abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 15 december 2010 @ 18:47:46 #1
30719 keesjeislief
NextGenerationHippie
pi_89968240
Tientallen kinderen misbruikt in grote ontuchtzaak Amsterdam
quote:
AMSTERDAM - Tussen de dertig en vijftig kinderen zijn mogelijk het slachtoffer geworden van een 27-jarige verdachte die is aangehouden op verdenking van een ernstig seksueel misdrijf tegen een jong kind van onder de twaalf jaar.

Dat zei burgemeester Eberhard Van der Laan tijdens een persconferentie.
De verdachte is geboren in Riga, de hoofdstad van Letland, en beschikt over een Nederlands paspoort. Ook wordt hij verdacht van het vervaardigen en verspreiden van kinderporno. Ook de 37-jarige echtgenoot van de verdachte is opgepakt op verdenking van het bezit van kinderporno. Beiden hebben geen strafblad.

Ook is een 39-jarige medewerker van een van de kinderdagverblijven op gepakt. Hij wordt verdacht van ontuchtige handelingen op het internet.
De 27-jarige verdachte zou werkzaam zijn als begeleider bij de kinderdagverblijven Het Hofnarretje en Het Knuffelparadijs. Ook zou hij zich op internet hebben aangeboden als oppas. Volgens Van der Laan zou de verdachte een "bekennende verklaring" hebben afgelegd.

Herman Bolhaar, hoofdofficier van justitie, toonde tijdens de persconferentie een foto van de verdachte. "Het is een zwaar middel, maar we doen dat om twee redenen: om de hulpverlening aan slachtoffers te stimuleren en uit opsporingsbelang om op deze manier zoveel mogelijk mensen en slachtoffers te bereiken." Bolhaar zei dit ook om mensen gerust te stellen dat hun kinderen niet met deze man in aanraking zijn gekomen.

Korpschef Bernard Welten van Amsterdam-Amstelland meldde dat er onderzocht wordt of er meerdere personen betrokken zijn bij de zedenzaak. Hij verklaarde dat zeker een slachtoffertje zeer ernstig is misbruikt. De ernst van het misbruik varieert per kind.
De naam van de man komt voor in een melding van een tweetal ouders in 2008, maar dat heeft uiteindelijk niet geleid tot verdenking van een strafbaar feit. Hij is sinds vrijdag in bewaring gesteld.

Ook verklaarde hij dat een aantal slachtoffers is vastgelegd op beeldmateriaal. De digitale bestanden worden momenteel onderzocht. Computers zijn in beslag genomen, maar zijn beveiligd. Forensische specialisten van het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) proberen een overzicht te verkrijgen om de totale aard en omvang van het misbruik in kaart te brengen.

De verdachte zou een invalkracht zijn op kinderdagverblijven en hij zou zich maandenlang hebben vergrepen aan zelfs de jongste kinderen. Ouders zouden hebben gehoord dat het om veertig tot vijftig slachtoffers gaat.

Eerder leek het erop dat de zedenzaak zich in een kinderdagverblijf in de Watergraafsmeer had afgespeeld, maar Van der Laan liet tijdens de persconferentie weten daar nog geen uitsluitsel over te kunnen geven, omdat het onderzoek nog gaande is.

Een justitieel onderzoek naar kinderpornografie in de Verenigde Staten hebben politie en justitie in Nederland op het spoor gezet van de 27-jarige misbruikverdachte. Het Amerikaanse onderzoek naar beeldmateriaal wees uit dat een aantal foto's en filmpjes vermoedelijk in Nederland is gemaakt.

De Amerikanen hebben daarop contact opgenomen met de autoriteiten in Nederland, waar direct een onderzoek is gestart. Onderdeel van dat onderzoek vormde het tonen van een foto van een toen nog onbekend jongetje van ongeveer twee jaar in het tv-programma Opsporing Verzocht, in de uitzending van 7 december. Nog tijdens die uitzending is het jongetje herkend en geïdentificeerd. Diezelfde avond heeft de politie de verdachte gearresteerd.

Er is een callcenter ingericht voor direct betrokkenen: 020 5593600.
bron

Deel 1
Deel 2
Deel 3
Deel 4
Deel 5
Deel 6
Deel 7
Deel 8
Deel 9

Even drie mededelingen van huishoudelijke aard:
- Voor een discussie over pedofilie en de volkswoede die zich in dit topic tentoonspreidt kan ik de volgende link aanraden: http://www.ziedaar.nl/article.php?id=340

- En voor iedereen die de link heeft overgeslagen, de hooivorken zijn extra scherp gemaakt en staan aan de linkerkant, aan de rechterkant vindt u de brandende fakkels. De woedende menigte kan elk moment vertrekken en voor pek & veren wordt gezorgd.

- Foto's van de dader: OK. Foto's van de slachtoffertjes: Niet OK.
heeft de hoop dat het allemaal stiekum toch nog goed komt...
Fotoboek
  † In Memoriam † woensdag 15 december 2010 @ 18:50:35 #2
308148 Marie30
Perception is reality.
pi_89968365
Zoals ik al zei in deel 9: vanavond op het Belgische VTM in het programma Telefacts zal een vader anoniem getuigen (22u40). Hier kan je alvast de promo zien: http://vtm.be/telefacts

Voor de Nederlanders is daar achteraf misschien ook het programma terug te zien.
Are you fokking to me?
  woensdag 15 december 2010 @ 18:53:29 #3
30719 keesjeislief
NextGenerationHippie
pi_89968491
Ik deed de vorige per ongeluk dicht :@ met de laatste van deze posts:

quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 17:52 schreef Marie30 het volgende:
Vanavond getuigt een vader van één van de kindjes anoniem in Telefacts. Dat is een programma op de Belgische zender VTM om 22u40. Het zou onder meer gaan over die beruchte slaapfeestjes.
quote:
3s.gif Op woensdag 15 december 2010 18:01 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

Ben benieuwd of hij zijn kind ook daar naar toe liet gaan en wat hem bezielde omdat toe te laten.
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 18:21 schreef Marie30 het volgende:

[..]

Ik wil ook wel eens graag de redenering daar achter horen, maar ik denk dat ik niet ga kijken. Ik vind dit zo een verschrikkelijk verhaal, te pijnlijk... Ook al heb ik zelf of mijn geliefden nooit zoiets meegemaakt. Gruwelijk vind ik het als moeder maar ook als mens...
quote:
10s.gif Op woensdag 15 december 2010 18:23 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

Ik heb geen tv, dus als ik hier op de hoogte gehouden kan worden :')
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 18:34 schreef eleusis het volgende:

[..]

Ik ben geen Belg, dus als ik hier op de hoogte gehouden kan worden _O_
quote:
12s.gif Op woensdag 15 december 2010 18:46 schreef keesjeislief het volgende:

[..]

Ik woon ver weg, kan iemand mij in godsnaam op de hoogte houden?!? ;(.
heeft de hoop dat het allemaal stiekum toch nog goed komt...
Fotoboek
  woensdag 15 december 2010 @ 18:55:13 #4
30719 keesjeislief
NextGenerationHippie
pi_89968574
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 18:50 schreef Marie30 het volgende:
Zoals ik al zei in deel 9: vanavond op het Belgische VTM in het programma Telefacts zal een vader anoniem getuigen (22u40). Hier kan je alvast de promo zien: http://vtm.be/telefacts

Voor de Nederlanders is daar achteraf misschien ook het programma terug te zien.
Ben je een Belg btw? In dat geval, zijn er daar veel reacties en wat voor?
heeft de hoop dat het allemaal stiekum toch nog goed komt...
Fotoboek
pi_89968613
Jongens willen jullie mij niet zo pesten :{w Ik fok vanaf mobiel met prepaid internet :')

Ik zou het dus daarom fijn vinden als e.e.a. hier gepost wordt ok ? :')
  † In Memoriam † woensdag 15 december 2010 @ 18:57:31 #6
308148 Marie30
Perception is reality.
pi_89968683
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 18:55 schreef keesjeislief het volgende:

[..]

Ben je een Belg btw? In dat geval, zijn er daar veel reacties en wat voor?
Ja ik ben een Belgische. Er werd hier al heel wat aandacht aan besteed. Vooraan in het nieuws in primetime etc... Ook in de kranten. Reacties van de mensen zijn hetzelfde als die in NL vermoed ik: afschuw en ongeloof.
Are you fokking to me?
  woensdag 15 december 2010 @ 19:02:27 #7
30719 keesjeislief
NextGenerationHippie
pi_89968915
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 18:57 schreef Marie30 het volgende:

[..]

Ja ik ben een Belgische. Er werd hier al heel wat aandacht aan besteed. Vooraan in het nieuws in primetime etc... Ook in de kranten. Reacties van de mensen zijn hetzelfde als die in NL vermoed ik: afschuw en ongeloof.
Als ik een Belg was zou ik het niet kunnen laten om een grapje te maken nav de NL-se reacties op Dutroux. Maar misschien is dat een tikje te ongepast. :@.

Oh ja, of je even de uitzending integraal wilt uittypen vroeg MalaCocinera, dat arme kind zit immers mobiel te internetten en zo.
heeft de hoop dat het allemaal stiekum toch nog goed komt...
Fotoboek
  † In Memoriam † woensdag 15 december 2010 @ 19:04:01 #8
308148 Marie30
Perception is reality.
pi_89969003
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:02 schreef keesjeislief het volgende:

[..]

Als ik een Belg was zou ik het niet kunnen laten om een grapje te maken nav de NL-se reacties op Dutroux. Maar misschien is dat een tikje te ongepast. :@.

Oh ja, of je even de uitzending integraal wilt uittypen vroeg MalaCocinera, dat arme kind zit immers mobiel te internetten en zo.
Nee dat gunt niemand Nederland, dat gunt niemand aan niemand (je begrijpt wel wat ik bedoel :s) ). Belgen haten Nederland overigens helemaal niet hoor...

Als ik kijk wil ik zeker 'live' verslag uitbrengen, maar ik weet nog niet of ik ga kijken... zie previous post. Ik kan niet zo goed tegen al de ellende, ben zelf ook moeder.
Are you fokking to me?
  woensdag 15 december 2010 @ 19:05:47 #9
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_89969092
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:01 schreef Marie30 het volgende:

[..]

Neen zoiets heb ik nog niet gehoord. Wij zijn niet zo betweterig aangelegd. Bovendien vind ik het beledigend dat je het een Belgische traditie noemt.
Nou, in het licht van Dutroux kunnen we toch wel stellen dat België internationaal gezien toch wel "beter" scoort dan Nederland. Dat is geen belediging maar een constatering. :{

Ik kom regelmatig in de Handelsstraat in Antwerpen. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 15 december 2010 @ 19:06:00 #10
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89969102
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:01 schreef Marie30 het volgende:

[..]

Neen zoiets heb ik nog niet gehoord. Wij zijn niet zo betweterig aangelegd. Bovendien vind ik het beledigend dat je het een Belgische traditie noemt.
Lol, noh, je noemt ons nu betweterig..? ;) Het is natuurlijk wel zo dat het een opmerking van niks is, gaat nergens over, bedankt voor de tip trouwens, misschien de moeite waard om te kijken.
be nice or go away
pi_89969122
quote:
Op woensdag 15 december 2010 19:02 schreef keesjeislief het volgende:

[..]

Als ik een Belg was zou ik het niet kunnen laten om een grapje te maken nav de NL-se reacties op Dutroux. Maar misschien is dat een tikje te ongepast. :@.

Oh ja, of je even de uitzending integraal wilt uittypen vroeg MalaCocinera, dat arme kind zit immers mobiel te internetten en zo.
De highlights volstaan :') Ik wil weten of die vader zijn kind naar het slaapfeestje heeft gestuurd. En wat hem bezielde om dat te doen.
  † In Memoriam † woensdag 15 december 2010 @ 19:08:15 #12
308148 Marie30
Perception is reality.
pi_89969209
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:06 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Lol, noh, je noemt ons nu betweterig..? ;) Het is natuurlijk wel zo dat het een opmerking van niks is, gaat nergens over, bedankt voor de tip trouwens, misschien de moeite waard om te kijken.
Neen dat veronderstel je. :) Was eerlijk waar niet zo bedoelt. Bedoelde werkelijk alleen dat wij niet betweterig zijn. En graag gedaan hoor. :*
Are you fokking to me?
  † In Memoriam † woensdag 15 december 2010 @ 19:10:48 #13
308148 Marie30
Perception is reality.
pi_89969332
quote:
18s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:06 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

De highlights volstaan :') Ik wil weten of die vader zijn kind naar het slaapfeestje heeft gestuurd. En wat hem bezielde om dat te doen.
Integraal was een beetje... :') Als de allerslimste mens gedaan is, zal ik speciaal voor jullie kijken, en ondertussen typen...
Are you fokking to me?
  woensdag 15 december 2010 @ 19:12:03 #14
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_89969393
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:10 schreef Marie30 het volgende:

[..]

Integraal was een beetje... :') Als de allerslimste mens gedaan is, zal ik speciaal voor jullie kijken, en ondertussen typen...
Kun je het streamen? Ik ben best benieuwd eigenlijk. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_89969544
quote:
15s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:10 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

In het buitenland wordt nu met argusogen tegens ons aangekeken, dat moet je van me aannemen. En dat trek ik me zeer zekers aan. Het doet zo'n ontzettende pijn als je er niks aan kunt doen. :{

Je doet het met een grap af, maar dit is een ernstig onderwerp. Het is erg pijnlijk als je als groep wordt aangekeken vanwege de daden van een (veel) kleinere groep. :{

:{²
Omdat er zich 1 grote zaak afspeelt wordt er uit het buitenland met argusogen naar Nederland gekeken? Dat lijkt me wel heel overdreven en ook al zou dat zo zijn, dat kan me echt weinig boeien. Daarnaast is 1 zaak wel wat anders dan een traditie.
  woensdag 15 december 2010 @ 19:17:16 #16
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_89969613
quote:
15s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:05 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Nou, in het licht van Dutroux kunnen we toch wel stellen dat België internationaal gezien toch wel "beter" scoort dan Nederland. Dat is geen belediging maar een constatering. :{

Ik kom regelmatig in de Handelsstraat in Antwerpen. :{

:{²
Wel eens in Friesland gekeken :')
99% van alle pedo's wereldwijd woont daar :')
  woensdag 15 december 2010 @ 19:17:20 #17
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_89969616
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:15 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Omdat er zich 1 grote zaak afspeelt wordt er uit het buitenland met argusogen naar Nederland gekeken? Dat lijkt me wel heel overdreven en ook al zou dat zo zijn, dat kan me echt weinig boeien. Daarnaast is 1 zaak wel wat anders dan een traditie.
Je kunt mij moeilijk verwijten gaan maken als ik me meer betrokken voel dan jij. Dat zou jij eigenlijk ook moeten nastreven. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_89969739
quote:
15s.gif Op woensdag 15 december 2010 19:17 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Je kunt mij moeilijk verwijten gaan maken als ik me meer betrokken voel dan jij. Dat zou jij eigenlijk ook moeten nastreven. :{

:{²
Waarom zou ik me schuldig of verantwoordelijk moeten voelen voor iets wat zich toevallig in Nederland afspeelt, maar evengoed in elk ander land had kunnen plaatsvinden (en waarschijnlijk ook gewoon plaatsvindt)? Het is vreselijk wat er gebeurt is, gelukkig niet zo erg als toen met Detroux, maar het is nou niet dat ik me er voor zou moeten schamen dat dit in Nederland plaats heeft gevonden.
  woensdag 15 december 2010 @ 20:46:47 #19
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89973835
Hmm,

quote:
Pedovereniging Martijn adverteerde op site Robert M.
ROTTERDAM - Op de website van Robert M. en Richard van O. werd actief geadverteerd door pedofielenvereniging Martijn. Richard van O. was lid van de vereniging. Dat blijkt uit een reportage van EenVandaag. De PvdA wil een strafrechtelijk onderzoek naar de pedofielenvereniging.

