abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_89926954
Tientallen kinderen misbruikt in grote ontuchtzaak Amsterdam
quote:
AMSTERDAM - Tussen de dertig en vijftig kinderen zijn mogelijk het slachtoffer geworden van een 27-jarige verdachte die is aangehouden op verdenking van een ernstig seksueel misdrijf tegen een jong kind van onder de twaalf jaar.

Dat zei burgemeester Eberhard Van der Laan tijdens een persconferentie.
De verdachte is geboren in Riga, de hoofdstad van Letland, en beschikt over een Nederlands paspoort. Ook wordt hij verdacht van het vervaardigen en verspreiden van kinderporno. Ook de 37-jarige echtgenoot van de verdachte is opgepakt op verdenking van het bezit van kinderporno. Beiden hebben geen strafblad.

Ook is een 39-jarige medewerker van een van de kinderdagverblijven op gepakt. Hij wordt verdacht van ontuchtige handelingen op het internet.
De 27-jarige verdachte zou werkzaam zijn als begeleider bij de kinderdagverblijven Het Hofnarretje en Het Knuffelparadijs. Ook zou hij zich op internet hebben aangeboden als oppas. Volgens Van der Laan zou de verdachte een "bekennende verklaring" hebben afgelegd.

Herman Bolhaar, hoofdofficier van justitie, toonde tijdens de persconferentie een foto van de verdachte. "Het is een zwaar middel, maar we doen dat om twee redenen: om de hulpverlening aan slachtoffers te stimuleren en uit opsporingsbelang om op deze manier zoveel mogelijk mensen en slachtoffers te bereiken." Bolhaar zei dit ook om mensen gerust te stellen dat hun kinderen niet met deze man in aanraking zijn gekomen.

Korpschef Bernard Welten van Amsterdam-Amstelland meldde dat er onderzocht wordt of er meerdere personen betrokken zijn bij de zedenzaak. Hij verklaarde dat zeker een slachtoffertje zeer ernstig is misbruikt. De ernst van het misbruik varieert per kind.
De naam van de man komt voor in een melding van een tweetal ouders in 2008, maar dat heeft uiteindelijk niet geleid tot verdenking van een strafbaar feit. Hij is sinds vrijdag in bewaring gesteld.

Ook verklaarde hij dat een aantal slachtoffers is vastgelegd op beeldmateriaal. De digitale bestanden worden momenteel onderzocht. Computers zijn in beslag genomen, maar zijn beveiligd. Forensische specialisten van het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) proberen een overzicht te verkrijgen om de totale aard en omvang van het misbruik in kaart te brengen.

De verdachte zou een invalkracht zijn op kinderdagverblijven en hij zou zich maandenlang hebben vergrepen aan zelfs de jongste kinderen. Ouders zouden hebben gehoord dat het om veertig tot vijftig slachtoffers gaat.

Eerder leek het erop dat de zedenzaak zich in een kinderdagverblijf in de Watergraafsmeer had afgespeeld, maar Van der Laan liet tijdens de persconferentie weten daar nog geen uitsluitsel over te kunnen geven, omdat het onderzoek nog gaande is.

Een justitieel onderzoek naar kinderpornografie in de Verenigde Staten hebben politie en justitie in Nederland op het spoor gezet van de 27-jarige misbruikverdachte. Het Amerikaanse onderzoek naar beeldmateriaal wees uit dat een aantal foto's en filmpjes vermoedelijk in Nederland is gemaakt.

De Amerikanen hebben daarop contact opgenomen met de autoriteiten in Nederland, waar direct een onderzoek is gestart. Onderdeel van dat onderzoek vormde het tonen van een foto van een toen nog onbekend jongetje van ongeveer twee jaar in het tv-programma Opsporing Verzocht, in de uitzending van 7 december. Nog tijdens die uitzending is het jongetje herkend en geïdentificeerd. Diezelfde avond heeft de politie de verdachte gearresteerd.

Er is een callcenter ingericht voor direct betrokkenen: 020 5593600.
bron

Deel 1
Deel 2
Deel 3
Deel 4
Deel 5
Deel 6
Deel 7
Deel 8

Even drie mededelingen van huishoudelijke aard:
- Voor een discussie over pedofilie en de volkswoede die zich in dit topic tentoonspreidt kan ik de volgende link aanraden: http://www.ziedaar.nl/article.php?id=340

- En voor iedereen die de link heeft overgeslagen, de hooivorken zijn extra scherp gemaakt en staan aan de linkerkant, aan de rechterkant vindt u de brandende fakkels. De woedende menigte kan elk moment vertrekken en voor pek & veren wordt gezorgd.

- Foto's van de dader: OK. Foto's van de slachtoffertjes: Niet OK.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:32:52 #2
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89927094
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:21 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Slaapfeestjes zijn niet absurd voor 0- t/m 4-jarigen?
Ehm..? Nee, als je als als ouders onderling afspreekt op de creche/KDV, om te spelen, mee te eten en dan logeren? Dat is niet absurd, zelfs wel gezond denk ik. Maar ik heb ook mijn vraagtekens bij zo'n slaapfeestje bij de directeur van het KDV, dat wel.
be nice or go away
pi_89927114
Wat ik dan weer niet begrijp zijn die ouders die mogelijk met hem in aanraking zijn gekomen en dat nu uitgebreid op tv moeten vertellen.
pi_89927140
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:34:49 #5
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_89927166
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:34 schreef Boekenwurm het volgende:
[ afbeelding ]
Kun je dit even tussen een spoiler doen?
Is niet van toepassing.

Bedankt.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_89927167
Één Vandaag wijst ook even opde debiele reacties op internet :').
pi_89927182
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:32 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Ehm..? Nee, als je als als ouders onderling afspreekt op de creche/KDV, om te spelen, mee te eten en dan logeren? Dat is niet absurd, zelfs wel gezond denk ik. Maar ik heb ook mijn vraagtekens bij zo'n slaapfeestje bij de directeur van het KDV, dat wel.
Dat is zelfs gezond kinderen van 0 t/m 4 jaar naar een slaapfeestje?
Af en toe logeren is wel normaal, maar dan bij opa en oma, lijkt me.
I´m back.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:35:57 #8
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_89927215
quote:
15s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:33 schreef clumsy_clown het volgende:
Wat ik dan weer niet begrijp zijn die ouders die mogelijk met hem in aanraking zijn gekomen en dat nu uitgebreid op tv moeten vertellen.
Ja, bijvoorbeeld een moeder die hem bijna had gebeld om een avond op te komen passen. Tja, 15 minutes of fame, he. :).
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:35:58 #9
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_89927217
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:28 schreef Qebbel het volgende:

[..]

Ja, vind ik wel! Maar ik kan me voorstellen dat je je kind misschien wel laat logeren, samen met andere kinderen, bij een van de kinderen hun ouders thuis, als je de ouders (goed) kent. Zoiets heet dan een slaapfeestje en bij kinderen van 4 vind ik dat niet heel gek. Mijn neefjes vinden het ook prachtig als ze bij hun nichtjes gaan logeren onder het mom van 'slaapfeestje'.

Kinderen jonger dan 4, daarbij vind ik het wel echt raar. Heel raar. En dit, wat het Parool bericht vind ik ook bizar:

[..]

Uit het bericht:

quote:
Hij nam kinderen mee uit wandelen en nam ze mee naar 'afzwaaifeestjes', die werden gehouden bij zijn Zaanse handboogvereniging.
Het wordt inderdaad steeds gekker. :{.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_89927254
quote:
2s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:34 schreef clumsy_clown het volgende:
Één Vandaag wijst ook even opde debiele reacties op internet :').
Wat voor debiele reacties?
Dat slaapfeestjes voor 0- t/m 4-jarigen vrij ehm.... strechting for the imagination zijn?
I´m back.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:37:02 #11
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89927260
quote:
15s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:33 schreef clumsy_clown het volgende:
Wat ik dan weer niet begrijp zijn die ouders die mogelijk met hem in aanraking zijn gekomen en dat nu uitgebreid op tv moeten vertellen.
Dat kom je toch bij alle zaken tegen die veel media aandacht krijgen? Denk aan de zaak rond Millie Boele, daar kwamen ook mensen in vol ornaat vertellen dat ze de achter achter buurvrouw oid waren en dat ze haar wel eens hadden zien lopen, dat bovendien het onderzoek helemaal verkeerd was en dat de politie helemaal niets deed enz enz enz....
15 mins of fame over de rug van de slachtoffertjes.
be nice or go away
pi_89927287
Ik vind die tijden van die slaapfeestjes heel erg uuuhm convenient, zo van 12 uur s'middags tot 8 uur s'avonds. Zeker als het op een doordeweekse dag was dan werkten de meeste ouders en konden dan sowieso voor het grootste gedeelte er niet bij zijn. En dan kan ik me ook voorstellen dat ze niet wisten wie de begleiders van het slaapfeest waren.
pi_89927297
quote:
Op dinsdag 14 december 2010 18:36 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Wat voor debiele reacties?
Dat slaapfeestjesvoor 0- t/m 4-jarigen vrij ehm.... strechting for the imagination zijn?
Nee, de (vaak slecht bedachte) martelingen die men op internet spuit, en het 'vermonsteren' van de dader.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:38:11 #14
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_89927301
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:36 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Wat voor debiele reacties?
Dat slaapfeestjesvoor 0- t/m 4-jarigen vrij ehm.... strechting for the imagination zijn?
Nee, de oproepen tot steniging, vierendeling of castratie met een botte heggenschaar.
pi_89927358
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:38 schreef freako het volgende:

[..]

Nee, de oproepen tot steniging, vierendeling of castratie met een botte heggenschaar.
Ja, okee, maar daar ben ik geen voorstander van.
Ik vind dat nieuws over slaapfeestjes alleen heel vreemd.
Nogmaals ik ben een provinciaaltje, dus misschien lopen we wat achter op de Randstad op dit punt.
I´m back.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:40:13 #16
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89927376
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:35 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dat is zelfs gezond kinderen van 0 t/m 4 jaar naar een slaapfeestje?
Af en toe logeren is wel normaal, maar dan bij opa en oma, lijkt me.
Waarom niet? Ik heb het over kindjes die met elkaar spelen op het KDV of de creche, dus niet over de allerjongsten, kinderen van rond de 3 vinden dat echt wel leuk hoor. Als je de ouders kent en met elkaar kunt opschieten is dat helemaal niet vreemd.
be nice or go away
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:41:49 #17
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89927442
quote:
3s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:38 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Nee, de (vaak slecht bedachte) martelingen die men op internet spuit, en het 'vermonsteren' van de dader.
Dit soort dingen: Hoe zou jij Robert M. raken?
be nice or go away
pi_89927489
quote:
Op dinsdag 14 december 2010 18:39 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ja, okee, maar daar ben ik geen voorstander van.
Ik vind dat nieuws over slaapfeestjes alleen heel vreemd.
Nogmaals ik ben een provinciaaltje, dus misschien lopen we wat achter op de Randstad op dit punt.
Nou ja, ik was altijd tegenstander van het hele 'de ouders en de leiding hadden dit door moeten hebben!!!1!1!', maar die slaapfeestjes doen mij ook fronsen hoor, ook al heb ik geen kinderen en woon in de randstad.

De directeur trekt zich terug hoor ik.
pi_89927492
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:40 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Waarom niet? Ik heb het over kindjes die met elkaar spelen op het KDV of de creche, dus niet over de allerjongsten, kinderen van rond de 3 vinden dat echt wel leuk hoor. Als je de ouders kent en met elkaar kunt opschieten is dat helemaal niet vreemd.
Kinderen van 3 kunnen dat soort dingen niet abstraheren hoor en dus aan jou vragen of ze mee mogen doen aan een slaapfeestje.
I´m back.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:44:00 #20
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_89927539
quote:
15s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:37 schreef MalaCocinera het volgende:
Ik vind die tijden van die slaapfeestjes heel erg uuuhm convenient, zo van 12 uur s'middags tot 8 uur s'avonds. Zeker als het op een doordeweekse dag was dan werkten de meeste ouders en konden dan sowieso voor het grootste gedeelte er niet bij zijn. En dan kan ik me ook voorstellen dat ze niet wisten wie de begleiders van het slaapfeest waren.
Dit maakt het wat logischer.

Bij slaapfeestjes denk ik aan nachtelijke logeerpartijen. Verkeerde aanname? Maar hoe zit dit dan precies?
In de opvang kunnen kinderen in de meeste gevallen terecht tot ong. 19:00 uur.

Dus om een uurtje verlenging krijgen we slaapfeestjes bij een kerel thuis?
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_89927635
quote:
15s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:37 schreef MalaCocinera het volgende:
Ik vind die tijden van die slaapfeestjes heel erg uuuhm convenient, zo van 12 uur s'middags tot 8 uur s'avonds. Zeker als het op een doordeweekse dag was dan werkten de meeste ouders en konden dan sowieso voor het grootste gedeelte er niet bij zijn. En dan kan ik me ook voorstellen dat ze niet wisten wie de begleiders van het slaapfeest waren.
Doordeweeks is die KDV gewoon open toch?
Kunnen ze daar een slaapfeestje houden, lijkt me.
En in geval van 0- t/m 4- jarigen is een slaap feestje ook echt gewoon slapen en geen feestje.
I´m back.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:47:47 #22
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89927701
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:43 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Kinderen van 3 kunnen dat soort dingen niet abstraheren hoor en dus aan jou vragen of ze mee mogen doen aan een slaapfeestje.
Ik heb het over bij een vriendje logeren, dat is toch helemaal niet raar?
Als de kinderen het leuk vinden om met elkaar te spelen en je kunt goed opschieten met de ouders zie ik daar geen enkel bezwaar in, als blijkt dat het niet goed gaat en het huilen wordt dan kun je je kind toch gewoon ophalen? Je doet net alsof ik voorstel om ze voor de leeuwen te gooien... :D
Zoals ik net ook al aangaf die slaapfeestjes van het Hofnarretje vind ik vreemd, daar klopt iets niet.
be nice or go away
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:48:28 #23
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_89927731
Elke ouder die zijn peuters stuurt naar een pyamafeestje van een wildvreemde per direct de voogdij ontzeggen. Want bij deze ouders is duidelijk iets mis. :{

Het is duidelijk dat deze ouders geen echte binding hebben met hun children, ze brengen ze naar de créche, dumpen ze bij opa en oma en laten ze loungen bij een wildvreemde voor een zgn. pyamafeestje. Echt chanceless. :{

En dit heb ik zelf al eerder geroepen...

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_89927739
Vaag verhaal idd van die slaapfeestjes, nog wel bij de directeur thuis ook :{ .
Opa/oma, nichtjes/neefjes etc. prima ^O^ , maar ik kan me niet voorstellen dat je je kind meegeeft aan de directie van het kdv voor een ''slaapfeestje''.
pi_89927768
quote:
Op dinsdag 14 december 2010 18:44 schreef Staal het volgende:

[..]

Dit maakt het wat logischer.

Bij slaapfeestjes denk ik aan nachtelijke logeerpartijen. Verkeerde aanname? Maar hoe zit dit dan precies?
In de opvang kunnen kinderen in de meeste gevallen terecht tot ong. 19:00 uur.

Dus om een uurtje verlenging krijgen we slaapfeestjes bij een kerel thuis?
Die feestjes vonden plaats of in het huis van de directeur of bij die vereniging. Ik kan me zo voorstellen dat de kinderen in de ochtend naar het kdv gebracht werden door de ouders en in de middag door de begeleiders naar de slaapfeestlocatie gebracht werden. Maar dit is echt pure speculatie. Misschien vonden die feestjes wel in het weekend plaats en brachten de ouders de kinderen naar de feestlocatie :P
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:49:34 #26
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89927773
quote:
5s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:44 schreef Staal het volgende:

[..]

Dit maakt het wat logischer.

Bij slaapfeestjes denk ik aan nachtelijke logeerpartijen. Verkeerde aanname? Maar hoe zit dit dan precies?
In de opvang kunnen kinderen in de meeste gevallen terecht tot ong. 19:00 uur.

Dus om een uurtje verlenging krijgen we slaapfeestjes bij een kerel thuis?
Er zijn twee dingen toch? Je had die uitzwaaifeestjes en die logeerpartijtjes, de eersten waren tot 20 uur en die slaapfeestjes tot de volgende ochtend neem ik aan dan?
be nice or go away
pi_89927892
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:47 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Ik heb het over bij een vriendje logeren, dat is toch helemaal niet raar?
We hadden het over slaapfeestjes van kinderen van 0 t/m 4 jaar. Die kunnen dat hele concept slaapfeestjes niet eens abstraheren, laat staan vragen of ze mee mogen doen met de andere 0- t/m 4-jarigen van de kinderopvang. Dat soort dingen wordt bedacht door volwassenen, georganiseerd en dus onder leiding van volwassenen uitgevoerd. Pas met 6 of 7 jaar komen ze met de vraag of ze kunnen logeren bij een vriendinnetje of vriendje.
quote:
Als de kinderen het leuk vinden om met elkaar te spelen en je kunt goed opschieten met de ouders zie ik daar geen enkel bezwaar in, als blijkt dat het niet goed gaat en het huilen wordt dan kun je je kind toch gewoon ophalen? Je doet net alsof ik voorstel om ze voor de leeuwen te gooien... ;D
Zoals ik net ook al aangaf die slaapfeestjes van het Hofnarretje vind ik vreemd, daar klopt iets niet.
Het klopt sws zo, de vraag om te logeren bij een vriendinnetje of vriendje vindt gewoonweg later plaats.
En bij opa en oma komt dat wat eerder, en dat is idd normaal om ook toe te staan.
I´m back.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:54:44 #28
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_89927978
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:41 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Dit soort dingen: Hoe zou jij Robert M. raken?
Dit is akelig. Was ook iemand in de eerdere delen die vond dat hij maar even underground de boel zou laten afrekenen. Sad.

Die mensen richten zich enkel op de dader en niet op de slachtoffers.
Ik heb echt te doen met die ouders dus zit hier niet te vitten op de ouders natuurlijk. Dat suggereerde boekenwurm hier door een smakeloze foto te plaatsen.

Maar ik begrijp die vage slaapfeestjes al niet en daar komt nu wandelen, afzwaaifeestjes van zijn hobbyclub niet. Waarom?

Het is niet politiek correct maar toen mijn dochter nog naar de kinderopvang ging en daar na een paar jaar ineens een mannelijke stagaire stond was mijn primaire gedachte toch van wat moet jij hier. Heb er uiteraard niks van gezegd maar ik dacht het vanbinnen wel. Dan maar bekrompen, ik heb liever geen vreemde kerels aan mijn dochter.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  dinsdag 14 december 2010 @ 18:55:37 #29
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_89928010
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:49 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Er zijn twee dingen toch? Je had die uitzwaaifeestjes en die logeerpartijtjes, de eersten waren tot 20 uur en die slaapfeestjes tot de volgende ochtend neem ik aan dan?
Dat vraag ik dus ook aan die user.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_89928075
Ik denk dat die slaapfeestjes echt iets is dat door die pedo's bedacht en georganiseerd is, ik geloof niet dat het ook echt een normaal gebruik is in de Randstad.
I´m back.
pi_89928209
quote:
Op dinsdag 14 december 2010 18:55 schreef Staal het volgende:

[..]

Dat vraag ik dus ook aan die user.
Mocht ik die user zijn, dan denk ik dat het hetzelfde feestje is dat op 2 locaties plaatsvond. Volg je het nog :P

Ik neem aan dat kinderen onder de 5 nog een tukkie doen in de middag.
pi_89928259
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:49 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Er zijn twee dingen toch? Je had die uitzwaaifeestjes en die logeerpartijtjes, de eersten waren tot 20 uur en die slaapfeestjes tot de volgende ochtend neem ik aan dan?
Dat dacht ik ook gelezen te hebben, slaapfeestjes bij de directeur thuis, onder leiding van Rotgans en afzwaaifeestjes bij een of andere vereniging van Rotgans, waar Mickelson en echtgenoot Van Olffen ook bij waren.

En in de randstad zijn slaapfeestjes (net als op de boerenbuiten neem ik aan) heel normaal bij bv verjaardagsfeestjes van kinderen van een jaar of 9/10(Althans, toen kwam mijn kind er voor het eerst mee),
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:05:06 #33
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89928381
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:52 schreef Ryan3 het volgende:
We hadden het over slaapfeestjes van kinderen van 0 t/m 4 jaar. Die kunnen dat hele concept slaapfeestjes niet eens abstraheren, laat staan vragen of ze mee mogen doen met de andere 0- t/m 4-jarigen van de kinderopvang. Dat soort dingen wordt bedacht door volwassenen, georganiseerd en dus onder leiding van volwassenen uitgevoerd. Pas met 6 of 7 jaar komen ze met de vraag of ze kunnen logeren bij een vriendinnetje of vriendje.
Daar ben ik het niet mee eens, vooral niet als ze een ouder broertje of zusje hebben, dan komt die vraag heus eerder.
Ik wil nog wel een keer zeggen dat ik die slaapfeestjes van het KDV een slecht idee vind hoor, blijkbaar dringt dit niet tot je door.
Kinderen van 3 of 4 vinden het vaak juist ontzettend leuk om te logeren bij een vriendje. Ik zie daar helemaal geen kwaad in als er maar goede afspraken worden gemaakt en dat als ze niet kunnen slapen of naar huis willen je ze gewoon weer komt ophalen.
Dit verschilt heel erg per kind, als ze het leuk vinden zie ik absoluut geen bezwaar.
quote:
Het klopt sws zo, de vraag om te logeren bij een vriendinnetje of vriendje vindt gewoonweg later plaats.
En bij opa en oma komt dat wat eerder, en dat is idd normaal om ook toe te staan.
Logeren bij opa en oma of oom en tante is natuurlijk het eerste dat er gebeurt, dat klopt, als dat goed gaat en ze vinden het leuk zie ik geen bezwaar om dat uit te breiden naar een vriendje of vriendinnetje. Nogmaals, bij ouders die je kent, waar je mee kunt opschieten, eerst eens een keertje een middagje spelen samen met het kind, goede afspraken maken etc.
be nice or go away
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:06:40 #34
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89928435
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 19:02 schreef Carine-C het volgende:

[..]

Dat dacht ik ook gelezen te hebben, slaapfeestjes bij de directeur thuis, onder leiding van Rotgans en afzwaaifeestjes bij een of andere vereniging van Rotgans, waar Mickelson en echtgenoot Van Olffen ook bij waren.

En in de randstad zijn slaapfeestjes (net als op de boerenbuiten neem ik aan) heel normaal bij bv verjaardagsfeestjes van kinderen van een jaar of 9/10(Althans, toen kwam mijn kind er voor het eerst mee),
En logeren bij een vriendje/vriendinnetje dan? Is het nu echt zo vreemd om een jonger kind een keertje bij een vriendje te laten logeren?
be nice or go away
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:08:05 #35
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_89928499
- knip -

[ Bericht 97% gewijzigd door sp3c op 14-12-2010 19:14:45 ]
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_89928609
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 19:06 schreef kahaarin het volgende:

[..]

En logeren bij een vriendje/vriendinnetje dan? Is het nu echt zo vreemd om een jonger kind een keertje bij een vriendje te laten logeren?
Zeker niet, ik denk alleen bij slaapfeestje aan (veel) meer kinderen dan alleen jouw kind bij een ander ander kind. :)
Dus wel logeerpartijtjes maar geen slaapfeestjes zeg maar.
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:11:25 #37
180739 Qebbel
Stewardesbisch!
pi_89928625
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:57 schreef Ryan3 het volgende:
Ik denk dat die slaapfeestjes echt iets is dat door die pedo's bedacht en georganiseerd is, ik geloof niet dat het ook echt een normaal gebruik is in de Randstad.
:D Jij doet alsof de Randstad een totaal andere wereld is dan de rest van NL. Zo groot zijn de verschillen niet hoor. ;)

Maar ik ben het wel met je eens dat het er alle schijn van heeft dat die 'feestjes' opzettelijk georganiseerd zijn.
Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:12:21 #38
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_89928656
quote:
3s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:49 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

Die feestjes vonden plaats of in het huis van de directeur of bij die vereniging. Ik kan me zo voorstellen dat de kinderen in de ochtend naar het kdv gebracht werden door de ouders en in de middag door de begeleiders naar de slaapfeestlocatie gebracht werden. Maar dit is echt pure speculatie. Misschien vonden die feestjes wel in het weekend plaats en brachten de ouders de [quote]7s.gif Op

dinsdag 14 december 2010 19:00 schreef MalaCocinera het volgende:


[..]

Mocht ik die user zijn, dan denk ik dat het hetzelfde feestje is dat op 2 locaties plaatsvond. Volg je het nog :P

Ik neem aan dat kinderen onder de 5 nog een tukkie doen in de middag.
Ja, jij was het inderdaad. Herken je nu ook uit een ander topic. ;).

Je zou weleens gelijk kunnen hebben over die twee lokaties. Want het is gek, die kinderopvang is dan open tot in de vooravond en daarna idd slaapfeestjes.

Tja, zoiets is voor mensen met onregelmatige diensten een mooie uitkomst natuurlijk en dan denk je als ouder vol vertrouwen dat het zgn. allemaal vanuit de opvang geregeld is en dus betrouwbaar.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:12:31 #39
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89928662
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 19:10 schreef Carine-C het volgende:

[..]

Zeker niet, ik denk alleen bij slaapfeestje aan (veel) meer kinderen dan alleen jouw kind bij een ander ander kind. :)
Dus wel logeerpartijtjes maar geen slaapfeestjes zeg maar.
Ah zo! Nee, eerst maar eens gewoon bij een vriendje logeren, slaapfeestjes komen wel als ze idd 8-9-10 zijn. ;)
be nice or go away
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:12:38 #40
30719 keesjeislief
NextGenerationHippie
pi_89928669
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 18:57 schreef Ryan3 het volgende:
Ik denk dat die slaapfeestjes echt iets is dat door die pedo's bedacht en georganiseerd is, ik geloof niet dat het ook echt een normaal gebruik is in de Randstad.
Doe toch eens een beetje normaal zeg. Ik ben getogen in een klein boerengehucht en herinner me al logeerpartijtjes bij een vriendje van school op iets van 6-7-jarige leeftijd. Inderdaad geen <4, maar zo absurd is zo'n logeerpartijtje an sich niet hoor.

Ik vraag me wel eens af of bepaalde mensen niet vergeten dat er elk jaar rond de 100 kinderen en jongeren omkomen bij verkeersongelukken. En dat er per jaar zo'n 50.000 kinderen slachtoffer zijn van zware vormen van kindermishandeling met aanwijsbare schade als gevolg (bron). Tuurlijk is het verschrikkelijk wat dit paar dozijn kinderen overkomen is, maar de massale (hysterische) verontwaardiging lijkt me wat uit proportie gezien het geheel wat kinderen zoal overkomt volgens deze cijfers...
heeft de hoop dat het allemaal stiekum toch nog goed komt...
Fotoboek
pi_89928704
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 19:05 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Daar ben ik het niet mee eens, vooral niet als ze een ouder broertje of zusje hebben, dan komt die vraag heus eerder.
Ik wil nog wel een keer zeggen dat ik die slaapfeestjes van het KDV een slecht idee vind hoor, blijkbaar dringt dit niet tot je door.
Kinderen van 3 of 4 vinden het vaak juist ontzettend leuk om te logeren bij een vriendje. Ik zie daar helemaal geen kwaad in als er maar goede afspraken worden gemaakt en dat als ze niet kunnen slapen of naar huis willen je ze gewoon weer komt ophalen.
Dit verschilt heel erg per kind, als ze het leuk vinden zie ik absoluut geen bezwaar.

[..]

Logeren bij opa en oma of oom en tante is natuurlijk het eerste dat er gebeurt, dat klopt, als dat goed gaat en ze vinden het leuk zie ik geen bezwaar om dat uit te breiden naar een vriendje of vriendinnetje. Nogmaals, bij ouders die je kent, waar je mee kunt opschieten, eerst eens een keertje een middagje spelen samen met het kind, goede afspraken maken etc.
Nou ja, goed we verschillen van mening en ervaringen op dit punt wrs.
Het dringt wel door dat je je vraagtekens stelt bij slaapfeestjes bij directieleden van het KDV.
Maar dringt het bij jou door dat kinderen op de leeftijd waarom het hier gaat niet zelf komen met de vraag of ze mee mogen doen aan een slaapfeestje, omdat de abstractie nog niet bij hun leeftijd hoort? Of het komt dus van volwassenen (om wat voor reden dan ook) of van zoals jij zegt dan een ouder broertje of zusje; iig niet van hen zelf.
In dit onderhavige geval is er bij de organisatie van die slaapfeestjes iig 1 pedoseksueel betrokken. Wie zal met het idee gekomen zijn, denk je?

En overigens denk ik dus dat die hele humbug mbt het bestaan van slaapfeestjes voor 0- t/m 4-jarigen ook gewoon humbug is. Je noemt dat sws niet feestjes bij die leeftijd.
Ja, voor die pedo blijkbaar.

Je noemt dat uit logeren gaan, niet -feestjes, dat is voor 17-jarigen in hun pyjama, en alleen meisjes.
I´m back.
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:14:36 #42
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_89928742
Vergeet niet dat de meeste kinderen juist in hun veilige omgeving worden misbruikt door vaak bekenden: broer, vader, buurman of paspop. :{

Uiteraard moet je opletten en logisch nadenken, maar pas op dat je niet in een ongezonde reflex schiet. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_89928762
Die gasten een Leng Tch'e foltering doen...

Smerige lui...
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:15:06 #44
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_89928764
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 19:12 schreef keesjeislief het volgende:

[..]

Doe toch eens een beetje normaal zeg. Ik ben getogen in een klein boerengehucht en herinner me al logeerpartijtjes bij een vriendje van school op iets van 6-7-jarige leeftijd. Inderdaad geen <4, maar zo absurd is zo'n logeerpartijtje an sich niet hoor.

Jij logeerde bij de directie van je kinderopvang?

Ah je zegt het zelf al. Een ander moet normaal doen maar dit gaat niet over logeerpartijtjes maar over dubieuze betaalde opvang onder het mom van slaapfeestjes.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_89928808
Directeur 't Hofnarretje opgestapt
AMSTERDAM - De directeur van het Amsterdamse kinderdagverblijf 't Hofnarretje is opgestapt. Albert Drent legt met onmiddellijke ingang zijn taken neer als leidinggevende van alle aangesloten vestigingen.

De directeur heeft zijn conclusies getrokken na een gesprek met burgemeester Eberhard van der Laan. Dit maakte een woordvoerder van de gemeente Amsterdam dinsdag bekend.

Naar aanleiding van signalen van verontruste ouders op informatiebijeenkomsten over de grote ontuchtzaak besloot Van der Laan een gesprek aan te gaan met de directeur van 't Hofnarretje, waar de 27-jarige hoofdverdachte Robert M. van februari 2007 tot tot en met juni 2009 werkte.

De uitkomst van dit gesprek is dat de heer Drent zich om 18.00 uur met onmiddellijke ingang heeft teruggetrokken als leidinggevende, aldus de woordvoerder van de burgemeester. Hij heef zelf zijn conclusies getrokken op basis van het gesprek.

De taken van de directeur van 't Hofnarretje worden overgedragen aan een interim-manager die door de GGD zal worden aangewezen in nauw overleg met het stadsdeel Zuid, aldus de gemeente. 't Hofnarretje heeft meerdere vestigingen in de Amsterdamse wijken De Pijp en de Rivierenbuurt.

De gemeente heeft afgesproken om in februari volgend jaar de stand van zaken bij het kinderdagverblijf 't Hofnarretje opnieuw te bespreken.

De laatste dagen kwamen er steeds meer signalen binnen dat er veel mis was bij de crèche, waar Robert M. als medewerker kinderen zou hebben misbruikt. Bij Drent thuis in Enkhuizen en het Gooi zouden regelmatig thuis slaapfeestjes zijn geweest. De feestjes stonden onder leiding van een andere opgepakte medewerker Edwin R., samen met M. en zijn echtgenoot O. verdachten in de zedenzaak.

Volgens justitie wordt Drent zelf momenteel niet verdacht van kindermisbruik. 't Hofnarretje heeft expliciet via de gemeente laten weten niet bereikbaar te zijn voor commentaar.

http://www.telegraaf.nl/b(...)gestapt__.html?p=1,1
pi_89928828
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 19:12 schreef keesjeislief het volgende:

[..]

Doe toch eens een beetje normaal zeg. Ik ben getogen in een klein boerengehucht en herinner me al logeerpartijtjes bij een vriendje van school op iets van 6-7-jarige leeftijd. Inderdaad geen <4, maar zo absurd is zo'n logeerpartijtje an sich niet hoor.
Ik heb het erover dat die vraag niet opkomt bij 0- t/m 4-jarigen, maar eerst opkomt spontaan bij 6- of 7-jarigen, waarom zou ik dan normaal moeten doen, dat zeg jij ook....
quote:
Ik vraag me wel eens af of bepaalde mensen niet vergeten dat er elk jaar rond de 100 kinderen en jongeren omkomen bij verkeersongelukken. En dat er per jaar zo'n 50.000 kinderen slachtoffer zijn van zware vormen van kindermishandeling met aanwijsbare schade als gevolg (bron). Tuurlijk is het verschrikkelijk wat dit paar dozijn kinderen overkomen is, maar de massale (hysterische) verontwaardiging lijkt me wat uit proportie gezien het geheel wat kinderen zoal overkomt volgens deze cijfers...
Volgens mij geen hysterie bij mij, jij doet nu zelf een beetje hysterisch wmb.... 8)7 .
I´m back.
  dinsdag 14 december 2010 @ 19:16:47 #47
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_89928853
Nu ik er aan terug denk, mijn broertje werd vroeger regelmatig door zijn leraar opgehaald om bij hem thuis te mogen spelen. Maar dit speelde zich af in de veilige jaren '80. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_89928896
quote:
Op dinsdag 14 december 2010 19:12 schreef Staal het volgende:

[..]

Ja, jij was het inderdaad. Herken je nu ook uit een ander topic. ;).

Je zou weleens gelijk kunnen hebben over die twee lokaties. Want het is gek, die kinderopvang is dan open tot in de vooravond en daarna idd slaapfeestjes.

Tja, zoiets is voor mensen met onregelmatige diensten een mooie uitkomst natuurlijk en dan denk je als ouder vol vertrouwen dat het zgn. allemaal vanuit de opvang geregeld is en dus betrouwbaar.
Ik weet niet of je hebt gelezen dat ik ook nog heb geschreven dat als het op een werkdag plaatsvond. Dat het dan waarschijnlijk zo is geweest dat de kinderen in de ochted door de ouders naar het kdv zijn gebracht en in de middag naar de ''feestlocatie'' door de begleiders. Dan weet je dus eigenlijk niet wie er bij je kinderen zijn. Het lijkt me eerlijk gezegd ook logisch dat de feestjes overdag plaatsvonden, geen onverwacht bezoek of gebel van overbezorgde ouders.
pi_89928897
Moeilijk om die Robert M. als mastermind te zien trouwens.
I´m back.
pi_89928910
quote:
15s.gif Op dinsdag 14 december 2010 19:16 schreef BansheeBoy het volgende:
Nu ik er aan terug denk, mijn broertje werd vroeger regelmatig door zijn leraar opgehaald om bij hem thuis te mogen spelen. Maar dit speelde zich af in de veilige jaren '80. :{

:{²
Hoezo veilig toen bestonden er geen pedofielen wou je zeggen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')