Als het een oplossing isquote:Op donderdag 16 december 2010 16:01 schreef Ticootje het volgende:
Zal ik haar wieg in de badkamer zetten?
quote:Op donderdag 16 december 2010 16:32 schreef pessie het volgende:
[..]
Als het een oplossing is![]()
![]()
De droogtrommel staat op Nathan's kamer.
Hier staat ie op de wasmachine.quote:Op donderdag 16 december 2010 21:18 schreef pessie het volgende:
De droger staat eigenlijk op Nathan's kamer omdat dat de enige ruimte was waar nog een plekje te vinden was voor een droger. We hebben een beetje ruimte gebrek.
De mannetjes van de woningbouw hebben bedacht dat daar een HR ketel hangt. Naast de wasmachine staat de vaatwasser waarboven het expansievat precies zo hangt dat er net geen droger op pastquote:Op donderdag 16 december 2010 21:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Hier staat ie op de wasmachine.
Daar ga je aan wennenquote:
Over een paar weken slaapt-ie opeens 4 a 5 uur achter elkaar. Dat kun je dan ontzettend waarderen. Komt echt!quote:
Ahhhhhhhhhhhhquote:Op vrijdag 17 december 2010 13:45 schreef Orea het volgende:
Hier strekt er één sinds 2 dagen haar armen uit als ze opgepakt wil worden
Whaha! Sneeuw pest!quote:Op vrijdag 17 december 2010 16:09 schreef Ticootje het volgende:
Leyla is vandaag weer eens een spuuglap. Ik heb outfit 3 aan en zij nummer 2. Ruikt zuur! Vanavond in bad. En ik had net vanmorgen m'n haren gestylt, maar dat was al gepest door de sneeuw.
Ilse heeft dat speentje ook. Ik dacht slim te zijn en een andere kleur te kopen. Was ik van de week ergens waar 12 babies uit oktober waren.. Waren er nog 4 met dezelfde kleur speen, en maar 1 met de i love mama speenquote:
het is inderdaad lastig voor haar (maar ook voor ons...) gelukkig hoeft ze hem niet heel vaak. Denk dat als ze het wel eenmaal kan, dat ze dan ook vaker in de box ligt. Nu is ze regelatig op schoot, zodat wij dat speentje vast kunnen houden.quote:Op zaterdag 18 december 2010 00:22 schreef Cantare het volgende:
Dat lijkt me lastig (en sneu voor haar) dat ze 'm nog niet zelf binnen kan houden!
Bij Elise "werkt" het speentje steeds makkelijker. Eerst moesten we 'm echt vaak terugstoppen. Als ze nu gaat slapen, draait ze zelf haar hoofdje opzij met haar handje of een knuffeltje tegen de speen.![]()
Het zou mij dus echt niks kunnen schelen, ik kom daar om te laten wegen dus als ze dat goed doet dan vind ik het best. Bij de verpleegkundige zou ik het wel een beetje stom vinden, maar ja, ook dat kan een keertje gebeuren, denk ik dan.quote:Op zaterdag 18 december 2010 13:11 schreef Troeta het volgende:
Had ik ook bij het wegen barbabientje, ik vond het zó dom. Ik snap heus wel dat je een beetje babymoe word als je daar werkt,maar lul niet zomaar wat, daar zijn baby's te belangrijk voor.
Ik bedoelde ook: lastig voor jullie en sneu voor haar.quote:Op zaterdag 18 december 2010 03:52 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
het is inderdaad lastig voor haar (maar ook voor ons...)
Lekker toch, ze heeft vast gewoon behoefte aan wat troost en veiligheid. Speentje helpt, maar knuffelen helpt natuurlijk ook! Heb je trouwens een draagdoek?quote:gelukkig hoeft ze hem niet heel vaak. Denk dat als ze het wel eenmaal kan, dat ze dan ook vaker in de box ligt. Nu is ze regelatig op schoot, zodat wij dat speentje vast kunnen houden.
OMG.... en je hebt niet gevraagd of ze een grapje maakte?quote:Op vrijdag 17 december 2010 22:05 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Gister vergeten te vertellen, maar bij het cb even wezen wegen. madam lag op de weegschaal, dus naakt vraagt die muts van een cb-arts hoe HIJ heet.. En die moet je serieus meenemen..
Had dr overheen gelezen cantare, niet gek gezien het tijdstipquote:Op zaterdag 18 december 2010 13:19 schreef Cantare het volgende:
[..]
Ik bedoelde ook: lastig voor jullie en sneu voor haar.![]()
[..]
Lekker toch, ze heeft vast gewoon behoefte aan wat troost en veiligheid. Speentje helpt, maar knuffelen helpt natuurlijk ook! Heb je trouwens een draagdoek?
Als het een fase is hebben wij em net gehad. Nathan slaapt een stuk beter overdag nu.quote:Op zaterdag 18 december 2010 16:23 schreef Orea het volgende:
Volgens mij hebben we de fase: ik ben bijna 5 maanden en slapen is voor baby's jonger dan dat, want er is teveel leuks te zien en te doen![]()
Vannacht om de 45 minuten speen ploppenen om 5 uur dacht ze
slapen? Echt niet!! Tot 9 uur een beetje kunnen prutsen en doen, toen is M. eruit gegaan met haar en heb ik even kunnen slapen tot 12.. De overige slaapjes vandaag doet ze ook al amper. Ongetwijfeld een fase
Nu net ben ik maar was gaan vouwen terwijl zij in bed lag te keten, op een gegeven moment lag ze te mekkeren en heb haar maar even laten gaan en nu slaapt ze. Ein-de-lijk.. Dus hopelijk slaapt ze nu even bij zodat ze niet oververmoeid raakt..
Goddank huilt ze verder amperMoest gelijk aan Noa denken, hoe gaat het nu met jouw meisje?
quote:Op maandag 13 december 2010 22:52 schreef Hobbesje het volgende:
Mag ik in de lijst??
02 november 2010: Mikai, zoon van Hobbesje
En tussen Shirley en mij zou de kleine van Pvoesss dan moeten staan, ik heb alleen zo even geen OP-verzoekje van Pvoesss gezien, dus ik weet niet of ze in de OP wilquote:Op woensdag 15 december 2010 19:09 schreef Shirley het volgende:
Hoi dames!
Heb geen tijd gehad om bij te lezen, do ik snel binnenkort!
Wilde even vragen of wij ook in de OP mogen...Julian is van 22 november.
quote:Op zaterdag 11 december 2010 11:04 schreef Leandra het volgende:
Als een modje ons in de OP zou kunnen zetten, thnx
***30 november 2010: 'Soneal', zoon van Leandra en Nostalgist***
Even in de gaten houden, doet ze het weer dan zou ik even de hap bellen..quote:Op zaterdag 18 december 2010 17:08 schreef Solagratia het volgende:
Even snel onbeschoft tussen door:
Amy krijste zo straks alleen maar. Wilde niet plat liggen, niet zuigen op speen en zat aan een oor te frunniken. Wilde ook niet slapen ondanks dat ze heel moe was. Zetpil gegeven en beetje rechtop tegen mij aan laten slapen. Werd na 3 kwartier weer wakker en dronk de fles goed. Maar klinkt het als last van oortje? Moet ik daar nog wat mee of is een zetpil bij pijn genoeg?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Luister naar je eigen gevoel
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |