Ik heb geen kinderenquote:Op dinsdag 14 december 2010 19:39 schreef Jojogirl het volgende:
[..]
Ehm, kinderen van 4 gaan al hele dagen naar school en die middagslaapjes worden dus daarvoor al afgewend.
Eensch. Daar hebben de ouders en slachtoffertjes een goeie aan. Integer ook.quote:
Niet goedkoop, alleen. Daar ketste het destijds bij mij op af, maar ik heb wel een uur lang gratis adviezen van hem gekregen. Sympathieke kerel met veel kennis van zaken.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Eensch. Daar hebben de ouders en slachtoffertjes een goeie aan. Integer ook.
Ik begrijp die uitspraken van Ryan3 ook niet zo goed, dat een kind van die leeftijd daar niet om zou kunnen vragen. Ik ken niet veel kinderen van zo'n leeftijd, maar dat meisje weet dondersgoed te vragen om wat ze wil (en vooral ook niet wilquote:Op dinsdag 14 december 2010 19:34 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dankjewel, dacht al dat ik compleet gek was onderhand.
Je bedoelt net als de rest van dit topic dat lekker meespeculeert. En ik vind mezelf zeker op pagina 1 van dit topic wat goede punten aanhalen mbt die feestjes.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:42 schreef Jojogirl het volgende:
[..]
Misschien moet je dan niet zomaar vanalles roepen zonder enige kennis van zaken.
Dat is toch ook de normale gang van zaken. Wat ook meer dan vreemd is, is dat die feestjes van 14.00 tot 20.00 uur duurden, maar ze moesten wel in pyjama verschijnen bij de directeur thuis. Bizar.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:39 schreef beequeen het volgende:
Korver nu bij DWDD.
Een opmerking van hem: Waarom geen uitzwaaifeestjes in het KVD zelf?
Goeie vraag.
Touche. Met eeen accentje op de e.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:44 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Je bedoelt net als de rest van dit topic dat lekker meespeculeert.
.
Pas maar op!quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:43 schreef keesjeislief het volgende:
[..]
Ik begrijp die uitspraken van Ryan3 ook niet zo goed, dat een kind van die leeftijd daar niet om zou kunnen vragen. Ik ken niet veel kinderen van zo'n leeftijd, maar dat meisje weet dondersgoed te vragen om wat ze wil (en vooral ook niet wil) hoor. Wij prijzen de moeder van dit meisje nogal eens voor die uitgaande aard, vooral omdat een andere vriendin van mijn zusje (je merkt al dat al het kindachtige dat ik ken vooral uit die hoek komt
) een kind van ongeveer dezelfde leeftijd heeft en dat meisje is veel verlegener, minder flexibel en krengeriger, wat wij - niet gehinderd door relevante kennis natuurlijk - nogal eens wijten aan de extreem af/beschermende mams. Verder heb ik zelf een aantal maal op de drie dochtertjes van een collega gepast. Gelukkig kon dat 'gewoon'.
.
quote:AMSTERDAM - De 27-jarige Robert M., de hoofdverdachte in de Amsterdamse zedenzaak, heeft in augustus 2009 korte tijd op een derde kinderdagverblijf in Amsterdam gewerkt. Het gaat om De Toverlantaarn aan de Lorentzlaan in de wijk Watergraafsmeer.
Dit is gebleken uit informatie die de gemeente via ouders daar heeft ontvangen, zo meldde een woordvoerder dinsdag. M. werkte er maar een aantal dagen. Het is niet duidelijk of hij ook daar kinderen in enige vorm heeft misbruikt. Volgens de gemeente is dit uit verklaringen en bekentenissen van M. niet gebleken.
Ook op De Toverlantaarn zijn net als bij 't Hofnarretje en Jenno's Knuffelparadijs de komende dagen twee specialisten van de gemeente aanwezig om ouders met vragen en zorgen te woord te staan. Er is volgens de gemeente nog onduidelijkheid over wanneer en op welke locaties van De Toverlantaarn M. precies werkzaam is geweest.
http://www.volkskrant.nl/(...)erdamse-opvang.dhtml
quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:51 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Pas maar op!Nee, gekheid natuurlijk, ik vind het juist gezond dat kinderen soms in een andere omgeving zijn, zo lang ze zich maar op hun gemak voelen en niet bang zijn. Soms lukt het ook wel eens niet, dan kun je ze toch gewoon weer ophalen?
. Die dochters vonden het ook erg leuk, een nieuw iemand om allerlei spelletjes mee te speulen! Nee, met een bord en pionnetjes he mensen.
Vooral het woord gesubsidieerde doet mij rillen..quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:58 schreef beequeen het volgende:
Ik hoor Alberto Stegeman net zeggen op tv dat er gesubsidieërde praatgroepen zijn voor pedo's.
En via die praatgroepen wordt het net van pedo's en kinderporno alleen maar groter.
Holy shit.
Dat dit kan in NL! Had Alberto ook bewijs voor die tweede bewering? Heeft de Telegraaf SBS soms al overgenomen?quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:58 schreef beequeen het volgende:
Ik hoor Alberto Stegeman net zeggen op tv dat er gesubsidieërde praatgroepen zijn voor pedo's.
En via die praatgroepen wordt het net van pedo's en kinderporno alleen maar groter.
Holy shit.
Ja, ondersteun dat stel gekken nog even.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:59 schreef Butterfly91 het volgende:
Vooral het woord gesubsidieerde doet mij rillen..
Klopt, dat vertelde E. van der Laan. Hij is in zijn proeftijd ontslagen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:56 schreef Butterfly91 het volgende:
[quote]En hij was op nóg een kdv actief medewerker
O, over de feiten in deze zaak kan je speculeren wat je wil, maar enige basiskennis over 0-4 jarigen is dan best handig.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:44 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Je bedoelt net als de rest van dit topic dat lekker meespeculeert. En ik vind mezelf zeker op pagina 1 van dit topic wat goede punten aanhalen mbt die feestjes.
Bedoelt om met lotgenoten onder elkaar steun te vinden om de drang te onderdrukken en ondertussen de nieuwste porno uit wisselen en de beste manieren om het te versleutelen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:58 schreef beequeen het volgende:
Ik hoor Alberto Stegeman net zeggen op tv dat er gesubsidieërde praatgroepen zijn voor pedo's.
En via die praatgroepen wordt het net van pedo's en kinderporno alleen maar groter.
Holy shit.
Erg droevig idd, ik mag toch hopen dat ze een vals onderwerp hebben opgegeven. Anders dan, tsjaa..quote:Op dinsdag 14 december 2010 20:02 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ja, ondersteun dat stel gekken nog even.
Oh, dat is me ontschoten.quote:Klopt, dat vertelde E. van der Laan. Hij is in zijn proeftijd ontslagen.
Die heb ik wel degelijk! Een kind van 0 kan nog niet praten, heeft een luier om en moet langzaam aan vast voesel wennen. Ik kan nog ff doogaan hoor. Op een ding baseren dat ik geen basiskennis heb en mij dan betichten van speculeren, sadquote:Op dinsdag 14 december 2010 20:05 schreef Jojogirl het volgende:
[..]
O, over de feiten in deze zaak kan je speculeren wat je wil, maar enige basiskennis over 0-4 jarigen is dan best handig.
Eens in de zoveel tijd komt er toch zo een schandaaal naar boven toch?quote:Op dinsdag 14 december 2010 20:05 schreef Carine-C het volgende:
[..]
Bedoelt om met lotgenoten onder elkaar steun te vinden om de drang te onderdrukken en ondertussen de nieuwste porno uit wisselen en de beste manieren om het te versleutelen.
Lol, natuurlijk.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:58 schreef keesjeislief het volgende:
[..]
[ afbeelding ]. Die dochters vonden het ook erg leuk, een nieuw iemand om allerlei spelletjes mee te speulen! Nee, met een bord en pionnetjes he mensen.. Zoals dokter Bibber. Met hier en daar wat regels die ter plekke veranderd werden zodat djenje kon winnen.
![]()
.
Dit is wel Stegeman waar we het over hebben, ik geloof best dat er praatgroepen zijn waar het zo gaat, ook wel dat er pedofielen zijn die de boel voor de gek houden.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:58 schreef beequeen het volgende:
Ik hoor Alberto Stegeman net zeggen op tv dat er gesubsidieërde praatgroepen zijn voor pedo's.
En via die praatgroepen wordt het net van pedo's en kinderporno alleen maar groter.
Holy shit.
Ik heb moeite met pedoseksuelen (daaronder schaar ik ook de mensen die kinderporno hebben en doorsturen) pedofielen die de rem hebben om geen kinderen te misbruiken omdat dit domweg niet kan moeten hun ei ook kwijt. Als daar een praatgroep voor is met goede begeleiding dan lijkt me dat beter dan ze maar in hun sop gaar laten koken, dat bedoel ik met over 1 kam scheren.quote:Op dinsdag 14 december 2010 20:29 schreef MalaCocinera het volgende:
Praat groepen voor pedo's daar heb ik echt moeite mee itt praatgroepen voor alcoholisten, vetzakken of mensen die iets traumatisch hebben meegemaakt.
Waarom eigenlijk?quote:Op dinsdag 14 december 2010 20:29 schreef MalaCocinera het volgende:
Praat groepen voor pedo's daar heb ik echt moeite mee itt praatgroepen voor alcoholisten, vetzakken of mensen die iets traumatisch hebben meegemaakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |