát er dan ook wel of niet gebeurd, het is je vriendin niet meer. ;) Als je nou eens stopt met dat contact zoeken dan ga je je vanzelf minder druk maken om wat zíj doet.
Geloof me, dat is niet zo.
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:41 schreef J0ycie88 het volgende:
Nou ik ben weer thuis....

De date was niet zo geweldig. Moest heel de tijd het gesprek op gang houden.. Nee geen succes.. Heb er geen andere woorden voor..
(maar ik heb wel lekker gegeten :p)
Sow, jij bent snel klaar
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_90101991
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:37 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]

Wat heb je gedaan dan? Zoals je het brengt denk ik, jeetje wat een kutwijf. Je ex proberen te raken met dingen, daar schiet je toch geen fuck mee op! Ik hou echt de eer aan mezelf hoor... Waar ben je mee bezig als je die zwakke plekken op zoekt?
Ik zoek die niet op, ik smste hem gewoon iets over dat ik vond dat wij nog niet over waren. Hij doet altijd alsof ik hem helemaal niets meer doe. Maar dat is toch niet waar. Dat vind ik mooi. Ookal komt het nooit meer goed.
pi_90102011
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:42 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Geloof me, dat is niet zo.

[..]

Sow, jij bent snel klaar
Ja inderdaad.. Wel positief want moet morgen om kwart voor 7 weer de deur uit.. Maar ik had het anders verwacht..
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
pi_90102069
-edit-

[ Bericht 98% gewijzigd door Neo-Mullen op 18-12-2010 23:42:03 ]
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_90102175
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:43 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ik zoek die niet op, ik smste hem gewoon iets over dat ik vond dat wij nog niet over waren. Hij doet altijd alsof ik hem helemaal niets meer doe. Maar dat is toch niet waar. Dat vind ik mooi. Ookal komt het nooit meer goed.
Wat heb je daar nou aan ???? dit klinkt niet echt goed.
Wel eens gedacht aan professioneel gesprek , want sorry dit is niet echt gezond meer.
Hou de eer eens aan jezelf in plaats van dit zielige gedrag.
pi_90102179
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:42 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Geloof me, dat is niet zo
Als jij nog zo'n 10 keer je voet stoot tegen dezelfde steen dan ga je hopelijk je mening bijstellen. Dit is echt zelfmarteling man.

En je klinkt als een irritante ex Tegan. Zoals CP al zegt, houd de eer liever aan jezelf.
pi_90102234
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:44 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Geluk bij een ongeluk :P, daten?
Jij had het toch druk ;)
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
pi_90102531
-edit-

[ Bericht 98% gewijzigd door Neo-Mullen op 18-12-2010 23:41:51 ]
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_90102537
Iedereen die hier zit is gekwetst door een verbroken relatie. Op een gegeven moment ga je hier weer weg / post je hier niet meer omdat je niet meer zo gekwetst bent. ( of je vind het leuk om te lezen / adviseren :+ )

Je hebt geleerd hoe je er mee om moet gaan, en hopelijk pas je het toe in een volgende relatie.

Sommigen posten hier echter al heel lang, die lijken niks te leren ;)

Het gaat er niet om wat voor verschrikkelijks je allemaal hebt meegemaakt, en door wie dat kwam. Het gaat er om hoe je er mee omgaat, daar draait het om.
pi_90102631
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:55 schreef Neo-Mullen het volgende:
valt altijd wel een mouw aan te passen :P
Wat zei je?

"Valt altijd wel een vrouw aan te passen?" ;)
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_90103807
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:47 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Wat heb je daar nou aan ???? dit klinkt niet echt goed.
Wel eens gedacht aan professioneel gesprek , want sorry dit is niet echt gezond meer.
Hou de eer eens aan jezelf in plaats van dit zielige gedrag.
En wat is er nu niet gezond? Je weet niet eens wat er gezegd is.

Hoezo houd de eer aan jezelf? Ik heb mezelf helemaal niet verlaagd tot een zielig niveau hoor.
pi_90104042
Smsjes naar je ex sturen van het is nog niet over getuigd naar mijn idee niet echt van klasse hoor.
En Tegan geef zelf eens toe , je zit hier al een hele tijd, meerdere mensen in dit topic zijn verder gegaan , jij blijft jezelf maar pijnigen.
Je blijft steeds bij dat ene steken, en gaat niet verder. Je zou toch een keer moeten verder gaan.
pi_90104178
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 23:31 schreef formerjellybean het volgende:
Smsjes naar je ex sturen van het is nog niet over getuigd naar mijn idee niet echt van klasse hoor.
En Tegan geef zelf eens toe , je zit hier al een hele tijd, meerdere mensen in dit topic zijn verder gegaan , jij blijft jezelf maar pijnigen.
Je blijft steeds bij dat ene steken, en gaat niet verder. Je zou toch een keer moeten verder gaan.
Dat heb ik niet gezegd.

Verder kan ik toch niet doen alsof ik verder ben dan ik daadwerkelijk ben.
pi_90104588
Lekker boeiend hoe lang iemand erover doet om het te verwerken. De een heeft er een jaar voor nodig, de ander een paar maanden. We kunnen ook niet relaties gaan vergelijken, omdat de een mss een veel intensere band heeft gevoeld in een paar maanden dan een ander heeft na een relatie van een aantal jaar.
pi_90104968
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:37 schreef Cocktailprikker het volgende:

[..]

Dus ook even geen contact nu hé, geen afspreken bellen mailen smsen.

[..]

Nee. Geen contact meer ik ga de boot afhouden. En ik ben tot inziens gekomen dat ik doordat ik erg aan de relatie wilde werken wat slechte dingen in "onze" tijd heb weggestopt. Ik ga mijzelf er actief aan herinneren dat er ook heel veel dingen mis zaten tegen over de leuke dingen, die vooral eigenlijk in het begin zaten. Dat lijkt me een beginpunt in het verwerkingsproces.

[ Bericht 0% gewijzigd door HarryDePizzaBakker1 op 18-12-2010 23:58:16 (Extreem slechte typo ) ]
pi_90105125
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 23:55 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:

[..]

Nee. Geen contact meer ik ga de boot afhouden. En ik ben tot inziens gekomen dat ik doordat ik erg aan de relatie wilde werken wat slechte dingen in "onze" tijd heb weggestopt. Ik ga mijzelf er actief aan herinneren dat er ook heel veel dingen mis zaten tegen over de leuke dingen, die vooral eigenlijk in het begin zaten. Dat lijkt me een beginpunt in het verwerkingsproces.
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_90105581
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 23:55 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:

[..]

Nee. Geen contact meer ik ga de boot afhouden. En ik ben tot inziens gekomen dat ik doordat ik erg aan de relatie wilde werken wat slechte dingen in "onze" tijd heb weggestopt. Ik ga mijzelf er actief aan herinneren dat er ook heel veel dingen mis zaten tegen over de leuke dingen, die vooral eigenlijk in het begin zaten. Dat lijkt me een beginpunt in het verwerkingsproces.
Juiste insteek :) Het is wel moeilijk hoor... Toen ik na 3 maanden men ex sprak was het btje ongemakkelijk maar toch nog wel ergens vertrouwd, en voelde me nog steeds aangetrokken tot haar. Je mag best terug denken aan de mooie tijd hoor, dat doe ik best vaak ook trouwens. Je hebt als het goed is ook een hele hoop leuke dingen meegemaakt samen.

Zolang je jezelf maar geen valse hoop blijft voorhouden als je ergens diep toch weet dat het over is. Het werkt namelijk niet... Breekt toch weer op als je bij elkaar komt. Veranderen is heel moeilijk, en vaak gebeurd dat alleen in extreme situaties.
  zondag 19 december 2010 @ 00:24:01 #198
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_90106178
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:43 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ik zoek die niet op, ik smste hem gewoon iets over dat ik vond dat wij nog niet over waren. Hij doet altijd alsof ik hem helemaal niets meer doe. Maar dat is toch niet waar. Dat vind ik mooi. Ookal komt het nooit meer goed.
Beetje aan het doorslaan? Wraakgevoelens? :{
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_90106271
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:24 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

Beetje aan het doorslaan? Wraakgevoelens? :{
Nee, en nee.
  zondag 19 december 2010 @ 00:27:18 #200
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_90106336
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:55 schreef Cocktailprikker het volgende:
( of je vind het leuk om te lezen / adviseren :+ )
Dit. :Y
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
  zondag 19 december 2010 @ 00:28:58 #201
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_90106430
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:25 schreef Tegan het volgende:

[..]

Nee, en nee.
Als jij je ex na een halfjaar nog steeds sms'jes stuurt dat het nog niet over is tussen jullie dan sla je mijns inziens toch wel een beetje door. Laat die jongen met rust. Het begint een beetje op emotionele chantage te lijken.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_90106588
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:28 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

Als jij je ex na een halfjaar nog steeds sms'jes stuurt dat het nog niet over is tussen jullie dan sla je mijns inziens toch wel een beetje door. Laat die jongen met rust. Het begint een beetje op emotionele chantage te lijken.
Dat heb ik niet gesmst.
  zondag 19 december 2010 @ 00:32:45 #203
101292 EviL_AleX
Prince Charming
pi_90106622
Dat van Tegan is waarschijnlijk buiten de context, zo niet, dan ben ik het met de rest eens.

Het kan prettig zijn te merken dat je ex jou (ook) niet 1-2-3 verwerkt. Maar het is en blijft voorbij, dus praktisch gezien heb je er helemaal niets aan.
pi_90106681
Jammer dat hier altijd zo hard wordt gezegd dat mensen dit en dit moeten doen. Er is een groot verschil tussen advies geven en zeggen 'verbreek contact' 'laat hem/haar met rust' 'doe dit niet' 'doe dat niet'.
Kijk, mensen willen hier hun verhaal kwijt en tips, geen eisen. Het is veel te makkelijk om te zeggen dat iemand iets MOET doen, omdat dat zogenaamd beter is. Er speelt vaak veel meer achtergrond mee en daar bovenop ook nog eens een shitload aan emoties.

No offence, naar niemand niet. Jullie hebben me heel erg geholpen, alleen al door m'n zooi te lezen, maar soms kunnen dingen ook subtieler en vriendelijker en minder eisend worden gebracht.

ANyway: ik voel me atm wel redelijk, ondanks het minder leuke nieuws dat ik eerder vanavond meldde.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_90106686
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:32 schreef EviL_AleX het volgende:
Dat van Tegan is waarschijnlijk buiten de context, zo niet, dan ben ik het met de rest eens.

Het kan prettig zijn te merken dat je ex jou (ook) niet 1-2-3 verwerkt. Maar het is en blijft voorbij, dus praktisch gezien heb je er helemaal niets aan.
Idd. Dat was alles wat ik zei met die eerste post. Voordat iedereen me vond doordraaien 8)7 .
  zondag 19 december 2010 @ 00:35:23 #206
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_90106737
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:32 schreef Tegan het volgende:

[..]

Dat heb ik niet gesmst.
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:43 schreef Tegan het volgende:
ik smste hem gewoon iets over dat ik vond dat wij nog niet over waren.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_90106841
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:35 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

[..]

Ik wil gewoon graag in het midden laten wat ik heb gesmst. Maar daardoor is het heel lastig om me te snappen. Wat ik daar zei is ook niet waar, maar ik hoopte dat het daardoor logischer was, ik faalde.
pi_90106859
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:34 schreef Tegan het volgende:

[..]

Idd. Dat was alles wat ik zei met die eerste post. Voordat iedereen me vond doordraaien 8)7 .
Dit was mijn hele punt, verder niets.
pi_90106866
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:33 schreef Neo-Mullen het volgende:
Jammer dat hier altijd zo hard wordt gezegd dat mensen dit en dit moeten doen. Er is een groot verschil tussen advies geven en zeggen 'verbreek contact' 'laat hem/haar met rust' 'doe dit niet' 'doe dat niet'.
Kijk, mensen willen hier hun verhaal kwijt en tips, geen eisen. Het is veel te makkelijk om te zeggen dat iemand iets MOET doen, omdat dat zogenaamd beter is. Er speelt vaak veel meer achtergrond mee en daar bovenop ook nog eens een shitload aan emoties.

No offence, naar niemand niet. Jullie hebben me heel erg geholpen, alleen al door m'n zooi te lezen, maar soms kunnen dingen ook subtieler en vriendelijker en minder eisend worden gebracht.

ANyway: ik voel me atm wel redelijk, ondanks het minder leuke nieuws dat ik eerder vanavond meldde.
Goed punt. Laten we begrijpen dat elke situatie hetzelfde kan lijken maar op details kan verschillen.

Advies is prima, daar is dit draadje ook voor. Maar het geven van waarde-oordelen is toch van een heel andere orde. Dat impliceert wel een enorme deskundigheid. En elke deskundige zou direct zelf zeggen dat ie hier volstrekt geen waarde-oordeel kan geven... ;)
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
  zondag 19 december 2010 @ 00:40:34 #210
101292 EviL_AleX
Prince Charming
pi_90106998
@Neo-Mullen

De weg weten en hem bewandelen zijn 2 verschillende dingen, maar dat doet niets af aan de weg.

Ik ben van mening dat wat betreft emoties we veel meer zelf te beslissen hebben dan we vaak vermoeden, maar dat het wel een kwestie van aanpakken is. Neemt niet weg dat je je niet volledig kut mag voelen zo af en toe.

Maar goed, zo vaak ben ik niet meer in dit topic, lurk af en toe alleen nog wel eens wegens Tegan ;)
pi_90107245
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:40 schreef EviL_AleX het volgende:
@Neo-Mullen

De weg weten en hem bewandelen zijn 2 verschillende dingen, maar dat doet niets af aan de weg.

Ik ben van mening dat wat betreft emoties we veel meer zelf te beslissen hebben dan we vaak vermoeden, maar dat het wel een kwestie van aanpakken is. Neemt niet weg dat je je niet volledig kut mag voelen zo af en toe.

Maar goed, zo vaak ben ik niet meer in dit topic, lurk af en toe alleen nog wel eens wegens Tegan ;)
Why?
  zondag 19 december 2010 @ 00:48:24 #212
101292 EviL_AleX
Prince Charming
pi_90107365
Omdat ik benieuwd ben naar je vooruitgang. Je zat al hier toen ik een aardige tijd zelf hier "klant" was.

Ik ben zeer benieuwd naar wanneer het voorbij is.
pi_90107543
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:37 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ik wil gewoon graag in het midden laten wat ik heb gesmst. Maar daardoor is het heel lastig om me te snappen. Wat ik daar zei is ook niet waar, maar ik hoopte dat het daardoor logischer was, ik faalde.
Miscommunicatie, het grootste kwaad in de wereld :) ;)

quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:37 schreef Wanderingwhy het volgende:

[..]

Goed punt. Laten we begrijpen dat elke situatie hetzelfde kan lijken maar op details kan verschillen.

Advies is prima, daar is dit draadje ook voor. Maar het geven van waarde-oordelen is toch van een heel andere orde. Dat impliceert wel een enorme deskundigheid. En elke deskundige zou direct zelf zeggen dat ie hier volstrekt geen waarde-oordeel kan geven... ;)
Ach weet je wat het is... Je leert dingen pas echt als je ze zelf meemaakt. Tot die tijd kan iedereen van alles zeggen, maar meestal doe je er achteraf pas iets mee. Is niet erg, is met bijna alles zo. Je kunt natuurlijk ook alleen maar leren van je eigen ervaringen.

Ik vind het heerlijk om als ik me kut voel naar liedjes van Acda en de Munnik te luisteren. Ze verwoorden dingen prachtig, hier komt een toepasselijke voor nu:

quote:
hier komt weer zon advies let op, vraag aan niemand ooit advies, ze zullen het geuren met de kleur van eigen falen
pi_90108562
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 00:10 schreef Cocktailprikker het volgende:

[..]

Juiste insteek :) Het is wel moeilijk hoor... Toen ik na 3 maanden men ex sprak was het btje ongemakkelijk maar toch nog wel ergens vertrouwd, en voelde me nog steeds aangetrokken tot haar. Je mag best terug denken aan de mooie tijd hoor, dat doe ik best vaak ook trouwens. Je hebt als het goed is ook een hele hoop leuke dingen meegemaakt samen.

Zolang je jezelf maar geen valse hoop blijft voorhouden als je ergens diep toch weet dat het over is. Het werkt namelijk niet... Breekt toch weer op als je bij elkaar komt. Veranderen is heel moeilijk, en vaak gebeurd dat alleen in extreme situaties.
Zeker, vooral in het begin was er echte kalverliefde waar ik me zelfs in verloor. Dat zijn prima tijden om aan terug te denken, en in september is er nog een leuke vakantie geweest. Maar er is ook over en weer veel gebeurd wat niet door de beugel kan. Elkaar onbewust verwaarlozen enzo.

En op zich is het wel een extreme situatie, iemand van bijna 23 die eigenlijk gewoon in haar pubertijd komt. Haar hele jeugd extreem beschermt en niet de grote mensen wereld heeft gezien. Dat breekt nu op :) en ze zal nog veranderen vast en zeker. Maar ik weet niet hoe ze zal veranderen, kan meer dan ooit van haar houden, of haar het grootste kutwijf ter wereld vinden. Dat is een te grote onzekerheid.
  zondag 19 december 2010 @ 01:20:34 #215
189961 ex
aperture science
pi_90108903
Zucht, ik kan niet slapen.. Alles flitst weer is ouderwets door me hoofd alsof het gister gebeurd is.. Balen!
The cake is a lie!
pi_90108975
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 01:20 schreef ex het volgende:
Zucht, ik kan niet slapen.. Alles flitst weer is ouderwets door me hoofd alsof het gister gebeurd is.. Balen!
Kom op kerel. Daar het verleden niet je toekomst bepalen. You're in control. Pak een pilsje, game nog even, weet ik veel wat je graag doet. Is er een huisdier die je even aandacht kan geven?
  zondag 19 december 2010 @ 01:29:22 #217
189961 ex
aperture science
pi_90109233
Mijn hond slaapt al ;) gewoon weer even doorbijten dan maar. Alles is tijdelijk.
The cake is a lie!
pi_90109267
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 01:29 schreef ex het volgende:
Mijn hond slaapt al ;) gewoon weer even doorbijten dan maar. Alles is tijdelijk.
Luie honden ook! :P Even doorbijten dan, probeer het te relativeren. Dat roep ik even makkelijk zo ;-)
  zondag 19 december 2010 @ 03:47:14 #219
327748 ennudan
Challenge Everything
pi_90112377
net terug uit de stad.... weer het zelfde gezeik als twee weken terug... ik snap er echt geen hout van... ik sta in de kroeg... zie haar nichtje weer binnen komen zeg hoi en zij komt er weer met afgewend hoofd op 5 centimeter afstand achteraan zonder ook maar iets te zeggen of uberhaupt maar te doen alsof ze me opmerkt.... echt dat hele bewuste negeren...
Heb haar eventjes van een afstandje gezien en heel raar viel het me op dat ze met haar nieuwe bril ontzettend op haar nichtje leek.... en dat vind ik nou niet echt een aantrekkelijke meid....stom he.
Ze was volgens mij weer snel weg want toen ik terug kwam van uit een ander gedeelte van de kroeg heb ik haar niet meer gezien....raar.... aan de ene kant irriteert het me aan de andere kant denk ik als het zo moet dan val je maar helemaal kapot (no offence)

Stomme is trouwens ook dat er echt wel leuke meiden in de kroeg lopen (eentje die ik nu al voor de 4de week achter elkaar zie en die er goed uitziet en me best leuk lijkt) ben alleen ter beroerd me bek open te doen.... weet niet of ik niet durf ofdat ik er gewoon nog niet aan toe ben,......
Iemand nog tips om over de koud watervrees bij meiden heen te komen???
If you don't like me, remember that it's mind over matter. I don't mind, and you don't matter.
pi_90113044
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 22:41 schreef J0ycie88 het volgende:
Nou ik ben weer thuis....

De date was niet zo geweldig. Moest heel de tijd het gesprek op gang houden.. Nee geen succes.. Heb er geen andere woorden voor..
(maar ik heb wel lekker gegeten :p)
Dan kunnen we elkaar de hand schudden :) Bij mij verliep ie ook niet zoals verwacht. Hij was ivm omstandigheden naar vanavond verplaatst, en dan in de vorm van stappen. Het was opzich wel gezellig, leuke tent ook wel, en we hebben lekker gekletst. Maar de 'klik' die we nog hadden met het chatten en smsen was er (iig voor mij) niet meer. Jammer, maar wel een leuke avond gehad! En het bevestigde nog maar eens dat ik de komende tijd vooral lekker moet gaan stappen, want ook zonder alcohol had ik best een leuke avond, laat staan met ;)