Robert M. en zijn partner Richard van O. waren eigenaar en beheerder van de site boyhood-magazine.org. Op deze site, die inmiddels uit de lucht is, waren verschillende foto's te zien van kinderen in seksuele poses. Ook stonden er links op naar sites met expliciete kinderporno. In de reportage van EenVandaag was te zien dat er onder de kop 'advertisements' op de site een link naar de website van de Vereniging Martijn staat.

Afstand
De Vereniging Martijn laat in een reactie weten dat Richard van O. inderdaad lid was van hun vereniging. Voorzitter Ad van den Berg zegt tegenover EenVandaag echter niets te weten van een advertentie op de site van de twee verdachten. In een zojuist afgegeven verklaring laat de vereniging nog weten: "We hebben niet de indruk dat hij een 'monster' is, wel hebben hij en zijn partner dingen gedaan waar de Vereniging Martijn uitdrukkelijk afstand van neemt".

Uit de lucht
Volgens het Tweede Kamerlid Khadija Arib (PvdA) zet Martijn aan tot misbruik van kinderen. Zij wil dat de website van de vereniging direct uit de lucht gaat en eist een onderzoek door het OM. (ANP/AK)
Tja, wat is het nu? Wel een advertentie, geen advertentie, het is geen monster maar ze nemen wel afstand, beetje vaag allemaal....
be nice or go away
pi_89974049
Linken naar kinderpornosites, dan had dit toch allang al naar boven moeten komen. Gezien de openklijkheid hiervan? En dan bedoel ik vanuit Justitie enzo.
  woensdag 15 december 2010 @ 20:53:04 #21
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89974226
quote:
15s.gif Op woensdag 15 december 2010 20:50 schreef MalaCocinera het volgende:
Linken naar kinderpornosites, dan had dit toch allang al naar boven moeten komen. Gezien de openklijkheid hiervan? En dan bedoel ik vanuit Justitie enzo.
Tja, lijkt me ook maar blijkbaar heeft hij de zaak toch goed beveiligd, misschien alleen via link die toegestuurd wordt of zo? Geen idee, vind de link met Martijn wel frappant, geeft wel een beetje aan dat het daar niet alleen maar "onschuldige" pedofielen zijn.... :{ Het lijkt me een goede zaak dat ze de zooi daar eens goed uitzoeken.
be nice or go away
  woensdag 15 december 2010 @ 21:02:38 #22
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_89974727
Stichting Martijn. :N

Dat zoiets mag bestaan. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_89975076
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 20:46 schreef kahaarin het volgende:
Hmm,

[..]

Tja, wat is het nu? Wel een advertentie, geen advertentie, het is geen monster maar ze nemen wel afstand, beetje vaag allemaal....
Misschien zo'n vrijwillige (niet betaalde) banner?
  woensdag 15 december 2010 @ 21:11:48 #24
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89975281
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 21:08 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Misschien zo'n vrijwillige (niet betaalde) banner?
Zijn die er met een directe link?
quote:
In de reportage van EenVandaag was te zien dat er onder de kop 'advertisements' op de site een link naar de website van de Vereniging Martijn staat.
Ik neem aan dat je dat niet zo maar mag doen, reclame maken bedoel ik.
be nice or go away
pi_89976097
Ik zou die Ad van en Berg nog niet geloven als m'n leven er van af hing, dus zo gek vind ik het niet dat er reclame stond. Die echtgenoot blijkt dis ook echt medeplichtig te zijn als je het zo leest, ik dacht dat hij misschien was meegenomen omdat hij in hetzelfde huis woont ofzo :{.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')