Wat dan wel weer apart is, alsof ze het aanvoelde, mijn eerste vriendin smste me vandaag weer vanuit het niks en dat bracht me eigenlijk best wel in de war. Ik heb een uurtje later wat teruggestuurd maar sindsdien niks meer gehoord :? Ik snap er af en toe niks meer van hoor. Eerst laat ze een tijd niks van zich horen, gisteravond smsen we wat over en weer en wenst ze me een prettig weekend, en de volgende dag smst ze weer hoe mijn avond was geweest? Ik denk dat ik haar zo maar een smsje stuur, dat als ze morgen niks te doen heeft ik haar meeneem voor een borrel, etentje of misschien een bios. Dus niet zozeer een vraag, maar een mededeling :+ Misschien moet ik er juist wel wat druk achter gaan zetten. Tenminste, zo voelt het soms richting haar, want de drang om een nieuwe "relatie" te zoeken is er nog niet echt.
  zondag 19 december 2010 @ 10:25:15 #221
189961 ex
aperture science
pi_90114416
Zijn jullie wel is wakker geworden met zo'n "fuck-it" gevoel? Ik heb dat dus vandaag heel erg, zo van fuck de hele situatie, ik kap er gewoon mee ik trap het me hoofd uit. Wie is zij om na 4 maanden nog steeds in me hoofd te zitten?

Kijk wat ik wel heb, vrienden, een huis, een auto, een goede baan, een goed lopend eigen bedrijf & een super lieve hond (nog wel het belangrijkste).

Ik vind het echt tijd voor mezelf om te stoppen met zielig doen en gewoon de shit te gaan doen die ik altijd al wou doen tijdens de relatie maar die niet kon omdat ik een relatie had.

Echt, ik laat bij deze het verleden gewoon los en ik ga er gewoon voor. Ik hou alleen maar mezelf tegen nu.
The cake is a lie!
pi_90114573
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 10:25 schreef ex het volgende:
Zijn jullie wel is wakker geworden met zo'n "fuck-it" gevoel? Ik heb dat dus vandaag heel erg, zo van fuck de hele situatie, ik kap er gewoon mee ik trap het me hoofd uit. Wie is zij om na 4 maanden nog steeds in me hoofd te zitten?

Kijk wat ik wel heb, vrienden, een huis, een auto, een goede baan, een goed lopend eigen bedrijf & een super lieve hond (nog wel het belangrijkste).

Ik vind het echt tijd voor mezelf om te stoppen met zielig doen en gewoon de shit te gaan doen die ik altijd al wou doen tijdens de relatie maar die niet kon omdat ik een relatie had.

Echt, ik laat bij deze het verleden gewoon los en ik ga er gewoon voor. Ik hou alleen maar mezelf tegen nu.
@Ex: Yep! Maar ook weer anders. Wat heb ik, na een aantal dagen waarin ik me heerlijk sterk voelde en ze ook nauwelijks in mijn hoofd zat, er erineens weer de balen van dat m'n ex alles neersmeet en weggerend is voor elk - inhoudelijk - gesprek.
We waren niet klaar met elkaar maar juist in een relatie die steeds beter werd, totdat zij een soort kolder in d'r hoofd kreeg, dingen die ze niet begreep en haar idiote speculaties die ervoor in de plaats kwamen.
Dat is wat het voor mij wel lastig maakt. Al die open vragen die dus blijkbaar nooit beantwoord zullen worden.
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
  zondag 19 december 2010 @ 10:38:06 #223
189961 ex
aperture science
pi_90114610
Hmm shit, die heb ik ook dus misschien gaat dat nog backfiren dan ;). Nu voel ik me in ieder geval heel sterk en heb ik echt zoiets van weet je wat, val jij even lekker dood.

Of naja meer zo:


:D
The cake is a lie!
pi_90114696
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 10:25 schreef ex het volgende:
Zijn jullie wel is wakker geworden met zo'n "fuck-it" gevoel? Ik heb dat dus vandaag heel erg, zo van fuck de hele situatie, ik kap er gewoon mee ik trap het me hoofd uit. Wie is zij om na 4 maanden nog steeds in me hoofd te zitten...
Jazeker! Probeer dat gevoel vast te houden, al weet ik helaas uit ervaring dat je net zo goed de volgende ochtend met het om gekeerde gevoel wakker kunt worden!

Probeer alleen niet ''verwijtend'' te denken, zo van ''wie is zij wel niet om... etc etc''..
Ga inderdaad je eigen leven leven, en realiseer je dat je er echt geen reet mee opschiet door bij de pakken neer te gaan zitten.
Heb dat zelf wel heel lang gedaan, hetgeen resulteerde in dagenlang thuiszitten, 40 keer per dag inloggen op fok/facebook etc. Ik kan je vertellen dat je daar niet bepaald gelukkiger van wordt..

Gelukkig zijn me vervolgens een aantal dingetjes komen ''aanwaaien'', waardoor er een aantal balletjes zijn gaan rollen en nu eigenlijk alles weer goed voelt.
Alleen, soms, :P Als ik zoals gisteravond de hond ff uit moet laten in die sneeuw dan denk ik aan vorig jaar toen ik praktisch elk weekend met haar was. Blijf het vreemd vinden, maar i just got to accept it :)
pi_90114739
@Ex:
Ze rent dus weg voor elk gesprek, nada contact, geen enkel telefoontje (als ik bel drukt ze me opzettelijk direct weg zodat ik dat kan merken), geen enkele sms en geen enkele inhoudelijke mail.
Ze eiste van me dat het alleen inhoudelijk over het ophalen van haar zooi bij mij mocht gaan. Dat moest dan via een volslagen anoniem mailadres van iemand die ik niet kende. Toen heb ik de grens getrokken. Genoeg begrip getoond. Einde verhaal en stik er maar in. Het is mijn laatste bericht aan haar geweest.
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
  zondag 19 december 2010 @ 10:47:11 #226
189961 ex
aperture science
pi_90114787
Ja moeilijk lijkt me dat wel.. naja ik ben uitgelachen door haar in me laatste serieuze gesprek was ook geen pretje ;). Toen heb ik ook per direct al het contact verbroken..

Ik voel me nu al sinds een uur of 8 echt helemaal top :D, ik ga maar is heel me huis schoonmaken met wat lekkere muziek op de achtergrond!
The cake is a lie!
pi_90115019
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 10:47 schreef ex het volgende:
Ja moeilijk lijkt me dat wel.. naja ik ben uitgelachen door haar in me laatste serieuze gesprek was ook geen pretje ;). Toen heb ik ook per direct al het contact verbroken..

Ik voel me nu al sinds een uur of 8 echt helemaal top :D, ik ga maar is heel me huis schoonmaken met wat lekkere muziek op de achtergrond!
Het moeilijke is dat ik weet/zie dat het bij haar barst van de gevoelens. Boosheid om niets. Om kolder in haar hoofd. In de paar mails die de laatste dagen door haar waren verstuurd barstte het van de kapitale spelfouten en taalfouten, Dit naast de extreme afstandelijkheid. Zo ken ik haar helemaal niet.
Maar ik kan haar dus niet bereiken omdat ze verdomd het issue aan te snijden wat zo van belang is. Een regelrechte Tantaluskwelling.
En ja, ik weet wat het beste advies is maar raad eens als je er zelf middenin zit?
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_90115624
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 10:58 schreef Wanderingwhy het volgende:

[..]

Het moeilijke is dat ik weet/zie dat het bij haar barst van de gevoelens. Boosheid om niets. Om kolder in haar hoofd. In de paar mails die de laatste dagen door haar waren verstuurd barstte het van de kapitale spelfouten en taalfouten, Dit naast de extreme afstandelijkheid. Zo ken ik haar helemaal niet.
Maar ik kan haar dus niet bereiken omdat ze verdomd het issue aan te snijden wat zo van belang is. Een regelrechte Tantaluskwelling.
En ja, ik weet wat het beste advies is maar raad eens als je er zelf middenin zit?
Dat is moeilijk he? Zo makkelijk om hier neer te zetten dat we er allemaal weer boven op komen en dat we afstand moeten nemen, het los moeten laten. Alleen dat zijn woorden die continue weerstand van gevoel krijgen.

Bij mij ook, zo sterk en vastbesloten als ik gisteravond was, zo'n hoopje ben ik nu weer.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')